Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-25, 14:07   #241
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

uu nie fajnie
Ja miałam zupełnie inne odczucie,byłam u Bartka z mono hair ok 3 tygodnie temu. Ogólnie zapuszczam włosy z zupełnie krótkich i teraz mam boba,mój problem polega na tym że mam gęstę,miękkie włosy,które szybko przyklapują ( dlatego też zwykle noszę krótsze fryzury, bo to moja jedyna szansa na dodanie im objętości), wszelkie próby zapuszczania kończą się cieciem na krótko,gdy długość włosów zaczyna siegac do ramion.
Powiedziałam,że chciałabym tylko podciąć końcówki i pocieniować, nie schodząc za bardzo z długości,bo zapuszczam. Bartek zasugerował,że jego zdaniem to ja już zapuściłam włosy i powinnam zostać przy tej długości, jeżeli faktycznie głownie chodzi mi o objętość.
Pytał czy chcę myć włosy czy nie. Zdecydowałam sie na cięcie bez mycia i jestem bardzo zadowolona. Mam fajnie wycieniowanego boba, fryzura dobrze się układa, faktycznie nie przyklapuje tak szybko. Ogólnie wrażenie bardzo na plus. I mnie osobiście spodobało się to, że wyraził swoje zdanie co to odpowiedniej długości moich włosów.
Być może przyczynił się do tego że za kilka miesięcy będę mieć nadal fajną fryzurę w tej długości,zamiast obcinać włosy na krótko
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 17:01   #242
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Stylista fryzur/Fryzjer z Poznania?

Cytat:
Napisane przez Evanie Pokaż wiadomość
Hmmm....Czy w Arkas jest duzy ruch, czy udałoby mi się wpaść bez zapowiedzi i ściąć włosy ?
Nie sądzę........
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 09:31   #243
martwa tkanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Zawsze chciałam wybrać się do słynnego Adama z Czesanki, ale bałam się długich terminów. Postanowiłam jednak spróbować i okazało się, że wolny termin jest w piątek o 12! (ktoś zrezygnował chyba). Jednak później spytałam o ceny i pani powiedziała, że to zależy, ale u Adama zaczynają się one od 100 zł, za włosy do ramion nie powinnam zapłacić więcej niż 120-130. Po przemyśleniu sprawy umówiłam się jednak do Sylwii z Farouka (też pierwszy raz), a z Adama jednak zrezygnuję, bo nawet na wspaniałego fryzjera-cudotwórcę na razie nie jestem w stanie tyle wydać. Może kiedyś

W związku z tym, chciałabym zapytać, czy może ktoś miałby ochotę iść na strzyżenie do Adama w piątek o 12, bo zwalniam termin?

Napiszę jeszcze opinię o Bartku z Mono - byłam 3 razy u niego - pierwszy raz włosy genialnie się układały, kolejne strzyżenia jednak wyszły mu już troszkę gorzej, poprawnie, ale bez szału, szukam więc czegoś nowego.
Byłam raz w Krzywej Grzywie, nie pamiętam jak miała na imię pani, która mnie ścinała, ale nie byłam zupełnie zadowolona - nawet "gorsze" strzyżenia Bartka wypadły przy tym lepiej.
martwa tkanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 14:08   #244
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Jak idziesz do Sylwii, a chcesz zmiany, to zaznacz to, bo bez Twojej zgody to nie zaszaleje Tzn i tak każdy krok będzie pewnie z Tobą konsultować (u mnie zawsze pada sakramentalne pytanie "ile ścinamy?" + pokazywanie na włosach ile to będzie, bo nie umiem sobie wyobrazić za bardzo jak wygląda "5 cm" w realu, to zbyt abstrakcyjne dla mnie )
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 20:18   #245
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

zgadzam się byłam 2 razy u sylwii i bardzo strachliwa jeśli chodzi o ścinanie :P Jakby się bała że jeśli zetnie centymetr za dużo to ją zaskarżę Ogólnie z tego co pamiętam to było u niej poprawnie, ale nie powalało na kolana.

Chcę Adriana z artchagale

To co mi zrobił Bartek to serio porażka, po ścięciu za 90 zł mam rozdwojone końcówki (a moje włosy nie są na to podatne), po prostu nic mi nie ściął... a ścinałam 4 dni temu...
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 12:06   #246
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Pewnie trafiłaś na tzw gorszy dzień. Niestety i najlepszym się zdarzają, choć prawdą jest że takie sytuacje są bardzo zniechęcające. Nie chce mi się wierzyć w szarpanie włosów ale, cóż - Twoje odczucia. Po komentarzu martwej tkanki mam wrażenie, że Bartek ma strategię na super pierwsze cięcie a potem sobie trochę odpuszcza. U mnie zdecydowanie bardziej zaszalał za pierwszym razem, niż później, jak dawałam mu wolną rękę.
Pewnie i tak znowu w Mono wylądują, bo nic lepszego w Poznaniu pewnie nie ma. Szukam kogoś, kto zaszaleje na mojej głowie a nikt nie chce
magribi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:05   #247
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez juhu84 Pokaż wiadomość
a ja szukam kogoś kto uczesze mnie, ale nie fryzura z toną lakieru tylko takie luźne upięcie. Lub zrobi naprawdę ładne loki. Raz jak mi kobieta zrobiła to myślałam, że padnę trupem. od samej głowy, wyglądałam koszmarnie Niestety sama mam zero talentu
Mam wrażenie, że czasem naprawdę trudno kogoś takiego poszukać. Większość nauczona używać tony lakieru i każda fryzura taka sama prawie
Ja na bardzo fajnym uczesaniu bylam u Ani z pasazu niebieskiego na Paderweskeigo. byla to super fryzura slubna, wygladala ladnie i niedbale, dobrze sie trzymala, a nie byla sztuczna i zalakierowana.

Co do Bartka, to tez czasem bardziej mi sie podobalo, czasem gorzej, ale i tak strzyze najlepiej z moich ostatnich fryzjerow. Na pewno tam wrocę,. Natomiast NIE podoba mi się jego farbowanie. Tez mialam za ciemny kolor, na dodatek nei to co chcialam i nie dokladnie pokryty.

Dlatego ostatni poszlam się farbowac do Farouka, ale chyba mialam jakies zacmieniem, bo zamist do SYlwii, umowilam się do Magdy (??), o ktorej nawet nigdy nei slyszalam. PO prostu pomylily mi sie imiona i traf chcial, ze Magda tam tez pracowala.

Na karcie mialam napisany numer farby, wiec mam ten kolor, co chcialam. I trochę mi wyrownala i grzywkę pocieniowala (mam dlugą na bok), co odswiezylo fryzurę od Bartka. Jestem więc bardzo zadowolona, jesli chodzi o takie kosmetyczne zmiany. I cen awlosy do ramion to 130 zl, czyli ok.

Za miesiac wybiorę się wiec znow, ale do Bartka na samo strzyzenie.

CHociaz kolor to chcialabym jednak uzyskac inny i nie wiem, gdzie z tym isc. Moze do TUpetu jednak, bo tam Tomek ma lepszą rękę do kolorow, meisza tez odcienie itp (chodzi do niego kolezanka).

CO do strzyzenia, to czasem ta kumpela ma fajną fryzurę, a czasem bardzo slabą, wiec tam raczej nei podję.
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 01:53   #248
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

.

Edytowane przez Anq26
Czas edycji: 2013-05-17 o 12:24
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 09:59   #249
picantus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Anqu- dzięki, może się skuszę, bo lubię eksperymentować. A możesz dać mi namiary na pw "na siebie"? Dziękuję z góry
picantus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 11:19   #250
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez marta12101 Pokaż wiadomość
Ja na bardzo fajnym uczesaniu bylam u Ani z pasazu niebieskiego na Paderweskeigo. byla to super fryzura slubna, wygladala ladnie i niedbale, dobrze sie trzymala, a nie byla sztuczna i zalakierowana.
Dziękuje
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 18:10   #251
amoureuese
Raczkowanie
 
Avatar amoureuese
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 330
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Poszukuję dobrego i taniego fryzjera, chciałabym troszkę podciąć włosy , skrócić grzywkę ..
ostatnio jak poszłam do byle jakeigo ściąl mi za dużo włosów -,-

polecacie jakiegoś ?
__________________
BLOGUJE

KLIK

amoureuese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 20:30   #252
jadwisiamink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 54
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

dawno sie tu nie udzielałam, a trochę od tego czasu "obleciałam" fryzjerów. a więc moje oceny
1. Maestro- totalna porażka, kolor maskara, cena jeszcze lepsza
2. Adam z Czesanki, poprawnie ale szału nie ma.
3.Le Grand jak wyżej
4. Pacykarnia, tutaj napiszę parę słow o Panu Danielu, generalnie poprawnie, ale ; zbyt duża pewnośc siebie,nonszalancja, no i te papierosy palone na dworze co 10 min, nie smacznie,nie wracam.
no i na końcu
Piotr Bocian, dla mnie bomba, jak wychodzę od niego to się witrynach sklepów oglądam no ale drogo trochę i chodzę tylko na strzyżenie bo co miesiąc na farbę 170zł to mnie nie stać za bardzo.
Ale brawa dla tego Pana
jadwisiamink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 10:40   #253
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Ja byłam ostatnio u Sylwii w Farouk Studio.
Generalnie, Pani Sylwia jest przemiła i taktowna. Niestety do cięcia mam duże zastrzeżenia Włosy mam długie i kręcone, chciałam je troszkę podciąć i pocieniować na zasadzie long layers, a włosy przy twarzy ściąć tak, żeby ładnie wywijały się na zewnątrz.
Wyszłam dosłownie z podciętymi końcówkami, mam wrażenie jakbym w ogóle nie była u fryzjera, prócz troche zdrowszych końców. Cieniowania nie widzę, grzywka jest za długa jak była, nic się nie układa lepiej, dalej włosy smętnie mi wiszą. Cena bardzo poprawna, 75 zł,szkoda tylko, że nie widzę różnicy, nawet w swieżości fryzury :/

Szukam fryzjera, który strzygłby trochę pomiędzy Sylwią a Bartkiem z Mono. Czyli nie ekstrawagancja, ale też bez przesady z tą zachowawczością, chciałabym widzieć jakąs różnice po strzyżeniu, a przy okazji nie stracić 10 cm długości. Jakieś typy dziewczyny?
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 17:50   #254
Rvda88
Zadomowienie
 
Avatar Rvda88
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 250
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

A możecie mi polecić salon/konkretnego fryzjera DLA FACETA, który ma dość sztywne, lekko falowane włosy (im dłuższe, tym bardziej się wykręcają w różne strony), z którymi totalnie nic nie robi (żadne żele itp. nie wchodzą w grę :P ), tak że potrzebne jest dobre cięcie, ale nie banalny jeżyk, który facetowi odejmuje na niekorzyść dobrych parę lat (wygląda szczylowato wtedy :P)? Pomocy!
__________________

Rvda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 20:00   #255
bohemian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

.

Edytowane przez bohemian
Czas edycji: 2020-02-22 o 09:36
bohemian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 21:04   #256
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

dziewczyny a polecicie kogos kto umie awangardowo włosy sciac jakiś stylista?
chce zmienic wizreunek
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 09:12   #257
bohemian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

.

Edytowane przez bohemian
Czas edycji: 2020-02-22 o 09:37
bohemian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 22:08   #258
picantus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 19
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Byłam w Minimum Hair Design. Cięcie i farbowanie u Adriana. W mojej ocenie swietny fryzjer, z wyczuciem. Wysluchal mojej propozycji, doradzil zmiany. Wszystko w sposob nie nachalny. Najwazniejsze dla mnie bylo to, ze SLUCHAL i moze dlatego zlapalismy swietne porozumienie. W kazdym razie farbowanie i ciecie na 5 z plusem.
To nie byla ostatnia wizyta w tym salonie
picantus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 13:48   #259
aneta4334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Dziewczyny! Muszę się tym podzielić, bo trafiłam ostatnio na super fryzjerkę i w dodatku bardzo tanią, co jeszcze w Poznaniu mi się nie zdarzyło. Trafiłam tam przez portal gruper, ale na pewno będę stałą klientką. Zakład jest nowo powstały i na razie ciężko go znaleźć, więc boję się, że z czasem podniosą ceny, ale póki co tanio i nadzwyczaj dobrze. Fryzjer mieści się na Górnej Wildzie 96, tel. tel. 790 702 376. Ja byłam u p. Asi. Tylko proszę niech Was nie zmyli jej fryzura, ja chciałam uciec jak ją zobaczyłam, ale mi farbę z refleksami zrobiła cudownie, jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona.
aneta4334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-19, 09:23   #260
insanitee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Dziewczyny, a wiecie coś na temat salonu Piękna Polka? Jest Groupon na ich usługi, a ponieważ już od dłuższego czasu czaję się na jakieś fajne strzyżenie, chciałabym usłyszeć opinię Swoją drogą, czy znacie może salon w którym fryzjer potrafi dopasować fryzurę do twarzy, a pułapy cenowe nie zaczynają się od 90 zł? (tak, wiem, pewnie marzycielka ze mnie, ale czasami zdarza się, że [nie chcąc nikogo obrażać!] pani Madzia z salonu "U Madzi" ma głowę pełną pomysłów )
O, albo jeszcze - nowo otwarty salonik na Nad Wierzbakiem, p. Katarzyny Staszek? Ktoś coś wie?
insanitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 10:20   #261
nigreco
Raczkowanie
 
Avatar nigreco
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Maksymalnie mnie wkurzają spamerskie posty osob mających zero postów na koncie i wychwalające dany salon. Jak trzeba być naiwnym by to pisać?
Ponawiam - czy ktoś coś wie o Pawle z Lafayette z Pestki? Przepadł mi bezpowrotnie, a był genialny((
__________________
Dwie rzeczy czynią kobietę niezapomnianą - jej łzy i jej perfumy.
Sacha Guitry [COLOR=Blue][SIZE=2]
nigreco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 22:07   #262
bigmouth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 77
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

hm ciągle przewija się strzyżenie, może znacie kogoś wartego polecenia jeśli chodzi o koloryzację?
bigmouth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-27, 22:53   #263
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez bigmouth Pokaż wiadomość
hm ciągle przewija się strzyżenie, może znacie kogoś wartego polecenia jeśli chodzi o koloryzację?
najpierw czytaj, potem pytaj - tu nie ma wątpliwości Sylwia - Farouk - Słowiańska.
magribi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 21:57   #264
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

jesli chodzi o koloryzacje to polecam Le Grand z czystym sumieniem, ja chodzę od 4 lat do Leny i nie zdarzylo mi się, abym wyszla niezadowolona, a robiłam u niej już wiele odcieni od blondów po brązy

odradzam salon Jabbar, po prawie 4 godzinach mojej wizyty wyszłam z żóltym kolorem, miałam też 3-dniową pamiątkę-opaskę w postaci zaczerwienionej i podrażnionej skóry

Edytowane przez Chloestic
Czas edycji: 2012-04-03 o 10:55
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 18:52   #265
goossiiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Super Fryzjer w Poznaniu:)

STUDIO HAWAII
Byłam ostatnio w odnowionym salonie Świetna atmosfera smaczna kawka i fryzura jaką chciałam a nie jaka poprostu wyszła Widać duże zmiany, miła i fachowa obsługa Wysłałam chłopaka na strzyżenie, wrócił bardzo zadowolony hmm może za bardzo ale i tak fajnie wyglądał Pozdrawiam Madzie i Olge
goossiiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-12, 10:23   #266
Sajooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Jestem stałą fanką wątku, ale do tej pory głównie czytającą.
Byłam w kilku polecanych tu salonach, ale najbardziej do gustu przypadł mi Kącik Frzyjerski. Zarówno Pani Agnieszka, jak i Pani Magda świetnie ścinają i potrafią doradzić. Włosy zawsze mi się świetnie układały i były dopasowane do twarzy (mam krótkie - nie zawsze jest łatwo ). Z nimi też rozpoczęłam przygodę z farbowaniem - zawsze z sukcesem.

Teraz już nie mieszkam w Poznaniu i specjalnie przylatuję do Poznania - tylko do fryzjera. Ceny są przystępne, a jakość zawsze gwarantowana

Może też zabrzmi to trochę seksistowsko, ale bardziej ufam frzyjerkom niż fryzjerom. Kilka razy mi się zdarzyło, że owszem - fryzjer miał niewątpliwie talent i fryzura wyglądała super, ale zupełnie nie dla mnie (nie na moją głowę ). Mam wrażenie, że czasem fryzjerzy zapominają, że ja muszę tę fryzurę nosić. Wydaję mi się, że strzyżące babki to lepiej "łapią". Ale oczywiście wszędzie zdarzają się wyjątki.

To na konice jeszcze raz - polecam z czystym sumieniem Kącik Fryzjerski.
Sajooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 10:49   #267
kaariokaa
Wtajemniczenie
 
Avatar kaariokaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 212
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Dziewczyny, a co sądzicie o Salonie Urody Hollywood? Akurat jest fajna oferta z Grupera i się waham, zwłaszcza, że chciałam zafarbować włosy przed weselem siostry i wolę się najpierw upewnić, czy mi tam krzywdy nie zrobią.
kaariokaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-14, 16:57   #268
clodie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

przeczytałam cały wątek i znalazłąm kilka pytań w moim stylu, ale odpowiedzi żadnej. Czy znacie fryzjerke, która zetniee po prostu poprawnie za to do 50 zł na długie włosy. Ma to być grzywka i lekkie wycieniowanie na długich prostych włosach... Jakieś opinie o La Chatton?
clodie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 15:23   #269
Ramzetia
Raczkowanie
 
Avatar Ramzetia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 64
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez picantus Pokaż wiadomość
Anqu- dzięki, może się skuszę, bo lubię eksperymentować. A możesz dać mi namiary na pw "na siebie"? Dziękuję z góry

I ja się podpinam
Prześledziłam I i II część wątku, dość pozytywnie odbieram to, co piszesz, ciekawa jestem, gdzie można Cię "odwiedzić"?
Ramzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 09:06   #270
insanitee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

@ Clodie: Jeśli chodzi o zwykłe, niewybajerzone ścięcie, to z czystym sumieniem mogę polecić p. Katarzynę Staszek z salonu Studio Fryzur na Nad Wierzbakiem. Ponieważ w wątku był zastój i nikt nie odpowiadał na moje pytania, poszłam tam "na czuja" (mieszkam w sąsiedztwie) z poważną decyzją pozbycia się moich przez lata długich włosów. Doświadczenie nauczyło mnie, że właśnie do małych, 'lokalnych' salonów warto chodzić, nie tylko ze względu na inną atmosferę (mimo dwudziestukilku lat mam dość młody wygląd i częstokroć u fryzjera - szczególnie 'lepszego' - miałam poczucie bycia traktowaną nieco z wyższością i zniecierpliwieniem - choć prawdopodobnie to tylko moje odczucia, ale zostawiły "skazę" w postaci rzadkich wizyt w salonach i drobiazgowego ich przebierania, zanim podejmę decyzję) ale również na to, że poświęca się w nich więcej uwagi osobie siedzącej na fotelu. W każdym razie - nie rozwlekając - podjęta przeze mnie decyzja okazała się bardzo dobra, p. Katarzyna ścięła mnie na krótko bazując na zdjęciu, które jej pokazałam (uprzednio pytając się, czy w ogóle moja twarz nadaje się do takich włosów ) a fryzura robi po prostu furorę (czym byłam bardzo zaskoczona i przyznam, że mi samej zajęło kilka dobrych dni zanim przekonałam się i przyzwyczaiłam do nowego looku) a, wspomnę jeszcze o cenie - było to nieco mniej niż 50 zł za ścięcie z lekkim modelowaniem włosów za ramiona.
insanitee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-12 10:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.