Problem- przelew do US - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-19, 18:53   #1
Gosik27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 38
GG do Gosik27

Problem- przelew do US


Bardzo proszę o pomoc i radę.Wysłałam przelew do urzędu skarbowego (przez internet) i dopiero teraz zauważyłam błąd! Pomyliłam się w formacie daty za okres tzn zamiast 08M02 zrobiłam 02M08. Nie mogę już anulować tranzakcji. Co mam robić? prowadzę działalnośc od dwoch miesięcy.Błagam! jak słyszę US to mnie ciarki przechodzą ze strachu!!!!
Gosik27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 19:07   #2
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Problem- przelew do US

US nie taki straszny, jak go malują (ZUS gorszy). Zadzwoń po prostu jutro z informacją, że pomyliłaś dane w przelewie (skontaktuj się z działem odpowiedzialnym za podatek - w zależności, czy rzecz dotyczyła VAT-u czy dochodowego). Przedstaw sytuację i spytaj, co zrobić. W najgorszym wypadku napiszesz podanie z wyjaśnieniem sytuacji i dołączysz do niego wydruk błędnego przelewu. Głowa do góry Mnie też na początku zdarzały się pomyłki, korekty formularzy VAT-7 złożyłam chyba ze trzy US nie gryzie
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 20:16   #3
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Problem- przelew do US

Akane mądrze pisze Nie obejdzie się pewnie bez wizyty w urzędzie w celu wyjaśnień i złożenia pisma wyjaśniającego, ale to nic trudnego i skomplikowanego. Nie ma co się bać urzędu, bo wcale nie jest taki groźny jak go wszyscy postrzegają )
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 07:53   #4
Gosik27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 38
GG do Gosik27
Dot.: Problem- przelew do US

Dziękuję troszkę mnie pocieszyłyście. Tylko że ja jestem obecnie za granicą. przelew robiłam przez internet. Wracam dopiero za 2 tyg. Nie ma wyjścia spróbuję zadzwonić. Dziękuję za pomoc.
Gosik27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:58.