The Sims 3 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Forum dla graczy komputerowych. Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Dołącz i podziel się wiedzą i pomysłami.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-27, 15:00   #2221
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Nawet nie trzeba cracka w pełnym tego słowa znaczeniu (czyli podmianka pliku exe) - to jest dość upierdliwe w przypadku patchy, które do simsów pojawiają się dość często.
Wystarczy NoCd.package od Twallana (hasło w google: Nraas Industries - polecam, ma świetne mody).
Ten mod został stworzony po to, by oszczędzić płytki, które lubią się uszkadzać siedząc wiecznie w napędzie, a nie po to, by promować piractwo - od tego są inne strony.

Przeciez w pudelku z gra jest dokladna instrukcja, co zrobic, zeby zainstalowac na innym komputerze
Z crackami sa problemy przy aktualizacjach, ale mody moga powodowac jakies bledy w grze, trzeba je dostosowywac do aktualizacji, a podczas samego wgrywania patcha przenosic.
Chociaz jak sie komus chce...

Nie wiem czemu, ale mlodszemu pokoleniu, w sensie nastolatkom, nie podobaja sie twarze simow z trojki, dla mnie sa w porzadku. Poza tym jednak trojka to o wiele wiecej mozliwosci, na czele z tym, ze miasto sie nie wgrywa tylko jest dostepne, wchodzenie do budynkow, itp. Ja bym trojki nie zamienila na dwojke, zwlaszcza z obecnymi dodatkami, akurat wszystkie mi sie podobaja i tworza fajna calosc. No moze troche brakuje mi kosmitow

Po zakupie ziemi pod zbudowanie domu nie zostalo mi za duzo simoleonow i w dwojce nie mialabym za duzo mozliwosci dla mojej rodzinki. A w trojce? Rodzinka spi w spiworach na trawie, myje sie na silowni, korzysta z wc publicznych, z komputera w bibliotece i jest zadowolona. No moze troche narzeka na bol plecow po tym spaniu na trawie Wpada troche kasy za popularnosc - a to sie zagra w jakiejs reklamie, a to polansuje w klubie, by jego wartosc marketingowa wzrosla. Ksiazki przychodza do domu w ramach klubu czytelnika, mozna tez dorobic jako haker czy pisarz, czy w karierze przestepcy pokombinowac na boku. Skorzystac z roznych znizek. I tak grajac bez kodow przy okazji roznych bajerow mozna sie niezle dorobic.
Dwojka byla troche nudniejsza pod tym wzgledem. Ze juz nie wspomne o mozliwosci dowolnego pokolorowania (prawie) wszystkiego.

Edytowane przez trawa_morska
Czas edycji: 2011-08-27 o 15:02
trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 16:26   #2222
yls
Zadomowienie
 
Avatar yls
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku
Wiadomości: 1 088
GG do yls
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość

Po zakupie ziemi pod zbudowanie domu nie zostalo mi za duzo simoleonow i w dwojce nie mialabym za duzo mozliwosci dla mojej rodzinki. A w trojce? Rodzinka spi w spiworach na trawie, myje sie na silowni, korzysta z wc publicznych, z komputera w bibliotece i jest zadowolona. No moze troche narzeka na bol plecow po tym spaniu na trawie Wpada troche kasy za popularnosc - a to sie zagra w jakiejs reklamie, a to polansuje w klubie, by jego wartosc marketingowa wzrosla. Ksiazki przychodza do domu w ramach klubu czytelnika, mozna tez dorobic jako haker czy pisarz, czy w karierze przestepcy pokombinowac na boku. Skorzystac z roznych znizek. I tak grajac bez kodow przy okazji roznych bajerow mozna sie niezle dorobic.
szacun.. ja to zawsze z kodami na kasę :/ a tu takie kombinacje ale dzięki temu gra jest ciekawsza- znacznie :d
__________________
yls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 16:34   #2223
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez yls Pokaż wiadomość
szacun.. ja to zawsze z kodami na kasę :/ a tu takie kombinacje ale dzięki temu gra jest ciekawsza- znacznie :d
ja wolę grać bez kodów, z kodami mi się szybciej gra nudzi
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 17:38   #2224
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez yls Pokaż wiadomość
szacun.. ja to zawsze z kodami na kasę :/ a tu takie kombinacje ale dzięki temu gra jest ciekawsza- znacznie :d
No nie? Ja bez kodów długo nie wytrzymuję :P
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 19:47   #2225
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: The Sims 3

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2902420 8]Tak, samemu można wybrać i nie robi to różnicy, bo pliki systemowe i tak się zainstalują tam, gdzie masz wgranego windowsa. Reszta nie ma znaczenia, gdzie będzie się znajdować. [/QUOTE]
dzięki chyba powywalam coś z dysku C, żeby mi tak komp nie mulił, skombinuję skądś simsy i zainstaluję dawno nie grałam, a uwielbiam
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 03:27   #2226
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Cytat:
Napisane przez Amazi1603 Pokaż wiadomość
Hej a wiecie moze co zrobic jak mam oryginalne sims 3 i scianelam sims po zmroku . I gra sie laduje w po zmroku tylko jak mam wczytac rodzine to sie wczytuje i wczytuje... i nie chce dalej wejsc w tryb noralnej gry ;( wiecie co zrobic? bo juz nie mam pojecia ..
Przyjmuję, że po zmroku zakupiłaś w wersji do ściągnięcia - dlatego Ci odpowiadam.

Próbowałaś opcji opcję "stwórz nową grę" i wtedy zobaczyć czas ładowania?

U mnie, przy niezbyt rozwiniętej rodzinie 2+1, ale z dużą ilością ściągniętych popierdółek, na ściągniętym świecie, ładowanie sejwa trwa... i trwa... i trwa... Spokojnie mogę sobie herbatę zrobić i coś do jedzenia a jak wrócę, to jeszcze będzie się ładowało, ale mój laptop nie należy już do mocarnych, a mam wszystkie, wszyściutkie części simsów.
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 09:15   #2227
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez yls Pokaż wiadomość
szacun.. ja to zawsze z kodami na kasę :/ a tu takie kombinacje ale dzięki temu gra jest ciekawsza- znacznie :d
Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
ja wolę grać bez kodów, z kodami mi się szybciej gra nudzi
Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
No nie? Ja bez kodów długo nie wytrzymuję :P
Nastawiłam się na długą, wielopokoleniową grę, taką, gdzie potomkowie będą opłakiwać moich obecnych simsów na cmentarzu w ogródku, więc staram się grać tak, żeby było co robić, żeby mi się właśnie za szybko nie znudziło.
Pierwszy raz mam taką ambicję, zobaczymy, jak wyjdzie w praniu
Ale te simsy są naprawdę rewelacyjne, jest tyle różnych zawodów i zajęć, dodatkowo te wycieczki, potem zajmę się też wędkarstwem i ogrodnictwem, co też wymaga czasu, więc myślę, że jakoś to pójdzie.

Co mnie zaskoczyło, to to, że dostaję darmowe prezenty za bycie celebrytą, dzięki czemu mam już kuchenkę, zmywarkę, grill, teleskop i dywan na naprawdę przyzwoitym poziomie. 1000 simoleonow za samo wypicie drinka w jakims klubie lub potanczenie w nim też nie jest do pogardzenia. No i te zniżki w sklepie A dzięki temu, że obie toalety (rodzina 5osobowa, jak się okazało potrzebuje co najmniej dwa kibelki ) wciąż się zapychały, stosunkowo szybko moja simka wyrobiła sobie zdolność majsterkowania i prezent za naprawienie tyle urządzeń - czyli nic, co moja simka naprawi już się nie popsuje.

Te simy, co potrzebuja sportu, po prostu dżogingują sobie do pracy lub z pracy i też nie trzeba już latać za bardzo do siłowni.
W każdym razie dorobiłam się już parteru domku, co prawda salon jest jednocześnie sypialnią i jadalnią, a nie wszystkie simy mają już własne łóżka, to żyją już na wyższym poziomie niedawno zarobiły nawet na porządne krzesła i już nie muszą jeść obiadku na kibelku

Mimo, że w tym roku przekroczę magiczną granicę trzydziestki, to uwielbiam te simsy Co do porównań jeszcze z dwójką, to oprócz różnych możliwości zarabiania i dorabiania (nawet na oddawaniu owadów świętej matce nauce) to fajne jest też to, że w pracy można się zaprzyjaźniać czy jeść, czy uczyć i nie trzeba już na to tracić czasu poza pracą. Tylko jedno mnie trochę wkurza czasami, że chwilami trzeba czekać dość długo, zanim dany sim się zdecyduje na wyznaczone działanie, a czas sobie leci. Nie wiem, może to moje simy takie guły są

I jakoś w tych klubach wciąż są pustki, co prawda nie gram w tym mieście z Po Zmroku, a z Pokoleń, które ozdobiłam klubami i innymi wieżowcami, ale nie wiem, czy mam po prostu za mało simów w mieście, czy co

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Przyjmuję, że po zmroku zakupiłaś w wersji do ściągnięcia - dlatego Ci odpowiadam.

Próbowałaś opcji opcję "stwórz nową grę" i wtedy zobaczyć czas ładowania?

U mnie, przy niezbyt rozwiniętej rodzinie 2+1, ale z dużą ilością ściągniętych popierdółek, na ściągniętym świecie, ładowanie sejwa trwa... i trwa... i trwa... Spokojnie mogę sobie herbatę zrobić i coś do jedzenia a jak wrócę, to jeszcze będzie się ładowało, ale mój laptop nie należy już do mocarnych, a mam wszystkie, wszyściutkie części simsów.
Nie sądzę, że to zakupiona wersja do ściągnięcia... Ale nie mnie to interpretować...
Ja mam wszystkie części, a pierdółki ściągnięte tylko te, które były za zarejestrowanie gry i ładuje mi się całkiem szybko. W porównaniu z dwójką to w ogóle niebo i ziemia. Trochę długo ładowała mi się wycieczka, ale samo ładowanie rodziny to kilka minut. Więc albo za dużo ściągniętych elementów czy modów (czasami one się dublują albo są z błędami, albo nie do tej wersji gry - jest taki programik sprawdzający, czy wszystkie packi i mody są poprawne), albo samo Po Zmroku jest walnięte, albo nie masz cierpliwości i za szybko rezygnujesz z czekania, albo po prostu na kompie za mało miejsca bądź jest za słaby.
Jeżeli ściągnięte ze strony The Sims to ja radzę zgłosić to po prostu do ich pomocy technicznej.
trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 15:13   #2228
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: The Sims 3

Sorka że tak ni z gruchy ni z pietruchy xd można mieć tu trojaczki ? niby pisze a mi się nie udaje ;(
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 15:35   #2229
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: The Sims 3

Można
zakup 'wzmożoną płodność' i wtedy spróbuj
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 18:24   #2230
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: The Sims 3

No właśnie same bliźniaki mam xd

Którejś z was się udało?
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 07:31   #2231
xXxFryciaxXx
Zadomowienie
 
Avatar xXxFryciaxXx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 1 934
Dot.: The Sims 3

tak mam wielopokoleniową rodzinę i kiedy grałam jednym odłamem rodziny zrobiłam im dziecko, a potem przełączyłam na inną rodzinę i w tej gdzie była ciąża urodziły mi się trojaczki 2 dziewczynki i chłopiec
dodam że kobieta która rodziła miała pragnienie życiowe "otoczona rodziną" (czyli miec 5 dzieci i wychowac ich az do nastolatka), miała juz syna i chciałam 2 dziecko, a tu masz trojaczki...

co do ładowania po zmroku ... ea znalazła sposób na piraty niestety albo oryginał albo gimnastykuj się aby to naprawić.
__________________
Zapraszam

http://www.specyficznapanna.pl/

Edytowane przez xXxFryciaxXx
Czas edycji: 2011-09-01 o 07:32
xXxFryciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 09:52   #2232
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez Amazi1603 Pokaż wiadomość
Ale mi sie robi tak ,ze wczytuje rodzine nawet 30 minut i nic sie nie dzieje dalej. A czasem mam tak ze niby jest wczytuje , wczytuje po chwili znika i nic sie nie dzieje..jest tylko widok miasteczka z gory i trzeba wychodzic do menadzera zadan i wylaczyc bo inaczej nie da rady. To czego wina jest? mam po prostu czekac i czekac i moze sie wlaczy? a jak nie to co to znaczy?
Jeśli faktycznie masz oryginał, skontaktuj się z działem pomocy technicznej (telefonicznie lub przez e-mail).
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 14:19   #2233
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
U mnie, przy niezbyt rozwiniętej rodzinie 2+1, ale z dużą ilością ściągniętych popierdółek, na ściągniętym świecie, ładowanie sejwa trwa... i trwa... i trwa... Spokojnie mogę sobie herbatę zrobić i coś do jedzenia a jak wrócę, to jeszcze będzie się ładowało, ale mój laptop nie należy już do mocarnych, a mam wszystkie, wszyściutkie części simsów.
Sprawdzilam sobie wczoraj z ciekawosci z zegarkiem w reku - gra (w sensie rodzina) laduje mi sie trzy minuty.

Co do tych trojaczkow, to podobno warto jeszcze bedac w ciazy ogladac telewizje dla dzieci, przeczytac ksiazke dla kobiet w ciazy i z tego co pamietam, to w Pokoleniach jest jakis kurs czy cos tam specjalnego dla ciezarowek. No i trzeba byc w dobrej formie.
Jak to wyglada w praktyce to nei wiem, jeszcze nie probowalam
Jak na razie to mialam raz blizniaki.
trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 14:36   #2234
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Cytat:
Ale mi sie robi tak ,ze wczytuje rodzine nawet 30 minut i nic sie nie dzieje dalej. A czasem mam tak ze niby jest wczytuje , wczytuje po chwili znika i nic sie nie dzieje..jest tylko widok miasteczka z gory i trzeba wychodzic do menadzera zadan i wylaczyc bo inaczej nie da rady. To czego wina jest? mam po prostu czekac i czekac i moze sie wlaczy? a jak nie to co to znaczy?
Nie, nie czekać, prawdopodobnie masz uszkodzony save.

Powtarzam - spróbuj zacząć grę od nowa, w ten sposób sprawdzisz czy to uszkodzone miasto czy uszkodzony save.

Jeśli na nowej grze miasto się wczyta, a zależy Ci na tej rodzince, to spróbuj tego:
Wejdź w mój komputer, moje dokumenty, electronic arts, the sims 3, saves.
Tam będą katalogi z Twoimi save'ami.
Przenieś je (całe katalogi) gdzieś w bezpieczne miejsce, zostaw tylko ten z końcówką .backup. Usuń z nazwy tą końcówkę właśnie i spróbuj wczytać rodzinkę jeszcze raz.

Dodatkowe pytania pomocnicze:
1. Czy gra ma wszystkie patche?
2. Czy używasz jakichś modów, mebli fryzur etc. z neta?


Trawa_Morska, Twoja gra ładuje się 3 minuty, moja sporo dłużej - i co z tego wynika?
Ja WIEM czemu mi się tak długo ładuje.

A mimo posiadania oryginałow - nie posiadam pudełek (to apropos Twojego wcześniejszego posta skierowanego do mnie) - kupuję wersje elektroniczne. Nie mam więc zielonego pojęcia co jest napisane na pudełku a co nie.
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 16:23   #2235
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez trawa_morska Pokaż wiadomość
Co do tych trojaczkow, to podobno warto jeszcze bedac w ciazy ogladac telewizje dla dzieci, przeczytac ksiazke dla kobiet w ciazy i z tego co pamietam, to w Pokoleniach jest jakis kurs czy cos tam specjalnego dla ciezarowek. No i trzeba byc w dobrej formie.
Jak to wyglada w praktyce to nei wiem, jeszcze nie probowalam
Jak na razie to mialam raz blizniaki.
Ja miałam bliźniaczki; zjadłam dwa jabłka (jedno przez pomyłkę), bo wreszcie chciałam córkę w domu, moja simka miała już dwóch synów. Nie próbowałam z trzema owocami. Ciekawe...
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 20:44   #2236
xXxFryciaxXx
Zadomowienie
 
Avatar xXxFryciaxXx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 1 934
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Ja miałam bliźniaczki; zjadłam dwa jabłka (jedno przez pomyłkę), bo wreszcie chciałam córkę w domu, moja simka miała już dwóch synów. Nie próbowałam z trzema owocami. Ciekawe...
na dziewczynkę są arbuzy - 3 trzeba zjeść
na chłopczyka są jabłka
od ilości owoców trojaczki nie zależą.
Spróbujcie dać wzmożoną płodność dla niej i dla niego
__________________
Zapraszam

http://www.specyficznapanna.pl/
xXxFryciaxXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 10:02   #2237
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez xXxFryciaxXx Pokaż wiadomość
na dziewczynkę są arbuzy - 3 trzeba zjeść
na chłopczyka są jabłka
od ilości owoców trojaczki nie zależą.
Spróbujcie dać wzmożoną płodność dla niej i dla niego
A arbuzy! Tak, pomyliło mi się Ale nie 3, jeden wystarczy
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 12:42   #2238
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
Trawa_Morska, Twoja gra ładuje się 3 minuty, moja sporo dłużej - i co z tego wynika?
Ja WIEM czemu mi się tak długo ładuje.
Nic nie wynika, tak jak napisalam, sprawdzilam sobie z ciekawosci
Tez wiem, dlaczego mi sie laduje tak a nie inaczej.
Cos za cos, kiedys mialam duzo problemow z dodatkami z netu i stwierdzilam, ze w sumie nie sa mi do szczescia potrzebne, bardziej zalezy mi na czasie, tym bardziej, ze nie mam go (wolnego) za wiele.

Cytat:
Napisane przez witchwq Pokaż wiadomość
A mimo posiadania oryginałow - nie posiadam pudełek (to apropos Twojego wcześniejszego posta skierowanego do mnie) - kupuję wersje elektroniczne. Nie mam więc zielonego pojęcia co jest napisane na pudełku a co nie.
To z pudelka nie bylo do Ciebie, tylko do osoby, ktora miala problem z instalacja gry na wiecej niz jednym komputerze. EA nie robi z tego problemu, gdy ma sie oryginalna gre.
Ja wole wersje pudelkowa, taka ze mnie gadżeciara, ktora lubi miec pudelka na polce Ale mysle, ze i tak razem z wersja elektroniczna dostaje sie instrukcje.

Btw....nie rozumiem tonu Twojego postu....
trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 18:13   #2239
FioletowyAnanas
Zakorzenienie
 
Avatar FioletowyAnanas
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: .
Wiadomości: 3 523
Dot.: The Sims 3

U mnie te arbuzy nie działają na płeć ;( a chcę mieć wreszcie dziewczynkę ;d
__________________
Wymiana!

FioletowyAnanas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-10, 14:45   #2240
patka_11
Przyczajenie
 
Avatar patka_11
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: The Sims 3

POMOCY!!

Mam problem z instalacją gry The Sims 3 podstawa.
Wszystko idzie dobrze do pewnego momentu, tzn do instalacji po wybraniu typów instalacji. Po pewnym czasie ładowania pokazuje mi się coś takiego:

http://imageshack.us/f/827/dsc00001hw.jpg/

potem gdy wybieram gdzie jest ten plik

http://imageshack.us/f/546/dsc00002fc.jpg/

to wyskakuje mi coś takiego:

http://imageshack.us/f/856/dsc00003nd.jpg/


co mam zrobić?? proszę o szybką odpowiedź...

PS. tak tylko dzieje mi się na laptopie na komputerze stacjonarnym normalnie się zainstalowało...
patka_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:17   #2241
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: The Sims 3

jak sobie radzicie z większą rodziną? własnie urodziły mi sie bliźniaki, oprócz tego mam kota i psa a lubię mieć zawsze wszystkie potrzeby i co najmniej jedną umiejętność na maxa
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:29   #2242
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez Caramel1 Pokaż wiadomość
jak sobie radzicie z większą rodziną? własnie urodziły mi sie bliźniaki, oprócz tego mam kota i psa a lubię mieć zawsze wszystkie potrzeby i co najmniej jedną umiejętność na maxa
Też tego nie ogarniam. Mam rodzinę 2+1, 2 psy i czasem nie wyrabiam ze wszystkim. Teraz pół biedy bo dziecko w wieku nastoletnim, ale jak było małym dzieckiem i trzeba było wszystkiego uczyć to urwanie głowy
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 19:54   #2243
trawa_morska
Zadomowienie
 
Avatar trawa_morska
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 532
Dot.: The Sims 3

taki urok :d w prawdziwym zyciu tez przy blizniakach sie nie ogarnia.......a jak do tego mialoby sie jeszcze dwa psy
trawa_morska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 20:03   #2244
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: The Sims 3

Dokładnie. Ja zawsze mam dylemat jeśli mam więcej niż jedno dziecko. Bo żeby gra trwała i była ciągłość w tworzeniu pokoleń trzeba wybrać któreś z nich I zawsze się zastanawiam, którym dzieckiem grać później I przeważnie skupiam się na nim i tylko je uczę logiki itd, tylko ja tak mam?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 20:05   #2245
201605020943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 378
Dot.: The Sims 3

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;3032587 1]Dokładnie. Ja zawsze mam dylemat jeśli mam więcej niż jedno dziecko. Bo żeby gra trwała i była ciągłość w tworzeniu pokoleń trzeba wybrać któreś z nich I zawsze się zastanawiam, którym dzieckiem grać później I przeważnie skupiam się na nim i tylko je uczę logiki itd, tylko ja tak mam? [/QUOTE]
ja też tak mam. jak mam więcej niż jedno dziecko to skupiam się tylko na jednym, a reszcie daję cechę "rodzinny", robię jakąs babkę/faceta, wprowadzam ich do domu, robię dziecko, a potem gra robi jeszcze więcej dzieci i w ten sposób powstaje mi bardzo bogate drzewo genealogiczne
201605020943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 20:08   #2246
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: The Sims 3

I ta radocha gdy podczas gry włącza się drzewo genealogiczne a tam kilka linijek Oraz ból, gdy trzeba zrobić formatowanie systemu i wszystko zostaje usunięte
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 20:36   #2247
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: The Sims 3

o matkoo , dobrze że nigdy nie chciałam sie dowiedzieć na czym ta gra polega i mnie nie pożarło jak was
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 20:42   #2248
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: The Sims 3

Cytat:
Napisane przez tipsiara Pokaż wiadomość
o matkoo , dobrze że nigdy nie chciałam sie dowiedzieć na czym ta gra polega i mnie nie pożarło jak was
I oczywiście to powód do śmiechu? Nie czuję się pożarta więc pośmieję się z ciebie bo ban chyba był niedawno
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 20:51   #2249
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: The Sims 3

Ja też robię kilkoro dzieci i wybieram najfajniejsze
ale na pomysł dodania pozostałym cechy 'rodzinny' jeszcze nie wpadłam
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 20:53   #2250
tipsiara
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 426
Dot.: The Sims 3

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;3032694 1]I oczywiście to powód do śmiechu? Nie czuję się pożarta więc pośmieję się z ciebie bo ban chyba był niedawno [/QUOTE]


chciałam rzec, że tego typu gry wciągają i ciesze się że tego uniknełam...rozumiesz już?

no popatrz ,a ja cię wogóle ani trochę nie kojarzę Niemiła jesteś i nie wiem czemu, ale co mnie toto twój problemik.
tipsiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-01 12:35:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.