100 dni z ewą chodakowską! :) - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 14:00   #2281
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

mam matę z decatlonu, taką składaną, żeby była do transportu itd, kosztowała ok 20zł, super jest
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 15:29   #2282
Ankuszz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Witam dziewczyny, można się dołączyć?
dość dlugo w roku szkolnym ćwiczyłam skalpel, przeplatałam turbo i mel b na brzuch. Poźniej matura, przerwa i ciężko wrócić.. postanowiłam od nowa. Wracam do killera, już kilka dni za mną Wam jak idzie?
Ankuszz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 16:44   #2283
farbowana26
Raczkowanie
 
Avatar farbowana26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Przemysl
Wiadomości: 325
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

co to ma byc ,przy cwiczeniach trzeba JESC
farbowana26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 17:26   #2284
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Z serca gratuluję tym które ćwiczą dzisiaj.
Chwilę temu skończyłam Turbo i o mało się nie popłakałam pod koniec z dumy i ulgi.
Miłego wieczoru
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 18:20   #2285
euredyyka
Przyczajenie
 
Avatar euredyyka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 10
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

chętnie bym się przyłączyła, ale jakoś ciągle brak motywacji
euredyyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 18:27   #2286
marcia0484
Raczkowanie
 
Avatar marcia0484
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 245
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez euredyyka Pokaż wiadomość
chętnie bym się przyłączyła, ale jakoś ciągle brak motywacji
Nie zastanawiaj się tylko ruszaj tyłek, najgorszy jest pierwszy tydzień, a później już będzie sam organizm domagał się ćwiczeń Ćwiczenia z Ewą naprawdę wciągają, sama się o tym przekonałam mimo, że na początku byłam dość sceptycznie do jej programów nastawiona, a teraz Ewa zagościła w moim planie treningowym na dobre
marcia0484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 18:37   #2287
pstroo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 93
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Kupię jakąś matę na allegro albo rozejrzę się w centrum handlowym, kiedyś chyba nawet widziałam w biedronce maty, ale wtedy byłam leniuszkiem i nie sądziłam, że kiedykolwiek mi się przyda

Pot się ze mnie dzisiaj leje, a nic nie robię.Czuję się jak po solidnej rozgrzewce, a dopiero zaraz zabieram się za ćwiczenia

W tym tygodniu robię 2 turbo 2 killey i 2 skalpele Jeden dzień przerwy to może się wydawać mało, ale nie ćwiczę nic poza Ewką, więc chyba tak będzie okej
pstroo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 19:14   #2288
Dorcia030
Zadomowienie
 
Avatar Dorcia030
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 109
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Z serca gratuluję tym które ćwiczą dzisiaj.
Chwilę temu skończyłam Turbo i o mało się nie popłakałam pod koniec z dumy i ulgi.
Miłego wieczoru
Ja właśnie skończyłam skalpel, nogi i abs z MelB. Pot leje się ze mnie strumieniem. Ja też jestem dumna z siebie, że przy takim upale (36st) dałam radę
Wyobraziłam sobie, jak kilka dziewczyn z forum o jednej godzinie włącza youtube i zaczyna ćwiczyćaż mi raźniej było.
Wszystkie, które się jeszcze wahają - dziewczyny, bierzcie się do roboty, bo nawet po takim wysiłku w taki upał, po ćwiczeniach jest cudownie Ja się tak wkręciłam, ze jak wczoraj ominęłam ćwiczenia, to miałam moralniaka.
Jutro może spróbuję killera, albo turbo, zastanowię sie jeszcze
__________________
Start Skalpel: 11.07.
Waga: 65 kg
Ma być: 62 kg
18.07. waga: 64,8 kg
21.07. waga: 64,5 kg
19.10. waga - 65 kg
Dorcia030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 19:43   #2289
marcia0484
Raczkowanie
 
Avatar marcia0484
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 245
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Dorcia030 Pokaż wiadomość
Ja właśnie skończyłam skalpel, nogi i abs z MelB. Pot leje się ze mnie strumieniem. Ja też jestem dumna z siebie, że przy takim upale (36st) dałam radę
Wyobraziłam sobie, jak kilka dziewczyn z forum o jednej godzinie włącza youtube i zaczyna ćwiczyćaż mi raźniej było.
Wszystkie, które się jeszcze wahają - dziewczyny, bierzcie się do roboty, bo nawet po takim wysiłku w taki upał, po ćwiczeniach jest cudownie Ja się tak wkręciłam, ze jak wczoraj ominęłam ćwiczenia, to miałam moralniaka.
Jutro może spróbuję killera, albo turbo, zastanowię sie jeszcze
Ja zaliczyłam SKALPEL, bardzo się nie zmęczyłam ale pot leje się strumieniami Bałam się dziś zapodawać szok trening bo upał jest okropny, ale może jutro się skuszę na większe spalanie
Dziewczynki dajecie szybciutko i meldujecie wykonane ćwiczonka raz raz raz ...
marcia0484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 20:16   #2290
pstroo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 93
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Turbo zrobione
pstroo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 21:00   #2291
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Niestety pogoda nie chce się dopasować do mojego planu dnia i zmniejszać temperaturę wtedy gdy mam czas na trening. Mam do wyboru ćwiczyć w upał albo nie ćwiczyć wcale.
Strączkowce też bardzo lubię ale raczej nie dałabym rady jeść ich codziennie lub kilka razy dziennie. A jajek w różnych postaciach powoli już mam dość.
Ciężki jest los roślinożercy
Ech, no, ja dzisiaj też w upał ćwiczyłam - lało się ze mnie, a na podłodze zostały mokre ślady, ale faktycznie, chyba lepiej tak, niż w ogóle odpuścić...
A co do jedzenia, to przecież wszystkie te sojopochodne rzeczy mają dużo białka, w nabiale jest białko, w kiełkach, w nasionach (choćby pestki słonecznika czy dyni albo siemię lniane) i w orzechach A strączkowce to też różne przecież są, soczewica, ciecierzyca, orzeszki ziemne...


Cytat:
Napisane przez sloOoneczkoOooo Pokaż wiadomość
Mój jadłospis na dzisiaj:

9.00 - jogurt naturalny gęsty (mały kubek) + 3 łyżki musli
11.00 - jabłko
14.00- jogurt naturalny gesty (mały kubek) + 3 łyżki musli
17.00 - 4 kromki wasa z cienko posmarowanym twarożkiem ze szczypiorkiem + 2 szklanki soku pomidorowego

Generalnie jestem w stanie wypić dziennie litr soku warzywnego w formie uzupełnienia. Ale to wiadomo - menu na dziś tylko. Chcę je urozmaicać np o sałatki, pierś z kurczaka, ryż, kaszę itp. Tylko nie miałam dziś czasu nic szykować, a w pracy jestem od 9 -18 ...
Ccco..? Dziewczyno, ja jem więcej na śniadanie, wątpię, żeby takie głodzenie się było zdrowe...
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 21:11   #2292
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Dziewczyny chyba umarłam...albo umieram... od dłuższego czasu zbierałam się do ćwiczeń ale dzisiaj nadszedł ten dzień zrobiłam killera ale tylko 3/4 bo przykleiłam się do podłogi a wcześniej skusiłam się na paczkę chipsów,a walczę ze sobą zawsze kiedy je widzę ,żeby nie kupić no i się stało więc musiałam jakoś odkupić winy, właśnie leżę w łóżku po zimnym prysznicu czuję jak krew pulsuje w żyłach no i oddech w końcu wraca do normy ale mój organizm przeżył szok.
Po ilu dniach ćwiczeń dawałyście już spokojnie radę i nie byłyście bliskie zawału?
stosujecie jakieś diety dodatkowo czy tylko ćwiczenia.
Ja mam 183 wzrostu ważę aktualnie 75 kg w ciągu 4 miesięcy przytyłam 6 kg wróciłam z pracy zza granicy no i stało się...
Jak widzę efekty ,które dziewczyny przesyłają ma fb Ewki to nadzieja wzrasta i motywacja też ale ja nigdy nie ćwiczyłam i jestem okropnym leniem echh jeszcze rok temu jeździłam codziennie po 18 km rowerem do pracy i drugie tyle z powrotem do tego długie spacery i ogólnie mało mnie było w domu a teraz aż mi się niedobrze robi jak patrzę na swoją oponkę i wzdęty brzuch.
Boję się ,że niedługo stracę motywację i chęci do ćwiczeń i dalej będę się czuć okropnie... dajcie jakiegoś kopa w dupsko albo napiszcie o swoich efektach to też będzie kop

pozdrawiam i mam zamiar codziennie wpisywać swoje postępy i chyba jakaś dieta też mi potrzebna bo czuję ,że mój organizm ma dość
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 21:35   #2293
pstroo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 93
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba umarłam...albo umieram... od dłuższego czasu zbierałam się do ćwiczeń ale dzisiaj nadszedł ten dzień zrobiłam killera ale tylko 3/4 bo przykleiłam się do podłogi a wcześniej skusiłam się na paczkę chipsów,a walczę ze sobą zawsze kiedy je widzę ,żeby nie kupić no i się stało więc musiałam jakoś odkupić winy, właśnie leżę w łóżku po zimnym prysznicu czuję jak krew pulsuje w żyłach no i oddech w końcu wraca do normy ale mój organizm przeżył szok.
Po ilu dniach ćwiczeń dawałyście już spokojnie radę i nie byłyście bliskie zawału?
stosujecie jakieś diety dodatkowo czy tylko ćwiczenia.
Ja mam 183 wzrostu ważę aktualnie 75 kg w ciągu 4 miesięcy przytyłam 6 kg wróciłam z pracy zza granicy no i stało się...
Jak widzę efekty ,które dziewczyny przesyłają ma fb Ewki to nadzieja wzrasta i motywacja też ale ja nigdy nie ćwiczyłam i jestem okropnym leniem echh jeszcze rok temu jeździłam codziennie po 18 km rowerem do pracy i drugie tyle z powrotem do tego długie spacery i ogólnie mało mnie było w domu a teraz aż mi się niedobrze robi jak patrzę na swoją oponkę i wzdęty brzuch.
Boję się ,że niedługo stracę motywację i chęci do ćwiczeń i dalej będę się czuć okropnie... dajcie jakiegoś kopa w dupsko albo napiszcie o swoich efektach to też będzie kop

pozdrawiam i mam zamiar codziennie wpisywać swoje postępy i chyba jakaś dieta też mi potrzebna bo czuję ,że mój organizm ma dość

Może zacznij od skalpela i mieszkaj go za jakis czas z turbo albo killerem

Ja też lubię chipsy i jak mam ochotę to po prostu je zjem, ale wiem, że codziennie ćwiczę, więc nie mam wyrzutów sumienia, a jak za duzo nagrzesze to cwicze wiecej Możesz też poszukać jakiś zamienników tych nieszczęsnych chipsów

Co do diety, to latem najlepiej wprowadzac jakas "diete" a raczej zdrowe odzywianie.Jest tyle owocow, warzyw. Mozna robic pyszne kolorowe salatki, koktajle, woda z cytryna i mieta Naprawde idzie sie w to wkrecic, ale nie ma co katowac sie hardkorowymi dietami.

Mi się wydaje, że ćwiczenia trzeba po prostu polubic i na stale wprowadzic do swojego zycia. Te 40 minut dziennie to naprawde jest niewiele.Wlacz ulubiona plyte i cwicz z usmiechem na twarzy i ciesz sie kazda kropla potu, ktora przybliza Cie do wymarzonej sylwetki
Fajnie jest miec swiadomosc, ze robi sie cos dobrego dla siebie, no ale niestety poczatki sa ciezkie.
Kup sobie sukienke w ktora teraz sie nie miescisz i to moze byc dobra motywacja Powodzenia
pstroo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:26   #2294
monique92pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 23
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

ja tam cwicze na zwyklej macie a raczej karimacie (kupiona w netto za 6.99zl ;p) mam panele, wiec pod spód daje jeszcze taką.. biała siateczke antypoślizgową z castoramy i jest git
tak tylko pytałam o te diety z ciekawosci a bije sie teraz w czoło... myślac jak ja moglam byc tak glupia i stosowac dukana i kopenhaska.. dopiero teraz z ewka, cwicze i jem normalnie, wprowadzilam 5 posilkow i jest cudownie
__________________
75 -> 74 -> 73-> 72 -> 71 -> 70 -> 69 -> 68 -> 67 -> 66-> 65 -> 64 -> 63 ->62,5kg -> cel: poniżej 60kg

Edytowane przez monique92pl
Czas edycji: 2013-07-29 o 22:29
monique92pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-29, 22:40   #2295
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

jestem z siebie dziś dumna i strasznie szczęśliwa..
killer którego od kilku miesięcy się bałam, napawał mnie lękiem i strachem, wykonałam i to w warunkach upałów afrykańskich nie było aż tak źle.. chyba w tym tyg on zyska status ulubionego treningu...
ale fakt, przygotowałam się do niego.. dużo cardio i ćwiczenia kondycji.. polecam!
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 07:15   #2296
Dorcia030
Zadomowienie
 
Avatar Dorcia030
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 109
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba umarłam...albo umieram... od dłuższego czasu zbierałam się do ćwiczeń ale dzisiaj nadszedł ten dzień zrobiłam killera ale tylko 3/4 bo przykleiłam się do podłogi a wcześniej skusiłam się na paczkę chipsów,a walczę ze sobą zawsze kiedy je widzę ,żeby nie kupić no i się stało więc musiałam jakoś odkupić winy, właśnie leżę w łóżku po zimnym prysznicu czuję jak krew pulsuje w żyłach no i oddech w końcu wraca do normy ale mój organizm przeżył szok.
Po ilu dniach ćwiczeń dawałyście już spokojnie radę i nie byłyście bliskie zawału?
stosujecie jakieś diety dodatkowo czy tylko ćwiczenia.
Ja mam 183 wzrostu ważę aktualnie 75 kg w ciągu 4 miesięcy przytyłam 6 kg wróciłam z pracy zza granicy no i stało się...
Jak widzę efekty ,które dziewczyny przesyłają ma fb Ewki to nadzieja wzrasta i motywacja też ale ja nigdy nie ćwiczyłam i jestem okropnym leniem echh jeszcze rok temu jeździłam codziennie po 18 km rowerem do pracy i drugie tyle z powrotem do tego długie spacery i ogólnie mało mnie było w domu a teraz aż mi się niedobrze robi jak patrzę na swoją oponkę i wzdęty brzuch.
Boję się ,że niedługo stracę motywację i chęci do ćwiczeń i dalej będę się czuć okropnie... dajcie jakiegoś kopa w dupsko albo napiszcie o swoich efektach to też będzie kop

pozdrawiam i mam zamiar codziennie wpisywać swoje postępy i chyba jakaś dieta też mi potrzebna bo czuję ,że mój organizm ma dość
Dobra jesteś. Cytat: "chyba umarłam...albo umieram..." wprawił mnie dziś w dobry nastrój.
Zacznij sobie od skalpela, jest lżejszy.Ja jeszcze się przyglądam kilerowi i turbo, ale kiedyś się wezmę
U mnie dziś spadek temperatury o 19 st. Szok! Ale przynajmniej jest czym oddychać

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

Cytat:
Napisane przez monique92pl Pokaż wiadomość
ja tam cwicze na zwyklej macie a raczej karimacie (kupiona w netto za 6.99zl ;p) mam panele, wiec pod spód daje jeszcze taką.. biała siateczke antypoślizgową z castoramy i jest git
tak tylko pytałam o te diety z ciekawosci a bije sie teraz w czoło... myślac jak ja moglam byc tak glupia i stosowac dukana i kopenhaska.. dopiero teraz z ewka, cwicze i jem normalnie, wprowadzilam 5 posilkow i jest cudownie
A ja też byłam w lutym na kopenhaskiej
Przeszłam ją i stwierdziłam, że była to pierwsza i ostatnia taka dieta w moim życiu. Schudłam prawie 5 kg, nic do tej pory nie wróciło, ale ogólnie nie polecam jej. Zbyt osłabiająca.
Teraz staram się nie jeść po 18 - 19, no i nie jest źle
__________________
Start Skalpel: 11.07.
Waga: 65 kg
Ma być: 62 kg
18.07. waga: 64,8 kg
21.07. waga: 64,5 kg
19.10. waga - 65 kg
Dorcia030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 08:54   #2297
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez szmyrk Pokaż wiadomość
Ech, no, ja dzisiaj też w upał ćwiczyłam - lało się ze mnie, a na podłodze zostały mokre ślady, ale faktycznie, chyba lepiej tak, niż w ogóle odpuścić...
A co do jedzenia, to przecież wszystkie te sojopochodne rzeczy mają dużo białka, w nabiale jest białko, w kiełkach, w nasionach (choćby pestki słonecznika czy dyni albo siemię lniane) i w orzechach A strączkowce to też różne przecież są, soczewica, ciecierzyca, orzeszki ziemne...
Soi nie jadam wcale i orzeszków ziemnych (ze względu na alergię i zaburzenia hormonalne) ale wszystko inne co wymieniłaś jest w moim jadłospisie. Ale miałam wrażenie, że to za mało, tak też mi wychodziło z moich chałupniczych i pewnie mało dokładnych wyliczeń więc zainwestowałam w serwatkowe białko.
W sumie jest niezłe tylko upiornie słodkie.

Cytat:
Dziewczyny chyba umarłam...albo umieram... od dłuższego czasu zbierałam się do ćwiczeń ale dzisiaj nadszedł ten dzień zrobiłam killera ale tylko 3/4 bo przykleiłam się do podłogi a wcześniej skusiłam się na paczkę chipsów,a walczę ze sobą zawsze kiedy je widzę ,żeby nie kupić no i się stało więc musiałam jakoś odkupić winy, właśnie leżę w łóżku po zimnym prysznicu czuję jak krew pulsuje w żyłach no i oddech w końcu wraca do normy ale mój organizm przeżył szok.
Po ilu dniach ćwiczeń dawałyście już spokojnie radę i nie byłyście bliskie zawału?
stosujecie jakieś diety dodatkowo czy tylko ćwiczenia.
Ja mam 183 wzrostu ważę aktualnie 75 kg w ciągu 4 miesięcy przytyłam 6 kg wróciłam z pracy zza granicy no i stało się...
Jak widzę efekty ,które dziewczyny przesyłają ma fb Ewki to nadzieja wzrasta i motywacja też ale ja nigdy nie ćwiczyłam i jestem okropnym leniem echh jeszcze rok temu jeździłam codziennie po 18 km rowerem do pracy i drugie tyle z powrotem do tego długie spacery i ogólnie mało mnie było w domu a teraz aż mi się niedobrze robi jak patrzę na swoją oponkę i wzdęty brzuch.
Boję się ,że niedługo stracę motywację i chęci do ćwiczeń i dalej będę się czuć okropnie... dajcie jakiegoś kopa w dupsko albo napiszcie o swoich efektach to też będzie kop

pozdrawiam i mam zamiar codziennie wpisywać swoje postępy i chyba jakaś dieta też mi potrzebna bo czuję ,że mój organizm ma dość
Jesteśmy prawie równego wzrostu
Miło spotkać inną "ciocię -wieżę
Killer jako pierwszy trening to strasznie ambitne, myślę sobie że to dobry sposób aby zniechęcić się do regularnej aktywności fizycznej a nie się w nią wciągnąć. Jak piszą Dziewczyny, zacznij od Skalpela. To ma być przyjemność, nie udręka.
Do Killera dotrzesz w swoim własnym tempie.

Być może nie ma sensu rozważać jak wyglądałaś kiedyś, porównywać, zamartwiać się. To dobry sposób aby wpaść w emocjonalny dołek i zajeść go, na przykład czekoladą. Albo czipsami.
Skoncentruj się może na tym co jest tu i teraz. Masz cel do osiągnięcia a samo się nie zrobi. Spokojnie, konsekwentnie, w swoim tempie osiągniesz go. A jak wyeliminujesz/ograniczysz największe śmiecie w diecie to na pewno pomoże.
Trzymam kciuki.

Dziś Skalpel z obciążeniem, Mel B abs i rozciąganie.
Miłego dnia
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:41   #2298
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja dziś prawdopodobnie total z Tomkiem plus mel b brzuch, może jakieś ćwiczenia na ramiona i wew ud
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:53   #2299
Ankuszz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

wczorajszy upał dał się we znaki podczas treningu, ale killer zrobiony ale znalazłam idealne miejsce do ćwiczeń w takie upały - piwnica uzytkowa wiec zadnych pajakow, robaczkow itd nie spotkałam, a chłodek był dzisiaj dalej killer.
Mam pytanie, który trening uwazacie za bardziej efektywny ? killer czy turbo ?
Ankuszz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 10:27   #2300
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia
Dzisiaj o 18 zrobię skalpel i dopóki nie opanuję go bez jęku nie wezmę się za killera.
Postaram się też jeść zdrowiej i mniej przetworzone żarcie.
Dzisiaj na śniadanie zjadłam 2 kromki ciemnego chleba z fetą i pomidorem a na obiad mam ochotę na jakąś rybę z warzywami albo caprese czuję ,że mój organizm potrzebuje takich wartości odżywczych i witamin a nie moje ukochane spaghetti i piwko do tego
Wczoraj dodatkowo przy killerze bałam się ,że sąsiedzi z dołu zaczną pukać w sufit hehe muszę kupić jakąś matę porządną bo siara tak walić kopytami w panele i sapać...
Skoczę dzisiaj do decathlonu po jakąś taniochę.
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 10:47   #2301
Dorcia030
Zadomowienie
 
Avatar Dorcia030
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 109
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja też sapię, ale na szczęście nikt mnie nie słyszy, bo jak ćwiczę, to won z domu wszyscy! Moje sapanie jest najgłośniejsze szczególnie podczas nóg z MelB hihihi. Ale jak ona się śmieje podczas tych ćwiczeń, to mnie się udziela i jest dobrze
__________________
Start Skalpel: 11.07.
Waga: 65 kg
Ma być: 62 kg
18.07. waga: 64,8 kg
21.07. waga: 64,5 kg
19.10. waga - 65 kg
Dorcia030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 10:52   #2302
spalecikibelx
Raczkowanie
 
Avatar spalecikibelx
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Mrozy, Wawa
Wiadomości: 82
GG do spalecikibelx Send a message via Skype™ to spalecikibelx
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej, dołącze sie do was dziewczyny
robiłam skalpel juz z 5 razy po czym mialam mały wypadek na rowerze i chce od dzis znów zacząć
spalecikibelx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 11:38   #2303
Paris167
Raczkowanie
 
Avatar Paris167
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 106
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Chętnie się dołączę, mam dziś za sobą drugi dzień treningu. Zdecydowałam się na razie na sklapel, bo mam bardzo słabą kondycję, jak trochę się wzmocnię i wykonam cały sklapel idealnie przejdę do innych treningów. Wszystkie mięśnie mnie bolą przy każdym ruchu, szczególnie te o kórych istnieniu nie miałam pojęcia!
życzę wam powodzenia dziewczyny i wytrwałości, sobie zresztą też
Paris167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 12:34   #2304
pstroo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 93
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

8 trening za mną.
Bardzo lubię skalpel, ale tak jak kiedyś mnie męczył ( po samej rozgrzewce miałam ochotę się poddać ) , teraz prawie w ogóle, tzn czuję, że ćwiczę, ale nie leje się tyle potu i nie ma sapania

Miłego dnia i udanych treningów

1045170_187457018088784_1226440831_n.jpg
pstroo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 12:53   #2305
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Za mna turbo i abs z Mel B. Bylo super
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 13:34   #2306
mrowka2810
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 300
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Za mna turbo i abs z Mel B. Bylo super
ja bym bardzo chciała przetestować total fitness z tomkiem ;D chociaż ostatnio jestem killeromaniaczką faktycznie to wciąga! i jak nie ćwiczę to mam wyrzuty sumienia ;D
mrowka2810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 14:56   #2307
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez mrowka2810 Pokaż wiadomość
ja bym bardzo chciała przetestować total fitness z tomkiem ;D chociaż ostatnio jestem killeromaniaczką faktycznie to wciąga! i jak nie ćwiczę to mam wyrzuty sumienia ;D
wciąga, wciąga...

ja już po Tomku i po mel b brzuch
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 16:51   #2308
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Dziewczyny, czy ktos wie, gdzie na YT znajde oryginalny trening Insanity? Tzn prowadzony przez Szona ?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 17:08   #2309
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

znajdziesz chyba tylko na chomiku..
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 17:12   #2310
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Wlasnie tego sie obawiam. A zassanie z chomika platne jest :/
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:06:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.