Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-24, 10:14   #1
Mclain
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23

Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie


Mam taki problem ze sobą, pracuję od 8 do 16, kiedy wracam spędzam czas z rodziną i nie mam czasu na ćwiczenia.
praca siedząca - pogarsza sprawę. Próbowałam już tabletek na odchudzanie, herbatek itd...
Nie za bardzo to pomaga a jest kosztowne...
Czy znacie jakieś inne, skuteczne sposoby na odchudzanie albo jak zahamować apetyt?

Muszę coś dopisać, bo od niedawna używam hipnozy Hipnosencja i muszę Wam powiedzieć, że sa efekty. Jeśli zależy Wam na czymś bezpiecznym i bardzo solidnym, to koniecznie sprawdźcie.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-09-18 o 15:00 Powód: link
Mclain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 10:18   #2
Panizkaszub
Przyczajenie
 
Avatar Panizkaszub
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Kaszuby
Wiadomości: 6
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Mclain Pokaż wiadomość
Mam taki problem ze sobą, pracuję od 8 do 16, kiedy wracam spędzam czas z rodziną i nie mam czasu na ćwiczenia.
praca siedząca - pogarsza sprawę. Próbowałam już tabletek na odchudzanie, herbatek itd...
Nie za bardzo to pomaga a jest kosztowne...
Czy znacie jakieś inne, skuteczne sposoby na odchudzanie albo jak zahamować apetyt?
Jedz błonnik albo produkty które nie tuczą jak warzywa gotowane...
Moge polecić CI tez cos takiego Jak sesje odchudzające xxx - to taka jakby muzyka, która ustawia mózg żeby Ci się nie chciało jeść.

Przed wakacjami w marcu tego słuchałam i powiem Ci szczerze, że pomogło. Mniej jadłam, nie czułam tak bardzo głodu i praktycznie bez ćwiczeń schudłam - to takie naprawdę niekonwencjonalne

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-02-22 o 09:23 Powód: Reklama.
Panizkaszub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 11:21   #3
wildclouds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 138
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Mclain Pokaż wiadomość
Czy znacie jakieś inne, skuteczne sposoby na odchudzanie albo jak zahamować apetyt?
Ja bym się nie skupiała na hamowaniu apetytu a raczej na rozkręceniu metabolizmu.
Poczytaj o probiotykach i ich wpływie na nasza wagę i przemianę materii. Błonnik też pomaga.

Jak już chcesz ograniczyć apetyt, to jest roślinka o nazwie Garcinia Cambogia. Badali jej wpływ na nadwagę, ma potencjał.
wildclouds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 12:21   #4
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Mclain Pokaż wiadomość
Mam taki problem ze sobą, pracuję od 8 do 16, kiedy wracam spędzam czas z rodziną i nie mam czasu na ćwiczenia.
praca siedząca - pogarsza sprawę. Próbowałam już tabletek na odchudzanie, herbatek itd...
Nie za bardzo to pomaga a jest kosztowne...
Czy znacie jakieś inne, skuteczne sposoby na odchudzanie albo jak zahamować apetyt?
Nie obraź się ale NAPRAWDĘ nie masz czasu na ćwiczenia? Znam ludzi który pracują na zmiany, mają rodziny i czas na ćwiczenia znajdują a ty pracujesz 8 godzin o stałej porze. Nie możesz się jakoś z rodziną zorganizować?
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 17:03   #5
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Nie obraź się ale NAPRAWDĘ nie masz czasu na ćwiczenia? Znam ludzi który pracują na zmiany, mają rodziny i czas na ćwiczenia znajdują a ty pracujesz 8 godzin o stałej porze. Nie możesz się jakoś z rodziną zorganizować?
No też tak uważam, wygospodarowanie godzinki czy 40minut kilka razy w tygodniu na pewno będzie zdrowsze, niż jakieś cudowanie. Od 16 do pójścia spać masz kupę czasu. Poza tym zwyczajna zdrowa dieta, o odpowiedniej liczbie kcal (lekko na minusie) i powinno zadziałać. Spróbuj w tę stronę
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 18:18   #6
201701191353
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Nie obraź się ale NAPRAWDĘ nie masz czasu na ćwiczenia? Znam ludzi który pracują na zmiany, mają rodziny i czas na ćwiczenia znajdują a ty pracujesz 8 godzin o stałej porze. Nie możesz się jakoś z rodziną zorganizować?
Popieram. To nie są zgryźliwe komentarze, ale jak ja ćwiczyłam serię z Jillian i miałam na 10 na uczelnię (a dojeżdżałam, więc pobudka o 7, wyjazd po 8 z miasta), i miałam do 17, w domu byłam o 19, to wstawałam o 6 i ćwiczyłam...

Są treningi, jak wspomniałam 25 minutowe z Jillian (Ripped in 30/ 30 Day Shred- polecam gorąco!) i one nie zajmują dużo czasu. Wracasz po 16, zrób obiad, ogarnij dom i ćwicz ok 19 czy 20 te pół godzinki.
Albo jako początkująca np. Skalpel II Ewki (trwa 25 minut), i ćwicz 3-4x w tygodniu.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Ale jeśli NA PRAWDĘ uważasz, że nie masz czasu, polecam tą stronkę:
http://www.menshealth.pl/dieta/23-sp...nadwagi,4374,1
201701191353 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 23:05   #7
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

powiedz od razu że jesteś leniwa i chciałaś schudnąc najłatwiejszym kosztem czyli nic nie robiąc ewentualnie kupic tableteczki i już.a to się tak nie da.Wszystkie wizazanki mają rodziny i każda chciałaby spędzać z nią jak najwięcej czasu ale bez przesady,chyba każdy człowiek może znalezdć pól godzinki dziennie na ćwiczenia,poza tym możesz siedzieć np. z mężem i dziećmi w pokoju tzn oni będą siedzieć a ty możesz ćwiczyć

poza tym najważniejsza zasada!!!żeby schudnąć trzeba jeść a nie ograniczać apetyt!
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 08:31   #8
iguuana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 21
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Odpowiednie nawodnienie organizmu również daje efekty, wypijając przed posiłkami szklankę wody, ograniczamy łaknienie. Minimum 1,5 l wody dziennie. Ja od jakiegoś czasu pilnuję się, żeby dużo pić i apetyt mniejszy. I oczywiście przestawienie się na zdrowe odżywianie.
Myślę, że wygospodarowanie również czasu na ćwiczenia 3-4 razy w tygodniu po 30-40 min nie powinno być problemem.
__________________
Bokwa- motywator doskonały

72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59
iguuana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 12:43   #9
bejbeDomi
Raczkowanie
 
Avatar bejbeDomi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 109
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Mysle ze bardzo ciezko jest schudnac na diecie (nie mam tu na mysli jakis glodowek tylko zdrowa przemyslana diete) bez jakichkolwiek cwiczen. I bez obrazy, ale ja pracuje od 9 do 17:30 z tym ze wliczajac dojazdy nie ma mnie w domu 07:30-18:30 i jakos zawsze wracam do domu, odpoczne z pol godzinki i cwicze
bejbeDomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 10:12   #10
klova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 40
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Strasznie tu dziewczyny na ciebie najechały - ale cóż, w młodym wieku łatwo wygłaszać osądy, nie pomyślawszy nawet, że spędzanie czasu z rodziną może przyjmować nie tylko postać wspólnego siedzenia przed telewizorem. Ale w jednym mają rację: "cudowne" środki odchudzające mają to do siebie, że odchudzają tylko jedno miejsce - portfel.

Postaraj się wygospodarować w swoim dniu te czterdzieści minut na ćwiczenia, potraktuj to jako obowiązek - w końcu przez osiem godzin siedzącej pracy dzień w dzień szkodzisz swojemu ciału, powinnaś zatem zrobić coś, żeby sobie pomóc. Potraktuj to jako inwestycję w siebie - tak samo jak jakieś kursy czy szkolenia w pracy. A poprawa wyglądu ciała będzie miłym efektem ubocznym

Kolejna sprawa to to, że chcesz hamować apetyt. Przed czym chcesz go hamować? Jak jesz? Czy masz nadwagę? Czy dostarczasz organizmowi odpowiednich ilości paliwa? Bez odpowiedzi na te pytania trudno cokolwiek doradzić.
__________________
Fitness - moja pasja
klova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 11:59   #11
wildclouds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 138
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Cytat:
Napisane przez klova Pokaż wiadomość
Kolejna sprawa to to, że chcesz hamować apetyt. Przed czym chcesz go hamować? Jak jesz? Czy masz nadwagę? Czy dostarczasz organizmowi odpowiednich ilości paliwa? Bez odpowiedzi na te pytania trudno cokolwiek doradzić.
Zgadzam się z tym.
Być może w Twojej wiedzy o odchudzaniu tkwią potężne rezerwy.
Może nie do końca właściwie podchodzisz do tematu?
Jest sporo przestrzeni i różnych możliwości pomiędzy restrykcyjnymi dietami, katorżniczymi ćwiczeniami i cudownymi preparatami.
wildclouds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 19:02   #12
iguuana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 21
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Cytat:
Napisane przez klova Pokaż wiadomość
Strasznie tu dziewczyny na ciebie najechały - ale cóż, w młodym wieku łatwo wygłaszać osądy, nie pomyślawszy nawet, że spędzanie czasu z rodziną może przyjmować nie tylko postać wspólnego siedzenia przed telewizorem. Ale w jednym mają rację: "cudowne" środki odchudzające mają to do siebie, że odchudzają tylko jedno miejsce - portfel.


Kolejna sprawa to to, że chcesz hamować apetyt. Przed czym chcesz go hamować? Jak jesz? Czy masz nadwagę? Czy dostarczasz organizmowi odpowiednich ilości paliwa? Bez odpowiedzi na te pytania trudno cokolwiek doradzić.
Jeśli chodzi o wygospodarowanie czasu, to ja akurat do tych bardzo "młodych" nie należę, mam dwójkę małych dzieci, i nie ma czasu na przysłowiowe siedzenie przed telewizorem, a jednak jak wraca mój z pracy staram się znaleźć chwilę na ćwiczenia. Średnio mi to momentami wychodziło, więc zapisałam się do klubu, kupiłam karnet, żeby mieć motywację do chodzenia. Póki co trzymam się tego. Jak się siedzi w domu z rodziną to faktycznie jest wiele innych rzeczy do robienia niż ćwiczenia, dlatego warto wyjść "do ludzi"

Co do jedzenia- warto jeść rozsądnie, inaczej organizm magazynuje zapasy, metabolizm się pierniczy i dlatego tak nam trudno schudnąć.

Powodzenia Ci życzę
__________________
Bokwa- motywator doskonały

72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59
iguuana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 08:27   #13
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Tez nie łykam tłumaczenia o braku czasu, tez pracuje na etacie, mamna stanie meza i male dziecko, po robocie lece na plac zabaw i siedzimy do oporu, corka zasypia pomiedzy 21 a 22 i dopiero po tej godzinie mam czas poćwiczyć, ale jednak staram sie ruszać regularnie. Przerobiłam juz kilka programów treningowych, latałam na outdoorową siłownię, teraz biegam z koleżanką w nocy, a koleżanka ma aż trójeczkę maluchów. Jak sie czlowiek zaweźmie, to zawsze jakiś czas wygospodaruje. Pamietam, jak corka ząbkowała i budziła sie czasem co 15 minut, wiec mialam te treningi poszatkowane, ale sie nie poddawałam.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 09:37   #14
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Fajnie jest ćwiczyć rano (ja akurat biegam), wystarczy wstać te pół godziny wcześniej i masz już z głowy na cały dzień, do tego się rozruszasz i ewentualnie dotlenisz jeśli wybierzesz aktywność na dworze
To się wydaje takie kosmiczne, żeby wstawać np o 6 i iść ćwiczyć, ale po kilku razach to jest żaden problem, i pisze Ci to okropny leń np teraz muszę wstawać tuż po 6 żeby zdążyć odczekać po tabletce na tarczycę, zjeść coś lekkiego, znowu odczekać i dopiero iść, a po 8 robi się już zdecydowanie za gorąco więc innego wyboru nie mam, i tak jest fajnie
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 09:49   #15
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Ja ćwiczyłam rano, ale ostatnio budze sie tak późno, ze nie mam nawet 10 minut wolnych ale nic dziwnego, jak sie kladzie tak późno spać
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 12:37   #16
wildclouds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 138
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
wystarczy wstać te pół godziny wcześniej i masz już z głowy na cały dzień
To jest najfajniejsze w ćwiczeniach z rana - cały dzień wolny od myślenia, gdzie ja znajdę czas na trening.
wildclouds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 10:09   #17
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Mclain Pokaż wiadomość
Mam taki problem ze sobą, pracuję od 8 do 16, kiedy wracam spędzam czas z rodziną i nie mam czasu na ćwiczenia.
zawsze mozesz dojezdzac rowerem do pracy

ja mam 15 km, ale polowe dojezdzam rowerem, 2 x dziennie, a reszte "podrozuje" pociagiem i tramwajami

zreszta ja tez mam rodzine i mimo wszystko wieczorkami mam moje 20 min na cwiczenia... takze dla chcacego nic trudnego
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 12:16   #18
pstroo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 93
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Każdy ma życie rodzinne, towarzyskie i jakoś znajduje czas na ćwiczenia.
Zawsze możesz zaangażować rodzinę w jakiś sport : rower, rolki, basen :ekhm:
I naucz się napinać mięśnie brzucha, wtedy będziesz mogła 'ćwiczyć' w pracy, w autobusie, gdziekolwiek

Edytowane przez pstroo
Czas edycji: 2013-07-31 o 12:17
pstroo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-12, 16:42   #19
RenaaB
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 20
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Trzeba częściej sprzątać a w czynności "konserwacyjne" wplatać ćwiczenia. Wieczorem też można przed spaniem poćwiczyć. Zostawić samochód dalej żeby trzeba było do niego dojść. Wyjść wcześniej z domu i iść na następny przystanek. Takie drobiazgi a zawsze coś. Co do diet to wiem jedno że nie ma jednej i cudownej diety, każdy musi sobie dopasować dietę do swojego organizmu. W jednym z artykułów na temat jak szybko schudnąć jest opisane po co jest dietetyk i jak powinna wyglądać dieta.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-11 o 03:00 Powód: Link.
RenaaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-18, 11:38   #20
Wislawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Moje odchudzanie wygląda tak.Zażywam xxx,schodami na 5 piętro,do pracy rowerem,do tego odstawiłam część słodyczy i tłustych posiłków a jem więcej warzyw i kasz.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-18 o 15:17 Powód: Reklama.
Wislawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 14:21   #21
jullietta24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 10
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Niekonwencjonalne metody odchudzania są nieskuteczne. Najbardziej skuteczną z nich jest ujemny bilans kaloryczny. Trzeba zmniejszyć ilość dostarczanych kalorii lub zwiększyć spalanie.

Najlepiej jedno i drugie.
__________________
Niepowtarzalne szkatułki i kuferki na biżuterię - sprawdź www.sklep.juliette24.pl
jullietta24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 14:25   #22
Layine
Przyczajenie
 
Avatar Layine
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 15
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Najlepiej zmienić styl życia i przyzwyczajenia. Ja oduczyłam się jeść cukier, nie jem przekąsek (tylko orzechy i owoce/warzywa), zamiast windy wybieram schody, zamiast autobusu-spacer. Takich małych rzeczy jest mnóstwo i trzeba się nauczyć je dostrzegać i wykorzystywac okazje
Layine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-19, 21:15   #23
ArekRymanowskiTrener
Przyczajenie
 
Avatar ArekRymanowskiTrener
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Łatwo jest krytykować kogoś, że nie chce mu się ćwiczyć, podczas gdy w moim zawodzie ciągle spotykam ludzi którzy nie mają czasu na ćwiczenia. Chcą coś zmienić, ale nie mają jak ani kiedy.

Dla takich osób pierwsza rzecz to dieta. A druga?

Jak najlepiej wykorzystać wygospodarowany czas by spalić jak najwięcej tłuszczu? Najlepiej zrobić to treningami interwałowymi. Polecam Tabatę, która sama trwa tylko 4 minuty, zaś z rozgrzewką około 10.

Tylko uwaga - jeśli nigdy do tej pory nie ćwiczyłeś/aś, to przez kilka tygodni robisz tylko rozrzewkę, potem rozgrzewkę plus minutę Tabaty, za jakiś czas 2 minuty itd. Do 4 minut trzeba mieć już kondycję!

Ten trening ma zaletę: nie można wytłumaczyć się brakiem czasu. 10 minut? Każdy ma 10 minut!

Przesyłam link do rozgrzewki do Tabaty: <Nieopłacona reklama>





Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2015-09-20 o 00:16 Powód: Nieopłacona reklama
ArekRymanowskiTrener jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 09:51   #24
Monisia1982
Przyczajenie
 
Avatar Monisia1982
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

A mi się udało dzięki suplementowi GreenActiv. Producent podaje, że zawiera wyłącznie naturalne składniki i chyba tak jest. Nie mam zgagi jak po większości takich środków, a do tego moja waga ruszyła w dół. Schudłam 4 kg, ale biorę to dopiero półtora tygodnia. Napiszę za jakiś czas i dam znać ile schudnę
Monisia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 13:56   #25
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Monisia1982 Pokaż wiadomość
A mi się udało dzięki suplementowi GreenActiv. Producent podaje, że zawiera wyłącznie naturalne składniki i chyba tak jest. Nie mam zgagi jak po większości takich środków, a do tego moja waga ruszyła w dół. Schudłam 4 kg, ale biorę to dopiero półtora tygodnia. Napiszę za jakiś czas i dam znać ile schudnę
Musi nieźle odwadniać jak działa w takim tempie
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 15:22   #26
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Mozesz zrzucić wagę nie ćwicząc i nie stosując diety,ale czy zależy Ci tylko na utracie kilogramów czy też na jakości ciała,skóry,zdrowiu? Bo "droga na skróty" raczej nic dobrego nie przyniesie.Czasem lepiej więcej ważyć,ale mieć jędrne,wysportowane i zdrowe ciało niż chude i nijakie,obwisłe
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 15:36   #27
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Niekonwencjonane sposoby odchudzania? szczerze, gdyby tak owe byly i byly skuteczne to pewnie zadna z nas nie bylaby na diecie, nie cwiczyla, ani nie probowala np. zabiegow ujedrniajacych.

Tak jak pisza dziewczyny- sama dieta, przy siedzacym trybie pracy na niewiele sie zda trzeba wlaczyc chociaz troche ruchu
Jesli masz male dzieci i chcesz to pogodzic, to moze wozek biegowy albo sportowy i rolki/bieganie po lub przed praca wlasnie z dzieckiem?
Jesli troche wieksza jest twoja pociecha to wspolny basen (dziecko moze chodzic na zajecia z nauki plywania, a mama obok na torze spalac kalorie) chcoby dwa razy w tygodniu. Jesli do tego dolozysz kolejne 2x po 30 minut cwiczen Chodakowska/ Mel B/ Gacka (wybierz co ci odpowiada) albo pedalowanie na rowerku stacjonarnym jesli taki masz w domu to nie ma cudow- efekty na pewno przyjda.
A moze wozisz dzieci na zajecia pozalekcyjne i w tym czasie mozesz pocwiczyc w okolicy?
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 08:52   #28
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Dużo daje aktywność z dzieckiem. Spacery z wózkiem,wyjścia z dzieckiem na rower,rolki pozwoliły mi szybko wrócić do formy.

Każda matka z dzieckiem cierpi na brak czasu,ale ja np.kupiłam rolki i jeździłam z córką.Razem też wybierałysmy się na rowery,długie spacery i przez jakiś czas zastępowało mi to ćwiczenia w fitness clubie.

Zabierałam też ze sobą małą do siłowni,do szkoły tańca.Bawiła się gdzieś z boku,mialam ją na oku i ćwiczyłam.Wszystko da się zorganizować przy odrobinie chęci
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 17:52   #29
zjeveni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

lyzka otrebow popita woda przed treningiem, pomaga, polecam! druga sprawa to zbilansowana dieta, herbatki ani inne wynalazki nie dzialaja

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

polecamy interwaly, po 12 minutach wysilku spalanie trwa od 3 do 8 godzin

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

wow gratuluje takiego gospordarowania czasem <link>

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2016-02-11 o 20:41 Powód: Link
zjeveni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 15:12   #30
Vigilant
Raczkowanie
 
Avatar Vigilant
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 118
Dot.: Niekonwencjonalne sposoby na odchudzanie

Cytat:
Napisane przez Mclain Pokaż wiadomość
Mam taki problem ze sobą, pracuję od 8 do 16, kiedy wracam spędzam czas z rodziną i nie mam czasu na ćwiczenia.
praca siedząca - pogarsza sprawę. Próbowałam już tabletek na odchudzanie, herbatek itd...
Nie za bardzo to pomaga a jest kosztowne...
Czy znacie jakieś inne, skuteczne sposoby na odchudzanie albo jak zahamować apetyt?

Muszę coś dopisać, bo od niedawna używam hipnozy Hipnosencja i muszę Wam powiedzieć, że sa efekty. Jeśli zależy Wam na czymś bezpiecznym i bardzo solidnym, to koniecznie sprawdźcie.
Również prowadzę siedzący tryb życia. Opieram swoje odżywianie głównie na świeżych warzywach i owocach, nie łykam żadnych tabletek. Morwa biała jest bardzo fajnym sposobem pohamowania się od spożywania słodyczy - polecam herbatkę

Bardzo ważne jest samozaparcie o ile nie najważniejsze w całej sprawie.
Vigilant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-29 10:24:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:35.