Facet, ktory ma dziewczne. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-28, 21:19   #1
pstroo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 93

Facet, ktory ma dziewczne.


Spotkalam sie kilka razy z pewnym facetem.Calowalismy sie, przytulalismy, ale do niczego wiecej nie doszlo.Przypadkiem dowiedzialam sie, ze od ponad roku ma dziewczyne
Co zrobic Powiedziec mu, ze wiem Powiedziec jej Nigdy nie bylam w takiej sytuacji.Nie chce sie z nim juz spotykac to oczywiste, ale mam ochote gnojka zabic
pstroo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 21:22   #2
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Poinformuj dziewczynę. po co ma się ze zdradliwym dupkiem spotykać. Akurat ona i ty jesteście najmniej winne w tej sytuacji. A panu należy się nauczka.
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 21:49   #3
aza3994
Zakorzenienie
 
Avatar aza3994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 353
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

to ja poznałam bardzo fajnego faceta, sympatycznego, przystojnego, który się bardzo mną interesował. Na początku mu odmawiałam spotkania, ale koniec końców się zgodziłąm, super, randki, pocałunki, koniec końców takze seks. Wszystko ślicznie, super, tylko okazało się, że koleś ma ŻONĘ od pół roku. Jak się dowiedziałam to taki szok, wstrząsnęło mną jak nie wiem. Żona się dowiedziała, ale tak kocha mężulka, że wyzwała mnie tylko uwierzyła w jakieś kłamstewka mężulka.
__________________
cel 1:
68,0 - 61,5 -....- 60 kg

3/2017
aza3994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 22:29   #4
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Możesz powiedzieć,ale czy to coś da? Nie sądzę, bo kobiety mają taki głupi zwyczaj, że z reguły wierzą swoim facetom, a nie innym kobietom,ale od każdej reguły są odstępstwa!
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 22:44   #5
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Powiedz jej a co ona z tym zrobi to już jej sprawa.
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 22:46   #6
pstroo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 93
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Mam zapisane sms i wiadomosci na fb od niego, ale faktycznie nie zdziwie sie jak nadal z nim bedzie.
pstroo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 23:14   #7
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Nieważne czy będzie czy nie będzie z nim dalej, ważne żeby ona miała wybór, a Ty czyste sumienie. Powiedz jej, przedstaw dowody i sprawa będzie z Twojej strony zakończona.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 23:19   #8
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Nieważne czy będzie czy nie będzie z nim dalej, ważne żeby ona miała wybór, a Ty czyste sumienie. Powiedz jej, przedstaw dowody i sprawa będzie z Twojej strony zakończona.
Popieram.
67eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 23:26   #9
dolly11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 15
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Moja rada: dać sobie spokój z nim i nią. Niech sobie żyją. Prędzej czy później wszystko wypłynie, a dziewczyna Tobie i tak nie uwierzy...
dolly11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 23:28   #10
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Cytat:
Napisane przez 67eve Pokaż wiadomość
Popieram.
Dzięki. Niestety sporo osób uważa że skoro jest duże prawdopodobieństwo że zdradzana nie uwierzy/wybaczy/oleje to mówić się nie opłaca A szkoda. Zawsze będę bronić przekonania, że każdy ma prawo wiedzieć co się dzieje z jego związkiem i że nie trzymać dzioba na kłódkę to moralny obowiązek w takiej sytuacji.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 23:40   #11
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Dzięki. Niestety sporo osób uważa że skoro jest duże prawdopodobieństwo że zdradzana nie uwierzy/wybaczy/oleje to mówić się nie opłaca A szkoda. Zawsze będę bronić przekonania, że każdy ma prawo wiedzieć co się dzieje z jego związkiem i że nie trzymać dzioba na kłódkę to moralny obowiązek w takiej sytuacji.
No niby tak,ale czasem ta informująca osoba ma przez to ogromne problemy i ja takie przypadki znam. Sama tak jakbym trochę tego doświadczyła,ale to była zupełnie inna sytuacja, tzn.,ja nie spotykałam się z kimś kto ma dziewczynę tylko moja koleżanka,a byłam ja posądzona.
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 23:47   #12
dolly11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 15
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Dokładnie. Przykładów nie brakuje. Zwykle strona żąda dowodów, a gdy nie mamy ich wystarczająco dużo, bądź żadnych niezbitych? Pojawia się problem... Dlatego informowanie jej jest wyjściem, ale czy ona to doceni i zrobi z tego użytek?
dolly11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 23:48   #13
fragile_27
Zadomowienie
 
Avatar fragile_27
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 310
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Skoro masz tak ewidentne dowody jak sms i rozmowy na fb, pokaż jej to. Jakoś mi się nie chcę wierzyć w to, że po zobaczeniu tego ona dalej by z nim była.

Mi kiedyś nie powiedziano, mam to za złe tej dziewczynie. Niby to nie do końca jej sprawa i nie miała obowiązku mi mówić, ale mogła. Jak dla mnie to po prostu jest uczciwe w stosunku do zdradzanej osoby.
__________________
'Baby we both know
That the nights were mainly made
For saying things that you can't say tomorrow day'
fragile_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 23:48   #14
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Prawda jest wartością najwyższą.
67eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 23:58   #15
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Cytat:
Napisane przez 67eve Pokaż wiadomość
Prawda jest wartością najwyższą.


Ty upuścisz sobie ciśnienie, tamta dziewczyna przejrzy na oczy, a pan może dostanie nauczkę. A jeśli pani tak bardzo kocha pana, to chociaż ty sobie upuścisz ciśnienia
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 07:35   #16
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

A ta informacja o dziewczynie jest pewna? Bo różne rzeczy chodzą po świecie. Np. ja ciągle dowiaduję się, że jestem w ciąży lub/i się przeprowadziłam (pracuję i studiuję, więc faktycznie mało kiedyś widać mnie "na mieście"). Może najlepiej spytać u źródła i zrobić małe "dochodzenie" w tej sprawie (chyba, że chłopak się przyzna).
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 10:06   #17
pstroo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 93
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Tak, ma dziewczynę na 100 %.I to od ponad roku.Piękną dziewczynę, bo widziałam zdjęcia.Zdecydowałam, że ją poinformuję o tym, ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać.
pstroo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 10:30   #18
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

no jak nie wiesz?
napisz jak bylo,daty podaj kiedy sie z toba spotykal.ewentualnie powiedz jej ze jeszcze raz sie z nim umowisz i poinformujesz ja w jakim dniu i czasie i bedzie mogla sprawdzic co jej powie gdzie bedzie w tym czasie.napisz ze masz smsy i wiadomosci na facebooku ze mozesz skopoiwac i wyslac
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 10:31   #19
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Napisz po prostu bez owijania w bawełnę. Napisz, że nie wiedziałaś, że ona istnieje i dlatego jesteś w szoku i postanowiłaś powiedzieć, jej sprawa co z tym zrobi.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 11:06   #20
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Cytat:
Napisane przez blue_dress Pokaż wiadomość
No niby tak,ale czasem ta informująca osoba ma przez to ogromne problemy i ja takie przypadki znam. Sama tak jakbym trochę tego doświadczyła,ale to była zupełnie inna sytuacja, tzn.,ja nie spotykałam się z kimś kto ma dziewczynę tylko moja koleżanka,a byłam ja posądzona.
Cytat:
Napisane przez dolly11 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Przykładów nie brakuje. Zwykle strona żąda dowodów, a gdy nie mamy ich wystarczająco dużo, bądź żadnych niezbitych? Pojawia się problem... Dlatego informowanie jej jest wyjściem, ale czy ona to doceni i zrobi z tego użytek?
No ale jakie to mogą być OGROMNE problemy? Że dziewczyna nie uwierzy, że pan się wkurzy i nazwie nas brzydko? To nie są ogromne problemy, ogromnym problemem jest patrzenie tylko na swój tyłek.

Co do dowodów - jeśli mamy to je przedstawiamy wszystkie, jeśli to się okazuje niewystarczającą ilością to trudno. Sumienie mamy czyste, dziewczynie powinna się zapalić czerwona lampka, jeśli się nie zapali - to już jej problem, zrobiłyśmy wszystko co mogłyśmy.

Cytat:
Napisane przez 67eve Pokaż wiadomość
Prawda jest wartością najwyższą.
Dokładnie tak.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 11:08   #21
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Ja też na Twoim miejscu bym powiedziała

Zwyczajnie, zaczep ją na facebooku i powiedz jak sprawa wygląda. Napisz, że możesz się z nią spotkać, żeby jej pokazać dowody.



Gdybym ja była na miejscu tej dziewczyny, to wolałabym wiedzieć.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 11:23   #22
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Też zawsze będę na stanowisku, że powiedzenie drugiej kobiecie o czymś takim JEST moralnym obowiązkiem.

Mi kiedyś znajoma wysłała kopie wiadomości, które dostawała od mojego chłopaka na Facebooku. Pierwsza reakcja - szok i niedowierzanie.
Ale to było jak zapalenie czerwonej lampki. Od tego momentu zaczęłam przyglądać się temu, jak mój chłopak zachowuje się w stosunku do innych dziewczyn... po miesiącu-dwóch miałam pewność, że nie chcę z kimś takim być.

Także ja rozumiem, że kobiety po takich informacjach jeszcze są przy swoich facetach. Bo odkochać się z dnia na dzień i odzwyczaić jest trudno. Czasem trzeba czasu, żeby zrozumieć, o co chodzi: czy: "to facet ma skłonności do zdrady, a ja się naprawdę staram", czy raczej: "wina leży po mojej stronie, bo jestem dla niego wredna".
Tak czy owak, to są kwestie indywidualne, zależne od konkretnej dziewczyny. Ale my powinnyśmy powiedzieć, bo przecież same chciałybyśmy, żeby ktoś nam powiedział.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 11:24   #23
HellCommander
Raczkowanie
 
Avatar HellCommander
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Congleton, UK.
Wiadomości: 281
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Hmmm... dobrym wyjsciem byloby poinformowanie dziewczyny, ale masz jakies dowody? Ona moze nie zareagowac tak, jak bys chciala- moze Ciebie zwyzywac, nie uwierzyc. Warto byloby przedstawic jakis dowód, tak zeby Twój argument byl niepodwazalny a chlop mial klopoty- nie ladnie tak bawic sie uczuciami kobiet. I oczywiscie, nie spotykaj sie juz z gnida. :/
__________________
Tutaj spiewam- wchodzisz/sluchasz na wlasna odpowiedzialnosc!!!
https://www.youtube.com/watch?v=JRRbz9R7hhA


Journey through the ice and snow
To heed the hunter's call,
To slay my enemies as the runes foretold.
HellCommander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 11:41   #24
coccinelle16
Raczkowanie
 
Avatar coccinelle16
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 53
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Cytat:
Napisane przez HellCommander Pokaż wiadomość
Hmmm... dobrym wyjsciem byloby poinformowanie dziewczyny, ale masz jakies dowody? Ona moze nie zareagowac tak, jak bys chciala- moze Ciebie zwyzywac, nie uwierzyc. Warto byloby przedstawic jakis dowód, tak zeby Twój argument byl niepodwazalny a chlop mial klopoty- nie ladnie tak bawic sie uczuciami kobiet. I oczywiscie, nie spotykaj sie juz z gnida. :/
Nauka czytania ze zrozumieniem się kłania!
coccinelle16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 11:44   #25
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Cytat:
Napisane przez pstroo Pokaż wiadomość
Tak, ma dziewczynę na 100 %.I to od ponad roku.Piękną dziewczynę, bo widziałam zdjęcia.Zdecydowałam, że ją poinformuję o tym, ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać.
Jak faktycznie z kimś się spotyka, warto tą laskę poinformować. Mnie w poprzednim związku znajomi informowali o każdej zdradzie eksa (jeśli faktycznie gdzieś na niego trafili. Z 2 strony chłopak nie krył się jakoś szczególnie), za co jestem im bardzo wdzięczna. A to, ze byłam kompletnie głupia na punkcie tego chłopaka i wszystko wybaczałam, to inna sprawa. Co dziewczyna zrobi z taką informacją, już nie Twój problem. Ale myślę, że warto powiedzieć jej wszystko.

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2013-09-29 o 11:45
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 12:00   #26
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Nic nie rób, dziewczyna i tak Ci nie uwierzy.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez blue_dress Pokaż wiadomość
Możesz powiedzieć,ale czy to coś da? Nie sądzę, bo kobiety mają taki głupi zwyczaj, że z reguły wierzą swoim facetom, a nie innym kobietom,ale od każdej reguły są odstępstwa!
Bo ja wiem, czy to takie głupie? Gdyby mi obca dziewczyna oznajmiła, że mój facet się z nią całował też bym jej raczej nie wierzyła na słowo
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 12:07   #27
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nic nie rób, dziewczyna i tak Ci nie uwierzy.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------



Bo ja wiem, czy to takie głupie? Gdyby mi obca dziewczyna oznajmiła, że mój facet się z nią całował też bym jej raczej nie wierzyła na słowo
Na słowo nie, ale jakby pokazała dowody?
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 12:14   #28
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Ja bym ją powiadomiła jakiego ma faceta. To czy uwierzy i czy coś z tym zrobi to już jej sprawa, ale przynajmniej będzie szansa że oszustowi się nie upiecze.
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 12:23   #29
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Nic nie rób, dziewczyna i tak Ci nie uwierzy.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------



Bo ja wiem, czy to takie głupie? Gdyby mi obca dziewczyna oznajmiła, że mój facet się z nią całował też bym jej raczej nie wierzyła na słowo
No tak. Basia spod piątki kiedyś nie uwierzyła, więc żadna inna się nie dowie.

Może chociaż czerwona lampka by Ci się zapaliła i przyjrzałabyś się facetowi. Ja bym na pewno nie olała takiej informacji - nie mówię że bym od razu zrywała, ale przynajmniej jakiś znak się przydaje żeby się przyjrzeć.

Dla mnie podejście typu "i tak nie uwierzy" jest równie sensowne jak zaniechanie np. pomagania ofiarom przemocy domowej, bo w iluś przypadkach ofiara zostaje przy oprawcy Czy z tego powodu już żadnej się pomoc nie należy?
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.

Edytowane przez mary_poppins
Czas edycji: 2013-09-29 o 12:25
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 12:44   #30
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Facet, ktory ma dziewczne.

Cytat:
Napisane przez mary_poppins Pokaż wiadomość
Dzięki. Niestety sporo osób uważa że skoro jest duże prawdopodobieństwo że zdradzana nie uwierzy/wybaczy/oleje to mówić się nie opłaca A szkoda. Zawsze będę bronić przekonania, że każdy ma prawo wiedzieć co się dzieje z jego związkiem i że nie trzymać dzioba na kłódkę to moralny obowiązek w takiej sytuacji.
dlaczego? wtedy ma wybór

Cytat:
Napisane przez Dysia1990 Pokaż wiadomość
Na słowo nie, ale jakby pokazała dowody?
jakie? no chyba, że robiła filmiki jak się z facetem zabawia.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.