Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-25, 21:01   #4861
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość

Teraz już chyba wszystkie blogerki na YT w komplecie?
eeeeeee....
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 21:03   #4862
pazza_polacca
Raczkowanie
 
Avatar pazza_polacca
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 404
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez ophelie_ Pokaż wiadomość
ciekawy film, zirytował mnie trochę. w sensie nie film tylko stosunek firmy. przecież te kremy są kompletnie nieszczelne
na bank będę szła i patrzyła jak wygląda opakowanie w drogeriach u mnie. Szczyt chamstwa
pazza_polacca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 21:04   #4863
201709190931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 223
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Wstęp durny.

Podoba mi się pierwszy pomysł na zrobienie słoika ze szklanki gdy akurat nie ma się szklanki.

To z pizzą genialne, gdy zamawiacie w cztery osoby i umawiacie się że każdy zje po dwa kawałki #januszepizzy

Obieraczka z puszki - serio łatwiej jest wycinać to z puszki niż po prostu obrać marchewkę nożem?

Winogrona spoko, ja wrzucam mrożone truskawki do szampana, bo jest zimny a one się roztopią zanim dopiję

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------
No ten sposób z owocami spoko, ale jak zwykle u nich znany od lat. Co do warzyw i noży ona chyba myśli, że nożem się nie da obrać bez pozbycia się połowy marchewki, więc albo obieraczka albo w ogóle nie obierać
Ale ogólnie dla mnie ten odcinek i tak jest lepszy od tego z biżuterią.


Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość

(W ogóle ta Patty bardzo sympatyczna, nie znałam, będę oglądać z chęcią, bo po kilku filmach wydaje się mądrą kobietą)
Też lubiłam ją oglądać do czasu filmiku o karmie. Mam alergię na jeżdżenie na gapę, wszelkie naciąganie na zniżki, unikanie płacenia mandatów etc.
201709190931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 21:05   #4864
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

a szkoła i problemy zdrowotne to jest temat rzeka.
pisałam maturę na komputerze, bo nie miałam prawie władzy w ręce i zaraz po miałam mieć operację i pisząc ją musiałam tuż za plecami słuchać "jak to to sobie wymyśliłam, jakie to niesprawiedliwe i upierdliwe"... nie wspominając ile mnie nerwów kosztowało załatwienie tego. a o wypadkach to szkoda gadać. dobrze jednak, że teraz częściej można wyciągać jakieś kroki, bo za czasów mojego brata było jeszcze gorzej.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 21:07   #4865
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość



Teraz już chyba wszystkie blogerki na YT w komplecie?
Wstępu nie powstydziłaby się pani od wibracji ego

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
jak mialam 12 lat i zlamalam reke w szkole, czekajac na odwozy do domu, to kiedy przyszlam do pani, ktora sie nami zajmowala w tym czasie, cala zielona i ze zwisajaca reka (zlamalam w dwoch miejscach, z przemieszczeniem i zlamanie bylo raczej z tych powaznych) to ona powiedziala mi, ze "ma wazniejsze sprawy na glowie" i mnie zlała, bo rozmawiala z kolezanka. I dopiero jak autobus odjechal a ja lezalam pod sciana na korytarzu, ta pani poszla sobie do domu i w ogole wszyscy poszli i wlasnie pani dyrektor szla do domu to mnie znalazla w tym kacie i zadzwonila po karetke i rodzicow. Moi rodzice wtedy zrobili dzika awanture i z tego co wiem wyciagnieto jakies konsekwencje wobec tej pani
To jakiś koszmar
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 21:09   #4866
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Widziałam dawno temu. Mnie zawsze zachwycały stylizacje w jego filmach . Ogładałam 2 albo 3 jego filmy, niby wszystko ok, na prawdę przyjemnie się oglądało, ale coś mnie irytowało, sama nie wiem co , ale na pewno warte zobaczenia . [/COLOR]

Ja właśnie jestem po obejrzeniu Toma i jestem zachwycona.
http://www.filmweb.pl/film/Tom-2013-632172
Uwielbiam takie zakońćzenia, uwielbiam analizować, lubię w filmach niedopowiedzenia, a jednocześnie proste przekazy - niezłe kontrasty, znowu perfekcyjnie zarysowani bohaterowie i relacje między nimi, znowu genialnie odegrana postać Toma przez Xaviera, przyjemny filtr, świetne zdjęcia - zauważyłam,ze wiele scen w jego filmach to ujęcia wyłącznie jednego aktora, takie portretowe skupienie się na postaci, super. No i ta duchota, atmosfera ciężka i gęsta jak czorna smoła, a jednoczesnie wciągająca.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 21:09   #4867
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX



No to jestem! z odpowiedziami na pytania widzów.
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-25, 21:09   #4868
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Dragonknight Pokaż wiadomość
No ten sposób z owocami spoko, ale jak zwykle u nich znany od lat. Co do warzyw i noży ona chyba myśli, że nożem się nie da obrać bez pozbycia się połowy marchewki, więc albo obieraczka albo w ogóle nie obierać
Ale ogólnie dla mnie ten odcinek i tak jest lepszy od tego z biżuterią.




Też lubiłam ją oglądać do czasu filmiku o karmie. Mam alergię na jeżdżenie na gapę, wszelkie naciąganie na zniżki, unikanie płacenia mandatów etc.
Od biżuteriowego na pewno lepszy tamten kojarzył mi się z robieniem z domu śmietnika
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 21:14   #4869
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Ja właśnie jestem po obejrzeniu Toma i jestem zachwycona.
http://www.filmweb.pl/film/Tom-2013-632172
Uwielbiam takie zakońćzenia, uwielbiam analizować, lubię w filmach niedopowiedzenia, a jednocześnie proste przekazy - niezłe kontrasty, znowu perfekcyjnie zarysowani bohaterowie i relacje między nimi, znowu genialnie odegrana postać Toma przez Xaviera, przyjemny filtr, świetne zdjęcia - zauważyłam,ze wiele scen w jego filmach to ujęcia wyłącznie jednego aktora, takie portretowe skupienie się na postaci, super. No i ta duchota, atmosfera ciężka i gęsta jak czorna smoła, a jednoczesnie wciągająca.


Mi najabrdziej zapadł pamięć jego film Zabiłem własną matkę, zdecydowanie. Podobał mi się również Wyśnione miłości. Tego, do którego linka podałaś jeszcze nie widziałam .
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 21:14   #4870
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez ophelie_ Pokaż wiadomość
też chcę i fartuch też. i kubek z wunszem. i wszystko
Dołączam do fanek Mietka, i też chcę jego gadżety(trolololo ) Ale niestety, mam teraz za dużo wydatków i mnie nie stać :<
Recenzja Bejbi Blues jak zawsze świetna, nie wiedziałam, że istnieją aż tak durne filmy(scena pokazująca ubieranie się głównej bohaterki... )
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 21:33   #4871
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Dragonknight Pokaż wiadomość


Kompletnie nie rozumiem zamysłu z pizzą. Kto musi ukrywać, że zjadł kawałek pizzy?
Taaaak pomysl z pizza bardzo innowacyjny, tym bardziej, ze juz go chlopaki pokazywali ...
Sami nie pamietaja co nagrywaja
Koncza sie michyba pomysly

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Kochanie muszę Cię rozczarować. Mój tato pił kawę ze zlewki kiedy Ciebie jeszcze na świecie nie było :P
A to nie nazywalo "musztardówka" ?
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-25, 21:34   #4872
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Wstępu nie powstydziłaby się pani od wibracji ego

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------



To jakiś koszmar
mialam gips pol roku, przez 3 miesiace nie bylo mnie w szkole, bo dostalam zakaz wychodzenia i po powrocie nikt mi nawet nie kazal nic zaliczac :"D
Z ta reka to w ogole byl festiwal absurdow, bo jak mnie zawiezli na SOR 20km od szkoly to po zrobieniu mi przesiwetlenia pan doktor wzial mojego tate na bok i powiedzial, ze moga mi to zagipsowac ale sami musimy kupic gips bo im sie skonczyl nanten miesiac xD jak dzis pamietam, to byl 7 stycznia <3 tacie to normalnie para buchala uszami i mnie wiozl 30km do gdanska do szpitala, gdzie mnie wsadzili na sale, mieli mi reke powiesic na wyciagu. Ale lezal ze mna chlopak, ktorego brat sie nie obudzil kiedys po narkozie i jego rodzina sprowadzala jakichs specjalistow, zeby go poskladali, szpital sprowadzal swoich i w koncu nasprowadzali ich tyle, ze nie mieli co robic to mi zlozyki ta reke w kilka godzin i wsadzili w gips xd a dwa tygodnie pozniej moj brat zlamal noge xd
Zostala mi po tym reka, ktora sie do konca nie prostuje i nie zgina, mojemu tacie ukradli radio z samochodu pod szpitalem, a morał jest jeden: nie chodzcie z rozwiazanymi sznurowkami
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 21:34   #4873
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
No i z moim dzbanem to mogę się cmoknąć
Aaj tam dzban z dziubem też jest kriejtiw
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 21:42   #4874
Taryn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 11
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Dziewczyny, jaką pokrzywę kupujecie?
Taką w listkach na wagę czy gotową w torebkach do zalania? Ta w torebkach np. z Herbapolu dobra będzie?
Taryn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 21:43   #4875
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
mialam gips pol roku, przez 3 miesiace nie bylo mnie w szkole, bo dostalam zakaz wychodzenia i po powrocie nikt mi nawet nie kazal nic zaliczac :"D
Z ta reka to w ogole byl festiwal absurdow, bo jak mnie zawiezli na SOR 20km od szkoly to po zrobieniu mi przesiwetlenia pan doktor wzial mojego tate na bok i powiedzial, ze moga mi to zagipsowac ale sami musimy kupic gips bo im sie skonczyl nanten miesiac xD jak dzis pamietam, to byl 7 stycznia <3 tacie to normalnie para buchala uszami i mnie wiozl 30km do gdanska do szpitala, gdzie mnie wsadzili na sale, mieli mi reke powiesic na wyciagu. Ale lezal ze mna chlopak, ktorego brat sie nie obudzil kiedys po narkozie i jego rodzina sprowadzala jakichs specjalistow, zeby go poskladali, szpital sprowadzal swoich i w koncu nasprowadzali ich tyle, ze nie mieli co robic to mi zlozyki ta reke w kilka godzin i wsadzili w gips xd a dwa tygodnie pozniej moj brat zlamal noge xd
Zostala mi po tym reka, ktora sie do konca nie prostuje i nie zgina, mojemu tacie ukradli radio z samochodu pod szpitalem, a morał jest jeden: nie chodzcie z rozwiazanymi sznurowkami
Nawet nie wiem co napisać ;o To jest jakaś paranoja... Wiem, że teraz się z tego możesz śmiać, ale wtedy... dramat

A co do Twojej siostry zetuzetia to to jest karygodne, innego określenia nie potrafię znaleźć. Jak można nic z tym nie zrobić, rodziców nie powiadomić? Szoken.
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 21:51   #4876
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez ophelie_ Pokaż wiadomość
ciekawy film, zirytował mnie trochę. w sensie nie film tylko stosunek firmy. przecież te kremy są kompletnie nieszczelne
Poki ludzie kupuja to beda produkowac. Od taka smutna prawda.
Mnie zaskoczylo ze sie uwazaja za firme ktora produkuje produkty do cery naczynkowej bo mam ich jakis krem i moja buzia reaguje dosc alergicznie na niego
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 21:54   #4877
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Ja mogłabym mieć całą zastawę w koty
Brałabym wszystkie!

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
potrzebuję Waszej pomocy.
postanowiłam zrehabilitować się po porannej wpadce z piciem pokrzywy w kubku i znalazłam wazon. Tylko teraz mam dwa
no wiesz, z czym do ludzi, mogłabyś go chociaż jakoś undergroundowo przyozdobić


Dziewczyny, jesteście wspaniałe, wczoraj i dzisiaj, olenkasz to chyba w tym Bąku pracuje, masz tak rozbudowany słownik korporacyjny
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 21:59   #4878
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Brałabym wszystkie!
Filiżanka, cukiernica+mlecznik, owalna patera/talerz i przyprawniki. Nie będę ściemniać, troszku poszalałam i jeszcze mnie diabeł widłami w dupę dźga

__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 22:01   #4879
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Zmalowana na swoim insta wrzucila filmiki ze swoimi rzesami. straszne wachlarze
chyba tylko Everyday bym mogla ubrac ale raczej na jakies duze wyjscie.
ja wiem że Was w tym momencie niczym nie zaskoczę, ale niech ktoś mi da wskazówkę JAK ROZMAWIAĆ Z MISTRZYNIĄ ARTYSTKĄ żeby nie urazić jej ego i nie dostać bana? wszystkie ochy i achy powycinane 'żeby nie przedłużać', zostałam ja, ona i jeszcze jedna dziewczyna na którą naskoczyła. Najlepsze jest to że mnie zablokowała, potem odpowiadała na moje komentarze a na koniec wszystko poleciało w kosmos. Ona chce oszukać samą siebie czy wszystkich dookoła?? (spod filmiku z rzęsami ślubnymi)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (101,0 KB, 305 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (208,9 KB, 256 załadowań)

Edytowane przez 201607211122
Czas edycji: 2016-04-25 o 22:03
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-25, 22:09   #4880
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
ja wiem że Was w tym momencie niczym nie zaskoczę, ale niech ktoś mi da wskazówkę JAK ROZMAWIAĆ Z MISTRZYNIĄ ARTYSTKĄ żeby nie urazić jej ego i nie dostać bana? wszystkie ochy i achy powycinane 'żeby nie przedłużać', zostałam ja, ona i jeszcze jedna dziewczyna na którą naskoczyła. Najlepsze jest to że mnie zablokowała, potem odpowiadała na moje komentarze a na koniec wszystko poleciało w kosmos. Ona chce oszukać samą siebie czy wszystkich dookoła?? (spod filmiku z rzęsami ślubnymi)
Ja bym jej wysłała snickersa
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 22:13   #4881
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
ja wiem że Was w tym momencie niczym nie zaskoczę, ale niech ktoś mi da wskazówkę JAK ROZMAWIAĆ Z MISTRZYNIĄ ARTYSTKĄ żeby nie urazić jej ego i nie dostać bana? wszystkie ochy i achy powycinane 'żeby nie przedłużać', zostałam ja, ona i jeszcze jedna dziewczyna na którą naskoczyła. Najlepsze jest to że mnie zablokowała, potem odpowiadała na moje komentarze a na koniec wszystko poleciało w kosmos. Ona chce oszukać samą siebie czy wszystkich dookoła?? (spod filmiku z rzęsami ślubnymi)
jak śmiesz dyskutować z artystką wizażystka z z dziesięcioletnim startem?!
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 22:15   #4882
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

ja tam od razu wiedziałam, że tak będzie.
mam 0 doświadczenia, ale wystarczający zmysł estetyczny by widzieć, że te rzęsy są za ciężkie dla większości kobiet a że super duper wizazystka Zmalowana bedzie w stanie je zalozyc na swoje klientki - super.
kurde no, zdolna babka a tak mnie odpycha jak czytam jej komentarze
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 22:17   #4883
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Polecam
Chamstwo i bezczelność. Wyślemy Ci kase, to sprawa ucichnie, a Ty zapomnisz o wszystkim


Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Ja bym jej wysłała snickersa

Edytowane przez 201607121243
Czas edycji: 2016-04-25 o 22:18
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 22:27   #4884
loczek88
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 716
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Filiżanka, cukiernica+mlecznik, owalna patera/talerz i przyprawniki. Nie będę ściemniać, troszku poszalałam i jeszcze mnie diabeł widłami w dupę dźga
masz moje błogosławieństwo. kupuj za dwie, skoro ja nie mogę.
Mi się maselniczka z uszami najbardziej podoba
Ale to tu to chyba HIT http://home-you.com/pl/salon-bielizn...162530846.html



Dziewczęta, mam 2 pytania:
1. co to jest 10letni start
2. "nielubienie jak ktoś mi wmawia (...)"
?.??..
loczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 22:31   #4885
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
masz moje błogosławieństwo. kupuj za dwie, skoro ja nie mogę.
Mi się maselniczka z uszami najbardziej podoba
Ale to tu to chyba HIT http://home-you.com/pl/salon-bielizn...162530846.html



Dziewczęta, mam 2 pytania:
1. co to jest 10letni start
2. "nielubienie jak ktoś mi wmawia (...)"
?.??..
Dorzucam trzecie, co to jest "pisanie po krówce"?

Że niby...
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 22:32   #4886
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość

dzisiaj moja 14letnia siostra zemdlała w szkole. Nauczycielka chciała dzwonic po pogotowie, ale Młoda się ocknęła, wiec stwierdziła, ze nie ma takiej potrzeby. Pielęgniarki nie było, wicedyrektorka przyszła, popatrzyła na nia leżąca na ziemi z nogami w gore i zapytała, czy sie zestresowała wizytacja z kuratorium (siostra stwierdziła, ze nie, co zirytowało dyr., ktora powiedziała, ze trzeba sie tym przejmować! ) i poszła. Nikt nie zadzwonił do domu, nic z tym nie zrobili, siedziała mała bieda do konca dnia na lekcjach. A ze telefonów posiadać nie moga, to sama tez nie mogła zadzwonic. Na miejscu rodzicow zrobiłabym chyba mała aferkę, przeciez mogło jej cos byc.
Wow, nie wyobrażam sobie w takim przypadku nie wezwać pogotowia... Awanturę zrobiłabym na bank.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Dołączam do fanek Mietka, i też chcę jego gadżety(trolololo ) Ale niestety, mam teraz za dużo wydatków i mnie nie stać :<
Recenzja Bejbi Blues jak zawsze świetna, nie wiedziałam, że istnieją aż tak durne filmy(scena pokazująca ubieranie się głównej bohaterki... )
Widziałam jego recenzję filmowego Wiedźmina i płakałam ze śmiechu. Zasubskrybowałam, a potem jakoś te jego filmy omijałam, ale Bejbi Blues chyba obejrzę i nadrobię zaległości. Lubię humor i sposób wypowiadania się Mietka.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 22:33   #4887
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
masz moje błogosławieństwo. kupuj za dwie, skoro ja nie mogę.
Mi się maselniczka z uszami najbardziej podoba
Ale to tu to chyba HIT http://home-you.com/pl/salon-bielizn...162530846.html



Dziewczęta, mam 2 pytania:
1. co to jest 10letni start
2. "nielubienie jak ktoś mi wmawia (...)"
?.??..
Ja dodaję trzecie:
"I pisanie po krówce" - w sensie, że takiej?
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 22:36   #4888
Silene1310
Raczkowanie
 
Avatar Silene1310
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 112
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Widziałam jego recenzję filmowego Wiedźmina i płakałam ze śmiechu. Zasubskrybowałam, a potem jakoś te jego filmy omijałam, ale Bejbi Blues chyba obejrzę i nadrobię zaległości. Lubię humor i sposób wypowiadania się Mietka.
Ja kiedyś przypadkiem podsłuchałam rozmowę kolegów na jego temat, wyszukałam i łyknęłam naraz kilka 20-minutowych filmików. Polecam te starsze recenzje filmów i lektur, kilka miesięcy temu miał totalnie nieśmieszną passę .
Silene1310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 22:40   #4889
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, mam 2 pytania:
1. co to jest 10letni start
2. "nielubienie jak ktoś mi wmawia (...)"
?.??..
To je artyzm, tego nie zrozumiesz


(jak tam, loczku? jak żyjesz?)
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-25, 22:40   #4890
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLIX

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
http://scr.hu/1kql/rv5cx
łapać, nie bedzie tu wisieć długo

(nie ma juz)
Ech! Nie zdążyłam zobaczyć, a jako że przeczytałam kiedyś od deski do deski bloga Bogu z czasów nastoletnich - to teraz mogę tylko gorzko zapłakać, bo domyślam się, co mnie ominęło ;( Czocher, wrzuć jeszcze raz/podeślij, prooooszę!
__________________
Kto się kłania Moskwie, kto podnóżkiem Ameryki jest
Kto ma berło, kto koronę - wielce nie obchodzi mnie.
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-26 18:29:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:52.