Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-27, 12:01   #181
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość

Czy mi się wydaje czy zmieniło się logo wizażu to co wyświetla się na pasku przeglądarki?
zmieniło się
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 12:02   #182
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Krolowa tak jest inne to logo i mi mega to od rana przeszkadza
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 12:10   #183
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ale ona już dawno jest na autostradzie do narcyzmu. Jestem ciekawa jak to się odbywa z klientkami. Pani Marto, chciałabym aby dolna powieka była delikatniej zaznaczona i te rzęsy też mi się zbyt ciężkie wydają, proszę to poprawić. Plaszczaka w twarz za takie uwagi serwuje i trzaska drzwiami, analogicznie do postępowania w necie? Za jedną i drugą działalność przecież bierze pieniądze; widzów nie szanuje, ale bez nich kasy nie będzie.
Mnie zastanawia, czy ona nie zdaje sobie sprawy, że w dużej mierze to co osiągnęła to dzięki widzom? Jak widać Zmalowana bierze przykład z Szusz - wszystko co nie jest słodzeniem i zachwytem - out
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 12:28   #184
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Poka poka nowe usta, osobo!
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 12:28   #185
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Mnie zastanawia, czy ona nie zdaje sobie sprawy, że w dużej mierze to co osiągnęła to dzięki widzom? Jak widać Zmalowana bierze przykład z Szusz - wszystko co nie jest słodzeniem i zachwytem - out
Tylko, że Szusz działa tak tylko w sieci. Prywatnie nie ma styczności z widzem. A klientki Zmalowanej to po części na pewno widzki. A jak krytykowało siię jej za mocne makijaże na klientkach to ona, że to kobiety tak sobie zażyczyły. Jasne
Nie chcialabym u niej mejkapu robić
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 12:30   #186
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
https://www.instagram.com/p/BErLCLBQ...n-by=zmalowana

olaadamkiewiczRzęsy piekne i naprawdę spektakularne. Ale zgadzam się z poprzedniczkami, ze są zbyt ciężkie jak na wedding day ☺
zmalowana@olaadamkiewicz nie sa za ciężkie makijaz to nie tylko rzęsy a sposób ich pomalowania ��

Potencjalne klientki mówią, że za ciężkie, a ta że nie, nie i koniec. Wie lepiej To model Wedding Day - rozumiem, że rzęsy mają robić za skrzydła i unosić Pannę Młodą 5 cm nad ziemią?
dla tej pani karton snickersów. Czy ona przyjmuje jakiekolwiek negatywne komentarze?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 12:32   #187
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

hejka wszystkim

Nie wiem jak ale nadrobiłam wszystko


Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Ach, no i dla "fanek" Czarnobyla dwa filmy, jeszcze nie oglądałam, ale wrzucam (to dopiero początek serii):





Co robiłyście tego dnia w 86.? Ja byłam pół roku przed poczęciem
Siedziałam sobie w brzuszku u mamy i miałam 7 miesięcy
__________________
Tumblr
Instagram
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-27, 12:33   #188
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

dziewczyny polecające facefinity40- dzięki! super ładny podkład! teraz, dzięki wam, mam ich 13 (...), ale jestem zachwycona pięknym efektem.

a nowy podkład z astora, ten z białą nakrętką, jest CU DO WNY, jeśli ktoś ze suchoskórowców się zastanawiał, to bardzo polecam.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 12:34   #189
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Tylko, że Szusz działa tak tylko w sieci. Prywatnie nie ma styczności z widzem. A klientki Zmalowanej to po części na pewno widzki. A jak krytykowało siię jej za mocne makijaże na klientkach to ona, że to kobiety tak sobie zażyczyły. Jasne
Nie chcialabym u niej mejkapu robić
Ale obie na widzach zarabiaja, jedna makijażem druga gałganem.
Też sobie nie wyobrażam malowania u Zmalowanej,w ogóle u żadnej artystki która nie szanuje mojego zdania.
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 12:37   #190
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Tylko, że Szusz działa tak tylko w sieci. Prywatnie nie ma styczności z widzem. A klientki Zmalowanej to po części na pewno widzki. A jak krytykowało siię jej za mocne makijaże na klientkach to ona, że to kobiety tak sobie zażyczyły. Jasne
Nie chcialabym u niej mejkapu robić
Ja mam wrażenie, że te makijaże to ona robi tak jak jej się podoba, nawet wydaje mi się, że nie bardzo słucha klientek bo dziwne żeby tyle osób chciało tak wyglądać. Podsumowując? No cóż. Wizjonerka :-D

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 12:37   #191
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Widocznie Zmalowana jest taką makijażystką jak niektórzy fryzjerzy "stylistami fryzur" u których nie masz niczego do powiedzenia i w najlepszym wypadku wyjdziesz z fryzurą a la garnek na głowie, w gorszym z połową zgoloną i zielonym irokezem w różowe pasemka bo taka wizja artysty Lepiej nie ryzykować i do niej nie iść, zamiast iść i mówić że chce się delikatny makijaż - bo delikatny będzie oznaczać dalej rzęsy od których oczy same się zamykają
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-27, 12:38   #192
SandyClaws
Raczkowanie
 
Avatar SandyClaws
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 281
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o paczki, to potrzebującym oddaje na pewno Banshee - mówi o tym w filmikach w których odpakowuje paczki od fanów; ale na szczęście nie pokazuje samego przekazywania. Zresztą ona dostaje tam takie ilości słodyczy i zabawek dla kogoś o 15 lat młodszego że nie ma się co dziwić No i to jednak paczki głównie od dzieci i na poziomie dzieci - nie ma tam butów czy kosmetyków ale... kiedyś dostała simsy czy telefon.

Ale nie oczekiwałabym tego jako standardu. To sprawa dziewczyn co robią z prezentami od firm. A jeśli firmę stać na wysyłanie paczek do X osób to stać też na CSR i mogłyby same wysłać swoje produkty do domu dziecka. W przypadku vlogerek nie wiadomo jakby to wypadło - raczej nie oddadzą tego co im pasuje. A z kolei stwierdzenie że coś jest słabe/średnie/do kitu i radosne rozdawnictwo tego dalej też za dobre nie jest. RGP która robi szopkę nawet z wyprowadzenia psów ze schroniska ciężko podejrzewać o to że by nie pokazała zawożenia prezentów - i co, co innego chwali w filmach że sama używa a co innego daje?

Zresztą może nawet oddają coś dalej ale o tym nie mówią? Bo gdyby zaczęły mówić albo pokazywać to byłyby oskarżenia o to że poprawiają wizerunek akcjami na pokaz, że oddają coś co i tak mają za free, że z ich strony to żadna pomoc itd.

Tak czy inaczej pisanie że "lepiej oddałyby domom dziecka" jest jak "lepiej wziąć psa ze schroniska niż z hodowli" czy inne "lepiej adoptować niż rodzić"

Czy mi się wydaje czy zmieniło się logo wizażu to co wyświetla się na pasku przeglądarki?
Też mi się tak wydaje, dobrze powiedziane

I poza tym faktycznie, może gdzieś oddają? Tego nie wiemy i opieramy się w głównej mierze na domysłach.
SandyClaws jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 12:39   #193
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Mostly, jeśli pisałaś do mnie, to idę dopiero wieczorem :P
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 12:45   #194
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Ciężko nadążyć w tym wątku z czytaniem

Warto by było zaprzyjaźnić się z jakąś vlogerką może odpaliłaby coś czasem - jakieś ubranie, kosmetyk

Podejrzewam, że spora część ląduje u rodziny, znajomych. Laura faktycznie dostaje tych paczek sporo, ostatnio w jakimś filmiku chyba z 4 przyszły Plus za to, że od razu mówi jak coś jej się nie podoba.

Czasami jak oglądam filmiki to się zastanawiam czy ja bym też tak mogła vlogować o byle pierdołach. Bo o ile jakieś fajne rady i makijaże są na plus to pokazywanie dosłownie WSZYSTKIEGO ze swojego życia i robienie ze swojego kanału big brothera to nie moja bajka. Raczej nie chciałabym swojej facjaty pokazywać całemu światu.
Od pewnego czasu oglądam całą rodzinę Ogrodowczyków i "podziwiam" jej rodziców, że chcą się tak wystawiać publicznie
__________________
2014 - kosmetolog lic
2016 - turystyka rekreacyjna i odnowa biologiczna mgr
2.05.2012

Insta

śpiewam



Klutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 12:47   #195
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość

Warto by było zaprzyjaźnić się z jakąś vlogerką może odpaliłaby coś czasem - jakieś ubranie, kosmetyk
Ja podziekuję rzeczy z Shein czy kosmetyki z ameryki omijam
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 12:54   #196
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość


a nowy podkład z astora, ten z białą nakrętką, jest CU DO WNY, jeśli ktoś ze suchoskórowców się zastanawiał, to bardzo polecam.
Nareszcie ktoś też jest zachwycony tym podkładem, bo wszędzie raczej zbiera kiepskie opinie. Ja go uwielbiam, robi mi fotoszopa na buzi

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Tylko, że Szusz działa tak tylko w sieci. Prywatnie nie ma styczności z widzem. A klientki Zmalowanej to po części na pewno widzki. A jak krytykowało siię jej za mocne makijaże na klientkach to ona, że to kobiety tak sobie zażyczyły. Jasne
Nie chcialabym u niej mejkapu robić
Ja do niej też bym nie poszła na makijaż, bo 1. odrzuca mnie jej osobowość, 2. jej makijaże są ekhm średnie
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 12:55   #197
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Klutka Pokaż wiadomość
Ciężko nadążyć w tym wątku z czytaniem

Warto by było zaprzyjaźnić się z jakąś vlogerką może odpaliłaby coś czasem - jakieś ubranie, kosmetyk

Podejrzewam, że spora część ląduje u rodziny, znajomych. Laura faktycznie dostaje tych paczek sporo, ostatnio w jakimś filmiku chyba z 4 przyszły Plus za to, że od razu mówi jak coś jej się nie podoba.

Czasami jak oglądam filmiki to się zastanawiam czy ja bym też tak mogła vlogować o byle pierdołach. Bo o ile jakieś fajne rady i makijaże są na plus to pokazywanie dosłownie WSZYSTKIEGO ze swojego życia i robienie ze swojego kanału big brothera to nie moja bajka. Raczej nie chciałabym swojej facjaty pokazywać całemu światu.
Od pewnego czasu oglądam całą rodzinę Ogrodowczyków i "podziwiam" jej rodziców, że chcą się tak wystawiać publicznie
Ale mówienie od razu że jej się nie podoba gdy to kosmetyk jest głupie. Bo było tu przytaczane wcześniej coś w stylu "słyszałam że to jest średnie". Później jest 100 identycznych recenzji bo wypada powiedzieć to co w tej pierwszej na innym kanale
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 12:58   #198
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Mostly, jeśli pisałaś do mnie, to idę dopiero wieczorem :P

Do Ciebie kciuki and oczekiwanie!
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 13:01   #199
apiaQ
Rozeznanie
 
Avatar apiaQ
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 650
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że te makijaże to ona robi tak jak jej się podoba, nawet wydaje mi się, że nie bardzo słucha klientek bo dziwne żeby tyle osób chciało tak wyglądać. Podsumowując? No cóż. Wizjonerka :-D

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
A mnei się wydaje, że kobiety które do niej idą na makijaż wiedzą na co się piszą. Mają super możliwość sprawdzenia jej umiejtności, osobowości i podejścia w mediach społecznościowych i na filmach. I trafiają do niej te wierne widzki "fanki", którym jej twórczość się podoba.
apiaQ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-27, 13:06   #200
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Nareszcie ktoś też jest zachwycony tym podkładem, bo wszędzie raczej zbiera kiepskie opinie. Ja go uwielbiam, robi mi fotoszopa na buzi


Ja do niej też bym nie poszła na makijaż, bo 1. odrzuca mnie jej osobowość, 2. jej makijaże są ekhm średnie

gdyby tylko był bardziej żółty w tonacji! to byłby idealny.
ale generalnie wygląda pięknie. cieszę się, że go capnęłam
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 13:12   #201
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość

gdyby tylko był bardziej żółty w tonacji! to byłby idealny.
ale generalnie wygląda pięknie. cieszę się, że go capnęłam
A dla mnie jest idealny min dlatego, że nie jest zbyt żółty poza tym fajnie się dopasowuje do koloru skóry, nie ciemnieje i kosztuje grosze. Chyba znalazłam swój ideał wśród podkładów
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 13:14   #202
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
A dla mnie jest idealny min dlatego, że nie jest zbyt żółty poza tym fajnie się dopasowuje do koloru skóry, nie ciemnieje i kosztuje grosze. Chyba znalazłam swój ideał wśród podkładów
ojej, to zazdroszczę ja wciąż zjadam swój własny ogon i szukam, szukam, szukam, mimo że mam kosmetyczkę pełną dobrych podkładów, które trzymają się po 12 godzin i są piękne ale szukam, bo liczę, że znajdę coś takiego, że resztę podkładów oddam i będę chciała tylko ten jeden
mam hyzia na tym punkcie, no ale
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 13:29   #203
Zamarzona
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 600
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Wydaje mi się że RGP się pozbywa swoich ubrań które dostaje. Z całą rodzina praktycznie za każdym razem pokazuja się w to samo ubrane. Pamiętacie jak jeszcze niedawno kupowała/ dostawała mnóstwo torebek z szafomani, rzeczy z answear, zalando, płaszcze jesienno/ zimowe, jej ulubione torebki Modalu Pippa itd. na vlogach zazwyczaj ubiera się w czarne rurki, jakąś bluzkę, swetr, bierze torebkę Korsa i jest już ubrana. co do kosmetyków to nawet nie otwierane mają swój termin przydatności. jeśli chodzi o świeczki to w jednym z ostatnich vlogów wynosiła je do piwnicy i mówiła, że już ma ich tam bardzo dużo, a jak ktoś z rodzeństwa chce taką świeczkę, to nikomu nie chce jej dać. Poza tym wszyscy pamiętamy jaka Laura jest naprawdę. Na urodziny Pati dostała nadpaloną świeczkę i paletkę cieni, którą Laura dostała za darmo.

Mnie vlogi Ogrodowczyków zniechęcają do ich rodziny.
__________________
I'm cook
Zamarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 13:31   #204
Amerie
Raczkowanie
 
Avatar Amerie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Dziewczyny tydzień temu była tu dyskusja kto jest agentem, i jedna osoba pisała że wie/ma sprawdzone info. Mogę prosić o pw?
Bo zostali wszyscy których od początku typowałam i mnie zżera...
Amerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 13:33   #205
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

W czasach gdy blogerki były na topie bardziej niż vlogerki dary losu trafiały często na allegro
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 13:34   #206
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

wracając do mistrzyni makijażu artystki i wizjonerki - jest grupa wizażystek na fb gdzie dziewczyny lubią pogadać o jutuberkach, większość opinii takie jak tutaj ale co się okazało - że pani Z. jest również na tej grupie i dziewczyny które pisały o niej niepochlebne opinie podostawały prywatne wiadomości z sądowymi pogróżkami itp.

Edytowane przez 201607211122
Czas edycji: 2016-04-27 o 13:36
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 13:36   #207
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
wracając do mistrzyni makijażu artystki i wizjonerki - jest grupa wizażystek na fb gdzie dziewczyny lubią pogadać o jutuberkach, większość opinii takie jak tutaj ale co się okazało że pani Z. jest również na tej grupie i dziewczyny które pisały o niej niepochlebne opinie podostawały prywatne opinie z sądowymi pogróżkami itp.
Tak, też o tym czytałam na tej grupie - kosmos.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 13:36   #208
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Agatnik: coooooo
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 13:36   #209
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
wracając do mistrzyni makijażu artystki i wizjonerki - jest grupa wizażystek na fb gdzie dziewczyny lubią pogadać o jutuberkach, większość opinii takie jak tutaj ale co się okazało że pani Z. jest również na tej grupie i dziewczyny które pisały o niej niepochlebne opinie podostawały prywatne opinie z sądowymi pogróżkami itp.

to są jakieś jaja. jeśli pisały w jakiś normalny sposób to nie rozumiem...
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 13:38   #210
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez agatnik Pokaż wiadomość
wracając do mistrzyni makijażu artystki i wizjonerki - jest grupa wizażystek na fb gdzie dziewczyny lubią pogadać o jutuberkach, większość opinii takie jak tutaj ale co się okazało - że pani Z. jest również na tej grupie i dziewczyny które pisały o niej niepochlebne opinie podostawały prywatne wiadomości z sądowymi pogróżkami itp.
przechodzi samą siebie
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 17:14:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.