Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-06, 18:34   #271
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
No nie dawaj jej takich rad bo są niepoważne. Skąd wiesz jaki ma dokładnie problem z 8? Po górnych tez śmiglam po dolnej pół przypomną mnie narzeczony z kabinetu wyprowadzal. Miałam rozcinana kość i wyjmowany ząb po kawałku. Tak krew i ropa tryskala. Nie chce straszyć ale dawanie rad typu: wszystko będzie dobrze przesadzajooo! Jest śmieszne.

dla mnie bardziej zabawny jest Twój bulwers, zdaję sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej, dlatego też napisałam, że wypytam dentystkę jak ona to widzi, bo wydaje mi się, że jest w stanie po ułożeniu ósemki ocenić czy zabieg będzie "wymagający". Poza tym nie oszukujmy się, do znieczulenia stomatologicznego używa się lidokainy i lignokainy, względnie zdrowa osoba może to sobie wstrzykiwać codziennie i nic jej nie będzie
Ketonalu i innych NLPZ nie można brać po ekstrakcji, bo rozrzedzają krew
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 18:35   #272
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
O, a ile czasu trzyma? Dłużej niż 30 minut? Kurcze chyba mnie lekarka oszukała w takim razie i dała za małą dawkę, bo mi znieczulenie odeszło po ok. 30 min i po 30 również zgodnie z zaleceniem lekarza wyjęłam wacik z ust. Czyli co, znieczulenie powinno mi trzymac 2 godziny? 5? 10? 20?
Btw wyrywałam u dwóch różnych i dostałam takie same zalecenia, jeszcze mam broszurkę "co robić po ekstrakcji zęba", w którym jest info o tym waciku Szukać mi się nie chce, ale bym wstawiła, hehe.
Mi znieczulenie schodziło bardzo powoli, nie wiem jak liczyć, czy kiedy zaczynałam coś czuć, czy kiedy zeszło całkowicie. Ogólnie tak, znieczulenie powinno trzymać dwie godziny, bo samo usuwanie ósemki potrafi trwać półtorej. Ja siedziałam na fotelu 50 minut, a nie byłam z tych najbardziej skomplikowanych przypadków. Do gabinetu weszłam jakoś po 9 albo o 10, a tak serio wszystko poczułam może po 13.
Owszem, miałam, żeby wyjąc wacik, ale jak miałam do wyboru trzymać wacik albo pluć krwią cały dzień to wolałam to pierwsze. Więc wymieniałam, bo mi ciągle leciała.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 18:47   #273
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość

dla mnie bardziej zabawny jest Twój bulwers, zdaję sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej, dlatego też napisałam, że wypytam dentystkę jak ona to widzi, bo wydaje mi się, że jest w stanie po ułożeniu ósemki ocenić czy zabieg będzie "wymagający". Poza tym nie oszukujmy się, do znieczulenia stomatologicznego używa się lidokainy i lignokainy, względnie zdrowa osoba może to sobie wstrzykiwać codziennie i nic jej nie będzie
Ketonalu i innych NLPZ nie można brać po ekstrakcji, bo rozrzedzają krew


Niestety co najwyżej Ci powie, w jaki sposób będą ósemki wyrywane . Bo jeżeli są w dziąśle albo wybiły się bardzo mało, to czeka Cię zapewne chirurgiczny zabieg z antybiotykoterapią. Takich rzeczy, jak np. czy ząb leży w zatoce nie da się ze zdjęcia odczytać, bo zdjęcie jest rzutem i tak naprawdę przebijają się wszystkie ściany. U mnie np. nie było widać, czy ząb siedział w zatoce. Stomatolog powiedziała, że wszystko wychodzi raczej w praniu. Owszem czasem zdjęcie jest idealne i widać więcej, ale n takim standardowym "uśmiechniętym" RTG z przodu średniawo. Ostatnio miałam nawet na uczelnię do obróbki i interpretacji kilka takich fotek RTG i szczerze współczuję wszystkim, którzy się tym zajmują


[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;61403656]Mi znieczulenie schodziło bardzo powoli, nie wiem jak liczyć, czy kiedy zaczynałam coś czuć, czy kiedy zeszło całkowicie. Ogólnie tak, znieczulenie powinno trzymać dwie godziny, bo samo usuwanie ósemki potrafi trwać półtorej. Ja siedziałam na fotelu 50 minut, a nie byłam z tych najbardziej skomplikowanych przypadków. Do gabinetu weszłam jakoś po 9 albo o 10, a tak serio wszystko poczułam może po 13.
Owszem, miałam, żeby wyjąc wacik, ale jak miałam do wyboru trzymać wacik albo pluć krwią cały dzień to wolałam to pierwsze. Więc wymieniałam, bo mi ciągle leciała.[/QUOTE]
Moim zdaniem dołożenie pacjentowi tak wysokiej dawki znieczulenia, żeby trzymało kilka godzin, jest niepoważne i może zagrażać zdrowiu. Ludzie różnie reagują. Znieczulenie się podczas zabiegu dokłada, a nie od razu daje kilka dawek. Lekarka mi pokazywała, jak wygląda jedna dawka znieczulenia, wyrywałam dwa zęby i oba u różnych lekarek i każda wstrzykiwała tyle samo i tak samo - w trzy różne miejsca. Powiedziały, że jak zacznę coś czuć, to dołożymy. Znieczulenie całkowicie - zaczęłam czuć wszystko jak przed zabiegiem - zeszło mi (czas. dokonany) po ok. 1-1,5h, a zaczęło schodzić stopniowo po 20-30 min od zabiegu i wtedy właśnie zaczyna się czuć ból.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 18:48   #274
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Ej idźcie na PW z tym pluciem krwią i innymi szczególami

Jakie mleko roślinne najbardziej lubicie? mam tu na myśli robione samemu, bo te kartonowe często nie mają nic wspólnego np. z migdałami.

Póki co robiłam jaglane (średnie), kokosowe (coś mnie w nim drażni, mimo że lubię kokos), owsiane (chyba najlepsze).
Mam w planie migdałowe.

A pilyście sezamowe lub z orzechów laskowych?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 18:49   #275
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 18:51   #276
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
.
No niby jak nie jest ? Nie zobaczy, czy ząb leży w zatoce, ale zobaczy, czy korzeń jest zakręcony jak barani ogon albo czy leży obrócony o 180 stopni czy tam 90 chociaż.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 18:58   #277
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Wawel: ile może kosztować wynajęcie przewodnika plus bilety żeby zwiedzić tam jak największą możliwą liczbę miejsc?
stesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 18:59   #278
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
No niby jak nie jest ? Nie zobaczy, czy ząb leży w zatoce, ale zobaczy, czy korzeń jest zakręcony jak barani ogon albo czy leży obrócony o 180 stopni czy tam 90 chociaż.
no tak, ale dalej oceni tylko typ zabiegu. ja miałam mieć dłutowanie ale okazał się ropień, co prawda było dłutowanie ale o wiele bardziej skomplikowane, dłuzej się goiło, były antybiotyki których nie miało być i czułam się po zabiegu okrutnie. o to mi chodziło..

---------- Dopisano o 19:59 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
Wawel: ile może kosztować wynajęcie przewodnika plus bilety żeby zwiedzić tam jak największą możliwą liczbę miejsc?
http://wawel.krakow.pl/pl/op/50/Bilety-ulgowe--wstepy-bezplatne
230 zł za max 30 osob.
__________________
INSTAGRAMKI

Edytowane przez anjia
Czas edycji: 2016-06-06 o 19:00
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 20:02   #279
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość

dla mnie bardziej zabawny jest Twój bulwers, zdaję sobie sprawę, że każdy organizm reaguje inaczej, dlatego też napisałam, że wypytam dentystkę jak ona to widzi, bo wydaje mi się, że jest w stanie po ułożeniu ósemki ocenić czy zabieg będzie "wymagający". Poza tym nie oszukujmy się, do znieczulenia stomatologicznego używa się lidokainy i lignokainy, względnie zdrowa osoba może to sobie wstrzykiwać codziennie i nic jej nie będzie
Ketonalu i innych NLPZ nie można brać po ekstrakcji, bo rozrzedzają krew

Widzisz, czasem wystarczy posłuchać lekarza albo przeczytać w internecie, o tym co się zaleca, a czego się nie zaleca. Ja się z Anią zgadzam, bo trzeba mieć świadomość skutków ubocznych mogących być niepożądanym efektem leczenia. Akurat jazda autem po znieczuleniu u dentysty jest niewskazana, nawet na kursach prawa jazdy tego uczą i na to zwraca się uwagę. Widocznie nie jest to wzięte z kosmosu i niemożliwe do wystąpienia. Po drugie, nie trzeba mieć szczególnej wyobraźni ani wiedzy, by wyobrazić sobie, że może stać się coś złego podczas biegnięcia z 'dziurą' po ekstrakcji zęba.
Ale dobra, dość o zębach, ja mam ciarki na samą myśl.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 20:04   #280
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Posiada ktoś szybki i prosty przepis na ciasto z truskawkami? Bez tysiąca składników itp
Wpisz sobie w Google Proste i szybkie ciasto z owocami, przepis z Moje wypieki.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 20:08   #281
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Polecam puder ryżowy z vipery. Używałam go na filtr 50+ i sprawował się bardzo dobrze. Teraz mam z Paese i strasznie mnie zapycha, do tego jest biały i bieli trochę, a ten z vipery miał trochę pigmentu. Niestety nie daje rozświetlającego efektu, za to mat kilkugidzinny zapewniony.
Dzięki. Przypomniałaś mi, że Paese też testowałam, ale jak dla mnie jest na poziomie Ecocery, czyli mierny (ten sam efekt osiągam pudrem za 6 zł). W sumie kiedyś lubiłam też puder transaprentny z p2 (możesz spróbować, fajnie matuje), ale on też jednak jest widoczny. Na razie będę testować puder RCMA, a jak się nie sprawdzi to chyba przetestuję pryzmy Givenchy (on z tego co widziałam daje efekt takiego bluru). Przypuszczam, że Vipera będzie dla mnie też zbyt widoczna na twarzy.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 20:16   #282
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ej idźcie na PW z tym pluciem krwią i innymi szczególami

Jakie mleko roślinne najbardziej lubicie? mam tu na myśli robione samemu, bo te kartonowe często nie mają nic wspólnego np. z migdałami.

Póki co robiłam jaglane (średnie), kokosowe (coś mnie w nim drażni, mimo że lubię kokos), owsiane (chyba najlepsze).
Mam w planie migdałowe.

A pilyście sezamowe lub z orzechów laskowych?
Z nerkowców.
http://ervegan.com/2015/08/roslinne-...cow-w-5-minut/
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 20:25   #283
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Szukam koca piknikowego w biało-czerwona kratkę. Moze byc online, ale chcialabym sie zmieścić w 100zl razem z wysyłka. Znalazlam tylko na eBayu, ale niestety ceny ida od 160zl wzyw, a jednak troche mi szkoda tyle hajsu za KOC



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 20:32   #284
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

w biedronce są teraz koce piknikowe. Nie wiem jakie wzory, ale może warto sprawdzić?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 20:37   #285
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Szukam koca piknikowego w biało-czerwona kratkę. Moze byc online, ale chcialabym sie zmieścić w 100zl razem z wysyłka. Znalazlam tylko na eBayu, ale niestety ceny ida od 160zl wzyw, a jednak troche mi szkoda tyle hajsu za KOC



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
coś takiego na ali znalazłam:http://pl.aliexpress.com/item/Red-Ou...08.8.45.2WLpwJ
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 20:43   #286
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Dzięki. Przypomniałaś mi, że Paese też testowałam, ale jak dla mnie jest na poziomie Ecocery, czyli mierny (ten sam efekt osiągam pudrem za 6 zł). W sumie kiedyś lubiłam też puder transaprentny z p2 (możesz spróbować, fajnie matuje), ale on też jednak jest widoczny. Na razie będę testować puder RCMA, a jak się nie sprawdzi to chyba przetestuję pryzmy Givenchy (on z tego co widziałam daje efekt takiego bluru). Przypuszczam, że Vipera będzie dla mnie też zbyt widoczna na twarzy.
Ja polecam transparentny puder sypki z Sensai
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 21:04   #287
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Czy mozna jednocześnie pic sok z pokrzywy i sok z aloesu czy bedzie za duza dawka jakis witamin?
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 21:11   #288
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
w biedronce są teraz koce piknikowe. Nie wiem jakie wzory, ale może warto sprawdzić?

O, dzieki, jutro sie przejdę, mam obok domu

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Dzieki, o ali nie pomyslalam

Gdyby ktos jeszcze gdzies sie natknął to bede wdzięczna za wszelkie sugestie




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-06, 23:05   #289
Kala713
Zakorzenienie
 
Avatar Kala713
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 5 337
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Posiada ktoś szybki i prosty przepis na ciasto z truskawkami? Bez tysiąca składników itp
CIASTO JOGURTOWE Z TRUSKAWKAMI (OWOCAMI)

SKŁADNIKI NA CIASTO:

500 g mąki tortowej
200 ml oleju
1 szklanka cukru
3 jajka, duże
350 g jogurtu naturalnego
2,5 łyżeczki proszku do pieczenia
sok wyciśnięty z połowy cytryny
DODATKOWO:

ok. 500 g truskawek lub innych owoców
cukier puder do oprószenia

Wszystkie składniki na ciasto powinny być w temp. pokojowej. Mąkę przesiewamy razem z proszkiem do pieczenia. Następnie dodajemy jogurt, olej, jajka, cukier oraz sok z cytryny. Wszystko mieszamy mikserem na średnich obrotach tylko do połączenia (im dłużej mieszasz tym ciasto będzie cięższe). Formę o wym. 24×24 cm wykładamy papierem do pieczenia i przekładamy ciasto, wyrównujemy wierzch. Truskawki lub inne owoce przekrawamy na pół i układamy w rzędach na cieście, rozcięciem do góry. Pieczemy w temp. 180 C przez ok. 50-60 min do tzw. suchego patyczka. Po wyjęciu oprószamy cukrem pudrem.

Ps.zawsze wychodzi!Nie ma w nim co zepsuć,można też zrobić z innymi owocami,nawet wczoraj je robiłam z truskawkami

Jakie mleko roślinne najbardziej lubicie? mam tu na myśli robione samemu, bo te kartonowe często nie mają nic wspólnego np. z migdałami.

Póki co robiłam jaglane (średnie), kokosowe (coś mnie w nim drażni, mimo że lubię kokos), owsiane (chyba najlepsze).
Mam w planie migdałowe.

A pilyście sezamowe lub z orzechów laskowych?[/QUOTE]

Kiedyś bawiłam się w mleko kokosowe ale teraz z braku czasu kupuje ryżowe w rossmannie,nawet dziś kupowałam,osobiście je bardzo lubię,normalnego nie pije
Z orzechów laskowych nie piłam ale coś czuje ,że musi być pyyyszne
__________________
Niereformowalna, zmienna, niestabilna,
W nerwach łatwopalna, chwilę potem zimna
Momentalna przemiana totalna, w chwilę inna
Chwilę normalna, za chwilę niekompatybilna
Kala713 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 05:56   #290
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Czy ktoś z Was ma doświadczenie z demontażem ikeowskich mebli? Mam w mieszkaniu studenckim szafę Anebodę, która na pierwszy rzut oka nie wydaje się być solidna i zastanawiam się, czy rozkręcenie jej nie skończy się brakiem szafy ;-)
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 06:14   #291
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Czy ktoś z Was ma doświadczenie z demontażem ikeowskich mebli? Mam w mieszkaniu studenckim szafę Anebodę, która na pierwszy rzut oka nie wydaje się być solidna i zastanawiam się, czy rozkręcenie jej nie skończy się brakiem szafy ;-)
ja miałam stolik/biurko - rozkręcany i skręcany wiele razy i nie huśtał się i nic z nim nie było
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 06:30   #292
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Dzięki. Przypomniałaś mi, że Paese też testowałam, ale jak dla mnie jest na poziomie Ecocery, czyli mierny (ten sam efekt osiągam pudrem za 6 zł). W sumie kiedyś lubiłam też puder transaprentny z p2 (możesz spróbować, fajnie matuje), ale on też jednak jest widoczny. Na razie będę testować puder RCMA, a jak się nie sprawdzi to chyba przetestuję pryzmy Givenchy (on z tego co widziałam daje efekt takiego bluru). Przypuszczam, że Vipera będzie dla mnie też zbyt widoczna na twarzy.
Ja polecam puder almay clear complexion, kiedyś dawno temu używałam go jak miałam cerę tłusta tradzikowa i był ekstra. Bardzo wydajny.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 06:47   #293
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
ja miałam stolik/biurko - rozkręcany i skręcany wiele razy i nie huśtał się i nic z nim nie było
u nas długo stały Besty, rozkręcone były ze trzy razy. Nadal żyją
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 07:01   #294
SympatycznyAtrament
Nie-rudy lis
 
Avatar SympatycznyAtrament
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 867
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Czy przesyłka kurierem inpostu jest rejestrowana? Jak zaginie to mogę się o cos starać u nich?
__________________
Nie mogę dziś przyjść, bo już mnie nie ma.
Cos mi wypadło, nie powiem „do widzenia”.
Szarży pewnego tramwaju jakoś nie odparłem.
Dziś raczej nie wpadnę, bo umarłem.
SympatycznyAtrament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 07:47   #295
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez SympatycznyAtrament Pokaż wiadomość
Czy przesyłka kurierem inpostu jest rejestrowana? Jak zaginie to mogę się o cos starać u nich?
Rejestrowana
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 08:01   #296
Sanprint
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez CzasKomety Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Myślę o założeniu firmy, ale moja dg dotyczyłaby dwóch dość różnych dziedzin (nie chcę tutaj pisać dokładnie o co mi chodzi, ale sektor usług). Rzecz w tym, że potencjalny odbiorca mógłby być zainteresowany dwiema usługami. I mój z dupy problem: jak zaprojektować wizytówkę, żeby nie wyglądała głupio, np. Czas Komety, fryzjer, dentysta? Kurczę, nie wiem, czy nie namotałam, ale załóżmy, że współpracuję z podmiotem w dziedzinie A. Wiem, że mógłby być potencjalnie zainteresowany dziedziną B. Jak to połączyć? Dwie wizytówki-bez sensu. Jedna z dwiema różnymi dziedzinami-jeszcze bardziej. Macie jakieś pomysły?
No cóż, rozważyłbym oprócz wizytówki dwustronnej również wizytówkę przedzieloną graficznie na pół, taki split gdzie zawarłbym informacje o obu biznesach.

Wszystko zależy od tego jak bardzo te biznesy różnią się od siebie, czy mają jedną czy dwie oddzielne identyfikacje wizualne etc.
Sanprint jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 08:41   #297
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Gdzie kupie strój kąpielowy 70D? Zależy mi zeby nie wydać majatku, a stanik był jakos usztywniany... W reserved widziałam tylko 1 model,który na mnie nie pasuje
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 08:57   #298
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Gdzie kupie strój kąpielowy 70D? Zależy mi zeby nie wydać majatku, a stanik był jakos usztywniany... W reserved widziałam tylko 1 model,który na mnie nie pasuje
W esotiq. Najlepiej poczekać na promocję, często jest - 40% na całą kolekcję.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 09:46   #299
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

A nie wiecie, jak jest z promocjami w C&A? Mąż sobie chce tam kupić dżinsy (bardzo mu pasuje krój), a ostatnio dostaliśmy kupon na -25%, ważny kilka dni. Nie wiecie, czy takie kupony są tam częściej?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 09:54   #300
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 35

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;61427411]A nie wiecie, jak jest z promocjami w C&A? Mąż sobie chce tam kupić dżinsy (bardzo mu pasuje krój), a ostatnio dostaliśmy kupon na -25%, ważny kilka dni. Nie wiecie, czy takie kupony są tam częściej?[/QUOTE]
Często są różne promocje w C&A np. bon 40% na zakupy jak się wyda 200 zł
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-31 12:38:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.