Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LI - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-06, 18:05   #2881
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez hajduszoboszlo Pokaż wiadomość
https://youtu.be/orP7gkJXlGY czuje ciarki żenady patrząc na miny Agi, gdy próbuje 2 smaków na raz.
Kiedyś jak oglądałam ją to też mnie przechodziły ciary żenady jak patrzyłam na to jej wyginanie się i robienie min.
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 18:15   #2882
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

https://www.youtube.com/watch?v=DLcokow5SPQ

Nowa szanela - na poczatku filmiku wydlubuje sobie spiocha spod oka
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 18:15   #2883
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używa octeniseptu do odkażania pędzli i kosmetyków? Sprawdza się to? Do wszystkich można stosować? Do tej pory miałam Skinsept Pur. Gdzieś mi świta że Octenisept jest trochę gorszy. Help

Do pędzli nie używałam nigdy, do ran owszem nie wiem jak z pędzlami ale skórę mniej wysuszał mi octenisept.

Edit: W sumie mam pod ręka i octenisept i skinsept, moge zrobić szybki test.

Edytowane przez 201607131114
Czas edycji: 2016-07-06 o 18:19
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 18:16   #2884
Nusiolek
Zadomowienie
 
Avatar Nusiolek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 313
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez hajduszoboszlo Pokaż wiadomość
https://youtu.be/orP7gkJXlGY czuje ciarki żenady patrząc na miny Agi, gdy próbuje 2 smaków na raz.
O matko... jak ja nie lubię strzelania takich min. Dołączam do ciarek żenady.
__________________
Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty.
Nusiolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 19:20   #2885
lord_viader
Raczkowanie
 
Avatar lord_viader
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Gwiazda śmierci
Wiadomości: 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ponarzekam Wam

Niedługo się przeprowadzam, szukam pokoju, i włosy mi dęba stają jak czytam o mieszkaniach pięcio-sześciopokojowych. Toż to chyba kupowane specjalnie po to, żeby sobie kabzę nabijać studencką kasą, a ceny najczęściej wcale nie są niższe niż w mieszkaniach dwu- czy trzypokojowych, gdzie na głowie siedzi ci o połowę mniej osób. Sześciopokojowego mieszkania na oczy nie widziałam, nawet nie wiem gdzie takie robią, ale ogłoszenia są i zachodzę w głowę kto będzie płacił za kolejki do łazienki 650 zł + media...

Plus dostaję raka, jak ktoś pisze, że ma "wolny POKOIK".
Ja wynajmowałam pokój w mieszkaniu trzypokojowym. Płaciliśmy bajońskie sumy za pokój 20m2 ale to jedyny pokój do wynajęcia w tamtym mieście i lokatorom nie przeszkadzał niemowlak, który urodził się tydzień po przeprowadzce. Mieszkaliśmy z człowiekiem cieniem i straszną babcią. Oczywiście pokój zamykany na klucz. Część ogólną sprzątałam tylko ja, bo babcia przesiadywała w swoim pokoju i kuchni więc ona nie musi, a człowiek cień chyba nawet nie korzystał z łazienki tylko spał w pokoju... Mieszkanie było w domu piętrowym więc właścicielka wpadała bez uprzedzenia. Grzebanie po szafkach. Sprawdzanie czystości pokoju/naszej lodówki, było na porządku dziennym. Jak zaczęły nam ginąć pieniądze i złapaliśmy na tym babcię wyprowadziliśmy się w te pędy bo właścicielka stwierdziła, że o 100zł nie ma co robić burdy i policji wzywać Jakiś czas po wyprowadzce okazało się, że mieszkał tam mój tatuażysta. Mówił, że to najgorszy pokój jaki wynajmował a właścicielka jest cwana w nie tą stronę co trzeba Jak jakiś znajomy się pyta o to miejsce to odradzam bo wrogowi bym nie życzyła tam mieszkać
__________________
"Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę."
lord_viader jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 19:47   #2886
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Do pędzli nie używałam nigdy, do ran owszem nie wiem jak z pędzlami ale skórę mniej wysuszał mi octenisept.

Edit: W sumie mam pod ręka i octenisept i skinsept, moge zrobić szybki test.
Dzięki, ale właśnie chodzi o to czy on jakoś na dłuższą metę nie zniszczy pędzli lub kosmetyków. Coś mi świta, że Skinsept jest lepszy, bo całościowo paruje, a octenisept nie. Pisane o tym było tutaj, ale tak dawno że nie pamiętam dokładnie i myslałam że może ktoś tu używa tych specyfików. Może Sikix coś wie?
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 19:55   #2887
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Dzięki, ale właśnie chodzi o to czy on jakoś na dłuższą metę nie zniszczy pędzli lub kosmetyków. Coś mi świta, że Skinsept jest lepszy, bo całościowo paruje, a octenisept nie. Pisane o tym było tutaj, ale tak dawno że nie pamiętam dokładnie i myslałam że może ktoś tu używa tych specyfików. Może Sikix coś wie?
Używałam kiedyś Octeniseptu w tym celu, teraz używam Skinseptu - wychodzi o wiele taniej i po składzie, na logikę, powinien chyba szybciej parować nic na powierzchni nie zostawiając. Przy Octenisepcie nie zauważyłam zniszczeń, teraz, w trakcie używania Skinseptu kilka pędzli ma bardziej szorstkie włosie, ale równie dobrze może to być też kwestia wieloletniego ich używania.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-06, 19:59   #2888
201607110952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 407
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=DLcokow5SPQ

Nowa szanela - na poczatku filmiku wydlubuje sobie spiocha spod oka
Jeszcze troche i bede ja mogla wstawic do mojego watku na wiazazu o wyciskaniu pryszcY, usuwaniu wrosnietych wlosow i czyszczeniu uszu
201607110952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 20:14   #2889
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Używałam kiedyś Octeniseptu w tym celu, teraz używam Skinseptu - wychodzi o wiele taniej i po składzie, na logikę, powinien chyba szybciej parować nic na powierzchni nie zostawiając. Przy Octenisepcie nie zauważyłam zniszczeń, teraz, w trakcie używania Skinseptu kilka pędzli ma bardziej szorstkie włosie, ale równie dobrze może to być też kwestia wieloletniego ich używania.
Dzięki. O taką odpowiedź mi chodziło
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 20:27   #2890
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

BEKA, czy ludzie z komentarzy Wam kogoś przypominają? Jeżeli ktoś nie jest w temacie to w komentarzach mamy: chłopaka Andziaks i jej mame xD Wcale ale to wcale nikt się nie zorientuje

https://www.facebook.com/Magnolie.TV...type=3&theater
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-06, 21:33   #2891
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez nZap Pokaż wiadomość
Powodzenia, pamiętam moje czasy studenckie i upiorna właścicielkę pierwszego mieszkania. Dosłownie przebrała nam po szafkach i zaglądał do pokoju akl as nie było. Potem wysiedliśmy mieszkanie z chłopakiem, który stał się naszym przyjacielem o znamy się już prawie 10 lat . Będzie dobrze

Wysłane z mojego ALE-UL00 przy użyciu Tapatalka
Kończę studia i mieszkałam teraz w pokoju może o niezbyt wysokim standardzie, ale za to miałam święty spokój, praktycznie jakbym sama mieszkała mimo dwóch osób obok. No i niby w kilkupiętrowym domu z właścicielami, ale nie było żadnych nalotów, no cud miód. Teraz będę szukać pracy, ale nadal to pierwsze lokum będzie w stylu studenckim. Do tej pory trafiam na zdaje się, dobre oferty, ale wszystko dostępne od lipca - a ja mogę płacić dopiero od sierpnia, a jeszcze lepiej września, z drugiej strony boję się trochę, że mnie najlepsze ominą, więc już teraz szperam.

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Mieszkałam w mieszkaniu czteropokojowym, było ogromne, miało dwie łazienki, a mój pokój miał ponad 12 metrów. Wspominam to jako największy koszmar, bo współlokatorzy byli bandą złodziei i brudasów.

Ja właśnie jestem świeżo po wyprowadzce ze starego lokum, 11 wprowadzam się do nowiutkiego mieszkanka i już nie mogę się doczekać tego całego segregowania, układania, zadomawiania się Jestem przeszczęśliwa. Liczę, że zmiana otoczenia pozwoli mi leczyć smutek duszy

Ale szukanie tego mieszkania było jakąś masakrą... Ciągle natykałam się na pośredników mieszkaniowych, ciągle te chore castingi, które zawsze przegrywałam z wiadomego względu Nienawidzę szukać mieszkań, mam nadzieję, że w tym posiedzimy dłużej niż rok.

Powodzenia!
Im dłużej mam do czynienia na co dzień z ludźmi, tym większego nabieram przekonania, że umiejętność zachowania czystości to jakaś premium umiejętność, bo mało kto ją posiada.

Dzięki
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 07:56   #2892
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Szukanie pokoju dobija mnie, to jedna z najgorszych rzeczy, jaka mnie ostatnio spotyka, oprócz długotrwałego bólu głowy. Rozważam dwa miasta i mam dość po dwóch dniach...

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
w ciągu 2 miesięcy przeprowadzałam się dwa razy i oprócz beznadziejnych ofert w drugim końcu miasta i "już nieaktualne" nie mam (z wawy) jakiś okropnych wspomnień, ale ja też wynajmuję mieszkanie sama
i podziwiam wszystkich, którzy mieszkają w kilka osob, to totalnie nie dla mnie

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Im dłużej mam do czynienia na co dzień z ludźmi, tym większego nabieram przekonania, że umiejętność zachowania czystości to jakaś premium umiejętność, bo mało kto ją posiada.
Dzięki
jak po, w sumie, dorosłych ludziach (+/- 20 lat) zawsze sprząta mama i nie są tego nauczeni, to nie ma co się dziwić, że umycie talerza jest zagadką i problemem
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 08:33   #2893
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Szukanie pokoju dobija mnie, to jedna z najgorszych rzeczy, jaka mnie ostatnio spotyka, oprócz długotrwałego bólu głowy. Rozważam dwa miasta i mam dość po dwóch dniach...

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Też przez to przeszłam ostatnio. Po poprzednim mieszkaniu (które było ciemną i zimną klitką, z pokojem 6m2, kuchnią bez okien), załamywałam się, kiedy widziałam, że większość ofert dot. ciemnych klitkowatych mieszkań. Na szczęście znalazłam przytulny pokój w 3 pokojowym (jasnym!!) mieszkaniu .
Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
Mieszkałam w mieszkaniu czteropokojowym, było ogromne, miało dwie łazienki, a mój pokój miał ponad 12 metrów. Wspominam to jako największy koszmar, bo współlokatorzy byli bandą złodziei i brudasów.

Ja właśnie jestem świeżo po wyprowadzce ze starego lokum, 11 wprowadzam się do nowiutkiego mieszkanka i już nie mogę się doczekać tego całego segregowania, układania, zadomawiania się Jestem przeszczęśliwa. Liczę, że zmiana otoczenia pozwoli mi leczyć smutek duszy

Ale szukanie tego mieszkania było jakąś masakrą... Ciągle natykałam się na pośredników mieszkaniowych, ciągle te chore castingi, które zawsze przegrywałam z wiadomego względu Nienawidzę szukać mieszkań, mam nadzieję, że w tym posiedzimy dłużej niż rok.

Powodzenia!
to samo! przesiaduję na stronie ikei przeglądając duperele, planuję, co gdzie postawić
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 08:53   #2894
hajduszoboszlo
Raczkowanie
 
Avatar hajduszoboszlo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 440
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cześć babeczki! Któraś niedawno polecala kapsułki na włosy, miały chyba żółte opakowanie... Któraś pomoże?
hajduszoboszlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 09:01   #2895
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

ducray anacaps?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 09:55   #2896
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez hajduszoboszlo Pokaż wiadomość
Cześć babeczki! Któraś niedawno polecala kapsułki na włosy, miały chyba żółte opakowanie... Któraś pomoże?

Ja poleciałam suplement Ducray, biorę go od 1,5 miesiąca, włosy rosną jak głupie i przestały wypadać.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 10:02   #2897
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
w ciągu 2 miesięcy przeprowadzałam się dwa razy i oprócz beznadziejnych ofert w drugim końcu miasta i "już nieaktualne" nie mam (z wawy) jakiś okropnych wspomnień, ale ja też wynajmuję mieszkanie sama
i podziwiam wszystkich, którzy mieszkają w kilka osob, to totalnie nie dla mnie



W jednym mieście jest tyle ofert, co w stolicy, ale ja jestem totalnie do niego uprzedzona i rzeczywiście jakieś beznadziejne oferty widziałam. Z drugiej strony jeszcze nie wiem, na 100%, gdzie się przeprowadzę. Co do mieszkania z kimś - dla mnie jak najbardziej tak, ale po prostu nie chciałabym dużo na początku na mieszkanie wydawać. szukam raczej większego pokoju (te min 12 metrów, dwuosobowego łóżka i przyzwoitego standardu), do tego z umową z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Nie, oni najchętniej wynajęliby do końca września następnego roku Śmieszy mnie też to pisanie w ogłoszeniach 'szukamy studentów pierwszego roku'. Zastanawiają mnie pobudki Wg mnie to najgorsi lokatorzy...

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Też przez to przeszłam ostatnio. Po poprzednim mieszkaniu (które było ciemną i zimną klitką, z pokojem 6m2, kuchnią bez okien), załamywałam się, kiedy widziałam, że większość ofert dot. ciemnych klitkowatych mieszkań. Na szczęście znalazłam przytulny pokój w 3 pokojowym (jasnym!!) mieszkaniu .
Ja teraz mam taki, a tu trzeba się wyprowadzić. No i widoki boskie, 23 piętro na Gwiazdach - widok w kierunku Muchowca, Tychów, jak jest dobra przejrzystość to widzę góry. Dobiło mnie kupienie kartonów, organizacja samej przeprowadzki.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 10:09   #2898
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość


W jednym mieście jest tyle ofert, co w stolicy, ale ja jestem totalnie do niego uprzedzona i rzeczywiście jakieś beznadziejne oferty widziałam. Z drugiej strony jeszcze nie wiem, na 100%, gdzie się przeprowadzę. Co do mieszkania z kimś - dla mnie jak najbardziej tak, ale po prostu nie chciałabym dużo na początku na mieszkanie wydawać. szukam raczej większego pokoju (te min 12 metrów, dwuosobowego łóżka i przyzwoitego standardu), do tego z umową z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Nie, oni najchętniej wynajęliby do końca września następnego roku Śmieszy mnie też to pisanie w ogłoszeniach 'szukamy studentów pierwszego roku'. Zastanawiają mnie pobudki Wg mnie to najgorsi lokatorzy...


Z doświadczenia wiem, że studenci to NAJLEPSI lokatorzy. W ogłoszeniu jest o pierwszym roku, bo nadal panuje mit, że na studiach trudny jest pierwszy rok a później to z górki.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 10:24   #2899
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość


W jednym mieście jest tyle ofert, co w stolicy, ale ja jestem totalnie do niego uprzedzona i rzeczywiście jakieś beznadziejne oferty widziałam. Z drugiej strony jeszcze nie wiem, na 100%, gdzie się przeprowadzę. Co do mieszkania z kimś - dla mnie jak najbardziej tak, ale po prostu nie chciałabym dużo na początku na mieszkanie wydawać. szukam raczej większego pokoju (te min 12 metrów, dwuosobowego łóżka i przyzwoitego standardu), do tego z umową z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Nie, oni najchętniej wynajęliby do końca września następnego roku Śmieszy mnie też to pisanie w ogłoszeniach 'szukamy studentów pierwszego roku'. Zastanawiają mnie pobudki Wg mnie to najgorsi lokatorzy...
pierwszoroczni, bo ich ponoć "najłatwiej wychować" tym, którzy już mieszkają
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 10:27   #2900
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem, że studenci to NAJLEPSI lokatorzy. W ogłoszeniu jest o pierwszym roku, bo nadal panuje mit, że na studiach trudny jest pierwszy rok a później to z górki.

Też zależy na kogo sie trafi. Swoje mieszkanie w którym obecnie mieszkam wynajmowałam studentom i kiedy postanowiliśmy się do tego mieszkania przeprowadzić remont po studentach żadną traumą nie był i dodatkowo zrobiliśmy go bo chcieliśmy, a nie bo musieliśmy. Moja koleżanka za to wprowadzając się do mieszkania, które mniej więcej tyle samo wynajmowali przed nią studenci musiała zrobić remont. Było tam wszystko, od dziur w panelach po umazane czarnym marketem ściany (dziewczyna powiesiła sobie plakaty na ścianie i prześwity między plakatami zamaskowała "bo brzydko wyglądało"), nadpalone meble (nie pytajcie, nie wiem jak i dlaczego) i inne atrakcje. Z jednej strony aż mi się wierzyć nie chce, ze można tak zrujnować czyjeś mieszkanie, z drugiej mój facet na studiach z kolegami rozpalił kiedyś w kuchni na podłodze ognisko w bloku. Zależy na kogo się trafi
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 10:28   #2901
nZap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 58
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
pierwszoroczni, bo ich ponoć "najłatwiej wychować" tym, którzy już mieszkają
Mieszkania dobrze jest szukać też pocztą pantoflowa. My rozpowiedzielismy wszędzi, że szukamy nowego domu i o tym który wynajmujemy dowiedzieliśmy się od sąsiadki. Ogłoszenia jeszcze nie gdzie nie było ale dałaś nam telefo do właścicieli. Zmieniliśmy dwupokojowa ciemna nore na dom trochę zaniedbany, ale z ogrodem i płacimy tylko 100 £ wiecej

Wysłane z mojego ALE-UL00 przy użyciu Tapatalka
nZap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 10:38   #2902
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

żeby nei było, że offtop się ciągnie
ale Panowie to się chyba już dawno wypalili


Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
(...)
Było tam wszystko, od dziur w panelach po umazane czarnym marketem ściany (dziewczyna powiesiła sobie plakaty na ścianie i prześwity między plakatami zamaskowała "bo brzydko wyglądało"), nadpalone meble (nie pytajcie, nie wiem jak i dlaczego) i inne atrakcje. Z jednej strony aż mi się wierzyć nie chce, ze można tak zrujnować czyjeś mieszkanie, z drugiej mój facet na studiach z kolegami rozpalił kiedyś w kuchni na podłodze ognisko w bloku. Zależy na kogo się trafi

ło kurcze
mnie się zdarzyło nawet coś naprawiać i ulepszać, ale nie rujnować - nie chcę wiedzieć jak wyglądają ich prywatny pokój (taki w domu rodzinnym)
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 11:43   #2903
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Skoro są tutaj takie opowieści o mieszkaniach to i ja dodam swoją :P Kiedyś z rodziną mieszkaliśmy w domu, który był podzielony na 6 mieszkań. 3 u góry 3 na dole. Cały dom należy do ciotki, która mieszka w Niemczech więc praktycznie cały czas jej tam nie ma. Jedynymi mieszkańcami byliśmy my (u góry) i wujek, który mieszka na dole. Jak postanowiliśmy się wyprowadzić to został sam wujek, po pewnym czasie na nasze miejsce znaleźli się inni lokatorzy-para z dzieckiem, na początku wszystko było okej, płacili na czas itp. jednak po pewnym czasie jak przestali płacić to ciotka przyjechała żeby zobaczyć co się z nimi dzieje bo nie chcieli nawet od niej odbierać telefonów, jednak już było za późno, wyprowadzili się sami i zostawili taki syf, że...nawet nie mam słów żeby to opisać. Mieszkanie miało dwa pokoje. Z jednego zrobili sobie "pokój do życia" a z drugiego śmietnisko. Nie żartuję. Śmietnisko i to dosłownie. W pokoju do życia jak ja to nazwałam była normalnie kanapa, łóżeczko itp a w drugim była hałda dosłownie hałda śmieci. Pieluchy, śmieci które każdy z nas produkuje w domu, dosłownie wszystko tam było. Zastanawiam się jak oni tam żyli? Jak się dowiedzieli, że ciotka ma przyjechać to uciekli, klucz zostawili u ciotki w skrzynce na listy. Ciotka później jeszcze ich szukała, dowiedziała się o tym, że wynajmują już coś gdzieś indziej, pojechała tam ale zastała samych właścicieli bo wywalili ich. Wiem, że sprawa jeszcze się długo ciągnęła bo był złożony na nich pozew o to wszystko+ciotka chciała się ubiegać o zwrot kosztów między innymi kontenera, który wynajęła żeby te wszystkie śmieci wywieźć. Zastanawiam się co tacy ludzie mają w głowach?
Co do tego, że nikt tego nie zauważył bo o to pewnie zapytacie-trudno coś zauważyć jeżeli w domu mieszkają tylko dwie rodziny z czego wujek jest alkoholikiem i tak czy tak leży cały dzień nawalony więc mogli robić co chcą. I wiem, dużą winę ma ciotka bo sama ich nie przypilnowała no ale jednak, dorośli ludzie więc powinni mieć coś w głowach.
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 12:22   #2904
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 12:31   #2905
Kucias
Zadomowienie
 
Avatar Kucias
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 286
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
żeby nei było, że offtop się ciągnie
ale Panowie to się chyba już dawno wypalili




ło kurcze
mnie się zdarzyło nawet coś naprawiać i ulepszać, ale nie rujnować - nie chcę wiedzieć jak wyglądają ich prywatny pokój (taki w domu rodzinnym)
Oni nigdy nie byli fajni. Na początku byłli nawet gorsi. Teraz mówią tylko trochę mniej jak roboty xd
__________________
Ignorowanie Onnej przynosi szczęście.
Kucias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 12:32   #2906
Antonett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Ja "5 sposobów na..." przestałam oglądać głównie z powodu tego, że żadnego ich pomysłu nie wykorzystałam, nawet kulinarnego. Więc stwierdziłam, że miast marnować czas na youtube na takie głupotki to szkoda i wolę w tym czasie obejrzeć GoT od nowa

Kretka i jej nowy haul: Zaskakujące gadżety które wykorzysta w kolejnych filmikach:
Antonett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 12:53   #2907
hajduszoboszlo
Raczkowanie
 
Avatar hajduszoboszlo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 440
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
ducray anacaps?






Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Ja poleciałam suplement Ducray, biorę go od 1,5 miesiąca, włosy rosną jak głupie i przestały wypadać.
Dziękuję! Tak, o to mi chodziło Doriska i 3 kanał na YT
https://youtu.be/-wOqE6pOEno
hajduszoboszlo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 12:56   #2908
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez Antonett Pokaż wiadomość

Kretka i jej nowy haul: Zaskakujące gadżety które wykorzysta w kolejnych filmikach:
ona chyba do mediakraft należy? odkąd zaczęła kumplować sie z DG i Karoliną zaczęła się delikatnie mówiąc hm... doposowywać do targetu (chyba 12+)..jestem stara i drażnią mnie te wielgachne napisy na podglądzie (OMG i inne tego typu+ milion naklejek )
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 13:14   #2909
Antonett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Oj mnie też to drażni, do tego jeszcze jej wypowiedzi są nieprzemyślane i powtarzające się. Dla mnie to takie "siadła i nagrywa to co ślina na język przyniesie, byle szybko i po sprawie"

Ale oglądam takie filmiki też dlatego, że można wyłapać jakieś ciekawe rzeczy czy się zainspirować, resztę jakoś przeżyję
Antonett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 13:14   #2910
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez hajduszoboszlo Pokaż wiadomość
Dziękuję! Tak, o to mi chodziło Doriska i 3 kanał na YT
https://youtu.be/-wOqE6pOEno
Lel, po co jej 3 kanał? Mam wrażenie, że ludzie, którzy należą do Media tfu Magnolie.tv zakładają po kilka kanałów, oczywiście nie wszyscy.
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-01 14:03:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.