Czy jest to już niestosowne? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-16, 01:04   #61
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_z_sasiedztwa Pokaż wiadomość
Fajnie by było poznać kogoś na stałe, ale póki co bardziej myślę o tym, któremu odmówić dalszego spotykania się.
Pierwszy, jak go określiłaś "frajer", drugi natręt, kłamca i leń. Dużego wyboru nie widzę. No chyba, że jesteś zdesperowana, bo chłopak musi być na już, więc sama zdecyduj, z którym wolisz się spotykać.
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 07:24   #62
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_z_sasiedztwa Pokaż wiadomość
Tylko że ja mam 19 lat, on 20 i nikt z nas nie myśli o układaniu sobie życia.

Ja wyniki z matury miałam wysokie, dostałam się na poważny kierunek studiów, mam już za sobą pierwszą sesję zdaną w pierwszym terminie i nie sądzę, że sam w sobie jego brak matury jest jakąś kulą u nogi. Bardziej chodziło mi o to, że studia dzienne i praca na pełen etat to dwa inne światy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli planujesz związek to jednak powinnaś mieć z tyłu głowy, że ze swoim chłopakiem możesz utknąć na dłużej niż kilka miesięcy, a wtedy jego styl życia/zarobki będą miały również wpływ na ciebie. Jeśli nie planujesz związku to nie rozumiem problemu. Bez zobowiązań możesz się umawiać nawet z 10 facetami na raz i nie musisz żadnego 'wybierać'.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 09:06   #63
dziewczyna_z_sasiedztwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 130
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88514744]Jeżeli planujesz związek to jednak powinnaś mieć z tyłu głowy, że ze swoim chłopakiem możesz utknąć na dłużej niż kilka miesięcy, a wtedy jego styl życia/zarobki będą miały również wpływ na ciebie. Jeśli nie planujesz związku to nie rozumiem problemu. Bez zobowiązań możesz się umawiać nawet z 10 facetami na raz i nie musisz żadnego 'wybierać'.[/QUOTE]Tak, tylko że póki co to on jest w jakimś stopniu samodzielny, zarabia na siebie, a ja jestem na utrzymaniu rodziców i muszę prosić mamę nawet o pieniądze na podpaski i tampony.

On jest po technikum, z zawodu jest kelnerem i w normalnej sytuacji obsługuje imprezy w bardzo eleganckiej restauracji w centrum. Jak gastro jest zamknięte, to pracuje na punkcie wymazów.

A co do matury, to mam jakieś złe przeczucia, że jej nie będzie miał. Nie zdał w pierwszym terminie w czerwcu, nie zdał w terminie poprawkowym we wrześniu, teraz w maju ma robić trzecie podejście. Pytałam go, czy coś w ogóle robi pod tym kątem, czy robi jakieś zadanka itd. Powiedział, że nie ma siły po tylu godzinach pracy i że jak coś to ma 5 lat na poprawienie tej matury. Ale ja wiem, że im później, tym gorzej. Miałam kolegę w klasie, który nie zdał żadnej próbnej matury z matematyki i tak się wziął do roboty w czasie lockdownu, chodził na korki itd., że miał wynik blisko maksa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez dziewczyna_z_sasiedztwa
Czas edycji: 2021-02-16 o 09:08
dziewczyna_z_sasiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 09:20   #64
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Jak on już nie ma siły mając 20 lat, to ciekawe co powie jak będzie miał 30
Daj sobie z nim spokój, Autorko.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 09:24   #65
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Nie łap się byle czego, byle tylko uciec przed singielstwem. Za bardzo analizujesz sytuację, a to znak, że tak naprawdę żaden Ci nie pasuje.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 09:33   #66
dziewczyna_z_sasiedztwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 130
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Nie łap się byle czego, byle tylko uciec przed singielstwem. Za bardzo analizujesz sytuację, a to znak, że tak naprawdę żaden Ci nie pasuje.
No właśnie ja generalnie mam taką przypadłość, że bardzo dużo analizuję i dorabiam niemalże każdemu jakiś portret psychologiczny. Np. taki pan A - jestem pewna, że wiele moich rówieśniczek współczułoby mu tej historii o złamanym sercu i brnęło dalej w tę znajomość, bo poza tym jest przecież przystojny, bystry i się stara, na kolacje z winem zaprasza itd.

A co do kolacji, to pan A się o nią upomniał. Powiedziałam mu, że możemy się spotkać tego dnia, ale na luzie bez kolacji. Planuję powiedzieć mu wtedy, że ta relacja nie zmierza w kierunku romantycznym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_z_sasiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 09:45   #67
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Serio trzeba było kolejny wątek o tych samych kolesiach założyć? Kóry to już, trzeci?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-16, 09:48   #68
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Moim zdaniem żaden nie jest dla Ciebie. Zwyczajnie nie pasują, przynajmniej na tym etapie życia. Szukaj dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 09:51   #69
dziewczyna_z_sasiedztwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 130
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Serio trzeba było kolejny wątek o tych samych kolesiach założyć? Kóry to już, trzeci?
A co? Nie można?

Jak ci się nie podoba, to się tu nie wypowiadaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_z_sasiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 10:24   #70
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Z dwojga złego najlepiej wybrać trzecie.
Daj sobie spokój z jednym i z drugim.
Nie musisz być z żadnym z nich.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 10:35   #71
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_z_sasiedztwa Pokaż wiadomość
Np. taki pan A - jestem pewna, że wiele moich rówieśniczek współczułoby mu tej historii o złamanym sercu i brnęło dalej w tę znajomość, bo poza tym jest przecież przystojny, bystry i się stara, na kolacje z winem zaprasza itd.
Serio? Chyba takich kompletnie naiwnych i nieznających życia (w sumie młode jesteście, to jeszcze w miarę normalne).
Zaprasza na kolację, bo pewnie chce cie zaciągnąć do łóżka, co mu szkodzi.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-16, 10:37   #72
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 800
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Serio trzeba było kolejny wątek o tych samych kolesiach założyć? Kóry to już, trzeci?

Masakra. Dziewczyna niezły ma ze sobą problem.
11bd71622419137abe56ddfdaa0fc1a26b0d8108_60b176031ff15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 10:41   #73
dziewczyna_z_sasiedztwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 130
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88515337]Serio? Chyba takich kompletnie naiwnych i nieznających życia (w sumie młode jesteście, to jeszcze w miarę normalne).
Zaprasza na kolację, bo pewnie chce cie zaciągnąć do łóżka, co mu szkodzi.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ta, prawiczek, który boi się mnie złapać za rękę, zaciągnąłby mnie do łóżka. 🤦☠♀️

Moja koleżanka na tę historię (opowiedzianą celowo mniej szczegółowo) powiedział, że może powinnam dać jeszcze panu A szansę, skoro tak się stara... - więc tak, moje rowieśniczki by brnęły w to dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_z_sasiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 10:44   #74
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_z_sasiedztwa Pokaż wiadomość
Ta, prawiczek, który boi się mnie złapać za rękę, zaciągnąłby mnie do łóżka. 🤦♀️

Moja koleżanka na tę historię (opowiedzianą celowo mniej szczegółowo) powiedział, że może powinnam dać jeszcze panu A szansę, skoro tak się stara... - więc tak, moje rowieśniczki by brnęły w to dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co z tego, że prawiczek? Może chce wreszcie stracić to prawictwo.
No to bądź mądrzejsza, niż twoja koleżanka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 11:35   #75
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Prawda jest taka, że jakby któryś z nich Ci naprawdę pasował to nie zastanawiałabyś się nad tym tylko spotykałabyś się z jednym.
Tak na dobrą sprawę każdy z nich Ci się trochę podoba i trochę nie podoba.

A - jak na moje jesteś trochę plastrem na rany po koleżance, która odrzuciła jego uczucia.
B - już zdążył w bardzo szybkim czasie najzwyczajniej w świecie Ciebie oszukać.

Poszukaj trzeciego.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 11:57   #76
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

[1=11bd71622419137abe56ddf daa0fc1a26b0d8108_60b1760 31ff15;88515342] Masakra. Dziewczyna niezły ma ze sobą problem.[/QUOTE]


Już sporo różnych wątków o facetach naprodukowała. Nie wiem, jakieś ciśnienie, żeby nie iść na studia jako singielka, czy coś?



Jak słyszę o "dawaniu szansy", to... Albo nas na kogoś "bierze", albo nie. To proste jak budowa cepa. Jeszcze w wieku 19 lat to już w ogóle jakieś kalkulacje, licytacje, bilanse zysków i strat są bez sensu.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że jakby któryś z nich Ci naprawdę pasował to nie zastanawiałabyś się nad tym tylko spotykałabyś się z jednym.
Tak na dobrą sprawę każdy z nich Ci się trochę podoba i trochę nie podoba.

A - jak na moje jesteś trochę plastrem na rany po koleżance, która odrzuciła jego uczucia.
B - już zdążył w bardzo szybkim czasie najzwyczajniej w świecie Ciebie oszukać.

Poszukaj trzeciego.

Jej by się przypadała bardziej porada "skup się na studiach i dojrzej, a potem się rozglądaj", bo co kolejny wątek, to coraz gorzej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 12:38   #77
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_z_sasiedztwa Pokaż wiadomość
Ta, prawiczek, który boi się mnie złapać za rękę, zaciągnąłby mnie do łóżka. 🤦☠
Nie widzę żadnego problemu. Jakoś trzeba przecież zacząć
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 13:07   #78
dziewczyna_z_sasiedztwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 130
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88515739]Nie widzę żadnego problemu. Jakoś trzeba przecież zacząć [/QUOTE]Naprawdę, kogo jak kogo, ale jego o takie zamiary nie posądzam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Prawda jest taka, że jakby któryś z nich Ci naprawdę pasował to nie zastanawiałabyś się nad tym tylko spotykałabyś się z jednym.
Tak na dobrą sprawę każdy z nich Ci się trochę podoba i trochę nie podoba.

A - jak na moje jesteś trochę plastrem na rany po koleżance, która odrzuciła jego uczucia.
B - już zdążył w bardzo szybkim czasie najzwyczajniej w świecie Ciebie oszukać.

Poszukaj trzeciego.
Trzeciego tak szybko nie znajdę, bo zbanowali mi konto na Tinderze za niewinność. A nowych ludzi w czasie pandemii na ulicy raczej nie poznaję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_z_sasiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 13:11   #79
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

A czemu takie ciśnienie na facetów, żeby już teraz kogoś znaleźć? To jakaś ujma być samemu?
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-16, 13:12   #80
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_z_sasiedztwa Pokaż wiadomość
Tak, tylko że póki co to on jest w jakimś stopniu samodzielny, zarabia na siebie, a ja jestem na utrzymaniu rodziców i muszę prosić mamę nawet o pieniądze na podpaski i tampony.

On jest po technikum, z zawodu jest kelnerem i w normalnej sytuacji obsługuje imprezy w bardzo eleganckiej restauracji w centrum. Jak gastro jest zamknięte, to pracuje na punkcie wymazów.
No i co z tego? Jeśli planujesz z nim związek, to jest szansa, że będziecie ze sobą parę lat i wtedy jego finanse i perspektywy rozwoju będą miały wpływ na Twoje życie i co wtedy?

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_z_sasiedztwa Pokaż wiadomość
A co do matury, to mam jakieś złe przeczucia, że jej nie będzie miał. Nie zdał w pierwszym terminie w czerwcu, nie zdał w terminie poprawkowym we wrześniu, teraz w maju ma robić trzecie podejście. Pytałam go, czy coś w ogóle robi pod tym kątem, czy robi jakieś zadanka itd. Powiedział, że nie ma siły po tylu godzinach pracy i że jak coś to ma 5 lat na poprawienie tej matury. Ale ja wiem, że im później, tym gorzej. Miałam kolegę w klasie, który nie zdał żadnej próbnej matury z matematyki i tak się wziął do roboty w czasie lockdownu, chodził na korki itd., że miał wynik blisko maksa.
No to sobie musisz już odpowiedzieć na pytanie czy Ci to pasuje czy nie. Jedno to kwestia pracy, bo bez matury to ciężko, a dwa, że żeby zdać dzisiejszą maturę to trzeba umieć czytać ze zrozumieniem (dosłownie), chłopak jak widać nie umie

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Jak on już nie ma siły mając 20 lat, to ciekawe co powie jak będzie miał 30
Daj sobie z nim spokój, Autorko.
Może sama zap*eprzaj jako kelnerka na pełen etat i wtedy się wypowiadaj jak to nie ma prawa być zmęczonym po całym dniu pracy

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_z_sasiedztwa Pokaż wiadomość
Np. taki pan A - jestem pewna, że wiele moich rówieśniczek współczułoby mu tej historii o złamanym sercu i brnęło dalej w tę znajomość, bo poza tym jest przecież przystojny, bystry i się stara, na kolacje z winem zaprasza itd.
No, tak, kompletnie Cię do kolesia nie ciągnie, on jak widać dalej rozmyśla o swojej ex, ale masz rację, prześpij się z nim, bo koleżanki by tak zrobiły. Dziewczyno

A na kolację to Cię zaprasza, bo pewnie liczy na seks, romantyzm prysł

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_z_sasiedztwa Pokaż wiadomość
Ta, prawiczek, który boi się mnie złapać za rękę, zaciągnąłby mnie do łóżka. 🤦☠
Aha, czyli jak ktoś jest prawiczkiem to rozumiem, że nigdy żadnej kobiety nie zaprosi na seks i umrze jako prawiczek?
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 13:13   #81
Frozen_Rose
Rozeznanie
 
Avatar Frozen_Rose
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 676
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_z_sasiedztwa Pokaż wiadomość
Naprawdę, kogo jak kogo, ale jego o takie zamiary nie posądzam.
No tak, bo siedzisz mu w głowie

Cytat:
Trzeciego tak szybko nie znajdę, bo zbanowali mi konto na Tinderze za niewinność. A nowych ludzi w czasie pandemii na ulicy raczej nie poznaję.
Masz rację. Już za rok będziesz musiała kupić sobie trumnę, bo życie ci się kończy, dlatego lepiej wybrać jednego z tych chłopaków, niż poczekać, aż koronaszał minie i znaleźć faceta, który będzie ci odpowiadał
Frozen_Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 13:13   #82
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_z_sasiedztwa Pokaż wiadomość
Trzeciego tak szybko nie znajdę, bo zbanowali mi konto na Tinderze za niewinność. A nowych ludzi w czasie pandemii na ulicy raczej nie poznaję.
To załóż sobie na badoo, masz milion innych apek
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 13:19   #83
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość



Może sama zap*eprzaj jako kelnerka na pełen etat i wtedy się wypowiadaj jak to nie ma prawa być zmęczonym po całym dniu pracy

To ironia? Za przeproszeniem, zap*eprzałam na studiach dziennych i jakoś mnie z nich nie wywalili.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 13:19   #84
dziewczyna_z_sasiedztwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 130
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
To załóż sobie na badoo, masz milion innych apek
Badoo to outlet Tindera. Nie tylko moja opinia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_z_sasiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 13:28   #85
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
To ironia? Za przeproszeniem, zap*eprzałam na studiach dziennych i jakoś mnie z nich nie wywalili.
Skoro byłaś na studiach dziennych to chyba nie na pełen etat.

Jak można w ogóle napisać, że 20-latka nie ma prawa męczyć taka praca, przecież kelnerzy cały dzień latają na nogach

Cytat:
Napisane przez dziewczyna_z_sasiedztwa Pokaż wiadomość
Badoo to outlet Tindera. Nie tylko moja opinia.
Co to znaczy?

Słuchaj, jak chcesz znaleźć sobie faceta, a zablokowali Ci Tindera, to sobie załóż konto po prostu na innym portalu, nie szukaj wymówek, żeby umawiać się z byle jakimi facetami
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 13:43   #86
dziewczyna_z_sasiedztwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 130
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Co to znaczy?

Słuchaj, jak chcesz znaleźć sobie faceta, a zablokowali Ci Tindera, to sobie załóż konto po prostu na innym portalu, nie szukaj wymówek, żeby umawiać się z byle jakimi facetami
Znaczy, że jest tam niższy poziom towarzystwa niż na Tinderze.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_z_sasiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 13:45   #87
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Skoro byłaś na studiach dziennych to chyba nie na pełen etat.

Jak można w ogóle napisać, że 20-latka nie ma prawa męczyć taka praca, przecież kelnerzy cały dzień latają na nogach

Ja byłam na studiach dziennych, więc nie na pełen etat, a jak bym nie studiowała to bym pracowała na pełen. Typ z tego co zrozumiałam skończył już technikum, więc tylko pracuje, to chyba ma czas na naukę? Poza pracowaniem i chodzeniem na zajęcia też trzeba było się uczyć, żeby studia skończyć. Wszystko się da, tylko trzeba zakasać rękawy i się spiąć, a nie jojczyć, że na zrobienie matury ma się 5 lat.
Nie offtopuje już.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 13:59   #88
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Zablokowali Ci tindera, straszne rzeczy. To załóż sobie nowe konto, na nowego maila. Jeśli już musisz koniecznie kogoś poznać. Masz takie parcie, że na ten moment wychodzi, że zarówno A jak i B to dla Ciebie zapchajdziury.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 14:02   #89
dziewczyna_z_sasiedztwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 130
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Zablokowali Ci tindera, straszne rzeczy. To załóż sobie nowe konto, na nowego maila. Jeśli już musisz koniecznie kogoś poznać. Masz takie parcie, że na ten moment wychodzi, że zarówno A jak i B to dla Ciebie zapchajdziury.
Ale ty mądra. Gdyby tak było, to bym już dawno założyła drugiego. Ale na Tinderze bany są permanentne. Jak bym chciała nowe konto, to potrzebuję nowego numeru telefonu i nowego ip.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_z_sasiedztwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-16, 14:28   #90
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Randkuję z 2 chłopakami i nie wiem, co robić.

Czego właściwie oczekujesz? Na każdą wiadomość masz kontrargument, nie przyjmujesz rozsądnych rad. Wszyscy mówią, żebyś sobie obu Panów odpuściła, bo nie wygląda, żebyś była którymkolwiek zafascynowana, a Ty nadal jakbyś miała klapki na oczach.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-19 19:37:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.