Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-30, 19:50   #1
Guinea_Peggy
Raczkowanie
 
Avatar Guinea_Peggy
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 36

Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej


Piszę regularnie od kilku lat - i nic z tego nie wynika. Nawet nie chodzi o to, że marzy mi się popularność, jest mi po prostu przykro. Może jestem zawistna, zazdrosna - nie wiem.

Nigdy nie spamowałam swoimi linkami na serwisach społecznościowych czy forach mimo że na kilku sporo się udzielałam, bo wychodziłam z założenia, że skoro tematyka mojego bloga jest skrajnie inna niż tematyka forum to nie ma sensu atakować tym ludzi, zwłaszcza że sama za takimi linkami nie przepadam.
Nie wysyłałam znajomym, po prostu pisałam, chociaż raczej nie dla siebie.

Przecież dla siebie mogłabym pisać w zeszycie. Opisanie niektórych rzeczy przychodziło mi naprawdę ciężko, chciałam... nie wiem. Może żeby ktoś, kto ma takie same problemy mógł poczuć, że nie jest sam. Może, żebym sama się tak nie czuła.

Poświęciłam na to pisanie tysiące godzin. I nic. Od czasu do czasu trafia się jakiś zabłąkany czytelnik, który zostaje, sporadycznie dostaję jakiegoś maila z podziękowaniem... To chyba podłe z mojej strony, bo zgodnie z tym co było w tych mailach to co piszę jest dla kilku osób bardzo ważne, ale... już nie wiem.

Strasznie często mam wrażenie, że piszę w pustkę i bez sensu marnuję swój czas, który mogłabym spożytkować na pogrążanie się w depresji lub inne ciekawe zajęcia.
Podobno "dobra treść" obroni się sama, to bzdura.

Ja wiem, że dobrze piszę bo przez kilka lat pisałam różne rzeczy "za" innych ludzi, za pieniądze oczywiście, ale bardzo małe i na pewno nie wprost proporcjonalne do tego, co potem czułam. Wielkie nic z tego, że dobrze piszę...

To zabrzmi strasznie żałośnie, ale za każdym razem kiedy wchodzę na blog, który jest popularny to mnie boli w środku. Jeśli jest fajny, ciekawie pisany, widać, że ktoś w to wkłada pracę - to boli leciutko, ale kiedy widzę gąszcz błędów ortograficznych, kilkanaście komentarzy pod każdą notką i duże cyferki mówiące o ilości odwiedzin a autora kojarzę z dodawania spamu wszędzie - boli bardziej.

Robienie tych irytujących rzeczy "zapraszam na mojego bloga" naprawdę jest jedyną metodą zdobycia czytelników?

Nawet nie chodzi o to, że tak bardzo chciałabym ich mieć. Chciałabym tylko czuć, że to wszystko nie jest bezcelowe...
Guinea_Peggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:13   #2
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Nie wypowiem się konkretnie, co do bloga, bo musiałabym wejść w link (możesz zostawić na prv). Ale...może jest coś, co czytelnika nie zachwyca na pierwszy rzut oka? Ja na przykład lubię ładne zdjęcia, własnoręczne grafiki i humor w notkach. Z blogami jest tak, że czasem wystarczy jeden post i wsiąkasz w całą historię wpisów, albo zamykasz i zapominasz o tym. Mój blog też nie jest popularny. Czasem ktoś napisze, czasem nie. W sumie nie zależy i na popularności, bo piszę go dla siebie. Traktuję go jako domową terapię, chęć wylania swoich uczuć, podzielenia się tym, co mnie interesuje i zapis ważnych chwil z dzieckiem. Owszem, wiele rzeczy zapisuję sobie w kalendarzu, ale to bardziej osobiste przemyślenia, tylko dla mnie, no i plany na cały dzień.

Jeśli chodzi o popularne blogi, to mam wrażenie, że coraz więcej ludzi jest nastawionych na reklamę i ciężko się przebić przez posty sponsorowane, żeby coś fajnego wynaleźć.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:25   #3
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

jest tu troche watkow o blogach, wejdz i sie przywitaj
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:33   #4
ulfrinn
Rozeznanie
 
Avatar ulfrinn
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 824
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

wyslij mi link na priv. Moze mnie zainteresuje
ulfrinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:34   #5
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Po prostu dodaj link do bloga w podpisie, myślę że wtedy więcej ludzi go odwiedzi
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:42   #6
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Dokładnie, jak się tak z nim kryjesz, to jak ludzie mają na niego wchodzić?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:44   #7
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
jest tu troche watkow o blogach, wejdz i sie przywitaj
Zgadzam się
Plus komentowanie innych blogów Ale komentarze na temat, a nie "fajnie, zapraszam do mnie", "obserwujemy?" itp.
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 20:45   #8
Guinea_Peggy
Raczkowanie
 
Avatar Guinea_Peggy
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 36
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
jest tu troche watkow o blogach, wejdz i sie przywitaj
Szukałam przed założeniem tematu - nie znalazłam.
Jak tylko dodałam to znalazłam od razu trzy...
Guinea_Peggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:48   #9
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

A może ten wątek to tak specjalnie, żeby ludzi zainteresować ? Tak czy owak, chętnie zapoznam się z treściami. Chyba już wolę właśnie takie subtelniejsze formy autopromocji niż nachalne naleganie.
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:48   #10
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Jak wcześniej dziewczyny pisały. Wrzuć w podpis link, bo sama jestem ciekawa. Do tego, warto czytać blogi, które Cię interesują i komentować na temat. Jeśli masz jakąś konkretną tematykę, to pomagają platformy tematyczne, np. blogujące mamy, czy szafiarki, czy osoby zajmujące się rękodziełem.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:49   #11
serialomaniaczka
Rozeznanie
 
Avatar serialomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 899
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

dobrą opcją jest też komentowanie blogów. tylko wiadomo, że nie w typie "fajny blog, zapraszam do siebie" bo wielu blogerów to zraża i tym bardziej do Ciebie nie wejdą a jeśli już to zrobią to odwdzięczą się tym samym a spamu na blogu chyba nikt nie chce.
nie widziałam Twojego bloga, ale dla mnie sporą rolę odgrywa też wygląd. powinien być schludny i nie powinno być w nim napaćkane wtedy jak ktoś do Ciebie wejdzie to jest większe prawdopodobieństwo, że tam zostanie, poczyta, popatrzy
__________________
28.11.2014 kierowca
serialomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 20:53   #12
Guinea_Peggy
Raczkowanie
 
Avatar Guinea_Peggy
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 36
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Zgadzam się
Plus komentowanie innych blogów Ale komentarze na temat, a nie "fajnie, zapraszam do mnie", "obserwujemy?" itp.
Od pewnego czasu staram się to robić, ale...
Jest sporo chyba fajnych blogów modowo-kuchenno-sportowych, ale nie przepadam za tą tematyką, ja też o tym nie piszę...
Właśnie nie mam w zwyczaju pisać "zapraszam do mnie" czy jakichś dwuzdaniowych, krótkich wypowiedzi. Jak już komentowałam to zawsze mając prawdziwą ochotę coś powiedzieć na temat tego co przeczytałam.

Dziś tak dwie godziny chodziłam po tych blogach, chodziłam... ochoty na komentarz nabrałam raz.

Wszędzie te reklamy, konkursy, zbieranie lajków na facebooku, czuję się przy tym jakbym była z innego świata.
Guinea_Peggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:54   #13
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez Lisciolaz Straszliwy Pokaż wiadomość
A może ten wątek to tak specjalnie, żeby ludzi zainteresować ? Tak czy owak, chętnie zapoznam się z treściami. Chyba już wolę właśnie takie subtelniejsze formy autopromocji niż nachalne naleganie.
Sprytna taktyka


Ja założyłam bloga jakieś dwa tygodnie temu. Tematyka nie jest jak na razie porywająca ale pod dwoma wpisami jakie mam są komentarze, ludzi najwyraźniej to zainteresowało, chcieli mi doradzić. A tylko mam blog w podpisie na wizażu. Jestem tu dość aktywna więc ludzie widzą mój podpis i jak będą chcieli to klikną i wejdą. Tylko w podpisie i aż w podpisie - ty takiego nie masz więc nie ma jak się na niego natknąć.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 20:56   #14
Krafcik
Rozeznanie
 
Avatar Krafcik
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 791
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

też poproszę link do bloga, chętnie ocenię
Krafcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 21:06   #15
adka0401
Zadomowienie
 
Avatar adka0401
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 278
Send a message via Skype™ to adka0401
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Jesli bedziesz siedziec cicho i pisac tylko dla siebie, to nie dziw sie, ze nikt nie wejdzie na twoje strone skoro nikt nie zna adresu.
Duzo blogow jest popularnych, gdyz blogowicze sa aktywni nie tylko podczas pisania nowych notek.
Ja zazwyczaj komentuje blogi, ale .. po przeczytaniu go wczesniej w calosci.

Poza tym w googlach jest pare artykulow jak zwiekszyc popularnosc bloga.
__________________
travel blog

stylishtravlr
adka0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 21:07   #16
Guinea_Peggy
Raczkowanie
 
Avatar Guinea_Peggy
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 36
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

W tej chwili nie ma specjalnie czego pokazywać, bo serwis zrobił mi "psikusa" i z moich tagów i kategorii zrobiła się jedna sieczka.

Po prostu nie wiem co robić... czy jest sens to ciągnąć i starać się bardziej bez nastawienia komercyjnego.

A tematyka... chaos. Pewnie lepiej byłoby gdybym skupiła się na jednym temacie, ale nie potrafię tak. Póki działały kategorie wszystko było w miarę przejrzyście podzielone na:
- mój pamiętnik,
- zdjęcia z podróży,
- media,
- muzyka/książki,
- przemoc,

To pewnie lepiej wyglądałoby gdyby to było pięć blogów, ale wtedy do byłoby 5-6 rzadko aktualizowanych blogów a nie jeden systematyczny. Nie wiem już co lepsze...
Guinea_Peggy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 21:26   #17
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Może jest nieczytelny? Pisany niezrozumiale dla osoby z zewnątrz? Szata graficzna razi? Czcionka? Może sama platforma, na której jest blog, jest mało przyjemna dla czytelnika?

Widzisz, mnie interesują podróże i książki. Jednak to też kwestia przedstawienia tego. Bo nie interesuje mnie sto ujęć Marysi przesłaniającej widoki. Bardziej mnie interesują miejsca, ciekawostki, jedzenie, kultura, ceny.

Czyjś pamiętnik i przemoc mnie absolutnie nie interesują. Przemocy jest już dużo w mediach, nie mam ochoty czytać o niej jeszcze na blogach.


No i nie oszukujmy się, blogów jest cała masa i często ciężko znaleźć te fajne. Zwłaszcza, że w googlach najczęściej najlepiej pozycjonowane są te znane.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 21:48   #18
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Ja mam bloga 15 dni i mając go w podpisie juz aż ponad 70 osób go odwiedziło chociaż pewnie ludzie wejdą z ciekawości i wyjdą to jednak, cos się dzieje . Dopiero się wyrabiam, więc powalających rzeczy tam nie ma ale mam nadzieję, że kiedyś będe z niego zadowolona.

Rzuć w podpis i nie marudź to zaobaczysz jak sie ruszy
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 22:17   #19
ulfrinn
Rozeznanie
 
Avatar ulfrinn
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 824
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez Krafcik Pokaż wiadomość
też poproszę link do bloga, chętnie ocenię
chyba nie dostaniemy tego linka. Ok nie to nie, łaski bez
ulfrinn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 22:20   #20
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez adka0401 Pokaż wiadomość
Jesli bedziesz siedziec cicho i pisac tylko dla siebie, to nie dziw sie, ze nikt nie wejdzie na twoje strone skoro nikt nie zna adresu.
Duzo blogow jest popularnych, gdyz blogowicze sa aktywni nie tylko podczas pisania nowych notek.
Ja zazwyczaj komentuje blogi, ale .. po przeczytaniu go wczesniej w calosci.

Poza tym w googlach jest pare artykulow jak zwiekszyc popularnosc bloga.
Fajny blog o Stanach .
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 22:34   #21
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 710
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Fajny blog o Stanach .
Zgadzam sie już kiedys przeglądałam i zazdroszcze autorce bloga się nazwiedza świata zdjecia cudne
13aa9d55ec6ef8489ab3852d90deb2979ef9d608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 00:22   #22
natala753
Raczkowanie
 
Avatar natala753
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 63
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Ja również poproszę o link na priv jeśli łaska
A tak w ogóle to przecież sama mówisz o "rozsławieniu" czy "rozreklamowaniu" bloga. Nie da się tego inaczej zrobić niż polecenie komuś lub wstawienie gdzieś linka. Może znasz albo chociaż kojarzysz kogoś kto jest dość "popularny" w internecie i mógłby Cię troszkę rozsławić? O ile rzecz jasna spodoba mu się Twój blog i uzna, że warto? Albo możesz odezwać się do jakiegoś znanego vlogera albo blogera żeby zajrzał na Twojego bloga i polecił jeśli mu się spodoba. Życzę POWODZENIA! i jeszcze raz proszę o liniaczka
__________________
Dlaczego tak bardzo przeraża mnie konieczność zrobienia czegoś?
natala753 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 00:31   #23
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Zachowujesz się jak dziecko weź tego swojego świętego bloga i trzymaj w tym internecie, żeby ci nikt tam nie wlazł
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 00:36   #24
mruk
Raczkowanie
 
Avatar mruk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 82
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

też poproszę o linka na priv
__________________
I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it

mruk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 00:36   #25
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Ja najfajniejsze blogi znalazlam w podpisach uzytkowniczek,takze wstaw bloga w podpisie
Tematyka Twojego bloga zapowiada sie ciekawie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 07:08   #26
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Hmmm... Też wchodzę na blogi, które dziewczyny mają w podpisie, a które wcześniej mnie sobą zainteresowały.
Tobie się może wydawać, że dobrze piszesz, niekoniecznie tak jest. Ale mnie np. irytuje taki sposób: oj jaka ja biedna jestem, tak się poświęcam, tak piszę kilka lat, nie mam wejść, komentatorów, nie jestem popularna, ale nie powiem co to za blog. Wrzuć go w podpis, udzielaj się, może zrób zmiany jakieś. Mnie z tej Twojej tematyki ewentualnie zainteresowałoby zdjęcia z podróży i książki.

Swoją drogą, gdybyś miała ten link w podpisie, to każdy wchodzący i czytający ten temat automatycznie wszedłby w link i zerknął. Już byś miała więcej wejść i komentatorów
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 09:45   #27
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

chodzenie po innych blogach, zostawianie słów kilku od siebie - to w obie strony działa
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 10:05   #28
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Blogów pamietnikowych w sieci jest cała masa, dlatego ciezko jest sie przebić. Po za tym tematyka twojego bloga nie do każdego musi trafiać. Styl pisania podobnie. A i zastanów się czy chcesz miec popularnego bloga czy pisac go dla siebie.

BTW sama mam bloga, na który ludzie jakos trafiają i czasami zostają. Naprawdę fajnie sie piszę dla siebie i dla garstki tych których to interesuje.

a najfajniej jest zobaczyć w statystyce że szukają bloga w sposób " blog pisany przez dacn " to naprawde buduje.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 11:58   #29
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Wchodzę często na blogi z podpisów wizażanek, nie wszystkie, ale moim zdaniem podpis to nawet nie forma reklamy, a informacji. Często jest tam sam adres bloga bez żadnego "zapraszam" czy tym podobnych.
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 12:13   #30
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Jak rozreklamować blog w nieirytujący sposób?

Niestety, ale nie ma innego sposobu na zdobycie nowych odwiedzających, jak tylko komentowanie blogów innych osób. Ludzie chętnie będą zaglądać na Twoją stronę i czytać posty, jeśli zobaczą, że Ty robisz to samo
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-29 20:25:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.