pewność siebie tż-ta a jego treningi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 11:43   #1
slabeusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12

pewność siebie tż-ta a jego treningi


Dziewczyny, pomóżcie mi proszę znaleźć metodę na mojego chłopaka. Wiem, że chciałby ćwiczyć, bo niepewnie się czuje w swoim ciele. Nie jest bardzo gruby, nie ma nadwagi, budowę ma w miarę ok, ale wiem, że chciałby być bardziej umięśniony, wysportowany, tym samym bardziej atrakcyjny. Uważam, że pomogłoby mu to w zwiększeniu pewności siebie, chciałabym, by czuł się ze sobą lepiej.

Problem leży w jego myśleniu. Kilka razy podejmował jakiś program treningowy, taki skok na głęboką wodę, od razu chciał odwrócić styl życia o 180stopni. Jednak po tygodniu, dwóch trafiał się taki dzień, że nie mógł wykonać treningu i potem łatwiej było mu kompletnie odpuścić. Zdarzało się też, że szukał wymówek przed samym sobą. Powiedział mi, że jego współlokator demotywował go do treningu, bo sam nie ćwiczył. Albo miał za mało miejsca w pokoju. Albo miał tylko pół godziny wolnego czasu, a jego trening trwa 50 minut, więc nie zrobił nic. Typowe zrzucanie winy na wszystko dookoła. Chciałabym, by sport konsekwentnie uprawiany pomógł mu poczuć pewność i odpowiedzialność za swoje decyzje, wiem, że tak można, ale jak go do tego zachęcić?
slabeusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 12:51   #2
wildclouds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 138
Dot.: pewność siebie tż-ta a jego treningi

Cytat:
Napisane przez slabeusz Pokaż wiadomość
Powiedział mi, że jego współlokator demotywował go do treningu, bo sam nie ćwiczył.
Skoro tak, to znajdź mu zmotywowanego partnera do treningu. Takiego, który pociągnie Twojego chłopaka do przodu tak długo, aż ćwiczenie wejdzie mu w nawyk.
Czasem ludzie płacą za trenera personalnego własnie po to, by mieć motywującego partnera do treningów.
wildclouds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 13:36   #3
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 644
Dot.: pewność siebie tż-ta a jego treningi

a może ty bądź dla niego zachętą? mój TŻ jak patrzył jak się męczę ćwicząc wieczorem, pewnego dnia stwierdził, że poćwiczy ze mną i tak zostało
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 13:55   #4
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: pewność siebie tż-ta a jego treningi

[1=dbff611010d7beb2d6d465d d69f947a5f4eb32a8;4200303 7]a może ty bądź dla niego zachętą? mój TŻ jak patrzył jak się męczę ćwicząc wieczorem, pewnego dnia stwierdził, że poćwiczy ze mną i tak zostało[/QUOTE]

Mój też mówił, że podziwia mnie za zapał i wytrwałość w ćwiczeniach, i postanowił po wakacjach iść na siłownię. Może tak go zmotywuj? Sobą samą.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 15:27   #5
pstroo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 93
Dot.: pewność siebie tż-ta a jego treningi

Idźcie razem na siłownię
pstroo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 20:24   #6
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: pewność siebie tż-ta a jego treningi

No właśnie - ćwiczcie razem

Jeśli na prawdę chce ćwiczyć a potrzebuje do tego towarzystwa, to będzie ćwiczyć, jeśli nie to znajdzie następną wymówkę ale to już nie Twój problem




PS. Mój mąż dopiero po 20 latach zaczął ćwiczyć razem ze mną
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 23:20   #7
slabeusz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12
Dot.: pewność siebie tż-ta a jego treningi

po 20 latach? ojej, niesamowite. czyli jednak da się...

y.
hmmm próbuję go motywować sobą samą. on chce. ale w jego przypadku to jest "operacja: ćwiczę od dziś". to plan do wykonania, a nie po prostu chęć ruszenia się. dlatego przy małych niepowodzeniach, odstępstwach, on odpuszcza, bo plan został zaburzon
slabeusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 10:41   #8
czikabomb
Raczkowanie
 
Avatar czikabomb
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: pewność siebie tż-ta a jego treningi

dokładnie, jeśli macie możliwość, idźcie razem na siłownię! ja chodzę z moim chłopakiem, wystarczy zobaczyć tych napakowanych gości, żeby się zmotywować.. poza tym każdy zaczynał kiedyś od zera i nie ma się co zrażać
czikabomb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-30, 11:56   #9
wildclouds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 138
Dot.: pewność siebie tż-ta a jego treningi

Cytat:
Napisane przez slabeusz Pokaż wiadomość
hmmm próbuję go motywować sobą samą. on chce. ale w jego przypadku to jest "operacja: ćwiczę od dziś". to plan do wykonania, a nie po prostu chęć ruszenia się. dlatego przy małych niepowodzeniach, odstępstwach, on odpuszcza, bo plan został zaburzon
On potrzebuje zachęcającego przykładu kogoś, kto regularnie ćwiczy i ma efekty.
Musisz się uzbroić w cierpliwość.
Pewnie będzie jeszcze 10 razy zaczynał i przerywał treningi. Ale może w końcu zaskoczy. To jest proces.
wildclouds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.