Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-30, 20:36   #1231
AaAnGeLiNaAa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Pewnie takich watków jest wiele, ale ja z reguły jestem taka, że u mnie wszystko musi pasowac idealnie nie tylko być podobne. Otóż do rzeczy: mam włoski koloru jasnego nawet bardzo jasnego blondu, troche pasemek jaśniejszych i ciemniejszych, chciałabym uzyskac efekt taki jak Abby Lee na załączonym zdjęciu. Prosze podajcie mi farby i odcienie jakimi mogę osiągnać taki efekt. Wierzę, że znajdzie się coś dla mnie Z góry dziękuje za wszystkie wypowiedzi.

Myślałam na L'oreal inoa odcień 8.1 popielaty lul 7 z naturalnych załączam link do palety kolorów http://www.hairstore.pl/Loreal_Inoa_...2x8g-1956.html

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-01 o 10:12 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
AaAnGeLiNaAa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-30, 21:20   #1232
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny znacie sie na typach urody? Nie chodzi mi o wiosna, lato itd.
Jest taki wątek "typ słowiański" i zastanawiam sie czy ja mam taki typ Z ciekawosci

Ewcia od czubka mam na myśli od przedzialka. Ze nie mierzysz 1 włosa od cebulki do konca a całą "czupryne"

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-30 o 22:18
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 06:38   #1233
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Snow jeszcze myślę tylko nad jednym kolorkiem, ten co wkleiłam a jak nie to zostaję przy tym

Agatau wiem, że całą "czuprynę" ale odkąd od czubka?
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 07:00   #1234
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Jasny blond ......................:)

Oj, cudny kolor, dokładnie taki sam bym chciała i też nie wiem jak go uzyskać. Moim zdaniem to jest poziom pomiędzy 8 a 7. Na pewno nie sama 7, bo by był ciemniejszy. Ja mam na głowie 8.1 z Kolestona i jest jaśniejszy. Jak Ci się uda uzyskać taki odcień to chętnie się dowiem jak to zrobiłaś

Z tej palety , którą przesłałaś mnie to wygląda bardziej na mieszankę pół na pół 8.13 z 7.13. Hmmmm, ciężko powiedzieć....

Edytowane przez ismenka
Czas edycji: 2010-10-01 o 07:02
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 07:59   #1235
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ewcia ja powiem Ci tak: spróbuj. Bo poki nie sprobujesz to sie nie przekonasz. A kiedys i tak spróbujesz.
Farba na 100% Ci sie wymyje więc ja bym próbowala. Ty masz delikatna urodę, mysle ze naturalniejszy kolor pięknie by wyglądal, nie agresywnie.

snowhitee ja tez mam Wellaton 12/1 w szafce I jeszcze kilka innych farb
Widzisz jak mieszanka Nutrissów jest zachwalana?

A powiedz mi ile rosły Ci włosy z takich do ramion na takie jakie masz teraz?

Może teraz skusisz się na Wellatona?

mysia super masz te fale. Mi sie podobają, nie kombinowałabym zbytnio, jest fajnie, naturalnie
A Ty zamierzasz teraz czyms farbowac czy juz nie?
Dzięki, bo czasem mi się wydaje, że sa jakies takie dziwne, własnie za naturalne, nie powinny sie mocniej skręcac?
muszę juz zostac w falach. dzis na odmiane chciałam wyprostowac i.. nie wyszło mi. Wyglądają jak siano. Dramat jakis. Nie wiem co im się stało. Chyba polubiły naturalną pozycję. Ale i lepiej jednak w falach wyglądam, gdyby tylko nie ta grzywka.
Farbuję, ale za miesiac a moze nawet 2. Na żywo odrost tak się nie różni, więc niech sobie będzie. Jak sie złamie, to najwczesniej pofarbuje pod koniec października, a najpóźniej dopiero na świeta. Teraz i tak wychodze z kapturem albo czapeczką na głowie, to nic nie widac. A ludziom pokaze się na świeta, wiec oszczędzam je.
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Agatau o ile dobrze mierzę to tak-35cm

Dziewczyny ta dziewczyna na tym zdjęciu ma super kolorek?? co to za kolor??
Ewcia, ale 35cm to masz z przodu, a z tyłu to ledwo szyjkę zakrywają, to nie wiem jak wolisz mierzyc. Ja mam z jednej strony głowy 29cm a z drugiej 26, więc biore ta miarę krótszą, ty bardziej, zez tyłu na samej szyi to mam takie króciutkie, bo nie cięła pod linijke, tylko do skóry skróciła te spod spodu .

Nie podobają mi się włoski tej dziewczyny- strasznie zniszczone, więc koloru za bardzo nie widac. Zresztą to kilka kolorów- bez, biały i naturalny.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 08:37   #1236
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Agatau typ slowianski to taki nieokreslony. Bo dla jednych to jest taka dosc jasna blondyna, niebieskie oczy, wysokie kosci policzkowe i to jest taki typ romantyczny. Antropologiczny to bardziej zimno mysie wlosy lub cieple ciemne blondy, stalowe oczy lub zielone, cera bezowo oliwkowa.
Ty mi bardziej pod typ romatyczny podpadasz . Choc na wielu zdjeciach to troche taka szwedzka slowianka jestes

Mysia to normale. Wlosy zapamietuja strukture. Ja po prostowaniu prostownica ze trzy mycia potrzebuje zeby dojsc do ladu. Woda tez swoje robi. W Niemczech mam wlosy falowane ciezko mi je skrecic, w Polsce moment loki.
A dodajesz octu na koncowe pukanie? Tyle ze nie pamietam juz dobrze bo blondynki, chyba cytryna powinny sie zakwaszac bo ocet pomarancz wzmaga...

Wczoraj sprzatalm lodowke i znalazlam ochydny niemiecki majonez. mial isc w smieci... walnelam z niego maseczke i musze stwierdzic ze calkiem fajne wlosy. Ja mam cieniutkie i takie niemowlece. Przy dluzszszych leza mi mocno przy glowe, musze specjalnie szszyc zeby je uniesc. Po majonezie powstaly , nic z nimi nie robilam... chyba eksperymentowac bede.

Co do lnu to musi byc bardzo skuteczny bo przewija sie na forach wlosowych ... wiec trzeba go jednak dodac do pielegnacji.
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-10-01 o 08:38
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 08:38   #1237
AaAnGeLiNaAa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
No szukam kombinacji i może ua mi się trafić, w każdym razie bede próbować do skutku. Przesyłam więcej zdjęć może ktoś jeszcze się odezwie.

przeszukałam kilka palet i pomyslałam nad połaączeniem Farb z l'oreal'a Inoa odcieni 8.31 jasny złoty blond popielaty i 8. 13 jasny blond beż dosyłam zdjęcia palet

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-10-01 o 10:11 Powód: post pod postem
AaAnGeLiNaAa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 08:52   #1238
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Agatau typ slowianski to taki nieokreslony. Bo dla jednych to jest taka dosc jasna blondyna, niebieskie oczy, wysokie kosci policzkowe i to jest taki typ romantyczny. Antropologiczny to bardziej zimno mysie wlosy lub cieple ciemne blondy, stalowe oczy lub zielone, cera bezowo oliwkowa.
Ty mi bardziej pod typ romatyczny podpadasz . Choc na wielu zdjeciach to troche taka szwedzka slowianka jestes

Mysia to normale. Wlosy zapamietuja strukture. Ja po prostowaniu prostownica ze trzy mycia potrzebuje zeby dojsc do ladu. Woda tez swoje robi. W Niemczech mam wlosy falowane ciezko mi je skrecic, w Polsce moment loki.
A dodajesz octu na koncowe pukanie? Tyle ze nie pamietam juz dobrze bo blondynki, chyba cytryna powinny sie zakwaszac bo ocet pomarancz wzmaga...

Wczoraj sprzatalm lodowke i znalazlam ochydny niemiecki majonez. mial isc w smieci... walnelam z niego maseczke i musze stwierdzic ze calkiem fajne wlosy. Ja mam cieniutkie i takie niemowlece. Przy dluzszszych leza mi mocno przy glowe, musze specjalnie szszyc zeby je uniesc. Po majonezie powstaly , nic z nimi nie robilam... chyba eksperymentowac bede.

Co do lnu to musi byc bardzo skuteczny bo przewija sie na forach wlosowych ... wiec trzeba go jednak dodac do pielegnacji.
kurcze taka zła jestem, nie wiem na cholerę je suszyłam na prosto. Teraz będe wiedziec. Wyglądają beznadziejnie. Nie wiem, czy moge je umyc jeszcze raz i ułozyc w fale? Czy juz odpuścic i zając sie nimi w poniedziałek. Juz pomijam fakt, że jednak w takich prostych to bardzo tracę na atrakcyjności, zrobiłam się jakas taka płaska. 100 razy lepiej mi w falach.

octu nie uzywam ani cytryny, bo szczerze mówiac trochę się brzydzę- majonez ok- w koncu to zmywam szmaponem czy jajko, ale taki kwas na włoskach, tego nie czuc? Ostatnie płukanie robię po prostu lodowatą wodą przez 15-30 sekund.

kiedys nakłądąłam majonez winiary ale jakos nie zachwycił mnie- wolę żółtko, oliwę i rycynowy. takie majonezy gotowce mają czesto konserwaty i inne niepotrzebne substancje, wiec lepiej zrobic majonez samej i taki nałozyc na głowe, tylko ta maska, co pisałam to własnie jest majonez tylko wersja przed- bez ukręcania
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:01   #1239
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

a ja wczoraj przed pójściem spać nałożyłam na włosy olej kokosowy z odrobinka oleju ze słodkich migdałów i masłem shea, jak zawsze nałożyłam czepek i czapke i spałam tak do 5 rano (czego się nie robi dla włosów...) poszłam zmyć to tym szamponem Johnson's baby- pieni się mocno jak ten standardowy, i tak samo plącze włosy. Na to później na minutkę nałożyłam maskę KEUNE, zmyłam, i poszłam spać dalej... Kiedy wstałam szykować się do pracy włosy były jeszcze lekko wilgotne, więc nałożyłam na nie mój nowy zakup, czyli nabłyszczacz (brilliant brunette) Johna Friedy, podobają mi się włosy po nim, a że musiałam je lekko podsuszyć musiałam dodać jeszcze odrobinkę jedwabiu chi... I muszę z przykrością stwierdzić, że moje włosy wciąż wyglądają jak jedno wielkie siano... Już nie wiem jakich kosmetyków używać żeby wyglądały tak jak bym chciała... Wtedy pojawia się myśl, żeby wrócić do brązów, bo one były miękkie, gładkie i w miare błyszczące (a jak pomyśle jakie byłyby po tym nabłyszczaczu... Snowhitee może Ty zdradzisz mi jak pielęgnujesz swoje włosy bo wyglądają na mega zdrowe... W ogóle może któraś z Was coś mi doradzi żeby odbudować włosy...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:05   #1240
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Nie czuc. Wlewasz odrobinke do miski ja wlewalam dwie nakretki octu na taka wieksza miche. Zapachu nie bylo na wlosach. Kwasna woda pomaga domknac wlos powoduje blyszczenie , ph przywraca .

najlepszy jest jablkowy. Jak poczytalm to nawet dwie filizanki na litr dawac mozna. Wydaje mi sie zeto ju za duzo... Ja robilam tak zeby woda lekko kwasna w smaku byla.

Ja jakos nie bardzo moge naturalne jajca bo mam alergie...

Jak ci zle z ta fryzura to umyj... a moze najpierw sprobuj je podmoczyc delikatnie woda. Balsam rozprowadzic na wodzie i ugniesc loki podszszajac troszke. Trzeba je ugniatac az wschna... Ja z racji ze sie nie czesze szczotkami to tak zawsze odswiezalam loki rano

teraz mieszkam w krzakach to moge jak zwierzak chodzic hi hi hi
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-10-01 o 09:15
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:20   #1241
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Nie czuc. Wlewasz odrobinke do miski ja wlewalam dwie nakretki octu na taka wieksza miche. Zapachu nie bylo na wlosach. Kwasna woda pomaga domknac wlos powoduje blyszczenie , ph przywraca .

najlepszy jest jablkowy. Jak poczytalm to nawet dwie filizanki na litr dawac mozna. Wydaje mi sie zeto ju za duzo... Ja robilam tak zeby woda lekko kwasna w smaku byla.

Ja jakos nie bardzo moge naturalne jajca bo mam alergie...

Jak ci zle z ta fryzura to umyj... a moze najpierw sprobuj je podmoczyc delikatnie woda. Balsam rozprowadzic na wodzie i ugniesc loki podszszajac troszke. Trzeba je ugniatac az wschna... Ja z racji ze sie nie czesze szczotkami to tak zawsze odswiezalam loki rano

teraz mieszkam w krzakach to moge jak zwierzak chodzic hi hi hi
no w sumie mogę spróbowac. ja czytałam, że daje się jedną łyżke octu na litr wody.

spróbuje je podmoczyc i pougniatac, dobry pomysł.

mieszkasz w krzakach? fajne określenie- na wsi? ja niestety jestem przewrazliwiona i jak nawet z domu nie wychodze, to musze miec w miare porzadny fryz, bo inaczej chodze wściekła. Mam bardzo przyziemne usposobienie

---
roztarłąm w dłoniach trochę pianki z wodą i nałozyłam, ael jest tylko gorzej. Wierzchnia warstwa się spuszyła i kazdy włos skręca w inna stronę a spodnia całkiem oklapła. Nie umiem tak tego naprawic. przemęcze się do poniedziałku.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-10-01 o 09:32
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 09:39   #1242
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Mysia m a może spróbuj odżywkę TIGI do loków? Ja kiedyś miałam mega proste włosy(jak byłam mała i włosy były ścięte na równo), później pocieniowałam, zaczęły się wywijać co mnie denerwowało, aż trafiłam do fryzjerkim która pocieniowała je na swój sposób i tak zaczęły mi się ślicznie skręcać od połowy włosów i wszyscy sie nimi zachwycali (niczym ich nie modelowałam, używałam tylko odżywki nivea do włosów kręconych), jak będziecie chciały wrzuce Wam zdjęcie ale dopiero po weekendzie. Później kiedy włosy nie były już tak mocno wycieniowane znowu zaczeły się tylko lekko wywijać, kupiłam właśnie tą tigi, i musze przyznać, że bardzo mi się podobało, włosy były miekkie i nie sklejone, ale raczej wymagało to codziennego bawienia, bo po nocy włosy nie wyglądały tak fajnie, a mi w pewnym momencie się odechciało i postawiłam na chemiczne prostowanie włosów farouka...
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...oisturizer.htm tutaj masz link do tego na kwc
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:44   #1243
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kotka skleroza cio??
chyba tak
Yattamanka ja w głebi duszy mam nadzieje ze to jest to co mysia i andzi pisała... piłam kiedyś skrzypowię i było podobnie a potem juz nie leciały tak wiec liczę na poprawę!!! a co do diety to nic nie zmieniam jest ciągle to samo a nawet pije len wiec powinno być lepiej!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:52   #1244
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Agatau typ slowianski to taki nieokreslony. Bo dla jednych to jest taka dosc jasna blondyna, niebieskie oczy, wysokie kosci policzkowe i to jest taki typ romantyczny. Antropologiczny to bardziej zimno mysie wlosy lub cieple ciemne blondy, stalowe oczy lub zielone, cera bezowo oliwkowa.
Ty mi bardziej pod typ romatyczny podpadasz . Choc na wielu zdjeciach to troche taka szwedzka slowianka jestes

Mysia to normale. Wlosy zapamietuja strukture. Ja po prostowaniu prostownica ze trzy mycia potrzebuje zeby dojsc do ladu. Woda tez swoje robi. W Niemczech mam wlosy falowane ciezko mi je skrecic, w Polsce moment loki.
A dodajesz octu na koncowe pukanie? Tyle ze nie pamietam juz dobrze bo blondynki, chyba cytryna powinny sie zakwaszac bo ocet pomarancz wzmaga...

Wczoraj sprzatalm lodowke i znalazlam ochydny niemiecki majonez. mial isc w smieci... walnelam z niego maseczke i musze stwierdzic ze calkiem fajne wlosy. Ja mam cieniutkie i takie niemowlece. Przy dluzszszych leza mi mocno przy glowe, musze specjalnie szszyc zeby je uniesc. Po majonezie powstaly , nic z nimi nie robilam... chyba eksperymentowac bede.

Co do lnu to musi byc bardzo skuteczny bo przewija sie na forach wlosowych ... wiec trzeba go jednak dodac do pielegnacji.
hehehe to uważaj na te krzaki
A co do lnu to polecam z czystym sumieniem.Na prawdę warto.Tylko nie każdy umie poradzić sobie z przełykanie glutka.Ja nie mam z tym problemu ale za to jak miałam pic jedna łyżeczkę oleju na czczo to u mnie nie przeszło.Robiłam już tyle podejść i kończyło się za każdym razem tak samo.Nad kibelkiem

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
no w sumie mogę spróbowac. ja czytałam, że daje się jedną łyżke octu na litr wody.

spróbuje je podmoczyc i pougniatac, dobry pomysł.

mieszkasz w krzakach? fajne określenie- na wsi? ja niestety jestem przewrazliwiona i jak nawet z domu nie wychodze, to musze miec w miare porzadny fryz, bo inaczej chodze wściekła. Mam bardzo przyziemne usposobienie

---
roztarłąm w dłoniach trochę pianki z wodą i nałozyłam, ael jest tylko gorzej. Wierzchnia warstwa się spuszyła i kazdy włos skręca w inna stronę a spodnia całkiem oklapła. Nie umiem tak tego naprawic. przemęcze się do poniedziałku.
Mysiu jak masz chodzić dzisiaj i do poniedziałku nadąsana to idź lepiej umyj te włoski.A od razu Ci się humorek poprawi.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
chyba tak
Yattamanka ja w głebi duszy mam nadzieje ze to jest to co mysia i andzi pisała... piłam kiedyś skrzypowię i było podobnie a potem juz nie leciały tak wiec liczę na poprawę!!! a co do diety to nic nie zmieniam jest ciągle to samo a nawet pije len wiec powinno być lepiej!
Będzie,będzie nie przejmuj się.Moze to tez Ci się udzieliło jesienne przesilenie.Będzie dobrze i pij dalej len i skrzypowite.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:55   #1245
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Agatau typ slowianski to taki nieokreslony. Bo dla jednych to jest taka dosc jasna blondyna, niebieskie oczy, wysokie kosci policzkowe i to jest taki typ romantyczny. Antropologiczny to bardziej zimno mysie wlosy lub cieple ciemne blondy, stalowe oczy lub zielone, cera bezowo oliwkowa.
Ty mi bardziej pod typ romatyczny podpadasz . Choc na wielu zdjeciach to troche taka szwedzka slowianka jestes
Dzięki za odpowiedz Tak sie zastanawialam, jak natknęlam sie na watek o słowiańskiej urodzie.

Dziewczyny, te które znacie się na skladach-bo ja znam, lubię Nisim Fast ale czy jego skład świadczy o tym, że ma przyspieszać ten porost? Co w nim tak naprawdę działa?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 10:13   #1246
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Agatau no napisalam co mysle ale ja sie tak nie znam na niczym....

Mysia ja bym na twoim miejscu postawila na balsamy ... ciezkie tluste nadajce gestosci wlosom. Stylingi w cien. Masz fajne wlosy i mysle ze przy dobranej pielegnacji osiagnelabys efekt takicg duzych miesistych lokow.
Ja mam spiralne drobne loczki na mokra wloszke a pod wplywem balsamow robia mi sie rurki jak pejsy u rabina.

Myj te loki i ukladaj zmieniaj kosmetyki bo inaczej do ladu nie dojdziesz.

Adzio ide po ten lenn bede te gluty wazyc

Mieszkam w takim malym sennym miasteczku gdzie dres jest podstawowym atrybutem Niemieckiej kobiety. Z czasem sie przyzwyczailam. Choc za miesiac przeprowadzka do Polski to trzeba bedzie sie do porzadku doprowadzic.
Ja tapetke namietnie stosuje. A moje wlosy nawet jak uczesane to nieuczesane wiec nie mam parcia.

Paulcia no tigi fajne ale koszmarnie drogie ....
A ty masz jasne wlosy i brunet JF nakladasz? Ja tez mialam fajniejsze wlosy jak mialam ciemne, ciemne farby robia taki zdrowy look.
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 10:23   #1247
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny, tak czytam o tym lnie i pomyślałam, że może spróbuję Mogłybyście mi podać przepis jak to przyrządzić ? Tzn. ile dodać gorącej wody na ile lnu ? Aaa i czy to ma być siemię lniane czy nasiona lnu (mielony) ? Nie wiem, czy jest jakaś zasadnicza różnica w tym, ale wolę dopytać

I tak przy okazji .. Jaki to może być kolor włosów ? Jest boski Wybaczcie, że foto z demotów, ale przeglądałam i się zakochałam
__________________
Bo tak.

Edytowane przez efcia90
Czas edycji: 2010-10-01 o 11:37
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 10:24   #1248
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Paulcia no tigi fajne ale koszmarnie drogie ....
A ty masz jasne wlosy i brunet JF nakladasz? Ja tez mialam fajniejsze wlosy jak mialam ciemne, ciemne farby robia taki zdrowy look.
Ja kupilam wtedy jakos za 60zl z przesylka na allegro i zostalo mi jeszcze tego sporo ze wzgledu na konstystencje nie trzeba bylo tego duzo. (tigi)
Tak, uzywam jak zauwazylam, ze cos takiego maja to od razu chcialam to miec, a ze akurat pozbylam sie brazowych wlosow dlugo myslalam nad tym czy zaryzykowac.. Az w koncu jak to ja, musialam to kupic, a ze mila pani w douglasie powiedziala, ze jak wezme jeszcze jedna rzecz JF to 3 dostane gratis polecialam po szampon i odzywke dla blondynek ten nablyszczacz wyglada jak... zel? to chyba dobre okreslenie, jest przezroczyste i ma w sobie srebrne drobinki, uzylam juz dwa razy i z moimi wlosami wszystko ok, blyszcza sie, ale raczej pod swiatlo i sa takie fajne w dotyku, (na brunetkach efekt pewnie jest rewelacyjny) wiec mysle, ze spokojnie moze byc tez dla blondynek choc wydaje mi sie, ze dla jasnowlosych lepsze bylyby te drobinki w kolorze zlota...

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2010-10-01 o 10:33
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:16   #1249
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Zobaczcie jaki odrost wyhodowałam rok temu, jak fryzjerka mi włosy spaliła, zawzielam sie i oto co jest:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...n#post15903168
POST 87

Może tu lepiej widać kolor, Dziewczyny,blond bunny i na jaki oceniacie mój odrost? Jaki poziom? Chłodny czy ciepły?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 11:56   #1250
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tak czytam o tym lnie i pomyślałam, że może spróbuję Mogłybyście mi podać przepis jak to przyrządzić ? Tzn. ile dodać gorącej wody na ile lnu ? Aaa i czy to ma być siemię lniane czy nasiona lnu (mielony) ? Nie wiem, czy jest jakaś zasadnicza różnica w tym, ale wolę dopytać

I tak przy okazji .. Jaki to może być kolor włosów ? Jest boski Wybaczcie, że foto z demotów, ale przeglądałam i się zakochałam
Dwie łyżeczki czubate (najlepiej świeżo zmielonego lnu) zalewamy nie cały kubek wrzątkiem.Od razu zamieszać aby nie powstały grudki.Odczekać aż się zaparzy i przestygnie ,od czasu do czasu mieszając i siup do pyszczka
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 11:56   #1251
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
Mysia m a może spróbuj odżywkę TIGI do loków? Ja kiedyś miałam mega proste włosy(jak byłam mała i włosy były ścięte na równo), później pocieniowałam, zaczęły się wywijać co mnie denerwowało, aż trafiłam do fryzjerkim która pocieniowała je na swój sposób i tak zaczęły mi się ślicznie skręcać od połowy włosów i wszyscy sie nimi zachwycali (niczym ich nie modelowałam, używałam tylko odżywki nivea do włosów kręconych), jak będziecie chciały wrzuce Wam zdjęcie ale dopiero po weekendzie. Później kiedy włosy nie były już tak mocno wycieniowane znowu zaczeły się tylko lekko wywijać, kupiłam właśnie tą tigi, i musze przyznać, że bardzo mi się podobało, włosy były miekkie i nie sklejone, ale raczej wymagało to codziennego bawienia, bo po nocy włosy nie wyglądały tak fajnie, a mi w pewnym momencie się odechciało i postawiłam na chemiczne prostowanie włosów farouka...
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...oisturizer.htm tutaj masz link do tego na kwc
mnie pewnie tez lepiej by się skręcały po wycieniowaniu ale nie chcę cieniowac, bo dopiero co zeszłam z tego i bez sensu byłoby znów to samo robić.

dzięki za radę. ten Tigi pewnie jest rewelacyjny, jak piszą zresztą w KWC. ale droogi jak diabli. Szczerze mówiąc nie stac mnie w tej chwili, żeby kupowac odżywkę za prawie 90zł. Ale jak będe zdesperowana, to zainwestuję. Gorzej, jak nie bede zadowolona, bo wtedy do kosza wyrzucic tyle kasy..

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
chyba tak
Yattamanka ja w głebi duszy mam nadzieje ze to jest to co mysia i andzi pisała... piłam kiedyś skrzypowię i było podobnie a potem juz nie leciały tak wiec liczę na poprawę!!! a co do diety to nic nie zmieniam jest ciągle to samo a nawet pije len wiec powinno być lepiej!
będzie dobrze, zobaczysz że się poprawi. Ona działa na porost, to przyspiesza procesy we włosach a tym samym poczatkowo wypadanie, znaczy się że działa. Nie panikuj na razie. Rób masaz skóry głowy, jak masz odzywke, to przyspieszysz poprawę.
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
hehehe to uważaj na te krzaki
A co do lnu to polecam z czystym sumieniem.Na prawdę warto.Tylko nie każdy umie poradzić sobie z przełykanie glutka.Ja nie mam z tym problemu ale za to jak miałam pic jedna łyżeczkę oleju na czczo to u mnie nie przeszło.Robiłam już tyle podejść i kończyło się za każdym razem tak samo.Nad kibelkiem

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------


Mysiu jak masz chodzić dzisiaj i do poniedziałku nadąsana to idź lepiej umyj te włoski.A od razu Ci się humorek poprawi.

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------


Będzie,będzie nie przejmuj się.Moze to tez Ci się udzieliło jesienne przesilenie.Będzie dobrze i pij dalej len i skrzypowite.
hehe no zaraz umyje, mała rzecz a ucieszy
Cytat:
Napisane przez kiciamała Pokaż wiadomość
Agatau no napisalam co mysle ale ja sie tak nie znam na niczym....

Mysia ja bym na twoim miejscu postawila na balsamy ... ciezkie tluste nadajce gestosci wlosom. Stylingi w cien. Masz fajne wlosy i mysle ze przy dobranej pielegnacji osiagnelabys efekt takicg duzych miesistych lokow.
Ja mam spiralne drobne loczki na mokra wloszke a pod wplywem balsamow robia mi sie rurki jak pejsy u rabina.

Myj te loki i ukladaj zmieniaj kosmetyki bo inaczej do ladu nie dojdziesz.

Adzio ide po ten lenn bede te gluty wazyc

Mieszkam w takim malym sennym miasteczku gdzie dres jest podstawowym atrybutem Niemieckiej kobiety. Z czasem sie przyzwyczailam. Choc za miesiac przeprowadzka do Polski to trzeba bedzie sie do porzadku doprowadzic.
Ja tapetke namietnie stosuje. A moje wlosy nawet jak uczesane to nieuczesane wiec nie mam parcia.

Paulcia no tigi fajne ale koszmarnie drogie ....
A ty masz jasne wlosy i brunet JF nakladasz? Ja tez mialam fajniejsze wlosy jak mialam ciemne, ciemne farby robia taki zdrowy look.
dzieki Kicia, osiągnęłam niemal perfekcję przy pielegnacji dla protych włosów- były prawie idealne, ale z loczkami jeszcze sobie nie radzę. Tzn raz było dobrze i wróce do tamtego razu. Wtedy raz mi takie łwsnie duże i mięsiste wyszły. Tylko na drugi dzien były juz beznadziejne. Bede kombinowac, az wyjdzie.

A takie rurki to coś wspaniałego czyli wiesz ile moze dobrana pielęgnacja. Będe się wzorowac
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-10-01 o 11:58
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:17   #1252
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
będzie dobrze, zobaczysz że się poprawi. Ona działa na porost, to przyspiesza procesy we włosach a tym samym poczatkowo wypadanie, znaczy się że działa. Nie panikuj na razie. Rób masaz skóry głowy, jak masz odzywke, to przyspieszysz poprawę.
mam nadzieję a o jakiej odżywce mówisz???

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Agatau88 rzeczywiście w tym poście odrost mega!!! większy niż mój
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:19   #1253
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dwie łyżeczki czubate (najlepiej świeżo zmielonego lnu) zalewamy nie cały kubek wrzątkiem.Od razu zamieszać aby nie powstały grudki.Odczekać aż się zaparzy i przestygnie ,od czasu do czasu mieszając i siup do pyszczka
Dziękuję Ci kochana jadę dzisiaj zakupić i zobaczymy, czy mi przez ten pyszczek to w ogóle przejdzie Ale czego się nie robi dla włosów
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:27   #1254
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mam nadzieję a o jakiej odżywce mówisz???

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Agatau88 rzeczywiście w tym poście odrost mega!!! większy niż mój
chodziło mi raczej o to, że jak myjesz włosy a potem cos tam na nie nakłądasz z odżywek, to pomasuj skalp przez 2-3 minuty opuszkami palców. Gdzies czytałam, to taki masaz doskonale robi na przejsciowe wypadanie włosów, przyspieszając ich odrost. Po prostu cebulki są lepiej ukrwione i cały proces wypadania szybciej sie kończy.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:45   #1255
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
chodziło mi raczej o to, że jak myjesz włosy a potem cos tam na nie nakłądasz z odżywek, to pomasuj skalp przez 2-3 minuty opuszkami palców. Gdzies czytałam, to taki masaz doskonale robi na przejsciowe wypadanie włosów, przyspieszając ich odrost. Po prostu cebulki są lepiej ukrwione i cały proces wypadania szybciej sie kończy.
aha... czyli np jak nakładam sobie dolce anti-age to mogę ją w skalp wetrzeć?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 12:49   #1256
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
aha... czyli np jak nakładam sobie dolce anti-age to mogę ją w skalp wetrzeć?
jeśli do tej pory kładłas ją od nasady po końce to tak.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 13:06   #1257
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
jeśli do tej pory kładłas ją od nasady po końce to tak.
właśnie każdą odżywkę oprócz waxa kładłam od uca w duł nie na skalp
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 13:30   #1258
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dzięki za radę. ten Tigi pewnie jest rewelacyjny, jak piszą zresztą w KWC. ale droogi jak diabli. Szczerze mówiąc nie stac mnie w tej chwili, żeby kupowac odżywkę za prawie 90zł. Ale jak będe zdesperowana, to zainwestuję. Gorzej, jak nie bede zadowolona, bo wtedy do kosza wyrzucic tyle kasy..
może to głupie, ale jeśli byś chciała to moge przelać Ci troche do jakiegoś pojemniczka i przesłać na spróbowanie pomyślisz sobie dlaczego chce to zrobić? odpowiedź jest prosta, lubię pomagać innym jesli tylko jestem w stanie, a zwłaszcza tym, którzy są życzliwi dla mnie, decyzja należy do Ciebie
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 13:36   #1259
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
może to głupie, ale jeśli byś chciała to moge przelać Ci troche do jakiegoś pojemniczka i przesłać na spróbowanie pomyślisz sobie dlaczego chce to zrobić? odpowiedź jest prosta, lubię pomagać innym jesli tylko jestem w stanie, a zwłaszcza tym, którzy są życzliwi dla mnie, decyzja należy do Ciebie
zaintrygowałyście mnie tą odżywką... rzeczywiście jest taka świetna?? a ma silikony i inne te niedobre substancje czy nie???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 13:42   #1260
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

hej dziewczyny
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witaj kochana.Ja to bym wzięła chętnie tego stokholma ale już go kiedyś testowałam i pamiętasz co mi wyszło.Musze przeszukać watek może znajdę jeszcze zdjęcia

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------


Pokaz nam Twoje włoski teraz i na jakie będziesz go kłaść.Ale szybka jesteś.Działasz z prędkością światła z ta farbka
wklejam fotki włosów, na jednym zdjęciu wyszły płomiennie rude hehe ale takich nie mam mówię, kolor się wypłukał i są takie dosyć jasne, ciepły blond+pasemka no i odrostyy

edit: myslicie że wyjdzie mi ta farba?
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2010-10-01 o 13:43
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.