Dobry krem nawilżający na co dzień z filtrem - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-27, 10:40   #91
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

zużyłam dziś próbkę Vichy Thermal Fix UV - starczyła na 3 razy. Planowałam go kupić, ale rezygnuję: kremik ma postać rzadkiego fluidu przez co wałkuje się niestety na twarzy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 10:44   #92
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
zużyłam dziś próbkę Vichy Thermal Fix UV - starczyła na 3 razy. Planowałam go kupić, ale rezygnuję: kremik ma postać rzadkiego fluidu przez co wałkuje się niestety na twarzy
U mnie też!
Kiedyś słyszałam jak pewna kosmetyczka mówiła, że wałkowanie kremu zależy od stanu naszej skóry, od tego czy robimy peelingi itp, ale to chyba nie prawda, bo coraz częściej słyszę, że jakiś konkretny krem wałkuje się u wielu osób.
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 10:49   #93
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
U mnie też!
Kiedyś słyszałam jak pewna kosmetyczka mówiła, że wałkowanie kremu zależy od stanu naszej skóry, od tego czy robimy peelingi itp, ale to chyba nie prawda, bo coraz częściej słyszę, że jakiś konkretny krem wałkuje się u wielu osób.
robiłam peeling wczoraj, wiec nei powinien się wałkować, poza tym obecnie mam cerę troszkę przesuszoną po tygodniu z lysanelem active. ja już zauważyłam, że lżejsze kremy wałkują się na mojej skórze, a cięzsze nie, poza tym mimo że mam skórę przetłuszczającą się to lepiej się spisują gęstsze kremy niż fluidy (nie czuję wtedy ściągnięcia). Ale np Normaderm też jest lekki, a nie wałkuje się - no chyba że nałoże go za dużo to wtedy tak.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 10:59   #94
Kavala
Rozeznanie
 
Avatar Kavala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 811
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ale np Normaderm też jest lekki, a nie wałkuje się - no chyba że nałoże go za dużo to wtedy tak.
Używasz Normadermu na dzień? Ja po nim nie mogę nałożyć fluidu, bo się jakoś tak dziwnie ślizga i brzydko wygląda...
Kavala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 11:04   #95
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
Używasz Normadermu na dzień? Ja po nim nie mogę nałożyć fluidu, bo się jakoś tak dziwnie ślizga i brzydko wygląda...
dawno go już nie używałąm bo póki co naszczęście nie mam powodów

używam go co jakiś czas - tak ok 3 dni pod rząd i to wystarcza - efekty są widoczne nie zauważyłam zeby podkład się jakiś dziwny na nim robił, a wrecz przeciwnie - bardzo podoba mi sie buxka po normadermie - jest dłużej matowa.

Podkładu nie nakładam odrazu po nałozeniu kremu tylko odzcezkuję trochę
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-27, 21:01   #96
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Powędrowałam dziś do apteki i kupiłam Iwostin Solecrin spf 25 ( na codzień ) i emulsje avene do mieszanej 50+ do stosowania podczas Effaclaru nigdy nie uzywalam filtrów na codzien, zobaczymy jak je moja mieszanan cera zniesie
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 10:07   #97
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Powędrowałam dziś do apteki i kupiłam Iwostin Solecrin spf 25 ( na codzień ) i emulsje avene do mieszanej 50+ do stosowania podczas Effaclaru nigdy nie uzywalam filtrów na codzien, zobaczymy jak je moja mieszanan cera zniesie
Tez kupiłam ostatnio emulsje Avene (a nawet 2 ) - bardzo mi odpowiada

Co do "zwykłego kremiku" (czyli nie z bardzo wysoką ochroną, nie "typowy" filtr) to zużyłam ostatnio próbkę Hydraphase XL Legere LRP. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył ten krem. Obawiałam się ze przez lekką konsystencję będzie ściągał skórę na skroniach i czole (mam skóre przetłuszczająca sie ale kremy o lekkiej konsystencji sciągają własnei na skroniach i czole) i ze bedzie się wałkował jak Thermal Fix UV - nic takiegos ie nie stało

Przetestuje jeszcze Hydrance Optimale spf15 Avene i zdecyduję sie na kóryś z nich (kiedyś )
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-10, 11:01   #98
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

też kiedyś mialam próbki Hydraphase - są chyba dwie wersje o ile się nie mylę obie były świetne

jak doprowadzę pielęgnację do stanu idealnego, to wtedy go kupię
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 17:26   #99
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Cytat:
Napisane przez Kavala Pokaż wiadomość
Ja na codzień użyawam właśnie 15 lub 20. Myślę, że taki faktor też daje dobrą ochronę (no chyba że jesteś filtromaniaczką ). Próbowałam Biodermy o której piszesz, jest fajna i ma fajną konsystencję, ładnie się wchłania. Jest też Nivea DNA- age z filtrem, ale nie wiem jakie ma te filtry, ale jest miły w użyciu.
Kavala, przeszukałam całe forum i jedyna wzmianka o tym filtrze - Bioderma Anti-age spf 30 to Twoja proszę, napisz coś więcej - czy pobiela, powoduje zwiększone przetłuszczanie itp.? ja mam Biodermę AKN 30, ale niestety mimo lekkiej konsystencji podrażnia mnie (kwas salicylowy) i skóra mi się świeci - to przez ten kompleks matujący
a tak swoją drogą, oprócz świetnej roboty z wątkiem nieapteczne filtry na plażę" może przydałaby się ściąga "codzienny krem z stabilnymi filtrami"?
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 20:59   #100
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
a tak swoją drogą, oprócz świetnej roboty z wątkiem nieapteczne filtry na plażę" może przydałaby się ściąga "codzienny krem z stabilnymi filtrami"?
Jestem na TAK z checia przygotuje podobna "sciage"(dobry pomysl,mysle ze dla wielu osob bedzie to przydatne) jednak prosilabym o pomoc w zebraniu konkretnych preparatow.Jezeli jest ktoras chetna i dysponuje wolna chwila to czekam na PW.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 12:20   #101
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jestem na TAK z checia przygotuje podobna "sciage"(dobry pomysl,mysle ze dla wielu osob bedzie to przydatne) jednak prosilabym o pomoc w zebraniu konkretnych preparatow.Jezeli jest ktoras chetna i dysponuje wolna chwila to czekam na PW.
ja mogłabym dopomóc (za parę dni), ale nie czuję się kompetentna; przesłałabym te kremy które wg mnie się kwalifikują, ze składami i Ty byś kwalifikowała?
ból jak zwykle ze składami - wiadomo, że chciałoby się też sprawdzić te kosmetyki których się nie używało, a składów w necie permamentnie niet
wbrew logice (ich filtry dotąd były niestabilne) kusi mnie nowa seria Eris Sun Control; może będę robiła zdjęcia składów w sklepie?
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-10, 17:54   #102
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
ja mogłabym dopomóc (za parę dni), ale nie czuję się kompetentna; przesłałabym te kremy które wg mnie się kwalifikują, ze składami i Ty byś kwalifikowała?
ból jak zwykle ze składami - wiadomo, że chciałoby się też sprawdzić te kosmetyki których się nie używało, a składów w necie permamentnie niet
wbrew logice (ich filtry dotąd były niestabilne) kusi mnie nowa seria Eris Sun Control; może będę robiła zdjęcia składów w sklepie?
Poki co,skupilabym sie na kremach o ktorych byla mowa w watku i przede wszystkim aptecznych firmach-jednak trzeba przejrzec i zweryfikowac posty w watku a pozniej "przefiltruje to"

Jezeli uda Ci sie zdobyc czytelne sklady Eris Sun Control to moge je przejrzec,chociaz duzo prosciej napisac do Nich maila z prosba o podanie skladu.Mysle,ze nie bedzie to problemem jednak trzeba znac oferte a przyznam,ze Erisem praktycznie sie nie interesuje

W kazdym razie licza sie checi i to,ze chcesz pomoc bo ja naprawde nie wyrabiam czasowo ze wszystkim a mysle,ze taka "sciaga" bylaby wykorzystywana przez wiele osob.

Pozdrawiam serdecznie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 20:56   #103
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

A powiedzcie czy stosowanie kremu z filtrem na noc jest szczególnie szkodliwe? Wiem, że w nocy to niepotrzebne, ale słuzy mi nowy Nivea Sensation, szkoda mi go wyrzucic i chciałam sotować na noc. Jakieś filtry on tam ma, lae nie podane, więc chyba tak, jakby ich nie było?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 13:24   #104
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
A powiedzcie czy stosowanie kremu z filtrem na noc jest szczególnie szkodliwe? Wiem, że w nocy to niepotrzebne, ale słuzy mi nowy Nivea Sensation, szkoda mi go wyrzucic i chciałam sotować na noc. Jakieś filtry on tam ma, lae nie podane, więc chyba tak, jakby ich nie było?
Basia pisze na swoim forum, że kremów z filtrami nie powinno się stosować na noc, ponieważ jest to zbędne obciążenie dla skóry. (zwłaszcza, że nocne mazidła zwykle są same w sobie dość ciężkie)
Napisała jednakże również, że wyznaje zasadę, iż jeżeli nie ma podanej wysokości filtra, uznaje ją za na tyle niską, że skóra nie jest znacząco obciążona.

Reasumując - stosowanie Twojego kremu na noc nie wydaje się szczególnie szkodliwe.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:55   #105
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Dzieki
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 18:56   #106
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Mam prośbę, moglybyscie mi napisać czy na krem LPR Hydraphase XL można spokojnie się malować pudrem i podladem? Mam podklad firmu DAX w musie oraz bazę kaszmirową i puder jakis zwykly nie pisze firmy Czytam i czytam i nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym calym parasolem itp i nie wiekm czy na taki krem z filtrem mogę sie normalnie malować więc bardzo proszę o pomoc
ningio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 21:24   #107
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Powiedzcie mi proszę czy jest duża różnica miedzy hydraphase xl riche a legere?

Nie mogę nigdzie wyrwac próbek. A podczas ostatnich zakupów w aptece pan farmaceuta sie troche zakręcił i sprzedał mi wersje riche, a ja mam skórę normalną, nie suchą. Na szczęscie spisuje sie całkiem dobrze, jednak odczuwam jego tłuściochowatość

Czy te wersje jakos zasadniczo sie różnią, czy legere ma alkohol? Wiem ze odczucia są subiektywne, ale moze któras z Was testowała obiewersje ?
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 21:30   #108
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Cytat:
Napisane przez prettycow Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi proszę czy jest duża różnica miedzy hydraphase xl riche a legere?

Nie mogę nigdzie wyrwac próbek. A podczas ostatnich zakupów w aptece pan farmaceuta sie troche zakręcił i sprzedał mi wersje riche, a ja mam skórę normalną, nie suchą. Na szczęscie spisuje sie całkiem dobrze, jednak odczuwam jego tłuściochowatość

Czy te wersje jakos zasadniczo sie różnią, czy legere ma alkohol? Wiem ze odczucia są subiektywne, ale moze któras z Was testowała obiewersje ?
miałam próbi obu wersji. Dla mnie zdecydowanie lepszy jest legere Riche jest bardzo gęsty, treściwy, więc jeśli nie masz bardzo suchej skóry to nie kupuj go -twarz si epo nim swieci i kremik spływa
Mam dziwna skórę - niby przetłuszczajacą się, ale niektóre kremy zarówno do suchej jak i do tłustej ściagają ją

Chciałam jeszcze zwrócić uwagę na to, ze legere nie jest równy legere a riche-riche Miałam miniaturki Biodermy - Hydrabio Riche jest genialny - super sie wchłania, bez błysku, bez sciagania (odwrotnie niz hydraphase richi), z koleji legere jest dla mnei stanowczo za słaby - skóra jest ściągnięta (a legere z hydraphase nawilza odpowiednio)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 21:47   #109
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Dzięki Hosenka za szybką odpowiedź.
Ten tłuścioch jak juz się w koncu wchłonie to zostawia bardzo fajną skóre, i nie zapycha nie drażni no cud miód i orzeszki, jednak następny kupie legere skoro mówisz ze jest faktycznie lżejszy. Tylko tym razem bedę patrzec co mi tam pan farmaceuta sprzedaje

Mogłabym go ewentualnie odłożyc na zimę i kupic legere od razu ale musiałabym najpierw trafić cos w totka

Pozdrawiam
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-20, 21:54   #110
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Cytat:
Napisane przez prettycow Pokaż wiadomość
Dzięki Hosenka za szybką odpowiedź.
Ten tłuścioch jak juz się w koncu wchłonie to zostawia bardzo fajną skóre, i nie zapycha nie drażni no cud miód i orzeszki, jednak następny kupie legere skoro mówisz ze jest faktycznie lżejszy. Tylko tym razem bedę patrzec co mi tam pan farmaceuta sprzedaje

Mogłabym go ewentualnie odłożyc na zimę i kupic legere od razu ale musiałabym najpierw trafić cos w totka

Pozdrawiam
popytaj w aptekach o próbki - mi wciskają przy każdych zakupach w kazdej aptece
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 22:01   #111
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Cytat:
Napisane przez ningio Pokaż wiadomość
Mam prośbę, moglybyscie mi napisać czy na krem LPR Hydraphase XL można spokojnie się malować pudrem i podladem? Mam podklad firmu DAX w musie oraz bazę kaszmirową i puder jakis zwykly nie pisze firmy Czytam i czytam i nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym calym parasolem itp i nie wiekm czy na taki krem z filtrem mogę sie normalnie malować więc bardzo proszę o pomoc
Hydraphase XL zawiera Parsol 1789 => prawdopodobnie użycie podkładu i/lub pudru go zdestabilizuje. Czyli spokojnie używać nie możesz.
Dla pewności musiałabyś podać skład podkładu.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 12:46   #112
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
popytaj w aptekach o próbki - mi wciskają przy każdych zakupach w kazdej aptece

u mnie "we wsi" aptek od zatrzęsienia ale małych i skąpych w próbki niestety i to o dosc specyficznym wyposażeniu tj. balsam dermedica miła pani z apteki zamówiła mi na specjalne życzenie, a na haslo "wysokie filtry" +"próbka" panie robią oczy jak 5 zeta

Selekcjonerka jade skład z mojego LPR H. XL wer. riche

AQUA, C12-15 ALKYL BENZOATE, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, OCTOCRYLENE, DIISOPROPYL SEBACATE, ALUMINUM STARCH, OCTENYLSUCCINATE, BUTYL METHOXY-DIBENZOYLMETHANE, BUTYROSPERMUM PARKII, DIMETHICONE, TEREPHTHALYLIDENE, DICAMPHOR SULFONIC ACID, DROMETRIZOLE TRISILOXANE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, ZEA MAYS, PRUNUS ARMENIACA, PASSIFLORA EDULIS, ORYZA SATIVA, TRIETHANOLAMINE, PEG-100 STEARATE, GLYCERYL STEARATE, CETYL ALCOHOL, STEARIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, DIMETHICONOL, XANTHAN GUM, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, DISODIUM EDTA, ACRYLATES COPOLYMER, PALMITIC ACID, MYRISTIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM HYALURONATE, ISOBUTANE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID, BHT, PHENOXYETHANOL, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, ISOBUTYLPARABEN, PARFUM


__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 10:29   #113
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Z tego,co widzę podajecie tutaj same kremy w cenach dosyć wysokich.Mam rozumieć,że nie ma nic tańszego o fotostabilnych filtrach?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 11:15   #114
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Z tego,co widzę podajecie tutaj same kremy w cenach dosyć wysokich.Mam rozumieć,że nie ma nic tańszego o fotostabilnych filtrach?

Niestety ale nie ma
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 10:23   #115
etro
Przyczajenie
 
Avatar etro
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
GG do etro
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Poniewaz nie mam czasu na czytanie calego forum, a mozliwe ze juz pisalyscie o tym kremie, wiec sorrki ze znowu porusze ten temat, ale ciekawi mnie bardzo czy uzywalyscie Biodermy Photoderm MAX teintee SPF 50+. Najbardziej interesuje mmnie jego konsystencja, czy nie jest bardzo tlusty.
Z gory dziekuje
etro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 10:31   #116
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Cytat:
Napisane przez etro Pokaż wiadomość
Poniewaz nie mam czasu na czytanie calego forum, a mozliwe ze juz pisalyscie o tym kremie, wiec sorrki ze znowu porusze ten temat, ale ciekawi mnie bardzo czy uzywalyscie Biodermy Photoderm MAX teintee SPF 50+. Najbardziej interesuje mmnie jego konsystencja, czy nie jest bardzo tlusty.
Z gory dziekuje
Wyszukiwarka sie klania
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=avene
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 13:51   #117
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Cytat:
Napisane przez ~~ALa~~ Pokaż wiadomość
ja znam dwa kremy z niskimi filtrami na dzień:
LRP Hydraphase XL (spf15, sa 2 wersje, lzejsza i bardziej tresciwa)
Iwostin, Intensywny krem nawilżający spf 20.

tylko, że Hydraphase mialam probke i na mnie sie walkowal (ale kazdemu pasuje co innego, moze na Tobie bedzie sie dobrze spisywal), a Iwostin nie byl za dobrze oceniany przez L_V na podstawie skladu. Zobacz sobie w linkach w jej podpisie.
linka w podpisie juz nie ma, wiec nie wiem czemu iwostin spf 20 był źle oceniany?? bo dobrze nawilza moją przesuszoną skórę, przynajmniej takie mam wrażenie, jak się wchłonie zwykle dodaję jakiegoś tłuściocha, bo moja skóra prawie nie produkuje lipidów
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 14:03   #118
~~ALa~~
Zadomowienie
 
Avatar ~~ALa~~
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...3&postcount=47
~~ALa~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 20:21   #119
sweetpoison1991
Raczkowanie
 
Avatar sweetpoison1991
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 466
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

Hey dziewczyny co myslicie o tych kremach z filtrami ?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...cy-spf-20.html

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...iu-spf-15.html
__________________
*ODCHUDZAM SIĘ :
Start 65...64...63...62...61...60...59...58...57...56 ...55

*ZAPUSZCZAM WŁOSY I JE PIELĘGNUJE

*DBAM O CERE

*WALCZE Z CELULITEM I ROZSTĘPAMI

*UŚMIECHAM SIĘ
sweetpoison1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 17:36   #120
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: ZWYKŁY krem nawilżający na codzień z filtrem

a czy ktoras z was slyszlam cos o tym kremie:
http://www.skinstore.com/store/produ...ecode=Shopping
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.