Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 15:55   #2821
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez aiko83 Pokaż wiadomość
kobiety, bo wy takie mądre jesteście poradźcie

po 1) który żel hialuronowy polecacie na początek? Jak właściwie odczuwa się różnicę między różnymi % żeli?
po 2) jaki hydrolat polecacie? Zastanawiam się nad różanym (róża stulistna) a cytrynowym



1) ja zaczełam od 1% teraz używam 2% i jestem zadowolona, wydaje mi się, że jest bardziej treściwy od tego 1%.
2% na noc super sie sprawdza, ja go rozrabiam z Humektanem i jest revele!
Następnym razem zamówię sobie żel hialuronowy z alantoiną i pantenolem 5%
na spróbowanie

2) zależy jaką masz cerę i jakiego działania oczekujesz
od siebie mogę polecić: oczarowy, różany (wolę ten z róży damasceńskiej) bardzo je lubię za działanie i za zapach
nie odpowiadał mi zapach hydrolatu z kwiatu pomarańczy (neroli)
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 18:37   #2822
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewuszki poszukuje Tetrahexyldecyl Ascorbate - plynna wersja wit C rozpuszczalna w olejach, wystepuje w serum na BU, macie jakis pomysl jak to od nich wydebic? ewentualnie kupic gdzie indziej? bo w ofercie nie maja, zlezy mi na prostym serum :same oleje + wit c bez zadnych udziwnien
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 19:49   #2823
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Dziewuszki poszukuje Tetrahexyldecyl Ascorbate - plynna wersja wit C rozpuszczalna w olejach, wystepuje w serum na BU, macie jakis pomysl jak to od nich wydebic? ewentualnie kupic gdzie indziej? bo w ofercie nie maja, zlezy mi na prostym serum :same oleje + wit c bez zadnych udziwnien
LouLou25

a patrzyłaś na wit c w sklepie naturaliskosmetki?
Jest to forma pudrowa wit c i ponoć ładnie sie rozpuszcza jest przeznaczona do właśnie ekspresowych serów Rozpuszcza się w wodzie w HA i jest podane w opisie że nawet w kremie można rozpuścic więc w oleju chyba też
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:37   #2824
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

nie rozpusci sie w oleju bo to jest zwykly ascorbic acid tylko drobniej zmielony, w kremie sie rozpusci ale nie w oleju
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:14   #2825
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez ewi762 Pokaż wiadomość
LouLou25

a patrzyłaś na wit c w sklepie naturaliskosmetki?
Jest to forma pudrowa wit c i ponoć ładnie sie rozpuszcza jest przeznaczona do właśnie ekspresowych serów Rozpuszcza się w wodzie w HA i jest podane w opisie że nawet w kremie można rozpuścic więc w oleju chyba też
W kremie się rozpuści, bo zawiera on w sobie wodę W oleju nie ma szans. Tez bym była chętna na te nową formę wit. C, bo w sezonie grzewczym kwas askorbinowy jest dla mnie trochę za mocny
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:23   #2826
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziś zrobiłam pierwsze podejście i nałożyłam serum Lemon Dałam malutką kropelkę serum na dość dużą żelu hialuronowego co by nie przesadzić. Zrobię takie małe "przygotowanie skóry" przez tydzień jeśli wszystko będzie dobrze to zacznę dawać dwie kropelki
Na razie nie zauważyłam żadnych objawów tzn zaczerwienienia, podrażnienia. Zobaczymy jutro rano
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:57   #2827
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dzisiaj po raz pierwszy umerdalam serum Lemon i mam ochote przywalic na paszcze ale jeszcze poczekam zgodnie z instrukcja, zeby te male niedobitki sie rozpuscily, ale z tego co widzialam w swietle lampy to igielki sie rozpuscily i ciekawi mnie to bardzo co konkretnie w tym serum rozpuszcza ten kwas bo probowalam to zrobic na wlasna reke uzywajac maceratu brzozowego, oleju ze slonecznika i dyniowego i nie dalo rady
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 22:17   #2828
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

cześć,jestem nowa na tym watku i przyszłam do was z oceny pielegnacji poczatkujących.zrobilam zamowienie na pare rzeczy dzisiaj i czekam az mi wysla.mam nadzieje ze mnie tak strasznie nie wciagnie,jak to bylo z kolorówka selektywna ...
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 22:20   #2829
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witamy oj wciagnie Cie wciagnie......
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 22:27   #2830
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

tez sie własnie tego boję.to moze wam powiem co zamowilam:
Butelka 50 ml z atomizerem
Hydrolat oczarowy
Hydrolat z kwiatu kocanki
Olej kokosowy EKOLOGICZNY
Olej MONOI - Frangipani
Olejek myjący - pomarańczowy
Serum-olejek regenerujący TAMANU
Tonik z kwasem BHA 2%
Żel hialuronowy 1%
najbardziej to tych olejów z kokosa i monoi nie moge sie doczekac.no i jeszcze toniku z BHA
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 22:40   #2831
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
tez sie własnie tego boję.to moze wam powiem co zamowilam:
Butelka 50 ml z atomizerem
Hydrolat oczarowy
Hydrolat z kwiatu kocanki
Olej kokosowy EKOLOGICZNY
Olej MONOI - Frangipani
Olejek myjący - pomarańczowy
Serum-olejek regenerujący TAMANU
Tonik z kwasem BHA 2%
Żel hialuronowy 1%
najbardziej to tych olejów z kokosa i monoi nie moge sie doczekac.no i jeszcze toniku z BHA
Olejek Monoi cudnie pachnie Mam próbeczkę, ale chyba przy następnym zamówieniu dodam do koszyka pełnowymiarową wersje tak mi się spodobał. Na razie dozuję oszczędnie. Najczęściej polega to na powąchaniu i zamknięciu pudełeczka
Z olejku myjącego jestem zadowolona, ale ja mam różany który o dziwo dla mnie ma lekko cytrusowy zapach. Też bardzo śliczny zresztą. Co prawda nie umiem nim zmyć makijażu, ale jako żel sprawuje się wyśmienicie.
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 22:42   #2832
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

fajny zestaw, olej kokosowy jest niezly, mieciutki, pachnacy i latwy w obsludze
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 22:58   #2833
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a powiecie mi do czego najlepiej sie nada zel hialuronowy?myslalam zeby wymieszac go z humektaniem,ale slyszalam ze do innych kremow,np pod oczy tez mozna dodać.
mi Olejek Monoi wpadł do koszyka przez relyaah bo mowila ze ma piekny zapach.potem zobaczylam opis i juz bylam absolutnie na tak mysle jak bede ich uzywac?myslalam zeby jakos mieszac je troszke z balsamem garniera z mocznikiem,bo ma taki sredni zapach.wyleczyłam sie z kolorówki ,to chyba teraz wadam w kolejne uzaleznienie.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 09:23   #2834
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
a powiecie mi do czego najlepiej sie nada zel hialuronowy?myslalam zeby wymieszac go z humektaniem,ale slyszalam ze do innych kremow,np pod oczy tez mozna dodać.
mi Olejek Monoi wpadł do koszyka przez relyaah bo mowila ze ma piekny zapach.potem zobaczylam opis i juz bylam absolutnie na tak mysle jak bede ich uzywac?myslalam zeby jakos mieszac je troszke z balsamem garniera z mocznikiem,bo ma taki sredni zapach.wyleczyłam sie z kolorówki ,to chyba teraz wadam w kolejne uzaleznienie.
żel hialuronowy możesz mieszać np z olejkiem tamanu, aby mieć że tak powiem wieksze nawilżenie bo z tego co widzę to kupiłaś chyba samo tamanu-bez żelu hial. wiec możesz używać razem
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 11:01   #2835
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ogólnie żel można stosować na wiele sposobów. Ja używam do włosów razem z keratyna i jedwabiem, do twarzy, pod oczy z olejkiem migdałowym, na dłonie
Teraz rozcieńczam też olejek Lemon.
Ma u mnie wiele zastosowań dlatego mam w zapasie jeszcze dwie butelki.
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:40   #2836
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, zakochałam się!!


I to w kim? W peelingu enzymatycznym - REWELACYJNY! Lepszy od wszystkich peelingów, których uzywalam Skora rozjasniona i gładka
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 18:15   #2837
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zakochałam się!!


I to w kim? W peelingu enzymatycznym - REWELACYJNY! Lepszy od wszystkich peelingów, których uzywalam Skora rozjasniona i gładka
Potwierdzam!jestem zachwycona peelingiem jak i serum lemon.
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 06:27   #2838
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No, właśnie odebrałem maila od BU, że paczuszka wysłana
Nie mogę się doczekać... szczególnie toniku 2%.
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 07:07   #2839
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
Dziewuszki poszukuje Tetrahexyldecyl Ascorbate - plynna wersja wit C rozpuszczalna w olejach, wystepuje w serum na BU, macie jakis pomysl jak to od nich wydebic? ewentualnie kupic gdzie indziej? bo w ofercie nie maja, zlezy mi na prostym serum :same oleje + wit c bez zadnych udziwnien
też szukałam, ale bez powodzenia; z tego, co się orientuję, jest szansa, że pojawi się niedługo w naturalisie
a dlaczego nie chcesz po prostu tego serum z BU?
jest całkiem całkiem, pominąwszy nieco rybi zapach zdaje się oleju malinowego, ale do przeżycia jeśli zależy Ci na olejowej wit. C
ja swoje serum z BU podrasowałam jeszcze wit. A i kropelką E, bo w oryginale jest tylko 0.5%; jestem bardzo zadowolona, bo po tekiej wersji wreszcie nie mam podrażnień i nic mnie nie szczypie
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 11:30   #2840
aiko83
Rozeznanie
 
Avatar aiko83
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 694
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
No, właśnie odebrałem maila od BU, że paczuszka wysłana
Nie mogę się doczekać... szczególnie toniku 2%.

ja też właśnie rano odebrałam maila pewnie w jednym rzucie do nas wysłali :P

mam nadzieję, że może w poniedziałek przyjdzie

a koszyk już pełen z nowym zamówieniem :P i 90 zł
__________________
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/

Pomóż zabijanym psom w Korei!


Tam, gdzie jest miłość, nie ma narzucania drugiej osobie swojej woli.

aiko83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 14:58   #2841
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A do mnie wczoraj przyszła paczuszka, już wszystko ukręciłam, żelu HA z pantenolem i alantoiną użyłam wieczorem, a serum flavo dziś rano. I powiem tak, że po pierwszym użyciu nie widzę zbytnio różnicy w żelach HA A serum flavo szczypało mnie mniej, niż kiedyś, kiedy miałam je po raz pierwszy (wtedy miałam też zaczerwienienia, i je odstawiłam - wyrzuciłam prawie całe serum... teraz jestem po intensywnych zabiegach pielęgnacyjnych i moja skóra jest niemal nosorożcowa, więc zaryzykowałam), w zasadzie ciężko mi coś o nim powiedzieć
Peeling z bromelainą nie rozmieszany schowałam do lodówki, dobrze robię? Bo chcę go wymieszać dopiero, jak skończy mi się obecny.
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 18:38   #2842
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam.
Nowa jestem ale coś tam kiedyś pisałam.
Mam już 2 przesyłki z BU.

Hydrolat miętowy-paskudztwo tzn. zapach.Mam zamiar użyć go po opalaniu (jade za niedługo na wakacje).Przelałam do butelki z atomizerem a resztę codziennie rano i na noc przemywam twarz.Aby się szybko zużył.Wyprubuję jeszcze do skóry głowy.Już go nie kupię.
Tonik BHA 2% używam co drugi dzien na noc.Na razie nie widze poprawy a mam go dopiero tydzień.

Serum lemon, serum Alma, olejek myjący pomarańczowy nie użyte i nie ukręcone bo jade na te wakacje i nie chce zaczynać używania kwasów przed opalaniem.
I właśnie sie zastanawiam gdzie te półprodukty trzymać.Na razie są w pudełku i siedzą w szafie.Czy takie półprodukty powinny być w lodówce czy raczej mogą w tym pudełku zostać?
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 18:51   #2843
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Witam.
Nowa jestem ale coś tam kiedyś pisałam.
Mam już 2 przesyłki z BU.

Hydrolat miętowy-paskudztwo tzn. zapach.Mam zamiar użyć go po opalaniu (jade za niedługo na wakacje).Przelałam do butelki z atomizerem a resztę codziennie rano i na noc przemywam twarz.Aby się szybko zużył.Wyprubuję jeszcze do skóry głowy.Już go nie kupię.
Tonik BHA 2% używam co drugi dzien na noc.Na razie nie widze poprawy a mam go dopiero tydzień.

Serum lemon, serum Alma, olejek myjący pomarańczowy nie użyte i nie ukręcone bo jade na te wakacje i nie chce zaczynać używania kwasów przed opalaniem.
I właśnie sie zastanawiam gdzie te półprodukty trzymać.Na razie są w pudełku i siedzą w szafie.Czy takie półprodukty powinny być w lodówce czy raczej mogą w tym pudełku zostać?
nie chcesz używać kwasów a stosujesz tonik...który jest silniejszy od serum odstaw go koniecznie
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 18:54   #2844
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Witam.
Nowa jestem ale coś tam kiedyś pisałam.
Mam już 2 przesyłki z BU.

Hydrolat miętowy-paskudztwo tzn. zapach.Mam zamiar użyć go po opalaniu (jade za niedługo na wakacje).Przelałam do butelki z atomizerem a resztę codziennie rano i na noc przemywam twarz.Aby się szybko zużył.Wyprubuję jeszcze do skóry głowy.Już go nie kupię.
Tonik BHA 2% używam co drugi dzien na noc.Na razie nie widze poprawy a mam go dopiero tydzień.

Serum lemon, serum Alma, olejek myjący pomarańczowy nie użyte i nie ukręcone bo jade na te wakacje i nie chce zaczynać używania kwasów przed opalaniem.
I właśnie sie zastanawiam gdzie te półprodukty trzymać.Na razie są w pudełku i siedzą w szafie.Czy takie półprodukty powinny być w lodówce czy raczej mogą w tym pudełku zostać?
......
trzymaj produkty w lodówce ! i odstaw tonik
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 20:06   #2845
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
też szukałam, ale bez powodzenia; z tego, co się orientuję, jest szansa, że pojawi się niedługo w naturalisie
a dlaczego nie chcesz po prostu tego serum z BU?
jest całkiem całkiem, pominąwszy nieco rybi zapach zdaje się oleju malinowego, ale do przeżycia jeśli zależy Ci na olejowej wit. C
ja swoje serum z BU podrasowałam jeszcze wit. A i kropelką E, bo w oryginale jest tylko 0.5%; jestem bardzo zadowolona, bo po tekiej wersji wreszcie nie mam podrażnień i nic mnie nie szczypie
nie chodzi o to, ze nie chce tylko pomyslalam, ze wykorzystam olejowe zapasy z lodowki i sama sobie ukrece,pewnie i tak sie nie doczekam dlatego kupie z bu bo juz nie mam nic z wit c....
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 20:11   #2846
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy ten alkohol jest niezbędny do toniku BHA? Nie dałoby się go czymś zastąpić albo pominąć?
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 20:24   #2847
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Czy ten alkohol jest niezbędny do toniku BHA? Nie dałoby się go czymś zastąpić albo pominąć?
....
jest potrzebny żeby rozpuścić kwas salicylowy
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 20:33   #2848
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
nie chcesz używać kwasów a stosujesz tonik...który jest silniejszy od serum odstaw go koniecznie
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
......
trzymaj produkty w lodówce ! i odstaw tonik
Tak zrobię.Produkty już w lodówce.
Dzięki.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 20:35   #2849
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Hydrolat miętowy-paskudztwo tzn. zapach.Mam zamiar użyć go po opalaniu (jade za niedługo na wakacje).Przelałam do butelki z atomizerem a resztę codziennie rano i na noc przemywam twarz.Aby się szybko zużył.Wyprubuję jeszcze do skóry głowy.Już go nie kupię.
A ja lubię Dla mnie pachnie bardzo odświeżająco i robi z twarzą coś czego nie potrafię nawet opisać, jakoś tak momentalnie staje się bardziej pogodna, jaśniejsza, gładka, wszelkie nierówności się minimalizują

albo sobie tak wmawiam
Titane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 20:39   #2850
gda
Zakorzenienie
 
Avatar gda
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 498
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, jak myślicie mogę dodać do nafty kosmetycznej ecliptę i na włosy?

Poza tym co mogłabym sprezentować mamie na zmarszczki, bo ja raczej orientuję się bardziej w specyfikach na pryszcze/zaskórniki, a o zmarszczkach nic nie wiem jeszcze
gda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.