Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-12, 21:17   #1741
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

kurde musialam ruszyc jednego :/ ale spoko opanujemy sytuacje juz blednie
a brevoxyl narazie dziala (odpukac w niemalowane)
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 11:41   #1742
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Witam wszytskie wiazażanki i pozdrawiam ciepło, bo wszystkie wyszytane literki na forach pomogł mi walczyc z moja cerą.
Oczywiscie wyciskanie też było moją zmorą, ale naparwde ograniczyłam to do minum. Moja cera znacznie poprawiła sie przez stosowanie następujacych specyfików.
1. Przede wszystkim myję twarz przegotowana chłodną wodą, 2 razy dziennie rano i wieczorem (żel do twarzy Nivea, teraz zakupilam Garnier) sprawdzam oczywiście czy nie posiada składników zapychajacych, na wysuszajace lub mogące zapychać godze sie, bo to kosmetyk którkiego kontaktu, zmywam go przeciez wodą - wszytsko zgodnie zaleceniami na innych forach dotyczace tradziku .
2. Zawsze rano i wieczorem nakładam cienka warstwę acne derm, również pod podkład rano. Używam podkładu matujacego z AA ( średnio kryjacy, ale na moje potrzeby wystarczy, nie jestem aż tak bardzo wymagajaca, nie marzę o doskonałej cerze, bo wiem, że to nie jeste możliwe w moim przypadku
3. Wieczorem po umyciu twarzy przecieram ją wacikiem nasączonym tonikeim, składniki to olejek pichtowy i petroleum, przepis znalazłam na forum. Wysusza skórę, ale ze względu na to ze stosuje się na noc mozna to zniesć, ponieważ juz po 30 minutach cera wraca do normalności. Jak juz sie wszytsko wyreguluje to przed snem jescze delikatnie posmaruje sie acne derm.

Głównie chodziło mi o to, zeby moja skóra zaczęła sie odnawiac i złuszczac, żeby mieszki i pory sie nie zatykały. Nie poradzę nic na to, że jest tłusta, natomiast chciałam pomóc jej zregenerować się.

Dodatkowo raz/dwa razy w tygodniu stosuje peeling oraz maseczke z zielonej glinki.

Szukam jakiegs porzadnego kremu nawilżajaego, ale ich składy mnie przerażają, glównie "zapychacze", dlatego łykam capivit hydro-control.

Poprawa jest znaczna i bardzo mnie to zadowana, nie miałam tradziku, bo moja skóra jest juz dojrzała, ale w zapchanych poarch robiły mi się stany zapalne. Tearz wydaje mi sie, że to przez bezwiedne przecieranie dłońmi, które wysmarowane były kremem do rąk. Staram sie w ogole w ciagu dnia nie dotykać buzi, ręce są zawsze brudne.

Jeśli macie jakie uwagi co do mojego dbania o cerę lub wskazówki, to chętnie poczytam .

Pozdrawiam
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 11:49   #1743
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hmm a jakie składniki w kremach nawilżających są "zapychaczami" ??
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:09   #1744
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez shima Pokaż wiadomość
hmm a jakie składniki w kremach nawilżających są "zapychaczami" ??
Np. Paraffinum Liquidum i to na 2 miejscu!!
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 12:45   #1745
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wczoraj się zdenerwowałam, więc później musiała ucierpieć i moja buźka... Ale w ogóle pogorszyło mi się. Pewnie skutek sobotniej wódki. :/
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 14:39   #1746
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a z moja lepiej bo od pary dni nic nie nakladam, zadne pudry i fluidy
tylko wlasnie dzisiaj nalozylam bo sie na zakupy umowilam no ale raz moge. tylko najgorsze jest ze minute przed wyjsciem odwolala spotkanie...nie cierpie tegooo!!! kurde nooo...

no ale co zrobic... lece zmyc z siebie wszystko i nakldam acne derm
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-13, 17:04   #1747
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

U mnie bez zmian - po wieczornym zmyciu makijażu postój przed lustrem i ciśnięcie. Nie daję rady
Obiecałam sobie, że dziś NIC nie ruszę mimo, że mam już jednego gotowego delikwenta. No, ale jak nic to nic. Poczekam do jutra.

Na dodatek jestem przed okresem, więc wyłazi tego cholerstwa więcej niż zwykle
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 10:06   #1748
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

jejku ale ten brevoxyl wysusza!! nigdy nie musialam mocno nawilzac a teraz klade cokolwiek co dobrze nawilza!!! a wczoraj wieczorem tak mocno mnie piekla...nie wiem co sie stalo... ale dzisiaj juz lepiej
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 15:20   #1749
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Na takie nawilżanie po lekach wysuszających polecam naprawdę ten Alantan Plus.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 17:44   #1750
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a miałam nie ruszać w ferie! miałam-dobry komentarz. Stres spowodował,że ruszyłam na policzkach i powstały mi takie czerwone kropy,oszczędzę wam opisu.Kurczę,tak mi smutno.Ale nic, zaczynam od 0. A było już dobrze.Mam nadzieję ,że będzie. A ten obszar na policzku potraktowałam Brewoxylem.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 18:22   #1751
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

alantan plus, to ten co tak smierdzi?????? bo cos mi świta...ale nie wiem...
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-14, 19:12   #1752
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
alantan plus, to ten co tak smierdzi?????? bo cos mi świta...ale nie wiem...
Nie, nie śmierdzi. To zwykła, biała maść, na skórze bezbarwna, szybko się wchłania, praktycznie bez zapachu.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 19:58   #1753
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

http://luskiewnik.strefa.pl/acne/p5.htm czytałyście kiedyś to może ?

Edytowane przez shima
Czas edycji: 2008-02-14 o 21:34
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 20:23   #1754
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

http://www.stoppickingonme.com/
a tu jeszcze coś hmmmmmm
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 20:30   #1755
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
a miałam nie ruszać w ferie! miałam-dobry komentarz. Stres spowodował,że ruszyłam na policzkach i powstały mi takie czerwone kropy,oszczędzę wam opisu.Kurczę,tak mi smutno.Ale nic, zaczynam od 0. A było już dobrze.Mam nadzieję ,że będzie. A ten obszar na policzku potraktowałam Brewoxylem.
Ja też zaczynam od 0 - i wczoraj, i dzisiaj powyciskałam I jakby tego było mało zrobiły się kolejne trzy do odstrzału Jutro piątek, a ja mam do poniedziałku czas, żeby to wszystko jakoś załagodzić, wyciszyć i nie wyciskać. Chyba nie dam rady
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 20:37   #1756
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

wlasnie zastosowalam maseczke nawilzajaca under20 winogronowa.... no i narazie ok, buzka miekka, nie piecze, nawilzona ale dlugo to to nie bedzie.
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-14, 21:39   #1757
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hej dziewczyny mam tylko chwilke na internet bo mam ferie na studiach i nie mam jak do was zaglądac buuu nie wiem czy to was pocieszy ale u mnie masakra.. wielkie jasne lustro w domu=poligon na twarzy.... ehhh szkoda gadac.. w niedziele do was wracam kochane i bedziemy dalej razem kombinowac bo normalnie sie od was uzaleznilam i ledwo co daje bez was rade z tymi syfami;*
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 06:28   #1758
kolanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 279
Wink Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Z uzależnieniami jest cieżko, widze, ze nie mozecie oprzeć sie pokusie wyciskania. Skoro z góry można zalożyć, ze po wyciskaniu jest gorzej, fatalnie się czujecie, a swoja zlosc wyladowujecie na krostkach, to moze warto zajac się czymś w zamina. - pilniczkowanie paznokci . Ja unikam długiego przeglądania się w lustrze, to zawsze pogarsza sprwe, a małe krostki wydają sie olbrzymie. One dopiero wtedy nie beda sie pojawiały gdy odpowiednio bedziemy dbały o cere, tu na forach jest mnóstwo opinii i podpowiedzi które naprawde działają, zamiast wyciskać sie, moze warto poczytac posty.
Dołujace jest już to jak czyta sie, ze powyciskalam sie i nie mogę pokazać sie ludziom.
Wyjdzmy do ludzi, a nie przed lustra!! Rzuca takie hasło przewodnie .
kolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 08:36   #1759
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Oj a u mnie troszkę lepiej bo jakoś krostki mnie nie męczą ale też bardzo się staram i już od kilku dni nic nie "dusze", ale jak mam jakiś strupek to nie pozwalam mu samemu sie zagoić tylko....wiecie...
Mam tak na linii włosów (na szczęście ich bardzo nie widać) po jednej i po drugiej stronie wielkie strupy co zrobić żeby szybciej same się zagoiły?

Agiii a pytałaś o maseczkę-to polecam bielendy nawilżająco-odżywczą, ale zrobioną dla Carrefoura-tylko ze skład ma taki jak maseczka nawilżająca SPA sprzedawana w saszetkach(4 zł za 10 ml) a ja zapłaciłam za 75 ml jakieś 7 zł jest bardzo przyjemna w użyciu(ładnie pachnie)i daje bardzo fajne efekty-skóra miękka, odpowiednio nawilżona...a i ja ją zmywam choc niby powinno sie ja zostawić na noc-ale tak bezpieczniej(nic nie zapcha)

link do tej SPA na KWC: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=11656
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-15, 10:17   #1760
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ooo dziekuje;];] ja zobacze ta z carrefoura. naprawde taki sam sklad?ciekawe
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 11:00   #1761
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

U mnie nic tylko usiąść i płakać... Pełno nowych przebarwień, które za szybko nie zejdą, na nosie i pod oczami takie podrażnienia, że szok - nie idzie tego nawet zakryć makijażem. Tak się kończy wyciskanie zaskórników - tragedia po prostu.

Dostałam dziś okres, więc broń Boże cokolwiek ruszać przez najbliższych kilka dni. Mam nadzieję, że to powstrzyma mnie od kolejnego maltretowania skóry. Już nie mam siły...
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 11:14   #1762
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a ja sie boje isc na wizyte kontrolna do dermatologa..
mialam przyjsc po 3 miesiacach.. i to jakby juz.. ale od grudnia nie uzywam differinu..i co ja mu powiem..jego kuracje szlak trafil..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 11:23   #1763
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
ooo dziekuje;];] ja zobacze ta z carrefoura. naprawde taki sam sklad?ciekawe
Oj wcześniej tylko tak szybciutko przejrzałam skład jak zobaczyłam ze to maseczka z bielendy...no i pierwsze składniki identyczne...teraz mam przed noskiem skład maseczki dla Carrefoura i tej SPA i trosze sie jednak różni...ale nie dożo-wszystkie ekstrakty naturalne te same i ta maseczka jest naprawdę bardzo fajna i niedrogajeśli masz gdzieś blisko Carrefoura to polecam
Podobnie jest z maseczką oczyszczającą dla biedronki-robi ja DAX kosztuje 5-6 zł, a składniki te same co w maseczce do cery mieszanej z glinką termalną, tylko jej cena-ok.10 zł
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 17:46   #1764
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
U mnie nic tylko usiąść i płakać... Pełno nowych przebarwień, które za szybko nie zejdą, na nosie i pod oczami takie podrażnienia, że szok - nie idzie tego nawet zakryć makijażem. Tak się kończy wyciskanie zaskórników - tragedia po prostu.
...
u mnie to samo i tak samo przez wyciskanie zaskórników, od wczoraj po kolejnej masakrze jakoś wzięłam się w garść i zrobiłam kolejne postanowienia uhhh , znalazłam sobie lekture http://www.stoppickingonme.com/ zajrzyjcie tu
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-15, 22:12   #1765
miduni
Przyczajenie
 
Avatar miduni
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 14
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Przeczytałam wiele Waszych postów w tym temacie , Drogie Wizażanki.
ja dzięki wyciskaniu pozbyłam się syfków z twarzy , teraz wyskoczy jeden od czasu do czasu , ale wycisne i na drugi dzień już nie ma śladu.
Kiedyś miałam tak straszną cere, masakryczną wręcz, ktoś powiedział mi , że najlepiej jest wyciskać , postanowiłam wycisnąć wszystkie więc tak tez zrobiłam ,bo byłam już tak zdesperowana wszelkimi środkami antypryszczowymi miałam ich naprawde miliardy na twarzy ;/ moja twarz po wyciskaniu wyglądała strasznie , to mało powiedziane , jak apacz wyglądałam jak zaczerwienienie zeszło to powyciskalam je do końca , tak że na twarzy nie miałam tych ohydztw bolących, nie wychodziłam z domku przez jakiś czas - dopóki mi sie wszystko nie pogoiło , pamiętam było lato , wszyscy szaleli a ja , yh , kurowałam się ;/ ciężkie wspomnienia , twarzyczkę pozniej wystawiłam na słoneczko i ładnie sie opaliła, , odrazu nie zwalczyłam ich , ale było ich bardzo wyraźnie mniej i tak z czasem coraz i to coraz mniej aż do teraz gdy pojawią sie bardzo rzadko Nie tykam czekolady i pije dziennie bardzo dużo wody ,do pielęgnacji twarzy używam garniera czysta skóra jest rewelacyjny ,życzę Wam też powodzenia w walce z tym , znam ten ból , bardzo dobrze go znam. Powodzenia ;*
miduni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 13:42   #1766
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ciężkie wspomnienia , twarzyczkę pozniej wystawiłam na słoneczko i ładnie sie opaliła, , odrazu nie zwalczyłam ich , ale było ich bardzo wyraźnie mniej i tak z czasem coraz i to coraz mniej aż do teraz gdy pojawią sie bardzo rzadko Nie tykam czekolady i pije dziennie bardzo dużo wody ,do pielęgnacji twarzy używam garniera czysta skóra jest rewelacyjny ,życzę Wam też powodzenia w walce z tym , znam ten ból , bardzo dobrze go znam. Powodzenia ;*[/quote]



A no to gratuluję, może JEDYNIE na Twoją twarz nie działa wyciskanie = czerwony gul Ja to nie wiem, jak wycisne tak żeby nie leciała krew to później gul, wycisnę aż do krwi, to mam czerwone ok. 2 dni ale mi nic nie rośnie Ale nie wyciskam i powiem wam że aż chyba sobie fotkę cyknę bo szczęśliwa jestem
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 14:06   #1767
upgradeu
Raczkowanie
 
Avatar upgradeu
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z dużego pokoju :P
Wiadomości: 112
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ziutusia gratuluję
U mnie też lepiej
Już ponad tydzień nie ruszam buzi i widać efekty.
Wypróbowuję krem złuszczający Nuxe.
Zobaczymy co będzie. Mam nadzieję, że mi trochę ujednolici cerę.
upgradeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 15:23   #1768
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

no juz jestem dziewczyny z powrotem-ferie sie skonczyly i wracam do was w ostatnim tygodniu zrobilam na twarzy taaaaka masakre że aż słów brakuje żeby to opisać ale teraz kiedy zaczerwienienie zeszło to o dziwo buzia jest bardzo ładna!! wczoraj podeszłam do lustra i normalnie nie miałam co wycisnąć mimo że był to moje wielkie oświetlone lustro!! aż się sama zdziwilam ale jak nie było co grzebać to poszłam spać zostały tylko 2 ślady- strupek i jedna krostka..wiecie co jeszcze w sobote rano obudziłam się z wielkim odstającym chyba na kilometr pryszczolem podchodzącym ropą ale tak sie złozylo ze mama kupila swieżą wodę utlenioną i zaczęłam sobie polewać nią tą krostkę i do wieczora stała się całkiem płaska!!!! ale jak sie od wody pienila hehe chyba musialo byc tam mnostwo bakterii... wczoraj i dzis traktuję go wodą utlenioną i z wielkiego czerwonego pryszcza o srednicy jakies 1,5cm zostala mi mała kropeczka... zastanawiam sie czy nie sprawic sobie wody utlenionej w żelu bo któraś z was mowila ze ma taką.. dobry to pomysl??
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 15:25   #1769
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a zapomniałam wam powiedziec ze kupiłam humektan-krem nawilżający- świetny!!! w ogóle nie zapycha jest lekki ale genialnie nawilża jak tylko skonczy mi sie ten 30ml to kupuje duży 100ml-kocham go buzia jest taka mięciutka i świetnie zrelaxowana po acne dermie.
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 15:38   #1770
upgradeu
Raczkowanie
 
Avatar upgradeu
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z dużego pokoju :P
Wiadomości: 112
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Witaj Tancerka brakowało tu Ciebie

Ja pisałam o wodzie utlenionej w żelu

Przydaje się i nie ścieka tak jak ta w płynie.

A gdzie kupiłaś humektan? Czytałam na KWC że trudno go dostać.
upgradeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.