opakowania po christrio - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-26, 11:04   #1
cakuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 53

opakowania po christrio


witam,
prośba do osób pracujących na christrio - czy ma ktoś na zbyciu puste opakowania po christrio clear - 15 - 30 ml? Kupuję zawsze w eurofashion duże opakowania tego żelu(240ml) a posiadam tylko jeden pojemniczek 15ml i mam dosyć ciągłego przelewania - tym bardziej, że po jakimś czasie mały pojemnik mam zapaskudzony ozdobami i jak go czyszę to marnuje resztki żelu zamiast użyć go jeszcze do "brudnych" zdobień.
Będę wdzięczna za pomoc. (zwrócę koszty przesyłki) adres podam na priv.
cakuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 12:57   #2
LargeHadronCheerleader
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 119
Dot.: opakowania po christrio

Można za grosze kupić puste słoiki no name na żel, np. u dobrej rady - myślę, że to bardziej sensowne od polowania na słoik christro, skoro chodzi o brudne zdobienia
LargeHadronCheerleader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:51   #3
Niffer
Raczkowanie
 
Avatar Niffer
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: opakowania po christrio

Poźniej mozna mowic, ze to christrio bo gdyby naprawdę bylo potrzebne opakowanie to kupilaby no name
Niffer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 20:37   #4
cakuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 53
Dot.: opakowania po christrio

dlaczego miałabym nie podkreślać za pomocą nazwy na słoiczku tego, że używam christrio skoro ich używam?
wiem że może to podlatywać jakimś oszustwem ale kochane - trochę wiary w ludzi, jestem dumna z tego że w moim mieście jako jedna z nielicznych używam żelu dobrej marki i chcę to podkreślać

mimo wszystko - jeśli ktoś ma opakowania to prosze o wiadomość na priv
cakuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 10:07   #5
cakuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 53
Dot.: opakowania po christrio

wątek można zamknąć, znalazłam sklep który sprzeda mi interesujące mnie opakowania

Edytowane przez cakuz
Czas edycji: 2009-03-05 o 19:07
cakuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 09:44   #6
cakuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 53
Dot.: opakowania po christrio

z racji tego że otrzymuję zapytania na priv. informuję wszystkie wizażanki, że niestety sklep ten nie prowadzi jako takiej sprzedaży opakowań po christrio. Okazało sie że mieli na zbyciu trzy puste opakowania 15ml bo jak twierdzą takie się im trafiły w zamówieniu i po moich błagalnych prośbach zgodzili się mi sprzedać. Jednak z racji tego że mają moje dane (musiałam podać do wysyłki) nie będę podawała jaki to sklep itp. bo boję się że będą mieli pretensje do mnie że się to rozniosło
podsumowując: opakowań na rynku brak i pozostaje tylko prosić ludzi dobrej woli żeby odstąpili jeśli mają na zbyciu
pozdrówka
cakuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:31   #7
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: opakowania po christrio

Ta sprawa ewidentnie śmierdzi.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 15:50   #8
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: opakowania po christrio

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
Ta sprawa ewidentnie śmierdzi.
PinkSlip Twoje stwierdzenie jest cudowne
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 18:38   #9
ana416
Grażynka od kota
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 383
Dot.: opakowania po christrio

no bo ktos sobie chce zrobic z reni nail christiano i szuka glupszych od siebie :P


ha. `tipsiary` nie są takie glupie za jakie są uważane :P
ana416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:17   #10
cakuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 53
Dot.: opakowania po christrio

wasza inteligencja mnie powala
widzę że co niektóre z was bawią się w psiego detektywa
zwęszyłyście podstęp nie ma co hehehehe

P.S. a nie pomyślałyście o tym, moje megasuper hiper inteligentnie "tipsiary" że nie zaszkodziło by gdyby do dużego opakowania żelu dodawali mały pusty pojemnik, ale wam pewnie w smak płacić dodatkowo za cały żel stówę... a nie, przepraszam wam wszystko jedno bo pracujecie na ra nails'ie , wydajecie tylko 30

Edytowane przez cakuz
Czas edycji: 2009-03-06 o 21:50
cakuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:58   #11
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: opakowania po christrio

Cytat:
Napisane przez cakuz Pokaż wiadomość
P.S. a nie pomyślałyście o tym, moje megasuper hiper inteligentnie "tipsiary" że niezaszkodziło by gdyby do dużego opakowania żelu dodawali mały pusty pojemnik, ale wam pewnie w smak płacić dodatkowo za cały żel stówę
Dziewczyno, zanim coś napiszesz, poczytaj sama co za bzdury prawisz! Po co niby producenci mieliby dodawać jakieś małe puste pojemniki? Jak ktoś chce to może sobie takie puste pojemniczki kupić i to na pewno nie za "stówę".

A klientkom to - z całym szacunkiem - wisi i powiewa jakie logo widnieje na pudełku Twojego żelu, bo 99% z nich nie wie, że np. Reni-nails to shit, a Christrio to wyższa pólka. Z moich obserwacji wynika, że zdecydowana większość klientek nawet nie koduje jaki kolor ma pudełku od żelu, a co dopiero nazwę!

Także nie wciskaj nam tu kitów, dobrze? Jak komuś potrzebne pudełko na żel, to kupuje opakowanie no name. Jak komuś potrzebne pudełko z logiem, to jest jakis przekręt.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 23:12   #12
NataliaNY
Raczkowanie
 
Avatar NataliaNY
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 54
Dot.: opakowania po christrio

A niby skad te podroby na allegro? Przeciez mozna kupowac litrami zel firmy "X"za smieszne poieniadze, poprzelewac w puste pudeleczka po firmie drogiej i znanej, a pozniej fruuu na allegro.
NataliaNY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 04:26   #13
cakuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 53
Dot.: opakowania po christrio

Naddel - moim klientkom nie powiewa i zdecydowanie nie zgodzę się, że nie kodują koloru pudełek i innych szczegółów.

Nie zapędzaj się tak z oskarżeniami - kim ty jesteś żeby oceniać innych?


Naddel i NataliaNY - nie wiem co się dzieje na allegro bo tam nie kupuję. Co do christrio to nie wiem czy się orientujecie - ale pojemnik z logo to jeszcze nie opakowanie christrio - bo wiecie - christrio sprzedaje swoje produkty dodatkowo w takich zgrabnych różowych kartonikach

Poza tym przestańcie wyładowywać na mnie swoje frustracje, zajmijcie się czymś innym bo szukacie problemu i jeździcie po mnie niepotrzebnie. Jeśli brakuje wam rozrywki w życiu albo spełnienia w naprawianiu świata to zacznijcie najpierw od siebie i nie mierzcie innych własną miarą. Zakładając wątek o tych cholernych pudełkach, nie sądziłam, że wywoła to taką lawinę oskarżeń. Mam dosyć dostawania po tyłku więc zejdźcie ze mnie

Edytowane przez cakuz
Czas edycji: 2009-03-07 o 04:31
cakuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 05:59   #14
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: opakowania po christrio

Cytat:
Napisane przez cakuz Pokaż wiadomość
Naddel - moim klientkom nie powiewa i zdecydowanie nie zgodzę się, że nie kodują koloru pudełek i innych szczegółów.

Nie zapędzaj się tak z oskarżeniami - kim ty jesteś żeby oceniać innych?


Naddel i NataliaNY - nie wiem co się dzieje na allegro bo tam nie kupuję. Co do christrio to nie wiem czy się orientujecie - ale pojemnik z logo to jeszcze nie opakowanie christrio - bo wiecie - christrio sprzedaje swoje produkty dodatkowo w takich zgrabnych różowych kartonikach

Poza tym przestańcie wyładowywać na mnie swoje frustracje, zajmijcie się czymś innym bo szukacie problemu i jeździcie po mnie niepotrzebnie. Jeśli brakuje wam rozrywki w życiu albo spełnienia w naprawianiu świata to zacznijcie najpierw od siebie i nie mierzcie innych własną miarą. Zakładając wątek o tych cholernych pudełkach, nie sądziłam, że wywoła to taką lawinę oskarżeń. Mam dosyć dostawania po tyłku więc zejdźcie ze mnie
Za dużo dyskutujesz...Wiary mamy mało bo uczciwości na świecie jakoś nie za dużo..
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 16:05   #15
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: opakowania po christrio

Cytat:
Napisane przez cakuz Pokaż wiadomość
Naddel - moim klientkom nie powiewa i zdecydowanie nie zgodzę się, że nie kodują koloru pudełek i innych szczegółów.

Nie zapędzaj się tak z oskarżeniami - kim ty jesteś żeby oceniać innych?


Jeśli brakuje wam rozrywki w życiu albo spełnienia w naprawianiu świata to zacznijcie najpierw od siebie i nie mierzcie innych własną miarą.
Kim jestem? Ano stylistką, która pracuje w zawodzie i rozmawia z klientkami - których przez moje ręce przewinęło się sporo - i wie, że jak dotąd tylko jedna, słownie JEDNA klientka pamiętała jak wyglądało opakowanie żelu u jej poprzedniej stylistki. Nazwy nie znała żadna. Także sorry, mi nie wmówisz, że wszystkie Twoje klientki tak doskonale wiedzą jakie żele są dobre, a jakie nie.

Aha, no i ja bym bardzo chciała mierzyć innych swoja miarą. Bo ja pracuję na dobrych żelach i nie poluję na pudełka po nich, by wlać sobie tam...cokolwiek. Gdyby wszyscy postępowali tak uczciwie, to nikt nie musiałby się obawiać, że kiedyś przez przypadek kupi podróbkę swojego ulubionego produktu.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 10:34   #16
cakuz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 53
Dot.: opakowania po christrio

Naddel, Naddel ... no comment.

Idąc za radą Penelopy47 kończę tę bezsensowną dyskusję.
cakuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 22:46   #17
rocha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kluczbork
Wiadomości: 1
Dot.: opakowania po christrio

głowa do góry

od dwóch lat pracuje na christrio i mam ten sam problem co Ty, mianowicie kupuje dużą pojemność żelu basic one i nie mam fajnego pojemniczka poprostu, tylko zwykły no name caaaały bialutki....

powiem szczerze ze troszkę mnie to drażni bo white i pink mam w oryginalnych puzderkach tylko ten niee

przyznam ze dziwią mnie wypowiedzi moich poprzedniczek, węszących mega spisek.... dużo w tych wypowiedziach niepotrzebnego jadu

ja Cię rozumiem a pudełeczko bardziej chciałam dla siebie niż dla klientek, bo mam bardzo rozwinięte poczucie estetyki i wkurza nie to plastikowe pudełko...to wszystko
rocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-17, 23:46   #18
PinUp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
Dot.: opakowania po christrio

Cytat:
Napisane przez rocha Pokaż wiadomość

ja Cię rozumiem a pudełeczko bardziej chciałam dla siebie niż dla klientek, bo mam bardzo rozwinięte poczucie estetyki i wkurza nie to plastikowe pudełko...to wszystko
wkurza Cie plastik? a z christrio to przepraszam ze zlota sa?:P
PinUp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 11:08   #19
KiziaMizia2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Dot.: opakowania po christrio

Stylistki przelewają żel do pojemników christrio, fryzjerzy żel do pojemników Matrix Świat staje na głowie. Nic dziwnego, że dziewczyny nie wierzą. Mnie kiedyś dziewczyna zapewniała, że pracuje właśnie na christrio, że taki dobry (faktycznie dsłoiczki miała tej firmy). Co z tego skoro żel po 2 dniach po prostu zaczął się kruszyć? Nie uwierzę, że to był produkt, który obiecywała. Moja obecna stylistka pracuje na trochę jak również duzo tańszych żelach i wszystko ładnie się trzyma! Sama tez nie zwracam uwagi na nazwy. Wtedy zwróciłam, bo przez godzinę gadała jaki to cudowny produkt. A teraz mniej więcej się orientuje w produktach, bo paznokcie robi mi koleżanka więc ją podpytuję. Ale jakoś nie zastanawiam się czy żel ma z firmy X czy Y. Zakładam, że są po prostu dobre. Zresztą, to czy ktoś pracuje na dobrych i drogich produktach można poznać już po cenie przedłużania

Przelewaczkom mówie stanowcze nie!
KiziaMizia2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-23, 18:34   #20
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: opakowania po christrio

to że tamta stylistka pracowała na christrio to wcale nie znaczy że zrobiła dobrze paznokcie bo owszem żel i firma ma duże znaczenie ale jak ktoś nie potrafi zrobić stylizacji to zarówno na nail design i na christrio sobie nie poradzi
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 12:04   #21
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: opakowania po christrio

Podepnę się pod temat :P

poszukuję małych (naprawdę małych, tak najlepiej 50ml) buteleczek z rozpylaczem. Nie orientujecie się gdzie mogę coś takiego zakupić?
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.