Chrzciny- fotografia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-04, 17:04   #1
theoryofbeauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2

Chrzciny- fotografia


Witam Zaproponowano mi robienie zdjęć na chrzcinach. Robiłam już zdjęcia na studniówce, w klubach, na ślubach cywilnych, ale w kościele jeszcze ani razu. Wiem, że był niedawno tworzony wątek o tym, ale czy mógłby ktoś polecić mi jakiś obiektyw? Kościół jest drewniany, więc za jasno to w nim nie jest. Posługuję się Nikonem D5100. Mam standardowy kit (18-55) i jasną pięćdziesiąteczkę. Do tego lampę. Z tego, co wiem, to będą dwie kruszynki chrzczone razem z tą, której mam robić zdjęcia. Oczywiście, przed chrztem zamierzam jechać do kościoła, zrobić sesję 'próbną' i porozmawiać z księdzem

Myślałam nad tym, żeby do portrecików przed chrztem i po spokojnie założyć 50 -tkę, ale czym robić w kościele? 18-55 będzie ciężko. Pozdrawiam i liczę na jakieś pomocnicze komentarze
theoryofbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 01:11   #2
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Chrzciny- fotografia

Czy naprawdę w tamtym wątku nie było ani słowa o obiektywach, a może po prostu wątek był za długi i zbyt nudny, aby go przeczytać w całości, bo Twój czas jest cenniejszy niż czas innych (którzy powinni jeszcze raz napisać to samo, ale specjalnie dla Ciebie)?
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 11:40   #3
theoryofbeauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2
Dot.: Chrzciny- fotografia

Czytałam całego, dlatego zalogowałam się tutaj. Ale tam nic konkretnego dokładnie nie było napisane.
theoryofbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-05, 12:51   #4
magrad
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 988
Dot.: Chrzciny- fotografia

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...51&postcount=4 i dyskusja niżej
Dla leniwych podsumowanie: obiektyw o dużej jasności i ogniskowych z zakresu 17-50, wspomagany lampą błyskową i umiejętnościami fotografa (odpowiednie dobranie proporcji między tłem i pierwszym planem, odpowiednie dobranie koloru światła lampy błyskowej) powinien się sprawdzić. Czy samodzielne znalezienie tych informacji na pierwszej stronie było za trudne?
magrad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.