Włosy, skóra głowy, problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-20, 21:53   #1
k3m0t91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Post

Włosy, skóra głowy, problem


Mam pewien problem z włosami, a w zasadzie w tym przypadku ze skórą głowy. Zauważyłem ostatnio, że na skórze we włosach na głowie, robi mi się coś takiego, jakby skóra schodziła i powstawał łupież np. jak przejadę palcem obok ucha od strony włosów, to pod paznokciem zbiera się skóra/łupież/nie wiem dokładnie co to jest, gdyż nie umiem ocenić (coś białego, suchego jak właśnie skóra, lub łupież). Co to może być? (i jak mam się tego pozbyć)
Liczę na pomoc. ;0)
k3m0t91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-20, 22:52   #2
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Włosy, skóra głowy, problem

Cytat:
Napisane przez k3m0t91 Pokaż wiadomość
Mam pewien problem z włosami, a w zasadzie w tym przypadku ze skórą głowy. Zauważyłem ostatnio, że na skórze we włosach na głowie, robi mi się coś takiego, jakby skóra schodziła i powstawał łupież np. jak przejadę palcem obok ucha od strony włosów, to pod paznokciem zbiera się skóra/łupież/nie wiem dokładnie co to jest, gdyż nie umiem ocenić (coś białego, suchego jak właśnie skóra, lub łupież). Co to może być? (i jak mam się tego pozbyć)
Liczę na pomoc. ;0)
mozliwe że to ŁZS tzn łojotokowe zapalenie skóry, idź do dermatologa
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 11:04   #3
k3m0t91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Włosy, skóra głowy, problem

Z tego co wyczytałem w internecie, to może być to. Mieszkam w małym mieście, są dermatolodzy, u których byłem, jednak więcej można się dowiedzieć z internetu, niż od nich. Dodam jeszcze, że się trochę pocę i mam słabe włosy, szybko się przetłuszczają. Ok, wracając do tematu, jak mam się tego pozbyć.

Edytowane przez k3m0t91
Czas edycji: 2010-06-21 o 11:05
k3m0t91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 20:23   #4
skarb Q
Raczkowanie
 
Avatar skarb Q
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 79
GG do skarb Q
Question Dot.: Włosy, skóra głowy, problem

Hej Kobietki.
Ech te włosyy....
Zapuszczam już dosyć długo i cały czas maluje na odcienie czerwieni < R15 Palette > i ostatnimi czasy strasznie dużo włosów mi zaczęło się sypać z głowy...
Stosowałam odżywki przeróżniaste i nadal to samo. Aktualnie zmieniłam szampon na Dove therapy z tym odbudowującym serum . Może coś pomoże...
No ale właśnie piszę żeby się Was kochane zapytać czy konieczne jest odrzucenie farbowania włosów...
Kiedyś miałam takie grube gęste włosy, teraz przedzuiałek mam taki przeżedzony , że jestem w szoku...
Podobno dobra jest skrzypowita . Farbuję włosy dość częęsto, stwierdziłam, że teraz będę odnawiać kolor szamponetkami czerwonymi, zobaczę czy się poprawi...
Ech mam nadzieję, ze pomożeciee i napiszecie "Kochana nie musisz porzucać swoich czerwieni ! "
Naturalny mam ciemny blond więc do tego musiałabym rozjaśniać tzn przez conajmniej tydzień-dwa chodzić na rudo. :P
Help.!
__________________
`AduŚś.
skarb Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 14:37   #5
G12acka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 230
Dot.: Włosy, skóra głowy, problem

Cytat:
Napisane przez k3m0t91 Pokaż wiadomość
Z tego co wyczytałem w internecie, to może być to. Mieszkam w małym mieście, są dermatolodzy, u których byłem, jednak więcej można się dowiedzieć z internetu, niż od nich. Dodam jeszcze, że się trochę pocę i mam słabe włosy, szybko się przetłuszczają. Ok, wracając do tematu, jak mam się tego pozbyć.
nie da się. jest to uwarunkowane genetycznie. też to mam-przyczyną jest najczęsciej wysoki poziom testosteronu
__________________
Hey you don't take me seriously please cause I don't take life seriously.

odstawiam detergenty
G12acka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.