Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24 - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-10, 16:19   #1471
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Odebrałam grazynskie zamówienie w stacjo
Bez mrugnięcia okiem Pani wydała
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 16:40   #1472
ally21
Rozeznanie
 
Avatar ally21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 615
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Takie zamówienie teraz też nie najgorsze (z goldem)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg yv.jpg (45,4 KB, 134 załadowań)
ally21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 16:57   #1473
KlaudiaMagdaWil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez Levuka Pokaż wiadomość
Wysłałam w prywatnej wiadomości
Dzięki wielkie

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

Cytat:
Napisane przez ewamewatralala Pokaż wiadomość
Odebrałam grazynskie zamówienie w stacjo
Bez mrugnięcia okiem Pani wydała
Brawo

Ciągle sobie obiecuję częściej zaglądać na to forum i zapominam być systematyczną w tym temacie, więc mam za swoje, bo zawsze zauważę takie okazje po fakcie... Ech, zdolna ja, nie ma co

Peppera, którego wskazałyście, też sobie zainstaluję, bo wczoraj ktoś zachwalał na FB na grupie "Biedawka" (wiem, nazwa śmiechowa, ale w postach są tam czasem fajne okazje z różnych dziedzin, np. też wczoraj był post o darmowych kursach wielobranżowych).

Dzięki Dziewczyny za namiary na wszelkie promki itp.

Edytowane przez KlaudiaMagdaWil
Czas edycji: 2022-11-10 o 17:08
KlaudiaMagdaWil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 17:30   #1474
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Ja złożyłam w ciągu 15 minut 4 zamówienia z odbiorem w sklepie. Przed 16 dostałam info że jedno z nich mogę odebrać. Przy odbieraniu pytam co z pozostałym i podobno są w systemie, ale jest jakaś ogólnopolska "awaria" (tiaaa) i mają zablokowane wydawanie zamówień do czasu wyjaśnienia - nie wiadomo kiedy. Trochę mi to wygląda na realną możliwość anulowania zamówień. Nigdy Rosiak takich rzeczy w moim przypadku nie robił (a były dziury nawet większe niż ta). Mam nadzieję że tak się nie stanie, bo inaczej będzie ode mnie foch i ban na zakupy na dłuższy czas, jeśli nie pożegnanie na zawsze. Poważny sklep jeśli przyjmuje zamówienie do realizacji to powinien je zrealizować. Robi akcje promocyjne, to ma wysłać promocyjne zamówienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 17:41   #1475
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Mnie dziwi tylko to, że oni tak często mają te dziury w systemie. Przecież tak często dają jakieś kody, że już standardowo powinni wiedzieć jakie dać wykluczenia, a nie wiecznie te same błędy :P w sensie dla nas fajnie, ale póxniej takie kwiatki wychodzą z globalnymi "awariami".
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 18:02   #1476
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

no i wtedy będzie nie fajnie bo część osób będzie miało zrealizowane zamówienie a reszta nie. To mogliby się zdecydować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 18:06   #1477
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 300
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Uff... odebrałam w stacjonarce moje trzy kubeczki z prezentem. Wiecie, że za każde odbierane w stacjo zamówienie przysługuje gratis- peeling migdałowy 75 ml? Dodatkowa przyjemność!
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-10, 18:12   #1478
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
no i wtedy będzie nie fajnie bo część osób będzie miało zrealizowane zamówienie a reszta nie. To mogliby się zdecydować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedyś była teoria, że te dziury są "kontrolowane", ale dzisiejsza to chyba nie była. A zresztą podobno w YR jest ostatnio duży przepływ pracowników, więc skoro się często zmieniają, to może i nie dziwne, że nie ogarniają promocji. Mam tylko nadzieję, że dostanę moje jedyne zamówienie. Dość długo polowałam na Sur La Lande.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 18:13   #1479
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

też właśnie czekam na ten zapach bo długo był niedostępny. W normalnej cenie bym go nie kupiła...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 18:32   #1480
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Mnie dziwi tylko to, że oni tak często mają te dziury w systemie. Przecież tak często dają jakieś kody, że już standardowo powinni wiedzieć jakie dać wykluczenia, a nie wiecznie te same błędy :P w sensie dla nas fajnie, ale póxniej takie kwiatki wychodzą z globalnymi "awariami".
Często dziury w systemie to były kiedyś, od roku takie okazje praktycznie się nie zdarzają.
Mam nadzieję, że jednak przyjmą tą akcję na klatę i zrealizują zamówienia
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 18:45   #1481
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Często dziury w systemie to były kiedyś, od roku takie okazje praktycznie się nie zdarzają.
Mam nadzieję, że jednak przyjmą tą akcję na klatę i zrealizują zamówienia
oby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-10, 18:59   #1482
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
też właśnie czekam na ten zapach bo długo był niedostępny. W normalnej cenie bym go nie kupiła...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja również. Mam nadzieję, że zrealizują zamówienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 19:10   #1483
kuba222
Rozeznanie
 
Avatar kuba222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 966
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Dziękuję Zdążyłam zrobić zamówienie: Kubeczek + "Serum regenerujące na noc efekt melatoniny" za niespełna 8 zł. Tylko jedno, ale dobre i to. Mam nadzieję, że wyślą.
__________________
"Jesteśmy tak zajęci wypatrywaniem tego, co przed nami, że nie poświęcamy czasu na cieszenie się z tego, gdzie jesteśmy teraz."

~ Calvin & Hobbes
kuba222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 19:40   #1484
pa780
Raczkowanie
 
Avatar pa780
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Ja już odebrałam kilka zamówień w stacjonarce, smsy dostałam po 12- czyli pół godziny po złożeniu zamówienia i przed niby-awaria. Nie było żadnego problemu, panie mile

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pa780 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 20:19   #1485
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Ja złożyłam zamówienie stacjonarnie ok. 13tej i nadal są przetwarzane. Przechodziłam obok sklepu Yves ok. 18tej, były 3 panie ekspedientki i zero klientów chyba przez tą awarię plotkowały zamiast pakować zamówienia

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 20:23   #1486
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Ja zamówiłam po 15 w drodze do dentysty🤣 Sms o odbiorze przyszedł po 18.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-10, 20:35   #1487
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

U mnie po ok 4 h były gotowe. Pani przekonała nawet cały magazyn w poszukiwaniu moich dwóch kubków i ich nie znalazła dała mi zamiast tego kosmetyczkę z miniaturami z serii argan i róża. Nawet lepiej, bo mam w domu trzy takie kubki z zeszłego roku
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-11, 07:43   #1488
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 491
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Często dziury w systemie to były kiedyś, od roku takie okazje praktycznie się nie zdarzają.
Mam nadzieję, że jednak przyjmą tą akcję na klatę i zrealizują zamówienia
Ja miałam jakieś 5-6 lat przerwy od Yves rocher, okazjonalnie robiłam tylko zakupy w stacjonarce, więc chyba najlepsze mnie ominęło
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-11, 08:15   #1489
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mollybloomj Pokaż wiadomość
Uff... odebrałam w stacjonarce moje trzy kubeczki z prezentem. Wiecie, że za każde odbierane w stacjo zamówienie przysługuje gratis- peeling migdałowy 75 ml? Dodatkowa przyjemność!
Kiedyś dawali Karite. Fajnie, że teraz jest migdałowy

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-11, 11:57   #1490
KlaudiaMagdaWil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez mollybloomj Pokaż wiadomość
Uff... odebrałam w stacjonarce moje trzy kubeczki z prezentem. Wiecie, że za każde odbierane w stacjo zamówienie przysługuje gratis- peeling migdałowy 75 ml? Dodatkowa przyjemność!
Oooo, dzięki za info Też jestem mile zaskoczona, że tym razem jest wersja migdałowa, a nie jak dotychczas karite, zawsze to coś innego do przetestowania.

Dasz znać, jak się sprawdził u Ciebie ten peeling?

Z karite moja skóra się nie polubiła, bo był zbyt tłustej konsystencji i ma jak dla mnie za mało drobinek ściernych...

Liczę na to, że ten migdałowy będzie lepszy
KlaudiaMagdaWil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-11, 13:12   #1491
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Dziewczyny macie prawo do złożenia reklamacji.

Bo to nie jest błąd systemu.

Kliknełyscie zamówienia zgodnie z zasadami SINGLEDAY i otrzymaliście na emaila potwierdzenia przyjęcia zamówień do realizacji.

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

To nie jest żadna awaria tylko kolejne zaniedbanie przez pracowników.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

To by oznaczało zmianę strategii w obsłudze klientow.

Czyli zamawiaj, ale nigdy nie wiesz czy my tego nie anulujemy.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

W regulaminie jest to

Zgodnie z obowiązującymi przepisami informujemy również Klienta - Konsumenta o unijnej platformie internetowej ODR, mającej na celu pozasądowe rozstrzyganie sporów dotyczących zobowiązań umownych wynikających z internetowych umów sprzedaży lub umów o świadczenie usług, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

https://ec.europa.eu/consumers/odr/m...e2.show&lng=PL

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Kliknąć Rozpocznij sprawe wprowadzic dane LokalizacjaUl. Chmielna 71 00-801 Warszawa

Nazwa firmyYVES ROCHER POLSKA SP Z O O

i opis sporu.

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

I moje odczucia na koniec.

Takie niezbyt przyjemne zrobiło sie to zamawianie w YR.. Kiedyś to byla autentyczna frajda. Otwieranie paczki przy kawce rano. A teraz koszty pomyłek odbijają się na jakości produktów. Zniknęły nasze ulubione produkty. Nagle bez uprzedzenia... I jeszcze ta sprawa z Nawalnym...w dobie wojny....
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-11, 13:13   #1492
amy93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 442
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie prawo do złożenia reklamacji.

Bo to nie jest błąd systemu.

Kliknełyscie zamówienia zgodnie z zasadami SINGLEDAY i otrzymaliście na emaila potwierdzenia przyjęcia zamówień do realizacji.

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

To nie jest żadna awaria tylko kolejne zaniedbanie przez pracowników.

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

To by oznaczało zmianę strategii w obsłudze klientow.

Czyli zamawiaj, ale nigdy nie wiesz czy my tego nie anulujemy.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

W regulaminie jest to

Zgodnie z obowiązującymi przepisami informujemy również Klienta - Konsumenta o unijnej platformie internetowej ODR, mającej na celu pozasądowe rozstrzyganie sporów dotyczących zobowiązań umownych wynikających z internetowych umów sprzedaży lub umów o świadczenie usług, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

https://ec.europa.eu/consumers/odr/m...e2.show&lng=PL
Na razie na szczęście nie mamy co reklamować dalej liczę, że zamówienia zostaną normalnie zrealizowane.

Jeśli nie, zgłaszam sprawę do UOKiKu, od czegoś w końcu są, a takie masowe anulowanie zamówień to jest naruszenie zbiorowych interesów konsumentów. W regulaminie YR mają wyraźnie napisane, że wysłanie maila "przyjęcie zamówienia do realizacji" jest równoznaczne z przyjęciem przez YR oferty zakupy złożonej przez klienta podczas składania zamówienia. Jeśli będziecie chciały, mogę zebrać na priv dane z Waszych zamówień i wysłać wszystko razem.
Myślę że mimo wszystko taniej dla nich będzie zrealizować te zamówienia, niż płacić kary nałożone przez UOKiK.

Ale zobaczymy, mimo wszystko jestem dobrej myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amy93 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-11, 13:40   #1493
KlaudiaMagdaWil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

W pełni rozumiem niezadowolenie z jakości obsługi wysyłkowych zamówień.
Ja taż kilka razy miałam problem z przestrzeni 3 lat, odkąd zamawiam przez internet. I nie mówię tu o drobiazgach, że zamiast 2 standardowych próbek kosmetyków dołączanych do paczki, była sama ulotka, a po próbkach ani widu, ani słychu.
Chodzi mi o grusze sprawy, typu: na fakturze miałam 3 opłacone balsamy do ciała, a w paczce tylko 2 i żadnego wyjaśnienia od firmy, więc składałam reklamację.
Otrzymałam kilka razy pootwierane perfumy (z użytym atomizerem, bo od pierwszego "psiknięcia" była możliwa aplikacja perfum i od razu po wyjęciu perfum z pudełka, które miało uszkodzoną folię zewnętrzną, było czuć zapach)...
Raz miałam otwarty krem z serii Anti Global Age, było wybrane ponad 1/4 kremu ze słoiczka, połamana nakrętka i oczywiście porwana folia, a nawet rozwalone pudełko od kremu (karton z przesyłki kurierskiej w tym przypadku była akurat cały). Porobiłam zdjęcia i im wysłałam.
Hitem natomiast była raz paczka z paczkomatu, od razu po wyjęciu paczki z szafki paczkomatowej, w kartonie była dziura na wielkość męskiej pięści, przytomnie od razu przy paczkomacie porobiłam foty, a w domu okazało się, że brakuje 4 szamponów z 9, które zamówiłam i tradycyjnie opłaciłam z góry.
Co się tam dzieje przy pakowaniu zamówień, to chyba wolałabym nie wiedzieć, ale skoro zapłaciłam za pełnowartościowe produkty, to mam prawo je reklamować, jeśli są niewyjaśnione braki w odebranym zamówieniu lub pootwierane i co gorsza używane kosmetyki. Wielokrotnie się wkurzałam i dziwiłam, czemu pracownicy sekcji pakowania zamówień wysyłkowych nie przejdą się do sklepu stacjonarnego, by przetestować na sobie zapach, tylko otwierali perfumy przeznaczone do wysyłki...
BOK bardzo przepraszał za takie akcje i naprawiali szkody, ale mi się nie uśmiecha tracić czas na pisanie maili z załączonymi zdjęciami oraz na odsyłanie np. rozwalonego i wybranego częściowo kremu, bo jak każdy normalny człowiek wolałabym otrzymać pełnowartościowy produkt, za który zapłaciłam.
KlaudiaMagdaWil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-11, 13:46   #1494
ewamewatralala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 362
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Kiedyś dawali Karite. Fajnie, że teraz jest migdałowy

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Ja dostałam Karité wczoraj.
ewamewatralala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-11, 14:03   #1495
KlaudiaMagdaWil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Ps: zapomniałam dodać, że kiedyś w mailu do BOK Rośka napisałam wskazówkę, że może warto by było wprowadzić pakowanie zamówień internetowych pod nadzorem kamer. Tak jest w aptece internetowej, w której zamawiam od lat - na pudełkach z tej apteki jest nadruk, że "pakowano pod nadzorem kamer" i dosłownie nigdy nie zdarzyło się, by brakowało jakiegoś leku, czy innego produktu z zamówienia (a kupuję w tej aptece dobrych kilka lat i trochę tych zamówień było).

Wiele lat temu zamawiałam specjalistyczne preparaty do pielęgnacji włosów z innej, mało znanej firmy (to było przed tym, nim odkryłam zakupy internetowe w Rośku), raz nie było w paczce jednego produktu, który widniał na fakturze, zgłosiłam więc reklamację i z obsługi tegoż sklepu odpisali mi, że sprawdzą zdjęcie ze skanowania paczki tuż przed jej zaklejeniem do wysyłki. Skan paczki potwierdził powód mojej reklamacji i z przeprosinami dosłali mi brakujący produkt. Czyli, jak widać, można kontrolować prawidłowość realizacji wysyłek zamówień internetowych, ale firma musi sobie zadać trochę trudu, by wprowadzić taki rodzaj elektronicznej kontroli...

Póki co, w Rośku chyba tego nie wprowadzili, skoro pisałyście w postach z tego tygodnia, że trafiły się w Waszych zamówieniach pootwierane perfumy...

Dodam, że gdy robię przez neta zamówienie na odbiór własny w stacjonarce, to zawsze wszystko jest ok, zamówienia sią kompletne, produkty nowiutkie.
Ale wiadomo, że nie wszystko jest dostępne w stacjo, więc czasem trzeba robić zamówienia z dostawą kurierską lub przez paczkomat i czasem wychodzą takie kwiatki, jak napisałam w moim poprzednim poście...

Ech ponarzekałam sobie trochę, bo jak pisałyście o swoich problemach z zamówieniami internetowymi, to poprzypominały mi się moje przygody z zakupami tą drogą i postanowiłam dać znać na forum, jak to było u mnie (czyli, co mi podnosiło ciśnienie na przestrzeni 3 ostatnich lat, przy zamówieniach przez neta)...

Co do stacjonarek, to dla osób z Warszawy i okolic, polecam tę w Galerii Wileńska, tam często są rzeczy, których nie ma już w innych sklepach stacjonarnych, a oni mają spory magazyn, więc nierzadko przy zamówieniach on-line pokazuje mi, że dany kosmetyk lub gadżet jest dostępny jeszcze u nich (tak było w zeszłym i w tym roku z kosmetykami np. z outletu)

Edytowane przez KlaudiaMagdaWil
Czas edycji: 2022-11-11 o 14:15
KlaudiaMagdaWil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-11, 14:24   #1496
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

https://prawo.gazetaprawna.pl/artyku...er-polska.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-11, 14:25   #1497
SilverMist
Rozeznanie
 
Avatar SilverMist
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 822
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Na razie nie ma się co spinać, chyba nikomu nie anulowali zamówień, a część osób już swoje odebrała. Oby nie były potrzebne interwencje.
W moim przypadku większych problemów z paczkami z YR nigdy nie było poza standardowymi przypadkami, że brakowało produktu i dosyłali. Raz dostałam otwartą edt kwiat wiśni (brak kartonowego wieczka od pudełka), ale to było przy wycofywaniu serii i zależało mi na zachomikowaniu resztek, więc się nie upominałam o wymianę. Inna sprawa, że ostatnio np. zamawiałam perfumy z Notino, z góry było wiadomo, że uszkodzone opakowanie (dostałam na to rabat do ceny promocyjnej), a po wyjęciu z paczki okazało się, że uszkodzenie jest minimalne (miła niespodzianka). Może więc niech YR weźmie pod uwagę, że uszkodzone produkty wypada sprzedawać z rabatem i uprzedzić, że taka usterka istnieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SilverMist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-11, 14:31   #1498
mollybloomj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 300
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez KlaudiaMagdaWil Pokaż wiadomość
Oooo, dzięki za info Też jestem mile zaskoczona, że tym razem jest wersja migdałowa, a nie jak dotychczas karite, zawsze to coś innego do przetestowania.

Dasz znać, jak się sprawdził u Ciebie ten peeling?

Z karite moja skóra się nie polubiła, bo był zbyt tłustej konsystencji i ma jak dla mnie za mało drobinek ściernych...

Liczę na to, że ten migdałowy będzie lepszy
Już wiem, że akurat nie mieli karite i dali mi migdał. Tak więc miałam szczęście. Jak użyję, zaraz dam znać.
mollybloomj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-11, 14:58   #1499
KlaudiaMagdaWil
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Cytat:
Napisane przez SilverMist Pokaż wiadomość
Na razie nie ma się co spinać, chyba nikomu nie anulowali zamówień, a część osób już swoje odebrała. Oby nie były potrzebne interwencje.
W moim przypadku większych problemów z paczkami z YR nigdy nie było poza standardowymi przypadkami, że brakowało produktu i dosyłali. Raz dostałam otwartą edt kwiat wiśni (brak kartonowego wieczka od pudełka), ale to było przy wycofywaniu serii i zależało mi na zachomikowaniu resztek, więc się nie upominałam o wymianę. Inna sprawa, że ostatnio np. zamawiałam perfumy z Notino, z góry było wiadomo, że uszkodzone opakowanie (dostałam na to rabat do ceny promocyjnej), a po wyjęciu z paczki okazało się, że uszkodzenie jest minimalne (miła niespodzianka). Może więc niech YR weźmie pod uwagę, że uszkodzone produkty wypada sprzedawać z rabatem i uprzedzić, że taka usterka istnieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, gratuluję, bo miałaś szczęście, że ominęły Ciebie takie "przygody" z zakupami przez neta.
Myślałam, że miałam wielkiego pecha, bo co jakiś czas w moich zamówieniach były takie "kwiatki", ale po wpisach innych dziewczyn widzę, że nie tylko mnie to spotkało... Nawet im napisałam, że gdy nie dopilnowują pakowaczy internetowych zamówień, to godzi to w ich markę, bo ludzie wolą wtedy iść do drogerii i kupić na miejscu, mając większą pewność, że nikt nie otwierał wcześniej kosmetyku.

To byłoby dobre, żeby przy wystawianiu takich kosmetyków był dopisek o ewentualnych uszkodzeniach, aby klient miał jasność.
Tak jest w niektórych internetowych dyskontach książkowych i często się nawet okazuje, że uszkodzenie np. okładki książki jest mniejsze, niż się spodziewałam

Odnośnie pewności kosmetyków, że są nieotwierane, to odkryłam niedawno kolorówkę w Action ich marki własnej, bo wiele rzeczy jest hermetycznie zapakowanych.
Wiem, że to może nie jest bardzo ekologiczne, ale kupując np. pomadki, czy kredki do makijażu, wolę mieć pewność, że nikt nie testował jej wcześniej na sobie, a uwierzcie mi, że w zwykłej małej drogerii sieciowej widziałam kiedyś, jak kobitka po kolei otwierała np. nowe tusze do rzęs i oglądała szczoteczki z mascary, mimo, że obok leżały testery tych tuszy...

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez maruda80 Pokaż wiadomość
też właśnie czekam na ten zapach bo długo był niedostępny. W normalnej cenie bym go nie kupiła...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zapach przepiękny, tylko na mnie wyjątkowo krótko się trzyma (ale może to specyfika mojej skóry)...

Edytowane przez KlaudiaMagdaWil
Czas edycji: 2022-11-11 o 15:02
KlaudiaMagdaWil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-11, 15:02   #1500
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher - cz. 24

Artykuł sprzed 10 lat

Być może w poniedziałek przekonamy się co z wczorajszymi zamówieniami
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-28 10:59:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.