Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-14, 10:09   #241
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

Corii,
ty nie strasz koleżanki cenami ....
dobrze że nie powiedziałaś im, ile masz już tych cienie
Mogły nie pytać
Nooo, na głowe jeszczjo nie upadłam, aby się chwalić ile posiadam
Tym bardziej, ze one z tych, co to sie oburzają, ze na kosmetyk mozna wydać AŻ tyle
Zresztą była niedawno o tym rozmowa i się nawet wypowiadałaś
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-04-14 o 10:10
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 10:12   #242
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mogły nie pytać
Nooo, na głowe jeszczjo nie upadłam, aby się chwalić ile posiadam
Tym bardziej, ze one z tych, co to sie oburzają, ze na kosmetyk mozna wydać AŻ tyle
Zresztą była niedawno o tym rozmowa i się nawet wypowiadałaś
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 10:17   #243
bossygirl
Przyczajenie
 
Avatar bossygirl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A u mnie dziewczyny w pracy zachwycały się dzisiaj cieniem Orange, który połaczyłam na oku z Black Tied i wypytwały jakie mam cienie, gdzie kupuje i po ile. Jak usłyszały, ze jeden wkąłd 49 zł, to widziałam brak zrozumienia w oczach
A możesz wrzucić jakieś zdjęcia? Jestem ciekawa co wykombinowałaś, bo szukam inspiracji do Orange oczywiście na moje zrozumienie możesz liczyć
__________________
Mój blog kosmetyczny

http://wysokie-obcasy.blogspot.com/


ZAPRASZAM
bossygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 10:28   #244
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez bossygirl Pokaż wiadomość
A możesz wrzucić jakieś zdjęcia? Jestem ciekawa co wykombinowałaś, bo szukam inspiracji do Orange oczywiście na moje zrozumienie możesz liczyć
Jasne, tym bardziej, ze robiłam zdjęcia rano. Ale dopiero popołudniu/wieczorem wrzucę na swatchowy, bo teraz kisze sie w pracy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 10:31   #245
bossygirl
Przyczajenie
 
Avatar bossygirl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jasne, tym bardziej, ze robiłam zdjęcia rano. Ale dopiero popołudniu/wieczorem wrzucę na swatchowy, bo teraz kisze sie w pracy
super
__________________
Mój blog kosmetyczny

http://wysokie-obcasy.blogspot.com/


ZAPRASZAM
bossygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:36   #246
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Martuś Ty, kurcze, nie rób takich rzeczy...to tak jak ze spoilerami-powinno się u góry napisac uwaga i wkleić wszystko niewidoczną czcionką coby osoby o słabych nerwach (czytaj:słabej woli opracia sie zakupom) nie czytały. Pytanie brzmi - dlaczego ja czuję, ze wszystkie te rzeczy są mi niezbędne do dalszej egzystencji??
To tak jak mi jako wielka fanka MACowych pedzli na pewno chce wszystkie 4.. MSFom tez sie pewnie nie opre a na pomadki nawet nie patrzylam, zeby sie jeszcze bardziej nie zalamac
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:46   #247
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
To tak jak mi jako wielka fanka MACowych pedzli na pewno chce wszystkie 4.. MSFom tez sie pewnie nie opre a na pomadki nawet nie patrzylam, zeby sie jeszcze bardziej nie zalamac
wiem, nagle wydaje Ci sie, ze te wszystkie pędzle, które masz są jakieś takie niewystarczające i akurat musisz ( a właściwie MUSISZ) kupić jeszcze inne. MSF y- o tak!ja się nie umiem oprzeć temu, co błyszczące Kusi mnie jeszcze strasznie ten koralowy róż, ale próbuję sobie przetłumaczyć, że koralowego rózu to ja ewidentnie nie potrzebuję (mam nadzieję, ze na żywo okaże sie wyjątkowo brzydki, bo jak do tej pory to wybijanie go sobie z głowy średnio mi idzie )
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 12:50   #248
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Marta za kuszenie :P

Ja bym tak nie demonizowała podkładów NW... sama jestem przykładem że ta odrobina różu w podkładzie robi dużą różnicę. No ale najlepiej rzeczywiście samemu potestować.

Ach, Orange to moja MACowa cieniowa miłość Tyle że na razie czekam na słoneczne dni żeby do niego wrócić bo w pracy mam dość pomarańczowe światło i efekt jest w tym przypadku mało korzystny. Ale niech no tylko wrócą słoneczne dni
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 15:50   #249
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
wiem, nagle wydaje Ci sie, ze te wszystkie pędzle, które masz są jakieś takie niewystarczające i akurat musisz ( a właściwie MUSISZ) kupić jeszcze inne. MSF y- o tak!ja się nie umiem oprzeć temu, co błyszczące Kusi mnie jeszcze strasznie ten koralowy róż, ale próbuję sobie przetłumaczyć, że koralowego rózu to ja ewidentnie nie potrzebuję (mam nadzieję, ze na żywo okaże sie wyjątkowo brzydki, bo jak do tej pory to wybijanie go sobie z głowy średnio mi idzie )
A są gdzieś zdjęcia tych pędzli, koralowego różu? Brzmi cudownie .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 16:49   #250
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez bossygirl Pokaż wiadomość
super
Na swatchowym juz wstawiłam zdjątko Orange na oku
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:00   #251
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

http://www.temptalia.com/mac-magical...011#more-29182

__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 17:06   #252
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Ooo fajnie się zapowiada!
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:12   #253
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Haha przypomniało mi sie jak mojej mamie powiedziałam ze ten puder wraca to usłyszałam "a to mogę go przestać oszczędzać!" bo wcześniej go oszczędzała bo to LE
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 17:15   #254
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
No to jak brazowo-zloty, to zolty podklad, czyli NC..

Ja Ci powiem, uwazaj na rozowe tony podkladow i nie ufaj bezgranicznie paniom w MACu.. oczywiscie nie chce nikogo urazic, sama mialam stycznosc z przesympatycznymi osobami o ogromnej wiedzy i zamilowaniu do makijazu.. a mylic sie jest rzecza ludzka.. jednak jesli chodzi o dobor podkladu w MACu, to mam bardzo niemile wspomnienia.. zostalam dopasowana do rozowego podkladu wlasnie - NW20.. wyladowalam w domu z 5 podkladami MACa o tymze odcieniu.. okazalo sie jednak niedawno, ze jestem zolta, a nie rozowa i moj odcien to NC15 w kilku MACach wciskano mi zawsze NW, choc mowilam, ze cos jest nie tak.. nikt nie zasugerowal, ze moze bym sprobowala NC.. nawet jak poszlam juz kupic ten NC, ale jeszcze dla pewnosci spytalam pania o rade, to chwycila po odcien NW i chciala mnie malowac.. gdy sama zaczelam jej wyjasniac, ze chyba jednak jestem zolta, a nie rozowa, to zwatpila i stwierdzila, ze no moze rzeczywiscie twarz mam zolta, ale rece mam rozowe

Taka moja historia ku przestrodze

Wiekszosc z nas uzywa podkladow o zoltych tonach. Rozowe stosowane sa do cery ziemistej w celu dodania takiego zdrowego rumienica..

Najlepiej wez probki i sama posprawdzaj na spokojnie w domu, ktory Ci lepiej pasuje zreszta to wszystko jest bardzo umowne.. jak Kamil pisal, niektore podklady sa mniej lub bardziej rozowe, mniej lub bardziej zolte, czy szarawe.. trzeba przetestowac naskornie.. ale ja bym celowala w NC..
No jak mam być szczera to ta pani w MACu jakoś nie wzbudziła mojego zaufania, może za sprawą smug z podkładu i korektorowej pandy naokoło oczu?
Mam te próbki to potestuję, ale po inne raczej się nie wybiorę, bo nie mam MACa u siebie Tamte rzeczy kupiłam przejazdem będąc w Krakowie.

Dzięki za odzew!
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 18:31   #255
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Haha przypomniało mi sie jak mojej mamie powiedziałam ze ten puder wraca to usłyszałam "a to mogę go przestać oszczędzać!" bo wcześniej go oszczędzała bo to LE
pozdrów Mamę - jest świetna!

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
No jak mam być szczera to ta pani w MACu jakoś nie wzbudziła mojego zaufania, może za sprawą smug z podkładu i korektorowej pandy naokoło oczu?
Mam te próbki to potestuję, ale po inne raczej się nie wybiorę, bo nie mam MACa u siebie Tamte rzeczy kupiłam przejazdem będąc w Krakowie.

Dzięki za odzew!
jakby co to służę pomocą w zdobyciu innych a nawet w odlewce ze swojego jakby co
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 18:35   #256
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Corii makijaż z Orange przepiękny ciekawe jak by wyglądał na moich brązowych oczętach? Hmm...
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 18:45   #257
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Corii makijaż z Orange przepiękny ciekawe jak by wyglądał na moich brązowych oczętach? Hmm...
Palinko, dziękuję
Myślę, że na Tobie wyglądałby super Spróbuj sama - jeśli masz cień, jeśli nie to go serdecznie polecam. W ogóle ostatnio bardzo pokochałam maty MAC-a - szczególnie kolorystycznie wściekłe maty
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 19:35   #258
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
jakby co to służę pomocą w zdobyciu innych a nawet w odlewce ze swojego jakby co
Dziękować
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 20:20   #259
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Pomyślę, cienia nie mam, bo zaopatrywać się będę dopiero w święta jak będę w UK, jak narazie posiadam bardzo skromną kolekcję. Ale nad tym się zastanowię, tylko czy jak go juz kupię to będę umiała uzyskać nim zamierzony efekt? Bo to nie zawsze jednak wychodzi tak jak by się chciało żeby wyszło
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 21:06   #260
bossygirl
Przyczajenie
 
Avatar bossygirl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Corii swatch wygląda super ;] muszę wypróbować. Bo bałam się tej czerni, ale wygląda całkiem fajnie

Byłam dzisiaj w MACu zapisac się na makijażyk i niusy mam takie: 30.04 to prawdopodobna data wejścia Surf Baby, może się zmienić. A jeśli chodzi o Fashion Flower ... to z tej kolekcji ma być tylko jakiś tusz... szminek nie będzie...
__________________
Mój blog kosmetyczny

http://wysokie-obcasy.blogspot.com/


ZAPRASZAM
bossygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 21:31   #261
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez palina_malina Pokaż wiadomość
Pomyślę, cienia nie mam, bo zaopatrywać się będę dopiero w święta jak będę w UK, jak narazie posiadam bardzo skromną kolekcję. Ale nad tym się zastanowię, tylko czy jak go juz kupię to będę umiała uzyskać nim zamierzony efekt? Bo to nie zawsze jednak wychodzi tak jak by się chciało żeby wyszło
Skromna nie skromna, ale do czegoś trzeba zacząć i jakoś rozkręcić, prawda? Efekt jest naprawdę prosty w uzyskaniu, wystarczy nałożyć jakis Paint Pot macowy a na to Orange, najlepiej kilkakrotnie i systemem "pac-pac" pędzlem 239 (Aczkolwiek ja używam jego odpowiednika Hakuro). No i czarny rozetrzeć w zewnetrznym kaciku i jakims brązem przejechać po załamaniu.
Cytat:
Napisane przez bossygirl Pokaż wiadomość
Corii swatch wygląda super ;] muszę wypróbować. Bo bałam się tej czerni, ale wygląda całkiem fajnie
Black Tied jest fajny, ma takie drobinki, chociaż na oku za bardzo tego nie widać, w sumie czy nałożę Carbon, czy Black Tied to dużej widocznej róznicy njet Jak się boisz czerni, to użyj ciemnego brązu, też będzie ładnie grało
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 21:40   #262
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez bossygirl Pokaż wiadomość
Corii swatch wygląda super ;] muszę wypróbować. Bo bałam się tej czerni, ale wygląda całkiem fajnie

Byłam dzisiaj w MACu zapisac się na makijażyk i niusy mam takie: 30.04 to prawdopodobna data wejścia Surf Baby, może się zmienić. A jeśli chodzi o Fashion Flower ... to z tej kolekcji ma być tylko jakiś tusz... szminek nie będzie...
JAK TO szminek nie będzie?! Muszą być... Ale nie ugnę się i zamówię na eBayu, jak rzeczy ze Stylishly Yours. Nie ze mną te numery
Corii, Atlantic miałam na dole, położony na czarną kredkę, na górze jako mały akcent, "pionowo" w załamaniu powieki. Zza niego wychodził Parfait Amour, a reszta w Seedy Pearl (kocham ten cień)
Super makijaż na ciepłe dni, cudowny! Zrobiłam nawet jakieś fotki ale wyszły tak marnie, że nie wstawiłam
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 21:41   #263
sheepi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Corii pięknie wyglądają ten intensywne cienie, ale najbardziej podoba mi się Chrome Yellow na Twojej powiece. Mam wrażenie że z nim barwa Twojej tęczówki jest jeszcze bardziej intensywna i głęboka. Strasznie nęci mnie ten kolor, a zwłaszcza na oczach, aż czuć wiosnę w powietrzu Zastanawiam się tylko czy będzie pasować do szarawych/zielonych/nieokreślonych oczu?
sheepi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 21:43   #264
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Oooo jak Ci świetnie w tym makijażu, nie dziwne, że koleżanki pozazdrościły Wyrazisty i fantastycznie wygląda do brązowych oczu, w ogóle ten kolor daje chyba więcej możliwości, niż niebieskie tęczówki, przy których wiele kolorów wygląda mdło

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Skierowane również do Corii
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 22:08   #265
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Corii, Atlantic miałam na dole, położony na czarną kredkę, na górze jako mały akcent, "pionowo" w załamaniu powieki. Zza niego wychodził Parfait Amour, a reszta w Seedy Pearl (kocham ten cień)
Super makijaż na ciepłe dni, cudowny! Zrobiłam nawet jakieś fotki ale wyszły tak marnie, że nie wstawiłam
Dziękuję Miss No cóż, postanowiłam na 100% nabyć Atlantika Opisywany przez Ciebie sposób podziałał ożywczo na moją wyobraźnie i wiem, że muszę mieć tek kolor a tak btw, Seedy tez mam i uwielbiam
Cytat:
Napisane przez sheepi Pokaż wiadomość
Corii pięknie wyglądają ten intensywne cienie, ale najbardziej podoba mi się Chrome Yellow na Twojej powiece. Mam wrażenie że z nim barwa Twojej tęczówki jest jeszcze bardziej intensywna i głęboka. Strasznie nęci mnie ten kolor, a zwłaszcza na oczach, aż czuć wiosnę w powietrzu Zastanawiam się tylko czy będzie pasować do szarawych/zielonych/nieokreślonych oczu?
Sheepi, dziękuję
Chrome troszkę nie dopracowałam, na drugi raz nałoze na białą kredkę, będzie wtedy bardziej żółty i intensywny.
A powiem Ci, ze to kolor, który powoduje, iż oko wydaję się optycznie większe, a spojrzenie takie świeższe
Ja go brałam w ciemno, nie macałam go wcześniej, tyle co widziałam ze swatchów na necie, więc może zaryzykujesz też, aby się przekonać?
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Oooo jak Ci świetnie w tym makijażu, nie dziwne, że koleżanki pozazdrościły Wyrazisty i fantastycznie wygląda do brązowych oczu, w ogóle ten kolor daje chyba więcej możliwości, niż niebieskie tęczówki, przy których wiele kolorów wygląda mdło Skierowane również do Corii
Miss
Ale np. pomarańcz do niebieskich oczu tez jest wręcz idealny Nawet nie wiem, czy nie bardziej niźli do brązowych
Z drugiej strony masz rację, brązowa tęczówka daje sporo możliwości w zakresie używania kolorów cieni, ale o tym dopiero niedawno się sama zaczęłam przekonywać, bo jeszcze 2 miesiące temu, na podsunięcie mi koloru pomarańczowego popukałabym sie w czoło
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 22:12   #266
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
pozdrów Mamę - jest świetna!
Haha przekażę

Cytat:
Napisane przez bossygirl Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w MACu zapisac się na makijażyk i niusy mam takie: 30.04 to prawdopodobna data wejścia Surf Baby, może się zmienić. A jeśli chodzi o Fashion Flower ... to z tej kolekcji ma być tylko jakiś tusz... szminek nie będzie...
Buuuu... i to podwójne buuuu bo po pierwsze 30 to już będę się weekendować w górach i po drugie jak to szminek nie będzie

Corii makijaże super
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 22:22   #267
ollastar
Raczkowanie
 
Avatar ollastar
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Star super
Wiadomości: 335
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny mam do Was wielką prośbę, proszę powiedzcie mi jaki jest Waszym zdaniem najlepszy pędzel MAC do pudru brązującego
ollastar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 22:41   #268
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Corii makijaże super
Brandi, dziękuję ślicznie

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ollastar Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam do Was wielką prośbę, proszę powiedzcie mi jaki jest Waszym zdaniem najlepszy pędzel MAC do pudru brązującego
Dla mnie jest to 138
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 06:42   #269
bossygirl
Przyczajenie
 
Avatar bossygirl
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: WrocLove
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Haha przekażę


Buuuu... i to podwójne buuuu bo po pierwsze 30 to już będę się weekendować w górach i po drugie jak to szminek nie będzie

Corii makijaże super
nie mart się, jak powiedziała MissScareAll, zawsze zostaje ebay. Sama będę musiała się zaopatrzyć
Właśnie mnie zdziwił ten 30, myślałam że będzie w pierwszy weekend maja. Ale jak pisałam to tylko wstępna data, sami jeszcze nie wiedzą na 100%.

Corii z ciemnym brązem już próbowałam, ale to nie to samo właśnie w Twoim makijażu podoba mi się ten kontrast, ale muszę się przyznać że nawet nie mam czarnego cienia ... bo jakoś mi nigdy nie był potrzebny
__________________
Mój blog kosmetyczny

http://wysokie-obcasy.blogspot.com/


ZAPRASZAM
bossygirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 07:45   #270
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez bossygirl;26378548[B
Corii[/B] z ciemnym brązem już próbowałam, ale to nie to samo właśnie w Twoim makijażu podoba mi się ten kontrast, ale muszę się przyznać że nawet nie mam czarnego cienia ... bo jakoś mi nigdy nie był potrzebny
Heh, własnie koleżanka w pracy mi powiedziała, ze strasznie jej się podobał wczorajszy kontrast Orange-Black Tied
Dzisiaj z kolei mam Freshwater
Ja kiedyś i tak wypróbuję pomarańcz z brązem
A czarny cień kup koniecznie, bez niego, jak bez ręki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.