Świece-nieświece jako prezent - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-18, 13:51   #1
lisica_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 43

Świece-nieświece jako prezent


poszukuję świecy na prezent dla mojej siostry, która uwielbia takie gadżety. kiedys dostała świecę, którą jak się zapalało to zmieniała kolory, jednak po 10 minutach ten mechanizm w środku nawalał i był koniec atmosfery. chciałam pójść dalej i gdzieś mignęły mi świece, takie normalne z wosku, ale które się nie palą, a jednak świecą bo jest tam, najprawdopodobniej jakaś lampka. może na baterie w środku czy coś... czy ktoś takie widział i wie gdzie je można kup[ić?
lisica_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 20:07   #2
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Świece-nieświece jako prezent

Cytat:
Napisane przez lisica_80 Pokaż wiadomość
poszukuję świecy na prezent dla mojej siostry, która uwielbia takie gadżety. kiedys dostała świecę, którą jak się zapalało to zmieniała kolory, jednak po 10 minutach ten mechanizm w środku nawalał i był koniec atmosfery. chciałam pójść dalej i gdzieś mignęły mi świece, takie normalne z wosku, ale które się nie palą, a jednak świecą bo jest tam, najprawdopodobniej jakaś lampka. może na baterie w środku czy coś... czy ktoś takie widział i wie gdzie je można kup[ić?
na Allegro zobacz
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 22:07   #3
karolkao89
Zadomowienie
 
Avatar karolkao89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 030
Dot.: Świece-nieświece jako prezent

ja mam taką w kształcie choinki 22cm, która reaguje na ciepło. Dostałam ją na targu , ale wiadomo, że nie wiadomo (ale sie słowa mi ułozyły:P) czy w twoich rejonach bedzie. Tzn reaguje na ciepło: jak przystawie lampkę to się nagrzewa i jak zgasze lampkę to zmienia kolory przez 10sekund. Jak się zapali knot to też miga kolorami powoli, i fajna jest, ale 3 cm przed koncem swieczki nie wolno już zapalać bo tam jest caly mechanizm
karolkao89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 09:20   #5
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Świece-nieświece jako prezent

Wpisz w wyszukiwarce lub na targach, ewentualnie w hurtowniach, jeśli masz dostęp.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 20:33   #6
brokuly_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 4
Dot.: Świece-nieświece jako prezent

hmmm, sprawdź może w swoim mieście, napewno masz jakiś sklep z pierdółkami różnego rodzaju, myślę, że tam znajdziesz, ja właśnie w takim miejscu zakupiłam świeczkę, którą opisałaś, kosztowała coś ok 10zł
brokuly_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 22:36   #7
Miss Saeki
Zakorzenienie
 
Avatar Miss Saeki
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7 209
Dot.: Świece-nieświece jako prezent

Widziałam takie w Tchibo.
__________________
Książki LC
Miss Saeki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 09:25   #8
lisica_80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 43
Dot.: Świece-nieświece jako prezent

kinga1701 to najbliższe tego o co mi chodzi wlasciwie chodzilo wlasnie o swiece ledowe, tylko nie wiedzialam jak fachowo to nazwac. te zmieniajace kolory siostra miala (jako tradycyjna swieczka) ale na dluzsza mete sie nie sprawdzily. wasza pomoc stala sie nioceniona, bo mnie naprowadzilyscie na dobry trop znalazla, ledowe, ktore nie zmieniaja kolorow, ale sa sliczne http://www.bottonex.com.pl/magento/b...we-swiece.html w kazdym razie nie zdazylam z tym prezentem dla siostry na gwiazdke, ale w styczniu ma urodziny, wiec nic straconego
lisica_80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.