Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 21:48   #1441
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cześć koleżanki
nie bylo mnie 2 dni bo wczorajszy wieczór bez komp - romantyczny wieczór z tż

co do spacerówki to ja też z jumpera jestem b. zadowolona a jedyny minus to właśnie dostęp do kosza, a na lato pomyślę o parasolce tak na szybkie wypady

u nas też dziś było mroźnie ale słonecznie i na spacerku spędziliśmy 1,5 godz bo w domu od tygodnia jest strasznie marudny ale jutro mam mamę u siebie więc troszkę odpocznę

kardashi to super wieści
zdrówka dla Tymka, Gabi i wszystkich małych smarków

i dziewczyny nie kłócić się! i proszę nie narzucać na siłę swojego zdania, w końcu to forum a nie miejsce na monologi i prawo do słusznego zdania tylko jednej osoby! i nie linczujcie mnie teraz

ps. właśnie mi się przypomniało jak na innych wątkach dziewczyny pisały, że na początku udzielały się w poczekalni na maj-czer ale zniechęciła je zła atmosfera i te kłótnie

obmyśliłam plan jak powoli, bezboleśnie i skutecznie (mam nadz) odstawić Wiktorka od piersi więc poproszę o kciuki
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 23:59   #1442
marhalczar
Zadomowienie
 
Avatar marhalczar
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Madryt / Lublin
Wiadomości: 1 035
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witajcie dziewczyny i sorki, ze sie nieodzywalam ostatnio ale prawie na rzesach chodze
...moja Amelia przeszla okropny tydzien, goraczka 38,9-39, kupcia 6-8 razy dziennie, czasami wymioty i noce nieprzespane
, nie chciala ani kaszki ani jogurtów..jedyne cycus mamy, obiadki i owoce oraz wode...

Efektem tego jest na dzien dzisiejszy nastepujacy....od ubieglego wtorku w buzi pojawilo sie 5 zabków wiecej i dwa nastepne przebijajace sie (W buzi juz widac 8 zabków)

...nie wiem czy to normalne czy nie ..ROSNA JAK GRZYBY PO DESZCZU
!!!!.., a mnie juz sil brak.

Juz nie moge sie doczekac na przylot mojej mamy w poniedzialek, schudlam 4 kg, nie spie po nocach, bo ciagle mala sie budzi, w dzien udaje mi sie czasami zdrzemnac chwilke...

Dzisiaj biedactwo czuje sie lepiej, zjadla wszystkie posilki i zasnela kolo 22 i jak narazie ani razu sie nie przebudzila, a ja z przemeczenia nie moge zasnac :-(

Czy któras z was spotkala sie z czyms takim, ze tyle zabków na raz wychodzi?

Przeczytalam kilka stron i zostalo mi ponad 25 ....ale to juz chyba nastepnym razem, bo zaraz zmykam do lózka

Zalaczam ostatnie fotki mojej bidulki...to juz prawie 9 miesiecy...jak te maluchy szybko rosna!!!
zabki Amelci
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGP0063.jpg (56,8 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP0038.jpg (56,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP0043.jpg (50,9 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP0019.jpg (66,7 KB, 49 załadowań)
__________________
2-5-09...odtąd dwoje...
.... od 27-5-10 juz troje, a od czerwca 2012-czworo ...

Edytowane przez marhalczar
Czas edycji: 2011-02-16 o 00:19
marhalczar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 00:20   #1443
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witajcie.
U nas masakra - ryk całymi dniami. Pierwsza była Iga teraz Nadia dołącza, więc wpadam tylko na chwilkę, o tej nieludzkiej porze, przesłać uściski dla Blaneczki bidulki. Oby szybko doszła do siebie i nie tłukła już łepetynką
Jutro idziemy do okulisty z Nadusiowym uciekającym oczkiem więc proszę o kciukasy. Jeśli dzieciory pozwolą to odezwę się po wizycie. Pozdrawiamy z przepełnionego dziecięcym wyciem domu wariatów
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 05:34   #1444
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Kardashi - ależ ulga, dobrze, że już wszystko ok.

Ewcia znów wczoraj cyborgiem była, od 14 do kąpieli nie spała, choć po 17 próbowałam ją jeszcze położyć na drzemkę.
wieczorem odmówiła mi zajrzenia w paszczę, nie chciała też sama myć ząbków szczoteczką, a bardzo to lubi. coś się święci.

za to zjadła o kilka łyżeczek więcej słoiczka z grudkami, może i w tej dziedzinie będzie jakiś postęp.

dziś zostaje z małżem, a ja do pracy. na razie oboje jeszcze śpią. idę się wydoić na wszelki wypadek.

miłego dnia!

ps. czy te nawilżacze wydają jakieś dźwięki jak produkują mgiełkę? w jakiej odległości od łóżeczka powinien stać nawilżacz?
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 05:58   #1445
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

o 12:04 ----------

Macie jakieś doświadczenie ze srebrem koloidalnym?
Gdzies tam, kiedys slyszalam
to sie pije??

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
świstało i potwierdziły sie moje obawy - zeszło na oskrzela
o kurka, Stefek nie lubi tez fridy - kiedys nie bylo problemu, teraz jest ogromny ryk, baaa darcie papulca

Cytat:
Napisane przez bratkab Pokaż wiadomość
U nas sajgon z jedzeniem obiadu ugotowanego przeze mnie. kawałki.
a to witaj w klubie

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Nie wiem co sie dzieje-może zeby ale Olcia od kilku dni strasznie uszy targa i drapie sie po głowie.Łapie się rączkami za tył głowy i ciągnie wlosy.
moj Stefek tak robi jak jest b.zmeczony

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
histerii. Są jeszcze jakieś sposoby na katar? (pisałyście o tym ale zapomniałam ).
...
na przyklad, inhalacje, garnek z goraca woda postawic w bezpiecznej odleglosci od lozka i pare kropel olejku olbas, podlozyc ksiazki pod nogi lozka zeby Maluch wyzej lezal, kropelki do nosa nasivin, posmarowac klatke piersiowa, plecki i stopki pulmexem (masc rozgrzewajaca)

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
No i wiem że jest to niesamowicie praktyczna rzecz i przyda sie jeszcze pewnie wiele razy - byle by nie zaczesto
a widzisz, tez tak uwazam, kupilam juz dawno temu i choc Stefek boi sie inhalatora to majac taki przyrzadzik mozna szybko reagowac w nieciekawych sytuacjach

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Dzisiejsza tomografia nic nie pokazała, główka czysta! Idziemy jutro do domku!
Dziś tż z nią został, bo moj kręgosłup już pada i jutro po nich jadę. W kooońcuu! tak się cieszę
rewelacyjne wiesci!!!!!!!!!!!!!!!:jup i:
duze buziaki dla malutkiego Kamikadze

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
ps. właśnie mi się przypomniało jak na innych wątkach dziewczyny pisały, że na początku udzielały się w poczekalni na maj-czer ale zniechęciła je zła atmosfera i te kłótnie
zgadzam sie czasem mam wrazenie, ze to nie tylko konstruktywna dyskusja, ale dziwnie agresywna proba narzucenia swojego zdania (madrosci),
mozna pisac w rozny sposob, kiedy pojawia sie nuta nerwowosci i niepotrzebnego dogryzania to mi osobiscie ciezko zauwazyc merytorycznosc takich wypowiedzi
ale tez mnie nie zjedzcie teraz hihihi

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
Zalaczam ostatnie fotki mojej bidulki...to juz prawie 9 miesiecy...jak te maluchy szybko rosna!!!
zabki Amelci
Ale Amelcia wystartowala, Biedulka, moze przy okazji jakas jelitowke zaliczyla moj Bysiu ma wciaz tylko dwa zebolki i gorna dwojeczka probuje sie przepchnac
jak zwykle jest cudenko

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
Pozdrawiamy z przepełnionego dziecięcym wyciem domu wariatów
Dla mnie jestes Guru!! trzymamy kciuki za oczko Maluszka i za uszy mamy (co by nie ogluchla, hehehe)

Veluto to cosik na zdjeciu, to sweterek z wmontowanym kolnierzem, jest o tyle fajny, ze moze byc sweterko-zakietem i na wiosne kurteczka, do pracy jak znalazl, bardzo fajne toto
Kafunia - tak Slonce, taki zestaw myjek wg mnie starcza spokojnie, ja piore pieluchy co dwa dni, wiec i myjki sie lapia
Bianka flip jest swietny a te jego wklady!!! naprawde bomba, na poczatku balam sie, ze jakis taki plastikowy, ale pupcia fajoska jest, bez odparzenia, nic, dzieki aaaa i mam charliego w orbity, hehe, slodzizna

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:52 ----------

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
ps. czy te nawilżacze wydają jakieś dźwięki jak produkują mgiełkę? w jakiej odległości od łóżeczka powinien stać nawilżacz?
ja mam taki, ktory ma dwa tryby, dzienny i nocny, ten drugi cichutki i moj nawilzacz stoi w rogu pokoju, po przeciwnej stronie od lozeczka, w nocy wylaczam, bo jak zostawie na noc to nad ranem lekki tropik jest
========================= =========
U nas wczoraj wizyta znajomych, byli od 9 do 17.00 bylo b.sympatycznie, Stefanek wyraznie dobrze sie czul w towarzystwie
sunia niby lepiej, ale jeszcze wczoraj cos ja tam meczylo, jechala na chlebie i wodzie caly dzien i dzisiejsza nocka juz lepsza, mam nadzieje, ze idzie ku dobremu
u nas dzis chlodniej, napalilam juz w kominku, bo mnie Brzdac przed 6 obudzil a sam dalej zasnal dzis chyba na zumbe sie wybiore
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 07:03   #1446
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
Witajcie.
U nas masakra - ryk całymi dniami. Pierwsza była Iga teraz Nadia dołącza, więc wpadam tylko na chwilkę, o tej nieludzkiej porze, przesłać uściski dla Blaneczki bidulki. Oby szybko doszła do siebie i nie tłukła już łepetynką
Jutro idziemy do okulisty z Nadusiowym uciekającym oczkiem więc proszę o kciukasy. Jeśli dzieciory pozwolą to odezwę się po wizycie. Pozdrawiamy z przepełnionego dziecięcym wyciem domu wariatów
Powodzenia w tym szaleństwie. Nie ma to jak moc wrażeń razy dwa.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

ps. czy te nawilżacze wydają jakieś dźwięki jak produkują mgiełkę? w jakiej odległości od łóżeczka powinien stać nawilżacz?
Niektóre mocno buczą, inne lekko szumią. Na dużych obrotach czasem bulgoczą nieco.

---------- Dopisano o 07:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość


Czy któras z was spotkala sie z czyms takim, ze tyle zabków na raz wychodzi?
Pielęgniarka z dziecięcego mi niedawno powiedziała, że często tak jest. Zębów nie ma i nie ma, a potem fuuu i wszystkie idą hurtem.

za zdrówko!

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:51 ----------

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
O ile się nie mylę to masz X-Landera Ja też tak mam i też się zastanawialiśmy z mężem czy my nie umiemy ustawić czy co

Ja nie zamierzam kupować dodatkowego wózka- ten który mam może nie należy do najlżejszych ale jest na każde warunki i myślę że do końca nam starczy- chyba że w międzyczasie będzie potrzebny siostrze lub bratu
No właśnie myślałam, że zepsułam tę taśmę z tyłu.

Ja myślałam o lżejszym, ale to trajkotki straszne są, nie na moje nerwy. Zresztą X-lander jest duży i mega wygodny - pod tym kątem dokonywałam wyboru. Więc zostaje.

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
wróciłam z pracy. kaszka prawie cała zjedzona, spacerek z babcią i płaczem zaliczony (a zimno dziś...). teraz się szykuje do 2 drzemki, ja coś przegryzę i zwalniam babcię do domu.

w sprawie wożenia 2-latków - ja coś czuję, że moje dziecko dużo szybciej odmówi wózka. a do najbliższego sklepu mamy kawałek...
najwyżej zakupy będziemy robić na większych wyjazdach, a dotleniać się będziemy tylko w ogrodzie.
Ano właśnie...

I jak tu wozić dziecko gdziekolwiek, jak ono w wózku nie chce. Mój już coraz częściej nie chce, tak jak nie chce być w łóżeczku. Takie dziecko i już.
Może wybrniesz jakoś za pomocą nosidła?
U mnie to jest rozwiązanie na dalsze wyprawy. I nie ogranicza, bo np. schody jak u mnie do biblioteki, meeegaaa schody... albo do przychodni.

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
skąd będę wiedzieć, że pryska, a nie dmucha? piszą to w opisach produktów?
Tak do końca to tylko macając to co wylatuje...

Z tańszych, a dmuchającym mgłą polecam Hyundai Hum http://allegro.pl/listing.php/search...ng=hyundai+hum

Nie zostawia kałuży, a nawilża. I tylko lekko szumi.

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;25112661]

A nie ustawiasz go przodem do kierunku jazdy? ja małą tak nieraz wożę. [/QUOTE] Eeeeee zaraz zaraz... Ja w ogóle nie mam innej opcji, tylko przodem do kierunku jazdy.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Dzisiejsza tomografia nic nie pokazała, główka czysta! Idziemy jutro do domku!
Dziś tż z nią został, bo moj kręgosłup już pada i jutro po nich jadę. W kooońcuu! tak się cieszę
Super. Uściski.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2011-02-16 o 07:04
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 07:56   #1447
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Mój Szymon też nadal nastawiony anty do wózka, ale ja wierze, że to się zmieni jak się zrobi cieplej, tak jak było z Michałem. Tak jak teraz jeszcze mogę go nosić, tak już roczniaka nie bardzo sobie wyobrazam. Nawet jeśli zacznie już chodzić. Ostatnio strasznie mnie kręgosłup boli.

Wczoraj stal się cud, pojechałam na zakupy na pół dnia, zaryzykowałam i zostawiłam dzieci z mężem. Przyszła babcia do pomocy. Mały nie zapłakał ani razu, kupiłam sobie dwie pary spodni i sweterek, dzieciakom bluzki.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 08:19   #1448
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny i sorki, ze sie nieodzywalam ostatnio ale prawie na rzesach chodze
...moja Amelia przeszla okropny tydzien, goraczka 38,9-39, kupcia 6-8 razy dziennie, czasami wymioty i noce nieprzespane
, nie chciala ani kaszki ani jogurtów..jedyne cycus mamy, obiadki i owoce oraz wode...

Efektem tego jest na dzien dzisiejszy nastepujacy....od ubieglego wtorku w buzi pojawilo sie 5 zabków wiecej i dwa nastepne przebijajace sie (W buzi juz widac 8 zabków)

...nie wiem czy to normalne czy nie ..ROSNA JAK GRZYBY PO DESZCZU
!!!!.., a mnie juz sil brak.

Juz nie moge sie doczekac na przylot mojej mamy w poniedzialek, schudlam 4 kg, nie spie po nocach, bo ciagle mala sie budzi, w dzien udaje mi sie czasami zdrzemnac chwilke...

Dzisiaj biedactwo czuje sie lepiej, zjadla wszystkie posilki i zasnela kolo 22 i jak narazie ani razu sie nie przebudzila, a ja z przemeczenia nie moge zasnac :-(

Czy któras z was spotkala sie z czyms takim, ze tyle zabków na raz wychodzi?

Przeczytalam kilka stron i zostalo mi ponad 25 ....ale to juz chyba nastepnym razem, bo zaraz zmykam do lózka

Zalaczam ostatnie fotki mojej bidulki...to juz prawie 9 miesiecy...jak te maluchy szybko rosna!!!
zabki Amelci
Oj bidulki Wy Szybciej będziesz miałaspokój.

Jak Amelia wyrosła

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
Witajcie.
U nas masakra - ryk całymi dniami. Pierwsza była Iga teraz Nadia dołącza, więc wpadam tylko na chwilkę, o tej nieludzkiej porze, przesłać uściski dla Blaneczki bidulki. Oby szybko doszła do siebie i nie tłukła już łepetynką
Jutro idziemy do okulisty z Nadusiowym uciekającym oczkiem więc proszę o kciukasy. Jeśli dzieciory pozwolą to odezwę się po wizycie. Pozdrawiamy z przepełnionego dziecięcym wyciem domu wariatów
A co się dzieje? Tak po prostu?


Luiza właśnie wzięła karme psa do buzi...........muszę interweniować
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 08:22   #1449
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Moja tak samo. Bebiko na noc nie pomaga, kleiki, kaszki też. Pobudka będzie zawsze.




Ja nie kupuje teraz wózka
Lubie swojego xlandera i nie przeszkadza mi że jest 'dużą' spacerówką

Parasolkę kupię na następną wiosnę, jak już będzie tak chodziła, ale wózek zawsze lepiej mieć pod ręką, na dłuższe spacery


Dziękuje kochane za kciuki i pozdrówki

Dzisiejsza tomografia nic nie pokazała, główka czysta! Idziemy jutro do domku!
Dziś tż z nią został, bo moj kręgosłup już pada i jutro po nich jadę. W kooońcuu! tak się cieszę
brawo...super ze juz jest ok

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
U nas jest odwrotnie. Słoik jest beeee.

Też tak często mamy.





za ząbki.

Czasu też mi brakuje





My kupiliśmy właśnie taki, który można zamontować teraz tyłem ( Remi ).




Wspaniała wiadomość

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Luizie wyszły jakieś krostki na plecach, w okolicy krzyża.
Gdzie wysypuje malca po trzydniówce?
u mnie blo w sumie wsędzie,brzuszek i plecki...raczki nozki nie....
nocka w miaare,ale probowlam nad ranem mlodego przełożyc do wlasnego wyrka to zaraz sie obudzil...usiadl i stwierdzil,że nie bedzie sam spac..więc musialam zabrac do nas...bujac i po walce ok 2o min zasnoł...u nas tez mlody dostaje kaszkę,jakies 30 min przed kapiela...następnie pierś,i oczywiscie za 2-3 godz budzi sie bo jest glodny,je bo slychac jak przełyka,pozatym czuje
dzis rowniez u nas mrozik...ale wyjde chyba na dworek....na pol godzinki bo ni wysiedzę z nim w domu,zaczol wspinac sie po meblach jak tylko odkrył,ze da rade stac jak sie czegos trzyma-dopoki nie zadecydujemy czy kupowac kask to musze go pilnowac...
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 08:34   #1450
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Luiza właśnie wzięła karme psa do buzi...........muszę interweniować
My co dzień molestujemy kocie miski. A wczoraj wieczorem dziecko umyło rączki w kociej fontannie (takie poidło z ruchomą wodą).

______________

Ja chyba zdechnę dziś.
Wczorajszy 24 spacer ze mnie wychodzi. Dziecko jak zasnęło babci o 14:30, tak spało gdy je przejmowałam 15:20 i spało i spało i spało... do 16:50.
A ja dziś kicham i gardło boli jak jasna cholera.

Za to młode miało wczoraj dobry humor do końca.

A noc jak zwykle. Kręcenie od północy i popłakiwanie przez sen. :/
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 08:43   #1451
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

kropka, gratki dla Dania za 9 m-cy

Luizka kończy dzisiaj 10 m-cy
Zaraz roczek
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 08:56   #1452
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witajcie!

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Tak jak teraz jeszcze mogę go nosić, tak już roczniaka nie bardzo sobie wyobrazam. Nawet jeśli zacznie już chodzić. Ostatnio strasznie mnie kręgosłup boli.
Mnie też boli kręgosłup i już teraz ciężko mi jest ją nosić chociaż ma dopiero 9100g.Miałam kiedyś w planach zakup nosidełka na wiosnę ale już teraz widzę,że dzwiganie mi nie służy i nie dam rady dzwigać roczniaka a o starszym to już nie mowa.Muszę wybrać się na jakieś masaże.

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Luizka kończy dzisiaj 10 m-cy
Zaraz roczek
Gratulacje

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
Witajcie.
U nas masakra - ryk całymi dniami. Pierwsza była Iga teraz Nadia dołącza, więc wpadam tylko na chwilkę, o tej nieludzkiej porze, przesłać uściski dla Blaneczki bidulki. Oby szybko doszła do siebie i nie tłukła już łepetynką
Jutro idziemy do okulisty z Nadusiowym uciekającym oczkiem więc proszę o kciukasy. Jeśli dzieciory pozwolą to odezwę się po wizycie. Pozdrawiamy z przepełnionego dziecięcym wyciem domu wariatów
Współczuję zamieszania.. i życzę powodzenia!

Moje dziecię jest wyjątkowo grzeczne,pogodne.Prawie wszystko jej pasuje,mało płacze,nie marudzi.Widzę,że mnie ogromne szczęście spotkało...nie choruje i nie mam z nią problemów.Na spacerku zawsze grzeczna,żeby tylko spała w nocy to byłoby super ale wszystko nie może być idealne.4 pobudki na cycka muszą być!Ale za to w dzień mam spokój bo sama się bawi,musze tylko zabezpieczać kąty by nie wlazła gdzie nie trzeba a tak to albo w skoczku sie bawi albo gra sobie na pianinku,buszuje po domu,łazi przy meblach ale nie wywraca się tylko siada,jest uważna.Moi rodzice mówią,że ja taka byłam bezproblemowa i przyjemnabo mój TŻ to podobno był jak piorum głośny i niedobry.Gdzie nie pójdziemy jest grzeczniutka,jedynie nie lubi zbyt długo siedzieć w 1 miejscu wózku lub kojcu.Lubi być w ciągłym ruchu,buszować po domu.Coś tam gada do siebie cały czas jakby sobie coś opowiadała i robi przy tym różne minya jak zamilknie to wiem,że coś złowiła i wkłada do paszczy,zawsze tak jest.Teraz znowu była cisza, podchodzę do niej i co????Miała już na języku kawałek skórki z ziemniaka,ktory musiał mi upaść na podłogę podczas obierania.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2011-02-16 o 09:46
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 08:58   #1453
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Kardahi, super wiadomosc o zdrowiu Blanki. Fajnie, ze juz do domu sie zbieracie

Kropka, juz Danielowe 9 miesiecy ? Gratulacje

Dla Luizy tez gratulacje 10 miesiecy. Faktycznie, zaraz rok

Mar, Amelka jak zwykle sliczna i juz duza panna Wspolczuje bardzo przygod z temperatura i zabakami. U nas wyszly na raz cztery zeby. Mala sie wsciekala ale temperatura byla tylko raz i to podczas powrotu ze swiat z PL, jakos tak sie zlozyly zeby z niewygodna podroza.


W nocy sajgon. Nagle sie zaczelo i po 2h skonczylo. Nie wiem o co tam chodzilo. Po akcji spala do 8.00.
Mroz nadal trzyma, ma byc tak do konca tygodnoia ale przynajmniej swieci slonce wiec mozna wyskoczyc na spacer.

Buziaki dla Sparkly. Wytrzymaj I kciuki za badanie wzroku Nadusi!
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:04   #1454
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
kropka, gratki dla Dania za 9 m-cy

Luizka kończy dzisiaj 10 m-cy
Zaraz roczek
Dziękujemy.

I gratulujemy Lusi okrągłej roczniczki.

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Kropka, juz Danielowe 9 miesiecy ? Gratulacje

W nocy sajgon. Nagle sie zaczelo i po 2h skonczylo. Nie wiem o co tam chodzilo. Po akcji spala do 8.00.
Dziękować. Ano już.

O proszę.
U nas płacz przed 5tą. Samo się zaczęło i samo skończyło. Wlazł na mnie jak ta dziewczynka z linka od Szaji na youtube i zasnął.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:04   #1455
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dzięki dziewczyny za uściski
Za godzinę już lecę po Blankę. I zabieram ją do domku.

Bydgoś gratulacje 10() miesięcy!

Blanka też szamała psie jedzonko. Kiedyś wzięła do buźki te 'rodeo' do gryzienia. Ja myślę co taka cisza, czym ona się zajęła a ja patrze a ona miętoli gryzaka psa zadowolona
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 09:39   #1456
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
Zalaczam ostatnie fotki mojej bidulki...to juz prawie 9 miesiecy...jak te maluchy szybko rosna!!!
Piękne fotkiSłodziutka jest.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Czy Wasze dzieci też robią takie wielkie i śmierdzące kupy jak moja??Własnie ją przewinęłam i miała mega wielką i smierdzącą kupę!Całe plecy ufajdane,kupa po same pachy.Ona od zawsze wali takie kupy.Mój małż wymięka przy przewijaniu jej,aż baldy się robi taki smród
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2011-02-16 o 09:48
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:48   #1457
Biricchina
Zadomowienie
 
Avatar Biricchina
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 166
GG do Biricchina
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witajcie Mamusie!

Melduję się i ja w nowej części.
Podczytuję Was nadal przez komórkę (nie widzę tam zdjęć buuu), ale może niedługo się to zmieni.
Na początku gratuluję kolejnych miesięcy - Luizie i Danielkowi nowych ząbków i umiejętności.
Kardashi serce mi stanęło jak czytałam o Blance, super, że wszystko zakończyło się dobrze i że już dzisiaj będziecie w domku. A w którym szpitalu byłyście?

Hmmm z tego co pamiętam - super są te pieluszki wielorazowe, ale wydaje mi się, że już troszkę za późno na to.
Wózek - mamy x-landera, jak dla nas bomba. Na dzień dzisiejszy nie planuję zakupu parasolki. Mieszkamy na parterze, wózek trzymam na klatce, więc nie przeszkadza mi jego waga.
Rozkład dnia - robimy tak samo jak m.in Yolanda tzn. jak mamy np. wizytę u pediatry w godzinach jedzenia to budzę małą wcześniej, daję jeść i się bawimy. Staram się żeby wszystkie drzemki mimo wszystko miała o stałych porach i zawsze o tej samej godzinie idzie spać.
Śpimy do 8 rano, często Niunia bryka już o 7 jak mąż szykuje się do pracy a później albo zasypia sama albo czeka aż do niej przyjdę. Zasypia sama w łóżeczku od zawsze.
Julka - jak się czuje córeczka? To był rotawirus? No i pocieszę Cię - tytuł najchudszego dziecka na wątku należy najprawdopodobniej do mojej córki - 1,5 tyg temu ważyła 7180, ale w myśl zasady, że do roku ma potroić wagę urodzeniową (2660*3=7980) jest ok mamy 71cm.
Niunia zaczęła 1,5 tyg. temu informować, że ma kupkę, mówi wtedy fuuuu
Mamy 3 ząbki, dwie dolne jedynki plus świeżutką, z soboty lewą górną jedynkę

Hmmmm.... aha my na razie pełzamy, ale mam nadzieję, że szybko się to zmieni, bo jutro idziemy na rehabilitację pierwszy raz. Martwi mnie to, że z oparciem Niunia siedzi, ale bez już nie nie wiem czy to nie po tej operacji ma za słabe plecki ehhhhh a neurolog w połowie października powiedział, że jest wszystko super, że jest gotowość do siadania i żeby jej nie sadzać, jak będzie chciała to sama usiądzie i co?? może nie ma się o co złapać, już sama nie wiem....

Kropko czy Wasze telefony udało się uratować? Bo moja Karolcia dorwała się ostatnio do mojej komórki i zaczęła świrować dwa dolne rzędy klawiszy się nie podświelają, jak pisze smsa to głupoty się pokazują no i nie chce się naładować muszę używać starego telefonu, który jest beznadziejny:mu r:

Więcej nie pamiętam, postaram się częściej udzielać.
Pozdrawiam Was wszystkie

A i dołączam parę zdjęć mojej ukochanej córeczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg karolcia.jpg (85,5 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Karolincia.jpg (46,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Karola.jpg (61,0 KB, 41 załadowań)
__________________
MY

Karolinka

Aniołek? 28.01.08


[aniolek1]28390[/aniolek1]
Biricchina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:51   #1458
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
ps. czy te nawilżacze wydają jakieś dźwięki jak produkują mgiełkę? w jakiej odległości od łóżeczka powinien stać nawilżacz?
Mój nawilżacz wydaje z siebie ciche jakby bzyczenie,mnie nie przeszkadza ale mojego małża denerwuje jak idzie spać.Stawiam go na środku pokoju i włanczam głownie na wieczór i w nocy wyłanczam.Jak jest właczone na min. mgiełka jest mała to może chodzić całą noc a jak większa to wyłączam w nocy bo rano jest tropik.Reguluję sobie intensywność mgiełki w zależnosci od potrzeby.W moim jest miernik wilgotności powietrza ale jemu zbytnio nie ufam bo pawie cały czas wskazuje to samo.Najlepszym miernikiem jest mój nos.Czasem jak w nocy skończy się w nim woda i powietrze jest suche w sypialni to odczuje to odczuje to zaraz,żle mi się śpi.Od 10 lat conajmniej uzywam zimą nawilżacza i bez niego nie mogłabym spać bo bolą mnie zaraz śluzówki w nosie.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 10:54   #1459
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość

obmyśliłam plan jak powoli, bezboleśnie i skutecznie (mam nadz) odstawić Wiktorka od piersi więc poproszę o kciuki
kciuki zaciśnięte.

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny i sorki, ze sie nieodzywalam ostatnio ale prawie na rzesach chodze
...moja Amelia przeszla okropny tydzien, goraczka 38,9-39, kupcia 6-8 razy dziennie, czasami wymioty i noce nieprzespane
, nie chciala ani kaszki ani jogurtów..jedyne cycus mamy, obiadki i owoce oraz wode...



Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
kropka, gratki dla Dania za 9 m-cy

Luizka kończy dzisiaj 10 m-cy
Zaraz roczek
gratki dla Dania.
i dla mojej kochanej synowej!!!
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 11:02   #1460
parrotka
Raczkowanie
 
Avatar parrotka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 68
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
kropka, gratki dla Dania za 9 m-cy

Luizka kończy dzisiaj 10 m-cy
Zaraz roczek
Gratulacje Luizce za dwucyfrowa rocznice i Daniowi za ostatnia jednocyfrówke.
Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci też robią takie wielkie i śmierdzące kupy jak moja??Własnie ją przewinęłam i miała mega wielką i smierdzącą kupę!Całe plecy ufajdane,kupa po same pachy.Ona od zawsze wali takie kupy.Mój małż wymięka przy przewijaniu jej,aż baldy się robi taki smród
Zdarzaja sie i takie i wtedy oczyscic ja to masakra zazwyczaj ladujemy pod kranem.

Kardashi super ze z Blanka oki, najadlyscie sie strachu obie bidulki.

U nas ostatnio marud zebowy (gorna jedynka wylazla) i walka o obiadki. No nie chce szamac ani sloiczkowych ani gotowanych. Zjada pol sloiczka i to z wielkim bolem w pozycji na samolot, nie wiem co to dalej bedzie bede ja na zyrandolu niedlugo karmic. Poza tym wszedzie jej pelno i nie daje mi ani chwili wytchnienia.
Odnosnie wozkow ja na razie nie kupuje, musi mi wystarczyc ten co mam a do samochodu wchodzi caly bez skladania nawet

W zalaczniku Baska ujezdza Tate


Aaaa no i w sprawach telefonow....Mialam pisac wczesniej ale zawsze zapominam.... Starajcie sie zeby dzieciaczki nie bawily sie Waszymi telefonami jezeli nie chcecie sie z nim pozegnac. Slina dziecka ma cos w skladzie co doslownie wyzera sciezki na plycje telefonow. Wiekszosc telefonow po kontakcie ze slina dziecka jest nie do odratowania niestety.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0823.jpg (110,5 KB, 64 załadowań)
__________________
Najlepszy przyjaciel młodej mamy - korektor pod oczy

Edytowane przez parrotka
Czas edycji: 2011-02-16 o 11:10
parrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:13   #1461
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Na początku gratuluję kolejnych miesięcy - Luizie i Danielkowi nowych ząbków i umiejętności.

Kropko czy Wasze telefony udało się uratować? Bo moja Karolcia dorwała się ostatnio do mojej komórki i zaczęła świrować dwa dolne rzędy klawiszy się nie podświelają, jak pisze smsa to głupoty się pokazują no i nie chce się naładować muszę używać starego telefonu, który jest beznadziejny:mu r:
Dziękujemy.

No, o tyle o ile.
Tel. męża działa, ale klawiatura szwankuje. A z mojego to już nic nie będzie. Dziwne rzeczy robi. Nie ma wibracji - zdechła na amen. Wszamało część kontaktów, wszystkie wiadomości i brak możliwości przestawienia dźwięków. Czyli działa tzn. dzwoni, ale... Mam go bo mam, bo nie mam kasy na inny teraz.

Też pewnie masz jakieś zwarcie. Wysusz, może stanie się cud.

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;25125891]

gratki dla Dania.
i dla mojej kochanej synowej!!! [/QUOTE]
Dziękujemy.

Cytat:
Napisane przez parrotka Pokaż wiadomość
Gratulacje Luizce za dwucyfrowa rocznice i Daniowi za ostatnia jednocyfrówke.

Aaaa no i w sprawach telefonow....Mialam pisac wczesniej ale zawsze zapominam.... Starajcie sie zeby dzieciaczki nie bawily sie Waszymi telefonami jezeli nie chcecie sie z nim pozegnac. Slina dziecka ma cos w skladzie co doslownie wyzera sciezki na plycje telefonow. Wiekszosc telefonow po kontakcie ze slina dziecka jest nie do odratowania niestety.
Dzięks.

He he he skąd ja to znam.

Ale młoda ma radochę.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:14   #1462
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez marhalczar Pokaż wiadomość


Zalaczam ostatnie fotki mojej bidulki...to juz prawie 9 miesiecy...jak te maluchy szybko rosna!!!
zabki Amelci
Oj współczuje atrakcji ,a mała super i gratki za te wszystkie zebole
Fajny macie pojazd

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość
Witajcie.
U nas masakra - ryk całymi dniami. Pierwsza była Iga teraz Nadia dołącza, więc wpadam tylko na chwilkę, o tej nieludzkiej porze, przesłać uściski dla Blaneczki bidulki. Oby szybko doszła do siebie i nie tłukła już łepetynką
Jutro idziemy do okulisty z Nadusiowym uciekającym oczkiem więc proszę o kciukasy. Jeśli dzieciory pozwolą to odezwę się po wizycie. Pozdrawiamy z przepełnionego dziecięcym wyciem domu wariatów
Ło matko , Ty to nie masz lekko

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
kropka, gratki dla Dania za 9 m-cy

Luizka kończy dzisiaj 10 m-cy
Zaraz roczek
Gratulacje dla Daniela i Luizy

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Witajcie Mamusie!


A i dołączam parę zdjęć mojej ukochanej córeczki
Ale laleczka



Wiecie co miałam sobie kupic psa - małego goldena ale juz sama nie wiem - mam psiaka w domu , zwie sie Gabi i też goldenek
Pełza za mną po całym domu , jak ide na pietro waruje przy schodach , wychodze siedzi przy dzrzwiach i płacze , obgryza moje kapcie i ciągle łapie mnie za nogi Jest niesamowita
Zaczynam coraz wiecej rzeczy chowac i łapac ją tak wszedzie włazi a najchetniej złapałaby sie mojej nogi i tak pozwoliła ciągnąc Nie ma jak u mamy nie

Po za tym dzisiejsza inhalacja przebiegła sparwnie , młoda juz tak nie szaleje i pozwoliła założyc sobie maseczke , zobaczymy jak bedzie pózniej.
Po inhalacjach nie kaszle i kataru praktycznie nie ma - tylko mega geste glutki które cieżko odciągnąc - ale śwista jej w klacie i myśle że jednak bez antybiotyku sie nie obedzie
Ale w nocy ostatnio super śpi , nie poznaje dziecia - odpukac , odpukac ...
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:19   #1463
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
Cześć koleżanki
nie bylo mnie 2 dni bo wczorajszy wieczór bez komp - romantyczny wieczór z tż

co do spacerówki to ja też z jumpera jestem b. zadowolona a jedyny minus to właśnie dostęp do kosza, a na lato pomyślę o parasolce tak na szybkie wypady

u nas też dziś było mroźnie ale słonecznie i na spacerku spędziliśmy 1,5 godz bo w domu od tygodnia jest strasznie marudny ale jutro mam mamę u siebie więc troszkę odpocznę

kardashi to super wieści
zdrówka dla Tymka, Gabi i wszystkich małych smarków

i dziewczyny nie kłócić się! i proszę nie narzucać na siłę swojego zdania, w końcu to forum a nie miejsce na monologi i prawo do słusznego zdania tylko jednej osoby! i nie linczujcie mnie teraz

ps. właśnie mi się przypomniało jak na innych wątkach dziewczyny pisały, że na początku udzielały się w poczekalni na maj-czer ale zniechęciła je zła atmosfera i te kłótnie

obmyśliłam plan jak powoli, bezboleśnie i skutecznie (mam nadz) odstawić Wiktorka od piersi więc poproszę o kciuki
życzę powodzenia wiem, jak trudno się do tego zabrać no i wytrzymać ale wszytsko da sie zrobić, ja jestem tego przykładem- minęła 4 nocka zez piersi
Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
kropka, gratki dla Dania za 9 m-cy

Luizka kończy dzisiaj 10 m-cy
Zaraz roczek
Gratuluję miesięcznic-Lusia juz ma 10 mcy....ale ten czas zapitala
Jak już pisałam, u nas 4 nocka bez cycucha. Ad chyba zapomniał o piersi Co prawda budzi się często, ale tylko ,by się przytulić- jeść nie chce(próbowałam 3 razy mu wcisnąć ok. 22,23, czy nawet o 5,6 rano, bo się kręcił), pić tez nie bardzo(dosłownie 2 łyzeczki wody może przyjął). I tu się zastanawiam Czy to, że się kręci i muszę interweniować przytulaniem to wynik braku mnie( dotychczas spałam z nim, ja i cyc) czy cos innego? Poradźcie coś Bydgosiu, Ty masz doświadczenia z Łukim Teraz trochę śpię z nim na sofie, a trochę odkładam go do łóżeczka- wydaje mi się, że najlepiej dozować takie przeżycia- przecież brak cyca to już stresowa syt. dla takiego brzdąca. Dobrze myślę???
Kardashi- super, że wszystko w porządku-cały czas trzymałam kciuki
Sparkly- podziwiam
Justini-może polecisz zakup pieluszki typowo na noc? I jakie wkłądy do tego? Bo rozumiem, że jak kupię taka kieszonkę(jedna wystarczy?), to musze do niej wkłady zakupić??bom zielona i teraz jakie wkłady? Ile wkładów? Tak żeby starczyło? Najlepiej jakbyś podała mi stronkę, na której mogę zamówić taki zestawik I na koniec...jak to wychodzi finansowo?
Dziewczyny- macie klocki dla dzieci? chciałabym coś zamówić na all i oczywiscie dylematów mam milion...jakie lepiej? drewno, plastik?? co polecacie? I jeszcze zapytam o jeździk- ma któraś? Mam zamówić w ramach prezentu od dziadka- mam na to 100zeta. Da radę?
Buziole i miłego dnia
edit:
http://allegro.pl/jezdzik-bujak-3-w-...445096630.html
http://allegro.pl/chicco-67068-quatr...445783032.html
ten drugi fajowski
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012

Edytowane przez kumkura
Czas edycji: 2011-02-16 o 11:39
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:38   #1464
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Nie wspomniałam że młoda zjadła dziś gazete tylko patrzec aż zacznie szczekac
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:43   #1465
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Wiecie co miałam sobie kupic psa - małego goldena ale juz sama nie wiem - mam psiaka w domu , zwie sie Gabi i też goldenek
Pełza za mną po całym domu , jak ide na pietro waruje przy schodach , wychodze siedzi przy dzrzwiach i płacze , obgryza moje kapcie i ciągle łapie mnie za nogi Jest niesamowita
Zaczynam coraz wiecej rzeczy chowac i łapac ją tak wszedzie włazi a najchetniej złapałaby sie mojej nogi i tak pozwoliła ciągnąc Nie ma jak u mamy nie

A podaje łapę?

Mój "pies" to nawet wyje...
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 11:49   #1466
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Biri, strasznie miło Cię tu znowu widzieć!!! Karolinka jest cudna wygląda jak laleczka
Kardashi, trzymam kciuki za Ciebie i Blankę, bądźcie dzielne... ależ ja się boję takich sytuacji w którym szpitalu jesteście?
__________________
Laura jest już z nami
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:35   #1467
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Piękne fotkiSłodziutka jest.

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Czy Wasze dzieci też robią takie wielkie i śmierdzące kupy jak moja??Własnie ją przewinęłam i miała mega wielką i smierdzącą kupę!Całe plecy ufajdane,kupa po same pachy.Ona od zawsze wali takie kupy.Mój małż wymięka przy przewijaniu jej,aż baldy się robi taki smród
Zapach jak zapach kupy, czasami mocniejszy
Moja właśnie też była pod kranem, po pachy nawaliła

Cytat:
Napisane przez Biricchina Pokaż wiadomość
Witajcie Mamusie!


A i dołączam parę zdjęć mojej ukochanej córeczki
Śliczna niunia

Ona Ci tak wytrzymuje z opaską na głowie? Moja cholery dostaje jak coś jej wkładam na łepetynę

Cytat:
Napisane przez parrotka Pokaż wiadomość

U nas ostatnio marud zebowy (gorna jedynka wylazla) i walka o obiadki. No nie chce szamac ani sloiczkowych ani gotowanych. Zjada pol sloiczka i to z wielkim bolem w pozycji na samolot, nie wiem co to dalej bedzie bede ja na zyrandolu niedlugo karmic. Poza tym wszedzie jej pelno i nie daje mi ani chwili wytchnienia.
Odnosnie wozkow ja na razie nie kupuje, musi mi wystarczyc ten co mam a do samochodu wchodzi caly bez skladania nawet

W zalaczniku Baska ujezdza Tate

U nas jak jest marud, to od razu takie ujeżdżanie pomaga

za ząbka.


Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
ś Bydgosiu, Ty masz doświadczenia z Łukim
finansowo?
Dziewczyny- macie klocki dla dzieci? chciałabym coś zamówić na all i oczywiscie dylematów mam milion...jakie lepiej? drewno, plastik?? co polecacie? I jeszcze zapytam o jeździk- ma któraś? Mam zamówić w ramach prezentu od dziadka- mam na to 100zeta. Da radę?
Buziole i miłego dnia
Ale dośw. w czym? Jak go odzwyczajałam od piersi, to był już duzy ( 1,5 roku). Nocy nie pamiętam w tym czasie. Pewnie się budził ale nie wiem, co dawałam mu do picia.....chyba wodę dostawał
Na pewno nie spal już z nami. Jak miał 2 latka, to dostał swoje "dorosłe " łóżko ( fotel rozkładany).

My mamy klocki drewniane. Lusia je lubi, najczęściej wybiera klocek fioletowy ( pewnie zamiłowanie do tego koloru po mamusi ). Najlepiej lubi burzyć budowle, które jej budujemy ( jak się coś szybko uda zbudować ) .


Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Nie wspomniałam że młoda zjadła dziś gazete tylko patrzec aż zacznie szczekac


U nas dzisiaj pierwsza drzemka trwała 7 minut, teraz jest druga. ciekawe jaka będzie długa

Wczoraj pochwaliłam młodą, że tak fajnie śpimy do 9, to dzisiaj pobudka o 7.20
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:57   #1468
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

A podaje łapę?

Mój "pies" to nawet wyje...
Przybija piątke to tak mniej wiecej to samo nie
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 12:57   #1469
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

apropo kupy
mamy dziewczynek, jak sobie radzicie gdy kupka znajdzie się w środku, w pochwie? Nie znoszę tych sytuacji, boję się że gdy nie usunę jak najwięcej się da, najdelikatniej jak to możliwe a i tak trochę zostanie to wda się jakieś zakażenie...
Co robicie w takich sytuacjach?
__________________
Laura jest już z nami
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 13:22   #1470
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Dziewczyny- macie klocki dla dzieci? chciałabym coś zamówić na all i oczywiscie dylematów mam milion...jakie lepiej? drewno, plastik?? co polecacie? I jeszcze zapytam o jeździk- ma któraś? Mam zamówić w ramach prezentu od dziadka- mam na to 100zeta. Da radę?
Buziole i miłego dnia
edit:
http://allegro.pl/jezdzik-bujak-3-w-...445096630.html
http://allegro.pl/chicco-67068-quatr...445783032.html
ten drugi fajowski
klocki, jeśli plastikowe to polecam Wader mega.
lub- jeśli jesteś fanka Lego - to możesz juz teraz zacząć Duplo kompletować. My mamy już około 400klocków- obaj chłopcy mają zabawę. Maksiu ma też te mniejsze Lego, ale z powodu Tymka na razie musi bawić się Duplo.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.