Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V. :) - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-02, 21:41   #4411
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez xxNiuniaxx Pokaż wiadomość
wózeczek jest firmy hauck toys, kosztował 130 zł, w ogole maja super rzeczy
http://www.hauck-toys.de/en/produkte...auck-toys.html
budową przypomina mi trochę ten co ja chce, tylko ja 3kołowy
http://allegro.pl/wozek-do-lalki-aga...894418856.html
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 08:32   #4412
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
Ewcia też, ale bardziej prawą. na razie nic z tym nie robię, ale zauważyłam, że jak chodzi po domu w kapciach (bo wczesniej latała w samych skarpetkach), to lepiej stawia tę nóżkę.

mama mi zasugerowała, że to stawianie stópki do środka moze być spowodowane spaniem na brzuchu - stopy są wtedy do środka skierowane. Tymek też chyba tak śpi, więc może to faktycznie od tego.
idziemy w okolicach 9 na szczepienie, to zapytam pediatręi w razie czego nas pokieruje na rehabilitację albo gdzies indziej.
My też tak dreptamy. Kiedyś mniej. Teraz, w butach bardziej do środka. Obiema, choć jedna mocniej. I nie zawsze tak samo.
Nie wiem od czego to, bo Danio prawie na brzuchu nie śpi.

Miałam dziś mieć pik ostatnie i chciałam spytać o to, ale mamy małą masakrę, więc na szczepienie nie idziemy.

Od dwóch dób mój syn nie je NIC. A wczoraj dostał gorączki po południu.
Obstawiam zęby, bo od nd. jest rzadka kupa.

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;30270045]
Wyczytałam na innym forum, że to może też być "pozostałość" po raczkowaniu. - tyle że Tymek od roku nie raczkuje.
[/QUOTE]
Daniel nigdy nie raczkował.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
nie ma co dzielić, wszystko w mieszkaniu było kupione przeze mnie lub moich rodziców, przed ślubem, więc to chyba nie wspólnota. Mieszkania głównym najemcą jest jego matka, ja tam jestem tylko zameldowana a to ponoć nawet nie daje prawa do przebywania w lokalu jak mi dzielnicowy powiedział.
Jak są faktury, to ok.
Paragony nic nie znaczą, niestety. Może powiedzieć, że jego i mu je zabrałaś.

Niestety z tym meldunkiem to prawda. Niedawno asekurowałam znajomą, która chciała rzeczy swoje z mieszkania męża zabrać, a ten ją wykopał na ryj. Z asystą policji byłyśmy. I niestety, mimo meldunku czy 12 lat mieszkania tam, on miał prawo ją wyrzucić albo jej nie wpuścić. Padłam szczerze mówiąc, z szoku. Tak się zmieniły przepisy ostatnimi czasy, niestety.

Radzę zabrać ile się da. Do podziału majątku, co skubniesz, to u Ciebie zostanie.

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość

Ale taki cyfrowy polsat? Umowa jest na niego.. nie płaci i nie wiem czy mogą na przykład wejść na mój zwrot podatku albo cokolwiek (nie rozliczamy się razem) czy wejść do mieszkania i zabrać np. lodówkę, którą ja kupiłam.
Podpisany przez niego przed ślubem, wiec jest jego.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 09:25   #4413
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Kurde zastanawiam się nad kuchenką dla Blanki na gwiazdkę.
Za tydzień w sklepie będzie taka http://www.tchibo.pl/Drewniana-kuchn...400009066.html

Czy moze taką?
http://allegro.pl/smoby-kuchnia-tefa...888975255.html
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 09:35   #4414
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Śliczne.


I drogie. Jak dobrze, że ja nie mam córki.

_____

Aha - koralików do nawlekania z tej zabawy, którą pokazywałam przed weekendem, jednak nie da się połknąć. Są tylko nieco mniejsze od piłeczki pingpongowej.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 09:37   #4415
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Śliczne.


I drogie. Jak dobrze, że ja nie mam córki.

_____

Aha - koralików do nawlekania z tej zabawy, którą pokazywałam przed weekendem, jednak nie da się połknąć. Są tylko nieco mniejsze od piłeczki pingpongowej.
Dlatego ja chciałam syna

No dogie, ale składamy się na pół z moimi rodzicami, to wyjdzie albo po 100zł albo po 150..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 09:41   #4416
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Wiedziałam, że lekko nie będzie i te przepisy
być zameldowanym ale wpuścić cię nie muszą to po co się meldować jak nie muszę nigdzie mieszkać bo przecie rodzice wcale nie musieli mi drzwi otwierać ;]
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 09:46   #4417
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Wiedziałam, że lekko nie będzie i te przepisy
być zameldowanym ale wpuścić cię nie muszą to po co się meldować jak nie muszę nigdzie mieszkać bo przecie rodzice wcale nie musieli mi drzwi otwierać ;]
No posrane to jest, wiem.

Chociaż mnie pasuje, bo jakby co, to mój mąż jest zameldowany u mnie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 10:00   #4418
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
No posrane to jest, wiem.

Chociaż mnie pasuje, bo jakby co, to mój mąż jest zameldowany u mnie.
aa to już wiem na kogo ma być nasz przyszły dom

Ale śliczne buciki
http://allegro.pl/sniegowce-demar-oc...897052583.html

a TE są u mnie w sklepie za 10zł Ale sa tak betonowe że nie wiem.

Kuchenkę Tż daruje, ale domek na lato muuusi z teściem zrobić
http://allegro.pl/domek-dla-dziecka-...890141917.html

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

kurde.. mam zadanie wymyślić prezenty..
dla chłopczyka na 3 urodziny i na gwiazdkę dla niego. Chrześniak mojego brata. Jest strasznie spokojnym chłopczykiem, trochę aż za bardzo. Lubi bawić się w sklep i rysować oraz wszelkie koparki.. Myślałam o TAKIEJ kasie, bo na takiego spożywczaka nie mają kompletnie miejsca. No i coś jeszcze.
Dla dziewczynki na gwiazdkę 6 lat. Ma cały różowy pokój, fanka hello kitty i pet shopów, przy czym wszystko co możliwe ma już z tej kolekcji. Ale nie lubi typowo dziewczyńskich zabaw (bobasy, lalki, wózki itd)
Chłopczyk 9 lat, chrześniak taty. Lubi dinozaury, roboty itd. Na urodziny dostał takie biologiczne laboratorium co było strzałem w 10. No ale drugi raz tego samego nie dostanie przecież.

Pomóżcie pliiiizzz
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy






Edytowane przez kardashi
Czas edycji: 2011-11-03 o 10:10
kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 10:17   #4419
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
aa to już wiem na kogo ma być nasz przyszły dom

Kuchenkę Tż daruje, ale domek na lato muuusi z teściem zrobić
http://allegro.pl/domek-dla-dziecka-...890141917.html
Tylko do tego trzeba nie być małżeństwem, lub znieść wspólnotę, inaczej dupka z tego.

Piękny.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość


kurde.. mam zadanie wymyślić prezenty..
dla chłopczyka na 3 urodziny i na gwiazdkę dla niego. Chrześniak mojego brata. Jest strasznie spokojnym chłopczykiem, trochę aż za bardzo. Lubi bawić się w sklep i rysować oraz wszelkie koparki.. Myślałam o TAKIEJ kasie, bo na takiego spożywczaka nie mają kompletnie miejsca. No i coś jeszcze.
Dla chłopca w tym wieku, w dodatku takiego nie szalejącego ruchowo, świetne powinny być wszelkie gry i układanki.

Luknij na Merlina może i wpisz "Alexander". Mają duży wybór i naprawdę fajne gierki.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Ale te domki drogie! Mój mąż ostatnio szukał takiego plastikowego, ze zjeżdżalnią, jaki widzieliśmy w Szczawnicy... I teraz przypadkiem na niego trafiłam.

Ten http://allegro.pl/smoby-domek-kubusi...857881214.html

W życiu bym nie powiedziała, że tyle kosztował. Nie jest wart 1/4 tego.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 10:23   #4420
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Tylko do tego trzeba nie być małżeństwem, lub znieść wspólnotę, inaczej dupka z tego.

Piękny.

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------


Dla chłopca w tym wieku, w dodatku takiego nie szalejącego ruchowo, świetne powinny być wszelkie gry i układanki.

Luknij na Merlina może i wpisz "Alexander". Mają duży wybór i naprawdę fajne gierki.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Ale te domki drogie! Mój mąż ostatnio szukał takiego plastikowego, ze zjeżdżalnią, jaki widzieliśmy w Szczawnicy... I teraz przypadkiem na niego trafiłam.

Ten http://allegro.pl/smoby-domek-kubusi...857881214.html

W życiu bym nie powiedziała, że tyle kosztował. Nie jest wart 1/4 tego.
Też myślałam o jakichś grach. Ciastoline dostal rok temu i baaardzo mu się podobało

Domki są strasznie drogie.. O ile jeszcze drewniane mogłabym zrozumieć, tak w tych plastikowych kompletnie nie rozumiem wysokich cen
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 10:31   #4421
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Też myślałam o jakichś grach. Ciastoline dostal rok temu i baaardzo mu się podobało

Domki są strasznie drogie.. O ile jeszcze drewniane mogłabym zrozumieć, tak w tych plastikowych kompletnie nie rozumiem wysokich cen
O widzisz.
Są tanie, można coś do nich dokupić. I sporo jest takich edukacyjnych, nie jakieś pitu pitu.
Np.
http://merlin.pl/Jakie-to-flagi-gra-...06,826855.html

http://merlin.pl/Trudne-slowa-1-gra-...06,705437.html

http://merlin.pl/Lokomotywa-Edukacyj...06,826861.html

Ano właśnie. Nawet ogniska z tego nie będzie, potem. Dziury w tym łatwo zrobić, pęka, drzwi się przestają domykać itp. Tyle że myje się łatwo.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 11:23   #4422
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
O widzisz.
Są tanie, można coś do nich dokupić. I sporo jest takich edukacyjnych, nie jakieś pitu pitu.
Np.
http://merlin.pl/Jakie-to-flagi-gra-...06,826855.html

http://merlin.pl/Trudne-slowa-1-gra-...06,705437.html

http://merlin.pl/Lokomotywa-Edukacyj...06,826861.html

Ano właśnie. Nawet ogniska z tego nie będzie, potem. Dziury w tym łatwo zrobić, pęka, drzwi się przestają domykać itp. Tyle że myje się łatwo.
Ooo dzięki

Ee tam dla mnie plastikowy domek nie jest taki fajny jak drewniany
Moja przyjaciółka miała taki drewniany po drabince się wchodziło. Jak ja jej tego zazdrościłam Z okna u rodziców jak zaglądam na podwórko sąsiadów tez taki mają

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

O ta chyba taka fajna jest http://merlin.pl/Pedzace-zolwie-Wysc....html#fullinfo
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 11:29   #4423
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Kardashi - kuchenki śliczne ta z tchibo zdecydowanie fajniejsza i jeśli zastanawiasz sie tylko nad tymi dwoma, to zdecydowanie bierz tchibo. Jesli smoby kupisz na allegro, a tchibo stacjonarnie, to roznica w cenie wyjdzie tylko 40zl. Co dla mnie i tak nie zmienia faktu, ze ceny kosmiczne No ale ja to sknera jestem i u nas kuchenka (o ile Mała będzie wykazywała takie zainteresowania) to będzie zadanie dla męża

Kropka - a Ty sie tak nie ciesz chłopcy tez uwielbiaja bawić sie w gotowanie
Tez zwróciłam uwagę na te domki w Szczawnicy

Siala - witaj

Zabawkowa oferta reala jest super! Jest juz w necie, przegladałam ja kilka razy I podobnie jak Darianna kupię juz prezent na urodziny
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 11:32   #4424
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Dobre ma opinie.

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość

Kropka - a Ty sie tak nie ciesz chłopcy tez uwielbiaja bawić sie w gotowanie
Tez zwróciłam uwagę na te domki w Szczawnicy
A niech się bawi. W kuchni.

We wtorek pół dnia siedział mi na blacie i zakręcał butelki z oliwami itp.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 11:38   #4425
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Kardashi - kuchenki śliczne ta z tchibo zdecydowanie fajniejsza i jeśli zastanawiasz sie tylko nad tymi dwoma, to zdecydowanie bierz tchibo. Jesli smoby kupisz na allegro, a tchibo stacjonarnie, to roznica w cenie wyjdzie tylko 40zl. Co dla mnie i tak nie zmienia faktu, ze ceny kosmiczne No ale ja to sknera jestem i u nas kuchenka (o ile Mała będzie wykazywała takie zainteresowania) to będzie zadanie dla męża

Kropka - a Ty sie tak nie ciesz chłopcy tez uwielbiaja bawić sie w gotowanie
Tez zwróciłam uwagę na te domki w Szczawnicy

Siala - witaj

Zabawkowa oferta reala jest super! Jest juz w necie, przegladałam ja kilka razy I podobnie jak Darianna kupię juz prezent na urodziny
No tu o cene nie chodzi, bo mam wybrać do 300zł
ta z tchibo jest fajna bo jest drewniana, a taką przecież chciałam. ale jest bez tej górnej szafeczki wogole tak jakoś mi czegoś brakuje. ale jest śliczna.
A ta plastikowa znow.. jest taka fajna ogólnie, no ale wiadomo.. to plastik.. i boje się że zaraz coś urwie.
Najchętniej to bym wzięła dwie
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 11:56   #4426
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Kardashi, o matko...przepiękna ta kuchenka tchibo
znajac moje dziecko to będzie stało i stało, chociaż dostała od mojego ojca toaletkę (maniak, gdy się maluję ona musi byc obok i wszystko wyciagac, malowac się itp) i stoi obok mojej i musze przyznac ze zainteresowanie jest... ale po ostatnich swietach mamy tyle prezentów że naprawdę starczyło na cały rok.. chyba nie ma sensu nic dużego kupowac
Tą kuchnię smoby ma mój siostrzeniec i powiem że średnio zainteresowany był, na początku wow a później nuda...

A te butki-śniegowce piękne... szkoda że rozmiarowo od 22, może za rok
dziś przykładałam Laurze do stopy jej buty ze chrztu... i stopa większa jest o jakiś 1 cm od podeszwy
__________________
Laura jest już z nami

Edytowane przez xxNiuniaxx
Czas edycji: 2011-11-03 o 12:01
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:09   #4427
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Piekne te kuchenki ale tez bym tyle nie dała w chwili obecnej. Wczoraj zastanawiałam się w Ikei nad kupnem owoców i warzyw ale stwierdziłam w końcu że jeszcze ma czas- może na 2gie urodzinki.
Póki co kupiliśmy stołki Mamut dwa i do tego stolik mały drewnany, tunel do zabawy bo mamy fajny domek, wbijak drewnainy i komplet kubeczków do układania.
Na razie dość.

Jak macie zamiar kupić wózek polecam przede wszystkim lekki, z daszkiem i koniecznie koszyk pod spodem, młoda ma taki najzwyklejszy wózek ale na gwiazdę na pewno dostanie bo ten się sypie lekko już ale w koszyku pod spodem ciągle coś wozi czasem i misiek tam ląduje

A ja szukam jakiegoś prezentu dla 5 letniego chlopca- spokojny raczej i poukładany. Coś fajnego może jakąś grę? Polecacie coś?
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:10   #4428
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Nie miałam neta od wczoraj w domu, mąż się bawił i tak ustawienia zmienił, że dupa blada.

Popatrzcie na grę Bystre Oczko (sokole oko).
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:12   #4429
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Ta plastikowa ma więcej bajerów, toster itd.

Jak córa musi mieć dużo różności wokół siebie, to lepiej ta plastikowa.

____________

A tak w ogóle to mam wrażenie, że realizujemy swoje dziecięce marzenia tymi zakupami, wcale nie naszych dzieci.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;30297981]Nie miałam neta od wczoraj w domu, mąż się bawił i tak ustawienia zmienił, że dupa blada.

[/QUOTE]
Zdolny.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-03, 12:23   #4430
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

ten wózek co kupiłam,patrzę teraz w gazetce reala od jutra ma byc przeceniony na 89zł, jakby ktos był zainteresowany
__________________
Laura jest już z nami
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:29   #4431
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Siema!
Wlasnie zjadlam wedzonego lososia i strach mnie oblecial bo dopiero pozniej przypomnialam sobie o listerii i mam kolejna schize
Ja to zawsze musze sobie cos wymyslić, cholera jasna

Lekarz uspokoil mnie ze gentamycyna w kroplach na pewno nie zaszkodzila to teraz listrioze sobie wkrecam. Jadlyscie wedzone ryby w ciazy?
Bedac w ciazy z Mackiem jadlam bo o listeriozie nie slyszalam

Na forum mam majowo-czerwcowych nawet nie pytam bo dziewczyny sa mocno przewrazliwone na tym punkcie i sledzi tez nie jedza. Wiec pewnie zaraz wynalazlyby we mnie objawy zakazenia

Poza tym bylam w zeszlym tygodniu u lekarza. Fasola ma 9 mm i pieknie bijace serducho Termin porodu 14.06.2012r.

Szaja moja mama czasem niedokladnie wytrze pupke po kupie i niestety tez powstaja odparzenia. U nas pomaga linomag.
Ałła spoko-luz z tym łososiem ja jem, nieczęsto, ale lubię, więc jem Nie ma co wpadać w paranoje. U mnie na wątku mamus wiosennych też zalatuje przesadyzmem, ale wybaczam im, bo to w większości pierwsze ciąży i my byłysmy przecież takie same i ałła gartulujęBo chyba nie było okazji. A jak Twoje samopoczucie?
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Śliczne.


I drogie. Jak dobrze, że ja nie mam córki.

_____

Aha - koralików do nawlekania z tej zabawy, którą pokazywałam przed weekendem, jednak nie da się połknąć. Są tylko nieco mniejsze od piłeczki pingpongowej.
No ja tez nie mam, a kuchenka jest numerem jeden od dawna Dobrze, że to prezent był.

Ta pogoda mnie wykończy. Niech już ta zima się zacznie. Raz zimno, raz gorąco. Mam dziś dzień narzekania. Brrrrr. Młody nie śpi od 6 ranoMam do napisania pracę z przedmiotu, który uważam za bezsensowy i cząstkę 1 rozdziału do mgr Małż jest w domu, ale guzik to daje, bo przecież młody lata jak szalony i choćbym zamknęła się w sypialni, to "mamuje" i muszę być w zasięgu wzroku. Wczoraj cyrk z zasypianiem w nocy. Koniecznie chce być we mnie wtulony. Nie ma problemu, tylko jak to będzie za kilka miesięcy?? Jeden przy cycku, a drugi pod ramieniem?Mhmm. To się wygadałam.
Ps. Dalej nie mam kurtki na brzuch, takiej zimówki. ?Nie ma któraś znajomej z kurtka do sprzedania w rozsądnej cenie?
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:33   #4432
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
No posrane to jest, wiem.

Chociaż mnie pasuje, bo jakby co, to mój mąż jest zameldowany u mnie.
W tę stronę to i mnie by pasowało

W ogóle jestem pod wrażeniem umiejętności mowy dzieciaków... mój jedynie się ogranicza do baba, dziadzia, mama sporadycznie i hitem jest "ojjjeeeeej" ale żadnego ze zwrotów nie używa żeby kogoś konkretnego zawołać. Za to brawurowo się wspina na stołeczek i trzymając umywalki wywala kubek ze sztuczną paszczęką mojego ojca
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:40   #4433
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Wczoraj cyrk z zasypianiem w nocy. Koniecznie chce być we mnie wtulony. Nie ma problemu, tylko jak to będzie za kilka miesięcy?? Jeden przy cycku, a drugi pod ramieniem?Mhmm.
Ale będziesz miała ciepło.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
W tę stronę to i mnie by pasowało

W ogóle jestem pod wrażeniem umiejętności mowy dzieciaków... mój jedynie się ogranicza do baba, dziadzia, mama sporadycznie i hitem jest "ojjjeeeeej" ale żadnego ze zwrotów nie używa żeby kogoś konkretnego zawołać. Za to brawurowo się wspina na stołeczek i trzymając umywalki wywala kubek ze sztuczną paszczęką mojego ojca
Mój gada jeszcze mniej.

Chyba najmniej na tym wątku.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:41   #4434
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Ta plastikowa ma więcej bajerów, toster itd.

Jak córa musi mieć dużo różności wokół siebie, to lepiej ta plastikowa.

____________

A tak w ogóle to mam wrażenie, że realizujemy swoje dziecięce marzenia tymi zakupami, wcale nie naszych dzieci.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------


Zdolny.
No ja i tak bym kupowała garnki, warzywka i te przybory kuchenne z ikei, także to mi nie robi różnicy

Hah, może i coś w tym jest Zawsze chciałam mieć domek Jak jeździłam do prababci to tam taki byyyyłłł..
Ale z kuchenka to wiem że będzie strzał w 10, wiem co się dzieje u siostry ciotecznej która ma kuchenkę. Nie ma dziecka
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 12:55   #4435
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Czy aby na pewno?
Ja miałam przez rok tylko bo potem sie zmienily przepisy i ten dodatek był tylko dla panien z dzieckiem.Mezatki lub exmęzatki przestały sie kwalifikować.
No ale to było z 7-8 lat temu.
na pewno.
Tylko to jest dodatek do rodzinnego.
A więc Siala tak po kolei to powinna załatwić: separację, potem z kwitkiem o separacji po rodzinne i dodatki do niego: wychowawczy i dla amotnej matki- zakładając że nie przekroczy dochodów 504 (?) zł na osobę.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
ja niby się łapie na zasiłek dla samotnych matek, ale moi rodzice przekraczają sumę od których jest przyznawane
Bo zameldowana jestem u nich i niby oni mnie utrzymują.
A to przyznawane jest 'od najuboższych'. Dają pewną sumę na powiat i tyle ile podziela, tyle można dostać. a raz było po 30 zł. Moja koleżanka tyle dostała
zgadza się, dla tych co rodzinne dostają.
czyli dla tych, którzy jakiegos progu dochodów nie przekraczają.
Moja siostra z bliźniaczkami tez była u rodziców zameldowana, ale napisała/wykazala, że prowadzi osobne gospodarstwo i dostawała wszystko- rodzinne, wychowawcze i dodatek dla samotnej matki.

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
oo no to sunę jutro po papiery do mopsu ;]
Kurcze, tam chyba trza było zaświadczenia o zarobkach.. moich i męzowych.. z moimi nie problem ale z jego? On się ze mną nie spotka, nie umówi, nawet telefonicznie nie gadamy.
A wiem, że wywalili go z roboty, jest zarejestrowany w urzędzie pracy i dorabia gdzieś na czarno (tyle mi jego babcia powiedziała) i zaś będzie problem :[

A teraz ciiii, skupiam się na tym by spowrotem przeniknąć do świata forum (do jasnej anielki niechże mi jeszcze tylko ktoś rozgarnięty wyjaśni pisownię przeklętego "z powrotem", "spowrotem" bo umrę a dalej nie będę wiedziała co poprawne)
dlatego najrozsadniej wpierw byłoby separecję załatwić.
z powrotem.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość

kurde.. mam zadanie wymyślić prezenty..
dla chłopczyka na 3 urodziny i na gwiazdkę dla niego. Chrześniak mojego brata. Jest strasznie spokojnym chłopczykiem, trochę aż za bardzo. Lubi bawić się w sklep i rysować oraz wszelkie koparki.. Myślałam o TAKIEJ kasie, bo na takiego spożywczaka nie mają kompletnie miejsca. No i coś jeszcze. dla fana koparek wszelakich kupiłabym jednak cos koparko-podobnego- chłopcy w tym wieku uwielbiają i koparki i traktorki. Wader ma fajne w ofercie, w różnych wielkościach, są bardzo wytrzymałe.
Dla dziewczynki na gwiazdkę 6 lat. Ma cały różowy pokój, fanka hello kitty i pet shopów, przy czym wszystko co możliwe ma już z tej kolekcji.
co chwilę cos nowego z tych serii zabawek wychodzi, więc poluj na nowości lub ubranka z tymi motywami, czy choćby kredki czy inne akcesoria plastyczno- szkolno w pudełku z hello kitty, np. teczka na obrazki, kubek na wodę, ręcznik z tym motywem też może być, pościel, koc, podusia, spineczki, praktycznie cokolwiek bys chciała kupic, zawsze znajdziesz z hello kitty. . Ale nie lubi typowo dziewczyńskich zabaw (bobasy, lalki, wózki itd)
Chłopczyk 9 lat, chrześniak taty. Lubi dinozaury, roboty itd. Na urodziny dostał takie biologiczne laboratorium co było strzałem w 10. No ale drugi raz tego samego nie dostanie przecież. puzzle przestrzenne- dinozaur: http://allegro.pl/puzzle-drewniane-3d-dinozaur-dimentrodon-i1889508296.html
można całą gromadkę skompletować. ksiązka o dinozaurach. , ksiązka o ciekawostkach z dziedziny nauki, itp. w księgarniach dużo wydawnictw w tym stylu jest.

Pomóżcie pliiiizzz
Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Piekne te kuchenki ale tez bym tyle nie dała w chwili obecnej. Wczoraj zastanawiałam się w Ikei nad kupnem owoców i warzyw ale stwierdziłam w końcu że jeszcze ma czas- może na 2gie urodzinki.

A ja szukam jakiegoś prezentu dla 5 letniego chlopca- spokojny raczej i poukładany. Coś fajnego może jakąś grę? Polecacie coś?
dlaczego ma czas? Tymek bardzo lubi bawić się "jedzonkiem" z IKEI. Ogląda, kosztuje , karmi lalki, misie.

5-letni chłopczyk- gra, np. detektyw- świetna jest, wciąga całą rodzinę:
http://allegro.pl/granna-gra-detekty...865056463.html

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;30297981]Nie miałam neta od wczoraj w domu, mąż się bawił i tak ustawienia zmienił, że dupa blada.

Popatrzcie na grę Bystre Oczko (sokole oko).[/QUOTE]
to też coś w tym stylu.

Tymek ma dwa nowe słówka:
-uciki- czyli buciki
-petki-skarpetki.

Edytowane przez 38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Czas edycji: 2011-11-03 o 12:57
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 13:18   #4436
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Kurde zastanawiam się nad kuchenką dla Blanki na gwiazdkę.
Za tydzień w sklepie będzie taka http://www.tchibo.pl/Drewniana-kuchn...400009066.html

Czy moze taką?
http://allegro.pl/smoby-kuchnia-tefa...888975255.html
Mi ta druga bardziej sie podoba. Ta z tchibo taka pusta jest
Ja znalazłam jeszcze taką http://allegro.pl/smoby-24636-kuchni...837479829.html


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość


Ale te domki drogie! Mój mąż ostatnio szukał takiego plastikowego, ze zjeżdżalnią, jaki widzieliśmy w Szczawnicy... I teraz przypadkiem na niego trafiłam.

Ten http://allegro.pl/smoby-domek-kubusi...857881214.html

W życiu bym nie powiedziała, że tyle kosztował. Nie jest wart 1/4 tego.
Te domki mają chore ceny


Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość

Zabawkowa oferta reala jest super! Jest juz w necie, przegladałam ja kilka razy I podobnie jak Darianna kupię juz prezent na urodziny
Możesz podać linka do tej gazetki? Szukam i nie moge znaleźć


Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Piekne te kuchenki ale tez bym tyle nie dała w chwili obecnej. Wczoraj zastanawiałam się w Ikei nad kupnem owoców i warzyw ale stwierdziłam w końcu że jeszcze ma czas- może na 2gie urodzinki.
Luiza pieknie się bawi takimi warzywami.........gotuje zupę w wiaderku do piasku, a potem daje nam do spróbowania.............a warzywka nam dmucha i daje do gryzienia


Byłam w Carrefourze. Pełno zabawek jest powystawianych, lalek ful. Ale poczekam do promocji. Za jakiś miesiąc te same zabawki będą poprzeceniane
No ale musiałam cos kupić i młoda wybrała sobie małą laleczkę i książeczki

Edit: już mam ten katalog z Reala
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.

Edytowane przez bydgoszczanka
Czas edycji: 2011-11-03 o 13:58
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 13:40   #4437
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Lea co do propozycji prezentów.. Ten 3 latek ma już pełno koparek i nie mają gdzie tego kłaść. więc kolejna chyba nie najlepszy pomysł.
Ta dziewczynka ma juz chyba wszystko możliwe z HK.. Piżamkę, zeszyty, naklejki na ściane, pościel, zastawe stołową, papier toaletowy.. No wszystko
Jak by nie miała kuchenki to by była kuchenka HK, no ale maaaa... Hmm a może własnie coś nie hellokitowego ;p?
Ale te puzzle przestrzenne sa super- no ale ma !
Myśleliśmy właśnie o jakiejś encyklopedii dinozaurowej, ale własnie w niedziele sie taką pochwalił
Dzięki wielki

I własnie tu jest problem.. te starsze dzieciaki mają wszystko



---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Mi ta druga bardziej sie podoba. Ta z tchibo taka pusta jest
Ja znalazłam jeszcze taką http://allegro.pl/smoby-24636-kuchni...837479829.html

Też na nią patrzyłam ale mi się nie podobają te beznadziejne naklejeczki.. i mam wrażenie że zaraz popękają tu te plasticzki.

ale mojej mamie się nie podoba ;p a to wspólny prezent ma być.

Ale własnie ta drewniania jest taka psuta, brakuje mi chociaż jednek półeczki! A może można dokupić

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Hmmm a może dla tego 3 latka na urodziny tą matę wodną co Szaja pokazywała? w sumie lubi rysować..
i może tą skrzynkę z narzędziami?http://www.tchibo.pl/Drewniana-skrzy...400009051.html
albo jakąś grę.

Dobra dla tego małego mam, ale najgorsze rodzeństwo wszystkomające.
chciałam matę do tańczenia, ale ostatnio kupili xboxa i coś wspominali ze grali w takie coś..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy






Edytowane przez kardashi
Czas edycji: 2011-11-03 o 13:44
kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 14:02   #4438
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Ja dzis bylam w Woolworth - dzie , i jakas masakra , dostawa zabawek i wszystko Hellow Kitty doslownie - nie wiedzialam ze tyle tego jest .
Jeszcze przed Gabi obiecalam sobie ze nie bedzie u nas HK ale jak to mlodej wytlumaczyc jak na jej widok piszczy ze szczescia - kiti , kity

ale bylam lalke obczaic na prezent gwiazdkowy i jest - dzis mäz wyskakuje z kasy i jutro kupie - bobas koniecznie ze smoczkiem i wola mama, tata i smieje sie i placze - 15 euro.
bede musiala babci powiedziec co by cos innego kupila bo wspominala o lalce na mikolaja
upatrzylam jeszcze gre dla jednej cörki szwagierki , no i jest walec ale z HK a mi sie nie podoba

Nad kuchenkä myslelismy ale stwierdzilismy ze na drugie urodziny , teraz jest jeszcze za wczesnie.

No i w Lidlu niemieckim bedzie ladny komplet do pokoju mlodej - bialy stolik i krzesla -chyba za 57 e , chyba sie zdecydujemy

a domki do odrodu nie zabardzo mnie ruszajä - ceny majä kosmiczne tylko.
nie wiem , mloda ma namiocik to niech sie bawi ,
u cörek szwagierek jest po kilka domköw i w kazdym tylko trawa rosnie
a musze jednej tunel oddac , bo pozyczyli Gabi a u nich w lecie nastepna rok bedzie miala - nie chce co by krzywo patrzyli - oddam i kupi sie nowy .
masakra ile rzeczy mloda miala obiecane i dupa bo sie szwagierka pospieszyla i ma dziecia ktöra ma teraz 6 m.
tera juz mloda moze sie najwyzej u nich pobawic ..w sumie to i dobrze bo ma niby nowosci w domu szybko by sie znudzilo.
hitem przez cale lato bylo pchanie lub jazda na wözku i w koncu kupilismy mlodej nowy , no bo juz i tak nie dadzä swojego , ale nam sie przyda i na nastepne dziecie - bede z nimi do ogrödka po jarzyny jezdzic
naprawde hicior dla dzieciaköw jak miejsce kolo domu jest
jedno wouzi drugie albo dziadköw sie zaprzega
my kupilismy taki jak na focie - ta plandeka jest zdejmowana i wsrodku jest laweczka . wytrzymaly do 150 kg, i spory na 2-3 dzieciaczki a i czwarty by sie zmiescil..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10000308_big_new01.jpg (30,6 KB, 18 załadowań)
__________________
God is a DJ
---------------------------------------





Edytowane przez Silpe
Czas edycji: 2011-11-03 o 14:05
Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 14:08   #4439
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Bydgoś - proszę
http://www.real.pl/uploads/tx_vipromo/KW_45_ZABAWKI.pdf
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-03, 14:45   #4440
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Lea, Bydgoś to mi wbiłyście klina z tymi warzywkami. Wydawało mi się że młodej nie zainteresują jeszcze. Wczoraj byłam w Ikei i się zastanawiałam ale nie wzięłam- zresztą i tak już spory zakup zrobiłam. Ale w takim razie może sobie zażyczę od chrzestnego dla młodej albo sama jej kupię pod choinkę, a niech dziecko ma
Spisałam tak mniej więcej co bym chciała dla niej pod choinę- i powiem tak- sporo tego muszę to jakoś obciachać i podzielić między chrzestnych i dziadków, no i oczywiście my, ale ja to już zaczynam kompletować więc to nie problem.

Dzięki za pomysły dla chrześniaka, coś na pewno wybiorę.

Siala przedtem nie pisałam bo w pracy byłam, ale teraz napiszę, że też go cholera wtedy ratowałaś... ale z drugiej strony byś miała teraz gnidę na sumieniu. Jak nie życzę nikomu źle tak taka kanalia po tym świecie nie powinna chodzić. Pomijam co tam między Wami ale to jak dziecko olewa przegięcie. Choć może dla małego lepiej takiego ojca nie mieć- przykre to ale prawdziwe. Za to ma najcudowniejszą mamę na świecie
Jak dziewczyny już pisały ja tylko powiem pozbieraj swoje rzeczy i jak najszybciej się uwolnij od niego
Masz może kogoś kto mógłby Ci poprzewozić rzeczy typu lodówka itp? bo wg mnie pasowałoby jak go nie będzie wpaść w kilku chłopa i pieronem pozbierać wszystko co Twoje. I niech się że tak powiem złamas goni
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.