Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie oszaleć. - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-06, 12:17   #661
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość

kaszpirek u nas największy bunt jest, że trzeba kończyć zabawę i iść się kąpąć, mija w trakcie napuszczania wody
Czy, jeśli powiem, że moje dziecko na hasło: idziemy się kąpać, idzie ze mną grzecznie do łazienki i stoi przy wannie, czekając aż go rozbiorę i tam włożę, to od dziś już tak miała nie będę?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 12:28   #662
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Witam
U nas Mikołaj częściowo był juz wczoraj. Od dziadków Mała dostała drobiazgi, a od chrzestnego kota FurReal Oczywiście jak kot zaczął chodzic , miauczeć i mruczeć to Mała uderzyła w taki ryk, że cięzko było ja uspokoić Kot powędrował do szafy i raczej długo tam posiedzi
Tak więc Mikołaj z atrakcjami

Od nas dziś dostanie klocki drewniane, więc mam nadzieję, że będzie spokojniej.

U nas nie ma problemu z prezentami od teściów, to raczej moi rodzice są bardziej powściągliwi w tej kwestii

Przyszły mi ubranka z ententino i jestem bardzo zadowolona Bajecznie żywe kolory, a bawełna wygląda na taka, która nie rozleci sie po pierwszym praniu. Bluza co prawda bez tego misia od środka, ale i tak jest fajna

Kumkura - gratuluje To teraz pochwal sie jakie imie wybraliście
Migotka - gratuluje zasypiania Znam ten ból, tzn teściowa zna, bo ona tak usypiała Małą do niedawna

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Co do przesikanych nocy, to wcale mnie dziwi, że pieluchy tego nie wytrzymują U nas takie wpadki zdarzaja sie głownie w pieluchach wielo, jednorazówki (a dokładnie Dada) spokojnie wytrzymują całą noc
Jak zdarzy nam się sucha noc i posadze Małą rano na nocniku, to zawsze potem nie moge sie nadziwić jak taki mały pęcherz jest w stanie pomieścić taką ilość siusków

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Czy, jeśli powiem, że moje dziecko na hasło: idziemy się kąpać, idzie ze mną grzecznie do łazienki i stoi przy wannie, czekając aż go rozbiorę i tam włożę, to od dziś już tak miała nie będę?
mozliwe
moja zaczęła gryźć zaraz po tym, jak przeczytałam o tym na forum
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 12:33   #663
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość

a od wczoraj w lidlu są klocki drewniane po 50 zł i 1 rodzaj to klocki konstrukcyjne - z otworkami i dziurkami - ja zamówiłam dla małego pod choinkę od chrzestnego bo moim zdaniem dużo lepsze od tych zestawów majsterkowicza, które miałam okazję obmacać na żywo
Drewniane jakieś mają być od czwartku. Taki pociąg.
A teraz jakie są?
Edit. Już wiem jakie, też w puszce.

A te konstrukcyjne super są. Ale nasze gady za małe wg mnie na to. Tzn. na te śrubki, srupki. U mnie to prędzej zginie, niż się przyda.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2011-12-06 o 12:38
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 12:43   #664
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Drewniane jakieś mają być od czwartku. Taki pociąg.
A teraz jakie są?
Edit. Już wiem jakie, też w puszce.

A te konstrukcyjne super są. Ale nasze gady za małe wg mnie na to. Tzn. na te śrubki, srupki. U mnie to prędzej zginie, niż się przyda.
ja mam zamiar wyciągać po kilka klocków do zabawy, nie będę wyciągała całej tuby. U moich rodziców Wiktor odkrył narzędzia mojego taty i tam bawi się (oczywiście pilnowany) właśnie takimi śrubkami, które wkręca się w takie plastikowe jakby nasadki (nie mam pojęcia jak się to nazywa ) nawet przez godzinę! i nie bierze do buzi, no ale to będzie na razie do zabawy ze mną , nie samemu
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 12:43   #665
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
a od wczoraj w lidlu są klocki drewniane po 50 zł i 1 rodzaj to klocki konstrukcyjne - z otworkami i dziurkami - ja zamówiłam dla małego pod choinkę od chrzestnego bo moim zdaniem dużo lepsze od tych zestawów majsterkowicza, które miałam okazję obmacać na żywo
u mnie w topazie tez takie są


Blanek poszedł na drzemkę. Zasnęła sama, ale ja obok musiałam leżeć. Ale nie musiałam ani śpiewac, ani głaskać. Położyła sie i zasnęła.

I gryźć też znow zaczęła. I skrobać pazurami po ścianach.
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 13:04   #666
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Czy, jeśli powiem, że moje dziecko na hasło: idziemy się kąpać, idzie ze mną grzecznie do łazienki i stoi przy wannie, czekając aż go rozbiorę i tam włożę, to od dziś już tak miała nie będę?
Moj do niedawna tez tak miał. A teraz ma jakiś bunt i jak czas kąpieli to ten na jezdziku sobie jezdzi, zaczyna się zabawkami bawić, ciężko go zaciągnąć do łazienki. Ostatnio to nawet nie dał się posadzić w wannie bo był wrzask:/ Nie wiem co mu się stało, zawsze uwielbiał.

Właśnie Kumkura- gratulacje

velluto Michał kiedyś dostał zdalnie sterowany samochod od dziadków i była podobna reakcja. Też wtedy w szafie wylądowal.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 13:13   #667
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kaszpirek Pokaż wiadomość
Może ja przestanę wątek czytać? Bo nasze dzieci faktycznie się chyba zarażają "przypadłościami".
My od wielu miesięcy jedziemy na Dada i jest ok.Chyba, że zaraz rano, jak sie obudzi nie przebiorę. To wtedy bomba już nie chłonie.


Ogromne gratulacje!!!
Wiesz, tak skromnie poproszę o jakieś fluidy dziewuchowe.
Z racji takiej, że będziemy się starać niedługo.

U nas bunt dwulatkowy się rozkręca.
Każde wracanie do domu kończy się histerią i rozbieraniem gada na leżąco w przedpokoju.
No i bicie...do każdego wyciąga łapki, jak jest coś nie teges.

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=e5dWnsTTyII

Kto pamięta??
Dla mnie WTEDY jeden z hiciorów.
Fliudy, a proszę bardzo, przesyłam
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Czy, jeśli powiem, że moje dziecko na hasło: idziemy się kąpać, idzie ze mną grzecznie do łazienki i stoi przy wannie, czekając aż go rozbiorę i tam włożę, to od dziś już tak miała nie będę?
e taaam, mój ZAWSZE czeka pod drzwiami na kąpanko o stosownej godzinie oczywiście.
Dzięks za gratki A co do imienia, mhmm, na razie stanęło na Agacie Miała być wtedy, gdyby Ad okazał się dziewuchą więc chyba tak zostanie. A czas pokaże. Jeszcze Natalia nam się widzi...
U nas Mikołaja dziś nie ma, Ad jest za mały na zrozumienie, więc odpuszczamy. Prezenty dostaje systematycznie....A pod choinką na pewno coś znajdzie, no i czekamy na paczkę od cioci z uk. I na uwielbiane organy....spokoju już mieć nie będę w ogóle, ale widok śpiewającego i grającego syna wszystko wynagradza
Czaję się na jakiś WYGODNY podwójny wózek, parasolkowaty, na wiosnę i jak coś wiecie na ten temat, czekam na cynk
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 13:22   #668
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Któraś kiedyś szukała kaloszy dla dziecia
Moja mama wlasnie kupiła Blance na wiosnę (mamy 22, wiec moga być przymałe )
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 13:26   #669
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Witam,
Wpadam pochwalić się nowiną
Na 80% będzie dziewczynka
gratulacje oby na 100 była dziewucha

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;30903317]




O matko :/ dobrze, że wam nic się nie stało, chociaż szklarni też szkoda, pamiętam jak się z niej cieszyłaś



Jaką lalę, jaką?





A tak myślałam, że baba będzie

Mąż dzisiaj dał prezent mikołajkowy siostrzenicy, widział się z teściami, 2 szwagierkami i cisza. Pewnie znów nic nie dostanie, tak jak rok temu :/

Tym sposobem zrobiło mi się żal własnej córy i coś jej jeszcze dokupię pod choinkę. Co prawda szwagierki dzisiaj pytały ponoć, co chcemy dla małej na gwiazdkę, ale teraz to nie wiem czy w ogóle się odzywać a z drugiej strony - jak mała ma dostać coś nieprzydatnego?[/QUOTE]

dzieki - szklarnie mąż odbuduje bo i troche jego w tym winy - nie przymocował jej do belek odpowiednio

Ty sie martwisz że młoda nie dostanie prezentów od rodziny - a ja mam problem z ich wypasionymi prezentami na wyrost
wpadnij coś damy Agacie




Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Wirus przesikiwania przenosi się przez net Młoda wstała zasikana, a pielucha wcale jakoś specjalnie mokra nie była Tyle dobrze, że tylko ciuchy miała mokre.

Jak reakcje dzieci na prezenty?

Luiza spała z nową lalą Nie wyjęłam baterii i się włączyła w nocy, Luiza sie obudziła, ale wzięłam lalke i spała dalej.
Tak, niech no która jeszcze co wymysli , jakie chorubsko czy co to zaraz wszystkie dzieciaki złapią

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość


silpe całe szczęście, że wam się nic nie stało a ty chyba tego kota nie lubisz?

polubiłam - nie miałam wyjscia zwłaszcza po naklejeniu z trzydziestu naklejek HK na tą kuchnie


My juz po mikołaju , młoda padła od nadmiaru wrażen wczoraj chrzestna , babcia i szwagierka z prezentami , dzis prezent o demnie i przyjechała moja mama z moim bratem , mama zostanie kilka dni .
fajnie bo sie obrobie na spokojnie przed swietami .

co do prezentów
wczorajsza kuchnia HK od babci i szwagierki - nie doceniłam dziecia bo jest zainteresowanie ale oczywiscie ze mną bo tłumacze jak co robic tak jak mama tylko tera musze jakies plastikowe jedzonko dokupic bo młoda nie umie wyobrazic sobie kurczaka w piekarniku

książka od chrzestnej - poczeka troche

lalka od chrzestnej - tzw gadająca Zosia ładna ale zaineresowanie nikłe po obadaniu - wcale , jedynie młoda kombinuje jak jej włożyc palec w oko bo sie otwiera lalka po nacisnieciu gada - banan, spagetti, trampek i słon - do tego spiewa - siała baba mak. wlazł kotek .. i stary niedzwiedz mocno spi - czyli na poziomie 3 lat , wiec sie nie dziwie że młoda ją olała .

lalka bobas o demnie - z nieukrywaną satyswakcją powiem że jako matka trafiłam w dziesiątke
młoda dostała dzis rano , zachwycona krzyczała - bejbi chodzi z nią tuli , całuje i naciska żeby usłyszec jak woła mama , tata , spi lub smieje sie czy płacze

laptop Fisher P od chrzestnego - fajny wypasik - jak na razie zaineresowanie w miare Ale z mamą lub babcią widze że długo nie zabawi , zobaczymy zresztą .

morał z tego taki że mam racje twierdząc że moje dziecko woli zabawki na swoim poziomie po dogadaniu sie z mamą , niz szczelanie popisówek za grubą kase oczekując że dziec zaklaska uszami ze szczescia

zostały nam jeszcze cymbałki - ale stwierdziłysmy z moją mamą że damy pd choinke bo to juz za duzo dla Gabi , tym bardziej że pod choinke mam tylko zestaw do kąpieli , tu sie mikołaja celebruje bardziej , i niech tak bedzie
a i wiem że cymbałki sie sprawdzą dodam że wybrałam najzwyklejsze bez bajerów czy plastików FP ..
__________________
God is a DJ
---------------------------------------





Edytowane przez Silpe
Czas edycji: 2011-12-06 o 14:14
Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 13:30   #670
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

u nas Mikołaja jeszcze nie było. teraz mamy drzemkę i jak wstanie, a kurier nie dotrze, to w zapasie mamy książkę z wędrującą biedronką i karty Czu-Czu. przyjdą też moi rodzice (książka z magnesami, mały bobasek-golasek i duplo zoo), od mojego brata jakieś kuchenne akcesoria, tylko teściowa oczami świecić będzie.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 13:39   #671
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
gratulacje oby na 100 była dziewucha



dzieki - szklarnie mąż odbuduje bo i troche jego w tym winy - nie przymocował jej do belek odpowiednio

Ty sie martwisz że młoda nie dostanie prezentów od rodziny - a ja mam problem z ich wypasionymi prezentami na wyrost
wpadnij coś damy Agacie






Tak, niech no która jeszcze co wymysli , jakie chorubsko czy co to zaraz wszystkie dzieciaki złapią



polubiłam - nie miałam wyjscia zwłaszcza po naklejeniu z trzydziestu naklejek HK na tą kuchnie


My juz po mikołaju , młoda padła od nadmiaru wrażen wczoraj chrzestna , babcia i szwagierka z prezentami , dzis prezent o demnie i przyjechała moja mama z moim bratem , mama zostanie kilka dni .
fajnie bo sie obrobie na spokojnie przed swietami .

co do prezentów
wczorajsza kuchnia HK od babci i szwagierki - nie doceniłam dziecia bo jest zainteresowanie ale oczywiscie ze mną bo tłumacze jak co robic tak jak mama tylko tera musze jakies plastikowe jedzonko dokupic bo młoda nie umie wyobrazic sobie kurczaka w piekarniku

książka od chrzestnej - poczeka troche

lalka od chrzestnej - tzw gadająca Zosia ładna ale zaineresowanie nikłe po obadaniu - wcale , jedynie młoda kombinuje jak jej włożyc palec w oko bo sie otwiera lalka po nacisnieciu gada - banan, spagetti, trampek i słon - do tego spiewa - siała baba mak. wlazł kotek .. i stary niedzwiedz mocno spi - czyli na poziomie 3 lat , wiec sie nie dziwie że młoda ją olała .

lalka bobas o demnie - z nieukrywaną satyswakcją powiem że jako matka trafiłam w dziesiątke
młoda dostała dzis rano , zachwycona krzyczała - bejbi chodzi z nią tuli , całuje i naciska żeby usłyszec jak woła mama , tata , spi lub smieje sie czy płacze

laptop Fisher P - fajny wypasik - jak na razie zaineresowanie w miare Ale z mamą lub babcią widze że długo nie zabawi , zobaczymy zresztą .

morał z tego taki że mam racje twierdząc że moje dziecko woli zabawki na swoim poziomie po dogadaniu sie z mamą , niz szczelanie popisówek za grubą kase oczekując że dziec zaklaska uszami ze szczescia

zostały nam jeszcze cymbałki - ale stwierdziłysmy z moją mamą że damy pd choinke bo to juz za duzo dla Gabi , tym bardziej że pod choinke mam tylko zestaw do kąpieli , tu sie mikołaja celebruje bardziej , i niech tak bedzie
a i wiem że cymbałki sie sprawdzą dodam że wybrałam najzwyklejsze bez bajerów czy plastików FP ..

Tak czytam i czytam i chciałam zapytać co ona dostanie pod choinkę pod takiej górze prezentów, ale juz rozumiem

super że prezenty się podobały. I ach ta satysfakcja, kiedy to nasz prezent przypadł najbardziej
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 14:10   #672
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Tak czytam i czytam i chciałam zapytać co ona dostanie pod choinkę pod takiej górze prezentów, ale juz rozumiem

super że prezenty się podobały. I ach ta satysfakcja, kiedy to nasz prezent przypadł najbardziej
no własnie nie przeżyłabym gdyby lalka chrzestnej okazała sie hitem

dla tego że rodzina meża celebruje mikołaja i zawalili nas prezentami oraz mój brat - nie chciał byc gorszy
stwierdzilismy że cymbałki od babci bedą na gwiazdke i ten zestaw .
i tak widze że młoda ma juz przesyt a najbardziej cieszy sie wizytą mojej mamy którą uwielbia
ja jej to chciałam stopniowo dawac a nie na raz takie kombajny ale sie nie dało.
niech im bedzie , do niektórych rzeczy młoda po prostu dorosnie
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 14:33   #673
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj byłam najlepsza, mąż odebrał paczkę dla Michała (bluzkę i spodnie z Georgem z Peppy- Michal to sobie zazyczył) i schowalam ją w domu by nie zobaczył. Wieczorem chcialam pakować i nie mogłam sobie przypomnieć gdzie schowałam. Do 24 dom przetrzepywałam. Taką skleroze to się chyba już leczy
A Szymon dostał namiot samochód- taki domowy, samorozkładający. Rano w przedzkolu był mikołaj, Michał zachwycony. Jakiś worek miał, ale co w nim to nie wiem, składki nie bylo na prezenty...
ja też tak mam. i to zawsze wtedy, gdy odłoże coś w takie miejsce, żeby nie zapomnieć.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 14:37   #674
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Czy, jeśli powiem, że moje dziecko na hasło: idziemy się kąpać, idzie ze mną grzecznie do łazienki i stoi przy wannie, czekając aż go rozbiorę i tam włożę, to od dziś już tak miała nie będę?
Nawet o tym nie myśl a co dopiero mówić głośno.

Ja zauważyłam,ze jak już jest po 19.00 to Ola sama podchodzi do bramki i pokazuje ze chce iść na gore.Co oznacza mycie i flaszka.Spanie niekoniecznie.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 15:17   #675
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość


A ja to olałam. Mój syn nie dostaje prezentów od drugich dziadków, ani pradziadków, od strony męża. A drugi wnuk owszem. W ch... to mam.
A jest normalny kontakt na co dzień? Bo u nas tak. I tym bardziej dziwi taka postawa

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość


szaja no nie fajnie, że teściowie tak nierówno traktują dzieci, co od córki lepsze niż od syna?
Kiedyś na forum któraś pisała, że tekst usłyszała: to dziecko lepsze, bo od córki, to wiadomo że na pewno nasza wnuczka
Aczkolwiek nie, nie sądzę, by u nas o to chodziło. Raczej, bo ja wiem? Ukryte kompleksy? (jestem jedyną osobą po studiach w rodzinie - i słowo honoru, że się nie wywyższam, ale też nie będę udawała że nie skonczyłam studiów, by kogoś zadowolić )
Brak akceptacji mojej osoby? Chociaż na co dzień tego nie widzę.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Czy, jeśli powiem, że moje dziecko na hasło: idziemy się kąpać, idzie ze mną grzecznie do łazienki i stoi przy wannie, czekając aż go rozbiorę i tam włożę, to od dziś już tak miała nie będę?
A jesteś pewna, że chcesz to powiedzieć?

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość

I gryźć też znow zaczęła. I skrobać pazurami po ścianach.
Ałaaaaa :/

Cytat:
Napisane przez kumkura Pokaż wiadomość
Fliudy, a proszę bardzo, przesyłam

e taaam, mój ZAWSZE czeka pod drzwiami na kąpanko o stosownej godzinie oczywiście.
Dzięks za gratki A co do imienia, mhmm, na razie stanęło na Agacie Miała być wtedy, gdyby Ad okazał się dziewuchą więc chyba tak zostanie. A czas pokaże. Jeszcze Natalia nam się widzi...
U nas Mikołaja dziś nie ma, Ad jest za mały na zrozumienie, więc odpuszczamy. Prezenty dostaje systematycznie....A pod choinką na pewno coś znajdzie, no i czekamy na paczkę od cioci z uk. I na uwielbiane organy....spokoju już mieć nie będę w ogóle, ale widok śpiewającego i grającego syna wszystko wynagradza
Czaję się na jakiś WYGODNY podwójny wózek, parasolkowaty, na wiosnę i jak coś wiecie na ten temat, czekam na cynk
Cóż za piękne imię

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość

Ty sie martwisz że młoda nie dostanie prezentów od rodziny - a ja mam problem z ich wypasionymi prezentami na wyrost
wpadnij coś damy Agacie




lalka od chrzestnej - tzw gadająca Zosia ładna ale zaineresowanie nikłe po obadaniu - wcale , jedynie młoda kombinuje jak jej włożyc palec w oko bo sie otwiera lalka po nacisnieciu gada - banan, spagetti, trampek i słon - do tego spiewa - siała baba mak. wlazł kotek .. i stary niedzwiedz mocno spi - czyli na poziomie 3 lat , wiec sie nie dziwie że młoda ją olała .
Mówisz?

Ale dobór słów

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
u nas Mikołaja jeszcze nie było. teraz mamy drzemkę i jak wstanie, a kurier nie dotrze, to w zapasie mamy książkę z wędrującą biedronką i karty Czu-Czu. przyjdą też moi rodzice (książka z magnesami, mały bobasek-golasek i duplo zoo), od mojego brata jakieś kuchenne akcesoria, tylko teściowa oczami świecić będzie.
...napisała z niekłamaną satysfakcją
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:04   #676
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Ej, co tu tak cicho?

Dałam córze duplo - szał Łącznie z całowaniem ludzików
Z matą wodną też szał, tyle, że ciągle kazała mi coś rysować :d
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:10   #677
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;30921680]Ej, co tu tak cicho?

Dałam córze duplo - szał Łącznie z całowaniem ludzików
Z matą wodną też szał, tyle, że ciągle kazała mi coś rysować :d[/QUOTE]
my też bawimy się klockami.

skończyliśmy przed godzina, chłopcy padli wyczerpani wrażeniami dnia dzisiejszego.
Maksiu miał Mikolaja w swoim przedszkolu i w moim.
Tymkowi darowałam tego w moim przedszkolu, bo przypadał w czasie jego drzemki, ale niespodziewanie jeszcze jeden Mikołaj wieczorem nas w domu odwiedził przynosząc czekoladki. - Tymek ładnie się z nim przywitał, podzwonił jego dzwoneczkiem, odebrał prezent, skinął główką na dziękuję, pożegnał się, ale na kolana nie chciał usiąść, "nie" i koniec. no trudno. ale był zaciekawiony Mikołajem.

Tymkowi wyszły obie górne 3. nareszcie- mamy komplet w górnych zębolach- do 4 włącznie wszystko.
Jeszcze tylko dolne 3 i wsio.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:11   #678
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Dawno nie pokazywałam Moja Agatka:
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:15   #679
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

hej
wpadam pogratulowac Tobie-kumkura córeczki na 80%) Bardzo się cieszę- zdrówka!

Moja młoda już niemal zdrowa, za to teraz ja sie rozłożyłam...echh...
Laura dziś w M1 spotkała Mikołaja podszedł do niej i zaczął gadac... byłam pewna że będzie ryk i histeria a tu pełen entuzjazm
uśmiechnęła się pokazując cały garnitur, zerknęła na mnie, po czym odwróciła się i zajęła się książeczkami z kotem
Młoda dostała dziś torebkę pluszową... może uznacie to za błahy prezent ale ona uwielbia te wszystkie dziewczyńskie zabawki... toaletka z kosmetykami to absolutny HIT, uwielbia lalki, malowac je i ubierac... ostatnio chodziła z pudełkiem po klockach, takim, które ma rączkę i wkładała te wszystkie swoje pierdółki. Także ta torebka to absolutny szał. Pod choinkę chciałam jej kupic kota, mruczącego
http://allegro.pl/fur-real-furreal-l...979838173.html
widziałam go w makro- jest super, świetnie mruczy
Zabawki typu kuchnia ją nie interesują-może dlatego że ja nie gotuję
ale za to czuję, że zestaw do sprzątania bedzie 100% trafiony- już teraz jak widzi psikacz to krzyczy- myj myj, psit psit i pucuje chusteczką stół


wiecie- 2 lata temu widziałam wsmyku takiego dużego interaktywnego konia, coś takiego...
http://www.youtube.com/watch?v=YesTY...eature=related
jakbym ja dostała to jako dziecko to chyba bym oszalała zakochałam się w tym koniu, zaczynam zbierac na niego kasę akurat za 4 lata....
niech tylko Laura podrośnie

Szaja- ależ ona ma loki oczy hipnotyzujące słodycz
__________________
Laura jest już z nami

Edytowane przez xxNiuniaxx
Czas edycji: 2011-12-06 o 22:48
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 20:23   #680
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;30921855]Dawno nie pokazywałam Moja Agatka:[/QUOTE]
ooo matko...te śliczne loki...i te oczy
Adrianek dzis spokojnie przetrwał dzien bylismy u kuzynki dostał jakies autko ale on nie jest zainteresowany i po powrocie do domu sie zdziwilam bo na stole byla paczka od babci z soczkami(to taki przytyk bo ja nie daje sokczkow tylko czystą przegotowana wode,nie dosładzam itd) i pilką jakas dziwna grajaco-kręcoco-wrzeszczącą!!!szybko ustrojstwo wyłączyłam co by mi dziecka nie wystraszyło no ale podobno liczy sie gest...
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:28   #681
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;30915865]...napisała z niekłamaną satysfakcją [/QUOTE]
no ba!
[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;30921855]Dawno nie pokazywałam Moja Agatka:[/QUOTE]
wooooow

kurier nie dotarł. biedronka zrobiła furrorę, podobnie golasek.

jem kolację i spadam się uczyć, bo piątek blisko.
btw- teściowa postanowiła zostać do piątku
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:45   #682
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość




Coś w tym jest.
Ostatnio mi się śnił kolega z pracy. Byliśmy gdzieś na jakimś szkoleniu i on dostał wiadomość, że żona jego urodziła syna.
Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że oni po 10 latach starań, po leczeniu, inseminacjach niezliczonych itp. czekają na adopcję.
P mi nawet zakazał mu mówić o tym śnie moim.

I nagle wczoraj do mnie facet przychodzi i mówi, że mój sen się spełnił... żona w ciąży. Tak się ucieszyłam, że aż mi się w oczach zakręciło...

A ja to olałam. Mój syn nie dostaje prezentów od drugich dziadków, ani pradziadków, od strony męża. A drugi wnuk owszem. W ch... to mam.
Ty faktycznie jakaś czarownica jesteś
Ja tak wyśniłam ciążę kuzynce i koleżance


Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Któraś kiedyś szukała kaloszy dla dziecia
Moja mama wlasnie kupiła Blance na wiosnę (mamy 22, wiec moga być przymałe )
Tiaaa, ja po Luizie moge sprzedać jako nówki Miała aż 1 raz ubrane 5 minut

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość

lalka bobas o demnie - z nieukrywaną satyswakcją powiem że jako matka trafiłam w dziesiątke
młoda dostała dzis rano , zachwycona krzyczała - bejbi chodzi z nią tuli , całuje i naciska żeby usłyszec jak woła mama , tata , spi lub smieje sie czy płacze
.
U nas to samo

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;30921841]my też bawimy się klockami.

skończyliśmy przed godzina, chłopcy padli wyczerpani wrażeniami dnia dzisiejszego.
Maksiu miał Mikolaja w swoim przedszkolu i w moim.
Tymkowi darowałam tego w moim przedszkolu, bo przypadał w czasie jego drzemki, ale niespodziewanie jeszcze jeden Mikołaj wieczorem nas w domu odwiedził przynosząc czekoladki. - Tymek ładnie się z nim przywitał, podzwonił jego dzwoneczkiem, odebrał prezent, skinął główką na dziękuję, pożegnał się, ale na kolana nie chciał usiąść, "nie" i koniec. no trudno. ale był zaciekawiony Mikołajem.

Tymkowi wyszły obie górne 3.
nareszcie- mamy komplet w górnych zębolach- do 4 włącznie wszystko.
Jeszcze tylko dolne 3 i wsio.[/QUOTE]




[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;30921855]Dawno nie pokazywałam Moja Agatka:[/QUOTE]

Ależ ona ma looooki i oczy Cała mama

Cytat:
Napisane przez xxNiuniaxx Pokaż wiadomość


wiecie- 2 lata temu widziałam wsmyku takiego dużego interaktywnego konia, coś takiego...
http://www.youtube.com/watch?v=YesTY...eature=related
jakbym ja dostała to jako dziecko to chyba bym oszalała zakochałam się w tym koniu, zaczynam zbierac na niego kasę akurat za 4 lata....
Oooo jaaaaa........chyba bym się osikała ze szczęścia

Dzisiaj 3 godziny sprzątałam kuchnię. Jest błysk Na szczęście młoda spała ponad 2 godziny...........ale mnie wystraszyła. Stałam na drabinie i myłam szafke u góry i nagle kątem oka widzę, że ktoś za mną stoi. Wstała po cichutku, nic sie nie odzywała i stanęła sobie z lalką
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:47   #683
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;30921855]Dawno nie pokazywałam Moja Agatka:[/QUOTE]
nie będę oryginalna: Agatka jest cudna!

Cytat:
Napisane przez xxNiuniaxx Pokaż wiadomość
Młoda dostała dziś torebkę pluszową... może uznacie to za błachy prezent ale ona uwielbia te wszystkie dziewczyńskie zabawki... toaletka z kosmetykami to absolutny HIT, uwielbia lalki, malowac je i ubierac... ostatnio chodziła z pudełkiem po klockach, takim, które ma rączkę i wkładała te wszystkie swoje pierdółki. Także ta torebka to absolutny szał. Pod choinkę chciałam jej kupic kota, mruczącego
http://allegro.pl/fur-real-furreal-l...979838173.html
widziałam go w makro- jest super, świetnie mruczy
a czemu błahy? ma sie dziecku zabawka podobać.
Takiego kotka w starszym wydaniu mamy po mojej siostrze, biały (a raczej juz szary), jak się go głaska to miauczy i rusza łapkami.

Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość
i po powrocie do domu sie zdziwilam bo na stole byla paczka od babci z soczkami(to taki przytyk bo ja nie daje sokczkow tylko czystą przegotowana wode,nie dosładzam itd) i pilką jakas dziwna grajaco-kręcoco-wrzeszczącą!!!szybko ustrojstwo wyłączyłam co by mi dziecka nie wystraszyło no ale podobno liczy sie gest...
ale liczy się gest.

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
jem kolację i spadam się uczyć, bo piątek blisko.
btw- teściowa postanowiła zostać do piątku
będziecie razem oblewać Twój sukces.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:49   #684
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

jem kolację i spadam się uczyć, bo piątek blisko.
btw- teściowa postanowiła zostać do piątku
u mnie też jest teściowa od dziś i zostaje do..jutra tylko tylko że ja chciałam ją wykorzystać na maxa( w dobrym znaczeniu)i myślałam, że posiedzi z młodym cały dzień, cobym mogła nad mgr posiedzieć, ale jak wyszła o 10 rano, wróciła ok17.... i się napisałam...
Cytat:
Napisane przez xxNiuniaxx Pokaż wiadomość
hej
wpadam pogratulowac Tobie-kumkura córeczki na 80%) Bardzo się cieszę- zdrówka!
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:50   #685
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

dałam fotki w klubie.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:55   #686
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;30921855]Dawno nie pokazywałam Moja Agatka:[/QUOTE]

Super Agatka.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:56   #687
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość

lalka od chrzestnej - tzw gadająca Zosia ładna ale zaineresowanie nikłe po obadaniu - wcale , jedynie młoda kombinuje jak jej włożyc palec w oko bo sie otwiera lalka po nacisnieciu gada - banan, spagetti, trampek i słon - do tego spiewa - siała baba mak. wlazł kotek .. i stary niedzwiedz mocno spi - czyli na poziomie 3 lat , wiec sie nie dziwie że młoda ją olała .
..
ciekawe kto dobierał zestaw słów a piosenki tego typu i oczywiście tańczenie przy nich w kółeczko to ulubione teraz zajęcie Wiktora nie posiedzę spokojnie nawet 5 minut a najlepsza byla moja mama - zaśpiewała parę dni temu Wiktorowi parę tych piosenek przez telefon i teraz mały wymusza tel do babci, która obowiązkowo musi śpiewać

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
u nas Mikołaja jeszcze nie było. teraz mamy drzemkę i jak wstanie, a kurier nie dotrze, to w zapasie mamy książkę z wędrującą biedronką i karty Czu-Czu. przyjdą też moi rodzice (książka z magnesami, mały bobasek-golasek i duplo zoo), od mojego brata jakieś kuchenne akcesoria, tylko teściowa oczami świecić będzie.
albo wymieni co już dała

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;30921841]

Tymkowi wyszły obie górne 3. nareszcie- mamy komplet w górnych zębolach- do 4 włącznie wszystko.
Jeszcze tylko dolne 3 i wsio.[/QUOTE]

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;30921855]Dawno nie pokazywałam Moja Agatka:[/QUOTE] ślicznotka

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
btw- teściowa postanowiła zostać do piątku
no co ty! nie cieszysz się?
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 21:07   #688
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

jakoś tak nie umiem się cieszyć

Kumkura - Twoja przynajmniej znika. moja przewraca mi chatę do góry nogami i narzeka, że dziecko nie chce z nią czasu spędzać. a prawda jest taka, że nie mają się kiedy oswoić, bo ona wiecznie coś robi...
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 21:22   #689
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;30915865]


Kiedyś na forum któraś pisała, że tekst usłyszała: to dziecko lepsze, bo od córki, to wiadomo że na pewno nasza wnuczka
Aczkolwiek nie, nie sądzę, by u nas o to chodziło. Raczej, bo ja wiem? Ukryte kompleksy? (jestem jedyną osobą po studiach w rodzinie - i słowo honoru, że się nie wywyższam, ale też nie będę udawała że nie skonczyłam studiów, by kogoś zadowolić )
Brak akceptacji mojej osoby? Chociaż na co dzień tego nie widzę.



[/QUOTE]

Pamięęętam to jak któraś to pisała

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;30921855]Dawno nie pokazywałam Moja Agatka:[/QUOTE]
o jaaa ale loookii


Cytat:
Napisane przez xxNiuniaxx Pokaż wiadomość
hej
wpadam pogratulowac Tobie-kumkura córeczki na 80%) Bardzo się cieszę- zdrówka!

Moja młoda już niemal zdrowa, za to teraz ja sie rozłożyłam...echh...
Laura dziś w M1 spotkała Mikołaja podszedł do niej i zaczął gadac... byłam pewna że będzie ryk i histeria a tu pełen entuzjazm
uśmiechnęła się pokazując cały garnitur, zerknęła na mnie, po czym odwróciła się i zajęła się książeczkami z kotem
Młoda dostała dziś torebkę pluszową... może uznacie to za błachy prezent ale ona uwielbia te wszystkie dziewczyńskie zabawki... toaletka z kosmetykami to absolutny HIT, uwielbia lalki, malowac je i ubierac... ostatnio chodziła z pudełkiem po klockach, takim, które ma rączkę i wkładała te wszystkie swoje pierdółki. Także ta torebka to absolutny szał. Pod choinkę chciałam jej kupic kota, mruczącego
http://allegro.pl/fur-real-furreal-l...979838173.html
widziałam go w makro- jest super, świetnie mruczy
Zabawki typu kuchnia ją nie interesują-może dlatego że ja nie gotuję
ale za to czuję, że zestaw do sprzątania bedzie 100% trafiony- już teraz jak widzi psikacz to krzyczy- myj myj, psit psit i pucuje chusteczką stół


wiecie- 2 lata temu widziałam wsmyku takiego dużego interaktywnego konia, coś takiego...
http://www.youtube.com/watch?v=YesTY...eature=related
jakbym ja dostała to jako dziecko to chyba bym oszalała zakochałam się w tym koniu, zaczynam zbierac na niego kasę akurat za 4 lata....
niech tylko Laura podrośnie

Szaja- ależ ona ma loki oczy hipnotyzujące słodycz
Blanka też ma pluszową torebkę i nosi w niej szpargały

a koń boski


Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość



Tiaaa, ja po Luizie moge sprzedać jako nówki Miała aż 1 raz ubrane 5 minut

U nas na wsi kalosze są niezbędne
Jak pada deszcz i robi się błoto na podwórku. A mała lubi po kałużach skakać
mama wzięła rozmiar 24 - biedronki z czułkami świetne
Te mamy 22, teraz niby nosi 22 ale one chyba jakieś zaniżone. także na wiosnę i całe lato będą idealne.

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Brat niedawno kupił chrzesniakowi gitare i mikrofon (taki zwykły) ale zapomniał dac tego mikrofonu i dał dziś Blance.. ale szał Chodzi i śpiewa do niego
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 21:36   #690
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Krzyki, tupanie, nocne niespanie - czyli mamy maj-czerwiec 2010 próbują nie osz

Cytat:
Napisane przez xxNiuniaxx Pokaż wiadomość
Pod choinkę chciałam jej kupic kota, mruczącego
http://allegro.pl/fur-real-furreal-l...979838173.html
widziałam go w makro- jest super, świetnie mruczy
właśnie taki kot siedzi u nas w szafie

Szaja - Agatka słodka co to za koń stoi tam w kącie?

Ja dałam klocki drewniane, nawet podobały sie Gorzej ze mną, uważam ze sa kiepskiej jakości i nachętniej oddałabym je... Oddawałyście/reklamowałyście kiedyś cos kupionego w Biedronce?
__________________

velluto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-27 08:51:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.