zielony korektor???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-13, 21:07   #1
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418

zielony korektor????


czesc, kupilam korektor w kolorze zielonym ale nie wiem dokladnie jak go uzywac??? pokrwam nim czerwone plamki na twarzy jakies niedoskonalosci a pozniej chce dac podklad i ten korktor sie sciera, wiec moze ktos wie jak to robic ???
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 23:10   #2
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: zielony korektor????

Zielony korektor faktycznie sluzy do zamaskowywania zaczerwienionych miejsc na twarzy, glownie u naczynkowcow.
Moja Mama ma Avene w sztyfcie ale faktycznie jest z nim troche zabawy - wklepuje go na krem, potem pudruje i na to delikatnie wklepuje podkad, bardzo precyzyjna operacja i sie sprawdza. Ale to sa spore zaczerwienienia (gorna czesc policzkow) a nie punkty.
Mysle, ze taki korektor niestety trzeba zawsze przykryc jakims cielistym kolorem, przeciez nie wyjdzie sie z domu calym w zielone ciapki!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 23:17   #3
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: zielony korektor????

Jaki korektor kupiłaś? Ja miałam różne, lepsze i gorsze, ale po nałożeniu podkładu zawsze był efekt. Jeśli masz cerę naczynkową warto zainwestować w dobry korektor
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 00:02   #4
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: zielony korektor????

Z korektorami sa oczywiscie dwie szkoly: Otwocka i Falenicka - Otwocka mowi, ze lepiej korektor na podklad, Falenicka, ze pod.
Bezowy stosuje na podklad (jesli uzywam podkladu). Mama zielony (przypudrowany) pod podkladem.
Mysle, ze trzeba poeksperymentowac w tym przypadku, jak z kazdym kosmetykiem.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 06:10   #5
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: zielony korektor????

no zielony to chyba raczej pod pokład, niewyobrażam sobie efektu po nałożeniu go na podkład, i nawet nie chce
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 07:33   #6
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: zielony korektor????

Ja uzywam korektora vipery i uwazam ze jest bardzo dobry. korektor powinien miec taki seledynowy nie calkiem zielony kolor jak chyba w przypadku avene chociaz nie jestem pewna gdze takiego zieloniucha widzialam. Ja robie tak krem pozniej korektor zieolny na to nakladam tak bardziej wklepujac podklad a pozniej go leciutko rozcieram i wszystko pozostaje na swoim miejscu. trzeba pamietaco dokladnym wtarciu korektora. pozdrawiam
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 08:29   #7
Kamikitten
Zadomowienie
 
Avatar Kamikitten
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 855
Dot.: zielony korektor????

Jeśli mamy małe czerwone plamki, wypryski czy krostki nakładamy korektor na podkład przed upudrowaniem. Korektor powinien mieć jasną barwę pistacji. Osobiście właśnie tak robie i nie zauważyłam, żebym miała zielone plamki na twarzy (uzywam transparentnego pudru). Zieleń trzeba nanieść na czerwoną plamkę starając się nie wyjechać zbyt duzo poza jej brzegi. Najlepiej robić to pędzelkiem zakończonym szpicem.
Jeżeli nie pudrujemy buzi to również nakładamy zielony korektor na podkład a nastepnie na zielony nakładamy jeszcze korektor w kolorze zblizonym do koloru podkładu lub można w te miejsca dodadkowo wklepać sam podkład.
Jeśli natomiast mamy większe czerwone plamki to korektor zielony nanosimy pod podkład

PS. To chyba temat do PYTANIA DO WIZAŻYSTKI
__________________
If it's worth doing, it's worth overdoing.
Kamikitten jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-16, 17:58   #8
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: zielony korektor????

a czy zielony korektor jest tylko i wyloacznie na popekane naczynka ????
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 20:34   #9
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: zielony korektor????

Jak wyskoczy pryszcz, który jest czerwony, to też można użyć. Zielony korektor jest dla osób z czerwonymi przebarwieniami, jak się takich nie ma to nie jest potrzebny, na różne problemy z cerą są różne kolory korektorów
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 20:40   #10
ahgatta
Raczkowanie
 
Avatar ahgatta
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 474
Dot.: zielony korektor????

A czemu właściwie jest on zielony? Zawsze mnie to ciekawiło.
ahgatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-16, 20:49   #11
vesta19
Raczkowanie
 
Avatar vesta19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 64
Dot.: zielony korektor????

Jakieś 4,5 lata temu, kiedy na mojej buzi pojawiały się jakieś pojedyńcze pryszcze- do ich zamaskowania używałam korektora w sztyfcie. Był to korektor podwójny ( zielony + naturalny). Napierw nalezało nałożyć trochę zielonego,a później naturalnego korektora i delikatnie rozetrzeć palcem.Pamiętam,że efekt był super i cena dość przystępna, około 8 zł. chyba.
vesta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-17, 09:06   #12
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: zielony korektor????

ahgatto zielony lagodzi zaczerwienienia tak widocznie kiedys ktos zauwazyl i tak sie przyjelo papatki :0
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 16:05   #13
asia2005
Raczkowanie
 
Avatar asia2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 418
Dot.: zielony korektor????

Cytat:
Napisane przez maja_s
Ja uzywam korektora vipery i uwazam ze jest bardzo dobry. korektor powinien miec taki seledynowy nie calkiem zielony kolor jak chyba w przypadku avene chociaz nie jestem pewna gdze takiego zieloniucha widzialam. Ja robie tak krem pozniej korektor zieolny na to nakladam tak bardziej wklepujac podklad a pozniej go leciutko rozcieram i wszystko pozostaje na swoim miejscu. trzeba pamietaco dokladnym wtarciu korektora. pozdrawiam
a jak ja nakladam podklad to jakos mi sie ten korektor zielony troche sciera
asia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 07:07   #14
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: zielony korektor????

asiu2005 jezeli bardzo Ci ise sciera to poprostu wklepuj podklad w miejsca gdzie nakladalas korektor wiem ze trudno jest to wszystko razem zgrac bo nie wypada zeby bylo widac zielony kolor no i podklad tez by mogl byc ladnie wyrownany zeby nie tworzyl maski ale jeszczeraz proponuje dobrze wetrzec korektor zielony a na to podklad wklepac jezeli sie sciera.
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.