Dermatolog kontra kosmetyczka!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-04, 22:31   #1
ajusia
Raczkowanie
 
Avatar ajusia
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 300

Dermatolog kontra kosmetyczka!!!


Witajcie kobietki! Potrzebuje pomocy mam problemy z trądzikiem ( moje utrapienie to grudki), moja pani dermatolog przepisała mi na nie antybiotyk, TETRALYSAL, natomiast moja kosmetyczka twierdzi że jest on zdecydowanie za mocny i powinnam go odstawić (biorę go już ponad miesiąc). Może któraś z was miała do czynienia z tym lekiem lub opiniami na jego temat? Błagam pomóżcie bo sama nie wiem brać czy odstawić??? Nie skłamie jeśli powiem, że wypróbowałam juz chyba WSZYSTKO!!! Od gotowych specyfików przez robione mazidła do hormonów włącznie. Pierwszy raz od dłuuuuuuugiego czasu zaczynam widzieć poprawę (minimalną ale "nie od razu Rzym zbudowano") wiem, że na widoczne efekty muszę jeszcze trochę poczekać. Ale ile można brać takie antybiotyki w końcu to nie witaminki, które można brać....!!!
ajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-04, 22:36   #2
Trądzikowaty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3
Re: Dermatolog kontra kosmetyczka!!!

Kosmetyczka to nie lekarz!
Skoro po tym leku widzisz poprawę a wcześniej nic nie skótkowało to dlazcego miała byś go odstawiać?

Mam jeszcze pytanko:
Za miesiąc najprawdopodobniej ja też zacznę kuracje tym antybiotykiem -piszesz że jest skuteczny, może trochę więcej informacji -co wcześniej brałaś, jak duże są efekty, czy nie ma skutków ubocznych?
Trądzikowaty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-04, 22:51   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: Dermatolog kontra kosmetyczka!!!

przecież już raz o to pytałaś.
myślę, że akurat w tym przypadku ("próbowałam juz wszystkiego") kosmetyczka nie ma racji.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-04, 23:12   #4
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Re: Dermatolog kontra kosmetyczka!!!

Ja go bralm przez jakies 3 miesiace i bardzo mi pomogl
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-05, 08:19   #5
ajusia
Raczkowanie
 
Avatar ajusia
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 300
Re: Dermatolog kontra kosmetyczka!!!

Prawda Justy pytałam już o to, ale ktoś poradził mi żeby spytać na forum kosmetycznym to dostanę bardziej wyczerpujące odpowiedzi!

Co do trądzikowatego, lek dawkuje się z zależnie od lekarza (ja mam troszkę inaczej niż w ulotce tzn. codziennie po 2 tabletki przez 16 dni, a potem po 1 tabletce przez dwa miesiące). A efekty coraz lepsze! Skóra mniej się tłuści, grudki znikają o dziwo aż kosmetyczka zauważyła poprawę, więc to nie subiektywna ocena. Ja jestem bardzo zadowolona mam nadzieję tylko, że to długotrwałe branie antybiotyku nie odbije się na moim zdrowiu! Jestem zachwycona w końcu mam (prawie) gładką buźkę!
ajusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.