Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :) - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-03, 15:06   #2821
Minka94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 80
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Sorki, pomyliłam się Chodziło mi o politech. wrocławską, nie warszawską, architektura. Wiecie coś o niej ? Tam chyba bardziej ołówek niż kolor... ? Zastanawia mnie jeszcze, czy po AiU można pracować też jako architekt krajobrazu lub wnętrz, czy trzeba jeszcze coś potem skończyć ?
Minka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-03, 19:01   #2822
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez martynita Pokaż wiadomość
hmmm...ciężko mi powiedzieć co ja bym chciała robić właściwie nigdy nie czułam jakiegoś wewnętrznego powołania do któregokolwiek z zawodów ( no chyba że liczyć przedszkole i moje "będę panią weterynarz") . Nie, ale tak już całkiem na poważnie to dobrze zrozumiałam, że jesteś na PW? Może opowiesz mi jakie są twoję wrażenia, czego interesującego się już nauczylaś
tak tak, jestem na I roku na PW
to masz trochę jak ja - też nie wiem co bym chciała robić, nie mam powołania do niczego konkretnego, czułabym się dobrze robiąc masę niezwiązanych ze sobą rzeczy
gp wybrałam totalnie przez przypadek - tzn dostałam się na wszystkie kierunki które mnie interesowały i nie wiedziałam co ze sobą zrobić, no i jestem gdzie jestem
w sumie to niczego konkretnego jeszcze się nie nauczyłam - na I semestrze mieliśmy jakieś takie mało ciekawe przedmioty jak podst. geologii czy ekologia, teraz jest np. geografia eko-społ i geografia fiz, na których (na wykładach) robimy dokłaaadnie to samo co w liceum trochę to wpieniające, ale niedługo skończą mi się takie przedmioty - zapchajdziury^^ są też o wiele ciekawsze przedmioty, jak rysunek czy Historia Urbanistyki i Architektury o wdzięcznym skrócie HUIA także przedmioty są różne, generalnie nie ma orki, nie trzeba ślęczeć nad książkami po nocach, co w pewnych momentach wkurza, bo mam wrażenie, że zmiast "gnić" na tym kierunku mogłabym robić coś bardziej pożytecznego ("gnić", bo nie wiem czy zostanę na gp, myślę intensywnie o zmianie kierunku)
co do np. szeroko pojętego życia studenckiego - kwitnie, GiK jest podobno najbardziej imprezowym wydziałem na PW, więc sama rozumiesz jest też koło naukowe gp - fajna sprawa, ale dopero się rozwija i jako że sama byłam na spotkaniu koła tylko raz, to nie mogę zbyt wiele o tym opowiedzieć zapowiada się ciekawie
o, a tu jest wątek studentek gp - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=378356
zapraszam
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 13:42   #2823
martynita
Przyczajenie
 
Avatar martynita
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Dr Cuddy - dziękuję bardzo za info ahhh, zapomniałabym mam jeszcze jedno malutkie pytanko jak to było z dostaniem się na PW, ciężko? bo tyle już slyszalam i sama niewiem w co wierzyć jeszcze raz dziękuję, a na wątek na pewno zajrzę
__________________
'But only love, only love can heal such a scar...'

aparatozaurus
martynita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 13:59   #2824
elskede
Rozeznanie
 
Avatar elskede
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 720
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

koncze III rok administracji, a chcialabym pedagogike, ale poki co robie sobie rok przerwy i zamierzam w tym czasie rozpoczac jakis intensywny kurs jezykowy
__________________

elskede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-04, 17:58   #2825
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez martynita Pokaż wiadomość
Dr Cuddy - dziękuję bardzo za info ahhh, zapomniałabym mam jeszcze jedno malutkie pytanko jak to było z dostaniem się na PW, ciężko? bo tyle już slyszalam i sama niewiem w co wierzyć jeszcze raz dziękuję, a na wątek na pewno zajrzę
nie wiem czy ciężko, ja nie włożyłam w to jakiegoś specjalnego wysiłku, bo w sumie mi nie zależało ale podobno w tym roku próg bardzo skoczył ja miałam po 72% z angielskiegoR i matyR, i 80 kilka z geryR, dostałam się w drugiej turze
w każdym razie powodzenia na maturze
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 19:26   #2826
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Jestem na I roku kulturoznawstwa, idę od października jeszcze na etnlologię bo mi się nudzi a po skonczeniu obu kierunkow pójdę do pracy i postudiuję coś zaocznie, bo lubię się uczyc ^^.
Mion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 19:33   #2827
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

studiuje na pierwszym roku dietetyki
a od przyszlego chcialabym jeszcze biochemie lub biotechnologie
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 19:36   #2828
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez Mion Pokaż wiadomość
Jestem na I roku kulturoznawstwa, idę od października jeszcze na etnlologię bo mi się nudzi a po skonczeniu obu kierunkow pójdę do pracy i postudiuję coś zaocznie, bo lubię się uczyc ^^.
A gdzie zamierzasz pracować po takich kierunkach?
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-05, 21:31   #2829
ama
Wtajemniczenie
 
Avatar ama
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 691
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez Mion Pokaż wiadomość
Jestem na I roku kulturoznawstwa, idę od października jeszcze na etnlologię bo mi się nudzi a po skonczeniu obu kierunkow pójdę do pracy i postudiuję coś zaocznie, bo lubię się uczyc ^^.
A do jakiego miasta na etno? Ja studiuję etnologię w Warszawie i polecam, chociaż to też kierunek nie bez wad.

A po etnologii wbrew pozorom można znaleźć pracę - np. w organizacjach pozarzadowych zajmujących się krajami rozwijającymi, w ONZ i wszelkich podjednostkach tegoż, ale i w firmach marketingowych.
__________________
!Me encanta espanol!
ama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 09:44   #2830
Andzia804
Rozeznanie
 
Avatar Andzia804
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Brenchley/UK
Wiadomości: 542
GG do Andzia804
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez Mion Pokaż wiadomość
Jestem na I roku kulturoznawstwa, idę od października jeszcze na etnlologię bo mi się nudzi a po skonczeniu obu kierunkow pójdę do pracy i postudiuję coś zaocznie, bo lubię się uczyc ^^.
hej a gdzie studiujesz kulturoznawstwo?? ja jestem obecnie na turystyce, ale w ogóle to nie mój kierunek, i w tym roku składam papiery na właśnie kulturoznawstwo
Andzia804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 10:35   #2831
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Kulturoznawstwo studiuję w Toruniu. Myślę że wbrew pozorom sporo jest miejsc, gdzie można po nim pracowac - mówi się, że to łatwa i lekka dziedzina ale to nieprawda - trzeba byc świetnym specjalistą zarówno z literatury, filmu, muzyki, teatru i sztuki. chciałabym się zając organizacją imprez kulturalnych, organizacją wystaw (jeśli chodzi o samo kulturoznawstwo). Mamy też elementy folklorystyki i antropologii, co mnie najbardziej zainteresowało, stąd chęc pójścia na etnologię. Myślę, że połączenie tych dwóch dziedzin da podstawę co całkiem niezłej, fachowej wiedzy. A moje ciche marzenie to wykładac na uniwersytecie, może uda mi się to zrealizowac!
Mion jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 10:48   #2832
tinda2aa
Zadomowienie
 
Avatar tinda2aa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 209
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

zarządzanie I rok. planuję jeszcze finanse i rachunkowość lub zarządzanie i inżynieria produkcji....
__________________
G
tinda2aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 12:22   #2833
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Studiowałam dziennikarstwo na UW,zrezygnowałam już na pierwszym roku,nie polecam nikomu kto chciałby mieć CIEKAWE studia.

od października idę na prawo,również na UW
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 14:57   #2834
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
Studiowałam dziennikarstwo na UW,zrezygnowałam już na pierwszym roku,nie polecam nikomu kto chciałby mieć CIEKAWE studia.

od października idę na prawo,również na UW
Dlaczego dziennikarstwo nie jest ciekawe wg Ciebie? Pytam z ciekawości, bo sama je studiuję. Fakt, nie jest zbyt rozwijające, nie spełnia moich oczekiwań, ale nie powiedziałabym, że jest nieciekawym kierunkiem (takie wszytsko i nic w moim odczuciu)
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 15:40   #2835
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
(takie wszytsko i nic w moim odczuciu)
No właśnie...o to mi chodzi. Moje zajęcia to była w 3/4 historia,trochę prawa i odrobina dziennikarstwa... a tak naprawdę to wszystko,i nic. Doszedł im teraz co prawda jakiś warsztat dziennikarski,ale podobno mało wciągający myślę że żeby studiować ten kierunek trzeba być bardzo zdecydowanym na ten zawód który też ma raczej więcej wad niż zalet...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!

Edytowane przez Blonde_Stranger
Czas edycji: 2010-05-06 o 15:43
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 15:54   #2836
Natalii_xyz
Oska_onx
 
Avatar Natalii_xyz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Hej dziewczyny

piszę prace magisterską na temat reklamy, jak znajdziecie chwilke to pliss wspomóżcie i wypełnijcie ankietę
zaledwie parę minutek a mi bardzo pomoże

link do ankiety http://www.moje-ankiety.pl/wypelnij/...nariusz/15353/

Natalii_xyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:02   #2837
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez Blonde_Stranger Pokaż wiadomość
No właśnie...o to mi chodzi. Moje zajęcia to była w 3/4 historia,trochę prawa i odrobina dziennikarstwa... a tak naprawdę to wszystko,i nic. Doszedł im teraz co prawda jakiś warsztat dziennikarski,ale podobno mało wciągający myślę że żeby studiować ten kierunek trzeba być bardzo zdecydowanym na ten zawód który też ma raczej więcej wad niż zalet...
Prawda, tak wyglądał mój pierwszy semestr. A warsztaty są zniechęcające dla kogoś, kto właśnie zdał sobie sprawę, że nie chce pracować w zawodzie Mamy podobne wrażenia.
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 16:09   #2838
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez tinda2aa Pokaż wiadomość
zarządzanie I rok. planuję jeszcze finanse i rachunkowość lub zarządzanie i inżynieria produkcji....
Wg mnie (a sama studiuję ZiIP) łączenie zarządzania z zarządzaniem i inżynierią produkcji jest niezbyt trafionym pomysłem Będziesz mieć to samo co na zarządzaniu (mniej więcej) + techniczne przedmioty. Lepiej wybierz finanse
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 17:54   #2839
Faneczka
Zadomowienie
 
Avatar Faneczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 936
GG do Faneczka Send a message via Skype™ to Faneczka
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

A tak właściwie to czego się uczycie na tym ZiIPie i co można po tym robić?
__________________
Pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to
świecisz jak miliony całek, spłonę nim rozwiążesz to!


Transportowcy-zawodowcy!

TUŚ 100% blasku gdy inni gasną
Faneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 18:29   #2840
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez Faneczka Pokaż wiadomość
A tak właściwie to czego się uczycie na tym ZiIPie i co można po tym robić?
Bardzo wiele zależy od uczelni, bo jak patrzyłam po innych to chociażby specjalizacje się diametralnie różnią.

Generalnie są przedmioty ogólne typu kilka rodzajów matmy, statystyka, fizyka, ekonomia, propedeutyka prawa itp. Są przedmioty typowe dla zarządzania: podstawy zarządzania, wprowadzenie do studiów menedżerskich czy podstawy biznesu. A oprócz tego przedmioty techniczne. Na większości ZiIPów ogólne typu mechanika. Na moim wydziale jest to trochę bardziej sprecyzowane, bo wybiera się ścieżkę technologiczną (chemiczna, elektryczna lub elektroniczna, a od przyszłego roku też budowlana) i ma się zajęcia dot. tych dziedzin, ale wiadomo, że nie na aż takim stopniu zaawansowania jak na np. elektryce czy elektronice. Są jeszcze przedmioty odnośnie produkcji, które (przynajmniej z nazwy, bo jeszcze ich nie miałam) wydają się być zdecydowanie najciekawsze

Jako że mamy posiadać wiedzę zarówno menedżerską, jak i techniczną, możemy głównie sprawować kontrolę i nadzór nad procesami produkcyjnymi. Ja akurat chciałabym się powiązać z logistyką, ale jak wyjdzie, to życie pokaże
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 19:47   #2841
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez ladylajla Pokaż wiadomość
Prawda, tak wyglądał mój pierwszy semestr.
A gdzie studiujesz?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 19:52   #2842
ladylajla
Zakorzenienie
 
Avatar ladylajla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 907
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez blonde_stranger Pokaż wiadomość
a gdzie studiujesz?
__________________
- Co pani ma do zaproponowania biednym, chorym, starym?
- Zachęcała ich będę, żeby spróbowali być młodzi, zdrowi i bogaci.
ladylajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 01:59   #2843
wredek
Zadomowienie
 
Avatar wredek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: z krainy kredek
Wiadomości: 1 985
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Dziewczyny jak to właściwie jest z dostaniem się na studia zaoczne na uniwersytetach państwowych? Też są rankingi? Piszecie często, że na zaocznych nie ma progów punktowych, ale na podstawie kolejności składania dokumentów też raczej nie przyjmują (jak w przypadku prywatnych uczelni) Chodzi mi konkretnie o UWM (gospodarka przestrzenna, geodezja).
__________________
'Nic tak nie irytuje ludzi, którzy chcą ci obrzydzić życie, jak to, że zachowujesz się, jak gdybyś tego nie zauważał.'
wredek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 08:46   #2844
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Enyłej, myslicie ze w tym roku progi wzrosną, spadną czy będa porównywalne?
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:07   #2845
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez wredek Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to właściwie jest z dostaniem się na studia zaoczne na uniwersytetach państwowych? Też są rankingi? Piszecie często, że na zaocznych nie ma progów punktowych, ale na podstawie kolejności składania dokumentów też raczej nie przyjmują (jak w przypadku prywatnych uczelni) Chodzi mi konkretnie o UWM (gospodarka przestrzenna, geodezja).
Jak nie? Na UJ przyjmuję kolejnością zgłoszeń.
Nawet jeśli przyjmują patrząc na punkty, to bardzo ciężko jest się nie dostać.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 11:12   #2846
Andzia804
Rozeznanie
 
Avatar Andzia804
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Brenchley/UK
Wiadomości: 542
GG do Andzia804
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez Mion Pokaż wiadomość
Kulturoznawstwo studiuję w Toruniu. Myślę że wbrew pozorom sporo jest miejsc, gdzie można po nim pracowac - mówi się, że to łatwa i lekka dziedzina ale to nieprawda - trzeba byc świetnym specjalistą zarówno z literatury, filmu, muzyki, teatru i sztuki. chciałabym się zając organizacją imprez kulturalnych, organizacją wystaw (jeśli chodzi o samo kulturoznawstwo). Mamy też elementy folklorystyki i antropologii, co mnie najbardziej zainteresowało, stąd chęc pójścia na etnologię. Myślę, że połączenie tych dwóch dziedzin da podstawę co całkiem niezłej, fachowej wiedzy. A moje ciche marzenie to wykładac na uniwersytecie, może uda mi się to zrealizowac!
aaha bo ja właśnie myśle o Krakowie na UJ ale nie wiem jak to będzie a dostac bym się chciała baardzo
Andzia804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 13:51   #2847
Mion
Raczkowanie
 
Avatar Mion
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez Andzia804 Pokaż wiadomość
aaha bo ja właśnie myśle o Krakowie na UJ ale nie wiem jak to będzie a dostac bym się chciała baardzo
Nie wiem jak jest z programem na UJ ale jeśli byś się chciała więcej dowiedziec jak się studiuje ten kierunek to śmiało pisz na PW
Mion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 13:59   #2848
Faneczka
Zadomowienie
 
Avatar Faneczka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 936
GG do Faneczka Send a message via Skype™ to Faneczka
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Bardzo wiele zależy od uczelni, bo jak patrzyłam po innych to chociażby specjalizacje się diametralnie różnią.

Generalnie są przedmioty ogólne typu kilka rodzajów matmy, statystyka, fizyka, ekonomia, propedeutyka prawa itp. Są przedmioty typowe dla zarządzania: podstawy zarządzania, wprowadzenie do studiów menedżerskich czy podstawy biznesu. A oprócz tego przedmioty techniczne. Na większości ZiIPów ogólne typu mechanika. Na moim wydziale jest to trochę bardziej sprecyzowane, bo wybiera się ścieżkę technologiczną (chemiczna, elektryczna lub elektroniczna, a od przyszłego roku też budowlana) i ma się zajęcia dot. tych dziedzin, ale wiadomo, że nie na aż takim stopniu zaawansowania jak na np. elektryce czy elektronice. Są jeszcze przedmioty odnośnie produkcji, które (przynajmniej z nazwy, bo jeszcze ich nie miałam) wydają się być zdecydowanie najciekawsze

Jako że mamy posiadać wiedzę zarówno menedżerską, jak i techniczną, możemy głównie sprawować kontrolę i nadzór nad procesami produkcyjnymi. Ja akurat chciałabym się powiązać z logistyką, ale jak wyjdzie, to życie pokaże
Jak już to na polibudzie gdańskiej.
__________________
Pozostaje tylko moment, chwila zanim ściągniesz to
świecisz jak miliony całek, spłonę nim rozwiążesz to!


Transportowcy-zawodowcy!

TUŚ 100% blasku gdy inni gasną
Faneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 15:49   #2849
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Cytat:
Napisane przez fifcia Pokaż wiadomość
Witam, ja jestemna pedagogice społeczno-opiekuńczej na UP, moze znajdzie sie ktoś kto rozwieje moje wątpliwości ze to ciezki zawód?trudno o pracę?
wiesz jaki był próg na administracje rok temu na UP

Cytat:
Napisane przez elskede Pokaż wiadomość
koncze III rok administracji, a chcialabym pedagogike, ale poki co robie sobie rok przerwy i zamierzam w tym czasie rozpoczac jakis intensywny kurs jezykowy
Gdzie studiujesz administracje?


_____________

Co do dziennikarstwa mozecie mi powiedziec mniej wiecej jak wyglądają te studia? Co sie robi?


ememensik czyli na zaoczne wszedzie przyjmą bez obaw o pkt ??

Edytowane przez PaLLitQa
Czas edycji: 2010-05-07 o 15:53
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 16:20   #2850
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Co studiujesz/ studiowałaś/ chcesz studiować? - WĄTEK ZBIORCZY :)

Tak, no, możesz mieć problemy jak zdasz podstawę na 30%.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.