Ja, chłopak mam pytanie. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-20, 22:10   #31
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez Maks_K Pokaż wiadomość
I zapytałem.
Po raz pierwszy słyszałem żeby tak się uniosła. Odpowiedziała, że przecież już o tym gadaliśmy i chyba wszystko jest jasne. Kiedy powiedziałem, że nie i że nie wiem, czemu nie ma ochoty na seks, odpowiedziała, że nie ma, bo nie potrzebuje i że przecież ze mną też tak jest. Powiedziałem jej, że owszem tak było, ale ja już nie mam 19 lat jak wtedy, kiedy zaczęliśmy ze sobą chodzić. No i chyba walnąłem głupie zdanie, bo powiedziałem, że możemy pójść do psychologa czy kogoś takiego. Wtedy się strasznie wkurzyła powiedziała, że nie pozwoli się ustawiać i że ma dosyć tego, że wiecznie ludzie nie akceptują czegoś, co wykracza poza ogół przyjętych norm i że powtórzy mi po raz ostatni: "Nie potrzebuję seksu i nie sądzę by kiedyś to się zmieniło. Zresztą mi z tym dobrze i nie wiem skąd to twoje zdziwienie, przecież ja nigdy tego nie ukrywałam!"
Trzasnęła drzwiami i tyle.
Wow.. No to nieźle.
Być może faktycznie dziewczyna jest aseksualna?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 22:12   #32
Maks_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 31
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Wow.. No to nieźle.
Być może faktycznie dziewczyna jest aseksualna?
Szczerze mówiąc czuję się podłamany. Chyba wolałbym usłyszeć coś innego, nie wiem.
Maks_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 22:13   #33
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez Maks_K Pokaż wiadomość
I zapytałem.
Po raz pierwszy słyszałem żeby tak się uniosła. Odpowiedziała, że przecież już o tym gadaliśmy i chyba wszystko jest jasne. Kiedy powiedziałem, że nie i że nie wiem, czemu nie ma ochoty na seks, odpowiedziała, że nie ma, bo nie potrzebuje i że przecież ze mną też tak jest. Powiedziałem jej, że owszem tak było, ale ja już nie mam 19 lat jak wtedy, kiedy zaczęliśmy ze sobą chodzić. No i chyba walnąłem głupie zdanie, bo powiedziałem, że możemy pójść do psychologa czy kogoś takiego. Wtedy się strasznie wkurzyła powiedziała, że nie pozwoli się ustawiać i że ma dosyć tego, że wiecznie ludzie nie akceptują czegoś, co wykracza poza ogół przyjętych norm i że powtórzy mi po raz ostatni: "Nie potrzebuję seksu i nie sądzę by kiedyś to się zmieniło. Zresztą mi z tym dobrze i nie wiem skąd to twoje zdziwienie, przecież ja nigdy tego nie ukrywałam!"
Trzasnęła drzwiami i tyle.
Szczerze mówiąc nie widze przyszłości dla Waszego związku.
Seks jest bardzo ważnym elementem wspolnego życia. Może jeszcze nie teraz, ale na pewno z czasem zaczniesz czuć się coraz bardziej sfrustrowany, ona będzie poirytowana tym, że wracasz do rozmow o seksie skoro ona jasno powiedziala, że tego nie potrzebuje. Przełoży sie to na wasze codzienne relacje. Obydwoje bedziecie nieszcześliwi.

Myślę, że ona Cie kocha, ale nie jak faceta, ale jak przyjaciela. Jesteś dla niej aseksualny. Ma dziewczyna problem z seksualnością, nie wiem czy w ogole czy tylko z Tobą, zapewne ona sama tego nie wie.

Wiem, że brak seksu jako powód rozstania wydawać się może głupi czy beznadziejny, ale wcale taki nie jest. Przemyśl to wszystko sobie na spokojnie. Ona wyraziła jasno swoje zdanie i mysle, że przekonywanie jej nie ma sensu.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 22:48   #34
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Zgadzam się, oczywiście że to nie jest najważniejsze, ale dziewczyna powinna sama mieć na to ochotę, jeżeli nie na początku, to po takim czasie na pewno. Coś jest z nią nie tak, oczywiście nie obrażając Twojej dziewczyny, albo jej nie interesuje seks w ogóle, albo jej nie interesuje seks z Tobą, albo jest jakiś inny powód. Nie sądzę żeby to była kwestia kompleksów, bo objawiają się one w życiu codziennym, nie tylko w sferze seksualnej, więc chyba byś o tym wiedział, coś by już wspomniała przez te lata.. Nie wiem co doradzić, ale na pewno nie wróżę powodzenia w takim związku, bo z czasem poczujesz się jakbyś chodził z koleżanką, jakby nie patrzeć brak praktycznie nawet zwykłych pieszczot, seksu, rzadko pocałunki, to prawie jak relacja koleżeńska.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 23:08   #35
pivonia87
Raczkowanie
 
Avatar pivonia87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 115
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Oj biedny Myślę podobnie jak koleżanki wizażanki... związek czas zakończyć, skoro ona jest taka stanowcza i nie liczy się z Twoim zdaniem i potrzebami. Nie pociągasz jej seksualnie, możliwe, że w ogóle faceci jej nie pociągają w tym sensie... raczej szuka bliskości, oparcia, przyjaźni u faceta.
Wydajesz się fajnym chłopakiem, na pewno znajdziesz sobie partnerkę, która będzie Cię kochała pod każdym względem, tym seksualnym również... Twoja dziewczyna jest troszkę egoistyczna... Jestem w stanie wiele zrozumieć: przekonania religijne, obawy przed ciążą itd... ale ona nie chce, BO NIE... Bo ma takie widzimisię i już...
Zróbcie sobie przerwę może? Zobaczycie czy da się żyć bez siebie...
pivonia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 23:43   #36
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Może jestem brutalna,ale podziwiam Cię chłopie że masz jeszcze cierpliwość. Jak Ty sobie ten związek wyobrażasz dalej? Już pomijając fakt,że po takim zachowaniu pewnie przestałaby mnie w ogóle pociągać.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 00:52   #37
czerwony_balonik
Zadomowienie
 
Avatar czerwony_balonik
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dość bliskie okolice Warszawy
Wiadomości: 1 263
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Mam przyjaciela,który jest ze swoją dziewczyną ponad 6 lat i zero seksu-nawet bez pieszczot oralnych czy macanek, nic. Są ze sobą szczęśliwi, kochają się i są jednocześnie dla siebie najlepszymi przyjaciółmi, twierdzą że na seks przyjdzie jeszcze czas. Jeśli ty jesteś z nią szczęśliwy, to może warto jeszcze poczekać, popróbować pogadać, postarać się, np za jakiś czas wymyśl coś bardzo romantycznego, nie wiem, jakieś szczególne miejsce i czas np wieczorem...może jak będzie bardziej romantycznie-jakoś ją rozbudzisz, powolutku, stopniowo, ale może się w końcu uda. Oczywiście możesz iść na łatwiznę i zostawić ją , znaleźć sobie jakąś ,która wskoczy ci do łóżka na pierwszej randce (nie twierdzę,że to coś złego), ale nie masz pewności,czy będziesz bez tej obecnej dziewczyny szczęśliwy, czy nie będziesz tego żałował. Radziłabym zrobić coś, a przynajmniej próbować, żeby ją rozpalić,żeby też poczuła tą potrzebę. Oczywiście bardzo delikatnie. Bo niestety ani ty, ani ona nie mogliście tego przewidzieć,że tobie coś się zmieni i że po 2 latach związku nagle coś ci przeskoczy i zaczniesz potrzebować seksu -a to że tobie się to zmieniło, nie znaczy że OD RAZU musi jej się zmienić. Nie bądź egoistą Do kobiety czasem trzeba dotrzeć, żeby rozbudzić w niej pożądanie. Zobaczyć, co ją podnieca, wprowadzać nowe pomysły, zaskakiwać-by jej pożądanie utrzymać
__________________
a ja rosnę i rosnę...
czerwony_balonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 01:07   #38
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

o aseksualności z tego co wiem chyba mowi się, gdy czlowiek już tego próbował, a skąd ona ma wiedzieć czy jest aseksualna nie wiedząc co to seks? chyba, że miala już jakichś partnerów przed Tobą i nie spodobało jej się. Nie wspominasz o tym. Pytasz czy rozmawiać. Rozmowy i tak nie unikniecie prędzej czy później bo nierozwiązane problemy wracają jak bumerang. Inna sprawa, że z tego co mówisz nie dowiedziałeś się zbyt wiele bo chyba to nie były szczere rozmowy..tak myślę sobie, że albo nie chciała Ciebie czymś urazić (coś jej w Tobie przeszkadza a nie chce Ci sprawić przykrości mówiąc to) albo , a uwierz, że tak zdarza się bardzo czesto sama ma kompleksy i coś ją powstrzymuje np. przed rozebraniem się. \uwierz, nawet najpiękniejsze kobiety mają kompleksy..A może boi się po prostu inicjacji, jeśli to dla niej pierwszy raz to każdy się trochę boi z wielu powodów, nie tylko ciąży. Bądź na pewno delikatny ale próbuj dociec prawdy za wszelką cenę, może nie wracaj ciągle, natarczywie do tematu ale wracaj a w końcu się dowiesz prawdy. Pozdrawiam
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 06:26   #39
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie widze przyszłości dla Waszego związku.
Seks jest bardzo ważnym elementem wspolnego życia. Może jeszcze nie teraz, ale na pewno z czasem zaczniesz czuć się coraz bardziej sfrustrowany
, ona będzie poirytowana tym, że wracasz do rozmow o seksie skoro ona jasno powiedziala, że tego nie potrzebuje. Przełoży sie to na wasze codzienne relacje. Obydwoje bedziecie nieszcześliwi.

Myślę, że ona Cie kocha, ale nie jak faceta, ale jak przyjaciela. Jesteś dla niej aseksualny. Ma dziewczyna problem z seksualnością, nie wiem czy w ogole czy tylko z Tobą, zapewne ona sama tego nie wie.

Wiem, że brak seksu jako powód rozstania wydawać się może głupi czy beznadziejny, ale wcale taki nie jest. Przemyśl to wszystko sobie na spokojnie. Ona wyraziła jasno swoje zdanie i mysle, że przekonywanie jej nie ma sensu.
Jak wyżej. Wcześniej, czy później zaczną Ci chodzić po głowie inne dziewczyny...

Cytat:
Napisane przez czerwony_balonik Pokaż wiadomość
Mam przyjaciela,który jest ze swoją dziewczyną ponad 6 lat i zero seksu-nawet bez pieszczot oralnych czy macanek, nic. Są ze sobą szczęśliwi, kochają się i są jednocześnie dla siebie najlepszymi przyjaciółmi, twierdzą że na seks przyjdzie jeszcze czas. Jeśli ty jesteś z nią szczęśliwy, to może warto jeszcze poczekać, popróbować pogadać, postarać się, np za jakiś czas wymyśl coś bardzo romantycznego, nie wiem, jakieś szczególne miejsce i czas np wieczorem...
(...)
A ile ma czekać autor wątku? Następne 5 lat, 10 lat? Twoim znajomym odpowiada ta sytuacja, zapewne oboje nie mają dużych potrzeb, postawili bardziej na przyjaźń, niż taki prawdziwy damsko-męski związek. Ale w sytuacji, gdy jednej ze stron chociaż trochę nie odpowiada coś takiego, nie może być mowy o dobrym związku i pełnym szczęściu. Poza tym w sypialni im nie siedzisz - nie wiesz co oni mają za układ.

Z seksu nie można robić czegoś całkiem pospolitego - macanki na klatce schodowej, czy w krzakach (chociaż, jak się ludzie już długo znają, mogą sobie umilać życie seksualne i takimi akcjami), ale zbytnie celebrowanie go, czekanie w nieskończoność na jakieś sytuacje rodem z taniego romansu - też niedobrze, przegięcie w drugą stronę.

I nie chodzi o to, że ta dziewczyna jest zła, czy jakaś tam. Po prostu ma inne potrzeby, a raczej ich brak, inne spojrzenie na sprawę. Ich oczekiwania rozmijają się i to się raczej nie zmieni. Skoro ona nie czuje potrzeby, a on chce utrzymać związek, to jedynym wyjściem jest załatwianie pewnych potrzeb poza związkiem - ale to raczej smutne rozwiązanie, bo chyba lepiej w pełni być z kimś, kto nam odpowiada w ważnych kwestiach.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-05-21 o 06:33
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 08:02   #40
Cocaine essence
Zakorzenienie
 
Avatar Cocaine essence
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 465
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Mi przyszło jeszcze na myśl, że jeżeli planujesz z nią przyszłość to pewnie i rodzinę.
Ona zapewne deklarowała Ci to samo.

Więc jak zamierza zajść w ciąże?
In vitro?
Czy zrobi to tylko kilka razy i potraktuje jako czysty akt zapłodnienia a nie miłości?
(Wiem pytanie czysto techniczne, ale tak mnie naszło)
__________________
Zwykła noc spędzona w Twoim mózgu.
Obce ciała, psychicznie nadzy razem w łóżku.

Cocaine essence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 08:07   #41
Maniurrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Bromberg
Wiadomości: 67
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Czy w ogóle w ciągu całego życia coś ją podnieciło, albo obejrzała chociaż jeden film erotyczny? Pytam bo to "norma" w rozwoju seksualnym. Może go ominęła i nie wie co traci.
A aseksualni partnerzy niekiedy potrafią "poświęcić się w imię sprawy" ale jakby była to pewnie wolałaby partnera o podobnych preferencjach.
__________________
Sztuka to kłamstwo, które pozwala uświadomić sobie prawdę.
Maniurrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 08:23   #42
50 latek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 583
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez Maks_K Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny.
Powiem szczerze, że nie wiedziałem gdzie udać się z moim problemem (koledzy raczej odpadają), więc piszę tutaj.
Mam dziewczynę. Zarówno ona jak i ja mamy 21 lat i jesteśmy ze sobą już 2 lata. Jest pewien problem. Moja dziewczyna nie chce się kochać.
Początkowo w ogóle nie naciskałem, czekałem. Tyle się mówi, że dziewczyna musi dorosnąć, chcieć, być pewna. W końcu zebrałem w sobie dość odwagi aby z nią o tym porozmawiać. Powiedziała, że to wcale nie chodzi o to, że nie jest gotowa i na tym generalnie rozmowa się zakończyła. Wróciłem do niej kilka tygodni później i spytałem czy może się czegoś boi: ciąży albo, że jestem na coś chory. Powiedziałem jej, że jeżeli chce możemy iść zrobić sobie takie wspólne badania, że to nie jest dla mnie problem. Ona tylko odpowiedziała, że wcale mnie nie podejrzewa o to, że jestem na coś chory. Ogólnie nasza rozmowa trochę trwała i między innymi usłyszałem jeszcze, że ona wierzy, że seks to super sprawa, że wcale ją nie brzydzi, że nie boi się ciąży itd.
Więc moje pytanie: O co chodzi?! Ja sam na początku nie chciałem seksu, ale jakoś od roku, może trochę mniej mam na to ochotę. Jedyne, co przyszło mi do głowy, to że może moja partnerka jest aseksualna? Poczytałem trochę o tym w internecie i dowiedziałem się, że jest kilka typów aseksualności. Co o tym myślicie? Dalej rozmawiać czy jak?
Zawsze najpierw należy szukać najprostszych odpowiedzi. Może ona Cię zwyczajnie nie kocha. A jest z Tobą, bo nie ma innych, ciekawszych zajęć.
Daj sobie z nią spokój.

Cytat:
Napisane przez zryw Pokaż wiadomość
Dochodzę do wniosku, że większość dziewczyn jest o wieeeele bardziej szczera na wizażu niż ze swoim własnym partnerem. Skąd to się bierze - nie mam pojęcia, ale wiem że mnie przeraża. Przypomina się jakaś globalna świadomość z filmów SF. A wystarczyło tylko nie owijać w bawełnę i zawsze mówić prosto z mostu, a nie czekać na domyślanie się...
"Daj kobiecie maskę, zacznie mówić prawdę."
Maryla Wolska

I wszystko jasne.
50 latek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 08:31   #43
nicka01
Wtajemniczenie
 
Avatar nicka01
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 2 233
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Ale to dla niej nie musi być męka!
Może ona tak wyobraża sobie właśnie związek. Może dla niej facet=przyjaciel i jest jej z tym dobrze.
__________________



nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj


nicka01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 09:31   #44
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc nie widze przyszłości dla Waszego związku.
Seks jest bardzo ważnym elementem wspolnego życia. Może jeszcze nie teraz, ale na pewno z czasem zaczniesz czuć się coraz bardziej sfrustrowany, ona będzie poirytowana tym, że wracasz do rozmow o seksie skoro ona jasno powiedziala, że tego nie potrzebuje. Przełoży sie to na wasze codzienne relacje. Obydwoje bedziecie nieszcześliwi.

Myślę, że ona Cie kocha, ale nie jak faceta, ale jak przyjaciela. Jesteś dla niej aseksualny. Ma dziewczyna problem z seksualnością, nie wiem czy w ogole czy tylko z Tobą, zapewne ona sama tego nie wie.

Wiem, że brak seksu jako powód rozstania wydawać się może głupi czy beznadziejny, ale wcale taki nie jest. Przemyśl to wszystko sobie na spokojnie. Ona wyraziła jasno swoje zdanie i mysle, że przekonywanie jej nie ma sensu.
Jestem tego samego zdania.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 09:43   #45
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez Maks_K Pokaż wiadomość
I zapytałem.
Po raz pierwszy słyszałem żeby tak się uniosła. Odpowiedziała, że przecież już o tym gadaliśmy i chyba wszystko jest jasne. Kiedy powiedziałem, że nie i że nie wiem, czemu nie ma ochoty na seks, odpowiedziała, że nie ma, bo nie potrzebuje i że przecież ze mną też tak jest. Powiedziałem jej, że owszem tak było, ale ja już nie mam 19 lat jak wtedy, kiedy zaczęliśmy ze sobą chodzić. No i chyba walnąłem głupie zdanie, bo powiedziałem, że możemy pójść do psychologa czy kogoś takiego. Wtedy się strasznie wkurzyła powiedziała, że nie pozwoli się ustawiać i że ma dosyć tego, że wiecznie ludzie nie akceptują czegoś, co wykracza poza ogół przyjętych norm i że powtórzy mi po raz ostatni: "Nie potrzebuję seksu i nie sądzę by kiedyś to się zmieniło. Zresztą mi z tym dobrze i nie wiem skąd to twoje zdziwienie, przecież ja nigdy tego nie ukrywałam!"
Trzasnęła drzwiami i tyle.
Przykro mi, ale chyba stoisz przed bardzo niemiła decyzją. Możesz się męczyć całe życie, albo ją zostawić.

Cytat:
Napisane przez Maks_K Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że nie wiem. Po prostu jestem facetem, zacząłem mieć swoje potrzeby. Nie wiem... Raczej nie?
Tylko, że trudno byłoby mi ją zostawić, bo naprawdę ją kocham, poza tym ciężko tak 2 lata wyrzucić ot tak, do kosza.
Czasem jak widzisz trzeba, chyba ze chcesz do końca życia jechać na ręcznym...

Nie powiedziałeś głupoty, powinniście się udać do psychologa, to mądra i dorosła decyzja. Jej reakcja była bardzo niedojrzała.

tak jak dziewczyny pisały, obstawiam dwie rzeczy - nie pociagasz jej, jestes cudownym przyjacielem i tyle, nie ma chemii lub jest aseksualna.

Absolutnie nie zgadzam się z czerwony_balonik, równie dobrze możesz czekać 10 i 20 lat, aż jej się zachce, albo rzuci Cię w cholerę dla kogoś, do kogo poczuje pociąg fizyczny.

Edytowane przez 201704051255
Czas edycji: 2010-05-21 o 09:47
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 10:07   #46
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Z seksem można czekać, ale TYLKO WTEDY gdy jest to decyzja obojga partnerów. Jeśli jedno z nich jest dręczone przez myśli o seksie to prędzej czy później będzie się to odbijać na związku, na codzienności.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 10:40   #47
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

mi sie wydaje autorze ze ty jej nie pociagasz, plus ona cie nie kocha.
i zapewne to sie nie zmieni skoro nie zmienilo sie przez 2 lata. chcesz byc do konca jej kumplem?

radze zerwac, powiedziec szczerze dlaczego i znalezc taka ktora bedzie uwazac cie za najlepszego faceta pod sloncem./
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 10:56   #48
Gwiazdaa
Rozeznanie
 
Avatar Gwiazdaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród.
Wiadomości: 782
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

A może ktoś ją skrzywdził? Lub powiedział coś w tym temacie co wryło się w jej podświadomość?

Hm...
Traci z życia to co najlepsze. Nawet seks bez orgazmu jest megasuper a zz... to już totalny odlot ^^
Wiadomo,że jej do niczego nie zmusisz.

Pozostaje Ci cierpliwie czekać,aż jej "nigdy" zmieni się w "bierz mnie"
Nie rozumiem... Kiedyś kiedy się bardzo odchudzałam miałam mniejszy popęd, lub jak brałam tabletki. Teraz też je biorę a mimo to chciałabym się kochać po 3 razy dziennie. Wiem,że to dziwnie brzmi...
__________________
Kupię sobie misia. Nazwę go "miłość" i codziennie będę kopać w du.pę.
Gwiazdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 11:11   #49
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdaa Pokaż wiadomość
Pozostaje Ci cierpliwie czekać,aż jej "nigdy" zmieni się w "bierz mnie"
Nie rozumiem...
...
Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Z seksem można czekać, ale TYLKO WTEDY gdy jest to decyzja obojga partnerów. Jeśli jedno z nich jest dręczone przez myśli o seksie to prędzej czy później będzie się to odbijać na związku, na codzienności.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 11:16   #50
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
Z seksem można czekać, ale TYLKO WTEDY gdy jest to decyzja obojga partnerów. Jeśli jedno z nich jest dręczone przez myśli o seksie to prędzej czy później będzie się to odbijać na związku, na codzienności.
I tu kolejny raz muszę się zgodzić...
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 11:18   #51
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

A może ona jest znudzona związkiem? zapytaj
__________________
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 11:33   #52
Ywonula
Zadomowienie
 
Avatar Ywonula
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z tąd...
Wiadomości: 1 613
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Czy Twoja dziewczyna była wcześniej w związku z kimś innym?
Sprawa jest dosyć przykra, sama trwałam w takim "związku"...
__________________
Nie można dwadzieścia cztery godziny na dobę trzymać się za ręce i ciągle uśmiechać, bo drętwieją mięśnie.
Ywonula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 19:29   #53
marcjannak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 405
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

No to ja się teraz też zaczęłam zastanawiać, czy jej nikt w przeszłości nie skrzywdził. Bo to też jest opcja. Albo była molestowana, albo ma niemiłe wspomnienia, tudzież ktoś jej naopowiadał głupot (np. jej matka ją przestrzegała w baardzo przekonujący sposób, a dziewczyna ma głeboki szacunek do rodzicielki.
To jest gdybanie, ale... dziwi mnie nie to, że ona nie chce, ale że tak emocjonalnie zareagowała na tą rozmowę. No, chyba, że męczyłeś ostatnio w kółko ten temat.


Szczerze powiedziawszy, jak dla mnie najlepsza wersją jest ta, że ona traktuje Cię jak przyjaciela.
marcjannak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 23:35   #54
Lilstyfix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 111
GG do Lilstyfix
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

A może by tak przestać w kółko wypytywać.?

Po prostu zacznij sam delikatnie ją przytulać, głaskać. Mówić jak uwielbiasz ją całą i że chcesz być jeszcze bliżej niej, że jest dla Ciebie ważna i wszystkie momenty swojego życia chcesz przeżyć z nią. I tego typu rzeczy.

nie wszystko na raz. wszystko musi rozwijać się w czasie i ona musi się oswajać z wasza bliskością.

Potem takie spontaniczne sytuacje jak ją przytulisz od tyłu pocałujesz w uszko, albo namiętnie się całując w łóżku weźmiesz ją na siebie, włożysz rękę pod koszulkę na plecy i zaczniesz głaskać, zmysłowe i w odpowiednim momencie słowa czy gesty.

Takie głupie pytanie i drążenie czemu, czemu.? Tylko może irytować i pogarszać sprawę.
A co ma od razu ściągać ubrania i rzucać się na Ciebie.?

Mówi ze nie brzydzi się Ciebie, że jest gotowa. Tylko trzeba jej pokazać, że powoli możecie poznawać wasze ciała, doznania i reakcje.


Powodzenia
__________________
obecnie studiuje...
Lilstyfix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 01:46   #55
czerwony_balonik
Zadomowienie
 
Avatar czerwony_balonik
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: dość bliskie okolice Warszawy
Wiadomości: 1 263
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez Lilstyfix Pokaż wiadomość
A może by tak przestać w kółko wypytywać.?

Po prostu zacznij sam delikatnie ją przytulać, głaskać. Mówić jak uwielbiasz ją całą i że chcesz być jeszcze bliżej niej, że jest dla Ciebie ważna i wszystkie momenty swojego życia chcesz przeżyć z nią. I tego typu rzeczy.

nie wszystko na raz. wszystko musi rozwijać się w czasie i ona musi się oswajać z wasza bliskością.

Potem takie spontaniczne sytuacje jak ją przytulisz od tyłu pocałujesz w uszko, albo namiętnie się całując w łóżku weźmiesz ją na siebie, włożysz rękę pod koszulkę na plecy i zaczniesz głaskać, zmysłowe i w odpowiednim momencie słowa czy gesty.

Takie głupie pytanie i drążenie czemu, czemu.? Tylko może irytować i pogarszać sprawę.
A co ma od razu ściągać ubrania i rzucać się na Ciebie.?

Mówi ze nie brzydzi się Ciebie, że jest gotowa. Tylko trzeba jej pokazać, że powoli możecie poznawać wasze ciała, doznania i reakcje.


Powodzenia
Kobietę trzeba czasem rozpalić bardzo powoli i delikatnie, a nie ciągle pytać i gadać o seksie, więcej czynów, mniej gadania
__________________
a ja rosnę i rosnę...
czerwony_balonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 09:12   #56
ladycatherine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez Maks_K Pokaż wiadomość
Nie wiem właśnie jak to rozwiązać. Ogólnie układa nam się dobrze. Ona nie ma fochów jak większość dziewczyn (przepraszam!), nie sprawdza mnie, nie wypytuje gdzie byłem, z kim byłem, czasami myślę, że jest aż za miła, za dobra itd.
Hmm mi to raczej wygląda na olewanie a nie bycie miłym czy dobrym ...
To że kobieta pyta co jej facet robił mnie np. wydaje się całkiem normalne.
Może nie pociągasz jej po prostu seksualnie ?? Brałeś to w ogóle pod uwagę??
__________________
Jeżeli nie potrafisz znieść tego co we mnie najgorsze , to cholernie pewne że nie zasługujesz na to co we mnie najlepsze.....


http://s7.suwaczek.com/200609163338.png


ladycatherine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 09:33   #57
bojkotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 66
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Przykra sprawa... Ale niestety też pomyślałam na samym początku o tym, że może jej nie zależy na tobie jak kobiecie na mężczyźnie... Może ma jakieś inne powody dla których chce z Tobą być?
bojkotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 12:37   #58
miriuri
Raczkowanie
 
Avatar miriuri
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 445
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Odniosę się do własnej sytuacji, może to coś pomoże.

Założyłam już wątek o tym nawet. w wieku 21 lat byłam całkowicie nierozbudzona seksualnie, mimo "związków" zero doświadczeń (łącznie z pieszczotami, dłuższymi pocałunkami), zero masturbacji, i to wszystko nie wynikało ze strachu / zasad moralnych, tylko z BRAKU OCHOTY I JAKICHKOLWIEK POTRZEB, do tego stopnia, że filmy erotyczne mogłabym oglądać z równym zainteresowaniem, co tv mango. Seks mógłby dla mnie nie istnieć, choć absolutnie nie miałam jakiegoś negatywnego stosunku ( nomen omen ) do tych kwestii.

gdy spotkałam odpowiedniego chłopaka, na początku nic nie odczuwałam, bałam się już, jestem aseksualna, aż doszło do seksu, i od tej pory nie wyobrażam sobie życia bez niego - przyszła ochota, potrzeby, podniecenie, przyjemność, i tak dalej.

Także mam taką swoją teorię, że są kobiety, które odczuwają potrzeby seksualne od momentu, kiedy do tego dojrzeją, i wtedy się decydują na seks, bo je mają. I są kobiety, które dopóki nie spróbują, mogą ich w ogóle nie odczuwać, na zasadzie, że nie brakuje im czegoś, czego nigdy nie miały, tak jak nie brakuje mi skakania na spadochronie Ja należę do tej drugiej grupy, i może twoja dziewczyna też?

Jeżeli tak by było, dziewczyna musi spróbować. Pytanie brzmi, czy z Tobą, czy może jednak potrzebuje kogoś innego, skoro teraz tak stanowczo nawet nie dopuszcza do siebie takiej możliwości...

Próbuj powolutku, małymi kroczkami, od pocałunków przez delikatne pieszczoty i dalej, i może coś z tego będzie, jeżeli nie - nie ma sensu się męczyć, masz swoje potrzeby i będziesz nieszczęśliwy nie realizując ich.
miriuri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 13:50   #59
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez ladycatherine Pokaż wiadomość
Hmm mi to raczej wygląda na olewanie a nie bycie miłym czy dobrym ...
To że kobieta pyta co jej facet robił mnie np. wydaje się całkiem normalne.
Może nie pociągasz jej po prostu seksualnie ?? Brałeś to w ogóle pod uwagę??
Ja się tu zgodzę z Ladycathrine, im dłużej jestem z moim Tż tym bardziej bywam zazdrosna, chce wiedzieć gdzie jest i z kims. w granicach rozsądku,na szczescie, ale na pocztku sie tym nie przejmowalam. Na poczatku znajomosci nie bylam zazdrosna, nie obchodzilo mnie do konca gdzie on jest i co robi, nie robiłam fochów. Po prostu go nie kochalam, nie zalezalo mi, a przynajmniej nie za bardzo.
Wiesz, kobieta robi focha z reguły z jakiś powodów, i to z reguly komus, na kim jej zależy. Chce pokazac ze nie chce byc tak w przyszlosci traktowana i ze jesli on ją tak potraktowal to ona go tez.

Tak wiec problem jest glębszy. bo ona sie z Toba nie liczy(nie obchodzą jej Twoje potrzeby) do tego nie widać, zeby naprawde jej na Tobie zależalo.
Wygodnie jej z Toba i tyle. Natomiast brak tu prawdziwej milosci, zaangażowania
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 14:11   #60
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ja, chłopak mam pytanie.

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Ja się tu zgodzę z Ladycathrine, im dłużej jestem z moim Tż tym bardziej bywam zazdrosna, chce wiedzieć gdzie jest i z kims. w granicach rozsądku,na szczescie, ale na pocztku sie tym nie przejmowalam. Na poczatku znajomosci nie bylam zazdrosna, nie obchodzilo mnie do konca gdzie on jest i co robi, nie robiłam fochów. Po prostu go nie kochalam, nie zalezalo mi, a przynajmniej nie za bardzo.
Wiesz, kobieta robi focha z reguły z jakiś powodów, i to z reguly komus, na kim jej zależy. Chce pokazac ze nie chce byc tak w przyszlosci traktowana i ze jesli on ją tak potraktowal to ona go tez.

Tak wiec problem jest glębszy. bo ona sie z Toba nie liczy(nie obchodzą jej Twoje potrzeby) do tego nie widać, zeby naprawde jej na Tobie zależalo.
Wygodnie jej z Toba i tyle. Natomiast brak tu prawdziwej milosci, zaangażowania

Zgadzam sie
Jeśli jest miłość, jest i namiętność, troche zazdrości, silne emocje...

Moze tworzycie udany związek, ale taki czysto przyjacielski, nie zwiazek kochanków, gdzie jest pożądanie, są silne emocje, namietnosc? Jeśli tak, to lepiej to zakończyć, bo nie tak powinien wygladać związek zwłaszcza na poczatku, kiedy to iskry powinny byc w powietrzu

2 opcja to kompleksy: wstydzi sie swojego ciała? Jak sie zachowuje gdy trzeba pokazać ciało ale nie są to sytuacje zwiazane z sexem? Np. na basenie?


Jedno z dwóch

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2010-05-22 o 14:12
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.