Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-08, 16:06   #241
ddtvn
Zakorzenienie
 
Avatar ddtvn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 423
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

jak to w domu sie okazało? to nie przymeirzałas jej? jezeli tak to troche niepowazne bo sukienka ladna no ale długosc jej a raczej BRAK TEJ DŁUGOSCI zaskakuje. Niestety ja Ci nie poradze nic bo nie widze tej sukienki np ze spodniami, spodnica itd, zawsze mozesz sprobowac z legginsami(chociaz tez tego tak nie widze)
ddtvn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 12:58   #242
anuuss
Raczkowanie
 
Avatar anuuss
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 122
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kokojamboho Pokaż wiadomość
Nie wiem czy trafilam na wlasciwy watek, ale ten wydaje mi sie najbardziej odpowiedni do mojego pytania.
Kupilam wczoraj swoja wymarzona sukienke, dopiero w domu okazalo sie jaka jest krotka, gdy sie schylam odslaniam to czego bym nie chciala.
Licze na was wizazanki, moze doradzicie mi co mam z tym zrobic? Ja zadko nosze sukienki i nie mam absolutnie zadnego doswiadczenia.
jeśli bardzo chcesz nosić ją jako sukienkę, proponuję grube czarne rajstopy. albo po prostu potraktowanie jej jako tunikę/dłuższa bluzka i zakładanie do niej rybaczek, dżinsów czy legginsów
anuuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 13:02   #243
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

Ta sukienka już w ogóle nie nadaje się na sukienkę. Może być potraktowana jedynie jako legginsy,chociaż moim zdaniem w ogóle wyglądasz przygnębiająco w niej. Przy takim kolorze włosów i jasnej karnacji koronkowa czerń bardzo niekorzystnie się prezentuje...

p.s. fajne buty
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 13:21   #244
anuuss
Raczkowanie
 
Avatar anuuss
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 122
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

tak, buty są śliczne
anuuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 19:37   #245
kokojamboho
Raczkowanie
 
Avatar kokojamboho
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 376
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

dziekuje bardzo! Chyba upre sie przy niej i bede nosila kryte rajstopy.
Strasznie lubie rockowe stylizacje, wiec moja bladosc raczej mi nie przeszkadza
Wielkie dzieki za pomoc ;*
kokojamboho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 19:50   #246
Agatka_90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 978
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

dziewczyny kupiłam te szorty w h&m i dopiero w domu stwierdziłam, że nie mam na nie pomysłu. z czym je nosić?
Agatka_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 20:40   #247
slodkaAnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 451
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

bardzo ladne szorty ja bym postawila na braz albo panterke i jakies rzymianki brazowe, meega

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

a jak jestes opalona to juz wogle taka stylizacja mmm faceci bd sie ogladac
__________________
WYMIANKA: nowy uporzadkowany watek

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post21075496

Zapraszam
slodkaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 21:04   #248
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

Z tych szortów można zrobić mnóstwo kombinacji kolorystycznych. Ja bym celowała w styl safari, czyli spokojnie zieleń, khaki, złoto, beż, trochę czerni, brązowe dodatki czy "koniakowe" będą pasować. Z innych kolorów: żółty, pomarańczowy, czerwień, róż [w zależności co masz w szafie]. Pozdrawiam!
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 12:47   #249
Agusia1324
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 86
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

mam prośbę. kupiłam w H&M tą spódnicą (zdjęcie zapożyczone z allegro, ponieważ mój aparat odmówił współpracy) i nie wiem z czym ją nosić, żeby straciła ten oficjalny charakter. jest to połyskujący materiał, więc zupełnie nie mam pomysłu na żadną 'codzienną' stylizację. Z góry dziękuje za pomoc.
__________________
61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
Agusia1324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 13:06   #250
TiScatteroUnaFoto
Wtajemniczenie
 
Avatar TiScatteroUnaFoto
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: krakówww:):*
Wiadomości: 2 726
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

hej dziewczyny.
mam koronkowe legginsy, w kolorze pudrowym,
i totalnie nie wiem co do nich ubrać.
tzn domyslam się, ze cos dłuzszego np tunikę,
bo w krotkich widoczna jest pupa, aczkolwiek nie wiem co jeszcze.
prosze o radę
__________________

TiScatteroUnaFoto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 17:25   #251
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agatka_90 Pokaż wiadomość
dziewczyny kupiłam te szorty w h&m i dopiero w domu stwierdziłam, że nie mam na nie pomysłu. z czym je nosić?
A np tak:
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 11:10   #252
Adzia15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 195
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

Nie wiem,czy piszę w odpowiednim wątku,jeśli nie,to przepraszam.

Otóż niedawno kupiłam sobie czarne,bardzo obcisłe rurki i czarne szpilki.
Nie wiem jednak,w jaki sposób prawidłowo je nosić,tzn.chodzi mi konkretnie o to,czy spodnie mają się układać nad butami,czy też można je lekko naciągnąć na but(tak,żeby zakrywały piętę)?
Pytam,bo wiele moich koleżanek nosi rurki zarówno w pierwszy,jak i drugi sposób,i już zupełnie zgłupiałam.
Nie wiem ,czy nie będę wyglądać śmiesznie,gdy naciągnę te rurki na buty.

Proszę,nie śmiejcie się ze mnie,ale zwykle nosiłam balerinki,a to moja pierwsza przygoda z rurkami i szpilkami jednocześnie
Adzia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 17:41   #253
olaunia
Raczkowanie
 
Avatar olaunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 389
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

Witam! Nie wiem czy trafiłam na dobry wątek, ale zapytam może mi poradzicie. Otóż kupiłam sobie dzisiaj sukienkę w kolorze turkusu, taką do kolan, na ramiączka. Wybieram się w niej na ślub i wesele. Mam zamiar kupiać sobie do niej czarne, gdzieś tak 5-8 cm szpilki. I tu pojawia się problem. Czy te szpilki będą pasować kolorystycznie? Jaki kolor makijażu będzie odpowiedni, jakie kolor paznokci i dodatków będzie pasował. Ja niestety nie jestem dobra w dopieraniu tego typu rzeczy dlatego proszę o radę. Jeżeli to wam może pomóc to dodaj zdjęcie sukienki. Niestety zdjęcie jest kiepskiej jakości ze względu na to, że robiłam je telefonem. Kolor jest widoczny na 1 zdjęciu, na 2 ze względu na światło zrobiła się błękitna, a taka nie jest w rzeczywistości.
olaunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 08:17   #254
olalicious07
Zadomowienie
 
Avatar olalicious07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
GG do olalicious07
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

witam
jestem na tym wątku pierwszy raz.. Kupiłam wczoraj w Calzedonii (za 82zł, wyczekałam -50%:P) ten kombinezon i kompletnie nie wiem z czym go nosić żeby wyglądał seksownie, ale nie tandetnie.. proszę o rady
olalicious07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 15:03   #255
FrostyAngel
Zakorzenienie
 
Avatar FrostyAngel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 925
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
witam
jestem na tym wątku pierwszy raz.. Kupiłam wczoraj w Calzedonii (za 82zł, wyczekałam -50%:P) ten kombinezon i kompletnie nie wiem z czym go nosić żeby wyglądał seksownie, ale nie tandetnie.. proszę o rady
ja bym go widziala z rzymiankami brazowymi i torebka brazową rowniez, na reke srebrne/metalowe bransoletki i gotowe
FrostyAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 16:53   #256
olalicious07
Zadomowienie
 
Avatar olalicious07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
GG do olalicious07
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez FrostyAngel Pokaż wiadomość
ja bym go widziala z rzymiankami brazowymi i torebka brazową rowniez, na reke srebrne/metalowe bransoletki i gotowe
hmm.. mam tylko złote rzymianki a to chyba nie będzie sie ładnie komponowało..
olalicious07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 00:46   #257
Agnieszka2011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 155
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

Kurcze kupiłam wczoraj spodnie , właściwie fajne ale w zasadzie potrzebuje porady jakie do nich buty, bluzka, i coś na bluzkę w razie gorszej pogody i jaka torebka Prosze o pomoc, w razie czego moge je Wam odsprzedac jak ktos chetny

Spodnie są w takim stylu:
moje nieco ciemniejsze maja parę przetarć z przodu ale chodzi mi głownie o fason.
Jakby któraś była chetna na ich odkupienie to pisac prosze zrobie zdjecie swoich.
Agnieszka2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 09:38   #258
yyagna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 92
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Agatka_90 Pokaż wiadomość
dziewczyny kupiłam te szorty w h&m i dopiero w domu stwierdziłam, że nie mam na nie pomysłu. z czym je nosić?
super spodenki, nawet do eleganckiej bluzki pasują
yyagna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 12:38   #259
karolajna160
Rozeznanie
 
Avatar karolajna160
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 653
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

A tę narzutkę z h&m?
http://http://img18.allegroimg.pl/ph.../96/1159459600
__________________
Mój blog kulinarny
http://ilovecooking92.blogspot.com/

I blog zniżkowy - kupony, darmowe próbki
http://rabatomierz.blogspot.com/
karolajna160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-26, 14:53   #260
Dominiczkaaaa93
Raczkowanie
 
Avatar Dominiczkaaaa93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 245
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

Z czym mogłabym nosic takie trampki?
http://allegro.pl/item1165400498.html
Dominiczkaaaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 09:53   #261
alexxz
Przyczajenie
 
Avatar alexxz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

pomóżcie! kupiłam te spodnie (bawełna,poliester)... okazało się, że są popielate.

http://img12.allegroimg.pl/photos/or.../59/1161205933

mam wrażenie,że NIC do nich nie pasuje. jestem blondynką. Co nosic?
alexxz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 10:58   #262
agnlan
Raczkowanie
 
Avatar agnlan
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 438
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

Może jakaś brązowa bokserka i do tego złote dodatki , albo coś na styl etno ? A butki np japonki z jakąś biżu też w odcieniu złota lub brązu ?
__________________
agnlan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 11:45   #263
Patikkkk
Raczkowanie
 
Avatar Patikkkk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 477
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

Uwielbiam wszelakie kapelusze szczegolnie "meskie" ostanio na urodziny dostalam piekny bialy kapelusz w czarne paseczki i kompletnie nie mam pojecia jak go zestawic z reszta ubran ; ( bardzo prosze o pomoc jestem otwara na wszelakie propozcyje ;D
__________________
Czasem warto się zgubić...
by znaleźć To, Czego się szuka...

Patikkkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 19:57   #264
xkasia15
Przyczajenie
 
Avatar xkasia15
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

Cześć, czy któraś z Was wie z czym mogę połączyć to bolerko?
głownie chodzi mi o dół, jakie spodnie, a może leginsy ?
__________________
19.08.2009 <3

`jaram się Tobą,jak palacze Holandią ;DD
xkasia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 10:05   #265
anifil1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Rouen
Wiadomości: 329
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

czesc dziewczyny mozecie mi doradzic jakie dodatki pasuja do tego plaszczyka ?? kupilam do rok temu ale nadal nie jestem przekonana z czym mam go tak naprawde nosic...chodzi mi o buty i o torebki

dzieki
anifil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 23:19   #266
Madlen898
Raczkowanie
 
Avatar Madlen898
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

Dziewczyny, bardzo prosze o rade Niedawno kupiłam sobie dłuzszą, czarną "podkoszulkę" z ny na ramiączkach, jest tak długa, że zasłania mi spokojnie pupę i właściwie wygląda jak "sukienka", ale jednocześnie nie jest to ta długość, kiedy można chodzić bez czegoś pod spodem. Na poczatku chciałam kupic do niej legnsy w kiwaty, żeby jakoś ją ożywić, jednak nie moglam zadnych znalezc Jesli juz (jedne jedyne) to takie w ciemno - szare roze, a jednak wolalabym cos troche bardziej kolorowego (ale nie az tak bardzo). Byłam we wszystkich możliwych sklepach, sieciówkachm malutkich z typowo rajstopami itd i nic. Motyw panterki raczej odpada, myslalam moze o leginsach "jeansowych", ale wydaje mi sie to troche nudne. Pod te podkoszulke nie da sie chyba zalozyc tez zadnej spodnicy/shortow, zle by to lezalo. Sprawdzlam tez na allegro i nie znalazlam zadnych leginsow w kwiaty. Myslalam o rajstopach - ale teraz jest troche za goraco na nie. Nie mam juz pomyslow, a bardzo chcialabym ja zalozyc, baaaardzo prosze o jakies wskazowki
__________________
Keep on goin'
Madlen898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 00:28   #267
caroliiine
Raczkowanie
 
Avatar caroliiine
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 249
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

kupiłam czarne koronkowe legginsy - tylko teraz nie wiem z czym je nosić? będę wdzięczna na wszelkie propozycje
__________________
Myślałam o nas jak o dwojgu prostodusznych dzieciach przechadzających się swobodnie po Raju smutku.


caroliiine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 14:44   #268
Panna Eko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

Drogie wizażanki do czego mogłabym założyć te buty?
Czy pasują wg. Was do czarnych legginsów i jasnej spódniczki?
Panna Eko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 20:19   #269
Oodama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Exclamation Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

Heja dziewczyny,
Mam podobną spódnicę z reserveda
http://www.kuferart.pl/ftp/10/57/%5B...D_spodnica.jpg
Tylko że w te barwie, taki gradient:
https://svn.mindtouch.com/source/pub...ueGradient.png

I nie wiem co założyć na górę?
Pomocy!!
Oodama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 01:52   #270
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Z czym mogę nosić ...? (stylizacje do konkretnych części garderoby) - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez caroliiine Pokaż wiadomość
kupiłam czarne koronkowe legginsy - tylko teraz nie wiem z czym je nosić? będę wdzięczna na wszelkie propozycje
a gdzie je dopadłaś?

Dzinsowe mini, spodenki, do tego obcasy lub na co dzień baletki.
Mnóstwo kombinacji
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.