Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBIORCZY - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-07, 15:24   #271
aqvs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Mam nóż na gardle

Cytat:
Napisane przez 201708220937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Róż zdecydowanie odpada... Buty są w kolorze jasnego i ciemnego beżu a za nic w świecie nie mogę znaleźć czegoś fajnego w tych kolorach... Ale z tą zielenią to może masz i racje... Dzięki
aqvs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 18:23   #272
aqvs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 4
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Mi osobiście te niebieskie buciki do niebieskiej sukienki nijak nie pasują, ja zalożylabym delikatne czarne sandałki na wysokim obcasie (nie przepadam za złotem, srebrem i reszta świecideł)

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez katiees89 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki, jednocześnie prosząc o pomoc w doborze dodatków do sukienki zamieszczonej poniżej. Sprawa niecierpiąca zwłoki, gdyż za tydzień idę na wesele.
A więc chodzi mi głównie o fasony i kolory butów, tak aby nie przesadzić ze stylizacją, bo sukienka sama w sobie jest już bogata (ze względu na materiał-satyna i mocny kolor)
Mam też takie zamszowe buty (patrz niżej z Deichmanna w podobnym kolorze. Pytanie: czy mogę je do niej założyć i czy modne będzie zestawianie tych samych kolorów?
Dziękuję za wszystkie porady, licząc na szybki odzew
Mi osobiście te niebieskie buciki nijak nie pasują do niebieskiej sukienki, ja zalożyłabym do tej sukieneczki czarne delikatne wysokie sandałki

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez katiees89 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki, jednocześnie prosząc o pomoc w doborze dodatków do sukienki zamieszczonej poniżej. Sprawa niecierpiąca zwłoki, gdyż za tydzień idę na wesele.
A więc chodzi mi głównie o fasony i kolory butów, tak aby nie przesadzić ze stylizacją, bo sukienka sama w sobie jest już bogata (ze względu na materiał-satyna i mocny kolor)
Mam też takie zamszowe buty (patrz niżej z Deichmanna w podobnym kolorze. Pytanie: czy mogę je do niej założyć i czy modne będzie zestawianie tych samych kolorów?
Dziękuję za wszystkie porady, licząc na szybki odzew
Mi osobiście nijak nie pasują niebieskie buty do niebieskiej sukienki a tym bardziej ten zamsz... Ja proponuje delikatne wysokie czarne sandałki
aqvs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 09:01   #273
katiees89
Przyczajenie
 
Avatar katiees89
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 21
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez pxv Pokaż wiadomość
takie buty absolutnie nie. Nie podoba mi się połączenie satyny z zamszem. Co za dużo niebieskiego też nie dobrze. Popieram, że srebrne mogą być. Jak jesteś odważniejsza to czerwone albo żółte dla kontrastu mogłyby pasować też. I raczej wybrałabym jakieś lżejsze buty, zamsz wydaje się za ciężki do tej kiecki. sandałki ze skóry albo czółenka z atłasu. tak dla przykładu: http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,11881 http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,5650
Dziękuję za poradę Właśnie też po namyśle doszłam to wniosku, że te buty zamszowe to raczej do dżinsów rzuciły chyba na mnie swój urok, bo chcę je do wszystkiego zakładać. A te buciki ładne, srebrne myślę że super prezentują się z niebieskim, ale boję się tego wycięcia z boku i tego, że stopa mi się zsunie w tańcu..oczywiście do tego momentu kiedy będę miała na sobie buty chyba że masz doświadczenie z takim obuwiem i są one wygodne, bo ja przeczuwam że nie czułabym się w nich pewnie.
katiees89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 09:13   #274
katiees89
Przyczajenie
 
Avatar katiees89
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 21
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez misienka Pokaż wiadomość
katiees89 jeszcze przyszły mi do głowy jedne buty. jako, że sukienka jest jednolita to możesz poszaleć z butami. proponuję satynowe peep toe w kwiaty: http://www.allegro.pl/item1101752580...a_38_nowe.html
są różne warianty kolorystyczne na allegro. ja mam takie: http://img405.imageshack.us/i/997914733.jpg/
i pasowały do sukienki w podobnym odcieniu co Twoja.
Dziękuję Ci bardzo za poradę buty są piękne, a te niebieskie szczególnie mi się podobają, tylko pech, bo kilka dni temu moja ciotka, również gość weselny, przyleciała do mnie i powiedziała" jakie to śliczne buty obczaiła na allegro" , dumnie prezentując je na nogach. To właśnie były te niebieskie Moja mama się zachwycała, ja już trochę mniej myślałam, że ją uduszę, bo planowałam już je kupić...ehhh.
Trochę się jeszcze porozglądałam i znalazłam takie już bardziej klasyczne-czarne. Pierwsze satynowe(bardzo mi się podobają, platforma spora ale przeraża mnie cienki obcasik i właśnie się zastanawiam co zrobić), a drugie takie zamszowe (są jeszcze w werski- eko skóra). Jestem w kropce... albo wygląd albo wygoda Co o nich sądzisz ?
Tutaj podaję linki do innych zdjęć butów tak dla ogólnego porównania
1. Satynowe ( http://moda.allegro.pl/item112677756..._41_tu_36.html )
2. Zamszowe ( http://www.allegro.pl/item1109359610...black_sd5.html)
I jeszcze inne znalazłam, kurczę nie wiem na co się zdecydować...
3. Klasyczne satynowe: (http://moda.allegro.pl/item110621500...kladka_36.html)
4. Również klasyka tylko EKO-SKÓRA: (http://moda.allegro.pl/item109478181..._podeszwa.html)

Planuję ubrać taką torebkę (zdj. poniżej) dlatego zależy mi na klasyce w sprawie obuwia

A i sprawa poza tematem, może pomyślicie że jestem jakaś trochę nierozgarnięta, ale jak zacytować kilka osób w jednym poście ? Bo ja tylko nabijam i nabijam posty....

Edytowane przez katiees89
Czas edycji: 2010-07-08 o 09:43
katiees89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 11:35   #275
pxv
Raczkowanie
 
Avatar pxv
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 117
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez katiees89 Pokaż wiadomość
Dziękuję za poradę Właśnie też po namyśle doszłam to wniosku, że te buty zamszowe to raczej do dżinsów rzuciły chyba na mnie swój urok, bo chcę je do wszystkiego zakładać. A te buciki ładne, srebrne myślę że super prezentują się z niebieskim, ale boję się tego wycięcia z boku i tego, że stopa mi się zsunie w tańcu..oczywiście do tego momentu kiedy będę miała na sobie buty chyba że masz doświadczenie z takim obuwiem i są one wygodne, bo ja przeczuwam że nie czułabym się w nich pewnie.
miałam na dwóch weselach podobne buty. No i na pierwszym mi spadały co jakiś czas, przy większych "wygibasach". Drugim razem pozakładałam wkładki silikonowe i było ok. To czy będą spadać zależy chyba od tego jak but jest do stopy dopasowany a to wcięcie nie przeszkadza bo takie z wycięciem w takim samym stopniu mi spadają jak każde inne czółenka. Dlatego preferuję sandałki na tańczone imprezy

A co do tych butów, które wstawiłaś wyżej to moim zdaniem najbardziej pasowałyby te 3 ewentualnie 4. Myślę, że współgrałyby z torebką. W pierwszych ta platforma jest za duża dodatkowo ten cienki obcas ją uwidacznia. Bardzo nienaturalnie wyglądają na stopie i jeśli do tego masz szczupłe łydki to wyglądałyby tragicznie. No a w drugich ten zamsz nie pasuje do satyny.
pxv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 13:13   #276
katiees89
Przyczajenie
 
Avatar katiees89
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 21
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez pxv Pokaż wiadomość
miałam na dwóch weselach podobne buty. No i na pierwszym mi spadały co jakiś czas, przy większych "wygibasach". Drugim razem pozakładałam wkładki silikonowe i było ok. To czy będą spadać zależy chyba od tego jak but jest do stopy dopasowany a to wcięcie nie przeszkadza bo takie z wycięciem w takim samym stopniu mi spadają jak każde inne czółenka. Dlatego preferuję sandałki na tańczone imprezy

A co do tych butów, które wstawiłaś wyżej to moim zdaniem najbardziej pasowałyby te 3 ewentualnie 4. Myślę, że współgrałyby z torebką. W pierwszych ta platforma jest za duża dodatkowo ten cienki obcas ją uwidacznia. Bardzo nienaturalnie wyglądają na stopie i jeśli do tego masz szczupłe łydki to wyglądałyby tragicznie. No a w drugich ten zamsz nie pasuje do satyny.
No mam ogólnie szczupłe łydki..nie uwzględniłam tego że mogą sztucznie wyglądać na nogach. Coraz bardziej się przekonuję do tych 3 albo 4. A i jeszcze jeno pytanko: co sądzisz o tych:
http://moda.allegro.pl/item109690741...elkiem_37.html
bo pan sprzedający buciki nr 4 zakończył aukcje i nie wiem czy znowu je wystawi..

Edytowane przez katiees89
Czas edycji: 2010-07-08 o 13:40
katiees89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 17:49   #277
pistaacjaa
Raczkowanie
 
Avatar pistaacjaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 341
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

proszę o radę dot. dodatków do tej sukienki, czerń, szarość, grafit? liczę na Wasze porady bo dopiero mam się wybrać na zakupy po torebke,buty,a wesele za miesiąc, i będę świadkową, to chyba wazne, ma być skromnie i elegancko

z góry przepraszam za takie fotki nieciekawe,a ta sukienka ma dlugosc przed kolano
pistaacjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-08, 18:14   #278
ZelkiMiKup
Raczkowanie
 
Avatar ZelkiMiKup
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Murcki
Wiadomości: 37
GG do ZelkiMiKup Send a message via Skype™ to ZelkiMiKup
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

A ja mam taką i poprosiłabym o dobór dodatków ;D
ZelkiMiKup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 22:03   #279
pistaacjaa
Raczkowanie
 
Avatar pistaacjaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 341
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

dziękuję też stawiam bardziej na czerń, nawet potem częściej się wykorzysta.. i tylko jakaś bransoletka skromna i kolczyki i to wszystko..
pistaacjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 08:49   #280
magdzik91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 49
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Jakie dodatki, makijaż proponowałybyście do tej sukienki??
Jest ona na wesele, jestem druhną!!

Edytowane przez magdzik91
Czas edycji: 2010-07-09 o 11:12
magdzik91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 13:06   #281
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez pistaacjaa Pokaż wiadomość
proszę o radę dot. dodatków do tej sukienki, czerń, szarość, grafit? liczę na Wasze porady bo dopiero mam się wybrać na zakupy po torebke,buty,a wesele za miesiąc, i będę świadkową, to chyba wazne, ma być skromnie i elegancko

z góry przepraszam za takie fotki nieciekawe,a ta sukienka ma dlugosc przed kolano

IDEALNIE do tej sukienki pasują beżowe dodatki - kopertówka i buty w kolorze nude nie dadzą Ci zbyt kiczowatego wyglądu,będzie skromnie,elegancko i stylowo Najlepiej matowe! Taki materiał jest wymagający.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 13:51   #282
ja_orchidea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

witam,
jaka torebka do sukienki tulipana? kolor?

myślałam o dużej kopertówce. może podeślecie jakieś linki?
kolor sukienki to coś między maliną a łososiem. zdobienie przy kieszeniach jest
w kolorach ciemnego różu, czerni, złotego.

buty są czarne - b. wysokie szpilki skórzane z peep toe, beżowa podeszwa.

dodam tylko, że szukałam jakiejś kopertówki w kolorach nude, ale jak na
lekarstwo nie ma nic ładnego ;(
czy myślicie, że z czarną prostą skórzaną lekko lakierowaną kopertówką obszytą
różowymi nićmi nie będzie nudno? (jedyna sensowna jaka mi się podoba...)

sukienka sama w sobie jest dość ozdobna, więc może ta czerń nie będzie taka zła?

to sukienka: http://www.allegro.pl/item1102431517.html
ja_orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 17:12   #283
misienka
Raczkowanie
 
Avatar misienka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 298
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

katiees89
zdecydowanie te; http://moda.allegro.pl/item109478181..._podeszwa.html

będą eleganckie i uniwersalne
__________________



misienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 10:10   #284
katiees89
Przyczajenie
 
Avatar katiees89
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 21
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez misienka Pokaż wiadomość
katiees89
zdecydowanie te; http://moda.allegro.pl/item109478181..._podeszwa.html

będą eleganckie i uniwersalne
Dzięki Właśnie już jestem na nie zdecydowana Jeszcze raz dziękuję
katiees89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 10:44   #285
misienka
Raczkowanie
 
Avatar misienka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 298
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

nie ma za co chętnie zobaczę całość
__________________



misienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 13:55   #286
pistaacjaa
Raczkowanie
 
Avatar pistaacjaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 341
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

o kurcze,fajne te buty z linku powyżej,chciałabym takie też,ale chyba zabiłabym się w nich....i mam 170 wzrostu wiec chyba za wysokie,podobno na platformie sa wygodne,to prawda?

dzięki za rade kolezance wyzej, rozumiem,ze nude to taki kolor cielisty
a może znacie z allegro jakieś niższe platformy
bo juz sama nie wiem co zrobić
pistaacjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 12:50   #287
ja_orchidea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

platformy są super wygodne. kupiłam sobie ostatnio w prima moda czarne peep toe na mega obcasie i są super.
ja_orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 13:24   #288
pxv
Raczkowanie
 
Avatar pxv
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 117
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez katiees89 Pokaż wiadomość
No mam ogólnie szczupłe łydki..nie uwzględniłam tego że mogą sztucznie wyglądać na nogach. Coraz bardziej się przekonuję do tych 3 albo 4. A i jeszcze jeno pytanko: co sądzisz o tych:
http://moda.allegro.pl/item109690741...elkiem_37.html
bo pan sprzedający buciki nr 4 zakończył aukcje i nie wiem czy znowu je wystawi..
Te są też niezłe ale z tego co wyczytuje już się zdecydowałaś na te z czerwoną podeszwą i dobrze bo tamte chyba najlepiej będą pasować. Choć te też by mogły być.
pxv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 15:31   #289
alice_007
Raczkowanie
 
Avatar alice_007
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 303
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Drogie Wizażanki !

Jakie dodatki proponujecie do mojej sukienki ?? Kwiaty mają kolor turkusowy, czarny środek, reszta jest biała.
alice_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 20:03   #290
mooniisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 65
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Jakie dodatki do ołówkowej sukienki bez ramiączek ? Jest odcinana w pasie, góra turkusowa, a dół czarny
mooniisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 20:29   #291
slodkaAnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 451
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

ALICE ja bym zdecydowanie postawiła na biale buciki i torebeczke, albo turkusowe, zeby ozywic stroj, niezbyt zabudowane, ale to zalezy od Ciebie, czarne bd za masywne do takiej letniej sukieneczki, a co do bizu ja zawsze zawsze nosze srebro, ale to zalezy od gustu

mooniisss ja bym stawiała na czarne dodatki i tez srebro
__________________
WYMIANKA: nowy uporzadkowany watek

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post21075496

Zapraszam

Edytowane przez slodkaAnia
Czas edycji: 2010-07-12 o 20:31
slodkaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 11:30   #292
mooniisss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 65
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

I tak nie noszę innej biżuterii tylko srebro
Mogłabyś mi doradzić jaką torebkę do tego ? Podejrzewam, że kopertówkę ale jaką
mooniisss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 20:46   #293
asiakasia92
Raczkowanie
 
Avatar asiakasia92
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 117
GG do asiakasia92
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Alice - proponuję jakieś duże bransoletki, może z turkusowych kamieni? I delikatną białą torbę na ramię.
__________________
DeviantArt
asiakasia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 20:56   #294
Lenka1986
Raczkowanie
 
Avatar Lenka1986
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dzialdowo/londyn
Wiadomości: 163
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Witam.mam problem z doborem dodatków do mojej bezowej sukienki...wesele<poprawi ny bo wtedy ja zakladam> za tydzien a ja mam narazie tylko kolczyki!!!prosze pomozcie...
__________________
(*) 22.05.09 - Mój Aniołek
Lenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 22:19   #295
Lenka1986
Raczkowanie
 
Avatar Lenka1986
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dzialdowo/londyn
Wiadomości: 163
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Jako gosc rzecz jasna,kolor sukienki przeklamany,w rzeczywistosci to raczej bez.
__________________
(*) 22.05.09 - Mój Aniołek
Lenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 12:52   #296
LadyMadlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: my city ;)
Wiadomości: 187
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Witam Was dziewczyny!
Mam problem co do dobioru dodatków do sukienki na wesele, które jest za 2 tygodnie. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie propozycje
__________________
Muszę pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze. Nigdy nie będę miała pięknych włosów, a białą bluzkę zawsze poplamię. Taka już jestem.
LadyMadlen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 18:31   #297
Lenka1986
Raczkowanie
 
Avatar Lenka1986
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dzialdowo/londyn
Wiadomości: 163
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

ja bym postawila na czern
__________________
(*) 22.05.09 - Mój Aniołek
Lenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 08:43   #298
Lenka1986
Raczkowanie
 
Avatar Lenka1986
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: dzialdowo/londyn
Wiadomości: 163
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

dziekuje za wypowiedz manhatan17 z uwagi na to ze nie wypada nie zakladam jej na wesele<a taki byl plan>,wydaje mi sie ze na poprawiny bedzie ok ... troszke kombinowalam i wyszlo mniej wiecej jak widac...mam tylko dylemat czy kupic rozowe buty czy czerwony pasek... mam spoko kolczyki wiszace biale i normalne zloto,ale nie wiem co na szyje...jeszcze raz prosze o pomoc,jezeli ktos ma jakas koncepcje...
__________________
(*) 22.05.09 - Mój Aniołek
Lenka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 10:34   #299
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

Cytat:
Napisane przez Lenka1986 Pokaż wiadomość
dziekuje za wypowiedz manhatan17 z uwagi na to ze nie wypada nie zakladam jej na wesele<a taki byl plan>,wydaje mi sie ze na poprawiny bedzie ok ... troszke kombinowalam i wyszlo mniej wiecej jak widac...mam tylko dylemat czy kupic rozowe buty czy czerwony pasek... mam spoko kolczyki wiszace biale i normalne zloto,ale nie wiem co na szyje...jeszcze raz prosze o pomoc,jezeli ktos ma jakas koncepcje...
ten różowy pasek jest okropny, faktycznie zastąp go czerwonym. buty za to ładne
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 19:50   #300
martyniarz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 14
Dot.: Jakie dodatki do... (wszelkie porady dotyczące dodatków do danej kreacji) - ZBI

w zasadzie bez paska też by było ok ale jak już jest potrzebny no to czerwony żeby do bucików pasował.
__________________
Dlaczego pozwalamy, by to, czego nie mamy, psuło nam radość z tego, co mamy?
martyniarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-02 12:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.