Moda, która Cię "rozwala" część 2 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-21, 18:02   #271
CharLizZie
Zakorzenienie
 
Avatar CharLizZie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 637
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość
Ja nadal szukam normalnych dżinsów, bez cieniowania, haftów, marszczeń i innych takich. Szukałam również butów, prostych, czarnych balerinek.
I już nie mówię o normalnej torebce, bez cekinów, ćwieków i innych takich.
ja swoje najlepsze dżinsy upolowałam na bazarze, są tanie, nie rozciągają się i nie mają żadnych udziwnień, miałam też fajne z NY, ale niestety słabe jakościowo, wytrzymały sezon w Zarze też bywają ładne i proste a torebki to z etorebki, modele, proste, niektóre kuferkowate, takie jak lubię
__________________
wege

www.pomooc.pl> ustaw sobie na stronę startową, pajacyk, pusta miska, wszystko w jednym miejscu

Edytowane przez CharLizZie
Czas edycji: 2010-07-21 o 18:03
CharLizZie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 18:03   #272
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez ville Pokaż wiadomość

Ja nadal szukam normalnych dżinsów, bez cieniowania, haftów, marszczeń i innych takich. Szukałam również butów, prostych, czarnych balerinek.
I już nie mówię o normalnej torebce, bez cekinów, ćwieków i innych takich.
Swoje ukochane jeansy kupiłam w zeszłym roku w Camaieu. Klasyczne, zwyczajne granatowe rurki bez cieniowania, marszczeń, fabrycznych przetarć, dziur, ćwieków i efektu vintage. Świetnie się noszą do tej pory, dłuuuuugo się nachodziłam, żeby znaleźć takie spodnie.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 18:57   #273
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość


Ja tam jestem szczeniak i chudzielec, ale jak ostatnio widzę coraz częściej przekonanie, że po 30tce to już stara baba (dziwne, bo ja jakoś się z tymi starymi babami świetnie dogaduję na stopie towarzyskiej ), a rozmiar 40 to już kaszalot to mnie normalnie szlag jasny trafia, krew nagła zalewa
sorki, nie miałam nic złego na myśli, nie określiłam jej ani jako "stara", ani jako "gruba", (sama mam więcej niż 30 lat, rozmiar też już nie tem, i "cellucośtam", dawno mnie dopadło, ale jednak 17-letnia "kicia" rozmiar 34, to nie to samo, co dojrzała, normalna kobitka,- jeżeli chodzi o wrażenia wizualne dla przeciętnego pana Kazia wracającego z kościółka w niedzielne popołudnie...., ( chociaż też właściwie nie wiem, co tam panu Kaziowi siedzi w głowie......, może przez ten widok nie mógł spać pół nocy....)

Edytowane przez myszka197
Czas edycji: 2010-07-21 o 19:05
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 19:26   #274
Kiteeek
Raczkowanie
 
Avatar Kiteeek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ministry Of Sound
Wiadomości: 94
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
W Polszy? Szpilki na plaży widziałam w Seksie w wielkim mieście 2. Na polskiej plaży zdziwił mnie jedynie widok glanów
no niestety w Polsce...
__________________

Kiteeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 19:33   #275
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

myszko197 -> czy zrezygnowałabyś ze swojego dobrego samopoczucia na rzecz wrażeń wizualnych przeciętnego pana Kazia? Bo ja nie sądzę, że przeciętna dojrzała kobieta też nie powinna tych jego domniemanych wrażeń brać pod uwagę.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 19:54   #276
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;20835587]myszko197 -> czy zrezygnowałabyś ze swojego dobrego samopoczucia na rzecz wrażeń wizualnych przeciętnego pana Kazia? Bo ja nie sądzę, że przeciętna dojrzała kobieta też nie powinna tych jego domniemanych wrażeń brać pod uwagę.[/QUOTE]
tak na poważnie, to oczywiście, że ważniejsze jest moje samopoczucie, a nie wrażenia wizualne facetów, ale ja jednak nie czułabym się dobrze spacerując po ulicy w kostiumie kąpielowym , czułabym się ?zbyt naga?, nawet gdybym miał 17 lat i figurę modelki. Poza tym zgadzam się z wypowiedzią poprzedniczki, że pojawienie się w pracy zbyt roznegliżowanym jest wyrazem braku szacunku dla klientów, i dla firmy w której pracuję.
Idąc tropem twojej wypowiedzi, to może wszyscy podczas upałów powinniśmy chadzać nago, bo tak jest chłodniej i wygodnej, a poza tym, jaka oszczędność na ciuchach, ( odbiłabym sobie to na torebkach, gdybym nie musiała kupować ciuchów, w końcu było by mnie stać na najdroższe modele ...., może to jest pomysł: oklaski:)
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 19:58   #277
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
sorki, nie miałam nic złego na myśli, nie określiłam jej ani jako "stara", ani jako "gruba", (sama mam więcej niż 30 lat, rozmiar też już nie tem, i "cellucośtam", dawno mnie dopadło, ale jednak 17-letnia "kicia" rozmiar 34, to nie to samo, co dojrzała, normalna kobitka,- jeżeli chodzi o wrażenia wizualne dla przeciętnego pana Kazia wracającego z kościółka w niedzielne popołudnie...., ( chociaż też właściwie nie wiem, co tam panu Kaziowi siedzi w głowie......, może przez ten widok nie mógł spać pół nocy....)
Pisałaś, że nie miała co pokazać, czy coś w tym stylu (niestety siedzę na internecie mobilnym i znalezienie tego, żeby sprawdzić dokładnie kosztowałoby mnie troszkę nerwów ), więc odebrałam to jak odebrałam
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 20:00   #278
czarnulka066
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulka066
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Giżycko
Wiadomości: 5 353
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Mnie rozwala moda szafiarek. Każda z nich uważa, że jej styl jest oryginalny. A tak naprawdę gdy włączy się jakiś blog i porówna z innymi to one wszystkie wyglądają tak samo. Jak wieszaki H&M wymieszane z Zarą. Wystarczy spojrzeć, że dla każdej z nich must have jest zawsze to samo. Bądź w drugą stronę wychodzą wtedy takie bardzo dziwne zestawy..
Fajnie, że mają pasje chce im się takie blogi prowadzić ale żaden blog który do tej pory odwiedziłam mnie nie zaskoczył ani nie zachęcił do powrotu.
__________________
We are the world, we are the children...We are the ones who make a brighter day...so let's start giving..


!!Od 12 grudnia 2010!! Tylko przemyślane zakupy


czarnulka066 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 20:11   #279
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Fela Von Helvete Pokaż wiadomość
Pisałaś, że nie miała co pokazać, czy coś w tym stylu (niestety siedzę na internecie mobilnym i znalezienie tego, żeby sprawdzić dokładnie kosztowałoby mnie troszkę nerwów ), więc odebrałam to jak odebrałam
tak, napisałam dokładnie " nie miała co pokazać", chodziło mi dokładnie o to, że nie była typem modelki, na widok której ślinią się faceci, napisałam już, że sama nie wyglądam od niej lepiej, za moją "niefortunną" wypowiedź przepraszam, - na poważnie
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 20:22   #280
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
tak na poważnie, to oczywiście, że ważniejsze jest moje samopoczucie, a nie wrażenia wizualne facetów, ale ja jednak nie czułabym się dobrze spacerując po ulicy w kostiumie kąpielowym , czułabym się ?zbyt naga?, nawet gdybym miał 17 lat i figurę modelki. Poza tym zgadzam się z wypowiedzią poprzedniczki, że pojawienie się w pracy zbyt roznegliżowanym jest wyrazem braku szacunku dla klientów, i dla firmy w której pracuję.
Idąc tropem twojej wypowiedzi, to może wszyscy podczas upałów powinniśmy chadzać nago, bo tak jest chłodniej i wygodnej, a poza tym, jaka oszczędność na ciuchach, ( odbiłabym sobie to na torebkach, gdybym nie musiała kupować ciuchów, w końcu było by mnie stać na najdroższe modele ...., może to jest pomysł: oklaski:)
No niestety nie ma przyzwolenia społecznego na chodzenie nago i można za to zostać "zgarniętym" przez władze. Ale z praktycznego punktu widzenia to wcale nie jest zły pomysł. Nagich piersi się u nas nie widuje, ale są miejsca na świecie, gdzie nie jest to żadną sensacją. Polska pod względem akceptacji dla różnych wariantów ubioru jest bardzo zacofana :/
Co do szacunku okazywanego przez strój - uważam, że to powinno mieć zastosowanie tylko na pogrzebie. Inne sytuacje po prostu nie są na tyle drastyczne, żeby zastanawiać się, czy kogoś przypadkiem nie "rozwali" mój wygląd.

A swoją drogą myślę, że widząc inaczej ubraną osobę większość ludzi ocenia ją samą zamiast strój. Wiele razy byłam świadkiem złośliwych komentarzy wobec dziewczyn, które się w jakiś sposób wyróżniały. Na przykład długi warkocz=antyk, zabobonna dewota. Głupie ale prawdziwe. Przejmując się takimi komentarzamu moglibyśmy w ogóle nie wychodzić z domu, żeby przypadkiem się komuś nie narazić.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-21, 20:51   #281
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;20836991]No niestety nie ma przyzwolenia społecznego na chodzenie nago i można za to zostać "zgarniętym" przez władze. Ale z praktycznego punktu widzenia to wcale nie jest zły pomysł. Nagich piersi się u nas nie widuje, ale są miejsca na świecie, gdzie nie jest to żadną sensacją. Polska pod względem akceptacji dla różnych wariantów ubioru jest bardzo zacofana :/
Co do szacunku okazywanego przez strój - uważam, że to powinno mieć zastosowanie tylko na pogrzebie. Inne sytuacje po prostu nie są na tyle drastyczne, żeby zastanawiać się, czy kogoś przypadkiem nie "rozwali" mój wygląd.

A[B] swoją drogą myślę, że widząc inaczej ubraną osobę większość ludzi ocenia ją samą zamiast strój. Wiele razy byłam świadkiem złośliwych komentarzy wobec dziewczyn, które się w jakiś sposób wyróżniały. Na przykład długi warkocz=antyk, zabobonna dewota. Głupie ale prawdziwe. Przejmując się takimi komentarzamu moglibyśmy w ogóle nie wychodzić z domu, żeby przypadkiem się komuś nie narazić.[/QUOTE]

Co innego fryzura, czy to warkoczyk, czy łyso, a co innego negliż w mieście, sama lubię wyróżnić się strojem, ale co innego odlotowa fryzura, czy buty, a co innego wyjście prawie nago na ulicę
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 23:54   #282
theoneandonly
Wtajemniczenie
 
Avatar theoneandonly
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 275
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
W Polszy? Szpilki na plaży widziałam w Seksie w wielkim mieście 2. Na polskiej plaży zdziwił mnie jedynie widok glanów
Serio? Ja na plaże zakładam klapki na obcasie i bardzo wygodnie jest mi chodzić
theoneandonly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 00:14   #283
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Mi się osobiście nie podoba moda na strój jak na zajęcia sportowo-rekreacyjne, typu aerobic... czyli na legginsy i do tego normalne t-shirty nie zakrywające pupy . Jeszcze pół biedy jak jakaś zgrabna dziewczyna to założy, ale jak taka mniej, no to niefajnie. Jakiś czas temu, to chociaż ubierano spódniczkę do tego, teraz spódniczki leżą w szafach, a panie świecą tyłeczkami. Ale oczywiście to tylko moja opinia.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 07:31   #284
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez theoneandonly Pokaż wiadomość
Serio? Ja na plaże zakładam klapki na obcasie i bardzo wygodnie jest mi chodzić
Serio. Nie zatapiasz się w piasku? Nienawidzę chodzić po piasku w jakichkolwiek butach, a co dopiero na obcasie.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 08:41   #285
fidoma_butik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 91
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Mi się osobiście nie podoba moda na strój jak na zajęcia sportowo-rekreacyjne, typu aerobic... czyli na legginsy i do tego normalne t-shirty nie zakrywające pupy . Jeszcze pół biedy jak jakaś zgrabna dziewczyna to założy, ale jak taka mniej, no to niefajnie. Jakiś czas temu, to chociaż ubierano spódniczkę do tego, teraz spódniczki leżą w szafach, a panie świecą tyłeczkami. Ale oczywiście to tylko moja opinia.
Dokładnie się z Tobą zgadzam. Tak można iść na siłownię albo pobiegać. Mi się to nie podoba, ale jak ktoś lubi... to niech tak się nosi.
fidoma_butik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 14:17   #286
Paulkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Paulkaaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 359
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez czarnulka066 Pokaż wiadomość
Mnie rozwala moda szafiarek. Każda z nich uważa, że jej styl jest oryginalny. A tak naprawdę gdy włączy się jakiś blog i porówna z innymi to one wszystkie wyglądają tak samo. Jak wieszaki H&M wymieszane z Zarą. Wystarczy spojrzeć, że dla każdej z nich must have jest zawsze to samo. Bądź w drugą stronę wychodzą wtedy takie bardzo dziwne zestawy..
Fajnie, że mają pasje chce im się takie blogi prowadzić ale żaden blog który do tej pory odwiedziłam mnie nie zaskoczył ani nie zachęcił do powrotu.
co do indywidualności szafiarek to w pełni się zgadzam.
Często zdarza mi się podglądać blogi, czasami pojawiają się fajne zestawy mimo, iż nie wnoszą one niczego odkrywczego. Ostatnio na jakimś blogu pojawiły się zdjęcia ze spotkania szafiarek i to była porażka... 3 dziewczyny w tych samych butach (koturny ażurkowe z bershki) i żadna z nich niczym się nie wyróżniała od pozostałych.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Serio. Nie zatapiasz się w piasku? Nienawidzę chodzić po piasku w jakichkolwiek butach, a co dopiero na obcasie.
nigdy nie próbowałam chodzić po piasku na obcasach, bo w żadnych butach nie lubię chodzić po piasku, wolę je po prostu zdjąć i iść na bosaka
Paulkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 14:33   #287
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Paulkaaaa Pokaż wiadomość
co do indywidualności szafiarek to w pełni się zgadzam.
Często zdarza mi się podglądać blogi, czasami pojawiają się fajne zestawy mimo, iż nie wnoszą one niczego odkrywczego. Ostatnio na jakimś blogu pojawiły się zdjęcia ze spotkania szafiarek i to była porażka... 3 dziewczyny w tych samych butach (koturny ażurkowe z bershki) i żadna z nich niczym się nie wyróżniała od pozostałych.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------


nigdy nie próbowałam chodzić po piasku na obcasach, bo w żadnych butach nie lubię chodzić po piasku, wolę je po prostu zdjąć i iść na bosaka
widziałam te zdjęcia, też zwróciłam na to uwagę ,smiać mi się chciało Ale i tak były dumne że mają takie oryginalne koturny
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 08:54   #288
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Właśnie oglądam "Pytanie na śniadanie" i co? Polecają modę na zakładanie skarpet do butów na obcasie i sandałów u kobiet . Jak dla mnie to szczyt hipokryzji, bo te same osoby krytykują facetów zakładających skarpety do sandałów i klapek. NIE PODOBA MI SIĘ TO ani u kobiet ani u mężczyzn. Ani kobiety, ani mężczyźni dobrze w tym nie wyglądają. Jedyny wyjątek stanowi stylizacja na retro, ale raczej na fotografii, niż na ulicy.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 10:10   #289
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Moda jak moda, ale ostatnio to co mnie najbardziej rozwala to obleśny, wystający rowek także u facetów. Zastanawiam się, czy ci ludzie nie mają w domu lustra, czy też w sobie odrobiny samokrytycyzmu, czy też jednego ani drugiego ... Co do innych rzeczy, pumpy ujdą, przynajmniej jak na razie nie zdążyły mi się znudzić, nie ma ich aż tak znów dużo. co innego dżinsy z jakimiś tandetnymi gadżecikami - cekiny, koszmarne hafty i tak dalej.
I coś, na co jedna z dziewczyn tutaj zwróciła uwagę: gdzie wcięło wszystkie normalne sandały ???
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 10:56   #290
Jenny Lila
Raczkowanie
 
Avatar Jenny Lila
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 331
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Swoje ukochane jeansy kupiłam w zeszłym roku w Camaieu. Klasyczne, zwyczajne granatowe rurki bez cieniowania, marszczeń, fabrycznych przetarć, dziur, ćwieków i efektu vintage. Świetnie się noszą do tej pory, dłuuuuugo się nachodziłam, żeby znaleźć takie spodnie.
o ja też kupiłam je w zeszłym roku tam nie wiem czy ten sam model, ale moje kosztowały 39,99 na wyprzedaży, mam ciemnofioletowe, ale taki fajny ciemniutki, nie "daje po oczach" właśnie takie proste, bez tych nowoczesnych gadżetów, jednak są jeszcze takie spodnie Zauważyłam, że w Camaieu jest dużo klasycznych fasonów, nie tylko spodni.
__________________
-myśleć poztywnie
-rozkoszować się życiem
- marzenia do spełnienia
Jenny Lila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 11:00   #291
ejMala
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 552
GG do ejMala
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

''Rozwalają'' mnie buty, koturny kopytka i kozaki zimowe na szpilce
__________________
La dolce vita!
ejMala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 11:00   #292
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Jenny Lila Pokaż wiadomość
o ja też kupiłam je w zeszłym roku tam nie wiem czy ten sam model, ale moje kosztowały 39,99 na wyprzedaży, mam ciemnofioletowe, ale taki fajny ciemniutki, nie "daje po oczach" właśnie takie proste, bez tych nowoczesnych gadżetów, jednak są jeszcze takie spodnie Zauważyłam, że w Camaieu jest dużo klasycznych fasonów, nie tylko spodni.
Moje są granatowe, powiedziałabym, że atramentowe. Kupowałam w cenie regularnej, płaciłam 119 zł.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 09:49   #293
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez ejMala Pokaż wiadomość
''Rozwalają'' mnie buty, koturny kopytka i kozaki zimowe na szpilce
A jaki kozak założyć do eleganckiej sukienki biurowej? Trepa na traktorze?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:43   #294
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Też się zastanawiam co rozwala w zimowych kozakach na szpilce. Sama w takich chodzę. Może łatwiej by było wywalić się na lodzie albo w zaspie śniegu, ale nie przecież zimą chodniki nie są pokryte lodem przez cały czas.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 10:54   #295
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;20930235]Też się zastanawiam co rozwala w zimowych kozakach na szpilce. Sama w takich chodzę. Może łatwiej by było wywalić się na lodzie albo w zaspie śniegu, ale nie przecież zimą chodniki nie są pokryte lodem przez cały czas.[/QUOTE]


Ja mam i płaskie - do spodni, ale do sukienkek mam na szpilce (ale nie takiej 14cm).
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 12:30   #296
kinga898
Zadomowienie
 
Avatar kinga898
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 239
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez ejMala Pokaż wiadomość
''Rozwalają'' mnie buty, koturny kopytka i kozaki zimowe na szpilce

też zastanawiam się co Cię "rozwala" w kozakach na szpilce, ja mam tylko takie kozaki
kinga898 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 12:41   #297
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Mnie osobiście dużo bardziej podobają się kozaki na solidnym obcasie, takim słupku, niż na szpilce, ale na szpilce mnie nie "rozwalają". Za to kozaki (i w sumie pozostałe buty też) ze długim szpicem, jeszcze takie z dość miękkiej skórki, co to widać, gdzie stopa się w tym szpicu kończy, bo jest takie charakterystyczne zgrubienie, są ohydne.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:14   #298
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Mnie osobiście dużo bardziej podobają się kozaki na solidnym obcasie, takim słupku, niż na szpilce, ale na szpilce mnie nie "rozwalają". Za to kozaki (i w sumie pozostałe buty też) ze długim szpicem, jeszcze takie z dość miękkiej skórki, co to widać, gdzie stopa się w tym szpicu kończy, bo jest takie charakterystyczne zgrubienie, są ohydne.
Tu się zgadzam - ostry szpic, zazwyczaj pusty (bo nikt nie ma tak zbudowanej stopy), przez co zagięty i wywinięty do góry - obrzydlistwo.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 13:41   #299
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

1. Noszenie szerokich pasków w talii do absolutnie wszystkiego,nie biorąc pod uwagę czy to pasuje i czy przypadkiem nie zniekształca sylwetki. Moje "ulubione" połączenie - bluzka,spodnie + pas w talii

2. Mężczyźni chodzący w upał bez koszulki po mieście. Dodatkowo oczywiście rozbujany krok i spojrzenie macho.

3. Noszenie dłuższych koszul i topów jako sukienek - ah ten pośladek wystający od czasu do czasu.

4. Materiałowe torby Adidasa - są dni że można ich naliczyć z 10 idąc na krótką wyprawę do spożywczaka.

5. Kolorowe,koronkowe legginsy. Nie spotkałam jeszcze połączenia w którym nie wyglądałoby to żałośnie.

6. Naszyjnik z pereł jako uniwersalny dodatek do wszystkiego. Nawet do japonek, i trampek a co!

7. Bokserka + wystające ramiączka od stanika.

8. Sukienka z odkrytymi plecami + stanik.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-26, 14:20   #300
aniahoneybunny1982
Raczkowanie
 
Avatar aniahoneybunny1982
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 471
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Zgroza tak wyjsc do ludzi
__________________
bcbg
aniahoneybunny1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.