nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-08, 20:49   #4021
snap me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dziewczyny gdzie w Warszawie kupić Revlona? i mniej więcej ile kosztuje? czy będzie w porządku dla cery wrażliwej?
snap me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 21:44   #4022
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
ja stosowałam wcześniej do cery mieszanej/tłustej i zamówiłam dla odmiany dla normalnej/suchej, ale wydaje mi się, że to był błąd.
buzia mi się świeci i nie widzę żadnego krycia dlatego chętnie się go pozbędę...
ale musisz spróbować sama, wiadomo, że każdy ma inna buźkę

mam jeszcze pytanie - czy podkłady do cery suchej/normalnej mają w sobie połyskujące drobinki? bo zauważyłam to w swoim podkładzie (dosłownie jakby to był photoready)...
ja rowniez uzywam na co dzien do cery mieszanej, a kupilam ostatnio do normalnej/suchej - bo niestety moja cera przez zime stala sie wysuszona. co prawda u mnie drobinek nie ma, ale to fakt - zauwazylam, ze krycie jest duzo gorsze, podklad jest jakby bardziej widoczny na twarzy. dodatkowo po cs dla cery normalnej/suchej wieczorem lekko sie swiece - nie jest to blysk jak latarnia morska, ale nie jest to tez mat jak po tym dla cery mieszanej.
dla mnie roznica miedzy tymi dwoma wersjami jest spora - zwlaszcza w kryciu. dlatego zdecydowanie nie kupie juz tego do cery suchej...
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 07:43   #4023
uncertainty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dziewczyny, pochwalcie się- czym zmywacie Revlona z twarzy? jakieś płyny/mleczka/żele? proszę o konkretne nazwy produktów, błagam
uncertainty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 07:58   #4024
JolkaOlka
Raczkowanie
 
Avatar JolkaOlka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez uncertainty Pokaż wiadomość
dziewczyny, pochwalcie się- czym zmywacie Revlona z twarzy? jakieś płyny/mleczka/żele? proszę o konkretne nazwy produktów, błagam
Zmywam tym co mam pod ręką - swego czasu był to żel do mycia twarzy La Roche Posay Effaclar, ale ma SLS i zimą mocno podrażnił mi twarz, więc przerzuciłam się na żel normalizujący Ziaja Pro, dostępny na Allegro. Polecam!
JolkaOlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 08:15   #4025
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez SaMa Pokaż wiadomość
ja rowniez uzywam na co dzien do cery mieszanej, a kupilam ostatnio do normalnej/suchej - bo niestety moja cera przez zime stala sie wysuszona. co prawda u mnie drobinek nie ma, ale to fakt - zauwazylam, ze krycie jest duzo gorsze, podklad jest jakby bardziej widoczny na twarzy. dodatkowo po cs dla cery normalnej/suchej wieczorem lekko sie swiece - nie jest to blysk jak latarnia morska, ale nie jest to tez mat jak po tym dla cery mieszanej.
dla mnie roznica miedzy tymi dwoma wersjami jest spora - zwlaszcza w kryciu. dlatego zdecydowanie nie kupie juz tego do cery suchej...
No proszę, a sprzedawca zapewniała, że są takie same tylko ten do suchej mnie nawilży ehh. Bardzo przydatna informacja zatem dziękuję i zasuwam po wersje m/t
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 10:01   #4026
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez uncertainty Pokaż wiadomość
dziewczyny, pochwalcie się- czym zmywacie Revlona z twarzy? jakieś płyny/mleczka/żele? proszę o konkretne nazwy produktów, błagam
Aktualnie podkład zmywam mleczkiem z Biedronki , tzn. nakładam mleczko na palce, potem tak jakby myję tym mleczkiem twarz, potem suchym płatkiem ścieram to mleczko, ochlapuję twarz wodą i zmywam żelem micelarnym, też z Biedronki - w wyniku tej całej operacji buźkę mam czyściutką i gładziutką
Wcześniej zmywałam płynem micelarnym tym z Maybelline, co do tuszów czasem jest dołączony i też sobie dobrze radził, zwłaszcza że ja zawsze potem myję buźkę żelem
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 10:21   #4027
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez SaMa Pokaż wiadomość
ja rowniez uzywam na co dzien do cery mieszanej, a kupilam ostatnio do normalnej/suchej - bo niestety moja cera przez zime stala sie wysuszona. co prawda u mnie drobinek nie ma, ale to fakt - zauwazylam, ze krycie jest duzo gorsze, podklad jest jakby bardziej widoczny na twarzy. dodatkowo po cs dla cery normalnej/suchej wieczorem lekko sie swiece - nie jest to blysk jak latarnia morska, ale nie jest to tez mat jak po tym dla cery mieszanej.
dla mnie roznica miedzy tymi dwoma wersjami jest spora - zwlaszcza w kryciu. dlatego zdecydowanie nie kupie juz tego do cery suchej...
ja np. nie wiedziałam, że podkład do suchej/normalnej trzeba przed użyciem wstrząsnąć i poczekać 60sek. po nałożeniu na twarz, żeby się utrwalił zrobiłam tak ze swoim i już nie widzę żadnych drobinek i stał się gęściejszy
gosica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-09, 11:15   #4028
edzia1978
Rozeznanie
 
Avatar edzia1978
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 978
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dziewczyny jak sprawdzic date produkcji tego podkładu?
znalazłam kod 5410-10
__________________
edzia1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 13:57   #4029
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja mam właśnie wersję do cery suchej i normalnej. choć mam normalną, a nawet miejscami sucha skore to świece sie po nim

i wlasnie nie zauwazam super krycia, pod tym wzgledem miałam lepsze : 0

jak bede kupować nastepny to wezme do tłustej
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 14:46   #4030
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez JolkaOlka Pokaż wiadomość
Zmywam tym co mam pod ręką - swego czasu był to żel do mycia twarzy La Roche Posay Effaclar, ale ma SLS i zimą mocno podrażnił mi twarz, więc przerzuciłam się na żel normalizujący Ziaja Pro, dostępny na Allegro. Polecam!
ja zmywam micelem z biodermy

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
No proszę, a sprzedawca zapewniała, że są takie same tylko ten do suchej mnie nawilży ehh. Bardzo przydatna informacja zatem dziękuję i zasuwam po wersje m/t
nie ma za co ja sie nie dziwie tym niepochlebnym opiniom na kwc, dla mnie te wersje naprawde sporo sie roznia...

Cytat:
Napisane przez gosica Pokaż wiadomość
ja np. nie wiedziałam, że podkład do suchej/normalnej trzeba przed użyciem wstrząsnąć i poczekać 60sek. po nałożeniu na twarz, żeby się utrwalił zrobiłam tak ze swoim i już nie widzę żadnych drobinek i stał się gęściejszy
ja kazdy podklad wstrzasam przed uzyciem .

Cytat:
Napisane przez dziama_ Pokaż wiadomość
ja mam właśnie wersję do cery suchej i normalnej. choć mam normalną, a nawet miejscami sucha skore to świece sie po nim

i wlasnie nie zauwazam super krycia, pod tym wzgledem miałam lepsze : 0

jak bede kupować nastepny to wezme do tłustej
no, cos w tym jest ja juz na pewno nie kupie do suchej, choc wybitnie tlustej cery nie mam.
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 17:42   #4031
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez JolkaOlka Pokaż wiadomość
Healhy Mix kosztuje 60zł w drogeriach, na Allegro podobnie, a Revlon na Allegro 30-35zł...
Akurat na allegro Healthy mix jest gorzej dostępny, ale na ebay razem z przesyłką kosztuje 30 parę zł.

Jeśli ktoś ma okazje robić zakupy w Anglii to Bourjois: 9.99f a Revlon 12,50 f. I obecnie promocja 3 za 2.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 07:07   #4032
JolkaOlka
Raczkowanie
 
Avatar JolkaOlka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 116
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
Akurat na allegro Healthy mix jest gorzej dostępny, ale na ebay razem z przesyłką kosztuje 30 parę zł.

Jeśli ktoś ma okazje robić zakupy w Anglii to Bourjois: 9.99f a Revlon 12,50 f. I obecnie promocja 3 za 2.
To dzięki za info, bo nawet nie wpadło mi do głowy, żeby szukać HM na ebayu, a jednak wolałam ten podkład. Rzeczywiście połowę taniej wychodzi.
JolkaOlka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 21:38   #4033
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Moja miłość do ColorStay'a chyba znowu nawraca, stąd moje małe pytanie.
Czy pomiędzy Golden Beige a Sand Beige jest duża różnica? Do tej pory używałam tylko tego pierwszego ale po zimie jestem blada no i jednak golden beige jest nieco za ciemny. Dlatego zastanawiam się nad sand beige i buff. Bardzo proszę o pomoc
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 22:04   #4034
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
Moja miłość do ColorStay'a chyba znowu nawraca, stąd moje małe pytanie.
Czy pomiędzy Golden Beige a Sand Beige jest duża różnica? Do tej pory używałam tylko tego pierwszego ale po zimie jestem blada no i jednak golden beige jest nieco za ciemny. Dlatego zastanawiam się nad sand beige i buff. Bardzo proszę o pomoc
Te dwa odcienie są super
Wzięłabym sand beige, mój golden właśnie przyszdł i .... żałuję bo deczko za ciemny i muszę dopracowywać szyję. Nie różnią się wiele są w tej samej tonacji, reszta pomiędzy nimi jak dla mnie różowawa a buff moim zdaniem będzie sporo za jasny skoro używałaś golden beige to nie należysz do bladolicych, mogłabyś wyglądać nienaturalnie blado (ostatecznie zawsze możesz poratować się bronzerem)

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2011-03-17 o 22:08
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 18:51   #4035
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja też mam sand beige i golden beige, również bardzo mi przypasowały
moim zdaniem golden jest leciutko cieplejszym kolorem, ale naprawdę prawie niczym się nie różnią (pomimo "wysokiego" nr, bo golden ma 300)
gosica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 09:47   #4036
ej_coen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 22
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja mam cere tlusta i po 2 m-cach uzywania wersji do takiej cery podklad strasznie przesuszyl mi skore, dalej byla tlusta ale jakas taka szara , delikatniejsza i z masa suchych skorek. poniewaz CS kocham za trwalosc i kolory kupilam wersje do skory suchej i do tej pory bez problemu jej uzywam, wytrzymuje tyle samo na twarzy, matuje delikatniej ale napewno nie nablyszcza i dzieki temu ze nie ma w skladzie alkoholu nie wysusza. wiec polecam wyprobowac ta wersje jesli ktos tak jak ja mial problem po dluzszym uzywaniu wersji z alkoholem w skladzie do cery tlustej. jedna uwaga co do koloru, mam wrazenie ze kolor 180 w wersji do cery suchej jest ciutke ciemniejszy niz w wersji do tlustej.
ej_coen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 09:59   #4037
gosica
Zadomowienie
 
Avatar gosica
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 866
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dokładnie. ja używam 180 do tłustej, ale do suchej kupiłam kolor 150
gosica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 10:32   #4038
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez ej_coen Pokaż wiadomość
ja mam cere tlusta i po 2 m-cach uzywania wersji do takiej cery podklad strasznie przesuszyl mi skore, dalej byla tlusta ale jakas taka szara , delikatniejsza i z masa suchych skorek. poniewaz CS kocham za trwalosc i kolory kupilam wersje do skory suchej i do tej pory bez problemu jej uzywam, wytrzymuje tyle samo na twarzy, matuje delikatniej ale napewno nie nablyszcza i dzieki temu ze nie ma w skladzie alkoholu nie wysusza. wiec polecam wyprobowac ta wersje jesli ktos tak jak ja mial problem po dluzszym uzywaniu wersji z alkoholem w skladzie do cery tlustej. jedna uwaga co do koloru, mam wrazenie ze kolor 180 w wersji do cery suchej jest ciutke ciemniejszy niz w wersji do tlustej.
A jak z kryciem, takie samo czy mniejsze? I owszem - kolory do cery suchej są ciemniejsze, pewnie 180 byłby dla mnie idealny ale bałam się mniejszej trwałości i krycia ..hmm..
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 10:50   #4039
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
A jak z kryciem, takie samo czy mniejsze? I owszem - kolory do cery suchej są ciemniejsze, pewnie 180 byłby dla mnie idealny ale bałam się mniejszej trwałości i krycia ..hmm..
Ja używałam kiedyś sand beige do suchej. I z krycia byłam zdecydowanie mniej zadowolona. Jest słabsze niż do tłustej

Dziękuję wam bardzo za pomoc. słyszałam właśnie że pomiędzy golden a sand (do tłustej nie miałam, stąd moje wcześniejsze pytanie) nie ma zbyt dużej różnicy. A buff będzie powodował u mnie wygląd trupa... Więc pada na sand
__________________
Obecna długość: 82cm.

Moja włosowa galeria
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 11:37   #4040
ej_coen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 22
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

jesli chodzi o krycie to moim zdaniem jest takie samo tylko musialam zmienic technike nakladania. wersje do cery tlustej nakladalam zaraz po nalozeniu kremu nawilzajacego a w wersji do suchej czekam az sie krem wchlonie bo nakladany zaraz po nalozeniu kremu tak jakby badziej sie slizga? po skorze w zwiazku z tym naklada sie ciensza warstwa i mniej kryje. jesli chodzi o trwalosc moim zdaniem taka sama.
ej_coen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 14:01   #4041
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Wink Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez ej_coen Pokaż wiadomość
jesli chodzi o krycie to moim zdaniem jest takie samo tylko musialam zmienic technike nakladania. wersje do cery tlustej nakladalam zaraz po nalozeniu kremu nawilzajacego a w wersji do suchej czekam az sie krem wchlonie bo nakladany zaraz po nalozeniu kremu tak jakby badziej sie slizga? po skorze w zwiazku z tym naklada sie ciensza warstwa i mniej kryje. jesli chodzi o trwalosc moim zdaniem taka sama.
Konieczne jest również wstrząśnięcie podkladu - krycie o niebo lepsze: )
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 15:12   #4042
Moniaaa92
Przyczajenie
 
Avatar Moniaaa92
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam! Ja wlasnie przymierzam sie do zakupu Revlona Colorstay tylko wlasnie nie wiem jaki kolor Oczywiscie chce z gamy do cery tlustej. Ogolenie Nie mam bardzo jasnej karnacji ani ciemnej mysle ze mam taka normalna chociaz teraz zbliza sie juz powolutku wiosna i nie wiem czy wybrac naturalny czy ten 180 sand beige. Mam skore sklanna do przetluszczania i gdzie niegdzie plamy potradzikowe. Dlatego nie wiem czy wziac jasniejszy czy ten natural. Moze ktoras z was miala? Podkradam teraz mamie z Lirene karmelowy i mysle ze jest ok bo naturalny staje sie pomaranczowy po nalozeniu i do tego po paru h sie swiece;/... Takze waszym zdaniem duzo roznia sie odcienie beige od tego naturalnego? Moze wybrac nie sand beige tylko ten true beige? Pomozcie ;*

Edytowane przez Moniaaa92
Czas edycji: 2011-03-20 o 15:13
Moniaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 19:23   #4043
emmiii
Przyczajenie
 
Avatar emmiii
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 15
Dot.: pytanie do użytkowniczek REVLON Colorstay

witam Was wizażanki ! dużo się naczytałam na temat tego podkładu i również chciałabym zostać jego posiadaczką, ale niestety mam problem z dobraniem koloru... może któraś mogłaby mi doradzić który kolor byłby odpowiednikiem maybelline affinitone 03 light sandbeige lub loreal true match N2 vanille... będę bardzo wdzięczna za pomoc
emmiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 07:40   #4044
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dzięki za rady następnym razem skuszę się na tego do cery suchej
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 11:07   #4045
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: pytanie do użytkowniczek REVLON Colorstay

odcien 03 z affinitone kojarze jako tak dosc ciemny bezyk...nie wiem czy dobrze- ale z revlona bralabym raczej 180- to jest wlasnie taki ciut opalony bez
odcien tez zalezy od tego czy revlon jest do skory suchej czy tlustej bo z tego co pamietam do tlustej sa ciut ciemniejsze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 13:59   #4046
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej dziewczyny!

Dzisiaj zamówiłam drugą buteleczkę Revlona, do cery suchej, odcień 150 buff.

Mam pewne podejrzenia, że moja pierwsza buteleczka była podróbką.
Kupiłam ten podkład, bo chciałam żeby na studniówce trzymał się długo.
Raz, skończył mi się po 2 miesiącach ( w zasadzie za 3 dni minęłyby 2 miesiące, a z buteleczki już wyskrobane)
Nie mam problemów z cerą, więc używam bardzo małe ilości.
Zauważyłam, ze jego krycie nie było też ekstra, tak, jak Wy zachwalacie
Nie radził sobie z moimi wulkanami, które pojawiają się raz na jakiś czas. średnio radził sobie też z małymi krostkami(dosłownie kilkoma), które pojawiają się raz w mies.Nie zakrył też mojego siniaka pod okiem, którego nabawiłam się na imprezie urodzinowej.
Jednak byłam z niego zadowolona. Nie był zbyt ciężki i ładnie wtapiał się w skórę. Jego trwałość średnia, czasem trzyma się 8 godzin, a czasem po imprezie wyglądam, jakbym miała dopiero wychodzić, zależy od pogody i powietrza, więc na to nie narzekam.
Teraz zakupiłam od Pana z Rybnika, ponieważ czytałam, że sprzedaje on produkty oryginalne
Myślę, ze może do środy przyjdzie


Jak chcecie to mogę wam wrzucić zdjęcia chwilę po umalowaniu i kilka godzin po

Edytowane przez 201610310857
Czas edycji: 2011-03-21 o 14:01
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 14:10   #4047
uncertainty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

wrzuć wrzuć : )
uncertainty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 14:24   #4048
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Pierwsze po jakiś 6 godzinach od aplikacji, drugie po jakiś 8 godzinach po aplikacji i trzecie- chwilę po aplikacji


Przy drugim zdjęciu było bardzo zimno i powietrze było dość suche, dlatego po tych ośmiu godzinach wyglądało to ładnie, bo na pierwszym już z dala widać moje przyozdobione oko
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 15:11   #4049
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Fajnie wyglądasz nie mogę się dopatrzeć tego czegoś przy oku..??
Szkoda, że ja nie mam fotek po iluś godzinach - mój nos to istna latarnia więc głowa do góry, ładnie Ci się trzyma i wyglądasz naturalnie. Jeżeli chcesz większego krycia spróbuj nakładać podkład pędzlem, drugą warstwę wklepuj tymże pędzlem w miejsca, które potrzebują większego krycia.
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 15:18   #4050
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

na pierwszym zdjęciu mam siniaka, ale jakość troszkę poszła w las może dlatego tego nie widać



Dzięęęki za poradę
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.