Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy) - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-14, 22:10   #901
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: Kryolan korektor pod oczy

to ja się tylko wypowiem dla innych zaciekawionych.
zakupiłam sama BRUSH-ON CONCEALER nr1. hmm... aplikator oczywiście super, pędzelek itd, wszystko zostaje czyste. Konsystencja godna uwagi, nie za rzadka -przez co mamy pewność, że nie zostawi nam jakiejś nic nie wartej przezroczystej smugi; nie za tępa- delikatnie się rozprowadza. Nie zasycha szczególnie szybko co może być i plusem i minusem - minusem, jeśli potrzeba zrobić szybki makijaż i wszystko raz dwa nałożyć; plus w przypadku gdy mamy nie wprawioną rękę i często poprawiamy koloryt nałożonego produktu.
Jeśli już zastygnie... nie poprawimy go! jest niezniszczalny w swej trwałości ale również stabilności i przyczepności do miejsca w ktore zostal nalożony. Bywa to problemem przy cerach problematycznych. dlaczego? zauważyłam, że korektor lubi naprawdę dobrze nawilżoną cerę. przy nawet lekko suchutkich miejscach, zwłaszcza pod oczami, produkt zbiera się w załamaniach i brutalnie pokazuje zmarszczki, i niestety nie pomagają wypełniacze i bazy. Tak więc gdy produkt już zaschnie w takich oto bruzdach, tak już zostanie i zaprezentuje światu nasze niedoskonałości. Sińce i przebarwienia przykryje pięknie i naturalnie (duży plus), ale znowuż pokaże zmarszczki... nie wiem co gorsze :/
Mnie osobiście zawiódł, szkoda... wielka szkoda
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 22:19   #902
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Brush-on concealer? troszkę się o nim wypowiedziałam tu:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396187

ale to tylko moje wrażenia
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 17:18   #903
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Puder Kryolan transparentny czy anti-shine

Cytat:
Napisane przez o000agus Pokaż wiadomość
ten jest zrobiony ze skrobii ryżowej więc nie powinien Cię zapychać
mnie matuje na prawie cały dzień (dotychczas żaden tak dobrze nie matowił skóry) więc pozostaję mu wierna. a pudło jest tak wielkie że chyba mi starczy na pół życia prędzej mu się data ważności skończy niż on sam
Skoro jest ze skrobi ryżowej to może nie destabilizuje filtrów? Czy ktoś zna jego pełen skład?
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 11:04   #904
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez gavra Pokaż wiadomość
fixer spray Kryolan (ok 85zł) jest niesamowity, utrzymuje całość makijażu na swoim miejscu naprawdę przez kilkanaście ładnych godzin. stosuję go nawet do kolorowych tłustych makijaży dziecięcych, więc na ślub tym bardziej polecam. Nie wysusza skóry, nie lepi, cera ciągle wydaje się być naturalna w dotyku.
Kamuflaże kryolan są odpowiednie dla zdrowej cery, pracuję na nich dość często i widzę, że w przy cerach problematycznych typu trądzik czasem nie zdaje egzaminu. po kilku godzinach zaczerwienienia wychodzą 'na wierzch' a niestety nie mam w zwyczaju nakładać na twarze maski, zapychającej pory i uwydatniającej zmarszczki - fixer natomiast utrzymuje puder i kamuflaż na swoim miejscu, zapobiegając powyższym nieprzyjemnym sytuacjom
A jaki korektor mocno kryjący do cer problematycznych polecasz?

Dziewczyny, jak się wymawia nazwę Kryolan?

Aha i jeszcze jedno pytanie. Jaka jest data przydatności od pierwszego użycia fixera? Na moim opakowaniu nie widziałam takiej informacji, a musiałam wyrzucić niewykorzystany do połowy produkt, bo zaczął brzydko pachnieć, a ta metalowa część przy atomizerze zardzewiała i przy psikaniu takie rdzawe drobinki zostawały na twarzy

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2011-03-19 o 11:08
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 16:07   #905
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kryolan korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez gavra Pokaż wiadomość
to ja się tylko wypowiem dla innych zaciekawionych.
zakupiłam sama BRUSH-ON CONCEALER nr1. hmm... aplikator oczywiście super, pędzelek itd, wszystko zostaje czyste. Konsystencja godna uwagi, nie za rzadka -przez co mamy pewność, że nie zostawi nam jakiejś nic nie wartej przezroczystej smugi; nie za tępa- delikatnie się rozprowadza. Nie zasycha szczególnie szybko co może być i plusem i minusem - minusem, jeśli potrzeba zrobić szybki makijaż i wszystko raz dwa nałożyć; plus w przypadku gdy mamy nie wprawioną rękę i często poprawiamy koloryt nałożonego produktu.
Jeśli już zastygnie... nie poprawimy go! jest niezniszczalny w swej trwałości ale również stabilności i przyczepności do miejsca w ktore zostal nalożony. Bywa to problemem przy cerach problematycznych. dlaczego? zauważyłam, że korektor lubi naprawdę dobrze nawilżoną cerę. przy nawet lekko suchutkich miejscach, zwłaszcza pod oczami, produkt zbiera się w załamaniach i brutalnie pokazuje zmarszczki, i niestety nie pomagają wypełniacze i bazy. Tak więc gdy produkt już zaschnie w takich oto bruzdach, tak już zostanie i zaprezentuje światu nasze niedoskonałości. Sińce i przebarwienia przykryje pięknie i naturalnie (duży plus), ale znowuż pokaże zmarszczki... nie wiem co gorsze :/
Mnie osobiście zawiódł, szkoda... wielka szkoda
może to podkreślenie zmarszczek i bruzd to kwestia kosmetyku który kładziemy pod korektor?
Mam ten produkt, 35 lat i zmarszczki pod oczami a brush-on wcale nie podkresla ich jakoś specjalnie, śmiem rzec że mniej niż np. All About Eyes Clinique czy Magic Heleny Rubinstein.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 21:08   #906
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
A jaki korektor mocno kryjący do cer problematycznych polecasz?
Aha i jeszcze jedno pytanie. Jaka jest data przydatności od pierwszego użycia fixera? Na moim opakowaniu nie widziałam takiej informacji, a musiałam wyrzucić niewykorzystany do połowy produkt, bo zaczął brzydko pachnieć, a ta metalowa część przy atomizerze zardzewiała i przy psikaniu takie rdzawe drobinki zostawały na twarzy
z tego co pamietam to 2 lata od otwarcia
nie mialam takich problemow bo zawsze wykorzystuje spray przed data zuzycia ale raz sie zakleil i podzialalo wiec moze i Ty sprobuj przekluc szpilka ten otworek, wyczyscic i psiknac raz jeszcze?
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy


Edytowane przez gioseppe
Czas edycji: 2011-03-21 o 21:09
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 22:28   #907
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: Kryolan korektor pod oczy

początkowo nie korzystałam z żadnych baz, zmarszczki były pięknie zaznaczone... próbowałam wklepywać, 'wsmarowywać' delikatnie pędzelkiem, śmigać smugami jak się to mówi 'pod prąd' i 'z prądem'... no nic. na 2 roznych bazach bylo gorzej bo nie dalo sie juz zrobic poprawek moze mam przesadzone potrzeby ale w tej kwestii lepiej radzily sobie nawet teoretycznie 'tandetne' rozświetlacze avonu
a tego od HR byłam ciekawa powiem szczerze... a Ty mi kochana mowisz ze on jeszcze mniej ciekawy! ach, trzeba szukać dalej zatem
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 13:18   #908
dagusia1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
tusz do rzęs KRYOLAN

Witam,
hm...dziewczyny mam okropny dylemat jeśli chodzi o zakup dobrego tuszu do rzęs...kiedyś koleżanka mi poleciła tusz z Kryolan, mam ochotę go zakupić, ale wiecie nie sztuka kupić i go nie używać...proszę o radę jeśli ktoś go używał. najbardziej zależy mi na tuszu wydłużającym i podkręcającym!!!
buziaki
dagusia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:15   #909
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: tusz do rzęs KRYOLAN

Proponuję poczytać KWC. Tam wszystkiego się dowiesz.
https://wizaz.pl/kosmetyki/
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 14:29   #910
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: tusz do rzęs KRYOLAN

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Proponuję poczytać KWC. Tam wszystkiego się dowiesz.
https://wizaz.pl/kosmetyki/
w tym przypadku akurat za dużo się nie dowie bo nie ma na KWC żadnego tuszu Kryolan

Autorko, za bardzo nie pomogę gdyż z tuszami Kryolan nie miałam do czynienia, słyszałam tylko że są niezłe.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2011-04-01 o 14:30
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 08:50   #911
uncertainty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69
Dot.: tusz do rzęs KRYOLAN

ja też szukam namiętnie dobrego tuszu wydłużającego i naprawdę z tym ciężko jedyny, na którym mogłabym zawiesić oko to Helena Rubinstein Spectacular Mascara. chciałam wkleić link do KWC, ale zaginął
uncertainty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 10:12   #912
pozdrotyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: tusz do rzęs KRYOLAN

tusz kryolanu to chyba najgorszy jaki kiedykolwiek widzialam:p zdecydowanie ich najgorszy produkt
pozdrotyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 20:19   #913
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: tusz do rzęs KRYOLAN

Cytat:
Napisane przez uncertainty Pokaż wiadomość
ja też szukam namiętnie dobrego tuszu wydłużającego i naprawdę z tym ciężko jedyny, na którym mogłabym zawiesić oko to Helena Rubinstein Spectacular Mascara. chciałam wkleić link do KWC, ale zaginął
To ja polecam HR ale nie Spectacular, tylko panterkę, Felline Lashes Moim zdaniem najlepszy tusz wydłużający
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 10:00   #914
dagusia1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: tusz do rzęs KRYOLAN

czyli dziewczyny odradzacie mi zakupienia tuszu Kryolan? no cóż trzeba będzie wypróbować coś innego!?!
dagusia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 12:14   #915
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: KRYOLAN - katalog?

Czy ktoś z Was posiada aktualny cennik Kryolan?
Proszę o kontakt na pw, podam email, gdzie go wysłać
Dziękuję
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 12:39   #916
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: KRYOLAN - katalog?

ja mam z maja zeszłego roku ale na ostatnich targach kosmetycznych ceny były te same
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 14:28   #917
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: KRYOLAN - katalog?

To poproszę, bo ja mam z roku 2009 i np. cena palety z 5 cieniami to koszt 90zł, a w KWC ta sama paleta jest za 65zł i w sklepie impre-art też za 65zł. No i teraz nie wiem czy kosmetyki staniały? Czy Kryolan ma 2 cenniki - jeden z droższymi cenami dla klientów, a drugi tańszy dla wizażystów ... ???

agabil1 posłałam na pw swój email
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 14:30   #918
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: KRYOLAN - katalog?

Cytat:
Napisane przez sylwia78 Pokaż wiadomość
To poproszę, bo ja mam z roku 2009 i np. cena palety z 5 cieniami to koszt 90zł, a w KWC ta sama paleta jest za 65zł i w sklepie impre-art też za 65zł. No i teraz nie wiem czy kosmetyki staniały? Czy Kryolan ma 2 cenniki - jeden z droższymi cenami dla klientów, a drugi tańszy dla wizażystów ... ???

agabil1 posłałam na pw swój email
to zalezy tez jaka paleta są składane, są mniejsze cienie, są na wkłady itp

ok, to wysyłam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 14:39   #919
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: KRYOLAN - katalog?

Dziękuję

No paleta 9335 w 2009 roku kosztowała 90zł Teraz 65zł
Jak porównuję cenniki to niektóre palety staniały, reszta cen bez zmian
Dziękuję również za cennik Glazel
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-12, 16:20   #920
dagusia1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: KRYOLAN - katalog?

dziewczyny zakupiłam najnowszą paletę cieni nr 9115, jest rewelacyjna, cena za 15 kolorów 295zł.
- duża ilość pigmentu,
-stonowane odcienie,
-kolory pastelowe,
-wersja w macie
Używam ją od dwóch tygodni i jestem nią zachwycona.
pozdrawiam
dagusia1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 00:07   #921
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

witam,

czy używała któraś z Was tego fixera na puder mineralny? spełnia swoje zadanie? nie wysusza?
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-13, 12:28   #922
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kryolan korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez gavra Pokaż wiadomość
początkowo nie korzystałam z żadnych baz, zmarszczki były pięknie zaznaczone... próbowałam wklepywać, 'wsmarowywać' delikatnie pędzelkiem, śmigać smugami jak się to mówi 'pod prąd' i 'z prądem'... no nic. na 2 roznych bazach bylo gorzej bo nie dalo sie juz zrobic poprawek moze mam przesadzone potrzeby ale w tej kwestii lepiej radzily sobie nawet teoretycznie 'tandetne' rozświetlacze avonu
a tego od HR byłam ciekawa powiem szczerze... a Ty mi kochana mowisz ze on jeszcze mniej ciekawy! ach, trzeba szukać dalej zatem
wiesz, to indywidualna kwestia Magic Heleny jest moim nr 2 to naprawdę godny polecenia korektor, mimo całkiem niezłego krycia jest mało widoczny (nie to co All About Eyes Clinique).

No ale widać mamy różne skóry bo pędzelkowy Kryolan jest moim namber łan

Całkiem niezły jest popularny ostatnio SKINFOOD Salmon Dark Circle Concealer Cream. Choć w/g mnie średnio kryje ale może jeszcze go nie oswoiłam.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 16:32   #923
gavra
Rozeznanie
 
Avatar gavra
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 656
Dot.: Kryolan korektor pod oczy

trzeba przebadać w takim razie kilka, tylko czasem brak funduszy w jednym momencie ostatnio czesto potykam sie na youtube z reklamowaniem korektorów Bobbi Brown. aż mnie ciekawość zżera czy rzeczywiscie jest tak skuteczny i delikatny jednoczesnie czasem ciezko mi przekonac sie i uwierzyc ze istnieja cudowne wynalazki ktore jednoczesne sa mocno kryjace i delikatne w konsystencji, poki co sprawdzic tego nie moge
gavra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 22:44   #924
eevus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: KRYOLAN - katalog?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ja mam z maja zeszłego roku ale na ostatnich targach kosmetycznych ceny były te same
Hej, znalazlam twoj wpis na temat cennika Kryolan, moglabys mi go podeslac? ewa-dawidzka@wp.pl bede wdzieczna...
eevus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 15:31   #925
wisienkakwspz
Raczkowanie
 
Avatar wisienkakwspz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: woj. małopolskie;)
Wiadomości: 85
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Dawno mnie nie było, ale teraz w końcu mogę się na poważnie zająć kompletowaniem kuferka
agabil1 byłaby szansa na podesłanie tego cennika? Jeśli tak to z góry dzięki Mój mail to: wisienka.kwspz@op.pl
A którą paletkę kamuflaży posiadasz?
__________________
"Quidquid agis, prudenter agas et respice finem"
Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca.

wisienkakwspz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 21:15   #926
sylwia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 228
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
witam,

czy używała któraś z Was tego fixera na puder mineralny? spełnia swoje zadanie? nie wysusza?
Ja używałam fixera na przeróżne pudry w tym ostatnio używam cały czas na puder mineralny i nie wysusza
sylwia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 01:26   #927
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez sylwia78 Pokaż wiadomość
Ja używałam fixera na przeróżne pudry w tym ostatnio używam cały czas na puder mineralny i nie wysusza

dziękuję
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 11:17   #928
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Powiedzcie mi, jak z jakością cieni z Kryolanu(trwałością, napigmentowaniem?? Zastanawiam sie nad zakupem paletki
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:23   #929
Vente
Rozeznanie
 
Avatar Vente
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 538
Dot.: Puder Kryolan transparentny czy anti-shine

Mam pytanie do dziewczyn, które używał Kryolan Anti Shine. Juz jakiś czas dumam, jak go nakładać: używam puszku do pudru, ale wtedy bardzo bieli twarz. No i buzia mi się blyszczy już po 2-3 godzinach Może cos robię nie tak?
__________________
It's not who you are that holds you back, it's who you think you're not
Vente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 14:33   #930
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Puder Kryolan transparentny czy anti-shine

On ma to do siebie, ze nie matuje. Jedyne, co można zrobić, to nie nakładać od razu, tylko tak w połowie dnia- wtedy lekko działa.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-02 11:40:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:56.