Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-09, 11:53   #4981
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 7 510
Odp: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Zapytaj jakiego¶ kierowcy w domu czy p³aci siê przed odbiorem czy po

Gratulujê dziewczyny! W koñcu macie to za sob±
Ja to tylko za kursem têskniê

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 12:42   #4982
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 931
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Meere Poka¿ wiadomo¶æ
Wracamy do o¶rodka, YES! dojecha³am! Pan E: Pozytywny i zaczyna po mnie jechaæ: to ¼le, tamto ¼le, skuli³am siê w fotelu i tylko przytakujê modl±c siê ¿eby da³ mi w koñcu ten przeklêty papierek. Dosta³am papierek, Pan E ¿yczy mi szerokiej drogi i mówi, ¿ebym powoli wdra¿a³a siê do ruchu drogowego i to przy mniejszym natê¿eniu. Po¿egna³am siê i wybieg³am z tego o¶rodka a¿ siê za mn± kurzy³o, nie ogl±daj±c siê za siebie

Oj przepraszam za przyd³ugi komentarz mam pytanie: kiedy siê p³aci za prawko? przy odbiorze czy wcze¶niej? kiedy siê wy¶wietla ten status, ¿e przyjêto do realizacji? niekoniecznie wiem co teraz mam zrobiæ
Mog³aby¶ mi na PW napisaæ nazwisko egzaminatora? Tak z ciekawo¶ci.
Ja mia³am dok³adnie tak samo, przed jazd± bardzo mi³y, w trakcie jazdy w sumie taki trochê nieobecny, a na koñcu po informacji, ¿e zda³am zjecha³ mnie strasznie, ¿ali³am siê w tym w±tku, ¿e nawet siê z tego wszystkiego pop³aka³am, wcale nie z rado¶ci, mimo ¿e prawko zdane.

Ja p³aci³am za prawko przy odbiorze (tzn najpierw idziesz do kasy, potem odbierasz, nie w tym samym okienku), a tutaj niektóre dziewczyny pisa³y, ¿e p³aci³y wcze¶niej. Czyli chyba mo¿esz zrobic jak Ci wygodnie, byleby¶ podesz³a do okienka odbiorów z kwitkiem ¶wiadcz±cym o tym, ¿e zap³aci³a¶.
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy w³asny samochód
lagerfeldised jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 13:02   #4983
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomo¶ci: 12 553
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

A u nas jest tak, ¿e trzeba zap³aciæ od razu po zdaniu, w innym wypadku oni tego nie zaczynaj± za³atwiaæ nawet. P³aci siê, wraca do okienka, daje siê ¶wistek i czeka siê

Ja te¿ bardzo têskniê za kursem, ¶mia³o bym posz³a jeszcze raz, by³o super
__________________
Frutti jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 15:09   #4984
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 931
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Frutti Poka¿ wiadomo¶æ
A u nas jest tak, ¿e trzeba zap³aciæ od razu po zdaniu, w innym wypadku oni tego nie zaczynaj± za³atwiaæ nawet. P³aci siê, wraca do okienka, daje siê ¶wistek i czeka siê

Ja te¿ bardzo têskniê za kursem, ¶mia³o bym posz³a jeszcze raz, by³o super
My jeste¶my z tego samego miasta, dlatego nie obawia³am siê doradzaæ. MORDOR na Koszykarskiej do kilku dni po zdaniu przesy³a papiery do UM, wtedy te¿ pojawiasz siê na stronie jako wniosek przyjêty. Bez wnoszenia op³aty. Potem pojawia siê, ¿e prawko do odbioru i wystarczy wtedy i¶æ do kasy, zap³aciæ i w innym okienku odebraæ.
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy w³asny samochód
lagerfeldised jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 16:21   #4985
Meere
Raczkowanie
 
Avatar Meere
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta
Wiadomo¶ci: 313
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;40215275]Zapytaj jakiego¶ kierowcy w domu czy p³aci siê przed odbiorem czy po

Gratulujê dziewczyny! W koñcu macie to za sob±
Ja to tylko za kursem têskniê

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]
moi domowi kierowcy zdawali parwo jazdy wiele lat temu: mój tata za komuny jakie¶ 30 lat temu, mój brat ponad dziesiêæ wiêc raczej nie pamiêtaj± Ja jeszcze za kursem nie zd±¿y³am zatêskniæ mo¿e jak ju¿ bêdê szusowaæ cors±

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Poka¿ wiadomo¶æ
My jeste¶my z tego samego miasta, dlatego nie obawia³am siê doradzaæ. MORDOR na Koszykarskiej do kilku dni po zdaniu przesy³a papiery do UM, wtedy te¿ pojawiasz siê na stronie jako wniosek przyjêty. Bez wnoszenia op³aty. Potem pojawia siê, ¿e prawko do odbioru i wystarczy wtedy i¶æ do kasy, zap³aciæ i w innym okienku odebraæ.
Dziêki za wyja¶nienie
Meere jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 19:30   #4986
Wanilka5
Idealna ¬ona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomo¶ci: 17 060
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Meere Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny! Emocje ju¿ opad³y wiêc skrobnê kilka s³ów o moim egzaminie. 5 podej¶cie, koniec wa¿no¶ci teorii: 16 kwietnia, moja wiara w sukces: mam ju¿ chyba to wszystko gdzie¶, wóz albo przewóz... siêdzê w tej ponurej poczekalni na Koszykarskiej, ludzie wychodz±, zaraz wracaj±, niektórych d³u¿ej nie ma.. wywo³uj± mnie, idê, wsiadam pokazuje co mam pokazywaæ (klakson i kierunkowskazy) przygotowywujê siê do jazdy. Mia³am kucyk do¶æ wysoko na w³osach zwi±zany, ¶ci±gam go bo nie by³oby mi wygodnie opieraj±c siê nim na zag³ówku, Pan Egzaminator mówi: proszê przygotowaæ pojazd i patrzy na mnie i z u¶miechem siebie do egzaminu. Ja do Pana: samopoczucie kierowcy jest najwa¿niejsze, on na to: oczywi¶cie, oczywi¶cie . My¶lê...okej bêdzie dobrze ¿eby nie zrobiæ czego¶ g³upiego. £uk uda³o siê, górka te¿ dobrze. Wyje¿d¿am, doje¿d¿am do skrzy¿owania: na ¶wiat³ach w lewo co oznacza, ¿e jadê na Kazimierz, je¿d¿ê, je¿d¿ê ponad godzinê w najwiêkszych korkach (ok 16). Wracamy do o¶rodka, YES! dojecha³am! Pan E: Pozytywny i zaczyna po mnie jechaæ: to ¼le, tamto ¼le, skuli³am siê w fotelu i tylko przytakujê modl±c siê ¿eby da³ mi w koñcu ten przeklêty papierek. Dosta³am papierek, Pan E ¿yczy mi szerokiej drogi i mówi, ¿ebym powoli wdra¿a³a siê do ruchu drogowego i to przy mniejszym natê¿eniu. Po¿egna³am siê i wybieg³am z tego o¶rodka a¿ siê za mn± kurzy³o, nie ogl±daj±c siê za siebie

Oj przepraszam za przyd³ugi komentarz mam pytanie: kiedy siê p³aci za prawko? przy odbiorze czy wcze¶niej? kiedy siê wy¶wietla ten status, ¿e przyjêto do realizacji? niekoniecznie wiem co teraz mam zrobiæ
super ze zdalas...ja wlasnie chyba jak niezdam za 4 razem to pujde na Koszykarska moze tam mi sie poszczesci...juz sama nie wiem gdzie ja to zdam wreszcie hehe
__________________
M±¿ i ¬ona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 20:37   #4987
Kasienka1231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Poka¿ wiadomo¶æ
My jeste¶my z tego samego miasta, dlatego nie obawia³am siê doradzaæ. MORDOR na Koszykarskiej do kilku dni po zdaniu przesy³a papiery do UM, wtedy te¿ pojawiasz siê na stronie jako wniosek przyjêty. Bez wnoszenia op³aty. Potem pojawia siê, ¿e prawko do odbioru i wystarczy wtedy i¶æ do kasy, zap³aciæ i w innym okienku odebraæ.
Ja równie¿ zdawa³am w MORD na Koszykarskiej, ale jestem z innego powiatu i dosta³am SMS kilka dni po egzaminie, ¿e otrzymano wniosek i prosz± o wp³atê. Dopiero po wp³acie wniosek zosta³ przyjêty i zaczê³o siê wyrabianie mojego dokumentu. Teraz czekam na SMS z informacj±, ¿e moje prawo jazdy jest gotowe i mogê go odebraæ
Kasienka1231 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-09, 20:50   #4988
Wanilka5
Idealna ¬ona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomo¶ci: 17 060
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

ja sobie wczoraj i dzis kupilam p³ytki z gazety z testa na Prawko z tymi Nowymi i z praktyka na miescie...ciekawie sa
__________________
M±¿ i ¬ona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 21:50   #4989
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 719
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Echhh tak patrze i widze ¿e koñczy nam siê w±tek (zaraz przebijemy 5000 postów) To by³ mój szczê¶liwy w±tek
__________________
pendraiw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-09, 22:34   #4990
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 7 510
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pendraiw Poka¿ wiadomo¶æ
Echhh tak patrze i widze ¿e koñczy nam siê w±tek (zaraz przebijemy 5000 postów) To by³ mój szczê¶liwy w±tek
Mój te¿

Choæ przed egzaminem malutko siê odzywa³am, bo czytanie postów wywo³ywa³o u mnie podniesienie pulsu i wyst±pienie zimnego potu

I dobrze w sumie, ¿e unika³am stresu przed egzaminem Nawet na egzaminie nie¼le sobie z nim poradzi³am.


Frutti godziny zawsze mo¿na sobie kupiæ
Tylko kasy szkoda, no i pomy¶leliby, ¿e psychiczna jaka¶
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-10, 00:57   #4991
Meere
Raczkowanie
 
Avatar Meere
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta
Wiadomo¶ci: 313
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Poka¿ wiadomo¶æ
super ze zdalas...ja wlasnie chyba jak niezdam za 4 razem to pujde na Koszykarska moze tam mi sie poszczesci...juz sama nie wiem gdzie ja to zdam wreszcie hehe
Ja gdybym teraz nie zda³a prawdopodobnie przenosi³abym siê do Nowego S±cza zdajesz na Balickiej?
Meere jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 19:39   #4992
Wanilka5
Idealna ¬ona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomo¶ci: 17 060
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Meere Poka¿ wiadomo¶æ
Ja gdybym teraz nie zda³a prawdopodobnie przenosi³abym siê do Nowego S±cza zdajesz na Balickiej?
tak na Balickiej....
__________________
M±¿ i ¬ona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-11, 22:09   #4993
Meere
Raczkowanie
 
Avatar Meere
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta
Wiadomo¶ci: 313
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Poka¿ wiadomo¶æ
tak na Balickiej....
hmmm jakie tam s± haczyki na trasach? bo s³ysza³am, ¿e na Balickiej jest ³atwiej ni¿ na Koszykarskiej
Meere jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-11, 23:23   #4994
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 931
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Meere Poka¿ wiadomo¶æ
hmmm jakie tam s± haczyki na trasach? bo s³ysza³am, ¿e na Balickiej jest ³atwiej ni¿ na Koszykarskiej
Te¿ tak s³ysza³am.
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy w³asny samochód
lagerfeldised jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 12:42   #4995
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 719
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez lagerfeldised Poka¿ wiadomo¶æ
Mog³aby¶ mi na PW napisaæ nazwisko egzaminatora? Tak z ciekawo¶ci.
Ja mia³am dok³adnie tak samo, przed jazd± bardzo mi³y, w trakcie jazdy w sumie taki trochê nieobecny, a na koñcu po informacji, ¿e zda³am zjecha³ mnie strasznie, ¿ali³am siê w tym w±tku, ¿e nawet siê z tego wszystkiego pop³aka³am, wcale nie z rado¶ci, mimo ¿e prawko zdane.

Ja p³aci³am za prawko przy odbiorze (tzn najpierw idziesz do kasy, potem odbierasz, nie w tym samym okienku), a tutaj niektóre dziewczyny pisa³y, ¿e p³aci³y wcze¶niej. Czyli chyba mo¿esz zrobic jak Ci wygodnie, byleby¶ podesz³a do okienka odbiorów z kwitkiem ¶wiadcz±cym o tym, ¿e zap³aci³a¶.
Ja zap³aci³am, dosta³am kwitek, odda³am go w wydziale komunikacji i facet powiedzia³ ,¿e mam wpasc po prawko za 10 dni.
__________________
pendraiw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 14:01   #4996
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 931
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez pendraiw Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zap³aci³am, dosta³am kwitek, odda³am go w wydziale komunikacji i facet powiedzia³ ,¿e mam wpasc po prawko za 10 dni.
Byæ mo¿e s± ró¿ne metody za³atwiania tej sprawy, je¿eli obie mówimy o wydziale kom. przy Al. Powstania Warszawskiego
Ale to dobrze, ¿e nie mêczenia ka¿d± pierdo³±. Jak rejestrowa³am samochód, to by³am w pozytywnym szoku, bo nie do¶æ, ¿e ca³o¶æ za³atwi³am chyba w 2 czy 3 dni (rejestracja tymczasowa -> przegl±d rejestracyjny -> rejestracja normalna) to jeszcze pani urzêdniczka, u której za³atwia³am sprawê by³a super mi³a i kilka dni po mojej wizycie w urzêdzie, dzwoni³a do mnie, ¿eby daæ znaæ, ¿e samochód jednak by³ wyprodukowany rok pó¼niej ni¿ ja poda³am we wniosku (kto¶ mnie wprowadzi³ w b³±d), bo powiedzia³a, ¿e szkoda tego jednego roku traciæ, jak potem bêdê sprzedawaæ samochód, wiêc oni to sprawdz± w Peugeocie i mnie powiadomi±.
No i zero problemu, telefon -> informacja, ¿adnych problemów, nie musia³am wype³niaæ wniosków od pocz±tku ani nic z tych rzeczy

Tylko teraz dalej jestem bez samochodu, ju¿ ponad tydzieñ jest u mechanika i ma byæ dopiero w poniedzia³ek Je¼dzi³am sobie nim dos³ownie 4 razy odk±d go kupili¶my... Jak ju¿ wróci od mechanika "odnowiony" to zamierzam z niego w ogóle nie wysiadaæ Nawet jak mam sobie odmówiæ paru przyjemno¶ci na rzecz benzyny
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy w³asny samochód
lagerfeldised jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 16:04   #4997
Meere
Raczkowanie
 
Avatar Meere
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków, Nowa Huta
Wiadomo¶ci: 313
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

mi siê dzisiaj wy¶wietli³ status "trwa postêpowanie administracyjne" czyli mo¿na p³acic przy odbiorze
Meere jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 16:56   #4998
Kasienka1231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Plastik ju¿ w portfelu Odebra³am prawko teraz czas na pierwsz± jazdê w³asnym (rodziców) samochodem.
Kasienka1231 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:14   #4999
lagerfeldised
Rozeznanie
 
Avatar lagerfeldised
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 931
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Kasienka1231 Poka¿ wiadomo¶æ
Plastik ju¿ w portfelu Odebra³am prawko teraz czas na pierwsz± jazdê w³asnym (rodziców) samochodem.
Szerokiej drogi!
__________________
13.03.2013 Prawo jazdy
30.03.2013 Pierwszy w³asny samochód
lagerfeldised jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 19:59   #5000
Wanilka5
Idealna ¬ona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomo¶ci: 17 060
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Meere Poka¿ wiadomo¶æ
hmmm jakie tam s± haczyki na trasach? bo s³ysza³am, ¿e na Balickiej jest ³atwiej ni¿ na Koszykarskiej
wiesz niby tez tak slyszalam ale ja tego narazie nie widze....hehe a haczyki chyba wyjazd z WORDu.,a tak to raczej prosto jest.U mnie bardzo facet pilnowal kierunkowskazow....az za bardzo Moim zdaniem.

Lager-i jak jazda?

zapraszam na NOWY WATEK!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post40281664
__________________
M±¿ i ¬ona
Listopadowa Dziulka 2017

Edytowane przez Wanilka5
Czas edycji: 2013-04-12 o 20:08
Wanilka5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-12, 20:54   #5001
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 719
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz niby tez tak slyszalam ale ja tego narazie nie widze....hehe a haczyki chyba wyjazd z WORDu.,a tak to raczej prosto jest.U mnie bardzo facet pilnowal kierunkowskazow....az za bardzo Moim zdaniem.

Lager-i jak jazda?

zapraszam na NOWY WATEK!
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post40281664
no i mamy nowy w±teczek.... szczê¶liwy jak s±dzê pa
__________________
pendraiw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:10.