Ermail - kto sprawdził? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-07, 14:52   #61
przemo3316
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Witam a ja polecam inny serwis
xxxx
trzeba uzbierać tylko 50 zł żeby wypłacić zbiera się perły które póżniej można zamienić na pieniadze i wypłacić a perły zbiera się za czytanie emaili i za zakupy w sklepach internetowych jak i za zamawianie różnych usług. Polecają dużo sklepów internetowych i podają kody rabatowe za które można dużo taniej kupić co kolwiek polecam
xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:02 Powód: linki
przemo3316 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 09:09   #62
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Szukając opinii na temtat eRmail wskoczyłam na nasz Wizaz. Jak tam dziewczyny sprawdza się strona? Scam czy coś się udaje zarobić?
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-09, 09:39   #63
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Szukając opinii na temtat eRmail wskoczyłam na nasz Wizaz. Jak tam dziewczyny sprawdza się strona? Scam czy coś się udaje zarobić?
Coś na koncie jest, ale jeszcze nie wypłaciłam. Nie żądali za dużo danych przy rejestracji a chwilę na kliknięcie zawsze znajdę. Jak dobiję do 200 zł i zobaczę je na koncie będę wiedzieć coś więcej.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-12, 09:40   #64
paulaner92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

ja wciaz dzialam, mam nadzieje ze warto
prosze o pomoc, kliknijcie w link

xxxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:03 Powód: linki
paulaner92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 15:01   #65
Kam94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Ja również jestem zarejestrowana na kilku stronach, jak na razie się nie zawiodłam - zbieram punkty, które z powodzeniem wymieniam. Co prawda zazwyczaj na fanty, albo doładowania, zależy co w danej chwili by mi się "przydało". Co do ermaila, jak na teraz, to mam coś ponad 70 zł. Nic nie tracę na klikaniu, bo to zajmuje kilka sekund, a nóż widelec coś z tego kiedyś będzie zwróci mi się za wykorzystany prąd
Kam94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 15:58   #66
MiniM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14
Talking Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Ja też kiedyś tam się zalogowałam, po jakimś czasie chciałam sprawdzić jakie to kokosy zebrały się na moim koncie. Niestety nie dane mi było...
Ciągle pojawiał się komunikat:
Użytkownik z tym adresem e-mail oraz hasłem już istnieje.
Podaj właściwe dane do logowania.
Mimo tego iż moje dane do logowania były jak najbardziej poprawne,
zmieniłam hasło(na to samo) zalogowałam się ze dwa razy i znów admin blokuje mi dostęp.
Klikam czasami w te linki, ale na zarobek jakikolwiek już chyba nie liczę...

Pozdrawiam wytrwałych
a nuż... coś wypłacą
MiniM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 13:42   #67
deprezes
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Ja mijam już 100zł.
Do wypłaty jeszcze raz tyle.

Koś wspomniał, że im bliżej wypłaty to meili brak - jest na to sposób - POLECENI, który kase ciągle Wam zdobywaja

Mimo wszystko dalej czekam na pierwsza Polską wypłate z tego kto poda
deprezes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-15, 10:24   #68
ola5001
Raczkowanie
 
Avatar ola5001
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 38
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Na dzień dzisiejszy mam 112,13 zł.
Coraz bliżej prawdy - wypłacą, czy nie wypłacą
__________________
Zarabiaj Na Zakupach!
ola5001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 09:51   #69
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Cytat:
Napisane przez ola5001 Pokaż wiadomość
Na dzień dzisiejszy mam 112,13 zł.
Coraz bliżej prawdy - wypłacą, czy nie wypłacą
Ja mam 80 zl. Czekam z niecierpliwoscia czy Ci wyplaca ;D
Narc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 15:00   #70
Lovermanou
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 2
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Ja mam obecnie 106 zł i zbieram drugą dziesiątką, bo pierwsza się skończyła. Powalczę do końca - odpowiadają mi na pytania regularnie. Są też zdjęcia ludzi z Czech, które wygrały.
Końcówka:
xxx
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ermail.jpg (98,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ermail 2.jpg (30,8 KB, 5 załadowań)

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:03 Powód: link
Lovermanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-18, 22:18   #71
dannn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

ja mam obecnie 33,5 po 5 dniach jestem bardzo ciekaw co się stanie przy 200 zł więc proszę o pomoc jak uda mi się to na 100% dam znać czy wypłacają kasę.. a oto link... z góry dzięki wszystkim
xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:03 Powód: kink
dannn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 12:20   #72
hetman1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Ja wypłacam sobie na bieżąco i nie zamierzam czekać kilka lat na 200zł .
Jest to tylko z jednego serwisu taki przykład.
Jak by co zapraszam tu xxxxx
Do pobrania poradniki oraz ciekawe wskazówki.



Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:03 Powód: link
hetman1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 22:26   #73
aanimka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

polecam zajrzeć na strone xxxxx
z tego co widziałam zajmuja sie wlasnie testowaniem takich programow, i obecenie wlasnie ermail, jak pisalam do nich mowili ze teraz maja na koncie nie cale 50 zl po 18 dniach, i szukaja ludzi którym udalo sie dobic juz do 200 zl, to co mi podpowiedzieli to ze dzialaja na trzech kontach pocztowych, mozna nawet jakies tylko pod ermaila zalozyc do odczytywania tych reklam zeby nie zapychac sobie glownej poczty a dzieki temu dziala sie na dwoch frontach a jedno z kont jednoczesnie pracuje na drugie, jak sie cos wiecej dowiem to dam znac

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:04 Powód: link
aanimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 11:04   #74
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Lipa!!! Mnie wczoraj praktycznie wyzerowało osoby polecone. Na koncie pozostało 85 zł. Maile do czytania praktycznie nie przychodzą, jak już coś sie pojawi to dają 0,10 lub 0,20 gr. Ściema!!! Nie chce mi się w to juz bawić. Z osób, które mnie wciągnęły w cały ten ermail nikt jeszcze nie dobił 200 zł i nie słyszałam ,żeby ktoś miał wypłaconą jakąkolwiek kasę.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 11:24   #75
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Lipa!!! Mnie wczoraj praktycznie wyzerowało osoby polecone. Na koncie pozostało 85 zł. Maile do czytania praktycznie nie przychodzą, jak już coś sie pojawi to dają 0,10 lub 0,20 gr. Ściema!!! Nie chce mi się w to juz bawić. Z osób, które mnie wciągnęły w cały ten ermail nikt jeszcze nie dobił 200 zł i nie słyszałam ,żeby ktoś miał wypłaconą jakąkolwiek kasę.
Poleceni mają swój czas ważności, potem znikają i możesz mieć nowych poleconych. Wyraźnie pisali, że maile są DO 1 zł, a nie PO 1 zł. Maile dostaję regularnie, co prawda głównie po 0,10 zł. Na klikaniu w reklamy kokosów się nie dorobisz.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-30, 21:08   #76
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Poleceni mają swój czas ważności, potem znikają i możesz mieć nowych poleconych. Wyraźnie pisali, że maile są DO 1 zł, a nie PO 1 zł. Maile dostaję regularnie, co prawda głównie po 0,10 zł. Na klikaniu w reklamy kokosów się nie dorobisz.
Zdaję sobie sprawę. Wkurza mnie tylko fakt, że tak się ludzi nabiera......
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 09:51   #77
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Zdaję sobie sprawę. Wkurza mnie tylko fakt, że tak się ludzi nabiera......
Nie wszyscy umieją czytać ze zrozumieniem, niektórzy wyłapują tylko fragmenty informacji. Klikam w reklamy jeszcze w 3 miejscach, mając poleconych i robiąc zadania na pewno szybciej bym uzbierała minimum do wypłaty. Ale wiem, że w ten sposób bez poleconych dużo się nie zarobi, dodatkowe pieniądze; bardziej wykorzystuję te serwisy do reklamowania swojej pracy.
A co do ermaila, to zastanawiam się, czy ktoś już dostał pieniądze od nich.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 12:54   #78
ewcia1974
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Ja mam jak na razie nazbierałam 38.40 jestem prawie pewna że się uda .Jak co dam znać ;) póki co proszę klikać w ten link ma mi pomóc szybciej uzbierać te 200 zł.
xxxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:04 Powód: link
ewcia1974 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 19:52   #79
wlt
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Nie jest tak źle. Za osoby polecone co prawda dostaje się grosze, ale czasami wpada kilka zł od razu za ankietę lub inne akcje. Po tygodniu mam ponad 40zł. Praca żmudna, aledla kogoś, kto może poświęcić czas - polecam. Najważniejsze, że nie ponosi się żadnych kosztów.

xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:04 Powód: link
wlt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 20:29   #80
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

A umowę jakąś podpisałyście czy zaufałyście w ciemno, że dostaniecie pieniążki za klikanie?
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 22:45   #81
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Cytat:
Napisane przez Akane Pokaż wiadomość
A umowę jakąś podpisałyście czy zaufałyście w ciemno, że dostaniecie pieniążki za klikanie?
Z innych serwisów dostałam, tu jeszcze nie. Ale coś muszę robić podczas nudnych rozmów a klikanie nie wymaga skupienia
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 07:49   #82
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Spójrzcie tylko na to z tej drugiej strony - ktoś płaci za to, żeby osoby potencjalnie zainteresowane kliknęły w wiadomość/link/reklamę jego strony/produktu. Klikacie Wy, generując ruch i na tym się korzyści dla wspomnianej osoby kończą. Innymi słowy - ktoś zapłacił (często sporo) za to, żeby zostać zrobionym w konia.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 10:01   #83
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Coś w tym jest. Podobnie jest z reklamami w Google, bo ktoś może wyklikać budżet i nic z tego nie będzie dla reklamodawcy.
Reklama w ermailu jest kosztowna i ja jako firma bym z niej nie skorzystała, bo tu nawet nie trzeba czekać aż się strona załaduje, tylko klika się link i idzie dalej. W innych serwisach muszę odczekać aż się strona załaduje i jakoś zwracam uwagę na treść, jeśli mnie ciekawi to zaglądam na stronę (chociaż jest w nich masa reklam do innych stron o zarabianiu przez klikanie).
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 15:26   #84
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Coś w tym jest. Podobnie jest z reklamami w Google, bo ktoś może wyklikać budżet i nic z tego nie będzie dla reklamodawcy.
Akurat tego Google pilnuje, potrafi całkiem zręcznie rozpoznać nieprawidłowe kliknięcia i zwraca pieniądze, których ktoś chciał celowo pozbawić reklamodawcę.

Piszesz, że jako firma w życiu byś się na Ermail nie zdecydowała. Więc może nie rób drugiemu, co Tobie nie miłe? Można zarobić w Internecie na reklamach, jeśli ma się fajną stronę/bloga i ciekawą treść. I daje to większą satysfakcję, niż nabijanie kabzy oszustom.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-12, 12:23   #85
aanulkaa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nordhorn
Wiadomości: 35
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Dzisiaj 5 dzień leci, na koncie 27,10
Zobaczymy...
aanulkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 15:52   #86
Timim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Witam, jeśli ktoś interesuje się programami partnerskimi to polecam program firmy Nextranet. Jest to program, który dopiero się rozwija. Firma podpisuje umowę z partnerami. Są dowody wypłacalności w sieci. Przystąpiłem do programu parę dni temu, dopiero rozpoczynam więc działalność. Gdyby ktoś był zainteresowany to zachęcam. Żadnego wkładu własnego, spróbować można, to nic nie kosztuje xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-08 o 12:07 Powód: link
Timim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 11:02   #87
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Nextranet to ekhekhmekhm - nie warto,tak samo nie miejcie nadziei na to,że jakakolwiek firma wam wypłaci,szkoda waszego czasu. Wiadomo,kazdy najpierw łapie się niby łatwych groszowych pieniędzy zaczynając i robić coś w sieci. Ja też od tego zaczynałam i to w różnych programach. Fajnie się zbiera ale jeśli chodzi o wypłacanie to już inna bajka. Nagle znajdą na Ciebie jakiegoś niby haka i zamykają Ci konto za niby złamanie regulaminu. Ale nie,że Cię o tym poinformują tylko zamkną konto i nawet nie masz jak się uprosić o swoje. Naiwnych ludzi jest masa,ale kazdy musi się sam przekonać. Ja z mojej strony polecam Wam Polski program MTW - tu nie ma poleconych,nie ma reflinków,to jest program oparty na darowiźnie. Strona grupamtw kropka pl to program międzynarodowy,na świat ma ruszyć za kilka dni,ci którzy chcą mieć niskie ID i szybciej otrzymywać darowiznę ustawią się w pierwszej kolejności. Ja nie będę się na ten temat rozpisywać,sami sobie o tym poczytajcie i obejrzyjcie sobie webinary na YT. To wszystko z mojej strony,ja już za pierwsze konto dostałam zwrot także zainteresujcie się tym a nie jakimiś klikaniami. Pozdrawiam
__________________
http://www.charmante.com.pl/
lissax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 11:27   #88
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Cytat:
Napisane przez lissax Pokaż wiadomość
Nextranet to ekhekhmekhm - nie warto,tak samo nie miejcie nadziei na to,że jakakolwiek firma wam wypłaci,szkoda waszego czasu. Wiadomo,kazdy najpierw łapie się niby łatwych groszowych pieniędzy zaczynając i robić coś w sieci. Ja też od tego zaczynałam i to w różnych programach. Fajnie się zbiera ale jeśli chodzi o wypłacanie to już inna bajka. Nagle znajdą na Ciebie jakiegoś niby haka i zamykają Ci konto za niby złamanie regulaminu. Ale nie,że Cię o tym poinformują tylko zamkną konto i nawet nie masz jak się uprosić o swoje. Naiwnych ludzi jest masa,ale kazdy musi się sam przekonać. Ja z mojej strony polecam Wam Polski program MTW - tu nie ma poleconych,nie ma reflinków,to jest program oparty na darowiźnie. Strona grupamtw kropka pl to program międzynarodowy,na świat ma ruszyć za kilka dni,ci którzy chcą mieć niskie ID i szybciej otrzymywać darowiznę ustawią się w pierwszej kolejności. Ja nie będę się na ten temat rozpisywać,sami sobie o tym poczytajcie i obejrzyjcie sobie webinary na YT. To wszystko z mojej strony,ja już za pierwsze konto dostałam zwrot także zainteresujcie się tym a nie jakimiś klikaniami. Pozdrawiam
Toż to piramida finansowa - ci co są u góry dostaną najwięcej i każdy musi coś wpłacić by, teoretycznie, dostał pieniądze.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:23   #89
Timim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Cytat:
Napisane przez lissax Pokaż wiadomość
Nextranet to ekhekhmekhm - nie warto,tak samo nie miejcie nadziei na to,że jakakolwiek firma wam wypłaci,szkoda waszego czasu. Wiadomo,kazdy najpierw łapie się niby łatwych groszowych pieniędzy zaczynając i robić coś w sieci. Ja też od tego zaczynałam i to w różnych programach. Fajnie się zbiera ale jeśli chodzi o wypłacanie to już inna bajka. Nagle znajdą na Ciebie jakiegoś niby haka i zamykają Ci konto za niby złamanie regulaminu. Ale nie,że Cię o tym poinformują tylko zamkną konto i nawet nie masz jak się uprosić o swoje. Naiwnych ludzi jest masa,ale kazdy musi się sam przekonać. Ja z mojej strony polecam Wam Polski program MTW - tu nie ma poleconych,nie ma reflinków,to jest program oparty na darowiźnie. Strona grupamtw kropka pl to program międzynarodowy,na świat ma ruszyć za kilka dni,ci którzy chcą mieć niskie ID i szybciej otrzymywać darowiznę ustawią się w pierwszej kolejności. Ja nie będę się na ten temat rozpisywać,sami sobie o tym poczytajcie i obejrzyjcie sobie webinary na YT. To wszystko z mojej strony,ja już za pierwsze konto dostałam zwrot także zainteresujcie się tym a nie jakimiś klikaniami. Pozdrawiam

Masz prawo się mylić, bo twoja uwaga dotyczy chyba jakiegoś innego programu partnerskiego, a nie Nextranet, w którym podpisuje się umowę.
Timim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-08, 09:57   #90
Ewelinaaa8888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Ermail - kto sprawdził?

Ja się właśnie zarejestrowałam na ermail... zobaczymy czy coś z tego będzie. Narazie korzystałam z innego serwisu, w którym wypłacają od 15 zł, jednak maile są po groszu, 0,5 itp... ale chociaż pewne, że wypłacą. Jeśli ktoś chce to podaje link

xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-08 o 11:42 Powód: link zbedny
Ewelinaaa8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-28 13:06:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.