Mamusie czerwcowe 2015! :) - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-29, 13:55   #2641
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Jak mnie denerwuje wszedobylska sierść kota! No masakra jakaś.. :/
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:09   #2642
mehja
Zakorzenienie
 
Avatar mehja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 14 354
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

byliśmy na kontroli bioderek- wszystko ok

potem wybraliśmy się do galerii na zakupy- mała pierwszy raz była w sklepie- mam nadzieję, że nie za wcześnie?


Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Ankaya- rozmawiałam na ten temat z lekarzem
Zalecił zaszczepić Leosia na pneumokoki i meningokoki a Frania na razie tylko obowiązkowymi. Jeszcze możemy ewentualnie zaszczepić Leosia na ospę ale nie będziemy tego robić. Na rotawirusy zdaniem naszego lekarza nie ma sensu szczepić bo ta szczepionka jest tylko na część wirusów powodujących biegunki i w dodatku jest mało skuteczna.
co lekarz to opinia- u nas bardzo polecają


Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Tez musisz rozkładać jedna "nogę" w tym leżaczku bo przy obu rozłożonych sie zsuwa? Czy to moj mały tak sie kręci?
moja też się w nim zsuwa


Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
Ciemiączko nie powinno być wklęsłe...oznacza odwodnienie, a odwodnienie u takiego maluszka jest bardzo niebezpieczne.
U nas czasami jest minimalnie wklęsłe, wtedy jak najczęściej podaje pierś... i powoli mija.
ostatnio mnie nastraszyłaś tym ciemiączkiem i zapytałam pediatry- pośmiała się i powiedziała, że ciemiączko powinno być wklęsłe a martwić się trzeba tylko wtedy gdy jest wypukłe


Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
Kurcze w necie piszą,ze ciemiaczko jest wklesle i pulsuje a jak odwodnienie to jest znaczaco wklesle.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Moja ma ciagle wklesle lekko
to dobrze
ma być lekko wklęsłe


Cytat:
Napisane przez justi699 Pokaż wiadomość
a jak z wagą mamusie?
u mnie masakra

po porodzie miałam 5kg na plusie

a teraz to chyba z 10
nie służy mi siedzenie w domu
mi waga nie spada w ogóle mimo że jem lekko i od porodu nie jem słodyczy




Cytat:
Napisane przez country111 Pokaż wiadomość
Wychodzi na to ze nie ma sensu kupowac butli 330ml i 260 w zupelnosci wystarczy?
my używaliśmy takiej na 240ml, na 330 ml nigdy nie było potrzeby
mehja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:10   #2643
fartuch
Zakorzenienie
 
Avatar fartuch
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 687
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
byliśmy na kontroli bioderek- wszystko ok

potem wybraliśmy się do galerii na zakupy- mała pierwszy raz była w sklepie- mam nadzieję, że nie za wcześnie?




co lekarz to opinia- u nas bardzo polecają




moja też się w nim zsuwa




ostatnio mnie nastraszyłaś tym ciemiączkiem i zapytałam pediatry- pośmiała się i powiedziała, że ciemiączko powinno być wklęsłe a martwić się trzeba tylko wtedy gdy jest wypukłe




to dobrze
ma być lekko wklęsłe




mi waga nie spada w ogóle mimo że jem lekko i od porodu nie jem słodyczy






my używaliśmy takiej na 240ml, na 330 ml nigdy nie było potrzeby
Mi moja mowiła że jak jest wyrażnie wklęsle to szybko do lekarza...
__________________
Michał 25.05.2015
Piotruś
fartuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:13   #2644
anutka171
Rozeznanie
 
Avatar anutka171
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 761
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Masija i Cos zycze duzo zdrowka Waszym dzieciaczkom, bardzo mocno trzymam kciuki. na pewno wszystko dobrze sie ulozy duzo sil dla Was

Szuuu strasznie mi przykro z powodu Twojej straty tragedia po prostu

Kejtice nie przejmuj sie takim gadaniem naprawde niektorzy powinni 10 razy pomyslec nim otworza usta :/

Julka ma zalegle szczepienie z 7.07. na razie jeszcze nie bylismy, bo najpierw za wysoka bilirubina, potem upaly, teraz leczymy ciagle plesniawki (choc dr powiedziala, ze to nie jest przeciwwskazaniem) i starszy brat kaszle. w przyszlym tygodniu na pewno nie pojdziemy, bo nie zaszczepie jej dwa dni przed chrzcinami, wiec najwczesniej za dwa tygodnie.
Kubusia tez odciagalam jak moglam. teraz ma zalegle szczepienie z marca - ostatnia dawke 5w1 i pneumokoki.

Julke bede szczepila tym samym trybem co Jakuba - 5w1, pneumokoki (mamy za darmo bo wczesniaki) i rota.

Lezaczka bujaczka troszke uzywamy. mamy z fp. ale podkladam jej zlozony rozek, zeby pozycja byla bardziej plaska.

Jerstem w szoku jak ta lobuziara sie usmiecha, potrafi non stop przez dwie godziny

My mamy w miare uporzadkowany rytm dnia. Kapiel ok. 19.00. Mala zasypia ok. 21, potem jedzonko 3-4 i wstaje ok. 7.30. W ogole odeszly nam juz dwa karmienia na dobe
Kurcze nawet nie wiem ile wazy:/ ale nie bede tylko po to jechala do lekarza mysle, ze juz 6kg przekroczyla, w koncu juz 11 tydzxien nam leci
__________________
Jakub
14.09.2013r.
anutka171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:26   #2645
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

czesc dziewczyny
zostawilam malego u tesciowej - bylismy u niej na obiedzie i zasnal tam, nie chcialam go ruszac - jak sie obudzi to beda dzwonic (mieszkaja w tym samym budynku w minute u nich jestem).
powinnam odpoczac a na razie wstawilm pranie i pozbieralam to co bylo rozwieszone zaraz bede segregowac wyprasowac pewnie nie zdaze..

alek ma ciemiaczko wyczuwalne lekko wklesle - pediatra sprawdzal ostatnio i mowil, ze ok..

barbaritka moj klocuszek w miesiac przybral 1800 g - lekarz mowi, ze do rekordow guinessa z nim ... ale je jak smok mlekopij! nie wiem ile bo daje z piersi - no ale caly czas by jadl..

cos, masija jak tam maluszki?


mi do wagi sprzed ciazy zostaly 4 kilo. ale tylek mi sie ewidentnie poszerzyl tzn biodra - w przedciazowe spodnie nijak nie wchodze! od sierpnia mam zamiar wrocic na silownie zobaczymy jak pojdzie, na razie latam w sukienkach ale jesli sie nic nie zmieni bede musiala garderobe wymieniac - bo w wiekszosc bluzek nie wchodze w biuscie a w ogole do karmienia niewygodne, w spodnie tylek nie wchodzi... ojojojo....

kaja ja mialam psa, i po tym jak biedaczek odszedl do psiego nieba to jeszcze przez KILKA LAT znajdowalam klaki...

industria twoja Gosia wymiata z ta waga! 5 tygodni... alek ma 7 tygodni, 5 kg i wydaje mi sie, ze sie zrobil taaaki ciezki


wy juz wszystkie szczepicie, we wloszech okazuje sie, ze sie szczepi pozniej! pytalam i pediatra mi powiedzial, ze pogadamy o tym we wrzesniu jak maly skonczy trzy miesiace...


a w ogole dzisiaj rano znowu bylo wycie, dalam mu kropelki na brzuszek, wlaczylam klimatyzacje, zamotalam go w chuste i tak przespal ponad dwie godziny chuste mam elastyczna ale wlasnie zamowilam tez tkana bawelniano bambusowa. podoba nam sie noszenie!

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

anutka od 21 do 3-4 i potem do rana... uoo ale super spi! zazdroszcze!
alek na razie od 23 do 3-4 potrafi pospac i to jest dlugo... a o 4.30-5 to juz jest dzien dla niego... w dzien jak ma dobry dzien spi dwa-trzy razy po dwie godziny.
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:27   #2646
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Aaaa ja z Blanka muszę iść na szczepienie, bo były ciągle braki w sanepidzie i w końcu zapomnialam.



Zrobiłam pysznego kartoflaka już trzy porcję zjadłam
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:28   #2647
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Mehja moja byla pierwszy raz w galerii jak miala 8 dni
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 14:33   #2648
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

A właśnie, apropo spania. U nas też odeszło jedno karmienie, północne. Teraz je ok 20-21 potem 1-2 i potem ok 5 i wstajemy 8-9. Nie wiem jak tu będzie wstawanie o 7 żeby Blanke zaprowadzic



Poldzik woow ale przybrał! Smok rzeczywiscie. U nas po 6tyg przybrała 1300.

A co do sierści, rzeczywiście, u nas też długo była, szczególnie w aucie, miała takie krótkie igelki bo to jamnik
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:35   #2649
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Ciekawe ile moja Laurita wazy. W pon mam szczepienia to sie dowiem. Ciagle mam shize, ze nie dojada. Ona je 6-8 minut
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:38   #2650
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Princesika moja też tak je 10 min to jest max. A przybrała
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:40   #2651
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

O widzisz a po tych 10 co robi?

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Moja czasem tez do 10 dobija. Maks to 15
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 14:43   #2652
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Dziewczyny kp a wy karmicie na zadanie czy o wyznaczonych porach?
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:44   #2653
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Ja na żądanie ale mniej wiecej te godziny sa stale bo Laurka ma podobne godziny snu i nie spania codziennie
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:45   #2654
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Jak mnie denerwuje wszedobylska sierść kota! No masakra jakaś.. :/
Hihi już się przyzwyczaiłam. Ale u nas też wszędzie, ale to wszędzie... :/

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
byliśmy na kontroli bioderek- wszystko ok

potem wybraliśmy się do galerii na zakupy- mała pierwszy raz była w sklepie- mam nadzieję, że nie za wcześnie?




co lekarz to opinia- u nas bardzo polecają
Super. U nas też szczepienia na rota polecają, przy czym w de nie ma obowiązku szczepień w ogóle.
A w c.h. byliśmy już dawno. Nie chcę małego trzymać pod kloszem. Wczoraj był ze mną w żłobku, zabrałam go w chuście i przynajmniej mogłam obejrzeć wszystko na spokojnie.

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
wy juz wszystkie szczepicie, we wloszech okazuje sie, ze sie szczepi pozniej! pytalam i pediatra mi powiedzial, ze pogadamy o tym we wrzesniu jak maly skonczy trzy miesiace...


a w ogole dzisiaj rano znowu bylo wycie, dalam mu kropelki na brzuszek, wlaczylam klimatyzacje, zamotalam go w chuste i tak przespal ponad dwie godziny chuste mam elastyczna ale wlasnie zamowilam tez tkana bawelniano bambusowa. podoba nam sie noszenie!
Oo jaka? Z naturalnym bambusem? Do nas wczoraj przyszła z 46% lnu. jest super na lato i będzie na długo, bo len jest wytrzymały. Z Little Frog mają przecene na jedną z wełną merynosa, też jest fobra na lato (jak i na zimne pory roku ).

w de szczepią póki co przeciw rota, bo jest kilka dawek. Reszta jak skończy trzy miesiące, ewentualnie można przesunąć sobie o kolejne trzy. I 5w1 czy 6w1 są gratis.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:46   #2655
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Princesika to fajnie bo moj niebardzo jeszcze... tzn on w ogole to ciagle by jadl po troszku
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:46   #2656
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
Dziewczyny kp a wy karmicie na zadanie czy o wyznaczonych porach?
Na żądanie.
Poldzik jak często u was zalecają kąpiele?
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:47   #2657
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Poldzik a je krotko czy dlugo wisi? Bo pamiętam ze mowilas, ze często
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:51   #2658
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Princesika jak zje to się przeciąga odbijamy i sobie gadamy
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 14:53   #2659
kaczuszka1986
Zadomowienie
 
Avatar kaczuszka1986
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Lublin/Radzyń Podlaski
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
A właśnie, apropo spania. U nas też odeszło jedno karmienie, północne. Teraz je ok 20-21 potem 1-2 i potem ok 5 i wstajemy 8-9. Nie wiem jak tu będzie wstawanie o 7 żeby Blanke zaprowadzic



Poldzik woow ale przybrał! Smok rzeczywiscie. U nas po 6tyg przybrała 1300.

A co do sierści, rzeczywiście, u nas też długo była, szczególnie w aucie, miała takie krótkie igelki bo to jamnik
przeczytałam ,,jajnik"

mojej chyba skok minął - dzisiaj spi i śpi, aż się boje co bedzie w nocy o_O
kaczuszka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 14:54   #2660
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Princesika no roznie czesto dlugo wisi, przysypia a potem znowu je albo odczepia sie a Po minucie znowu szuka piersi. Potrafi tak Przez 45 min szczegolnie w nocy. ..

Marei kapiele codziennie ale w samej wodzie z dodatkiem kilku kropel oliwki. Za to jak byl kikut pepkowy to wcale az nie odpadl tylko mycie pupy.
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 15:34   #2661
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
Princesika jak zje to się przeciąga odbijamy i sobie gadamy
Moja albo placze albo pluje albo robi dziubek. Ja w nia dalej pcham, chyba niepotrzebnie bo mi sie wydaje, ze za malo zjadla

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
Princesika no roznie czesto dlugo wisi, przysypia a potem znowu je albo odczepia sie a Po minucie znowu szuka piersi. Potrafi tak Przez 45 min szczegolnie w nocy. ..

Marei kapiele codziennie ale w samej wodzie z dodatkiem kilku kropel oliwki. Za to jak byl kikut pepkowy to wcale az nie odpadl tylko mycie pupy.
Kurcze to moze moja tez tak chce ja jak widze, ze nie je to ja odczepiam, zeby tak nie ssala bez sensu.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

A gdzie KejtiCe?
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 15:45   #2662
barbaritka84
Rozeznanie
 
Avatar barbaritka84
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
zostawilam malego u tesciowej - bylismy u niej na obiedzie i zasnal tam, nie chcialam go ruszac - jak sie obudzi to beda dzwonic (mieszkaja w tym samym budynku w minute u nich jestem).
powinnam odpoczac a na razie wstawilm pranie i pozbieralam to co bylo rozwieszone zaraz bede segregowac wyprasowac pewnie nie zdaze..

alek ma ciemiaczko wyczuwalne lekko wklesle - pediatra sprawdzal ostatnio i mowil, ze ok..

barbaritka moj klocuszek w miesiac przybral 1800 g - lekarz mowi, ze do rekordow guinessa z nim ... ale je jak smok mlekopij! nie wiem ile bo daje z piersi - no ale caly czas by jadl..

cos, masija jak tam maluszki?


mi do wagi sprzed ciazy zostaly 4 kilo. ale tylek mi sie ewidentnie poszerzyl tzn biodra - w przedciazowe spodnie nijak nie wchodze! od sierpnia mam zamiar wrocic na silownie zobaczymy jak pojdzie, na razie latam w sukienkach ale jesli sie nic nie zmieni bede musiala garderobe wymieniac - bo w wiekszosc bluzek nie wchodze w biuscie a w ogole do karmienia niewygodne, w spodnie tylek nie wchodzi... ojojojo....

kaja ja mialam psa, i po tym jak biedaczek odszedl do psiego nieba to jeszcze przez KILKA LAT znajdowalam klaki...

industria twoja Gosia wymiata z ta waga! 5 tygodni... alek ma 7 tygodni, 5 kg i wydaje mi sie, ze sie zrobil taaaki ciezki


wy juz wszystkie szczepicie, we wloszech okazuje sie, ze sie szczepi pozniej! pytalam i pediatra mi powiedzial, ze pogadamy o tym we wrzesniu jak maly skonczy trzy miesiace...


a w ogole dzisiaj rano znowu bylo wycie, dalam mu kropelki na brzuszek, wlaczylam klimatyzacje, zamotalam go w chuste i tak przespal ponad dwie godziny chuste mam elastyczna ale wlasnie zamowilam tez tkana bawelniano bambusowa. podoba nam sie noszenie!

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

anutka od 21 do 3-4 i potem do rana... uoo ale super spi! zazdroszcze!
alek na razie od 23 do 3-4 potrafi pospac i to jest dlugo... a o 4.30-5 to juz jest dzien dla niego... w dzien jak ma dobry dzien spi dwa-trzy razy po dwie godziny.
Moja mała wazyla 3520 jak się urodziła i w 4 tyg na pierwszej wizycie już 5 kg wazyla i jest tylko na kp
__________________
Jakub 26.11.2002r
Oliwka 19.03.2008r
Julcia 19.06.2015r wkoncu jesteś z nami

Edytowane przez barbaritka84
Czas edycji: 2015-07-29 o 15:46
barbaritka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 15:58   #2663
sylwka321
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwka321
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Hej mamuśki

Dużo zdrówka dla chorowitych maluszków!

Nastraszylyscie mnie z tym ciemiaczkiem od razu sprawdziłam, jest lekko wklęsłe i juz lekki zawał dopiero później doczytalam że tak ma być, uff

Kaja ja mam owczarka niemieckiego długowłosego... Mam tyle włosów w domu że nie pytaj:p codzienne odkurzanie nie pomaga za bardzo :p ale bardziej mnie denerwuje to jego picie na osiem razy i chlapanie po całym mieszkaniu. Nie może się napić raz a porządnie tylko tak na raty... i tak latam za nim z mopem

U nas rytm poszedł gdzieś w cholerę i codziennie jest inaczej :p ostatnio kąpałam ja o 22:30
sylwka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 16:06   #2664
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Barbaritka woow ale przybrała!



Sylwka mamy jeszcze kundelka i ona też gubi sierść ale nie tak jak ten kot! Wkurza mnie to, kładę Lene na kanapę biorę a ona cała w sierści. Jeszcze kanapę mamy ciemnobrązową :/



Btw nie wiecie ile kosztuje tapicerowanie ?
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 16:11   #2665
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
byliśmy na kontroli bioderek- wszystko ok

potem wybraliśmy się do galerii na zakupy- mała pierwszy raz była w sklepie- mam nadzieję, że nie za wcześnie?




co lekarz to opinia- u nas bardzo polecają
brawo za bioderka

my bardzo szybko byliśmy z małą na zakupach. jak po kilku dniach zaczełam wychodzić na spacery, to od razu byłyśmy w sklepie

u nas też lekarze polecają szczepienie na rota.
szczepimy tradycyjnymi na nfz + rota

Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
industria twoja Gosia wymiata z ta waga! 5 tygodni... alek ma 7 tygodni, 5 kg i wydaje mi sie, ze sie zrobil taaaki ciezki

.
eee tam wymiata, pamiętaj że ona sie prawie 4600 urodziła więc dopiero kilogram przybrała od wagi urodzeniowej - czyli w sumie nie jakoś strasznie dużo ( noo 1,300 od wagi po spadku szpitalnym)


moi patałachowaci sąsiedzi z góry sie wyprowadzili do Londynu i dziś wprowadza sie mój brat. ale sie ciesze nie bedzie mi sie nikt obcy pałętał i bede mogła w piżamie po podwórku chodzić
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015

Edytowane przez industria
Czas edycji: 2015-07-29 o 16:13
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 16:21   #2666
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Ja karmie na żądanie. I młody też krótko ssie pierś
do 10 minut maks.

Licząc szpitalny spadek to Franek przybrał 1650 g w cztery i pół tygodnia ��

Edytowane przez Irmusia81
Czas edycji: 2015-07-29 o 16:23
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 16:30   #2667
groszkolino
celebriti
 
Avatar groszkolino
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 972
GG do groszkolino
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

Cytat:
Napisane przez k a j a Pokaż wiadomość
A właśnie, apropo spania. U nas też odeszło jedno karmienie, północne. Teraz je ok 20-21 potem 1-2 i potem ok 5 i wstajemy 8-9. Nie wiem jak tu będzie wstawanie o 7 żeby Blanke zaprowadzic

A co do sierści, rzeczywiście, u nas też długo była, szczególnie w aucie, miała takie krótkie igelki bo to jamnik
U nas to samo, tyle ze od września. Wstajemy miedzy 8 a 10 a tu po 7 trzeba bedzie... I znów po rytmie .

A jak dziewczyny wyglada w dzien rytm u was ? Spacery robicie np ontych samych porach?
W ogóle nie wyobrażam sobie rytmu przy dwójce.
Moja dwa dni juz spi w ogródku w dzien...

Aaa i nie da rady z nią nigdzie wyjsć, raz galerie mocno odchorowala a nawet po wczorajszej wizycie u mamy nie mogła zasnąć.


Cytat:
Napisane przez poldzik Pokaż wiadomość
Dziewczyny kp a wy karmicie na zadanie czy o wyznaczonych porach?
Ja staram sie nie cześciej niż co dwie, aktualnie udaje nam sie co trzy godz.
Nie licząc czasu od 4 rano bo jak juz jest u mnie w łożku to nie wiem co sie dzieje.
__________________
Cytat:
robię dobre naleśniki i parówki.. to moze naleśniki i parówki?!
wiesz co, zaczynam bać się oddychać


groszkolino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 16:36   #2668
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

My nie wychodzimy o tej stałej porze.. Często wychodzimy ok 11-12 a czasami o 14-15.. A w upały po 18..

Dziś nie byłyśmy wogóle, jakoś tak mi się nie chciało ruszyc.
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 16:47   #2669
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

My wychodzimy o 13 lub i czasem przed kąpielą ok 19
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 16:48   #2670
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :)

u nas sa upaly i tak bedzie conajmniej do wrzesnia a moze i to polowy pazdziernika, wiec na razie rozklad dnia jest staly:

rano wstalemy okolo 6-6.30 (tak, tak...) i wychodzimy na taras, karmie go na tarasie, pije kawe, potem go klade troche na macie na tarasie i sobie mojta - tak do 8, max 8.30 bo potem jest juz za goraco. potem zamykamy sie w domu z wlaczona klimatyzacja do 18.30-19 (w miedzyczasie czasem wyskoczymy do tesciow, mieszkaja pietro nizej), po 19 wychodzimy na spacer (czasem dopiero po 20).
w domu kapiel rano zwykle - bo alek po kapieli nie zasypia tylko ladnie sie bawi. jak ma dobry dzien to 2-3 razy spi po poltorej- dwie i pol godziny. i w sumie te drzemki sa dosc regularne okolo 13-15 i 17-19 jak pomysle (np teraz spi po 45minutowym lulaniu )

do spania na noc zwykle kladzie sie tak okolo 22... tz wraca z pracy po 21 ostatnio... a po 22 to ja juz jestem niezywa - i tyle sie widzimy
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 17:31:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.