Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-28, 11:22   #3811
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
Rycyny i cytryny jest po łyżeczce rycyna z maską i innymi olejami daje moim włosom blask a cytryna gładkość
no pewnie jak sie ma przetestowane

Wysłane z Valyrii.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 12:05   #3812
FleurDeCerisier
Raczkowanie
 
Avatar FleurDeCerisier
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 386
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
no pewnie jak sie ma przetestowane

Wysłane z Valyrii.
szkoda, że nie ma jednej skutecznej recepty na piękno wszystkich włosów a tak to zalicza się goodhairdays i kompletne porażki już nie wspominając o majątku wydanym na testowanie wszystkiego co wpadnie nam w oko
__________________
włosomaniaczka od 01.01.2015
FleurDeCerisier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 12:07   #3813
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
szkoda, że nie ma jednej skutecznej recepty na piękno wszystkich włosów a tak to zalicza się goodhairdays i kompletne porażki już nie wspominając o majątku wydanym na testowanie wszystkiego co wpadnie nam w oko
z tym ostatnim sie mega zgadzam patrzac na swoje denko
ale mi sprawia radoche ze znajduje cos co pasuje moim wlosom, a jeszcze fajniej jak sprawdza sie jeszcze u kogos
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 15:21   #3814
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Śniło mi się dziś, że weszłam do jakiegoś sklepu i były przecenione spraye z gliss kura, został ostatni więc szybko go łapłam i sprawdzam do jakich włosów jest zalecany, a tam pisze "do biskupich włosów"

od rana siedzę z rycyną na skalpie i olejem ryżowym na długości, później je wyrypię i będę testować kallosa multivitamin
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 15:30   #3815
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez FleurDeCerisier Pokaż wiadomość
szkoda, że nie ma jednej skutecznej recepty na piękno wszystkich włosów a tak to zalicza się goodhairdays i kompletne porażki już nie wspominając o majątku wydanym na testowanie wszystkiego co wpadnie nam w oko
Niestety zgadzam sie z tym w pelni. Ale na szczescie po kilku latach testow i wydawania majatku , mam juz swoich ulubiencow i produkty, ktore zwyczajnie sie sprawdzaja i sprawiaja, ze coraz czesniej mam ladne wlosy
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 15:32   #3816
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Stosował ktoś odżywkę Isany - odżywkę pielęgnującą włosy od nasady aż po same końce ? Jest to jakaś nowość, wrzucam skład:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Se, Propylene Glycol, Panthenol, Niacinamide, Hydrolyzed Keratin, Citrus Aurantifolia Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Aloe Barbadensis Extract, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Steara_Midopropyl Dimethylamine, Quaternium 87, Glycerin, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Stearyl, Alcohol, Parfum, Limonene, Sodium, Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Citric Acid, Sodium Hydroxide.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 16:18   #3817
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Śniło mi się dziś, że weszłam do jakiegoś sklepu i były przecenione spraye z gliss kura, został ostatni więc szybko go łapłam i sprawdzam do jakich włosów jest zalecany, a tam pisze "do biskupich włosów"
Jakie to biskupie włosy? Takie do schowania pod biskupią czapkę?

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Stosował ktoś odżywkę Isany - odżywkę pielęgnującą włosy od nasady aż po same końce ? Jest to jakaś nowość, wrzucam skład:

Aqua, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Se, Propylene Glycol, Panthenol, Niacinamide, Hydrolyzed Keratin, Citrus Aurantifolia Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Aloe Barbadensis Extract, Behentrimonium Chloride, Isopropyl Alcohol, Steara_Midopropyl Dimethylamine, Quaternium 87, Glycerin, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Stearyl, Alcohol, Parfum, Limonene, Sodium, Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Citric Acid, Sodium Hydroxide.
Moja siostra ją wczoraj kupiła. Za moją namową, bo sama chcę ją wypróbować. Oczywiście siostra się zgodziła, abym ją przetestowała, sama jestem jej ciekawa, bo ma całkiem interesujący skład jak na cenę oraz odżywki Isany.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 16:20   #3818
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52573395]Jakie to biskupie włosy? Takie do schowania pod biskupią czapkę? [/QUOTE]

Tak
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 16:24   #3819
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52573395]Jakie to biskupie włosy? Takie do schowania pod biskupią czapkę?



Moja siostra ją wczoraj kupiła. Za moją namową, bo sama chcę ją wypróbować. Oczywiście siostra się zgodziła, abym ją przetestowała, sama jestem jej ciekawa, bo ma całkiem interesujący skład jak na cenę oraz odżywki Isany. [/QUOTE]

No właśnie mnie też dlatego zaciekawiła. Daj znać jak już użyjesz.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 17:00   #3820
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Śniło mi się dziś, że weszłam do jakiegoś sklepu i były przecenione spraye z gliss kura, został ostatni więc szybko go łapłam i sprawdzam do jakich włosów jest zalecany, a tam pisze "do biskupich włosów"

od rana siedzę z rycyną na skalpie i olejem ryżowym na długości, później je wyrypię i będę testować kallosa multivitamin
Ale zgniłam z tego opisu, cudowne Uwielbiam takie sny, takie 'babskie'

Fajnie pachnie ten Kallos Multivitamin?
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 18:14   #3821
Olizabeth
Raczkowanie
 
Avatar Olizabeth
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 94
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Śniło mi się dziś, że weszłam do jakiegoś sklepu i były przecenione spraye z gliss kura, został ostatni więc szybko go łapłam i sprawdzam do jakich włosów jest zalecany, a tam pisze "do biskupich włosów"

od rana siedzę z rycyną na skalpie i olejem ryżowym na długości, później je wyrypię i będę testować kallosa multivitamin
Mega sen ;-) Haha chyba tylko nam kobietom może się coś takiego przyśnić
Olizabeth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-28, 19:52   #3822
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Mi dzisiaj śniło się, że fryzjerka wczoraj ścięła mnie na krótko i nałożyła farbę jasny blond... O ile ścięcie było ok, tak ta farba była istnym koszmarem


Kupiłam sok z aloesu, w niedzielę będę tworzyć
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 21:21   #3823
Olizabeth
Raczkowanie
 
Avatar Olizabeth
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 94
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Eluvtus ile dodajesz aloesu do maski? Jeszcze nigdy tego nie próbowałam, choć maski z aloesem w składzie mi służą.

Ps. Za dużo myślicie o włosach przed snem :-P
Olizabeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 21:26   #3824
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Olizabeth Pokaż wiadomość
Eluvtus ile dodajesz aloesu do maski? Jeszcze nigdy tego nie próbowałam, choć maski z aloesem w składzie mi służą.

Ps. Za dużo myślicie o włosach przed snem :-P
Ja mam aloes i dodaje do łyżki maski około 10 kropli.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 21:38   #3825
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Olizabeth Pokaż wiadomość
Eluvtus ile dodajesz aloesu do maski? Jeszcze nigdy tego nie próbowałam, choć maski z aloesem w składzie mi służą.

Ps. Za dużo myślicie o włosach przed snem :-P
Z sokiem będę robić pierwszy raz. Zazwyczaj dawałam dwie łyżki balsamu albo żelu dr organic aloe vera, więc soku dodam najmniej łyżkę, a w praktyce zobaczę, jaka będzie konsystencja większą ilością nie będę gardzić.

Mam pytanie - próbowałyście myć włosy kallosami? Czytałam, że do mycia odżywką niby najlepsza jest naturia joanny, ale mam tyle włosów, że jedno opakowanie poszłoby na maks 2 razy, a jestem ciekawa jaka będzie różnica w myciu odżywką przez jakoś 2-3 tyg.


Na wizytę u fryzjera zbierałam się kilka miesięcy, a ostatnio byłam rok temu - miała ta myśl czas aby się wdrążyć w głowę
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.

Edytowane przez Eluvtus
Czas edycji: 2015-08-28 o 21:40
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 22:54   #3826
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Z sokiem będę robić pierwszy raz. Zazwyczaj dawałam dwie łyżki balsamu albo żelu dr organic aloe vera, więc soku dodam najmniej łyżkę, a w praktyce zobaczę, jaka będzie konsystencja większą ilością nie będę gardzić.

Mam pytanie - próbowałyście myć włosy kallosami? Czytałam, że do mycia odżywką niby najlepsza jest naturia joanny, ale mam tyle włosów, że jedno opakowanie poszłoby na maks 2 razy, a jestem ciekawa jaka będzie różnica w myciu odżywką przez jakoś 2-3 tyg.


Na wizytę u fryzjera zbierałam się kilka miesięcy, a ostatnio byłam rok temu - miała ta myśl czas aby się wdrążyć w głowę
Dużo osób do mycia poleca balsamy Mrs. Potters. Według mnie są lepsze od Kallosów. Trzeba spróbować na sobie, ale rzeczywiście są osoby, które używają Kallosow do mycia, bo nie sprawdzają się jako maski.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-28, 22:54   #3827
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ale zgniłam z tego opisu, cudowne Uwielbiam takie sny, takie 'babskie'

Fajnie pachnie ten Kallos Multivitamin?
Cytat:
Napisane przez Olizabeth Pokaż wiadomość
Mega sen ;-) Haha chyba tylko nam kobietom może się coś takiego przyśnić
Jak przypomniałam sobie po południu ten sen to normalnie płakałam ze śmiechu, skąd mi się do cholerci biskupie włosy wzięły

Multivitamin pachnie bosko!!! Tak świeżo i owocowo
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 07:34   #3828
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Mi dzisiaj śniło się, że fryzjerka wczoraj ścięła mnie na krótko i nałożyła farbę jasny blond... O ile ścięcie było ok, tak ta farba była istnym koszmarem
Jakby mi się przyśniło farbowanie na blond, to chyba bym skakała z radości po przebudzeniu, że to jednak był sen.
I tak po wakacjach za często słyszę pytania czy się rozjaśniałam włosy, jak ja tego nie lubię.

Całkiem ciekawa jest ta odżywka Isany-lekka(aż za lekka, bo musiałam jej sporo nałożyć), ładnie pachnie, ale przede wszystkim-włosy są po niej gładkie, sypkie i bardzo lekkie. Myślę, że to fajna proteinówka na wiosnę/lato, poza tym analizując informacje na opakowaniu dochodzę do wniosku, że ona może być przeznaczona dla włosów mieszanych/przetłuszczających się. A teraz jest w promocji za 4 zł, aż żal nie brać i gdyby nie to, że mam trzy odżywki do włosów, to bym po weekendzie potruchtała do Rossmanna po nią.

Wczoraj trochę cytrusowo było na włosach, przed myciem olejek Alterra Oliwa i Limonka(czy jakoś tak), potem mycie, a po myciu ta odżywka Isany na 20 minut.

Ja mam na oku odżywkę Joanny z wrzosem i miętą. Głównie dla zapachu chcę ją wziąć, bo szampon uwielbiam, pięknie pachnie. Ostatnio te odżywki w markecie widziałam po 4 zł i jak nieco zużyję te co mam to ją zakupię i może spróbuję od czasu do czasu myć nią włosy.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 07:39   #3829
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Jak będziecie stosować te odżywki b/s to przyglądajcie się włosom - może wysuszyć.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-29, 08:22   #3830
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Dużo osób do mycia poleca balsamy Mrs. Potters. Według mnie są lepsze od Kallosów. Trzeba spróbować na sobie, ale rzeczywiście są osoby, które używają Kallosow do mycia, bo nie sprawdzają się jako maski.
Muszę spróbować, dziękuje
Jutro spróbuje umyć kallosem, mam ich aktualnie 7, jest co próbować.


Abisans, ja mam naturalnie rudy blond jesienią, latem miodowo-złoty, a po zimie karmelowy. Nie tyle kolor mnie przestraszył co fakt odrostów i przymusu farbowania dalej wybitnie nie chciałoby mi się



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 13:21   #3831
Olizabeth
Raczkowanie
 
Avatar Olizabeth
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 94
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Śniło mi się dziś, że weszłam do jakiegoś sklepu i były przecenione spraye z gliss kura, został ostatni więc szybko go łapłam i sprawdzam do jakich włosów jest zalecany, a tam pisze "do biskupich włosów"

od rana siedzę z rycyną na skalpie i olejem ryżowym na długości, później je wyrypię i będę testować kallosa multivitamin
Jak się sprawdza olej ryżowy ? Dziś się zastanawiałam w sklepie nad nim ,ale wzięłam z pestek winogron .

Muszę w końcu kupić aloes dziś zszaleje z miodem
Olizabeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 16:19   #3832
Darjeeling
Raczkowanie
 
Avatar Darjeeling
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 43
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Postanowiłam dać drugą szansę balsamowi na kwiatowym propolisie Agafii i szczerze go uwielbiam . Dobrze się sprawdza jako pierwsze O; stosowałam go też jako drugie, ale włosy były po wyschnięciu sztywne.

Wczoraj skończyłam Sylveco dla dzieci, jutro denkuję Mixę, a potem startuję z Yves Rocher - mam nadzieję, że nie uczuli mojej atopowej skóry.
Darjeeling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-29, 20:50   #3833
Tasia001
Raczkowanie
 
Avatar Tasia001
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 237
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

W PoloMarkecie od 2.09 promocja na olej lniany, rydzowy i rzepakowy kusi mnie....
__________________
strat: 03-07-2017 BYŁO: 74,1kg JEST: 74,1kg CEL: 62kg
Tasia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 07:48   #3834
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Tasia001 Pokaż wiadomość
W PoloMarkecie od 2.09 promocja na olej lniany, rydzowy i rzepakowy kusi mnie....
Skuś się. Sama nie mogę(bo nie mam Polo Marketu), więc namawiam innych do zakupów(zakupy i zło są na tą samą literę, przypadek?).

Wczoraj zrobiłam maskę przed myciem-miód, rycyna, nafta, oliwa, maska Milii, nałożyłam na wilgotne włosy na godzinę, potem jedno mycie(jeśli lubicie naftę, a nie lubicie jej zmywania to dawajcie ją do masek przed myciem-samą naftę zmywałam w trzech myciach, zaś w postaci maski wystarczy jedno) i wmasowałam na długość odżywkę Garnier Awokado i Masło Karite, zaraz też ją spłukałam(jego debiut w roli odżywki do natychmiastowego spłukania, bo tak to zawsze nakładałam na co najmniej 2o minut). Dzisiaj włosy mam gładkie, nawilżone, sypkie i mięsiste. ^^ Miód jest miodzio dla moich włosów.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 08:27   #3835
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Tasia001 Pokaż wiadomość
W PoloMarkecie od 2.09 promocja na olej lniany, rydzowy i rzepakowy kusi mnie....
Kup ten, który od dawna Cię kusi, żeby wypróbować. Masz okazję kupić taniej to bierz, bo będzie Ci siedzieć to w głowie.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 11:14   #3836
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Ile kosztują te oleje? Też polo nie mam, ale mama ma w swoim mieście.

Mam na głowie maskę z banana, brzoskwini (robiłam smoothie ), jogurtu, miodu, aloesu, cytryny, oleju słonecznikowego i kallosa omega. Będę tak chodzic z godzinę i po myciu nałoże omega + olej sł + timotei.
Ale mocny zapach to ma

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

I dodatkowo - jakby którąś interesowały kosmetyki farmony tutti - są w biedronce. Wcierka jantar też, 8 zł, a Szampon jantar 5.5zł.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 12:18   #3837
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

W stokrotce widzialam bio olej kokosowy za dyszke jak ktoras zainteresowana. Jeszcze mozna kupic spiruline
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 13:05   #3838
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
W stokrotce widzialam bio olej kokosowy za dyszke jak ktoras zainteresowana. Jeszcze mozna kupic spiruline
Ile ml /g ?

Spirulina tania w aptece też

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 14:51   #3839
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
W stokrotce widzialam bio olej kokosowy za dyszke jak ktoras zainteresowana. Jeszcze mozna kupic spiruline
O, takie cuda w lubianej przeze mnie Stokrotce? To jakaś czasowa oferta czy jest to w stałej sprzedaży?
Jak będę do Stokrotki szła po uwielbianą przeze mnie ceramidową maskę Ziai to na pewno skuszę się też na olej kokosowy.

Jestem po podcięciu końcówek i grzywki, och jak mi lekko teraz-grzywka mi sięgała daleko za brodę, teraz jest nieco za brwi, ale da się zaczesać na bok(w prostej wyglądam jak kosmita w hełmie) i jest super. Wcześniej z tą grzywką strasznie się męczyłam-była ciężka, nie dawało jej się ładnie zaczesać na bok, teraz jest luksus.

Siostra mi podcinała i się pytała co ja takiego robię, że mam takie fajne i miękkie włosy.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 15:00   #3840
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz.IV

[1=6007d5c0f676d2f478e53dd b9b0578e19bc7453a_5eb09e8 463afa;52590237]O, takie cuda w lubianej przeze mnie Stokrotce? To jakaś czasowa oferta czy jest to w stałej sprzedaży?
Jak będę do Stokrotki szła po uwielbianą przeze mnie ceramidową maskę Ziai to na pewno skuszę się też na olej kokosowy.

Jestem po podcięciu końcówek i grzywki, och jak mi lekko teraz-grzywka mi sięgała daleko za brodę, teraz jest nieco za brwi, ale da się zaczesać na bok(w prostej wyglądam jak kosmita w hełmie) i jest super. Wcześniej z tą grzywką strasznie się męczyłam-była ciężka, nie dawało jej się ładnie zaczesać na bok, teraz jest luksus.

Siostra mi podcinała i się pytała co ja takiego robię, że mam takie fajne i miękkie włosy. [/QUOTE]
Nawet nie wiem.
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 23:51:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.