Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-17, 20:44   #871
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Hejka,
Melduję tylko że żyjemy 😉
Nadrobiłam wszystko ale nie mam siły pisać..
Od kilku dni boli mnie często podbrzusze. Coś jak na @ ale jednak inaczej. Pewnie jakieś pierońskie zrosty mi się porobiły po cc😞
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 20:49   #872
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
ja tez nie myślałam. dopiero wczoraj wieczorem pokojarzyłam fakty- no i sie sprawdziło.....



tak to wygląda
ale dodatkowo paluszkami jeździ po dole -tam gdzie sie jedynki wyrzynają więc możliwe że dwa naraz idą.... noooo to nocki mam z głowy w najbliższym czasie



taaa, nie wiem czy sie cieszyć czy płakać
No to u nas tak samo





Cytat:
Napisane przez groszkolino Pokaż wiadomość
Ale z Wami to jest . Albo posucha albo produkujecie jak kury jajka






Cytat:
Napisane przez fartuch Pokaż wiadomość
obrałam i pokroiłam w centymetrowe plastry marchewke wrzucilam do malutkiego garnuszka i gotowałam tak 5 minut. potem przerzuciłam do miseczki i dodałam 3 łyzki tej wody od gotowania i zblendowałam. pyszna była zjadlismy na poł z Michałem ugotuj to tej ze słoiczka juz nie tkniesz

Domyslam sie ze jest roznica. sprobowalam marchewki z bobovity i dziekuje




Cytat:
Napisane przez pzs1 Pokaż wiadomość
Cześć Wam, cały dzień dziś zabiegana byłam. Rano sprzątanie przed wizytą rehabilitantki co przy małym, który nie śpi było trudne. Potem rehabilitacja, gotowanie obiadu, spacer i wyprawa do neurologa.

Powiem Wam, że po wizycie mam mieszane uczucia. Bo lekarka stwierdziła, że wzmożonego napięcia nie ma a pediatra i rehabilitantka twierdzą, że on jest spięty. Nie wiem co robić. I lekarka i rehabilitantka pokazały mi jak ćwiczyć z małym i ja po tygodniu reh. widzę różnicę. Zgłupiałam po prostu

Co do mycia kabin prysznicowych to u mnie przy twardej wodzie sprawdza się ten płyn z lidla.

Ja zaczynam się zastanawiać kiedy młodemu rozszerzać dietę ale jakiś mi nie spieszno mimo, że Alek jest na mm
Jesli widzisz roznice to kontynuuj rehabilitacje.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 20:59   #873
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Moja przyjaciółka jest na karaibach i wlasnie oglądam jej zdjecia. Chyba jej nienawidze... :P
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 21:06   #874
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka jest na karaibach i wlasnie oglądam jej zdjecia. Chyba jej nienawidze... :P
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 21:09   #875
sylwka321
Wtajemniczenie
 
Avatar sylwka321
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka jest na karaibach i wlasnie oglądam jej zdjecia. Chyba jej nienawidze... :P
Oooj też bym jej nienawidziła
sylwka321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 21:16   #876
country111
Zakorzenienie
 
Avatar country111
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 183
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Do pobrania moczu u dziewczynek tez sa woreczki lub trzymasz malucha pleckami do twojego brzucha z przygotowanym kubeczkiem i czekasz. Tak mi tlumaczyla doktorka, jeszcze nie probowalam
country111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 21:21   #877
k a j a
Zakorzenienie
 
Avatar k a j a
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 225
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
tez nie wiem jak u dziewczynek pobierają mocz. w szpitalu po porodzie robili Lilce badania i pielęgniarka wzięła ją do pobrania moczu i przywiozła mi ją po minucie, że już pobrany :O









może neurolog nic nie zauważył bo jest już duża poprawa? skoro sama widzisz różnicę to ja bym kontynuowała ćwiczenia





dokładnie. Siostra tż pracowała w tej branży i mówiła, że co do jakości jedzenia ze słoiczków możemy być spokojni, nie trzeba się bać, mają bardzo restrykcyjne wymogi.
kilka lat temu była afera że któraś firma (nie pamiętam która) dodawała MOM i w ten sposób spowodowała spadek zaufania ludzi również do innych firm, niesłusznie bo produkują jedzonko zgodnie z wymogami

Wiem ze w tych sloiczkach dla większych dzieci jest mom..

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka jest na karaibach i wlasnie oglądam jej zdjecia. Chyba jej nienawidze... :P
Omg..
Ja swojej też nie. W zimę była w tajlandii i wstawiala foty..
__________________


Lena
k a j a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-17, 22:11   #878
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Hejka,

Melduję tylko że żyjemy

Nadrobiłam wszystko ale nie mam siły pisać..

Od kilku dni boli mnie często podbrzusze. Coś jak na @ ale jednak inaczej. Pewnie jakieś pierońskie zrosty mi się porobiły po cc
Bądź dobrej myśli, moze to jednak @...

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka jest na karaibach i wlasnie oglądam jej zdjecia. Chyba jej nienawidze... :P
Nie znam jej a tez nienawidzę

Nie zrobiłam Tztowi nic do żarcia na jutro do pracy Kapalam małego bo on se jechał na spota, wiec nie bede zapierdalala za dwie osoby



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 22:16   #879
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Haha doświadczamy tego codziennie jak mały wkłada sobie rączki do buzi
U nas to samo.... czasem to wręcz mam wrażenie że mi rzygnie, ale pcha te paluchy dalej

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka jest na karaibach i wlasnie oglądam jej zdjecia. Chyba jej nienawidze... :P


Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Bądź dobrej myśli, moze to jednak @...



Nie znam jej a tez nienawidzę

Nie zrobiłam Tztowi nic do żarcia na jutro do pracy Kapalam małego bo on se jechał na spota, wiec nie bede zapierdalala za dwie osoby



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
I prawidłowo

Kurde, były dzisiaj seksy przed treningiem, tak jak zwykle na skakance muszę robić przerwy bo mi brakuje oddechu tak dzisiaj przeskakałam ciurkiem 18 minut bez przerwy tak mi dodało powera a wszystko przez to że skończyły mi się normalne gacie, założyłam stringi i przysnęłam z podwiniętą spódnicą
Ale gumki poszły w ruch więc sorry nie otwieram czerwcówek 2016
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-17, 23:21   #880
kika1989wroc
Rozeznanie
 
Avatar kika1989wroc
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 771
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez groszkolino Pokaż wiadomość
A przy BLW to dziecko sie nie zadławi ?

Mnie sie nie spieszy zvrozszezaniem choć juz niestety tylko mm i pewnie będę musiała. Ale jak wierzyć " wskazówkom " ze dziecko jest gotowe gdy wodzi wzrokiem za jedzeniem to moje jest juz gotowe jakby mogła to by wyrwała mi chleb z reki
Mój też ma ochotę zabrać mi kanapkę jak jem ma wtedy taki fajny wyraz twarzy
Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka jest na karaibach i wlasnie oglądam jej zdjecia. Chyba jej nienawidze...
Ja tez chce na Karaiby
Cytat:
Napisane przez country111 Pokaż wiadomość
Do pobrania moczu u dziewczynek tez sa woreczki lub trzymasz malucha pleckami do twojego brzucha z przygotowanym kubeczkiem i czekasz. Tak mi tlumaczyla doktorka, jeszcze nie probowalam
Ciekawe ile można tak czekać
Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Bądź dobrej myśli, moze to jednak @...



Nie znam jej a tez nienawidzę

Nie zrobiłam Tztowi nic do żarcia na jutro do pracy Kapalam małego bo on se jechał na spota, wiec nie bede zapierdalala za dwie osoby



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Prawidłowo

Nadrobilam od wczoraj was gonie i było bardzo ciężko nadążyć

My o spacerowe jeszcze nie myślimy dodatkowej bo skorzystamy z tej co mamy. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z teutoni.
Nie przeczytałam jeszcze nic o rozszerzeniu ale chciałabym zacząć 5 lub 6 miesiąc. I tez to raczej będą słoiczków bo tam warzywa muszą spełniać normy dla niemowląt

Fartuch ja też miałam problem z kamieniem i teraz każdy po prysznicu ściąga wodę z kabiny taką sciagaczką do szyb i jest super. W weekend tylko płynem do szyb myje i problem zniknął.

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
haha wcale nie od lodzików wbrew pozorom. mała była w nocy marudna i mało spałam- ot proza życia :



niestety nie celebrowałam środy



to są dobre nosidła. na domowa tv też były opisane że spoko
http://allegro.pl/listing/listing.ph...4-bab-1-5-0907
uważam że cena jest ok


poszliśmy z małą na spacer. jak wychodziliśy wszystko było ok aż nagle w wózku dostała ataku i na syrenie jechaliśmy. pierwszy raz w życiu mi w wózku ryczała....naprawde to chyba te zęby....
Te nosidlo nawet fajnie wygląda ale od 6 miesiąca dopiero jest niestety. Juz sama nie wiem czy kupić bo w zimę raczej go nosić nie będę a takie roczne cz 9 miesięczne dziecko nadal się w taki sposób nosi ? Bo pewnie już trochę dzieci ważyć będą wówczas
__________________
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy :
- cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajęty i domagać się ze wszystkich sił, tego czego pragnie
kika1989wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 04:11   #881
country111
Zakorzenienie
 
Avatar country111
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3 183
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez kika1989wroc Pokaż wiadomość
Mój też ma ochotę zabrać mi kanapkę jak jem ma wtedy taki fajny wyraz twarzy

Ja tez chce na Karaiby

Ciekawe ile można tak czekać

Prawidłowo

Nadrobilam od wczoraj was gonie i było bardzo ciężko nadążyć

My o spacerowe jeszcze nie myślimy dodatkowej bo skorzystamy z tej co mamy. Ogólnie jesteśmy zadowoleni z teutoni.
Nie przeczytałam jeszcze nic o rozszerzeniu ale chciałabym zacząć 5 lub 6 miesiąc. I tez to raczej będą słoiczków bo tam warzywa muszą spełniać normy dla niemowląt

Fartuch ja też miałam problem z kamieniem i teraz każdy po prysznicu ściąga wodę z kabiny taką sciagaczką do szyb i jest super. W weekend tylko płynem do szyb myje i problem zniknął.

---------- Dopisano o 00:21 ---------- Poprzedni post napisano o 00:02 ----------


Te nosidlo nawet fajnie wygląda ale od 6 miesiąca dopiero jest niestety. Juz sama nie wiem czy kupić bo w zimę raczej go nosić nie będę a takie roczne cz 9 miesięczne dziecko nadal się w taki sposób nosi ? Bo pewnie już trochę dzieci ważyć będą wówczas
Ponoc niedlugo, mowila 10-15min ale ja wczoraj bylam na spacerze z 2h wracam a pielucha sucha, tyle ze upal straszny
country111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-18, 05:46   #882
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

hej, nadrobilam Was mmala zasnela o 21 i wstala o 5, pewnie spala by dluzej ale nie lubie jak steka zjadla i juzm zasypia.a ja ide sie ogarnac, na 9ta mamy szczepienie..nawet TZ zaoferowal sie ze wroci szybciej z pracy zeby pomoc mi przy malej ale dam sobie rade...
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 05:59   #883
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Haha doświadczamy tego codziennie jak mały wkłada sobie rączki do buzi
A ja jak próbuje dać mu coś chłodnego do picia







Dziś Wojtek zlitowal się nad matka i dał pospac do 6! To znaczy oczywiście obudził się o 5, ale raczył usnac jeszcze na godzinę.

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Cytat:
Napisane przez country111 Pokaż wiadomość
Do pobrania moczu u dziewczynek tez sa woreczki lub trzymasz malucha pleckami do twojego brzucha z przygotowanym kubeczkiem i czekasz. Tak mi tlumaczyla doktorka, jeszcze nie probowalam
Ta druga opcja może trwać i trwać e jeszcze jak się nie uda złapać to w ogóle
Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Bądź dobrej myśli, moze to jednak @...



Nie znam jej a tez nienawidzę

Nie zrobiłam Tztowi nic do żarcia na jutro do pracy Kapalam małego bo on se jechał na spota, wiec nie bede zapierdalala za dwie osoby



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Co się dzieje z Twoim Tz?? Jestem szoku! Zawsze był taki kochany.
Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
U nas to samo.... czasem to wręcz mam wrażenie że mi rzygnie, ale pcha te paluchy dalej







I prawidłowo

Kurde, były dzisiaj seksy przed treningiem, tak jak zwykle na skakance muszę robić przerwy bo mi brakuje oddechu tak dzisiaj przeskakałam ciurkiem 18 minut bez przerwy tak mi dodało powera a wszystko przez to że skończyły mi się normalne gacie, założyłam stringi i przysnęłam z podwiniętą spódnicą
Ale gumki poszły w ruch więc sorry nie otwieram czerwcówek 2016



Mój Tz wczoraj zastanawiał się jaki dźwięk wydawało by moje skrzypiace szpitalne łóżko podczas seksow..
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 06:24   #884
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Kejti zawsze jak porównywałam innych mężów do swojego to uważałam, że mam największy skarb na świecie, no ideał - przez ponad 5 lat poklocililismy sie RAZ! zawsze siadaliśmy i rozmawialiśmy, zawsze bylismy dla siebie najważniejsi. Ale prawda jest taka, że jego nigdy nie było w domu i mi nigdy to nie przeszkadzało, nawet czasem wręcz pasowało bo to sobie w spokoju posprzątałam, to maseczkę sobie zrobiłam, to serial obejrzałam - do teraz było ok. Bo pewnie, że poradziłabym sobie sama ale jak widze jak wam Tzci pomagają to ja tez bym tak chciała. A on nie jest tego zwyczajny, wiec to dla niego szok i najgorsza kara jak ma byc w domu. No a ja zawsze taka głupia, perfekcyjna pani domu, mieszkanie wysprzątane, obiadek gotowy, jedzenie do pracy przygotowane tylko wsadzić do mikrofalówki. I uj, chciałabym w zamian tylko zeby czasem posiedział w domu z nami. Ale nic powiedzieć nie moge bo raz ze pacjenci a z tego najwieksza kasa, dwa ze siłownia i rolki a wtedy slysze ze on ma hashimoto i musi ćwiczyć bo inaczej jest gruby, a wczoraj jechał na spota BMW to mimo ze obiecał ze bedzie jeździł na co drugi to "bo auto trzeba podpiąć pod komputer". No to co miałam powiedZiec- zostań ? Mówiłam ze bym chciała by zajal sie Konradem ale on wtedy chce go pakować do auta i zabierać ze sobą. Jak K juz wczoraj płakał ze zmęczenia bo chciał iść spac.. Także duzo mojej winy w tym jest... Widziały gały co brały i jeszcze mi to pasowało...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Doczytalam o seksach na szpitalnym łóżku Zależy jaki szpital, w moim łóżko trzeszczało nawet przy otwieraniu oczu
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 06:49   #885
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Princesika Pokaż wiadomość
Ja tez w planie blw po 6 miesiacu. Planujesz dalej kp?
Tak! Do oporu tzn az nam sie odechce. .. nie mam zahamowan co do kp dwuletniego dziecka np: )
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 06:50   #886
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cze.....
Jestem taka oslabiona ze masakra. ☠☠☠☠☠☠☠e, odstawiam te tablety...ciagle ze mnie leci, od 25 sierpnia.... :wmur: juz nawet nie chce wiedziec jk wyglada moja anemia.....

Szuuu, a moze pozwol kiedys tż zabrac gdzies ze sobą Konradka skoro tak chce. I oczywiscie nie po nocy przekona sie jak to jest
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 06:51   #887
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
Cze.....
Jestem taka oslabiona ze masakra. ☠☠☠☠☠☠☠e, odstawiam te tablety...ciagle ze mnie leci, od 25 sierpnia.... :wmur: juz nawet nie chce wiedziec jk wyglada moja anemia.....

Szuuu, a moze pozwol kiedys tż zabrac gdzies ze sobą Konradka skoro tak chce. I oczywiscie nie po nocy przekona sie jak to jest
O boze swiety odstaw te tablety koniecznie.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 06:58   #888
mycha_818
Zadomowienie
 
Avatar mycha_818
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 371
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
Cze.....
Jestem taka oslabiona ze masakra. ☠☠☠☠☠☠☠e, odstawiam te tablety...ciagle ze mnie leci, od 25 sierpnia.... :wmur: juz nawet nie chce wiedziec jk wyglada moja anemia.....

Szuuu, a moze pozwol kiedys tż zabrac gdzies ze sobą Konradka skoro tak chce. I oczywiscie nie po nocy przekona sie jak to jest
Też mam cały czas okres. Od 23 sierpnia ;-) Ale teraz to już chyba krwawienie z odstawienia tabletek wiec jak zacznę brać nowy opakowanie to myślę że przestanie ze nie lecieć ;-)

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:55 ----------

Szuuu teraz musisz walczyć z tż o zmianę priorytetów. Skoro zawsze mogliście porozmawiać itd to teraz też musicie. Tylko i wyłącznie rozmowa i mówienie o swoich potrzebach może zmienić tę sytuację. Sam się niczego nie domyśli ;-)
mycha_818 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 07:00   #889
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Tez ze mnie lecialo jak wlozylam implant ale przeszlo wasze dzieciaki tez takie rozgadane sa o 5 rano?? Mala godzine gadala I w koncu zasnela w naszym lozku 🐱 tylko ze za godzine musze ja budzic zeby ja ubrac... jutro albo dzis bedziemy testowac kolko do kapieli
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-18, 07:02   #890
Cos_
Zakorzenienie
 
Avatar Cos_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 8 766
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Szuu moze powiedz mu ze owszem moze zabrac Konradka ale na spacer czy cos a nie wsadzic do auta i jechac do kolegow. Niestety teraz musi przewartosciowac troche swoje zycie juz nie jestescie tylko wy odpowiedzialni sami za siebie tylko jestescie jeszcze odpowiedzialni za Konrada. I ty nie mozesz tak poprostu wyjsc,czy cos innego.
__________________
Kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=905036
Cos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 07:12   #891
201710041131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 262
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Wiem dziewczyny Dzisiaj z nim chyba pogadam tak od serca... Mam juz dość zgrywania bohatera. Szkoda mi tz, bo duzo pracuje ale ja tez bym chciała czasem miec chwile dla siebie. Ostatnio chciałam poprasować, poprosiłam tz aby zajął sie małym, przygotowałam sobie iPada bo mam taki rytuał ze oglądam filmiki na yt podczas prasowania no a ten włączył na pełna ☠☠☠☠e Pingwiny z Madagaskaru (na które mam alergie) i ot zajmowanie sie dzieckiem. Wyniosłam sie do małego i powiedziałam mu ze mam swoje rytuały, ze to jedyny czas kiedy moge pooglądać yt to nie mógł zrozumieć o co mi chodzi. Ze jak chce to on poprasuję a ja moge ogladac yt. Tak, zajmując sie dzieckiem Dzisiaj mu powiem wszystko ale boje sie ze bedZir sie czuł osaczony, ze nie dość ze urabia sie po łokcie to jeszcze po pracy nie moze sie wyluzować... Ja będąc w ciazy wiedziałam ze tak bedzie, tylko nie wiedziałam ze mi tak ciezko bedzie samej z dzieckiem...

Matko Infustria nie bierz tego bo sie wykrwawisz!!! Najlepiej zadzwoń do gina i umów sie na wizytę! I badania krwi zrób bo nie ma żartów !!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
201710041131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 07:38   #892
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość

Matko Infustria nie bierz tego bo sie wykrwawisz!!! Najlepiej zadzwoń do gina i umów sie na wizytę! I badania krwi zrób bo nie ma żartów !!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Noo gadalam wczoraj z tą moją Agą o tym. Powiedziala zeby odstawic, dac sobie miesiac przerwy zeby organizm odetchnąl i po nastepnym okresie zdecydujemy co dalej. Ona chce mi jakiegos ringa załozyc :P
A ze zostal mi tardyferonik z ciazy to mam sobie brac co drugi dzien po jednej i za kilka dni jak minie krwawienie to zrobic badania

Wczoraj juz nie bralam tablet i dzis mam duzo silniejsze krwawienie, mozliwe ze tak szybko bylby okres z odstawienia?
__________________
Małgosia.. 22. 06. 2015
industria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:09   #893
kaczuszka1986
Zadomowienie
 
Avatar kaczuszka1986
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Lublin/Radzyń Podlaski
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Masija ją miałam wczoraj pierś że szpinakiem w śmietanie a dziś się robi pierś z suszonymi pomidorami w sosie smietanowym z serkiem pleśni owym





Fartuch u mnie TŻ myje kabinę octem i piękne mu schodzi. Bierze octu na gabeczke i myje i zostawia na 15min a potem splukuje wodą. Potem myje płynem di mycia szyb
Ooooo muszę wypróbować!!
Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
ja wlasnie czekam na ksiazke o rozszerzaniu diety maluchom, ktoras z WAS wrzucila tu pdf
Hmm po polsku czy wersja ang?

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Bądź dobrej myśli, moze to jednak @...



Nie znam jej a tez nienawidzę

Nie zrobiłam Tztowi nic do żarcia na jutro do pracy Kapalam małego bo on se jechał na spota, wiec nie bede zapierdalala za dwie osoby



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
Cze.....
Jestem taka oslabiona ze masakra. ☠☠☠☠☠☠☠e, odstawiam te tablety...ciagle ze mnie leci, od 25 sierpnia.... :wmur: juz nawet nie chce wiedziec jk wyglada moja anemia.....

Szuuu, a moze pozwol kiedys tż zabrac gdzies ze sobą Konradka skoro tak chce. I oczywiscie nie po nocy przekona sie jak to jest
Ja dopóki nie odstawiłam to krwawilam...

Cytat:
Napisane przez industria Pokaż wiadomość
Noo gadalam wczoraj z tą moją Agą o tym. Powiedziala zeby odstawic, dac sobie miesiac przerwy zeby organizm odetchnąl i po nastepnym okresie zdecydujemy co dalej. Ona chce mi jakiegos ringa załozyc
A ze zostal mi tardyferonik z ciazy to mam sobie brac co drugi dzien po jednej i za kilka dni jak minie krwawienie to zrobic badania

Wczoraj juz nie bralam tablet i dzis mam duzo silniejsze krwawienie, mozliwe ze tak szybko bylby okres z odstawienia?
Hm po odstawieniu jeszcze z tydzień ze mnie leciało...

Ja☠☠☠ieee że 2h Was nadrabiałam...
Wczoraj rano z małą na uczelni brałam wpisy- oczywiście wszędzie bez kolejek później do Radzynia na paznokcie... Dodam że odleglosc w jedną stronę to 80km a jechałam z nią zupełnie sama, w jedną i w drugą stronę sobie spała mała awaria byla.na uczelni bo zesrala się a torbę zostawiłam w samochodzie bo przecież tylko na chwilę.. dzisiaj uzupełnienie rzęs, spowiedź i masa sprzątania.. No i zaczynam się stresować jutrzejszym dniem...
Wczoraj od TZ jeszcze dostałam piękną różę
kaczuszka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:11   #894
Domincia_1987
Zadomowienie
 
Avatar Domincia_1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 642
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Bondolino


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A to jest taki ergonomik z prawdziwego zdarzenia? Bo docelowo chciala bym tule, ale nie wywale tyle kasy na poczatek jak sie okaże, że ksiezniczka nie bedzie w tym siedziec.

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
Fartuch są takie specjalne mleczka i płyny do mycia kabin. próbowałaś?





Dziewczyny o taki namiot mi kiedyś chodziło. fajny nie?
Superowe

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Kejti zawsze jak porównywałam innych mężów do swojego to uważałam, że mam największy skarb na świecie, no ideał - przez ponad 5 lat poklocililismy sie RAZ! zawsze siadaliśmy i rozmawialiśmy, zawsze bylismy dla siebie najważniejsi. Ale prawda jest taka, że jego nigdy nie było w domu i mi nigdy to nie przeszkadzało, nawet czasem wręcz pasowało bo to sobie w spokoju posprzątałam, to maseczkę sobie zrobiłam, to serial obejrzałam - do teraz było ok. Bo pewnie, że poradziłabym sobie sama ale jak widze jak wam Tzci pomagają to ja tez bym tak chciała. A on nie jest tego zwyczajny, wiec to dla niego szok i najgorsza kara jak ma byc w domu. No a ja zawsze taka głupia, perfekcyjna pani domu, mieszkanie wysprzątane, obiadek gotowy, jedzenie do pracy przygotowane tylko wsadzić do mikrofalówki. I uj, chciałabym w zamian tylko zeby czasem posiedział w domu z nami. Ale nic powiedzieć nie moge bo raz ze pacjenci a z tego najwieksza kasa, dwa ze siłownia i rolki a wtedy slysze ze on ma hashimoto i musi ćwiczyć bo inaczej jest gruby, a wczoraj jechał na spota BMW to mimo ze obiecał ze bedzie jeździł na co drugi to "bo auto trzeba podpiąć pod komputer". No to co miałam powiedZiec- zostań ? Mówiłam ze bym chciała by zajal sie Konradem ale on wtedy chce go pakować do auta i zabierać ze sobą. Jak K juz wczoraj płakał ze zmęczenia bo chciał iść spac.. Także duzo mojej winy w tym jest... Widziały gały co brały i jeszcze mi to pasowało...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Doczytalam o seksach na szpitalnym łóżku Zależy jaki szpital, w moim łóżko trzeszczało nawet przy otwieraniu oczu
Kochana a ja bym na Twoim miejscu napisala sms Tz żeby dzisiejszy wieczor zarezerwował dla nas, przygotowała dobra kolacje i pogadała tak mega szczerze z tż. Mi się wydaje, że każdy powienien przedstawic swoj punkt widzenia i trzeba to wyśrodkowac. Tylko na spokojnie bo jesli Tyle czasu miał taka mega swobode to rzeczywiście może poczuć się osaczony, ale powinien zrozumieć, że bycie z dzieckiem codziennie non stop tez jest cięzka pracą. Ja sama sobie będac w ciąży nie zdawałam sprawy z tego jakie to może być ciężkie, szczególnie jak się ma tak wymagające dziecko. Na pewno tż jak by czasem zabrał małego na spacer to by sobie też świetnie poradził, ale też jest tak jak napisała cos trzeba przewartościować pewen rzeczy.


U nas to jest znowu tak, że my cały czas jestesmy ciagle we trojke, oczywiscie pomijajac czas tz jaki spedza w pracy. Kiedyś tak nie było bo on chodził na siłke i swoje ukochane mecze a ja na zumbe i do kosmetyczki a teraz to wszystko gdzies zanikło i każde z nas zrezygnowało ze wszystkiego, co moim zdaniem też jest lekko chore. Akurat wczoraj powiedziałam do tz, że czas to zmienic i bedziemy na zmiane chodzić - w okreslone dni on na silke a w inne ja na fitness.


Szuu Ty też jak kazdy z nas potrzebujesz chwili luzu i niekoniecznie przy prasowaniu i tż też to powinien zrozumiec. Na pewno sie dogadacie i bedzie dobrze
__________________
OD KIEDY CIE POZNAŁAM ROZPOCZĄŁ SIĘ NAPIĘKNIEJSZY RODZIAŁ MOJEGO ŻYCIA



Jedna z wielu
Wierzaca mimo wszystko w swoja siłe
Czasem walczy ze wspomnieniami
Chce zyć tym szcześciem, które teraz ma
Domincia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:17   #895
kaczuszka1986
Zadomowienie
 
Avatar kaczuszka1986
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Lublin/Radzyń Podlaski
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

A i zamowilismy wczoraj paletę mleka hipp

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------


Jeszcze się paznokciami pochwalę
kaczuszka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:24   #896
poldzik
Zadomowienie
 
Avatar poldzik
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Sycylia
Wiadomości: 1 746
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez szuuu Pokaż wiadomość
Kejti zawsze jak porównywałam innych mężów do swojego to uważałam, że mam największy skarb na świecie, no ideał - przez ponad 5 lat poklocililismy sie RAZ! zawsze siadaliśmy i rozmawialiśmy, zawsze bylismy dla siebie najważniejsi. Ale prawda jest taka, że jego nigdy nie było w domu i mi nigdy to nie przeszkadzało, nawet czasem wręcz pasowało bo to sobie w spokoju posprzątałam, to maseczkę sobie zrobiłam, to serial obejrzałam - do teraz było ok. Bo pewnie, że poradziłabym sobie sama ale jak widze jak wam Tzci pomagają to ja tez bym tak chciała. A on nie jest tego zwyczajny, wiec to dla niego szok i najgorsza kara jak ma byc w domu. No a ja zawsze taka głupia, perfekcyjna pani domu, mieszkanie wysprzątane, obiadek gotowy, jedzenie do pracy przygotowane tylko wsadzić do mikrofalówki. I uj, chciałabym w zamian tylko zeby czasem posiedział w domu z nami. Ale nic powiedzieć nie moge bo raz ze pacjenci a z tego najwieksza kasa, dwa ze siłownia i rolki a wtedy slysze ze on ma hashimoto i musi ćwiczyć bo inaczej jest gruby, a wczoraj jechał na spota BMW to mimo ze obiecał ze bedzie jeździł na co drugi to "bo auto trzeba podpiąć pod komputer". No to co miałam powiedZiec- zostań ? Mówiłam ze bym chciała by zajal sie Konradem ale on wtedy chce go pakować do auta i zabierać ze sobą. Jak K juz wczoraj płakał ze zmęczenia bo chciał iść spac.. Także duzo mojej winy w tym jest... Widziały gały co brały i jeszcze mi to pasowało...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Doczytalam o seksach na szpitalnym łóżku Zależy jaki szpital, w moim łóżko trzeszczało nawet przy otwieraniu oczu
Z moim tztem mam identycznie! I tez zawsze byl taki i mi pasowalo a teraz zonk.
poldzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:33   #897
groszkolino
celebriti
 
Avatar groszkolino
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 972
GG do groszkolino
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Kaczuszka. a Ty nie kp ?

Szu mi tez sie wydaje, ze albo pogadajcie otwarcie albo daj mi Konrada niech sie przekona.
Ja jestem sama z dziećmi od 3 dni i mowię, ze nie jest najgorzej ale chyba trochę podkoloryzuje bo zauważyłam ze facet działa 0-1 acha radzi sobie to niech sobie radzi.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Pierożek Ty obeznNa jesteś powiedz mi czy mogę juz spróbować młoda wsadzić do tego mojego cybexa. To jest cybex 2go
__________________
Cytat:
robię dobre naleśniki i parówki.. to moze naleśniki i parówki?!
wiesz co, zaczynam bać się oddychać


groszkolino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:44   #898
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Hejka,
Melduję tylko że żyjemy 😉
Nadrobiłam wszystko ale nie mam siły pisać..
Od kilku dni boli mnie często podbrzusze. Coś jak na @ ale jednak inaczej. Pewnie jakieś pierońskie zrosty mi się porobiły po cc😞
Nie strasz, bo mnie tak 3tyg bolało, aż ibuprom musiałam wziąć... gin mówił, że to od ćwiczeń mięśni dna miednicy
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:46   #899
kaczuszka1986
Zadomowienie
 
Avatar kaczuszka1986
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Lublin/Radzyń Podlaski
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez groszkolino Pokaż wiadomość
Kaczuszka. a Ty nie kp ?

Szu mi tez sie wydaje, ze albo pogadajcie otwarcie albo daj mi Konrada niech sie przekona.
Ja jestem sama z dziećmi od 3 dni i mowię, ze nie jest najgorzej ale chyba trochę podkoloryzuje bo zauważyłam ze facet działa 0-1 acha radzi sobie to niech sobie radzi.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

Pierożek Ty obeznNa jesteś powiedz mi czy mogę juz spróbować młoda wsadzić do tego mojego cybexa. To jest cybex 2go
Mała się nie mająca cycem... Zje butlę i cisza.. w nocy cyc i między butelkami, póki co dostaje dwie butle
kaczuszka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-18, 08:48   #900
barbaritka84
Rozeznanie
 
Avatar barbaritka84
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 539
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015! :) cz. 3

Cytat:
Napisane przez kaczuszka1986 Pokaż wiadomość
a i zamowilismy wczoraj paletę mleka hipp

---------- dopisano o 09:17 ---------- poprzedni post napisano o 09:15 ----------


jeszcze się paznokciami pochwalę
cudo...
__________________
Jakub 26.11.2002r
Oliwka 19.03.2008r
Julcia 19.06.2015r wkoncu jesteś z nami
barbaritka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-15 15:52:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.