❤ Czerwcówki 2019 cz. 3 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-27, 22:07   #3151
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Albo jakby pyskował to przed przyjściem kumpli taki ołtarzyk ze zdjęć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a mam takiego bodziaka slodkiego w kwiatki 🤣
Mojej kolezanki "tesciowa" na swieta przywiesila na choinkę ozdoby ktore za dzieciaka robił jej syn ( aktualnie chlop 34 lata)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-27, 22:21   #3152
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
Ja wlasnie po prenatalnych, Pani zobaczyła moj brzuch i mówi „o mały brzuch to pewnie duże dziecko”. 1600g, wszystko okej, kazała kontrolować bo jest w dalszym ciagu 2 tygodnie większy.

Byłam tez sprawdzić szyjkę, tak jak myślałam znowu rozwarta, troche miękka Załącznik 7670058wiec musze sie oszczędzać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie, 1700g, pozycja nadal dobra.

A co do zauważenia, moja kuzynka ukrywała przed wszystkimi ciążę do 8 miesiąca. Serio nie było widać, jest osobą grubszą i nikt już nie zauważył ciut większego brzucha i każdy był w szoku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

A tak w ogóle to dzisiaj 27 marca, mam równe 2 miesiące do terminu porodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziewczyny gratulacje, aż miło czytać tak dobre wieści z wizyt! oby tylko takie pojawiały się tu już do końca

Konkretną wagę mają już wasze "maluchy"

Pamiętam, jeszcze niedawno porównywałam wagę Kluska do kostki masła a tu już 1,5 torebki cukru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Mnie tż przyniósł 4 wielkie kartony ciuchów po córce i powiem Wam, że 3 spakowałam z powrotem. Wydawało mi się, że kupowałam jej tyle rzeczy w neutralnych kolorach, a tu d... blada, a raczej bladoróżowa Dobrze, że wszystkie apteczne rzeczy już zamówiłam, bo zestresowałabym się, że nie mam nic. Muszę dokupić sporą ilość ciuszków, coby się synu nie obraził, gdy zobaczy siebie w różu za kilka ładnych lat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------




Osobiście żałuję bardzo, bo uwielbiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja miałam dużo neutralnych ubranek po córce ale wszystkie dałam siostrze męża jak rodziła synka rok temu. Teraz ubranka już do nas wróciły, plus dodatkowo to co siostra sama kupiła.

Więc w kartonach po córce zostały tak jak się spodziewałam same falbanki, groszki, króliczki, róż itp
W ogóle stwierdziłam że o ile dziewczynkę łatwo ubrać w ubranka po chłopcu tak odwrotnie już ciężko. Bo wystarczy że na zwyklym bodziaku jest motylek czy kwiatek i już dziwnie facet w tym wygląda. A dziewczynce nie przeszkadza samolot czy traktor na bluzce

Na szczęście większość ubranek po córce już udało mi się sprzedać całkiem korzystnie. To co zostało wystawię chyba jako pakę za grosze bo już chce się tego pozbyć. Bardziej mi potrzebne miejsce i przestrzeń
Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Przypominam sobie Grę o Tron (na HBO 3 puszczają codziennie po dwa odcinki), krzesło i jadę, tak to za nic bym nic nie wyprasowała





Mój Synu tak samo leży


Za to zdziwiłaś mnie z immunoglobuliną- też mam rh- a TŻ rh+, a mój lekarz prowadzący na pytanie czy robić badanie przeciwciał, to stwierdził tylko "zalecana profilaktyka, nic nie wnosząca" przeciwciał nie mam (zbadałam), to i zastrzyku stwierdził że nie trzeba... po porodzie tylko dostanę.


Lekarz bardzo dobry, kompetentny, pracuje w szpitalu gdzie chcę rodzić







A jest jeszcze ta promocja w Rossmanie przecież- chyba do zakupów po 32 tc dostaje się tą małą paczkę za grosza





Ale pięknie to brzmi





Oo, zbliżamy się do 2 kg





Mój się musiał przestać bać tatusia ale tak często próbowaliśmy, że się przyzwyczaił i teraz się nie chowa jak usłyszy TŻ





A Tobie do bliźniaków nie przydadzą się te najmniejsze pampersy? Te w rozmiarze "0"? Z tego co mówili znajomi z bliźniakami, to tylko pampers ma takie małe...





W rossmanie jest promocja- jak kupicie te rossmanowe w pudełku, to drugie pudełko jest za 50%- bardzo wygodne rozwiązanie, bo się nie psuje zamknięcie chusteczek, nie wysychają i łatwo się je wyjmuje.


Powinno działać z chusteczkami innych firm, więc do szpitala można wyciągnąć te rosmmanowe a włożyć docelowe i używać w domu



https://www.rossmann.pl/Produkt/Chus...zt,196100,8479







A to jest jakaś korelacja między wielkością brzucha a dziecka?





A jaki tardyferon macie? Bo podobno delikatniejszy dla żołądka jest Tardyferon-Fol
Też sobie myślę że to nie jest konieczność skoro w pierwszej ciąży nie miałam i wszystko było ok. Ale skoro teraz wymaga to ode mnie spędzenia tylko kilku godzin w szpitalu i otrzymania jednego zastrzyku to czemu nie skorzystać, tym bardziej że to najbardziej zalecana profilaktyka.
Badania na przeciwciała zrobiłam wczoraj ale jeszcze nie miałam kiedy wyniku odebrać


Co do Rossmana to z racji że mam już w profilu że jestem rodzicem to nie mogę dodać kolejnej ciąży . Be sensu ale aplikacja nie daje takiej opcji. Dopiero po porodzie mogę dodać drugie dziecko i wtedy odebrać gratisowe pampersy. Z tym że jest na to tylko miesiąc więc muszę pamiętać bo szkoda byłoby przegapić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-27, 22:28   #3153
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Fablous, a ja się właśnie zastanawiałam czemu nie mogę dodać obecnej ciąży w aplikacji rossa. Bez sensu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-27, 22:36   #3154
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Fablous, a ja się właśnie zastanawiałam czemu nie mogę dodać obecnej ciąży w aplikacji rossa. Bez sensu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Właśnie kiedyś już z tym walczyłam, nawet pytałam na forum i wtedy Morelka mi podpowiedziała że nie ma takiej opcji

Czyli wg Rossmana jak mam już jedno dziecko to drugie muszę sobie ukraść, znaleźć w kapuście lub czekać aż bocian je przyniesie bo w ciąży już nie mogę być


A propos bocianów to mamy obok domu gniazdo i wczoraj przyleciał już nowy lokator. Znakiem tego wiosna idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-27, 23:17   #3155
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez natlem Pokaż wiadomość
Tak tylko mleko przed spaniem. Żadnych kromek do tego . Mnie dziś wywalił cukier po barszczu czerwonym 168

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Nie ma szans, umrę z głodu prędzej

Za to mam nowe danie, godzina po cukier 100
I zrobiłam swoje musli bez cukru o niskim IG


Ja mam 0Rh- a mąż ARh+, immuno dostałam po poprzedniej ciąży a konfliktu serologicznego nie mamy, więc jest dobrze
20190327_214859.jpegIMG_20190327_192818.jpeg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-27, 23:53   #3156
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Robiłam dziś gołąbki i nigdy więcej do porodu. Mały się rozpycha strasznie i krzyże bolą
Ciekawe jak moja szyjka i łożysko w poniedziałek

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka




Trzymam kciuki zeby było okej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 00:09   #3157
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Świetne zdjęcie!

No to się oszczędzaj trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Świetne zdjęcie!

No to się oszczędzaj trzymam kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz






Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Wracam od gina, wszystko dobrze, szyjka dluga ale dzidzius ulozony pośladkowo mam nadzieje ze sie jeszcze przekręci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Trzymam kciuki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość




Dzień mega dłuuuugi, a kolejne dni będą jeszcze dłuższe bo pewnie będzie jej się nudzić w domu.







Ja bym chętnie poszła, ale stadion jest mega daleko ode mnie i mamy już plany na 7,04







Ale duży! super





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Mi ginek teraz przepisal sorbifer durules bo tardyferon slabo na mnie dziala, zobaczymy czy cos to zmieni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja brałam sorbifer i pomógł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Ale malutki brzunio




Po gotowanej marchwi i buraku zawzyczaj wywala.




Super!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Mnie tż przyniósł 4 wielkie kartony ciuchów po córce i powiem Wam, że 3 spakowałam z powrotem. Wydawało mi się, że kupowałam jej tyle rzeczy w neutralnych kolorach, a tu d... blada, a raczej bladoróżowa Dobrze, że wszystkie apteczne rzeczy już zamówiłam, bo zestresowałabym się, że nie mam nic. Muszę dokupić sporą ilość ciuszków, coby się synu nie obraził, gdy zobaczy siebie w różu za kilka ładnych lat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------




Osobiście żałuję bardzo, bo uwielbiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja dzisiaj przejrzałam ciuszki i jeszcze troche musze dokupić, mam tylko 3 pary skarpetek



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Przypominam sobie Grę o Tron (na HBO 3 puszczają codziennie po dwa odcinki), krzesło i jadę, tak to za nic bym nic nie wyprasowała





Mój Synu tak samo leży


Za to zdziwiłaś mnie z immunoglobuliną- też mam rh- a TŻ rh+, a mój lekarz prowadzący na pytanie czy robić badanie przeciwciał, to stwierdził tylko "zalecana profilaktyka, nic nie wnosząca" przeciwciał nie mam (zbadałam), to i zastrzyku stwierdził że nie trzeba... po porodzie tylko dostanę.


Lekarz bardzo dobry, kompetentny, pracuje w szpitalu gdzie chcę rodzić







A jest jeszcze ta promocja w Rossmanie przecież- chyba do zakupów po 32 tc dostaje się tą małą paczkę za grosza





Ale pięknie to brzmi





Oo, zbliżamy się do 2 kg





Mój się musiał przestać bać tatusia ale tak często próbowaliśmy, że się przyzwyczaił i teraz się nie chowa jak usłyszy TŻ





A Tobie do bliźniaków nie przydadzą się te najmniejsze pampersy? Te w rozmiarze "0"? Z tego co mówili znajomi z bliźniakami, to tylko pampers ma takie małe...





W rossmanie jest promocja- jak kupicie te rossmanowe w pudełku, to drugie pudełko jest za 50%- bardzo wygodne rozwiązanie, bo się nie psuje zamknięcie chusteczek, nie wysychają i łatwo się je wyjmuje.


Powinno działać z chusteczkami innych firm, więc do szpitala można wyciągnąć te rosmmanowe a włożyć docelowe i używać w domu



https://www.rossmann.pl/Produkt/Chus...zt,196100,8479







A to jest jakaś korelacja między wielkością brzucha a dziecka?





A jaki tardyferon macie? Bo podobno delikatniejszy dla żołądka jest Tardyferon-Fol


Pani dr mowila, ze dosc często jak przychodzą Panie z małym brzuchem to dzieci są duże, choć ja mam wrażenie ze moj brzuch jest ogromny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Albo jakby pyskował to przed przyjściem kumpli taki ołtarzyk ze zdjęć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Co za intrygi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratulacje, aż miło czytać tak dobre wieści z wizyt! oby tylko takie pojawiały się tu już do końca

Konkretną wagę mają już wasze "maluchy"

Pamiętam, jeszcze niedawno porównywałam wagę Kluska do kostki masła a tu już 1,5 torebki cukru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Ja miałam dużo neutralnych ubranek po córce ale wszystkie dałam siostrze męża jak rodziła synka rok temu. Teraz ubranka już do nas wróciły, plus dodatkowo to co siostra sama kupiła.

Więc w kartonach po córce zostały tak jak się spodziewałam same falbanki, groszki, króliczki, róż itp
W ogóle stwierdziłam że o ile dziewczynkę łatwo ubrać w ubranka po chłopcu tak odwrotnie już ciężko. Bo wystarczy że na zwyklym bodziaku jest motylek czy kwiatek i już dziwnie facet w tym wygląda. A dziewczynce nie przeszkadza samolot czy traktor na bluzce

Na szczęście większość ubranek po córce już udało mi się sprzedać całkiem korzystnie. To co zostało wystawię chyba jako pakę za grosze bo już chce się tego pozbyć. Bardziej mi potrzebne miejsce i przestrzeń
Też sobie myślę że to nie jest konieczność skoro w pierwszej ciąży nie miałam i wszystko było ok. Ale skoro teraz wymaga to ode mnie spędzenia tylko kilku godzin w szpitalu i otrzymania jednego zastrzyku to czemu nie skorzystać, tym bardziej że to najbardziej zalecana profilaktyka.
Badania na przeciwciała zrobiłam wczoraj ale jeszcze nie miałam kiedy wyniku odebrać


Co do Rossmana to z racji że mam już w profilu że jestem rodzicem to nie mogę dodać kolejnej ciąży . Be sensu ale aplikacja nie daje takiej opcji. Dopiero po porodzie mogę dodać drugie dziecko i wtedy odebrać gratisowe pampersy. Z tym że jest na to tylko miesiąc więc muszę pamiętać bo szkoda byłoby przegapić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz




Ja miałam dodanego mojego brata w apce, także tez będę czatować po porodzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Właśnie kiedyś już z tym walczyłam, nawet pytałam na forum i wtedy Morelka mi podpowiedziała że nie ma takiej opcji

Czyli wg Rossmana jak mam już jedno dziecko to drugie muszę sobie ukraść, znaleźć w kapuście lub czekać aż bocian je przyniesie bo w ciąży już nie mogę być


A propos bocianów to mamy obok domu gniazdo i wczoraj przyleciał już nowy lokator. Znakiem tego wiosna idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Uznają tylko jeden model rodziny

Oo to mnie teraz pocieszyłas, bo czekam juz na ta wiosnę z utęsknieniem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
Nie ma szans, umrę z głodu prędzej

Za to mam nowe danie, godzina po cukier 100
I zrobiłam swoje musli bez cukru o niskim IG


Ja mam 0Rh- a mąż ARh+, immuno dostałam po poprzedniej ciąży a konfliktu serologicznego nie mamy, więc jest dobrze
Załącznik 7670125Załącznik 7670126

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-28, 04:57   #3158
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Co do Rossmana, a jakby pobrać aplikację na drugim tel u tż i założyć nowe konto?

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 05:39   #3159
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Mnie tż przyniósł 4 wielkie kartony ciuchów po córce i powiem Wam, że 3 spakowałam z powrotem. Wydawało mi się, że kupowałam jej tyle rzeczy w neutralnych kolorach, a tu d... blada, a raczej bladoróżowa Dobrze, że wszystkie apteczne rzeczy już zamówiłam, bo zestresowałabym się, że nie mam nic. Muszę dokupić sporą ilość ciuszków, coby się synu nie obraził, gdy zobaczy siebie w różu za kilka ładnych lat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------




Osobiście żałuję bardzo, bo uwielbiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja miałam dokładnie tak samo.

---------- Dopisano o 06:09 ---------- Poprzedni post napisano o 05:59 ----------

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Właśnie kiedyś już z tym walczyłam, nawet pytałam na forum i wtedy Morelka mi podpowiedziała że nie ma takiej opcji

Czyli wg Rossmana jak mam już jedno dziecko to drugie muszę sobie ukraść, znaleźć w kapuście lub czekać aż bocian je przyniesie bo w ciąży już nie mogę być


A propos bocianów to mamy obok domu gniazdo i wczoraj przyleciał już nowy lokator. Znakiem tego wiosna idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe tez tego nie ogarniam

Z ubraniami mam tak samo. Traktor dla dziewczynki ok, ale kwiatek dla chłopca tragedia.

---------- Dopisano o 06:12 ---------- Poprzedni post napisano o 06:09 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Co do Rossmana, a jakby pobrać aplikację na drugim tel u tż i założyć nowe konto?

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Wolę mieć wszystko w 1 miejscu.

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:12 ----------



Przespana noc tylko 3 razy siku
Pestka wstała o 5. Także czeka mnie długi dzień. W dodatku pada i spacer raczej nie wchodzi w grę :/
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 06:12   #3160
sylwia695
Rozeznanie
 
Avatar sylwia695
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Podkarpackie
Wiadomości: 885
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja miałam dokładnie tak samo.

---------- Dopisano o 06:09 ---------- Poprzedni post napisano o 05:59 ----------





Hehe tez tego nie ogarniam



Z ubraniami mam tak samo. Traktor dla dziewczynki ok, ale kwiatek dla chłopca tragedia.

---------- Dopisano o 06:12 ---------- Poprzedni post napisano o 06:09 ----------





Wolę mieć wszystko w 1 miejscu.

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:12 ----------



Przespana noc tylko 3 razy siku
Pestka wstała o 5. Także czeka mnie długi dzień. W dodatku pada i spacer raczej nie wchodzi w grę :/
U mnie też pobudka 5.30 :/ i deszcz...tyle że mnie jeszcze nikt nie budzi, choć młoda ostro kopała :p...diabetolog na 13.00 to chociaż na chwilę wyjdę z domu.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
sylwia695 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 06:32   #3161
patulinaa
Rozeznanie
 
Avatar patulinaa
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 831
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Jezu co za pogoda. Zimno, deszcz i palucha....
Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Miałam to samo! Cieszyłam się, że mam tyyyyle ciuchów po córce a tam w większości nic się nie nadawało, jak nie różowe to w kwiatki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas dokładnie tak samo.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
patulinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-28, 07:17   #3162
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez NatalkaC Pokaż wiadomość
Fajnie, że jej się udało
Ale am tak grzeczne dzieci aniołki normalnie, jedzą i śpią, a jak się obudzą to sobie leżą i patrzą, nic nie płaczą.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:43 ----------

Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
Ja wlasnie po prenatalnych, Pani zobaczyła moj brzuch i mówi „o mały brzuch to pewnie duże dziecko”. 1600g, wszystko okej, kazała kontrolować bo jest w dalszym ciagu 2 tygodnie większy.

Byłam tez sprawdzić szyjkę, tak jak myślałam znowu rozwarta, troche miękka Załącznik 7670058wiec musze sie oszczędzać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jakie piękne zdjęcie
Dbaj o siebie

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
U Ciebie chyba tez jeszczs zle dzidzius ulozony? Wlasnie czytalam ze jeszcze do 36 tyg jest szansa na przekręcenie. 9 kwietnia mam usg 3 trym zobaczymy wtedy jak bedzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Ja ogladalam oddzial w 22 tyg, wtedy jeszcze byla ekscytacja teraz juz stresik bierze coraz bardziej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja też źle ułożona, była juz glowkowo to teraz ulozyla sie poprzecznie. Mam nadzieję, że fiknie znowu główka w dół.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:47 ----------

Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
Dziewczyny próbujcie z tymi poduszkami pod biodrami. Ja wierzę, że to pomogło małej się obrócić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie próbuje, choć za dużo nie mam czasu, żeby tak poleżeć, bo mała zaraz na mnie wlazi i myśli, że to taka zabawa

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Tak dalej jest głową pod prawym żebrem, ale jeszcze staram się tym nie stresować jeszcze jest czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja też ma głowę pod prawym zebrem niech się w końcu ogarna te nasze dzieciaczki

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 07:27   #3163
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:54 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------









Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:55 ---------- Poprzedni post napisano o 00:54 ----------





Trzymam kciuki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------








Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------





Ja brałam sorbifer i pomógł


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:58 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------








Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:01 ---------- Poprzedni post napisano o 00:58 ----------




Ja dzisiaj przejrzałam ciuszki i jeszcze troche musze dokupić, mam tylko 3 pary skarpetek



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:03 ---------- Poprzedni post napisano o 01:01 ----------





Pani dr mowila, ze dosc często jak przychodzą Panie z małym brzuchem to dzieci są duże, choć ja mam wrażenie ze moj brzuch jest ogromny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:04 ---------- Poprzedni post napisano o 01:03 ----------





Co za intrygi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:06 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------







Ja miałam dodanego mojego brata w apce, także tez będę czatować po porodzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:06 ----------





Uznają tylko jeden model rodziny

Oo to mnie teraz pocieszyłas, bo czekam juz na ta wiosnę z utęsknieniem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 01:09 ---------- Poprzedni post napisano o 01:08 ----------








Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A mój lekarz powiedział że nie ma reguły
Dzień dobry
Cukry nocne w miarę, poranne też
Zobaczymy po śniadaniu bo trochę zmieniłam

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 07:31   #3164
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja miałam dokładnie tak samo.

---------- Dopisano o 06:09 ---------- Poprzedni post napisano o 05:59 ----------





Hehe tez tego nie ogarniam



Z ubraniami mam tak samo. Traktor dla dziewczynki ok, ale kwiatek dla chłopca tragedia.

---------- Dopisano o 06:12 ---------- Poprzedni post napisano o 06:09 ----------





Wolę mieć wszystko w 1 miejscu.

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:12 ----------



Przespana noc tylko 3 razy siku
Pestka wstała o 5. Także czeka mnie długi dzień. W dodatku pada i spacer raczej nie wchodzi w grę :/
U nas też dziś pobudka o 5.30 i bawimy się od rana

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 07:49   #3165
patulinaa
Rozeznanie
 
Avatar patulinaa
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 831
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Ktoś tu mówił o małych brzuchach 20190328_083726.jpeg

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
patulinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 07:56   #3166
Moniunia1994
Zadomowienie
 
Avatar Moniunia1994
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 315
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
Ja wlasnie po prenatalnych, Pani zobaczyła moj brzuch i mówi „o mały brzuch to pewnie duże dziecko”. 1600g, wszystko okej, kazała kontrolować bo jest w dalszym ciagu 2 tygodnie większy.

Byłam tez sprawdzić szyjkę, tak jak myślałam znowu rozwarta, troche miękka Załącznik 7670058wiec musze sie oszczędzać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 07:56   #3167
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Ktoś tu mówił o małych brzuchach Załącznik 7670134

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Piękny

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 08:18   #3168
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
U mnie też pobudka 5.30 :/ i deszcz...tyle że mnie jeszcze nikt nie budzi, choć młoda ostro kopała :p...diabetolog na 13.00 to chociaż na chwilę wyjdę z domu.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Fajnie

Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Jezu co za pogoda. Zimno, deszcz i palucha....U nas dokładnie tak samo.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
U mnie też :/

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
U nas też dziś pobudka o 5.30 i bawimy się od rana

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
Mi już brak weny.

Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Ktoś tu mówił o małych brzuchach Załącznik 7670134

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Hehe he nice0
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 08:27   #3169
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

U mas też kijowa pogoda. Mam już dość kurtek, czapek. Wyjście z domu to cała wyprawa z dziewczynami. Rano wstajesz i się zastanawiasz jak dziecko do przedszkola ubrać, rano 5 stopni a jak wychodzą na dwór 12

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-28, 08:41   #3170
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

U nas tez ubieranie na cebulę

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Straszne

https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat...ka-i-noworodek


Niestety tez mam koleżankę , która ma padaczkę. Guza mózgu. I zaszła w w ciążę. W nocy ma ataki i nie wie co robi. Ma 12 letnia córkę. Lekarze dawali jej w zeszłym roku 1.5 roku życia. Dla mnie to zły pomysł z tą ciążą. ...
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 09:02   #3171
NatalkaC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 477
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Ja wczoraj wypralam najmniejsze ubranka.

Teraz biorę Tardyferon Dół, ale 2 lata temu tabletki były powlekane i ciemnoróżowe, a teraz jasnoróżowe i niestety niepowlekane.

Jak Wojtuś się urodził to położną mówiła, że te najmniejsze dady nadają się dla wcześniaków. Koło nóżek były ok, a na brzuszku troszkę dalej zaklejały i pasowały.
NatalkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 09:20   #3172
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Ktoś tu mówił o małych brzuchach Załącznik 7670134

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Dorodny arbuz hehhe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
U mas też kijowa pogoda. Mam już dość kurtek, czapek. Wyjście z domu to cała wyprawa z dziewczynami. Rano wstajesz i się zastanawiasz jak dziecko do przedszkola ubrać, rano 5 stopni a jak wychodzą na dwór 12

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest najgorsze, sama mialam kiedys problem w lato, rano bylo jakos chlodno zakladalam spodnie, w pracy klima na ful to w swetrze a sie wychodzilo z pracy to 30 stopni najgorsza byla klima w pracy, pamietam ze wtedy cale lato chodzilam do pracy w spodniach a dodatkowo w tramwaju lodówa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez NatalkaC Pokaż wiadomość

Teraz biorę Tardyferon Dół, ale 2 lata temu tabletki były powlekane i ciemnoróżowe, a teraz jasnoróżowe i niestety niepowlekane.
Te tabletki maja dziwny smak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 09:32   #3173
NatalkaC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 477
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Noo... jest napisane, żeby nie trzymać w ustach, nie gryźć bo może być zapalenie przełyku lub żołądka
NatalkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 09:39   #3174
sandra991
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 062
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Ktoś tu mówił o małych brzuchach Załącznik 7670134

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Klub piłek maleńki brzusio
Ale mnie od 2 tygodni obwód brzucha się nie zmienił, a mam wrażenie ze stopy przy zakładaniu skarpetek sa co raz dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Dorodny arbuz hehhe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

To jest najgorsze, sama mialam kiedys problem w lato, rano bylo jakos chlodno zakladalam spodnie, w pracy klima na ful to w swetrze a sie wychodzilo z pracy to 30 stopni najgorsza byla klima w pracy, pamietam ze wtedy cale lato chodzilam do pracy w spodniach a dodatkowo w tramwaju lodówa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------



Te tabletki maja dziwny smak


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nienawidzę klimatyzacji. Zwolennicy ustawiają jak najnizsza temp i potem wychodzisz na dwór i masz skok ciśnienia, zawroty głowy, a do tego angina za chwilę Ja to nie mogę tak funkcjonować. Rozumiem, rozsądnie o kilka stopni, ale o 15 np to przesada, to niezdrowe.
Zawsze awantury w pracy i zespół podzielony na dwa obozy latem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandra991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 09:40   #3175
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez NatalkaC Pokaż wiadomość
Noo... jest napisane, żeby nie trzymać w ustach, nie gryźć bo może być zapalenie przełyku lub żołądka
No absolutnie nie trzymam bo samo wlozenie do ust na sekundę juz daje ten smak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 09:42   #3176
sandra991
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 062
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Niedawno wyczekiwalyśmy jak dzieci będą miały po 1 kg, a tutaj juz co raz bliżej do 2 kg...

Moja waga stanela na 69/70, czyli mam +9 od swojej wagi sprzed ciąży. Wg wytycznych zostało mi 4kg rezerwy na przytycie do końca ciekawe czy sie sprawdzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandra991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 09:48   #3177
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Co do Rossmana, a jakby pobrać aplikację na drugim tel u tż i założyć nowe konto?

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka


Ja tak zrobiłam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 09:49   #3178
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sandra991 Pokaż wiadomość
Klub piłek maleńki brzusio
Ale mnie od 2 tygodni obwód brzucha się nie zmienił, a mam wrażenie ze stopy przy zakładaniu skarpetek sa co raz dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Ja nienawidzę klimatyzacji. Zwolennicy ustawiają jak najnizsza temp i potem wychodzisz na dwór i masz skok ciśnienia, zawroty głowy, a do tego angina za chwilę Ja to nie mogę tak funkcjonować. Rozumiem, rozsądnie o kilka stopni, ale o 15 np to przesada, to niezdrowe.
Zawsze awantury w pracy i zespół podzielony na dwa obozy latem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hah dokladnie dwa obozy ja z tych cieplolubnych bo juz dwa razy w wakacje chorowalam... raz angina 39stopni a raz zapalenie krtani... potem zmienilam prace i teraz na szczescie maly zespól cieplolubny i juz nie chorowalam tak często tylko jakis wirus na jesieni no i do pracy moglam ubrać sie w koncu letnio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 09:55   #3179
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Ktoś tu mówił o małych brzuchach Załącznik 7670134

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka


Arbuz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U nas tez ubieranie na cebulę

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Straszne

https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat...ka-i-noworodek


Niestety tez mam koleżankę , która ma padaczkę. Guza mózgu. I zaszła w w ciążę. W nocy ma ataki i nie wie co robi. Ma 12 letnia córkę. Lekarze dawali jej w zeszłym roku 1.5 roku życia. Dla mnie to zły pomysł z tą ciążą. ...


Jeju straszne. Tez mam znajoma z padaczka, ale wiem ze nie planuje mieć przez to dzieci


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-28, 10:00   #3180
NatalkaC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 477
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Aplikacja Rossmanna nie przewidziała też bliźniaków 😋
NatalkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-15 22:12:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.