❤ Czerwcówki 2019 cz. 3 - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-10, 14:02   #4441
ko_91
Zadomowienie
 
Avatar ko_91
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 380
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Agus87 super że wszystko dobrze!!!
Ja czekam do 20 dziś, też jestem ciekawa. To było usg 3 trym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ko_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 14:09   #4442
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Ja muszę wrócić od lipca do pracy jak nie no to mogę się zająć wychowaniem dziecka, bo powrotu już nie będzie. Babci żadnej pod ręką nie mamy, więc totalnie nie wiem jak to będzie. A jak jeszcze tż musiałby wziąć miesiąc wolnego to widzę jego powrót do pracy po tym czasie. Niestety ale większość pracodawców jest prywatna i niestety nawet jeśli będzie takie prawo to i tak będzie to krzywo traktowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

A tak w ogóle spędziłam dziś ponad 2h w laboratorium, bo taka kolejka. Oczywiście pierwszeństwo kobiet w ciąży i z dziećmi nie obowiązuje. Nawet panie pielęgniarki powiedziały że one się mieszać nie będą. A co najlepsze masa ludzi oczywiście musi spróbować się wbić w kolejkę przed ciężarne, bo przecież wolniej wstajesz z krzesła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Totalna głupota, ja teraz musze isc na wyniki i sie zastanawiam jak dam radę skoro wyjsć nigdzie nie mogę bo mi słabo, a oczywiście u mnie tez ciężarne nie maja pierwszeństwa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Kurcze ja jeszcze pediatry nie znalazłam a co dopiero żłobek hah. Niby są koło mnie jakieś placówki ale powstaje właśnie kilka mega blokowisk więc pewnie będzie ciężko w przyszłym roku. O ile moja firma się nie rozpadnie to zawsze mogę pokombinować na pół etatu na początek o ile dziadki będą chciały siedzieć te 4 h z rana bo zaczynam od 7.00. ale kto to wie widzę że chyba prosto z porodówki pojadę szukać żłobka

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka


Ja tez nie mam pediatry. Mysle czy nie zapisać do swojej, tż ma bardzo dobrego, ale nie można sie zapisać na ten dzień dopiero następny, nawet z temperatura nie przyjmą dziecka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez sandra991 Pokaż wiadomość
Ja tez pediatry nie mam. A co do żłobka, liczę że damy rade żebym 2 lata z małą siedziała. Potem z mężem na zmianę bo on ma wlasna działalność i może dostosowywać dzień jak chce. Ew prywatnie na kilka godzin dać.
Najbardziej liczę na to, że uda się zrobić jedno dziecko po drugim żeby zachować ciągłość finansową i automatycznie dłużej będę mogla być z dziećmi. Chcielibyśmy żeby byli w podobnym wieku, tak jak u morelle sie udało
Ale przy wszystkich komplikacjach które miały miejsce nie wiadomo jak to wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Trzymam kciuki zeby sie udało. My z tż, tez chcemy jedno po drugim, najlepiej zeby były 2 lata różnicy, no juz max 3.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie teściowa nie wchodzi w grę.
Bo raz jest na drugim końcu Polski. Musiała by z nami mieszkać. O niee.... Już mieszkała raz pól roku. Dziękuje.
Dwa ma 70 lat i jest schorowana. Trzy nie zostawiłabym z nią dziecka nawet na godzinę.

W zeszłym roku byliśmy wyjątkowo na Wielkanoc (w przyszłym też pojedziemy z B - raz się poświęce dla tż) i dała mojemu dziecku do zabawy spryskiwacz z płynem do okien... gdzie mała wszystko gryzła. Ubrała jej za małe buty z lalki. Co chwilę dawała jej coś do jedzenia co nie je. A na koniec chciała sadzać 9 mc dziecko na nocnik... never.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Ja właśnie czytam na stronie urzędu o Wro żłobkach:

Wskaźnik objęcia opieką wynosi we Wrocławiu 37% (dane na koniec 2018 r.) przy średniej dla Polski 13,1% a dla krajów UE 34% (dane EUROSTATU na koniec 2017 r.)

Nie wiem czy jest się czym chwalić.


O matko, no to Ci się nie dziwie, ze nie chcesz pomocy teściowej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 14:10   #4443
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
Totalna głupota, ja teraz musze isc na wyniki i sie zastanawiam jak dam radę skoro wyjsć nigdzie nie mogę bo mi słabo, a oczywiście u mnie tez ciężarne nie maja pierwszeństwa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------





Ja tez nie mam pediatry. Mysle czy nie zapisać do swojej, tż ma bardzo dobrego, ale nie można sie zapisać na ten dzień dopiero następny, nawet z temperatura nie przyjmą dziecka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------





Trzymam kciuki zeby sie udało. My z tż, tez chcemy jedno po drugim, najlepiej zeby były 2 lata różnicy, no juz max 3.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tez mi sie tak marzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 14:11   #4444
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Odebrałam wyniki krwi. Płytek 88 tys. Zobaczymy co mi powie lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Hahahahaha lubię słuchać takich historii o teściowych, bo po polsku mnie cieszy że nie tylko ja swoją lubię szczególnie jak jest daleko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mało, 100tys to względnie bezpieczna granica, jakieś siniaki, wybroczyny?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 14:13   #4445
sandra991
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 062
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
Totalna głupota, ja teraz musze isc na wyniki i sie zastanawiam jak dam radę skoro wyjsć nigdzie nie mogę bo mi słabo, a oczywiście u mnie tez ciężarne nie maja pierwszeństwa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------





Ja tez nie mam pediatry. Mysle czy nie zapisać do swojej, tż ma bardzo dobrego, ale nie można sie zapisać na ten dzień dopiero następny, nawet z temperatura nie przyjmą dziecka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------





Trzymam kciuki zeby sie udało. My z tż, tez chcemy jedno po drugim, najlepiej zeby były 2 lata różnicy, no juz max 3.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------





O matko, no to Ci się nie dziwie, ze nie chcesz pomocy teściowej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No to i ja trzymam kciuki. Może na kolejnym watku sie spotkamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandra991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 14:16   #4446
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Też bym nie zostawiła dziecka u teściowej. Ma w nosie jakiekolwiek zasady rodziców bo ona wie lepiej. A słodycze zamiast obiadu i śniadania why not. Albo maj i 25 stopni a ona by ubrała dziecko w czapkę zimową i szalik i nie wytłumaczysz, bo ona wie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja tego wlasnie nie rozumiem, a w większości tak jest, ze teściowe/mamy często robią po swojemu i nie interesuje ich zdanie rodziców


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Zawsze można sobie skrócić ten urlop jeśli się potrzebuje i ma z kim zostawić dziecko. Bo to jest głównie problem.

Ja nie mam, więc muszę czekać na wrzesień. Kombinować.

Zobaczysz jaki 10 mc dzieciaczek to maluszek, ja płakałam na adaptacji Pestki pod oknem żłobka hehehe jak inne matki.

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------





I to 3!



W sumie wyjazd wyszedł mi na dobre bo pisałam wam, że tż odpuścił nasze relacje. W sensie jej i moje.



A to jest szczyt góry lodowej heheh nic nie przebije tego jak chciała przyjechać do tż, jak jeszcze wynajmowaliśmy pokój w mieszkaniu. Tłumaczył jej, że nie ma gdzie spać. Mieszkanie dla studentów, ludzi pracujących. Ona sobie materac przywiezie... i wiecie, że przyjechała. Z dmuchanym materacem na grzbiecie....

A z drugiej historii to już się śmieje, ale w dzień ślubu cywilnego nie było mi do śmiechu. Prócz tego, że do czasu ceremonii nie pozwoliła mi mówić do siebie mamo (czego wcale nie chciałam) to tż brat pożyczał nam kasę na wykończenie mieszkania. Kazała mi w dzień ślubu podpisać umowę, że zobowiązuje się do spłaty połowy kwoty....

Generalnie teściowa jak z kawałów....


Masakra


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez patulinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny niedługo kończy nam się kolejny wątek

U nas podobnie. Nie mam z kim zostawić dzieci A żłobek niestety najbliższy 20 km w jedną stronę więc zobaczymy co i jak się pouklada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Juz? Kurde dopiero był nowy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 14:17   #4447
Moniunia1994
Zadomowienie
 
Avatar Moniunia1994
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 315
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
A ja w jedych ciazowych legginsach mam dziure w kroku 🤣 pękamy w szwach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też, a w drugich na łydce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moniunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-10, 14:24   #4448
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

To ja mam chyba jakieś dobre ciuchy ciążowe bo póki co żadnej dziury a już druga ciąża

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 14:25   #4449
NatalkaC
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 477
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cześć �� ja dzisiaj byłam u dentysty, miała wyjąć lekarstwo i założyć plombę. Wchodzę do gabinetu, a ona do mnie "a Ty co taka gruba? Bliźniaki będą czy co?". No trafiła w punkt. Powiedziała, żebym przyszła po porodzie bo to lekarstwo może być pół roku, a ząb na tym też zyska.
Dzisiaj kurier przywiózł wozek ������
U mnie żłobka nie ma, ma być od 2020 r z programu maluch+,ale tylko na 20 dzieci.
Ja już bym chciała, żeby była końcówka czerwca, żeby dzieci leżały sobie w łóżeczkach i żeby było już po wszystkim..
NatalkaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 14:26   #4450
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Odebrałam wyniki krwi. Płytek 88 tys. Zobaczymy co mi powie lekarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Hahahahaha lubię słuchać takich historii o teściowych, bo po polsku mnie cieszy że nie tylko ja swoją lubię szczególnie jak jest daleko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Moja tez daleko. Choć jak była blisko to całkiem niezle sie dogadywalysmy, nawet pracowałam z Nią 3 tygodnie jak otwierała działalność, ale sporo sie nadenerwowalam, bo Ona się za bardzo do pracy nie nadaje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 14:33   #4451
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Oby uznał że to normalne i jeszcze nie trzeba podnosić, bo ostatnio mi powiedział że na to tylko sterydy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Oby. Trzymam kciuki



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
1300g
Ułożona pośladkowo, pomiary idealne na 29 tydzień
Szyjka 3cm twarda zamknięta
Dość dużo wód plodowych ale jest okej
Mogę zapie dalac dalej

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Super


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Haha nieźle

Moi teściowie to jedni z najgorszych ludzi jakich poznałam. Nie byli na ślubie, nie widzieli nawet mojej córki na oczy a o synu w brzuchu wiedzą tylko tyle "że ma się urodzić na wiosnę".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie widzieli wnuczki? Widzę bardzo zainteresowani


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
A ja w jedych ciazowych legginsach mam dziure w kroku pękamy w szwach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja ostatnio szylam dziurę w kroku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ko_91 Pokaż wiadomość
Agus87 super że wszystko dobrze!!!
Ja czekam do 20 dziś, też jestem ciekawa. To było usg 3 trym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Kciuki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez POLAshi Pokaż wiadomość
Tez mi sie tak marzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Chyba najlepsza taka różnica.
Tylko ciekawe czy uda się tak utrafić

U nas co prawda długo nie musieliśmy się starać, bo zaledwie 4 miesiące, ale ostatnio znajoma z pracy tż mi opowiadała, ze oni z mężem tylko tydzień się starali Jak to mowila tż troche zawiedziony, bo za dużo nie mogl poszaleć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-10, 14:37   #4452
mipola
Zadomowienie
 
Avatar mipola
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 561
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
Oby. Trzymam kciuki



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------





Super


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------





Nie widzieli wnuczki? Widzę bardzo zainteresowani


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------





Ja ostatnio szylam dziurę w kroku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------





Kciuki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------





Chyba najlepsza taka różnica.
Tylko ciekawe czy uda się tak utrafić

U nas co prawda długo nie musieliśmy się starać, bo zaledwie 4 miesiące, ale ostatnio znajoma z pracy tż mi opowiadała, ze oni z mężem tylko tydzień się starali Jak to mowila tż troche zawiedziony, bo za dużo nie mogl poszaleć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas za pierwszym razem tak wszystko dokładnie wyliczyłam, że udało się za pierwszym razem. Druga ciąża za to w drugim cyklu starań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mipola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 14:40   #4453
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
Mało, 100tys to względnie bezpieczna granica, jakieś siniaki, wybroczyny?




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


U mnie minimum to 140 tys


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez sandra991 Pokaż wiadomość
No to i ja trzymam kciuki. Może na kolejnym watku sie spotkamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Możliwe W sumie fajnie by było


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
U nas za pierwszym razem tak wszystko dokładnie wyliczyłam, że udało się za pierwszym razem. Druga ciąża za to w drugim cyklu starań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


To szybko. U mnie niby wyliczyłam, ale jak był regularny tak jak zaczęliśmy się starać to okres zaczął świrować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 14:44   #4454
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość

A tak w ogóle spędziłam dziś ponad 2h w laboratorium, bo taka kolejka. Oczywiście pierwszeństwo kobiet w ciąży i z dziećmi nie obowiązuje. Nawet panie pielęgniarki powiedziały że one się mieszać nie będą. A co najlepsze masa ludzi oczywiście musi spróbować się wbić w kolejkę przed ciężarne, bo przecież wolniej wstajesz z krzesła 🤦☠♀️🤦☠♀️🤦☠♀️

Próba wbicia się przed rozzłoszczoną tłuszczę w poczekalni to samobójstwo...


Mnie się ostatnio słabo zrobiło po pobraniu, wychodzę z gabinetu a tam czarno od ludzi, ale żeby ktoś wstał? wolne żarty... podeszłam do jednej parki (laska czekała na pobranie, facet dla towarzystwa) i poprosiłam go o ustąpienie miejsca bo się źle czuję. Kto wstał? dziewczyna...


Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
Kurcze ja jeszcze pediatry nie znalazłam a co dopiero żłobek hah. Niby są koło mnie jakieś placówki ale powstaje właśnie kilka mega blokowisk więc pewnie będzie ciężko w przyszłym roku. O ile moja firma się nie rozpadnie to zawsze mogę pokombinować na pół etatu na początek o ile dziadki będą chciały siedzieć te 4 h z rana bo zaczynam od 7.00. ale kto to wie widzę że chyba prosto z porodówki pojadę szukać żłobka

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Też nie mam pediatry wybranej... Nie mam pojęcia jak się za to zabrać, najwygodniej by nam było zapisać młodego do MEdicover, ale co z wizytami domowymi?


Cytat:
Napisane przez sandra991 Pokaż wiadomość
Ja tez pediatry nie mam. A co do żłobka, liczę że damy rade żebym 2 lata z małą siedziała. Potem z mężem na zmianę bo on ma wlasna działalność i może dostosowywać dzień jak chce. Ew prywatnie na kilka godzin dać.
Najbardziej liczę na to, że uda się zrobić jedno dziecko po drugim żeby zachować ciągłość finansową i automatycznie dłużej będę mogla być z dziećmi. Chcielibyśmy żeby byli w podobnym wieku, tak jak u morelle sie udało
Ale przy wszystkich komplikacjach które miały miejsce nie wiadomo jak to wyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Też rozważam od razu starania o drugie, żeby za jednym ciosem załatwić sprawę i wyjść z okresu pieluchowego a potem już wrócić na rynek pracy na stałe...


Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
U mnie teściowa nie wchodzi w grę.
Bo raz jest na drugim końcu Polski. Musiała by z nami mieszkać. O niee.... Już mieszkała raz pól roku. Dziękuje.
Dwa ma 70 lat i jest schorowana. Trzy nie zostawiłabym z nią dziecka nawet na godzinę.

W zeszłym roku byliśmy wyjątkowo na Wielkanoc (w przyszłym też pojedziemy z B - raz się poświęce dla tż) i dała mojemu dziecku do zabawy spryskiwacz z płynem do okien... gdzie mała wszystko gryzła. Ubrała jej za małe buty z lalki. Co chwilę dawała jej coś do jedzenia co nie je. A na koniec chciała sadzać 9 mc dziecko na nocnik... never.

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Ja właśnie czytam na stronie urzędu o Wro żłobkach:

Wskaźnik objęcia opieką wynosi we Wrocławiu 37% (dane na koniec 2018 r.) przy średniej dla Polski 13,1% a dla krajów UE 34% (dane EUROSTATU na koniec 2017 r.)

Nie wiem czy jest się czym chwalić.
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Zawsze można sobie skrócić ten urlop jeśli się potrzebuje i ma z kim zostawić dziecko. Bo to jest głównie problem.
Ja nie mam, więc muszę czekać na wrzesień. Kombinować.
Zobaczysz jaki 10 mc dzieciaczek to maluszek, ja płakałam na adaptacji Pestki pod oknem żłobka hehehe jak inne matki.

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------



I to 3!

W sumie wyjazd wyszedł mi na dobre bo pisałam wam, że tż odpuścił nasze relacje. W sensie jej i moje.

A to jest szczyt góry lodowej heheh nic nie przebije tego jak chciała przyjechać do tż, jak jeszcze wynajmowaliśmy pokój w mieszkaniu. Tłumaczył jej, że nie ma gdzie spać. Mieszkanie dla studentów, ludzi pracujących. Ona sobie materac przywiezie... i wiecie, że przyjechała. Z dmuchanym materacem na grzbiecie....
A z drugiej historii to już się śmieje, ale w dzień ślubu cywilnego nie było mi do śmiechu. Prócz tego, że do czasu ceremonii nie pozwoliła mi mówić do siebie mamo (czego wcale nie chciałam) to tż brat pożyczał nam kasę na wykończenie mieszkania. Kazała mi w dzień ślubu podpisać umowę, że zobowiązuje się do spłaty połowy kwoty....
Generalnie teściowa jak z kawałów....

Dobra agentka!


Cytat:
Napisane przez Moniunia1994 Pokaż wiadomość
No fakt ciekawe czy już któraś się rozpakuje w następnym
Z jednej strony nie mogę się doczekać małej i mi się czas wlecze a z drugiej to tylko dwa miesiące i to za szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Na pewno któraś urodzi w kolejnej części... choć trzymam kciuki żeby każda w terminie


Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
Moich teściów w ogóle nie było na naszym ślubie termin im nie pasował hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To już mistrzostwo świata jest...


Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Moja by sobie nie darowała. Na filmie widać jak daje kopertę tż, on oddaje mi, a ona ją wyrywa i znowu daje jemu

No przecież syna obdarowywała a nie tę obcą babę!


Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
1300g
Ułożona pośladkowo, pomiary idealne na 29 tydzień
Szyjka 3cm twarda zamknięta
Dość dużo wód plodowych ale jest okej
Mogę zapie dalac dalej

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Super! To teraz tylko niech się ładnie ułoży główką w dół póki ma sporo miejsca i wód, to w ogóle będzie perfekt


Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
Ja tego wlasnie nie rozumiem, a w większości tak jest, ze teściowe/mamy często robią po swojemu i nie interesuje ich zdanie rodziców

Bo one tak robiły i było dobrze, a teraz wymyślamy kit z tym, że się zmieniły wytyczne pięć razy w międzyczasie...
Moja teściowa się nie wtrąca, tylko pyta na przykład:
- czy hartujesz brodawki?

- ale że jak? po co?
- no żeby dziecko ci nie uszkodziło. szoruje się szorstkim ręcznikiem i smaruje spirytusem






Co prawda bez problemu przyjmuje do wiadomości że teraz zupełnie się inaczej postępuje, ale cóż, jak ona 40 lat temu rodziła ostatnie dziecko, to wtedy było zupełnie inaczej...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 14:51   #4455
she_like
Zadomowienie
 
Avatar she_like
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 1 311
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Poukładałam dzisiaj prawie wszystkie ciuszki, juz tylko kilka zostało niewypranych.
Jestem zła, bo od ponad tygodnia czekam na kilka rzeczy z apteki i ciagle mi piszą ze opóźnienie, a pózniej zwrot pieniędzy bo czegoś jednak nie ma, wiec za niedługo zostanie jedna rzecz jak tak dalej pójdzie i nie wiem czy sie wyrobią przed porodem
Strasznie mnie dzisiaj boli biodro. Staram się leżeć jak najwiecej, choć jak troche porobilam to w ciagu 30 minut musiałam zmieniać wkładkę 3 razy, bo całe były w uplawach, przez co się zestresowałam i od razu fik na kanapę.
Kiedy będziecie mieć badane gbs? Mnie gin zapisał na za 2 tygodnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Próba wbicia się przed rozzłoszczoną tłuszczę w poczekalni to samobójstwo...


Mnie się ostatnio słabo zrobiło po pobraniu, wychodzę z gabinetu a tam czarno od ludzi, ale żeby ktoś wstał? wolne żarty... podeszłam do jednej parki (laska czekała na pobranie, facet dla towarzystwa) i poprosiłam go o ustąpienie miejsca bo się źle czuję. Kto wstał? dziewczyna...





Też nie mam pediatry wybranej... Nie mam pojęcia jak się za to zabrać, najwygodniej by nam było zapisać młodego do MEdicover, ale co z wizytami domowymi?





Też rozważam od razu starania o drugie, żeby za jednym ciosem załatwić sprawę i wyjść z okresu pieluchowego a potem już wrócić na rynek pracy na stałe...







Dobra agentka!





Na pewno któraś urodzi w kolejnej części... choć trzymam kciuki żeby każda w terminie





To już mistrzostwo świata jest...





No przecież syna obdarowywała a nie tę obcą babę!





Super! To teraz tylko niech się ładnie ułoży główką w dół póki ma sporo miejsca i wód, to w ogóle będzie perfekt





Bo one tak robiły i było dobrze, a teraz wymyślamy kit z tym, że się zmieniły wytyczne pięć razy w międzyczasie...
Moja teściowa się nie wtrąca, tylko pyta na przykład:
- czy hartujesz brodawki?

- ale że jak? po co?
- no żeby dziecko ci nie uszkodziło. szoruje się szorstkim ręcznikiem i smaruje spirytusem






Co prawda bez problemu przyjmuje do wiadomości że teraz zupełnie się inaczej postępuje, ale cóż, jak ona 40 lat temu rodziła ostatnie dziecko, to wtedy było zupełnie inaczej...


Serio dziewczyna wstała? Co za dziwni ludzie

Moja tez cos ostatnio o brodawkami mowila, ale pytała tylko czy smaruje czymś.
Śmiać mi się z niej chciało, bo życzyła mi cc, bo będę sie lepiej czuła po SN jest gorzej, a ona tylko SN rodziła. Fakt urodziła 6 kg dziecko, ale przecież mamy 21 wiek i teraz bardziej to jest kontrolowane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nastawienie to mała rzecz, która robi wielką różnicę.

she_like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 14:53   #4456
POLAshi
Wtajemniczenie
 
Avatar POLAshi
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2 242
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
Oby. Trzymam kciuki



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------





Super


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------





Nie widzieli wnuczki? Widzę bardzo zainteresowani


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------





Ja ostatnio szylam dziurę w kroku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:31 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------





Kciuki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------





Chyba najlepsza taka różnica.
Tylko ciekawe czy uda się tak utrafić

U nas co prawda długo nie musieliśmy się starać, bo zaledwie 4 miesiące, ale ostatnio znajoma z pracy tż mi opowiadała, ze oni z mężem tylko tydzień się starali Jak to mowila tż troche zawiedziony, bo za dużo nie mogl poszaleć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My tez 4 msc. Ale nie wiem czy nie mialam wczesniej biochemicznej caly czas mi to nie daje spokoju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
POLAshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 15:15   #4457
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Jak to jest , że ja tyle noszę małą. Gimnastykuje się itd i nic mi się nie dzieje z szyjka.
Ja tak samo. Ciągle jestem w biegu, mała często na rękach, a odpukac nic się nie dzieje.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 15:40   #4458
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez mipola Pokaż wiadomość
U nas za pierwszym razem tak wszystko dokładnie wyliczyłam, że udało się za pierwszym razem. Druga ciąża za to w drugim cyklu starań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas obie ciąże w pierwszym cyklu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 15:52   #4459
ko_91
Zadomowienie
 
Avatar ko_91
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 380
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

U nas zaskoczyło w 5 cyklu. W kolejnym miałam mieć zabieg laserowy na szyjke i po nim pół roku przerwy w staraniach


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ko_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-10, 16:06   #4460
sandra991
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 062
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez NatalkaC Pokaż wiadomość
Cześć �� ja dzisiaj byłam u dentysty, miała wyjąć lekarstwo i założyć plombę. Wchodzę do gabinetu, a ona do mnie "a Ty co taka gruba? Bliźniaki będą czy co?". No trafiła w punkt. Powiedziała, żebym przyszła po porodzie bo to lekarstwo może być pół roku, a ząb na tym też zyska.
Dzisiaj kurier przywiózł wozek ������
U mnie żłobka nie ma, ma być od 2020 r z programu maluch+,ale tylko na 20 dzieci.
Ja już bym chciała, żeby była końcówka czerwca, żeby dzieci leżały sobie w łóżeczkach i żeby było już po wszystkim..
I po pologu
Pokaż wózek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Ale wam pięknie starania poszły. Tyle par dookoła ma problemy... Okropne to jest.
Wam się pięknie udało może i u mnie cos sie odblokuje i będzie łatwiej...
Odliczam dni do powrotu na swoje, w środę maja oddać nasze mieszkanie. Kij z tym że polowy mebli nie bedzie i kuchni, ale bedziemy u siebie dla malej bede mogla szykowac. Komodę kupimy z ikei, łóżeczko czeka na złożenie, materac na dniach zamówię zeby juz do mieszkania przyszedł.
Co do teściowych, to mimo ze moja jest super, wiem ze nie mam co liczyć na pomoc przy dziecku, oni nie poczują się zbytnio dziadkami. A poza tym teściowa jeszcze pracuje, są bardziej rozrywkowi od nas więc nie mam co liczyć moja mama jest jaka jest, w ostateczności raz na jakiś czas pomoże, ale mieszka 100 km od nas i dorabia żeby się utrzymać, więc wole zeby sie sobą zajęła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandra991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 16:10   #4461
Ulaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 241
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Czytam Was, i chyba muszę wziąć się za pranie już narazie mam prawie cała torbę spakowana- brakuje 3-4 rzeczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ulaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 16:13   #4462
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Ja mam mieć pobranie na gbs po świętach 23 lub 25.04 mam podjechać do przychodni.
Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
Poukładałam dzisiaj prawie wszystkie ciuszki, juz tylko kilka zostało niewypranych.
Jestem zła, bo od ponad tygodnia czekam na kilka rzeczy z apteki i ciagle mi piszą ze opóźnienie, a pózniej zwrot pieniędzy bo czegoś jednak nie ma, wiec za niedługo zostanie jedna rzecz jak tak dalej pójdzie i nie wiem czy sie wyrobią przed porodem
Strasznie mnie dzisiaj boli biodro. Staram się leżeć jak najwiecej, choć jak troche porobilam to w ciagu 30 minut musiałam zmieniać wkładkę 3 razy, bo całe były w uplawach, przez co się zestresowałam i od razu fik na kanapę.
Kiedy będziecie mieć badane gbs? Mnie gin zapisał na za 2 tygodnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------





Serio dziewczyna wstała? Co za dziwni ludzie

Moja tez cos ostatnio o brodawkami mowila, ale pytała tylko czy smaruje czymś.
Śmiać mi się z niej chciało, bo życzyła mi cc, bo będę sie lepiej czuła po SN jest gorzej, a ona tylko SN rodziła. Fakt urodziła 6 kg dziecko, ale przecież mamy 21 wiek i teraz bardziej to jest kontrolowane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hej, ja się dziś mało odzywam bo beznadziejny dzień mam wstałam z bólem i szumem w uszach. Do lekarza się nie dostałam, nawet prywatnie dopiero w piątek przyjmuja
Teraz już troszeczkę lepiej ale i tak czuję że oprócz tego łapie mnie przeziębienie
Młodą od rana non stop szaleje, momentami te jej wypychanie się jest już bolesne że mam ochotę już ją wyciągnąć z tego brzucha

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Ulaa_ Pokaż wiadomość
Czytam Was, i chyba muszę wziąć się za pranie już narazie mam prawie cała torbę spakowana- brakuje 3-4 rzeczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja nawet torby nie mam
Pranie też jeszcze nie skończone, 5 pralek już zrobiłam a jeszcze na 2-3mi zostało

Co do starań u nas udało się w 13 cyklu

Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 16:33   #4463
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Hej, nadrabiam Was i nadrobić nie mogę.
U mnie wszystko ok, w poniedziałek miałam wizytę, mała ułożona już główka w dół, łożysko podniosło się już zupełnie A mała waży już 1400g

Co do pakowania to ja w lesie jestem, nie mam torby i nawet nie mam co do niej spakować o praniu nawet nie myślę jeszcze. Czekam na maj sztuka długa pozamykana, czuje się super więc nie widzę potrzeby, żeby to wszystko kisilo się w szafkach i torbie. Wolę jak najświeższe i pachnące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 16:50   #4464
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Odrzuciło mi cytowanie

Ko_91
Nie kochana, wszystkie przepływy w porządku wymiary idealne i nie robimy usg 3trym brak zastrzeżeń
3mam kciukiza wizytę


Kociak
Oby się obróciła. Ale mam wrażenie że ona tam fikołki fika jeszcze skoro czasem ma czkawkę i czuję ją w Bożenie


Co do hartowania sutków, tak, pocieranie szorstkim ręcznikiem się sprawdza, ale o sprycie nie słyszałam

O gbs zapomnialam spytać
Ktg zaczynamy od 33 tygodnia, czyli za msc

W 3 tygodnie przytyłam 1 kg tylko
W sumie 12kg na plusie, lekarz dumny jest ze mnie

Co do porodu, mówi że się nie pogniewa jak będziemy celowacw 37t+1 czyli początek czerwca, do 3.5kg chciałby zeby Hania ważyła

_________
Kupiłam dzisiaj młode ziemniaczki. Będą z koperkiem, do tego mielone i mizeria



Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 16:56   #4465
sandra991
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 062
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Mnie mój jeszcze nie kierował na gbs, a sama zapomniałam zapytac. Po świętach mam wizytę, moze cos powie. O ktg też jeszcze nic nie mówił.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sandra991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 16:58   #4466
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Jak mu powiedziałam o imprezie 27 kwietnia, to mi kazał 28 na oddział podjechać obczaić czy nie tańczyłam za dużo

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 17:13   #4467
patulinaa
Rozeznanie
 
Avatar patulinaa
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 831
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
Poukładałam dzisiaj prawie wszystkie ciuszki, juz tylko kilka zostało niewypranych.
Jestem zła, bo od ponad tygodnia czekam na kilka rzeczy z apteki i ciagle mi piszą ze opóźnienie, a pózniej zwrot pieniędzy bo czegoś jednak nie ma, wiec za niedługo zostanie jedna rzecz jak tak dalej pójdzie i nie wiem czy sie wyrobią przed porodem
Strasznie mnie dzisiaj boli biodro. Staram się leżeć jak najwiecej, choć jak troche porobilam to w ciagu 30 minut musiałam zmieniać wkładkę 3 razy, bo całe były w uplawach, przez co się zestresowałam i od razu fik na kanapę.
Kiedy będziecie mieć badane gbs? Mnie gin zapisał na za 2 tygodnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------





Serio dziewczyna wstała? Co za dziwni ludzie

Moja tez cos ostatnio o brodawkami mowila, ale pytała tylko czy smaruje czymś.
Śmiać mi się z niej chciało, bo życzyła mi cc, bo będę sie lepiej czuła po SN jest gorzej, a ona tylko SN rodziła. Fakt urodziła 6 kg dziecko, ale przecież mamy 21 wiek i teraz bardziej to jest kontrolowane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A gdzie zamawialas?
Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej, nadrabiam Was i nadrobić nie mogę.
U mnie wszystko ok, w poniedziałek miałam wizytę, mała ułożona już główka w dół, łożysko podniosło się już zupełnie A mała waży już 1400g

Co do pakowania to ja w lesie jestem, nie mam torby i nawet nie mam co do niej spakować o praniu nawet nie myślę jeszcze. Czekam na maj sztuka długa pozamykana, czuje się super więc nie widzę potrzeby, żeby to wszystko kisilo się w szafkach i torbie. Wolę jak najświeższe i pachnące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! Też nie mam nic spakowane, ani wyprane. Tyle że dziś przyszła apteka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
patulinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 17:31   #4468
fifi88osw
Raczkowanie
 
Avatar fifi88osw
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: OSW
Wiadomości: 321
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sylwia695 Pokaż wiadomość
No moja teściowa już od 5 lat powtarza że wnuków bawić nie będzie, i ja też nie chce tego. Ale może od tej 7 do 11 jakoś by to przeszło. Też wstępnie planujemy jakoś po roku 2 dziecko dlatego chcę chociaż z pół roku popracować żeby nie zapomnieć jak to jest

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
Moja opowiadała podobnie do momentu kiedy Młody się na świecie nie pojawił. Wróciłam do pracy jak miał 7mc. Zajmowali się Nim i teściowie i moja siostra, u nas też ten plus że TŻ pracuje na dwie zmiany, a ja miałam cały czas 10-18 ale z wolnym nigdy nie było problemu.

Teraz będzie inaczej bo muszę iść na roczny macierzyński bo mi się z pracą posypało w tamtym miesiącu :/ i jak się urlop skończy to muszę szukać czegoś innego bo nie mam do czego wracać. Szkoda bo 8 lat tam pracowałam i Szef był zawsze spoko.


Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
28.11.2008
28.10.2011

1cs
fifi88osw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 17:39   #4469
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez she_like Pokaż wiadomość
Poukładałam dzisiaj prawie wszystkie ciuszki, juz tylko kilka zostało niewypranych.
Jestem zła, bo od ponad tygodnia czekam na kilka rzeczy z apteki i ciagle mi piszą ze opóźnienie, a pózniej zwrot pieniędzy bo czegoś jednak nie ma, wiec za niedługo zostanie jedna rzecz jak tak dalej pójdzie i nie wiem czy sie wyrobią przed porodem
Strasznie mnie dzisiaj boli biodro. Staram się leżeć jak najwiecej, choć jak troche porobilam to w ciagu 30 minut musiałam zmieniać wkładkę 3 razy, bo całe były w uplawach, przez co się zestresowałam i od razu fik na kanapę.
Kiedy będziecie mieć badane gbs? Mnie gin zapisał na za 2 tygodnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------





Serio dziewczyna wstała? Co za dziwni ludzie

Moja tez cos ostatnio o brodawkami mowila, ale pytała tylko czy smaruje czymś.
Śmiać mi się z niej chciało, bo życzyła mi cc, bo będę sie lepiej czuła po SN jest gorzej, a ona tylko SN rodziła. Fakt urodziła 6 kg dziecko, ale przecież mamy 21 wiek i teraz bardziej to jest kontrolowane


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

U mnie gbs za miesiąc- na kolejnej wizycie. Może w maju będą częstsze wizyty, ale mój lekarz nie widzi potrzeby by widywać swoje pacjentki częściej niż co miesiąc (chyba że coś się dzieje).


Cytat:
Napisane przez migifigi Pokaż wiadomość
U nas obie ciąże w pierwszym cyklu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U nas też w 1 cyklu się udało- podczas podróży poślubnej. Śmiejemy się że mały Kreteńczyk będzie


Cytat:
Napisane przez Ulaa_ Pokaż wiadomość
Czytam Was, i chyba muszę wziąć się za pranie już narazie mam prawie cała torbę spakowana- brakuje 3-4 rzeczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzisiaj przynieśliśmy małą walizkę kabinową do domu, mogę zacząć do niej ładować


Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej, nadrabiam Was i nadrobić nie mogę.
U mnie wszystko ok, w poniedziałek miałam wizytę, mała ułożona już główka w dół, łożysko podniosło się już zupełnie A mała waży już 1400g

Co do pakowania to ja w lesie jestem, nie mam torby i nawet nie mam co do niej spakować o praniu nawet nie myślę jeszcze. Czekam na maj sztuka długa pozamykana, czuje się super więc nie widzę potrzeby, żeby to wszystko kisilo się w szafkach i torbie. Wolę jak najświeższe i pachnące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mała już nie taka mała


Ja poprałam już, bo nie wiem jak się będę czuć później, więc wolałam mieć z głowy. Koleżanka jeszcze ma nam dać karton ciuchów, więc i tak od jeszcze jednej/dwóch tur prania i prasowania nie ucieknę


Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
Odrzuciło mi cytowanie

Ko_91
Nie kochana, wszystkie przepływy w porządku wymiary idealne i nie robimy usg 3trym brak zastrzeżeń
3mam kciukiza wizytę


Kociak
Oby się obróciła. Ale mam wrażenie że ona tam fikołki fika jeszcze skoro czasem ma czkawkę i czuję ją w Bożenie


Co do hartowania sutków, tak, pocieranie szorstkim ręcznikiem się sprawdza, ale o sprycie nie słyszałam

O gbs zapomnialam spytać
Ktg zaczynamy od 33 tygodnia, czyli za msc

W 3 tygodnie przytyłam 1 kg tylko
W sumie 12kg na plusie, lekarz dumny jest ze mnie

Co do porodu, mówi że się nie pogniewa jak będziemy celowacw 37t+1 czyli początek czerwca, do 3.5kg chciałby zeby Hania ważyła

_________
Kupiłam dzisiaj młode ziemniaczki. Będą z koperkiem, do tego mielone i mizeria



Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Też w tym miesiącu przytyłam raptem kilogram (ale pozbyłam się złogów w jelitach przy zatruciu ), ogólnie od początku ciąży mam na plusie 8 kilo.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-10, 17:54   #4470
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: ❤ Czerwcówki 2019 cz. 3

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hej, nadrabiam Was i nadrobić nie mogę.
U mnie wszystko ok, w poniedziałek miałam wizytę, mała ułożona już główka w dół, łożysko podniosło się już zupełnie A mała waży już 1400g

Co do pakowania to ja w lesie jestem, nie mam torby i nawet nie mam co do niej spakować o praniu nawet nie myślę jeszcze. Czekam na maj sztuka długa pozamykana, czuje się super więc nie widzę potrzeby, żeby to wszystko kisilo się w szafkach i torbie. Wolę jak najświeższe i pachnące

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetne wiadomości, super!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-15 22:12:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.