Kreatywny fryzjer poszukiwany !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-29, 18:00   #1
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Talking

Kreatywny fryzjer poszukiwany !!!


Ile razy zdarzyło się Wam dziewczyny pójść do fryzjera, który po usadzeniu Was w fotelu pyta : " jak mam obciąć pani włosy?" Po takim pytaniu zawsze się denerwowałam bo skąd mam wiedzieć jaką powinnam mieć fryzurę i co mi pasuje, a co nie - przeciez to nie ja jestem fryzjerką! Osobiście mam juz dosyc takich fryzjerów, uważam że skoro uprawia się taki zawód to powinno się wiedziec w jaki sposób ściąc włosy klientce żeby była zadowolona, umiec jej cos zaproponować. Dlatego też, chcę stworzyć listę fryzjerów kreatywnych którym nie trzeba wszystkiego tłumaczyć i którzy są pomysłowi, dzięki czemu wychodzimy od nich zawsze zadowolone i odmienione

ja niestety na razie takiegoz fryzjera nie spotkałam, więc bardzo Wizazanki liczę na Was i waszych fryzjerów

jestem z wrocławia więc może któras Wizażanka pochwali się swoim twórczym fryzjerem w tej okolicy?
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 18:05   #2
fryzjerka2086
Raczkowanie
 
Avatar fryzjerka2086
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ostrow wielkopolski
Wiadomości: 34
Dot.: Kreatywny fryzjer poszukiwany !!!

szkoda ze mieszkasz tak daleko
fryzjerka2086 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 18:06   #3
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Kreatywny fryzjer poszukiwany !!!

Proponuję wybrać się do stylisty.. Oni zawsze mają swoje pomysły
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 18:13   #4
fryzjerka2086
Raczkowanie
 
Avatar fryzjerka2086
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ostrow wielkopolski
Wiadomości: 34
Dot.: Kreatywny fryzjer poszukiwany !!!

tak szczerze powiedziawszy nalezy przeprowadzic z klientka tzw wywiad aby dowiedziec sie np.gdzie pracuje aby jej fryzura byla odpowiednia do miejsca pracy jaki ma styl i wywnioskowac jaka jest osobka prawda to niejest tak ze ktos wchodzi siada i nic niemowi poniewarz pozniej sa nieporozumienia
fryzjerka2086 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 18:31   #5
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Kreatywny fryzjer poszukiwany !!!

Cytat:
Napisane przez fryzjerka2086 Pokaż wiadomość
tak szczerze powiedziawszy nalezy przeprowadzic z klientka tzw wywiad aby dowiedziec sie np.gdzie pracuje aby jej fryzura byla odpowiednia do miejsca pracy jaki ma styl i wywnioskowac jaka jest osobka prawda to niejest tak ze ktos wchodzi siada i nic niemowi poniewarz pozniej sa nieporozumienia

no wiadomo że jak sie przychodzi do fryzjera to zawsze sie mówi co mniej więcej chciałoby się miec na głowe ( np że zostawic długie włosy, zrobic krótką fryzure, zrobic grzywke itp.) ale wiadomo ze nie bede mowic fryzjerowi w jaki sposob ma mi wlosy cieniowac bo na tym się nie znam, albo mówic w jaki sposób ma mi ciąć grzywkę bo sposobów cięcia grzywki jest wiele ( bo jest mozliwosc zrobienie grzywki prostej np od czubka głowy albo tuz od czoła) takie detale fryzjer sam powinien umiec nam dobierać, a nasze pomysły i propozycje modyfikowac jeżeli nie będą dla nas korzystne ( np jezeli sobie zażyczę grzywkę prosta od linijki a mam buzię kwadratową to fryzjer powinien mi to odradzic a nie ścinać - tak osobiście myślę)

ja niestety trafiłam na taką jedną walniętą babę , która ścięła mi włosy tak jak na zdjęciu które przyniosłam a potem po wykonaniu usługi gdy wyraziłam swoje niezadowolenie z efektu ( a raczej przerazenie efektem) to stwierdziła że moje włosy się nie nadaja do tej fryzury wogóle. Myślałam że kobietę ubiję a sama ryczałam po wyjściu z salonu. W dodatku był to renomowany salon - Jean Louis David na więziennej we wrocławiu ;/
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 09:22   #6
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Kreatywny fryzjer poszukiwany !!!

ok, ja juz znalazłam
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.