Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-08, 18:50   #4981
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez ajgati Pokaż wiadomość
raczej??
Nie trzeba Jestem nieszkodliwa
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 18:54   #4982
nastazja1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 25
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

dziękuje Wam dziewczyny za wsparcie już tak bym chciała mieć moje prawko.... ale jak narazie nie udało mi się go jeszcze zdobyc...
nastazja1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 18:57   #4983
majka20052
Raczkowanie
 
Avatar majka20052
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 101
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez Justynka_xc Pokaż wiadomość
a jesli chodzi o benzyne, czy olej czy cokolwiek czym mozna uzupelniac rzeczy w tych samochodach, to mnie Radek uczyl ze gdy zapyta jakim olejem pani uzupełni to trzeba odpowiadac: Takim jakim zaleca producent i tyle
Widziałam takie odpowiedzi:
taki jaki byl wlany ostatnio/jak zaleca producent/silnikowy/mieszalny (cokolwiek to znaczy)
Poprawna odpowiedź zalezy od egzaminatora
__________________

majka20052 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 18:58   #4984
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez nastazja1 Pokaż wiadomość
dziękuje Wam dziewczyny za wsparcie już tak bym chciała mieć moje prawko.... ale jak narazie nie udało mi się go jeszcze zdobyc...
Nie ma za co Po to tu jesteśmy
Ustaliłaś sobie nowy termin?
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 18:59   #4985
majka20052
Raczkowanie
 
Avatar majka20052
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 101
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez mariposa89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, cieszę się że znalazłam ten wątekFajnie się tu wspieracie. Będę podchodzić do egzaminu 2 raz 5 sierpnia. Pierwszy raz zdawałam 6 lipca, udało się wyjechać na miasto, ale niestety przesiadka... Mam nadzieję że następnym razem będzie lepiej i zdam
Lubelski WORD? Czekamy na relację
__________________

majka20052 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 19:02   #4986
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Nie trzeba Jestem nieszkodliwa

Ufff, co za ulga


Cytat:
Napisane przez nastazja1 Pokaż wiadomość
dziękuje Wam dziewczyny za wsparcie już tak bym chciała mieć moje prawko.... ale jak narazie nie udało mi się go jeszcze zdobyc...
Nie ma sprawy .
Na pewno uda Ci się zdobyć prawko, to naprawdę jest do przejścia ,
Masz już nowy termin egzaminu??
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 19:38   #4987
Avila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Nowogard
Wiadomości: 37
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
Ja też zdaje w Koszalinie i moje wrażenie póki co są tragiczne he Aż nie chce mi sie tam we wtorek jechać na egzamin bo oblewają za pierdoły Co do tego skrzyżowania jak sie wyjeżdża z Zordu to mnóstwo osób na nim oblało np. nie zatrzymując sie na znaku STOP lub nie ustępując wszystkim pierwszeństwa lub na wymuszeniu..nie lubie tego skrzyżowania
Wtedy jak sie przenioslam do Koszalina to nie moglam uwierzyc jakie to wszystko proste za wyjatkiem tego skrzyzowania i to na dzien dobry egzaminu. Ale jezeli zdajesz w Koszalinie nie przenos sie, bo to maly osrodek, mniej stresu, mniej czekania i przy jednym okienku wszystko zalatwiasz, a nie w Szczecinie przy trzech! Masakra totalna. Raz na zapisanie sie na egzamin musialam czekac 2 godziny (nie liczac okienka informacji i okienka oplacania egzaminu). Nie wiem jak jest gdzie indziej, ale pewnie lepiej w naszych okolicach nie bedzie. Widzialam jeszcze, ze w Koszalinie same babki zdawaly. Jedna nie mogla chyba ze szczescia wytrzymac i jak zapisywalam sie w okienku na kolejny egzamin (bo akurat wtedy oblalam) powiedziala do mnie (sobie ofiare znalazla): ale sie ciesze zdalam, jak fajnie x2. Myslalam, ze ja rozszarpie, ale popatrzylam na nia i chyba wiedziala, o co kaman, bo od razu geba jej sie zamknela na szczescie.
A tak w ogole to wszedzie oblewaja za *******y. Mysle, ze to procentuje, bo teraz zamiast sie bac to nie moge wytrzymac ze szczescia, ze bede jezdzic. Tylko potrzeba wytrwalosci. Nie poddawac sie i zapisywac na kolejne egzaminy, jazdy. Jeszcze bedziesz sie smiac z tego wszystkiego. Kazdy mi to mowil jak nie zdawalam i mnie to denerwowalo, ale to prawda
Avila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 19:52   #4988
majka20052
Raczkowanie
 
Avatar majka20052
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 101
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez Avila Pokaż wiadomość
A tak w ogole to wszedzie oblewaja za *******y. Mysle, ze to procentuje, bo teraz zamiast sie bac to nie moge wytrzymac ze szczescia, ze bede jezdzic. Tylko potrzeba wytrwalosci. Nie poddawac sie i zapisywac na kolejne egzaminy, jazdy. Jeszcze bedziesz sie smiac z tego wszystkiego. Kazdy mi to mowil jak nie zdawalam i mnie to denerwowalo, ale to prawda
Cos w tym jest. Pewnie jak juz czlowiek ma prawo jazdy i jezdzi na codzien to dziwi sie ze mogl takie glupie bledy na egzaminie popelniac I rzeczy ktore wczesniej wydawaly sie trudne sa proste. Nie mowiac o tym ze patrzac jak jezdza i parkuja co niektorzy to mozna sie zastanawiac kto im dal prawo jazdy Zdany egzamin to kwestia wprawy + szczecia. I licze że bedzie ono nam sprzyjac w najblizszych tygodniach/miesiacach.
__________________

majka20052 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:12   #4989
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez majka20052 Pokaż wiadomość
Cos w tym jest. Pewnie jak juz czlowiek ma prawo jazdy i jezdzi na codzien to dziwi sie ze mogl takie glupie bledy na egzaminie popelniac I rzeczy ktore wczesniej wydawaly sie trudne sa proste. Nie mowiac o tym ze patrzac jak jezdza i parkuja co niektorzy to mozna sie zastanawiac kto im dal prawo jazdy Zdany egzamin to kwestia wprawy + szczecia. I licze że bedzie ono nam sprzyjac w najblizszych tygodniach/miesiacach.

Na egzaminie najgorszy jest stres, bo umiejętności większości osób są zbliżone .
Podstawą sukcesu jest opanowanie nerwów no i pomijając oczywiste umiejętności jazdy, również odrobina szczęścia żeby nie wydarzyło się nic szczególnie zaskakującego .



Widzę, że jakoś tempo pisania na koniec wątku osłabło ...
Teraz już tylko w kilkanaście postów zostało do końca - myślę że dobrze, aby dziś powstała nowa część .
Kciuki za zdające jutro też dobrze by było zacząć trzymać już w nowej części .
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:26   #4990
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez AgeleSS Pokaż wiadomość
Nie wiem czy pamiętacie mnie! ;p W poniedziałek, tj. 6 lipca zdałam egzamin Za pierwszym razem! ;d
Pozdrawiam ;*

Gratuluje

grono kierowcow sie powieksza
ale na szczescie powieksza sie tez grono nowych osob przystępujących na egzamin a co do tego akumulatora to chyba rzeczywiscie jest to prostownik ale jesczze sie zapytam taty to w koncu egzaminator ma prawo zadac takie pytania jak te czy nie ??

expectation

dziekuje za informacje, ja tego nie mialam niestety na teorii i nawet nie wiedzialam ze takie pytanie moze byc znasz jeszcze takie pytanka ktore egzaminator moze zadac??? kurcze jakies dziwne te nowe zasady egzaminowania...



a co do WoRDu do u mnie jest tak ze wchodzi sie do pomieszczenia gdzie siedza 3babki i u nich mozna sie TYLKO zapisac na egzamin, zeby zaplacic za ten egzamin to trzeba isc na poczte ktora jest jakies 4 ulice dalej , a wiec najpierw trzeba isc na poczte zaplacic kwitek i z tym kwitkiem isc do wordu takze trzeba sie trochu nalatac

ja nie wiem co z ta SMV.. w ogole sie nie odzywa czy zdala czy tez nie... albo tak zapija ze szczescia ze zdala albo..................... .nawet o tym nie mysle na pewno to pierwsze

Edytowane przez syyluusiiaa
Czas edycji: 2009-07-08 o 20:35
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:32   #4991
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomości: 2 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez majka20052 Pokaż wiadomość
Cos w tym jest. Pewnie jak juz czlowiek ma prawo jazdy i jezdzi na codzien to dziwi sie ze mogl takie glupie bledy na egzaminie popelniac I rzeczy ktore wczesniej wydawaly sie trudne sa proste. Nie mowiac o tym ze patrzac jak jezdza i parkuja co niektorzy to mozna sie zastanawiac kto im dal prawo jazdy Zdany egzamin to kwestia wprawy + szczecia. I licze że bedzie ono nam sprzyjac w najblizszych tygodniach/miesiacach.
Też o tym ostatnio myslałam, że jak ja mogłam takich banalnych rzeczy nie pamiętać czy też robiły mi problem. Teraz nie lubie tylko parkować, bo czasami parkuje krzywo:P
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zaręczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 20:34   #4992
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez madzioonia18w Pokaż wiadomość
Też o tym ostatnio myslałam, że jak ja mogłam takich banalnych rzeczy nie pamiętać czy też robiły mi problem. Teraz nie lubie tylko parkować, bo czasami parkuje krzywo:P

Ale teraz (w razie czego) możesz spokojnie poprawiać tyle razy ile masz potrzebę
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:40   #4993
majka20052
Raczkowanie
 
Avatar majka20052
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 101
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez madzioonia18w Pokaż wiadomość
Też o tym ostatnio myslałam, że jak ja mogłam takich banalnych rzeczy nie pamiętać czy też robiły mi problem. Teraz nie lubie tylko parkować, bo czasami parkuje krzywo:P
Parkowanie to moja pięta Achillesowa. Nie cierpię parkowania. Kazdego. Po co u diabła sa te cholerne linie do parkowania? A jak na egzaminie poszlo ci z parkowaniem? Poprawialas? Egzaminator bardzo wymaga zeby bylo rowno?Boje sie ze na tym obleje-choc jeszcze nie widzialam zeby tu ktoras dziewczyna przez to oblala
__________________

majka20052 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:40   #4994
expectation
Zadomowienie
 
Avatar expectation
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 707
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez syyluusiiaa Pokaż wiadomość

expectation

dziekuje za informacje, ja tego nie mialam niestety na teorii i nawet nie wiedzialam ze takie pytanie moze byc znasz jeszcze takie pytanka ktore egzaminator moze zadac??? kurcze jakies dziwne te nowe zasady egzaminowania...


Ja w ogóle nic nie wiem, chodzę tylko na teorię, ale mam takich instruktorów, którzy mówią nam o różnych ciekawostkach, nie myśląc nawet, że mogło to się pojawić na egzaminie. Ostatnio zapytali, czy ktoś wie co to znaczy, że droga jest o dużym natężeniu ruchu. Powiedziałam do koleżanki obok, że pewnie przejeżdza tą drogą 400 samochodów w ciągu godziny, a on mi mówi, że bardzo dobrze i skąd wiedziałam. Ja w lekkim szoku byłam bo sobie strzeliłam takie liczby
__________________
W życiu dróg wiele jest, którą wybrać jak iść?

A Bóg map nie rozdaje, nie wiesz dokąd iść...

expectation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:43   #4995
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez expectation Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nic nie wiem, chodzę tylko na teorię, ale mam takich instruktorów, którzy mówią nam o różnych ciekawostkach, nie myśląc nawet, że mogło to się pojawić na egzaminie. Ostatnio zapytali, czy ktoś wie co to znaczy, że droga jest o dużym natężeniu ruchu. Powiedziałam do koleżanki obok, że pewnie przejeżdza tą drogą 400 samochodów w ciągu godziny, a on mi mówi, że bardzo dobrze i skąd wiedziałam. Ja w lekkim szoku byłam bo sobie strzeliłam takie liczby
hehe gratuluje wiedzy
jutro chyba ide sie zapisac na egzamin po raz 4-ty
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:51   #4996
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomości: 2 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez syyluusiiaa Pokaż wiadomość
a co do WoRDu do u mnie jest tak ze wchodzi sie do pomieszczenia gdzie siedza 3babki i u nich mozna sie TYLKO zapisac na egzamin, zeby zaplacic za ten egzamin to trzeba isc na poczte ktora jest jakies 4 ulice dalej , a wiec najpierw trzeba isc na poczte zaplacic kwitek i z tym kwitkiem isc do wordu takze trzeba sie trochu nalatac

ja nie wiem co z ta SMV.. w ogole sie nie odzywa czy zdala czy tez nie... albo tak zapija ze szczescia ze zdala albo..................... .nawet o tym nie mysle na pewno to pierwsze
U mnie na szczęście jest wszystko w jednym budynku. Nie trzeba stać w kolejce jak chce się zapisać na egzamin, można sobie usiąść, zapisywanie na egzamin sprawnie im idzie, gorzej tylko jak się czeka na papiery po oblanym egzaminie.

Też jestem ciekawa jak jej poszło, mam nadzieje że zdała. SMV PRZYWOŁUJEMY CIE!!!

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez majka20052 Pokaż wiadomość
Parkowanie to moja pięta Achillesowa. Nie cierpię parkowania. Kazdego. Po co u diabła sa te cholerne linie do parkowania? A jak na egzaminie poszlo ci z parkowaniem? Poprawialas? Egzaminator bardzo wymaga zeby bylo rowno?Boje sie ze na tym obleje-choc jeszcze nie widzialam zeby tu ktoras dziewczyna przez to oblala
Parkowanie wyszło mi bardzo dobrze, egzaminator powiedział :dobrze Pani zaparkowała, moge bez problemu otworzyć drzwi". I parkowałam na tej częśći Lublina której nie znosze jak wyjezdzałam z WORDU i powiedział w prawo to myśle "eh już nie zdałam".

Cytat:
Napisane przez syyluusiiaa Pokaż wiadomość
hehe gratuluje wiedzy
jutro chyba ide sie zapisac na egzamin po raz 4-ty
Idz, idz mów odrazu kiedy masz następny egzamin
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zaręczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:51   #4997
malenstwo5
Wtajemniczenie
 
Avatar malenstwo5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 597
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

W końcu mnie zapisał instruktor na egzamin i mam 31.07 o 15.00, drugie podejście. Proszę o dopisanie Mam nadzieję, że nie zrobię takiego głupiego błedu jak ostatnio
malenstwo5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:58   #4998
majka20052
Raczkowanie
 
Avatar majka20052
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 101
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez madzioonia18w Pokaż wiadomość

Parkowanie wyszło mi bardzo dobrze, egzaminator powiedział :dobrze Pani zaparkowała, moge bez problemu otworzyć drzwi". I parkowałam na tej częśći Lublina której nie znosze jak wyjezdzałam z WORDU i powiedział w prawo to myśle "eh już nie zdałam".


A co ma parkowanie do wyjazdu z WORDU? W prawo od nas przynajmniej łatwiej skrecic Rzadko chca jechac w prawo. Swoja droga nie ma co sie uprzedac na poczatku.
__________________

majka20052 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 21:01   #4999
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomości: 2 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez majka20052 Pokaż wiadomość
A co ma parkowanie do wyjazdu z WORDU? W prawo od nas przynajmniej łatwiej skrecic Rzadko chca jechac w prawo. Swoja droga nie ma co sie uprzedac na poczatku.
Ponieważ ja temtej części Lublina nie lubie, i parkować też. Bardziej wole parkować na Felinie, tam jest spokojnie, a tam gdzie parkowałam, ludzie się krecą i samochody...
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zaręczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 21:05   #5000
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

no to mamy 5000 postów
czyli wątek można zakończyć i przejść do nowej części
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 21:05   #5001
majka20052
Raczkowanie
 
Avatar majka20052
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 101
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez madzioonia18w Pokaż wiadomość
Ponieważ ja temtej części Lublina nie lubie, i parkować też. Bardziej wole parkować na Felinie, tam jest spokojnie, a tam gdzie parkowałam, ludzie się krecą i samochody...
Na szczescie teraz mozesz parkowac gdzie chcesz i jak chcesz i jezdzic do tych dzielnic i po tych ulicach co lubisz
__________________

majka20052 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 21:08   #5002
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomości: 2 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

[1=72f264f1cd165e2b94e3888 8adc60ec5afe5a0b8_658382a 5e67ad;13160334]no to mamy 5000 postów
czyli wątek można zakończyć i przejść do nowej części[/QUOTE]

Zaraz założe VI część

Cytat:
Napisane przez majka20052 Pokaż wiadomość
Na szczescie teraz mozesz parkowac gdzie chcesz i jak chcesz i jezdzic do tych dzielnic i po tych ulicach co lubisz
Tak mało po tamtej części Lbn jezdze bardziej strony Makro czy też Racławickich
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zaręczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 21:12   #5003
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez madzioonia18w Pokaż wiadomość
Zaraz założe VI część



Tak mało po tamtej części Lbn jezdze bardziej strony Makro czy też Racławickich


czekam z niecierpliwością na IV czesc:j upi: !!!!!
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 21:13   #5004
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomości: 2 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Zapraszam do VI części https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post13160494


A strawberkaprosze o zamknięcie tej części
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zaręczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 21:13   #5005
expectation
Zadomowienie
 
Avatar expectation
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 707
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Cytat:
Napisane przez syyluusiiaa Pokaż wiadomość
hehe gratuluje wiedzy
jutro chyba ide sie zapisac na egzamin po raz 4-ty
raczej szczęścia
__________________
W życiu dróg wiele jest, którą wybrać jak iść?

A Bóg map nie rozdaje, nie wiesz dokąd iść...

expectation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 21:35   #5006
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Długo mnie tu nie było !!
Witam wszystkie driverki!! przybywam by wspierać !

__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:00   #5007
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. V

Zapraszam do nowej części wątku egzaminacyjnego

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=349183
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.