Chodzi beze mnie na imprezy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-12, 12:29   #1
Panna_Ce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17

Chodzi beze mnie na imprezy


Witam, jestem z moim chłopakiem od kilku miesięcy. Szczerze mogę powiedzieć, że jestem z nim szczęśliwa pomijając fakt.. ze często wychodzi beze mnie na imprezy. Na początku się awanturowałam o to, teraz za każdym razem staram się mu spokojnie wytłumaczyć jak bardzo mi przykro z tego powodu ze wczesnej wychodzi sam niż ze mną. Mimo ze bardzo mnie to złości nie ukazuje już tego, ale to tez nie pomaga zeby docenił ze "pozwalam mu" Nie mam nic przeciwko jeśli raz na jakiś czas chce wyskoczyć z kumplami bo jak najbardziej to rozumiem, ze potrzebuje tego i nie mam nic przeciwko, ufam mu wiec tez to nie jest kwestia zaufania, tylko jest mi okropnie przykro jeśli któryś weekend z rzędu wychodzi sam a na drugi dzień jest nie do życia i tak naprawdę cały weekend spędzamy osobno, a dodam ze widujemy się rzadko bo 1-2 razy w tygodniu. On nie widzi problemu, uważa, że sporadycznie wychodzi beze mnie.. a nie pamiętam kiedy ostatni raz byliśmy razem na jakiejś imprezie. Nie wiem co zrobić, grzeczne tłumaczenia nie pomagają o kłótniach nie wspomnę. Czuje się bezradna i smutna
Panna_Ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:43   #2
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

Cytat:
Napisane przez Panna_Ce Pokaż wiadomość
Witam, jestem z moim chłopakiem od kilku miesięcy. Szczerze mogę powiedzieć, że jestem z nim szczęśliwa pomijając fakt.. ze często wychodzi beze mnie na imprezy. Na początku się awanturowałam o to, teraz za każdym razem staram się mu spokojnie wytłumaczyć jak bardzo mi przykro z tego powodu ze wczesnej wychodzi sam niż ze mną. Mimo ze bardzo mnie to złości nie ukazuje już tego, ale to tez nie pomaga zeby docenił ze "pozwalam mu" Nie mam nic przeciwko jeśli raz na jakiś czas chce wyskoczyć z kumplami bo jak najbardziej to rozumiem, ze potrzebuje tego i nie mam nic przeciwko, ufam mu wiec tez to nie jest kwestia zaufania, tylko jest mi okropnie przykro jeśli któryś weekend z rzędu wychodzi sam a na drugi dzień jest nie do życia i tak naprawdę cały weekend spędzamy osobno, a dodam ze widujemy się rzadko bo 1-2 razy w tygodniu. On nie widzi problemu, uważa, że sporadycznie wychodzi beze mnie.. a nie pamiętam kiedy ostatni raz byliśmy razem na jakiejś imprezie. Nie wiem co zrobić, grzeczne tłumaczenia nie pomagają o kłótniach nie wspomnę. Czuje się bezradna i smutna
mysle, ze klotnia nic tu nie da, moze sama zaproponuj mu cos "Misiu moze wyskoczymy w ta sobote gdzies potanczyc, na piwko itp?" a jesli nie bedzie mial ochoty isc z Toba tylko ze swoimi kuplami to wtedy mozna uznac ze cos nie gra, skoro woli czesciej przebywac z kumplami niz z wlasna dziewczyna, jestem tego zdania ze kazdy potrzebuje w zwiazku troche swobody, ale bez przesady, trzeba wyznaczyc sobie priorytety, wyjscie z kuplami raz na jakis czas jest ok ale nie co weekend...
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:43   #3
pieluchomajtek
Rozeznanie
 
Avatar pieluchomajtek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 928
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

a nie mozecie isc razem?
__________________
jeśli kochasz to wybacz
jeśli wybaczysz to nie wypominaj
jeśli nie masz sił to odejdź od niego
jeśli odejdziesz to już nie wracaj
jeśli chcesz być z nim mimo wszystko to przeczekaj
zestarzeje się i już nie będzie zdradzał
lecz swoje najpiękniejsze lata stracisz na czekaniu na jego starość
pieluchomajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:45   #4
bzykubzyk
Raczkowanie
 
Avatar bzykubzyk
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 200
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

A dlaczego nie możecie pójść razem? Pytałaś go o to?
bzykubzyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:49   #5
Panna_Ce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

Cytat:
Napisane przez pieluchomajtek Pokaż wiadomość
a nie mozecie isc razem?

To nie takie proste, zawsze ma argument dlaczego ja nie mogę z nim iść. Bo np. koleżanka robi urodziny w domu i nie będzie tyle miejsca, poza tym zaprosiła go samego i głupio, żeby przyszedł z kimś, albo że idzie na mecz z kumplami i będę się nudziła (w takich przypadkach akurat to nawet lepiej). To jest conajmniej dziwne bo moi znajomi majac swiadomosc ze któreś z paczki ma pare zawsze ale to zawsze zapraszają z dziewczyna/chłopakiem, bo tak wypada...
Panna_Ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:54   #6
pieluchomajtek
Rozeznanie
 
Avatar pieluchomajtek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 928
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

Cytat:
Napisane przez Panna_Ce Pokaż wiadomość
To nie takie proste, zawsze ma argument dlaczego ja nie mogę z nim iść. Bo np. koleżanka robi urodziny w domu i nie będzie tyle miejsca, poza tym zaprosiła go samego i głupio, żeby przyszedł z kimś, albo że idzie na mecz z kumplami i będę się nudziła (w takich przypadkach akurat to nawet lepiej). To jest conajmniej dziwne bo moi znajomi majac swiadomosc ze któreś z paczki ma pare zawsze ale to zawsze zapraszają z dziewczyna/chłopakiem, bo tak wypada...


Koles jest jakis niepowazny, a Ty malo asertywna. Po prostu mowisz "Ale ja i tak pojde" ewentualnie "To daj mi numer od kolezanki, zapytam czy moglabym isc z Toba jako,ze JESTESMY RAZEM"
Ja jakos nigdy nie mialam takich problemow. Ciekawe czasy nastaly...
__________________
jeśli kochasz to wybacz
jeśli wybaczysz to nie wypominaj
jeśli nie masz sił to odejdź od niego
jeśli odejdziesz to już nie wracaj
jeśli chcesz być z nim mimo wszystko to przeczekaj
zestarzeje się i już nie będzie zdradzał
lecz swoje najpiękniejsze lata stracisz na czekaniu na jego starość
pieluchomajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:58   #7
bravee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 159
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

bo koleżanka robi imprezę w domu i dla Ciebie nie ma miejsca? wiesz co... daj mu w mordę i zakończ to. ja nie mogłabym żyć w takim związku.
__________________
` tylko bądź przy mnie, trwaj, proszę Cię, stój
nie zostawiaj mnie na lodzie, bez Ciebie jak na głodzie... `
bravee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 12:59   #8
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

a powiedz mi ile ta kolezanka ma lat? ze zaprosila na swoje urodziny Twojego chlopaka samego wiedzac ze ma dziewczyne... tak sie dorosli ludzie nie zachowuja, Jak on moze Ci powiedziec ze "byloby glupio gdyby przyszedl z kims", powinien od razu powiedziec tej kumpeli, ze ma dziewczyne wiec albo przyjdzie z Toba albo wcale...
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 13:02   #9
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

Cytat:
Napisane przez Panna_Ce Pokaż wiadomość
To nie takie proste, zawsze ma argument dlaczego ja nie mogę z nim iść. Bo np. koleżanka robi urodziny w domu i nie będzie tyle miejsca, poza tym zaprosiła go samego i głupio, żeby przyszedł z kimś, albo że idzie na mecz z kumplami i będę się nudziła (w takich przypadkach akurat to nawet lepiej). To jest conajmniej dziwne bo moi znajomi majac swiadomosc ze któreś z paczki ma pare zawsze ale to zawsze zapraszają z dziewczyna/chłopakiem, bo tak wypada...

Wybacz, ale za takie wytłumaczenie to bym mu chyba dała kopa w tyłek. Ile wy macie lat ? Może onnie traktuje Cię serio?
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 13:05   #10
Panna_Ce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 17
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

I do tego cały czas zmierzam, ze nie wiem co mam zrobić żeby zaczął właśnie tak postępować.. ze albo ze mną albo wcale. Ja nie lubie bez niego wychodzić, nie raz zrezygnowałam z imprezy, bo z rożnych powodów nie mogliśmy iść razem, wiec wolałam całkiem odpuścić. Oprócz tej kwestii, jak mówiłam na początku.. naprawdę jestem z nim szczęśliwa i ufam mu, bo to ważne. Chce tylko wpłynąć na jego zachowanie.
Panna_Ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 13:14   #11
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

a znasz w ogóle jego znajomych? Bo mi tu coś zajeżdża drugą babką...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 13:21   #12
brownayes
Raczkowanie
 
Avatar brownayes
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 491
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
a znasz w ogóle jego znajomych? Bo mi tu coś zajeżdża drugą babką...
Nie no bez przesady, nie wysuwajmy zbyt pochopnych wniosków... chociaż faktycznie coś tu nie gra.

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Ce Pokaż wiadomość
I do tego cały czas zmierzam, ze nie wiem co mam zrobić żeby zaczął właśnie tak postępować.. ze albo ze mną albo wcale. Ja nie lubie bez niego wychodzić, nie raz zrezygnowałam z imprezy, bo z rożnych powodów nie mogliśmy iść razem, wiec wolałam całkiem odpuścić. Oprócz tej kwestii, jak mówiłam na początku.. naprawdę jestem z nim szczęśliwa i ufam mu, bo to ważne. Chce tylko wpłynąć na jego zachowanie.
Wiesz to nie chodzi o stawianie takiego ultimatum, bo faktycznie jak jest mecz gdzie są sami faceci to nie jest to miejsce dla Ciebie (o ile nie lubisz piłki) bo mnie chłopak kiedyś zaprosił na takie spotkanie... ale urodziny u koleżanki to impreza gdzie chodzi się ze swoim chłopakiem dziewczyną. Musicie sobie to wszystko wyjaśnić. Spytaj Cię czemu nie chce Ciebie nigdzie brać ? A w ogóle wychodzicie gdzieś razem ?
brownayes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 13:23   #13
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
a znasz w ogóle jego znajomych? Bo mi tu coś zajeżdża drugą babką...

i już teorie spiskowe.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 13:23   #14
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

Spokojnie,nie można od razu wysunąc teorii ze chłopak ma kogoś na boku. Może po prostu musi się nauczyc jak byc z dziewczyna i że izolowanie jej od swoich znajomych nie skonczy sie dobrze. A swoja drogą to rzeczywiścei jest malo powazny.
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 13:25   #15
czerwona_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: kołobrzeg
Wiadomości: 111
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

Panna_Ce hmmm NIE JESTES SAMA !!!! Mój Skarb ma (a raczej miał) tak samo. Powiedziałaś, że jesteście razem od kilku miesięcy..od ilu jeśli możnaa..? bo to ma znaczenie :tak: Mój TŻ na początku naszego związku (do ok. 2 miesięcy) też sam wychodził tz. z kolegami (ale tylko z kolegami nie było tam kobiet ooo nie na to bym nie pozwoliła) . Teraz bezemnie saaam się nigdzie nie ruszy.. hihihi... chodzi mi o jakąś impreze oczywiśćie
__________________

Bezwarunkowo jesteś przy mnie.
Niezaprzeczalnie duchowo inspirujesz mnie. Tak słodko.
czerwona_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 13:30   #16
m@rtynka
Zadomowienie
 
Avatar m@rtynka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 507
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

Pogadaj z chłopakiem poważnie i konkretnie.Bo wytłumaczenie tego typu, że koleżanka nie ma miejsca i został zaproszony sam jest trochę dziwne z racji tego że chyba jego znajomi wiedzą o tym, ze ma dziewczynę.A jak to nie pomoże to po prostu Ty także wychodź na imprezy wtedy kiedy twój chłopak imprezuje bo po co się poświęcać dla takie typu chłopaka.
__________________
the pain that was eating me inside






Razem! KCKM
m@rtynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 13:35   #17
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

Cytat:
Napisane przez Panna_Ce Pokaż wiadomość
To nie takie proste, zawsze ma argument dlaczego ja nie mogę z nim iść. Bo np. koleżanka robi urodziny w domu i nie będzie tyle miejsca, poza tym zaprosiła go samego i głupio, żeby przyszedł z kimś,
Post roku, bez kitu
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 13:37   #18
Alice_in_Wonderland
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 279
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

O kurcze "w domu nie ma miejsca" - no nie rozbrajaj mnie. Jeśli Cie kocha to po co się pcha na imprezę do koleżanki, która nie może zaprosić jeszcze Ciebie?
Kopnęłabym go w tyłek.
Wybacz, ale nie wydaje mi się, aby traktował Cię poważnie. I zbytnio bym nie nalegała na to, żeby się zmienił bo po co mi być z takim kimś?
__________________
Alice_in_Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 13:45   #19
d0tkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar d0tkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 712
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

ale tak z drugiej strony myslac to .. skoro kolezanka go zaprosila na urodziny to czemu on jej nie mogl powiedziec odrazu "a wiesz co,moglbym wziasc X bo jestesmy razem".. czy" nie chce zostawiac dziewczyny samej w domu w weekend" jak dla mnie to on poprostu nie chce jej na imprezach i co tu duzo mowic.
__________________
ToTwojeLęki-TyJeStworzyłaś-ATo,CoStworzyłaś, MożeszZniszczyć...

Zuza

Razem
d0tkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 13:46   #20
pieluchomajtek
Rozeznanie
 
Avatar pieluchomajtek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 928
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

A jego znajomi w ogole wiedza, ze on z kims jest?

Cytat:
Napisane przez czerwona_ Pokaż wiadomość
Panna_Ce hmmm NIE JESTES SAMA !!!! Mój Skarb ma (a raczej miał) tak samo. Powiedziałaś, że jesteście razem od kilku miesięcy..od ilu jeśli możnaa..? bo to ma znaczenie :tak: Mój TŻ na początku naszego związku (do ok. 2 miesięcy) też sam wychodził tz. z kolegami (ale tylko z kolegami nie było tam kobiet ooo nie na to bym nie pozwoliła) . Teraz beze mnie saaam się nigdzie nie ruszy.. hihihi... chodzi mi o jakąś impreze oczywiśćie
moj zaden facet beze mnie sie nigdzie ni ruszyl. Chyba, ze ja nie chcialam.

Jak juz mowilam: Ciekawe czasy... nie ma co
__________________
jeśli kochasz to wybacz
jeśli wybaczysz to nie wypominaj
jeśli nie masz sił to odejdź od niego
jeśli odejdziesz to już nie wracaj
jeśli chcesz być z nim mimo wszystko to przeczekaj
zestarzeje się i już nie będzie zdradzał
lecz swoje najpiękniejsze lata stracisz na czekaniu na jego starość
pieluchomajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 14:31   #21
Caroline1920
Zakorzenienie
 
Avatar Caroline1920
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 003
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

ehh mi tez sie tak wydaje ze to on po prostu nie chce Cie ze soba zabierac, te glupie tlumaczenia: nie ma miejsca, glupio by bylo gdybym przyszedl z kims mowia same za siebie... dokladnie - urodziny to nie jest mecz na ktorym przewaznie spotykaja sie sami faceci, na urodziny zawsze idzie sie (a takze zaprasza sie na urodziny) z partnerem, jesli sie go ma... cos mi tu wyraznie nie gra...
Caroline1920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 14:39   #22
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

Cytat:
Napisane przez Panna_Ce Pokaż wiadomość
To nie takie proste, zawsze ma argument dlaczego ja nie mogę z nim iść. Bo np. koleżanka robi urodziny w domu i nie będzie tyle miejsca, poza tym zaprosiła go samego i głupio, żeby przyszedł z kimś
Wstydzi się Ciebie,albo chce na luzie flirtować z kimś innym. Tyle.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 14:58   #23
edytkaa177
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 119
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

No widać, że naprawdę go kochasz. Ale on raczej nie traktuje Cię poważnie. I nie tyle nie może Cię ze sobą zabierać na te imprezy (bo np nie ma dla Ciebie miejca, nie jesteś zaproszona itp), tylko po prostu nie chce żebyś tam bywała. Mój chłopak już daawno, na początku związku przedstawił mnie swoim znajomym, rodzicom, rodzinie. I zawsze na imprezy chodzimy razem, jeżeli go ktoś zaprasza, to zawsze ze mną, bo każdy wie, że ma dziewczynę. Beze mnie nawet nie chce mu się tam chodzić. Raz poszedł sam, bo ja chorowałam i mu pozwoliłam iść, ale później mówił, że było beznadziejnie i się nie wybawił, cały czas myślał o mnie, dzwonił do mnie...

Raz tylko zdarzyło mu się pójść na 2 godziny na dyskotekę bez mojej zgody bo go znajomi namówili (a był pod wpływem %), ale jak się o tym dowiedziałam, to tak łatwo mu nie darowałam i musiał się nieźle postarać, żebym mu wybaczyła

A Ty naprawdę poważnie zastanów się czy chcesz z nim być, czy warto, skoro on Cię tak traktuje. Porozmawiaj z nim jeszcze raz, jeżeli Ci tak na tym związku zależy, ale jak to się nie zmieni po prostu to skończ, no chyba że chcesz dalej się czuć jak piąte koło przy wozie... Należy mu się to: he he
edytkaa177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 14:58   #24
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

Tekst,że nie będzie miejsca to może być niezly kit,poprostu nie chce z toba chodzic/nie chciał cię wziąć na urodziny.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 15:14   #25
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

a ja bym mu się nie narzucała i nie prosiła, nie chce iść-no to cześć i żegnaj-sory, ale wytłumaczenie o braku miejsca w domu jest tak głupi,że aż śmieszny, a jeśli Ty się łapiesz na takie wymówki, to facet Cie robi w jajo i pewnie po kątach flirtuje z innymi laskami
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 15:24   #26
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

Nie no dziewczyny, może koleżanka miała maluteńką kawalerkę, gdzie naprawdę może wejść przysłowiowa para i do tego bardzo przytulona...

Mój partner by się obraził w takiej sytuacji,

nie za to, że szaleję na imprezach bez niego, tylko za to, że wymyślam tak kiepskie, antyinteligentne wymówki (o braku miejsca).

A zaraz po tym o to, że mam specyficzny odbiór jego figury, skoro w całej chacie mojego kolegi miałby sie nie zmieścić - co on szafa gdańska?
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 15:31   #27
baobabka
Zadomowienie
 
Avatar baobabka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 996
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

Nie zmieścisz się w domu? Chyba czas na dietę!

A tak poważnie- powiedz mu po prostu, że wydaje Ci się dość dziwne to, że nie chodzicie razem..nie wiem, co oprócz rozmowy może pomóc...
baobabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 15:56   #28
malina885
Zadomowienie
 
Avatar malina885
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 128
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

to jakaś paranoja. Ciekawie się dzieje na tym świecie oj ciekawie
Ja bym sobie dała spokój z Nim. Szkoda czasu..
malina885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 16:12   #29
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

Cytat:
Napisane przez Panna_Ce Pokaż wiadomość
koleżanka robi urodziny w domu i nie będzie tyle miejsca.
padłam
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 16:24   #30
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Chodzi beze mnie na imprezy

Cytat:
Napisane przez Panna_Ce Pokaż wiadomość
To nie takie proste, zawsze ma argument dlaczego ja nie mogę z nim iść. Bo np. koleżanka robi urodziny w domu i nie będzie tyle miejsca, poza tym zaprosiła go samego i głupio, żeby przyszedł z kimś, albo że idzie na mecz z kumplami i będę się nudziła (w takich przypadkach akurat to nawet lepiej). To jest conajmniej dziwne bo moi znajomi majac swiadomosc ze któreś z paczki ma pare zawsze ale to zawsze zapraszają z dziewczyna/chłopakiem, bo tak wypada...
ja bym się bardzo poważnie zastanowiła nad tym związkiem, to nie jest normalne co on mówi, on Cie traktuje jako hm. "coś" (przepraszam za sformułowanie) czymś się można zająć od czasu do czasu..
a nie jako sporą część swojego życia..
wstydzi się Ciebie wśród znajomych czy co.. nie wiem, ale coś tu nie gra
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.