Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 13:48   #31
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez dorciaa_ Pokaż wiadomość
Do listy dopisana, kciuki trzymamy zawsze i wszędzie ;D
Uważaj tylko z tym persenem Spróbuj może wziąć jedną tabletkę dzisiaj i obserwuj, jak Twój organizm się będzie zachowywał


To super Ja od odebrania prawka nawet w samochodzie nie siedziałam, a co dopiero za kierownicą
no właśnie tak zrobiłam, wzięłam jedną i zobaczę co się będzie ze mną działo. a stres mam coraz większy przed egz.jak to możliwe ze nie jeździsz jak masz prawko w kieszeni?nie ciągnie cię?
Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkie zdające, te, które zdały i wszystkie inne dziewczyny związane z wątkiem. Melduję się w wątku. Zdaje egzamin w PORDzie w gdańsku, 3 raz. Pierwszy oblany na placu, drugi na mieście, pod koniec egzaminu wyszedł mi pieszy na jezdnię. I straaasznie potrzebuję wsparcia na jutrzejszy (8.12 godz 12:00) egzamin. Nigdy mnie tak stres nie zżera, a już od piątku nie potrafie myśleć o niczym innym...
trzymam kciuki żeby było dobrze nie dziwie się że nie potrafisz myśleć o niczym innym, bo ja mam to samo ale najważniejsze to myśleć pozytywnie
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:24   #32
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

dziewczyny gratuluję
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 15:55   #33
dorciaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 127
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

bybella - ano tak to możliwe, jak się auta nie ma Powoli się rozglądam za swoimi czterema kółkami. Ale przede wszystkim potrzebuję samochodu, który będzie mi mało palił na mieście. Wiadomo jak to jest być studentką...

karolag22
owieczkaa
__________________
Zakochana w sporcie, szczególnie w siatkówce.
Biorę życie jakie jest i dobrze mi z tym.

przygoda z eLką zakończona
dorciaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 17:21   #34
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

a ja bym chciała ( jak na moje początki) cinquecento Słodki, mały, mało pali... i jak gdzieś na drzewie zaparkuje, to nie będzie go szkoda;D Ale marzy mi się alfa romeo...
http://morepetrol.files.wordpress.co...romeo_mito.jpg marzenia...
__________________

Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 17:47   #35
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Madziallena:) Pokaż wiadomość
a ja bym chciała ( jak na moje początki) cinquecento Słodki, mały, mało pali... i jak gdzieś na drzewie zaparkuje, to nie będzie go szkoda;D Ale marzy mi się alfa romeo...
http://morepetrol.files.wordpress.co...romeo_mito.jpg marzenia...
O, zgadzam się z tym postem! Mi się marzy taki w kolorze bananowym.
Jak uda mi się zaoszczędzić trochę więcej, to kupiłabym Fiata Pandę - świetny samochodzik właśnie do miasta. Na spalaniu ja się nie znam, dla mnie samochód ma ładnie wyglądać i Panda taka właśnie jest moim zdaniem.

A moje odległe marzenie to Mini Cooper.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:34   #36
nila_razgotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

karolag22

owieczkaa

Dziewczyny, trzymam kciuki za was baaardzo mocno

Jutro są moje urodziny, więc proszę zróbcie mi prezent i zdajcie śpiewająco

dorciaa_ - fajnie, że zajęłaś się prowadzeniem naszego wątku
nila_razgotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 18:54   #37
Sag etwas
Zadomowienie
 
Avatar Sag etwas
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ZG :)
Wiadomości: 1 319
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

karolag22
owieczkaa
POWODZENIA

Mi się marzy Toyota Corolla codziennia widze taka jaka chcialabym miec, bo ktos parkuje taka pod blokiem
Sliczna, srebrna no cudowna ;d
Choc kolor moglabym miec inny --> Raz widzialam auto w pieknym zielonym kolorze, ale byl to taki odcien jakiego nigdy wczesniej ani pozniej nie widzialam. Żałuję, że nie zrobiłam zdjęcia, ale no coz.. marzenia srebra albo własnie ta "zielona" i mogłabym w niej mieszkac
__________________
"Magdaleno, sag etwas."
Sag etwas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 19:26   #38
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 460
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

karolag22

owieczkaa
powodzenia, kobitki, roznieście WORD-y w drobny mak!
0c567865bc5bc81ad7100e57ad69b5206a79ca99_61998c2f33ab1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 01:58   #39
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

w czwartek oblalam za 2gim razem. i jestem na siebie niesamowicie wkurzona, bo jezdzilam dobrze, juz powrot do mordu, a tu pieszego nie zauwazylam a powiedziala egzaminatorka, ze bym zdala gdyby nie ten pieszy...
trudno, w marcu sprobuje 3ci raz, moze w koncu sie uda
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 06:36   #40
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez dorciaa_ Pokaż wiadomość
bybella - ano tak to możliwe, jak się auta nie ma Powoli się rozglądam za swoimi czterema kółkami. Ale przede wszystkim potrzebuję samochodu, który będzie mi mało palił na mieście. Wiadomo jak to jest być studentką...
aaa no chyba że tak też cos wiem o tym jak to byc studentką to powodzenia w szukaniu tego autka
Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
O, zgadzam się z tym postem! Mi się marzy taki w kolorze bananowym.
Jak uda mi się zaoszczędzić trochę więcej, to kupiłabym Fiata Pandę - świetny samochodzik właśnie do miasta. Na spalaniu ja się nie znam, dla mnie samochód ma ładnie wyglądać i Panda taka właśnie jest moim zdaniem.

A moje odległe marzenie to Mini Cooper.
a ja niedalej jak wczoraj mówiłam do tż-ta że fiat panda to chyba najbrzydszy samochód jaki widziałam:cojest :
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 06:48   #41
dorciaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 127
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez nila_razgotta Pokaż wiadomość
Jutro są moje urodziny, więc proszę zróbcie mi prezent i zdajcie śpiewająco

dorciaa_ - fajnie, że zajęłaś się prowadzeniem naszego wątku
W takim razie wszystkiego najlepszego Spełnienia marzeń przede wszystkim (tych związanych ze zdobyciem prawka i nie tylko)

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
w czwartek oblalam za 2gim razem. i jestem na siebie niesamowicie wkurzona, bo jezdzilam dobrze, juz powrot do mordu, a tu pieszego nie zauwazylam a powiedziala egzaminatorka, ze bym zdala gdyby nie ten pieszy...
trudno, w marcu sprobuje 3ci raz, moze w koncu sie uda
Jeżeli dobrze jeździłaś to za trzecim razem musi się udać! Może się za mocno rozkojarzyłaś, gdy wiedziałaś, że już wracasz do MORDu? Następnym razem będzie lepiej, główka do góry
__________________
Zakochana w sporcie, szczególnie w siatkówce.
Biorę życie jakie jest i dobrze mi z tym.

przygoda z eLką zakończona
dorciaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 09:07   #42
Amapola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 58
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cześć, dziewczyny (i chłopaki, jeśli tacy by się znaleźli)! Pewnie nikt mnie już nie pamięta, nie odzywałam się już kilka miesięcy, bo tak naprawdę nie było o czym pisać. W listopadzie oblałam egzamin praktyczny już trzeci raz, a ze względu na finanse musiałam odpuścić sobie na jakiś czas kółko. Postanowiłam jednak jeszcze raz spróbować zanim wygaśnie mój egzamin teoretyczny i właśnie jestem w trakcie odbywania dodatkowego 5h kursu. Zapisałam się na egzamin 11 lutego (Tłusty Czwartek, więc może egzaminatora przekupię pączkiem ).
Gdy wczoraj miałam dwie godziny jazdy to byłam przekonana, że wszystko zapomniałam i nawet samochodu nie odpalę, a robiłam dużo więcej! Wcześniej zawsze byłam podczas jazdy spięta, jak popełniłam jeden błąd, to kompletnie traciłam rezon. Sama byłam zaskoczona, że po takim czasie wreszcie wyluzowałam się za kółkiem i szło mi świetnie. Jak nawet zrobiłam błąd, to nie przejmowałam się i po prostu na drugi raz zapamiętałam. Do czasu... Dzisiaj miałam dzień pełen wrażeń. Jechaliśmy z instruktorem różnymi wąskimi uliczkami, miałam skręcić w prawo, ale instruktor zauważył nagle, że ulica była zatorowana przez ciężarówkę, więc kazał jechać prosto. Ledwo zdążyłam wyłączyć kierunkowskaz i lekko skręcić, jak jakiś koleś przejechał z lewej strony obok mnie. Było zbyt wąsko, więc otarł się o naszą elkę. Myślałam, że zawału dostanę! Oczywiście, zapomniałam zerknąć w lusterko, ale jakoś nie przyszło mi do głowy, że ktoś będzie próbował się wcisnąć między gigantyczną zaspę a elkę. Później było szacowanie strat, kombinowanie, uzgadnianie między tamtym kierowcą a moim instruktorem... Czułam się tak okropnie, że pomyślałam co ja właściwie robię w tym samochodzie? Skoro coś takiego przytrafiło mi się zanim dostałam prawo jazdy, to co będzie potem?! Mój instruktor był równie przerażony jak ja, pierwszy raz mu się to zdarzyło (tak przynajmniej twierdził). Szkoda wielka nie była, a koleś całkiem sympatyczny, pocieszał mnie, że to nie moja wina, że zdarza się to najlepszym kierowcom i nie mam o co się stresować. Trochę mnie to podniosło na duchu, choć potem byłam już kompletnie wybita z rytmu, silnik gasł mi raz za razem, choć coś podobnego zdarzało mi się tylko na pierwszych jazdach w moim życiu. Nie było sensu kombinować, trzeba było umówić się na odrobienie tego czasu. Może faktycznie nie ma się czym przejmować, ale to okropne, że coś podobnego musiało mi się przydarzyć tuż przed egzaminem. Kiedy już dostałam wiatru w skrzydła, znowu coś ściągnęło mnie w dół. Boję się, że w czwartek znowu będę zestresowana i, jak znam życie, znowu palnę się na łuku. Byłam tak pozytywnie nastawiona do tego egzaminu, a teraz wszystko diabli wzięli!
Czy Wam przytrafiło się kiedykolwiek coś podobnego?
Amapola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 09:46   #43
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

tak niestety bywa.. nawet dobry kierowca jak np. ma wypadek może zacząć w siebie wątpić ps. uważaj na ciężarówki na mieście dowożące paczki do cukierni będzie dobrze
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 10:33   #44
Siska
Raczkowanie
 
Avatar Siska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 138
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Długo nie zaglądałam tu.. już 2 i poł miesiaca nie jeździłam i myślałam aby zacząć na wiosnę dopiero ale dziś mama dała mi kase abym ustaliła egzamin :/ i zaczęło mnie ściskac w żołądku, kręcić sie w głowie i w ogole niedobrze się zrobiło na samą myśl
Boję się mieć egzamin w śnieżnych warunkach i w ogóle... ale tak strasznie chce już zdać
Postanowiłam nie mówić o niczym znajomym ani nawet chłopakowi.
Jak nie zdam to nikt sie nie dowie..a jak zdam to pochwale sie dopiero gdy otrzymam plasticzek
ale kiedy to sie stanie i czy kiedykolwiek..;(
__________________
“There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle.”

Siska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 10:50   #45
Sag etwas
Zadomowienie
 
Avatar Sag etwas
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ZG :)
Wiadomości: 1 319
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Siska Pokaż wiadomość
Długo nie zaglądałam tu.. już 2 i poł miesiaca nie jeździłam i myślałam aby zacząć na wiosnę dopiero ale dziś mama dała mi kase abym ustaliła egzamin :/ i zaczęło mnie ściskac w żołądku, kręcić sie w głowie i w ogole niedobrze się zrobiło na samą myśl
Boję się mieć egzamin w śnieżnych warunkach i w ogóle... ale tak strasznie chce już zdać
Postanowiłam nie mówić o niczym znajomym ani nawet chłopakowi.
Jak nie zdam to nikt sie nie dowie..a jak zdam to pochwale sie dopiero gdy otrzymam plasticzek
ale kiedy to sie stanie i czy kiedykolwiek..;(
Idz i ustal zima to swietne warunki do zdania egzaminu ! Sama uczylam sie jezdzic w zimie, ale bylo to rok temu Nie boj sie pogody bo ona moze dzialac tylko na Twoja korzysc
Jak zasypie to :
- jezdzi sie wolniej i Ty i inni kierowcy
- mniej osob chodzi, chyba ze musza wyjsc bo komu chce sie wylazic na mroz i snieg ?
- nie widac linii - jak najedziesz lekko kolem to nie widac
Sa tez minusy bo gorzej sie parkuje czy cos, ale nawet czytalam gdzies na necie jakies statystyki i bylo, ze w zimie zdaje wiecej osob niz np latem
Wiem, ze egzaminy stresuja, ale na pewno umiesz jezdzic wiec bedzie dobrze
A mowic nikomu nic nie musisz, bo czasami te postronne osoby jeszcze bardziej stresuja U mnie wiedziala tylko rodzina z ktora mieszkam, TŻ i przyjaciolka Reszcie nie mowilam bo i po co ?:P
Powodzenia Ci zycze i wiecej pewnosci siebie !!
__________________
"Magdaleno, sag etwas."
Sag etwas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 14:54   #46
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

u mnie

Prawo Jazdy:
: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.

w końcu coś ruszyło
czekamy na relacje dziewczyn co dzisiaj zdawać miały
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 16:17   #47
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Witam wszystkie dziewczyny
Ja wprawdzie dopiero od jutra zaczynam kurs, ale już mnie w żołądku ściska na samą myśl o jeździe... Niby zawsze chciałam ale ze mnie taka ciapa, że boję się, że silnik instruktorowi zatrę przy pierwszej okazji a później będzie już tyko gorzej... zaliczone słupy, poprzetrącani przechodnie.... ale będę się starać nikomu krzywdy nie zrobić
Dam znać jak mi idzie jak tylko zacznę jazdy
pozdrawiam
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 16:39   #48
dorciaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 127
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Honcia Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny
Ja wprawdzie dopiero od jutra zaczynam kurs, ale już mnie w żołądku ściska na samą myśl o jeździe... Niby zawsze chciałam ale ze mnie taka ciapa, że boję się, że silnik instruktorowi zatrę przy pierwszej okazji a później będzie już tyko gorzej... zaliczone słupy, poprzetrącani przechodnie.... ale będę się starać nikomu krzywdy nie zrobić
Dam znać jak mi idzie jak tylko zacznę jazdy
pozdrawiam
Witaj Nie masz się co obawiać o słupy i przechodniów Instruktor nie dopuści do takich sytuacji Nie zapominaj, że on nie bez powodu siedzi w samochodzie razem z Tobą. Ma pedał hamulca i w porę może zareagować
Ja też się stresowałam przed pierwszą jazdą. Ale tak już od 6 godziny chyba zaczęłam chodzić z prawdziwą przyjemnością. Oczywiście pojawiały się kryzysy (np. gaśnięcie silnika na każdym skrzyżowaniu), ale się nie poddałam. I jestem szczęśliwą posiadaczką PJ.
Zobaczysz, po kilku godzinach jak już będziesz wiedziała co z czym się ma, to nie będziesz się mogła doczekać następnych zajęć
__________________
Zakochana w sporcie, szczególnie w siatkówce.
Biorę życie jakie jest i dobrze mi z tym.

przygoda z eLką zakończona
dorciaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 16:42   #49
pavas55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 39
GG do pavas55
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

nila_razgotta - wszystkiego najlepszego
Amapola - kiedyś najechałam na krawężnik i mój instruktor potwornie się wzburzył, myślałam, że mnie zaraz udusi, zaczął mi wyliczać ile może kosztować naprawa błotnika? - chyba. Myślę, że się bardziej zdenerwował ode mnie Ale na szczęście skończyło się dobrze, żadnej naprawy.
Honcia - pamiętam swoją pierwszą jazdę, nie odróżniałam sprzęgła od hamulca itp. Na nasze szczęście instruktorzy na pierwszych jazdach są przeważnie mili i niezbyt wymagający, więc bedzię dobrze Tylko spokojnie :P
karolag22 i owieczkaa - czekamy na relacje
pavas55 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 17:26   #50
xdreadx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 149
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

tak Was czytam i czytam i w końcu ja się dopisze. mimo że rozdzieliłam sobie egzaimn na teorie i praktyke w inne dni to już w czwartek 11.02 zdaję teorię mam nadzieję, że nie będzie wstydu ;p a tak apropos znacie kogos kto oblał już na teorii?
xdreadx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 17:45   #51
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Bybella, a widzisz! Gusta i guściki.

Amapola, ja kiedyś miałam małą stłuczkę. Myślałam, że samochód nasz stoi a zapatrzyłam się na Wisłę, instruktor nie patrzył na drogę i bach - wjechałam w pana przed nami. Ja się zestresowałam, bo było to w połowie jazd , a ten pacan instruktor ( bo nie jestem z niego po czasie zadowolona ) jeszcze się spojrzał na mnie wzrokiem, jakbym mu pół rodziny wybiła. Był zły zapewne dlatego, że w Imoli instruktorzy mają swoje samochody i pewnie zrobiłam krzywdę jego kochanej ( wtedy ) Corsuni.
Nie był to szczyt elokwencji z mojej strony, ale od czego jest instruktor?
Mam nauczkę, że na drodze trzeba mieć dosłownie oczy dookoła drogi i nic nie może być na "wydaje mi się".

Bu, chyba nie wygrałam samochodu w tym konkursie Joya. O ja naiwna, ale rano miałam 2 nieodebrane połączenia z zastrzeżonego numeru, a moooożeeee?
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 17:49   #52
Honcia
Zakorzenienie
 
Avatar Honcia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 705
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Dziewczyny dzięki za wsparcie Ja wiem, że początki zawsze są trudne, ale jakoś przytłacza mnie myśl, że mój siostrzeniec (w marcu kończy 18lat) śmiga autkiem jak zawodowiec a ja nawet nie wiem jak zapalić samochód... ale będę się uczyć

Mam jeszcze pytanie do Was: czy chodziłyście sumiennie na wykłady i czy rzeczywiście przygotowują one do czegokolwiek?
__________________







Honcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 18:05   #53
nila_razgotta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Dziękuję bardzo za życzenia urodzinowe

karolag22 i owieczkaa - jak wam poszło ???

Moja kuzynka /która prawko ma już w kieszeni a zapisałyśmy się na kurs prawie jednocześnie / tez miała wypadek podczas jazd i to 2 dni przed egzaminem - musiała hamować bo piesza wtargnęła na jezdnię no i bach auto z tyłu łupnęło w tyłek elki. Oczywiście zgodnie z przepisami wina tego z tyłu, ale stres nieprzeciętny i kuzynka aż się rozpłakała. Niestety takie rzeczy czasem się zdarzają - z dwojga złego lepiej na kursie niż w samodzielnej jeździe.

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

honcia - jak najbardziej polecam chodzenie na teorię zwłaszcza jeśli zajęcia nie są monotonnym wykładem a raczej dialogiem z kursantami. u mnie teoria była wyłożona bardzo solidnie , poparta przykładami z życia + analiza skrzyżowań z użyciem samochodzików na magnes itp. Prowadzący strasznie piłował ze znajomości znaków drogowych co było trochę irytujące , jednak w rezultacie uważam że słusznie - dobrze przyswojona teoria procentuje na jazdach, nie traci się czasu na tłumaczenie rzeczy, które kusant już powinien wiedzieć.
nila_razgotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 19:34   #54
Madziallena:)
Raczkowanie
 
Avatar Madziallena:)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 315
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

2/8/10 Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie
dziewczynki, nie moge go teraz odebrać, ponieważ nie ma mnie w domu... Nie wiecie może, czy stanie się coś, jak prawko będzie leżało w tym urzędzie gdzieś tak do marca Chyba, że to nie ma znaczenia, kto je odbiera i może to za mnie zrobić np mama??
__________________

Madziallena:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 19:49   #55
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez xdreadx Pokaż wiadomość
tak Was czytam i czytam i w końcu ja się dopisze. mimo że rozdzieliłam sobie egzaimn na teorie i praktyke w inne dni to już w czwartek 11.02 zdaję teorię mam nadzieję, że nie będzie wstydu ;p a tak apropos znacie kogos kto oblał już na teorii?
znam
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 20:48   #56
Amapola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 58
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Dzięki, dziewczyny. Teraz czuję się już trochę lepiej. Matko jutro mam odrabianie tej godziny, która mi przepadła przez to otarcie. Mam tylko nadzieję, że instruktor nie będzie na mnie patrzeć spod byka, w końcu to on jest tym doświadczonym, który powinien powstrzymać mnie przed zabijaniem każdego przechodnia i jazdą zygzakiem po skrzyżowaniu... A tak na serio, po dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku, że choć nie spojrzałam na lusterko, to w końcu była nie moja wina. Koleś nie musiał się przepychać obok mnie, a instruktor mógł zareagować. Może po tym doświadczeniu przynajmniej będę bardziej ostrożna, jak to się mówi mądra Polka po otarciu.

Informacja do tych koleżanek, które niedługo zaczną kurs i boją się zdewastować auto i pozabijać pół miasta - moja siostra dokładnie tak samo myślała przez wiele lat. Zawsze bała się zapisać na prawo jazdy, dopiero jak ja zaczęłam się przymierzać, to poszłyśmy na kurs razem. I co? Jeździ, wszystko w porządku, bo oswoiła się za autkiem. Problem z nią jest tylko taki, że za bardzo się stresuje. Ostatnio mówiła mi jednak, że przezwyciężyła strach i jeździło jej się dużo lepiej. Może to faktycznie niezły pomysł zrobić sobie kilkumiesięczną przerwę, bo wtedy wszystko się jakoś w główce poukłada??

Edytowane przez Amapola
Czas edycji: 2010-02-08 o 20:50
Amapola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 20:52   #57
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Amapola Pokaż wiadomość
. Ostatnio mówiła mi jednak, że przezwyciężyła strach i jeździło jej się dużo lepiej. Może to faktycznie niezły pomysł zrobić sobie kilkumiesięczną przerwę, bo wtedy wszystko się jakoś w główce poukłada??
racja...zrobiłam sobie przerwe ponad 2 miesiace po nie zdanym 3 egazminem i co...zdałam
nawet jak miałam przerwe w czasie jazd np 2 tyg to też mi sie lepiej jeździło...
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 21:41   #58
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
Bybella, a widzisz! Gusta i guściki.

Bu, chyba nie wygrałam samochodu w tym konkursie Joya. O ja naiwna, ale rano miałam 2 nieodebrane połączenia z zastrzeżonego numeru, a moooożeeee?
heh no dokładnie
tak nawiasem: trzeba odbierać telefon jak fura do wygrania teraz możesz tylko jak to się mówi "pluć sobie w brodę"...

kochane: jutro kolejna chwila prawdy trzymajcie kciuki
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 06:39   #59
dorciaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 127
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
kochane: jutro kolejna chwila prawdy trzymajcie kciuki
Trzymamy!
Zdaj potem relację jak poszło
__________________
Zakochana w sporcie, szczególnie w siatkówce.
Biorę życie jakie jest i dobrze mi z tym.

przygoda z eLką zakończona
dorciaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 09:25   #60
Amapola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 58
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VIII

Cytat:
Napisane przez bybella Pokaż wiadomość
heh no dokładnie
tak nawiasem: trzeba odbierać telefon jak fura do wygrania teraz możesz tylko jak to się mówi "pluć sobie w brodę"...

kochane: jutro kolejna chwila prawdy trzymajcie kciuki
Powodzenia!!!
Amapola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:40.