Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-31, 15:03   #1
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581

Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?


Na wstępie chcę zaznaczyć, że wątek należy traktować z dużym przymrużeniem oka. Do założenia go przyczyniły się ostatnie wydarzenia w moim życiu, ale nie jest to dla mnie sprawa życia i śmierci. Po cichu liczę jednak na to, że genialne Wizażanki podrzucą może jakiś pomysł i podzielą się swoimi historiami.
Sprawa wygląda tak:
parę dni temu na pewnym wydarzeniu spotkałam chłopaka. Nie rozmawialiśmy ze sobą, ale cały czas gdzieś obok siebie byliśmy. Wieczór się skończył, ja wróciłam do domu i stwierdziłam, że owy chłopak był bardzo fajny i chciałabym go poznać.
I tu jest spory problem. Wiem jedynie mniej więcej czym on się interesuje i jak ma na imię jego kolega. Domyślam się, że szanse na odnalezienie go są niemal zerowe, chyba że przydarzy się jakiś cud. Przeszukałam już Facebook'a i nic.

Może byłyście w podobnej sytuacji i jakoś udało się znaleźć tego nieznajomego? Podzielcie się proszę swoimi przemyśleniami i doświadczeniami.
Carame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 15:11   #2
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Cytat:
Napisane przez Carame Pokaż wiadomość
Na wstępie chcę zaznaczyć, że wątek należy traktować z dużym przymrużeniem oka. Do założenia go przyczyniły się ostatnie wydarzenia w moim życiu, ale nie jest to dla mnie sprawa życia i śmierci. Po cichu liczę jednak na to, że genialne Wizażanki podrzucą może jakiś pomysł i podzielą się swoimi historiami.
Sprawa wygląda tak:
parę dni temu na pewnym wydarzeniu spotkałam chłopaka. Nie rozmawialiśmy ze sobą, ale cały czas gdzieś obok siebie byliśmy. Wieczór się skończył, ja wróciłam do domu i stwierdziłam, że owy chłopak był bardzo fajny i chciałabym go poznać.
I tu jest spory problem. Wiem jedynie mniej więcej czym on się interesuje i jak ma na imię jego kolega. Domyślam się, że szanse na odnalezienie go są niemal zerowe, chyba że przydarzy się jakiś cud. Przeszukałam już Facebook'a i nic.

Może byłyście w podobnej sytuacji i jakoś udało się znaleźć tego nieznajomego? Podzielcie się proszę swoimi przemyśleniami i doświadczeniami.
no niestety jedynym wyjściem jest podpytanie znajomych o tego kolegę, zebranie jak największej ilości informacji.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 15:14   #3
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
no niestety jedynym wyjściem jest podpytanie znajomych o tego kolegę, zebranie jak największej ilości informacji.
Ale my nie mamy wspólnych znajomych, jego kolegi również nie znam... Po prostu wiem jak on ma na imię - tyle.
Carame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 15:17   #4
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Za mało informacji.
A po tym co piszesz, wiesz nie tylko jak ma na imię kolega.
Znasz imię, mniej więcej wiesz w jakim jest wieku, w jakiej miejscowości mieszka tez możesz się domyślać, chyba że tam gdzie sie spotkaliście był spęd ludzi z różnych miast. Musisz wykorzystać każdą najmniejszą informację jaką posiadasz, bo to pozwala zawęzić grono poszukiwań.
(gadam jak jakiś detektyw albo psychol )

Dla chcącego nic trudnego, ja nie raz znajdywałam ludzi po szczątkowych informacjach. Czasami mnie przeraża to, jak łatwo można "wygooglować" ludzi.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 15:54   #5
advena85
Zadomowienie
 
Avatar advena85
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 269
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Dla mnie takie usilne szukanie kogoś jest nienormalne
advena85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 16:29   #6
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Za mało informacji.
A po tym co piszesz, wiesz nie tylko jak ma na imię kolega.
Znasz imię, mniej więcej wiesz w jakim jest wieku, w jakiej miejscowości mieszka tez możesz się domyślać, chyba że tam gdzie sie spotkaliście był spęd ludzi z różnych miast. Musisz wykorzystać każdą najmniejszą informację jaką posiadasz, bo to pozwala zawęzić grono poszukiwań.
(gadam jak jakiś detektyw albo psychol )

Dla chcącego nic trudnego, ja nie raz znajdywałam ludzi po szczątkowych informacjach. Czasami mnie przeraża to, jak łatwo można "wygooglować" ludzi.
Widzę, że jesteś zorientowana w takich poszukiwaniach.

Ja jednak mam wrażenie, że informacje które posiadam są za małe... Na jakimś portalu społecznościowym poznałabym go na zdjęciu. Ale masa osób tych zdjęć nie ma. Poza tym, nie wiem jak on ma na imię, mogę się domyślać, że jest z mojego miasta albo okolic, domyślam się ile mniej więcej ma lat. I to tyle.

Cytat:
Napisane przez advena85 Pokaż wiadomość
Dla mnie takie usilne szukanie kogoś jest nienormalne
Masz prawo tak sądzić. Nie nazwałabym jednak mojego poszukiwania "usilnym". Detektywa nie mam zamiaru zatrudniać.
Carame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 17:16   #7
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Istnieją portale, na których można znaleźć ludzi, których się nie zna, a chciałoby się poznać. Na przykład mateimet.com Teraz tylko liczyć na to, że ktoś ze znajomych zainteresowanego lub sam zainteresowany korzysta z takiego portalu
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 17:39   #8
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Cytat:
Napisane przez Carame Pokaż wiadomość
Na wstępie chcę zaznaczyć, że wątek należy traktować z dużym przymrużeniem oka. Do założenia go przyczyniły się ostatnie wydarzenia w moim życiu, ale nie jest to dla mnie sprawa życia i śmierci. Po cichu liczę jednak na to, że genialne Wizażanki podrzucą może jakiś pomysł i podzielą się swoimi historiami.
Sprawa wygląda tak:
parę dni temu na pewnym wydarzeniu spotkałam chłopaka. Nie rozmawialiśmy ze sobą, ale cały czas gdzieś obok siebie byliśmy. Wieczór się skończył, ja wróciłam do domu i stwierdziłam, że owy chłopak był bardzo fajny i chciałabym go poznać.
I tu jest spory problem. Wiem jedynie mniej więcej czym on się interesuje i jak ma na imię jego kolega. Domyślam się, że szanse na odnalezienie go są niemal zerowe, chyba że przydarzy się jakiś cud. Przeszukałam już Facebook'a i nic.

Może byłyście w podobnej sytuacji i jakoś udało się znaleźć tego nieznajomego? Podzielcie się proszę swoimi przemyśleniami i doświadczeniami.
moze kluczem do znalezienia wiecej info bedzie wlasnie to wydarzenie? Dosc enigmatycznie o tym piszesz.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 18:20   #9
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Istnieją portale, na których można znaleźć ludzi, których się nie zna, a chciałoby się poznać. Na przykład mateimet.com Teraz tylko liczyć na to, że ktoś ze znajomych zainteresowanego lub sam zainteresowany korzysta z takiego portalu
Najśmieszniejsze na takich portalach jest to, że zaglądają tam głównie ludzie szukający, a ci szukani już nie.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
moze kluczem do znalezienia wiecej info bedzie wlasnie to wydarzenie? Dosc enigmatycznie o tym piszesz.
Nie chcę się zbytnio zagłębiać w szczegóły. To wydarzenie niestety nie będzie raczej kluczem do rozwiązania sprawy, bo to był mój pierwszy punkt zaczepienia (i chyba jedyny), więc sprawdziłam dokładnie.
Carame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 18:33   #10
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Moim zdaniem facebook może dużo pomóc jak to byla jakas impreza to zobacz czy bylo takie wydarzenie itp w dzisiejszych czasach prawie z każdym ma się jakiegoś znajomego. Jak to jakies specyficzne hobby to znajdz kogos kto tez sie tym interesuje ze swoich znajomych i podpytaj
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 19:20   #11
Just-in
Moderatozaur
 
Avatar Just-in
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 3 586
GG do Just-in
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Cytat:
Napisane przez Carame Pokaż wiadomość
Widzę, że jesteś zorientowana w takich poszukiwaniach.

Ja jednak mam wrażenie, że informacje które posiadam są za małe... Na jakimś portalu społecznościowym poznałabym go na zdjęciu. Ale masa osób tych zdjęć nie ma. Poza tym, nie wiem jak on ma na imię, mogę się domyślać, że jest z mojego miasta albo okolic, domyślam się ile mniej więcej ma lat. I to tyle.

Masz prawo tak sądzić. Nie nazwałabym jednak mojego poszukiwania "usilnym". Detektywa nie mam zamiaru zatrudniać.

Myślę, że dużo też zależy od tego, gdzie była ta impreza - im mniejsza miejscowość, tym łatwiej zapewne. A kolegę byś na zdjęciu poznała? Bo jeśli tak, to można przecież kolegę znaleźć na naszej klasie (znasz imię i wiek, mniej więcej możesz podać pewnie, to te 50 stron przejrzysz, czy gdzieś tam i może ma go w znajomych. To prawda, że nie wszyscy maja zdjęcia, ale większość tak, więc co szkodzi spróbować
__________________

Zapraszam serdecznie do oglądania moich wyczynów szydełkowych i nie tylko... o tu

To już ...
Just-in jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-31, 19:29   #12
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Moim zdaniem facebook może dużo pomóc jak to byla jakas impreza to zobacz czy bylo takie wydarzenie itp w dzisiejszych czasach prawie z każdym ma się jakiegoś znajomego. Jak to jakies specyficzne hobby to znajdz kogos kto tez sie tym interesuje ze swoich znajomych i podpytaj
Pomysł bardzo dobry. Tylko że się nie sprawdził. To było pierwsze, co zrobiłam kiedy chciałam go odnaleźć.
A hobby nie takie znowu specyficzne... Z tymi wspólnymi znajomymi też problem, bo ja nawet nie wiem o kogo mam pytać.
Cytat:
Napisane przez Just-in Pokaż wiadomość
Myślę, że dużo też zależy od tego, gdzie była ta impreza - im mniejsza miejscowość, tym łatwiej zapewne. A kolegę byś na zdjęciu poznała? Bo jeśli tak, to można przecież kolegę znaleźć na naszej klasie (znasz imię i wiek, mniej więcej możesz podać pewnie, to te 50 stron przejrzysz, czy gdzieś tam i może ma go w znajomych. To prawda, że nie wszyscy maja zdjęcia, ale większość tak, więc co szkodzi spróbować
Duże miasto, na "imprezie" było ok. 15 tys. ludzi. Kolegi nawet nie widziałam, wiem tylko, że ten "mój" rozmawiał z takowym przez telefon. Więc na NK nie mam co w wyszukiwarkę wpisać. Imię i ewentualna miejscowość to za mało, chociażbym chciała przeglądać znajomych każdego z wyszukanych.

Jak widzicie, sytuacja jest beznadziejna.

Edytowane przez Carame
Czas edycji: 2011-10-31 o 19:32
Carame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 19:35   #13
majka344
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 56
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Skąd wiesz jakie ma zainteresowania? Jeżeli to był koncert, możesz też sprawdzić na last.fm, jakbyś podała co to za rodzaj wydarzenia byłoby łatwiej dopomóc.
majka344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 20:30   #14
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Cytat:
Napisane przez majka344
Skąd wiesz jakie ma zainteresowania? Jeżeli to był koncert, możesz też sprawdzić na last.fm, jakbyś podała co to za rodzaj wydarzenia byłoby łatwiej dopomóc.
To była impreza sportowa. Wiem jaką dyscypliną się interesuje i komu kibicuje.
Carame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 20:39   #15
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

to może daj ogłoszenie na tablicy fejsbukowej z rysopisem, tam gdzie się da. może ktoś skojarzy
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-31, 22:59   #16
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Byłam w takiej sytuacji, może odrobinkę gorszej, bo koleś nie był Polakiem, strałam się go znaleźć, bezskutecznie
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 00:11   #17
majka344
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 56
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Więc może w ostateczności kwejk lub demotywatory?
majka344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 14:24   #18
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

ja tam nieskromnie powiem że na fejsie mogę znaleźć każdego... ;p

przykładowo : kolesia znalazłam po nazwie klubu w którym ćwiczył... tam było mnóstwo ludzi którzy mieli go w znajomych...

można przecież szukać po znajomych jego, po znajomych jego znajomego, po tym właśnie wydarzeniu sportowym, po miejscowości, znasz wiek, pamiętasz jak wygląda... szukaj.

Jeśli masz fejsa to na bank go znajdziesz !
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 16:33   #19
hoe
Zakorzenienie
 
Avatar hoe
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6 474
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Mi kiedyś wpadł w oko kelner w pewnej restauracji na Mazurach słyszałam jak go wołają po imieniu ii znalazłam go na nk
__________________



hoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-01, 16:50   #20
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
ja tam nieskromnie powiem że na fejsie mogę znaleźć każdego... ;p

przykładowo : kolesia znalazłam po nazwie klubu w którym ćwiczył... tam było mnóstwo ludzi którzy mieli go w znajomych...

można przecież szukać po znajomych jego, po znajomych jego znajomego, po tym właśnie wydarzeniu sportowym, po miejscowości, znasz wiek, pamiętasz jak wygląda... szukaj.

Jeśli masz fejsa to na bank go znajdziesz !
Przypominam, że jeżeli kogoś nie ma na fejsie to uwaga: może istnieć!
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 17:00   #21
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Kurczę, chciałam to załatwić jakoś dyskretnie, a nie ogłaszać moich poszukiwań całemu światu na kwejku, demotywatorach czy na tablicy danego wydarzenia.
Fejsa przeszukałam już chyba na wszystkie możliwe sposoby biorąc pod uwagę informacje jakie posiadam. Problemem jest to, że masa ludzi nie ma zdjęć profilowych, co znacznie utrudnia sprawę.

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Przypominam, że jeżeli kogoś nie ma na fejsie to uwaga: może istnieć!
No właśnie, jest też opcja, że on nie ma fejsa, czyli przewidziało mi się, bo on nie istnieje.
Carame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 17:24   #22
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Przypominam, że jeżeli kogoś nie ma na fejsie to uwaga: może istnieć!
Sama jestem tego dowodem, nie mam swojego konta na fejsie.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 18:09   #23
uncertainty
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 69
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

no dobra, ale jak już go znajdziesz to co? skoro nie zaczepiłaś go na owej imprezie to wątpię, że zrobisz to teraz
uncertainty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 19:26   #24
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Cytat:
Napisane przez uncertainty Pokaż wiadomość
no dobra, ale jak już go znajdziesz to co? skoro nie zaczepiłaś go na owej imprezie to wątpię, że zrobisz to teraz
To w tym momencie najmniejszy problem, nie zanosi się na to, żebym go znalazła.
Ale zagadałabym do niego, już na imprezie było blisko, ale gdzieś mi zniknął.
Carame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 19:34   #25
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Hmm, może popytaj się dyskretnie zaufanych znajomych czy nie znają kogoś kto jest związany z tym klubem sportowym (przejrzyj fanów i wszystkie osoby, które kojarzą znajomi na fb, nk i googlach). Obejrzyj zdjęcia może go widać na którymś. Jeśli wiesz komu kibicuje pojawiaj się na treningach i występach, meczach. Może wymieniał jakieś konkretne miejsca w rozmowie albo nazwę szkoły? Np. jakiś klub czy coś, to też może być punkt zaczepienia.

Mnie się udało znaleźć chłopaka z drugiej części miasta. Wiedziałam, że po prostu biega i po kilkunastu stronach znajomych ludzi, którzy również biegali udało mi się znaleźć jego profil. Aha, nie jestem stalkerem.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-02, 14:27   #26
Carame
Rozeznanie
 
Avatar Carame
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
Hmm, może popytaj się dyskretnie zaufanych znajomych czy nie znają kogoś kto jest związany z tym klubem sportowym (przejrzyj fanów i wszystkie osoby, które kojarzą znajomi na fb, nk i googlach). Obejrzyj zdjęcia może go widać na którymś. Jeśli wiesz komu kibicuje pojawiaj się na treningach i występach, meczach. Może wymieniał jakieś konkretne miejsca w rozmowie albo nazwę szkoły? Np. jakiś klub czy coś, to też może być punkt zaczepienia.

Mnie się udało znaleźć chłopaka z drugiej części miasta. Wiedziałam, że po prostu biega i po kilkunastu stronach znajomych ludzi, którzy również biegali udało mi się znaleźć jego profil. Aha, nie jestem stalkerem.
To ja Ci gratuluję zdolności detektywistycznych.

Moje poszukiwania utknęły, nie mam już żadnego punktu zaczepienia. Faktycznie pozostaje mi liczyć jedynie na ponowne spotkanie. :P
Carame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 10:48   #27
Noa_
Zadomowienie
 
Avatar Noa_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z Kwiatu Bzu
Wiadomości: 1 039
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
Hmm, może popytaj się dyskretnie zaufanych znajomych czy nie znają kogoś kto jest związany z tym klubem sportowym (przejrzyj fanów i wszystkie osoby, które kojarzą znajomi na fb, nk i googlach). Obejrzyj zdjęcia może go widać na którymś. Jeśli wiesz komu kibicuje pojawiaj się na treningach i występach, meczach. Może wymieniał jakieś konkretne miejsca w rozmowie albo nazwę szkoły? Np. jakiś klub czy coś, to też może być punkt zaczepienia.

Mnie się udało znaleźć chłopaka z drugiej części miasta. Wiedziałam, że po prostu biega i po kilkunastu stronach znajomych ludzi, którzy również biegali udało mi się znaleźć jego profil. Aha, nie jestem stalkerem.
dokładnie.
Szukaj na nk - wpisz nazwę miejscowości, imię , mniej więcej wiek - i szukaj po profilach.
Demotywatory - też dobry pomysł

Może zamieść ogłoszenie na takim portalu jak ten ? http://warszawa.gumtree.pl/f-Spolecznosc-W0QQCatIdZ6
http://warszawa.gumtree.pl/f-Spolecz...W0QQCatIdZ9132

Wiem, że trochę to badziewne, ale wrzucić zdjęcie z czymś charakterystycznym dla tego wydarzenia i napiszesz, że poszukujesz takiej i takiej osoby, to może ktoś to zobaczy ....
__________________



Edytowane przez Noa_
Czas edycji: 2011-11-04 o 10:50
Noa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 15:33   #28
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

ciekawa jestem, jak histori się skończyła
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-27, 11:17   #29
janko890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Szukam dziewczyny z lotniska Dalaman w Turcji - Wrocław lądowanie 29.06.2015. Wycieczka była w terminie 15- 29.06.2015, może była w marmaris,oludeniz turunc icmeler może ktoś zna kogoś z lotniska, albo z biura podróży. Jeśli też leciałeś tym samolotem odezwij się daaab@poczta.onet.pl
janko890 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-31, 14:31   #30
Toudi_Ogr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 10
Dot.: Jak odnaleźć kogoś, o kim się nic nie wie?

Skoro tematycznie to i ja podłączę się z zapytaniem.

Szukam dziewczyny z lotniska w Barcelonie. Lecieliśmy tym samym lotem FR 6944 Barcelona - Modlin, lądowanie 30.08.2015 o 19:40 w Modlinie. Miała krótkie włosy, czerwoną szminkę na ustach, okulary, czarną spódniczkę i niesamowicie mądre i ciekawe spojrzenie, którym omiatała mnie co rusz.

Nie mam właściwie o niej żadnych innych informacji, także to taki "long shot" jak mówią na wyspach. Ewentualnie, jeśli ktoś ma jakieś inne pomysły jak szukać, to chętnie usłyszę.

Ale jakby przyszło Ci do głowy szukać mnie po numerze lotu, to się odezwij.
Toudi_Ogr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-06 17:01:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.