Sklep internetowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-01, 21:33   #1
paulina7077
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3

Sklep internetowy


Witam Od jakiegoś czasu bardzo chce założyc sklep internetowy. Nie mam kompletnie pojęcia od czego zacząć Może któraś z Was ma swój sklep i byłaby w stanie mi podpowiedzieć?
Z góry dziękuje

Edytowane przez paulina7077
Czas edycji: 2013-12-01 o 21:37
paulina7077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 22:00   #2
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Sklep internetowy

Od założenia działalności, poszukania osoby do prowadzenia takiej działalności, osoby która zrobi ci stronkę internetową, osobę u której będziesz mogła zakupić półprodukty, zrobić swoje rzeczy itp. od reklamy na internecie tylko w taki sposób by nie była to nachalna reklama bo to działa wręcz odwrotnie
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 22:12   #3
paulina7077
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3
Dot.: Sklep internetowy

towar mam prowadze sprzedaż przez facebooka :P osobe do zajmowania sie sprawami również mam, chodzi mi o samą kwestie postawienia WWW
__________________
Primark w Polsce!!! https://www.facebook.com/PrimarkPoland
paulina7077 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 11:05   #4
IloveFASHION007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 151
Dot.: Sklep internetowy

Też się zastanawiałam nad założeniem własnej działalności, ale u mnie akurat ten problem, że skladki by mnie zabily ;<

Trzymam kciuki i kibicuje!
IloveFASHION007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 06:56   #5
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez paulina7077 Pokaż wiadomość
towar mam prowadze sprzedaż przez facebooka :P osobe do zajmowania sie sprawami również mam, chodzi mi o samą kwestie postawienia WWW
Zwróć się z prośbą o wycenę do kilku/kilkunastu firm projektujących takie sklepy. Stawianie ich na darmowych platformach (lub takich "półdarmowych") wiąże się ze sporymi ograniczeniami w zakresie zarządzania sklepem. Dobra firma dostosuje całość dokładnie pod Twoje wymagania. Ceny są różne - od 1500 zł netto do nawet 20000 zł i więcej. Celuj w małe lub średnie firmy, które mają w portfolio sklepy (duże agencje zawsze policzą Ci więcej).
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-11, 19:08   #6
bieliznasensi
Raczkowanie
 
Avatar bieliznasensi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 246
Dot.: Sklep internetowy

Kup gotowy sklep - rozwiązań na rynku jest cała masa - np. http://www.shoper.pl/, www.sote.pl itp. Przed zakupem masz możliwość wypróbowania ich za darmo. Zobaczysz, który bardziej Ci odpowiada Później zostaje kwestia grafiki, albo skorzystasz z jakiegoś szablonu, który będzie w zakupionym sklepie albo zlecisz komuś wykonanie grafiki i jej wdrożenie
bieliznasensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 08:00   #7
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez bieliznasensi Pokaż wiadomość
Kup gotowy sklep - rozwiązań na rynku jest cała masa - np. http://www.shoper.pl/, www.sote.pl itp. Przed zakupem masz możliwość wypróbowania ich za darmo. Zobaczysz, który bardziej Ci odpowiada Później zostaje kwestia grafiki, albo skorzystasz z jakiegoś szablonu, który będzie w zakupionym sklepie albo zlecisz komuś wykonanie grafiki i jej wdrożenie
Weź pod uwagę, że tego typu rozwiązania nie zawsze pozwalają na dowolną optymalizację pod kątem zgodności z wytycznymi Google. A źle zoptymalizowany sklep gorzej promuje się w wyszukiwarce.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 22:39   #8
bieliznasensi
Raczkowanie
 
Avatar bieliznasensi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 246
Dot.: Sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez Akane Pokaż wiadomość
Weź pod uwagę, że tego typu rozwiązania nie zawsze pozwalają na dowolną optymalizację pod kątem zgodności z wytycznymi Google. A źle zoptymalizowany sklep gorzej promuje się w wyszukiwarce.
Które nie pozwalają na dowolną optymalizację??? Poza tym uważam, że te sklepy są idealne dla osób, które chcą a nie wiedzą jak. Niedrogie i banalne w obsłudze
bieliznasensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 11:00   #9
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Sklep internetowy

Tylko co komu po sklepie internetowym, do którego nie da się trafić z Google?
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 13:20   #10
bieliznasensi
Raczkowanie
 
Avatar bieliznasensi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 246
Dot.: Sklep internetowy

Do gotowych sklepów jakie zaproponowałam typu shoper czy sote nie da się trafić z google??
bieliznasensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-19, 08:47   #11
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez bieliznasensi Pokaż wiadomość
Do gotowych sklepów jakie zaproponowałam typu shoper czy sote nie da się trafić z google??
Zależy od umiejętności pozycjonera i od konkurencyjności fraz Niewątpliwie lepiej mieć możliwość pełnej optymalizacji sklepu, zwłaszcza biorąc pod uwagę ostatnie zmiany w Google (czynniki onsite odgrywają znacznie większą rolę niż jeszcze parę miesięcy temu).
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 09:07   #12
bieliznasensi
Raczkowanie
 
Avatar bieliznasensi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 246
Dot.: Sklep internetowy

No właśnie. W tych sklepach masz już taką możliwość.. sprawdź - to już nie jest to co kiedyś Prócz tego masz wiele innych przydatnych modułów, a jeżeli czegoś Ci brakuje, to wystarczy to zlecić komuś albo poczekać na kolejne darmowe aktualizacje a nuż akurat pojawi się to czego chcesz.
A kasę którą zaoszczędzisz wybierając gotowy sklep, wydaj właśnie na pozycjonowanie. Tutaj będziesz miała większe schody z wyborem firmy pozycjonującej. Każda ma portfolio i co z tego.. Właśnie takie aktualizacje google pokazują jak nawet najbardziej popularne firmy spamują.
bieliznasensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 12:28   #13
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez bieliznasensi Pokaż wiadomość
No właśnie.
Akurat piszę to będąc po tej "drugiej stronie" - i wiem jak ciężko jest wypromować sklepy stojące na darmowych skryptach. W niektórych przepadkach nie da się nawet wykonać podstawowego przekierowania 301 na domenie. Podobne opinie ma wielu SEOwców, poważnie traktujących swoje zajęcie.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 16:58   #14
bieliznasensi
Raczkowanie
 
Avatar bieliznasensi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 246
Dot.: Sklep internetowy

Co do przekierowań, to nie ma z tym problemu w tych gotowych sklepach - wystarczy wrzucić na serwer plik z paroma liniami tekstu, co zresztą może zrobić bez problemu usługodawca serwera.
Wracając do tematu, to jaki konkretnie sklep możesz polecić? Jaki od tej 'drugiej strony' jest atrakcyjny?
bieliznasensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 09:36   #15
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Sklep internetowy

Skrojony na miarę, tj. stworzony przez firmę zajmującą się tego typu projektami. Większość agencji interaktywnych jest w stanie wyposażyć CMS w funkcje, które konkretnemu Klientowi są potrzebne. Niektórym wystarcza możliwość edycji treści, tworzenie kategorii produktów, ich opisów i zdjęć + otrzymywanie informacji o zamówieniach. Inni jednak oczekują bardziej zaawansowanych systemów, z opcją wystawiania faktur, promowania poszczególnych produktów, umieszczania przy nich filmów, wysyłania newslettera do różnych grup konsumentów etc. Z czasem wpadają na dodatkowe pomysły i dorobienie w takim sklepie odpowiedniej funkcjonalności nie stanowi problemu.

Oczywiście nie twierdzę, że "gotowce" są ogólnie "fe", zależy czego kto oczekuje i co jest mu do szczęścia potrzebne.
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 08:32   #16
bieliznasensi
Raczkowanie
 
Avatar bieliznasensi
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 246
Dot.: Sklep internetowy

Gotowe sklepy też nie tworzone są przez piekarzy tylko przez ludzi zajmujących się tego typu projektami. Te wszystkie dodatki które podałaś są w standardzie w gotowcach i nie trzeba za nie ekstra płacić. A dodatkowe pomysły - też nie ma problemu z ich wdrożeniem.
Chyba dalej nie sprawdziłaś jak wygląda zaplecze takich sklepów?
bieliznasensi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-30, 16:35   #17
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Sklep internetowy

Szał ciał i orgia dusz widzę
__________________
"Whatever you woke up worrying about this morning - get over it. Make a call and move on." sir Ken Robinson
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 11:33   #18
durdzin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: Sklep internetowy

Ja zdecydowanie polecam nowy sklep, ale z odjechanymi cenami
xxxx

Mają oczywiście ubrania damskie, galanterię, dodatki. Rzeczy dla dziecka, do domu. Ceny ekstra. Są też na facebooku

Stąd można też zamawiać rzeczy do swojego sklepu i odpsrzedawac z zyskiem

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-01-22 o 12:46 Powód: reklama i nie na temat
durdzin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 10:52   #19
martaSmolar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy

Podpowiem z doświadczenia tym, którzy stoją przed decyzją otwarcia własnego sklepu. Obecnie nie wyobrażam sobie wszystkiego robić sama, dlatego zwracajcie uwagę na to, czy firma którą sobie upatrzyłyście oferuje pomoc przy uruchomieniu, ale co bardziej ważne później w czasie prowadzenia sklepu(!!!) - wierzcie mi, bez odpowiedniego wsparcia ciężko będzie wam okiełznać wszystko. Wybierajcie firmy z doświadczeniem, które specjalizują się tylko w sklepach internetowych, a nie mają 10 innych usług. Jak dla mnie na rynku są tylko 2 firmy godne uwagi i co ciekawe chyba żadna z nazw nie została wymieniona na tym forum ) - nie mówię o sklepach dedykowanych, gdzie koszty za sklep zaczynają się od 20 tys zł, tylko o sklepach na abonament.
martaSmolar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-20 11:52:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.