Nail Rescue - Rimmel - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-29, 13:10   #151
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

No więc znowu ściałm rozdowjenia i narzie nie ma

Nail Tek nie próbowałam bo za drogi jest jak na moją kieszeń
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-01, 15:52   #152
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Teraz Nail Tel kosztuje prawie tyle samo co Rimmel. A ja znalazłam Rimmel wczoraj w drogerii niedaleko mnie za jedyne 15 zł
Dziś zdjęłam żelki, więc rozpoczynam kurację.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 13:43   #153
convallaria
Raczkowanie
 
Avatar convallaria
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 224
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Witam Was dziewczyny!
Dołączam do batalii o piękne paznokcie. Z natury mam ładne kwadratowe paznokcie, w przeszłości bez problemu zapuszczałam. w ostatnich miesiącach jednak bardzo zmieniły się na gorsze, suche skórki potworne łamanie i rozdwajanie przy minimalnej długości :/
Ostatnio w końcu zwróciłam na to większą uwagę, przewertowałam dokładnie KWC i wątki na forum naturalnych paznokci i wybrałam: balsam herba studio, po tygodniu właśnie nail rescue (pobiegłam do rossmana po tym jak pękły mi w połowie dwa paznokcie). Obcięłam zgodnie z Waszymi sugestiami do zera (no, może z 1 mm został), a piłując jeszcze rozwarstwiłam sobie środkowy palec więc kuoiłam szklany pilnik.

Dam znać na forum jak u mnie działa nail rescue. zaczęłam wczoraj, nawet zdjęcia zrobiłam, więc będzie można porównaćefekty

Mam przy okazji pytanie do dziewczyn (zwłaszcza do ananondy191), które zdecydowały tak jak ja - na herba studio i nail rescue - jak je razem stosować, by byly najlepsze efekty? chodzi mi dokładnie o to, jak herba studio działa przy nail rescue na płytce? macie jakieśrady, spostrzeżenia?

Pozdrawiam, życzę długich, mocnych paznokci
__________________

convallaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 14:53   #154
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Witaj convallario! Spokojnie możesz stosować razem Nail Rescue i Herba Studio. Żaden z nich nie obłabia działania drugiego. Herba Studio wcierasz pod płytkę paznokcia i na górze w skórki. Stamtąd spokojnie dostanie się on do macierzy, gdzie będzie spokojnie sobie działał i dodatkowo wzmacniał działanie Nail Rescue. Jak zmyjesz Nail Rescue po 2 tygodniach to możesz sobie zrobić 2 dni przerwy i smarować tylko Herbą Studio. Wtedy będzie działał na całą płytkę i ładnie ją nawilżał Powodzenia w stosowaniu i szybkich efektów życzę
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 19:55   #155
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

A ja mam jakiś problemz nail rescue. Gdy go używałam wcześniej, to bez probleu trzymał się na paznokciach, a teraz na 3 dzień od nałożenia ściera się. Może d;latego, że często moczę ręce w wodzie??
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 20:07   #156
convallaria
Raczkowanie
 
Avatar convallaria
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 224
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Dziękuję za szybką odpowiedź! Jestem utwierdzona w przekonaniu, że prawidłowo stosuję oba specyfiki: herbę studio i nail rescue Moje wątpliwości pojawiły się po tygodniu stosowania tylko herby studio, która ładnie wchłaniała się w płytkę, aktualnie pokrytą nail rescue Ale rozumiem, ze przskórkach również dobrze działa
Jak już powiedziałam zdam relacje!
Aha i jak doczytałam sie o nawilżającym działaniu maści z witaminą A, to wygrzebałam ją z szuflady bo jakiś czas temu borykałam sięz zajadami i też ją teraz wcieram

Co do odpryskiwania nail rescue, to może faktycznie ma to związek z moczeniem w wodzie. Ja co prawda na razie tgo nie doświadczyłam, ale przeszło mi przez myśl żeby zwrócić na to uwagę podczas kapieli w wannie

Jeszcze nie zdecydowałam o ilości warstw i terminie ścierania, ale skorzystałam z rady ananondy191 i kładę wartwę przed snem na umyte łapki i potem już nic w nie nie wcieram tylko pozwalam działać

Chyba powinnam się przenieść z tymi wynurzeniami na wątek o odżywianiu paznokci
__________________

convallaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 16:20   #157
kruszynka1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 048
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

jestem w trakcie kuracji rimmelem. Narazie poprawy w stanie swoich paznokci nie widze, ale nie ma na co liczyc tak szybko po zelkach
czasami mi sie wydaje, że moje paznokcie juz na zawsze beda takie miekkie jak teraz
__________________
Nasz ślub: 12.11.2011r.
kruszynka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 18:29   #158
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Dzięki Nail Rescue i balsamowi Herba studio zapomniałam co to rozdwajające się paznokcie. Tfu tfu aby nie zapeszyć.
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 18:44   #159
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Ja znowu sie kuruję z Rimmelem
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 20:21   #160
convallaria
Raczkowanie
 
Avatar convallaria
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 224
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

A ja po skończonej we wtorek dwu tygodniowej kuracji Rimmelem + herba studio i wit. A mam dłuższe (ale rosnące normalnym tempem) i twarde paznokcie, ale niestety zupełnie nie udało się wyeliminować rozdwajania. mam rozdwojone dokładnie po 4 paznokcie na każdej dłoni Jest to nieduże rozdwojenie, ale jednak. serce mi pęknie przy ponownym ścięciu do zera, więc się na to nie zdecyduje. ponadto na kciukach wystrzępiły mi się brzegi nadające kwadratowy kształt paznokciom pociesza mnie równa długość i twardość.

Aktualnie od wtorku wcieram tylko herba studio, jutro na weekend pomaluję lakierem, ale obowiązkowo na warstwę rimmela.

Podsumowując nie mogę powiedzieć, że nie jestem zadowolona, bo widzę zmianę a na zniknięcie problemu rozdwajania daję sobie i stosowanym kosmetykom jeszcze czas dwa tygodnie to jednak nie dużo na rosnące po 1 mm na tydzień paznokcie

Także będe zdawać relacje co jakiśczas. zdjęcia też tam jakieś mam, to może wkleję
__________________

convallaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 20:24   #161
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

A podczas zaczynania kuracji miałaś sciete do zeraz tz nie było rozdwojeń?
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 20:36   #162
convallaria
Raczkowanie
 
Avatar convallaria
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 224
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
A podczas zaczynania kuracji miałaś sciete do zeraz tz nie było rozdwojeń?
Zatem zaczynając kurację ścięłam tak mniej więcej do 1 mm (dwa pierwsze zdjęcia, nie chciałam wrzucać zdjęć bo nie są zbyt ładne i dobrej jakości i te moje paznokcie tak nieciekawie wyglądają.. jak kiedyś dało radę zapuścić długie to dużo lepiej się prezentowały, zwłaszcza pomalowane ) i (zapomniałam dodać) rozdwojeń nie było.

Zdjęcie 3 - po tygodniu
Zdjęcie 4 - po 2 tygodniach
(różnice wynikają z innego oświetlenia, zdjęcia z komórki)

Pisząc o rozdwojeniu mam na myśli bardzo małe rozdwojenia, które nie mogąc się powstrzymać zrywam w postaci malutkiej strzępki i nawet nie widać tego za bardzo na paznokciu potem..
A że paznokcie są zdecydowanie duuuużo twardsze to nie łamią mi się jak harmonijka po tym, jakby to miało miejsce jeszcze dwa tygodnie temu..
__________________


Edytowane przez convallaria
Czas edycji: 2009-10-29 o 20:40
convallaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 21:34   #163
kruszynka1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 048
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

w końcu zdecydowałam sie pokazać moje pazurki po 1,5 tyg stosowania nail rescue. Moje pazurki nie wygladają najlepiej, bowiem są po żelkach. Jak narazie nadal są miekkie, ale juz troszeczke lepiej niz na początku.
__________________
Nasz ślub: 12.11.2011r.
kruszynka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 19:48   #164
LunaLov
Raczkowanie
 
Avatar LunaLov
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 348
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Witam
Czytam ten wątek ponieważ chce pomóc siostrze, która płacze co wieczór nad swoimi "paznokciami" (raczej ciężko nazwać to coś paznokciami). Nigdy nie miała tipsów, żelków lub czegokolwiek innego. Po prostu od jakiegoś czasu masakrycznie sie rozdwajają, szczerze mówiąc to aż strach na nie patrzeć. Próbuje ciągle jakichś odżywek do paznokci ale niestety nic nie działa. Podobnie jak ananonda191 i convallaria namówie ją do terapii "rimelkiem" i balsamem herba studio.
Mam nadzieje ze jej pomożę bo strasznie mi już jej szkoda...
Czego nie robi się dla kochanej młodszej siostrzyczki Od 3 godzin na wizażu w poszukiwaniu cudu
__________________
Zuzia - 29.07.2016 19:01
LunaLov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 19:46   #165
Kanaig
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 456
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Zaczęłam stosować Nail Rescue na początku sierpnia, od tamtej pory używam jej jako podkład pod kolorowe lakiery i praktycznie już całkowicie zapomniałam co to problem z rozdwajającymi się paznokciami!!! Teraz tylko je skracam jak są za długie. Aż się dziwię ile one mogą wytrzymać dzięki tej odzywce. Porządki domowe, stukanie w klawiaturę, przypadkowe uderzenia paznokciami w twarde przedmioty.... już nic nie jest dla nich straszne.
Jestem ogromnie wdzięczna temu wątkowi za zainspirowanie mnie do kupienia tej cudownej odżywki
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Kanaig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 18:00   #166
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Dziękuję dziewczyny !!!!!!!!
Dzięki Wam , no może dokłądniej dzięki tej odzywce mam znów ładne, twarde, nierozdwajające się paznokcie
Używałam Nail Tek i Herome - ale ta odzywka jest o niebo lepsza
Po miesiącu mam cudowne pazurki .....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 20:06   #167
Nolar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Ja właśnie zakupiłam Nail Rescue wraz z Growth Protector. Na razie pomalowałam jedną warstwe Nail Rescue, jutro pomaluję drugą,a później zobaczymy:P Growth Protector zostawię na później, jak już zapuszczę nieco paznokcie z Nail Rescue.
Growth Protector ma piękny mleczny kolor
Ogólnie rzecz biorąc, moje paznokcie są koszmarne, cienkie, rozdwajają się, łamią, nie sposób bym je zapuściła. Mam nadzieję, że kuracja Rimmel da oczekiwane efekty
Nolar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 10:53   #168
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

ja również zakupiłam Nail Rescue w niedzielę i wtedy też rozpoczęłam kurację
Zadziwia mnie jego trwałość, bo to już 4 dzień a on nie odpryskuje jak większość odżywek. Co więcej nie matowieje, pięknie błyszczy się na paznokciach Wydaje mi się też, że szybciej rosną, ale może to złudzenie...

Póki co świetna ochrona mechaniczna, mam nadzieję, że również odżywi tak jak bym chciała.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 10:25   #169
Kanaig
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 456
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Hal halo!
Wszeędzie szukam nail rescue i nie mogę znaleźć:-( Wczoraj Widziałam coś podobnego, ale buteleczka inna i kolor lakieru inny, tylko nazwa ta sama. Stwierdzilam że zanim kupię zapytam Was, czy nasz nail rescue pszeszedł metamorfozę?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Kanaig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 12:29   #170
Martilla
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 827
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Teraz odżywka jest w różowym opakowaniu, działa równie dobrze jak poprzednia wersja przynajmniej na moich paznokciach
__________________
Piękno jest, tym co czujesz wewnątrz i co odbija się w Twoich oczach - Sophia Loren
Konsultantka Oriflame

Be Fit
Martilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 13:32   #171
Kanaig
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 456
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Dziękuję bardzo za odpowiedź
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Kanaig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 17:22   #172
kakkao
Raczkowanie
 
Avatar kakkao
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 55
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Eh... tak zachwalacie rimmela a mnie w ogóle nie pomógł, choć wypaćkałam całą buteleczkę....
__________________
zawsze chciałam mieć jakiś błyskotliwy podpis, ale dzisiaj- pustka w głowie


kakkao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 08:12   #173
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Powtórzę to co na innym wątku:
Ja dołączę do zachwytów nad Rimmel Nail Rescue Jestem w 12 dniu kuracji i już mam piękne paznokcie! Miałam strasznie rozdwojone (a co za tym idzie i giętkie,łamliwe) i nie potrafiłam nad tym zapanować. Skróciłam je maksymalnie, wypolerowałam i zaczęłam kuracje. Teraz są bardzo twarde i żadnych rozwarstwień. Robiłam zdjęcia przed, po tygodniu i zrobię jeszcze po kuracji. Wtedy wkleję dla porównania Nie jest to chyba najtańsza bo ja płaciłam 16zł (w Naturach i Rossmannie widziałam po niecałe 20zl) ale wydaje mi się że jest jej sporo- 12ml. W każdym razie warto.

I dodam że stosowałam ze 2 lata temu NailTeka i mnie nie pomógł jakoś doraźnie. Poza tym te warstwy jakby bardziej się wchłaniały w paznokieć ale nie czułam że chroni paznokcie tak jak robi to Rimmel.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 09:46   #174
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Powtórzę to co na innym wątku:
Ja dołączę do zachwytów nad Rimmel Nail Rescue Jestem w 12 dniu kuracji i już mam piękne paznokcie! Miałam strasznie rozdwojone (a co za tym idzie i giętkie,łamliwe) i nie potrafiłam nad tym zapanować. Skróciłam je maksymalnie, wypolerowałam i zaczęłam kuracje. Teraz są bardzo twarde i żadnych rozwarstwień. Robiłam zdjęcia przed, po tygodniu i zrobię jeszcze po kuracji. Wtedy wkleję dla porównania Nie jest to chyba najtańsza bo ja płaciłam 16zł (w Naturach i Rossmannie widziałam po niecałe 20zl) ale wydaje mi się że jest jej sporo- 12ml. W każdym razie warto.

I dodam że stosowałam ze 2 lata temu NailTeka i mnie nie pomógł jakoś doraźnie. Poza tym te warstwy jakby bardziej się wchłaniały w paznokieć ale nie czułam że chroni paznokcie tak jak robi to Rimmel.
A pokaż zdjęcie jak ona teraz wygląda, bo ponoć zmienili znów szatę. U mnie w rossmanie jej nie ma
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 13:33   #175
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
A pokaż zdjęcie jak ona teraz wygląda, bo ponoć zmienili znów szatę. U mnie w rossmanie jej nie ma
Jak znajdę później czas to zrobię zdjęcie. Jest jasnoróżowa, przeźroczysta bardziej. Ja w Rossmannie spotkałam jedynie cenę a odżywki były wymiecione. W Naturze były ale właśnie po 19.99. W mojej małej drogerii tylko po 15.99
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 16:36   #176
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Przepraszam za posta pod postem...
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 19:05   #177
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Przepraszam za posta pod postem...
Bardzo Ci dziękuję U mnie niestety jej nie ma. "Stara" wersja była, a nowej nie ma
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 09:51   #178
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuję U mnie niestety jej nie ma. "Stara" wersja była, a nowej nie ma
Hej, ja również nie mogłam jej znaleźć-w Rossmanie nie ma tych odżywek.Swoją kupiłam w sieci drogerii Stars.Spradź u siebie może tam mają.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 17:23   #179
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Hej, ja również nie mogłam jej znaleźć-w Rossmanie nie ma tych odżywek.Swoją kupiłam w sieci drogerii Stars.Spradź u siebie może tam mają.
Pozdrawiam
przeleciałam już wszystkie drogerie w mieście i nie znalazłam ehh.
Nawet na all nie ma ale dzieki
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 18:20   #180
tris
Raczkowanie
 
Avatar tris
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
Dot.: Nail Rescue - Rimmel

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
przeleciałam już wszystkie drogerie w mieście i nie znalazłam ehh.
Nawet na all nie ma ale dzieki

ja też używałam jakieś pół roku temu tej odżywki i rzeczywiście poprawił mi się stan paznokci teraz nie dawno też chciałam kupić lecz nigdzie nie widzę starej jak i nowej wersji kiedyś bez problemu można ją było kupić w każdym rosmanie dajcie znać jak znajdziecie gdzieś nawet w internecie
tris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.