Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-01, 19:18   #2341
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dużo mnie to kosztowało, ale upolowałam Riri Woo moja, chociaż bałam się, że będę musiała na ebayu polować w Teresach już nie było, w Arkadii też nie, ostatnie się ostały w GalMoku, więc pędziłam na drugi koniec miasta
quady po bliższym obejrzeniu mnie rozczarowały, z Bakera wzięłam biały face&Body i zieloną farbę, chociaż kusiła mnie też jedna paletka, ale w ostateczności rozsądek zwyciężył
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 19:32   #2342
mgras76
Przyczajenie
 
Avatar mgras76
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Luboń
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziekuję za odpowiedź,;-) troche czytałam w tym temacie, właśnie w galerii City Poznań miało być otwarcie, pisali kilka miesięcy temu że już filnalizują umowy, dzisiaj na face odpisali , że niestety nie ma mac na liście ;-( No cóż Poznań to duże miasto myślę, że klientów by nie brakowało.
mgras76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:19   #2343
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Hej
Dziewczyny, liczę na Waszą pomoc.
Szukam cienia, który dałby taki efekt jak na zdjęciu? Domyślam się, że w MAC'u coś odpowiedniego istnieje, niestety mam daleko do sklepu aby szukać i testować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Olivia_Palermo_Chloe_Front_Row_Paris_Fashion_BXMk38k4cbkx (1) (1).jpg (111,0 KB, 47 załadowań)
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:26   #2344
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Hej
Dziewczyny, liczę na Waszą pomoc.
Szukam cienia, który dałby taki efekt jak na zdjęciu? Domyślam się, że w MAC'u coś odpowiedniego istnieje, niestety mam daleko do sklepu aby szukać i testować.
taki efekt to u mnie daje Paint Pot Tailor Grey, jak niedawno nalozyłam go na cała powiekę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:37   #2345
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
taki efekt to u mnie daje Paint Pot Tailor Grey, jak niedawno nalozyłam go na cała powiekę
Corii, w tym kolorze jest więcej szarości czy fioletu? Czy to stała oferta Maca czy jakaś limitowanka? Nie jestem zorientowana w temacie, kiedyś śledziłam nowości kolorówkowe ale już mi przeszło
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:51   #2346
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Hej
Dziewczyny, liczę na Waszą pomoc.
Szukam cienia, który dałby taki efekt jak na zdjęciu? Domyślam się, że w MAC'u coś odpowiedniego istnieje, niestety mam daleko do sklepu aby szukać i testować.
z cieni możesz też zerknąć na Quarry - on jest taki ni to szarość, ni brąz, ni fiolet i u mnie daje podobny efekt
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:51   #2347
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Corii, w tym kolorze jest więcej szarości czy fioletu? Czy to stała oferta Maca czy jakaś limitowanka? Nie jestem zorientowana w temacie, kiedyś śledziłam nowości kolorówkowe ale już mi przeszło
To taki taupeowy braz, to nowość maca, która się pojawiła we wrześniu, Tailor wszedl do stałej kolekcji, ale chwilowo maja braki na stanie.
Z cieni podobny efekt powinien dać Copperplate, tez taki taupe braz, ale szarościa podbity.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 20:59   #2348
Ioqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 22
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jakby wiedzieli, że to Twój rejon, to na pewno zmieniliby zdanie .


---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Dużo mnie to kosztowało, ale upolowałam Riri Woo moja, chociaż bałam się, że będę musiała na ebayu polować w Teresach już nie było, w Arkadii też nie, ostatnie się ostały w GalMoku, więc pędziłam na drugi koniec miasta
quady po bliższym obejrzeniu mnie rozczarowały, z Bakera wzięłam biały face&Body i zieloną farbę, chociaż kusiła mnie też jedna paletka, ale w ostateczności rozsądek zwyciężył
Gratuluje!!! I jaki efekt?? Pochwal sie szybciutko!
Ioqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 21:29   #2349
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
z cieni możesz też zerknąć na Quarry - on jest taki ni to szarość, ni brąz, ni fiolet i u mnie daje podobny efekt
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To taki taupeowy braz, to nowość maca, która się pojawiła we wrześniu, Tailor wszedl do stałej kolekcji, ale chwilowo maja braki na stanie.
Z cieni podobny efekt powinien dać Copperplate, tez taki taupe braz, ale szarościa podbity.
panna mrau, Corii dziękuję kochane
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 21:34   #2350
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Gdzieżeś i kiedy Ty to słyszała?
Daj boże , ale akurat przeciez na slasku maca własnie nie planowali. Ciagle słyszałam ze tam im sie nie opłaca.

Moja koleżanka była tam ostatnio na zakupach, mówi, że widziała logo MACa w środku, z sugestią, że się otwiera. Ale mówię, pewna nie jestem, może jak będziesz w Silesii, to popatrz? Nie chcę wzbudzać fałszywych nadziei...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 21:44   #2351
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Moja koleżanka była tam ostatnio na zakupach, mówi, że widziała logo MACa w środku, z sugestią, że się otwiera. Ale mówię, pewna nie jestem, może jak będziesz w Silesii, to popatrz? Nie chcę wzbudzać fałszywych nadziei...
O kurczeeee, to byłoboby zbyt piękne, aby prawdziwe Generalnie na co dzie nie zwiedzam calej Silesii, ale jak bedę w piątek to na bank pójdę powęszyć. Dziękuje za info
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 22:41   #2352
kalacytrynka
Wtajemniczenie
 
Avatar kalacytrynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 366
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Hej dziewczyny, przyłączę się do was

Będę niedługo robiła kolejne zakupy w MAC, kupię pędzel 217 i czerwoną szminkę.

Planuję też kupno pudru mineralnego - czy możecie mi powiedzieć jakie on sam w sobie ma krycie? Czy to są na serio minerały czy tylko z nazwy?
__________________


Jestem szczęśliwa
kalacytrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 01:25   #2353
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

W Krakowie w dniu premiery RiRi iście dantejskie sceny się rozgrywały - płacz i histeria, wyrywanie sobie testerów szminek, aż Pan Wojtek musiał je do szuflady schować. Czyżby fanki piosenkarki MAC - owskie salony nawiedziły - o tempora, o mores
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 05:53   #2354
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O kurczeeee, to byłoboby zbyt piękne, aby prawdziwe Generalnie na co dzie nie zwiedzam calej Silesii, ale jak bedę w piątek to na bank pójdę powęszyć. Dziękuje za info

Daj znać
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 07:39   #2355
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
W Krakowie w dniu premiery RiRi iście dantejskie sceny się rozgrywały - płacz i histeria, wyrywanie sobie testerów szminek, aż Pan Wojtek musiał je do szuflady schować. Czyżby fanki piosenkarki MAC - owskie salony nawiedziły - o tempora, o mores
Tak, to chyba efekt popularności samej artystki .

Mnie osobiście naprawdę nic z tej kolekcji nie zainteresowało, więc aż takiego szału nie rozumiem .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 07:42   #2356
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny, w przyszłym tygodniu wybieram się do Wrocławia i planuję wstąpić do Mac'a, mam ochotę na jakiś fajny rozświetlacz. Który byście mi mogły polecić? Zależy mi na w miarę naturalnym i trwałym efekcie, bo niestety wszystkie rozświetlacze, które do tej pory miałam znikały z mojej buzi w tajemniczy sposób w ciągu 2-3 godzin. Zastanawiam się nad słynnym Soft and Gentle, ale może macie jakichś swoich innych ulubieńców? Z góry dzięki za odp
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 07:52   #2357
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w przyszłym tygodniu wybieram się do Wrocławia i planuję wstąpić do Mac'a, mam ochotę na jakiś fajny rozświetlacz. Który byście mi mogły polecić? Zależy mi na w miarę naturalnym i trwałym efekcie, bo niestety wszystkie rozświetlacze, które do tej pory miałam znikały z mojej buzi w tajemniczy sposób w ciągu 2-3 godzin. Zastanawiam się nad słynnym Soft and Gentle, ale może macie jakichś swoich innych ulubieńców? Z góry dzięki za odp
Soft and Gentle to chyba jeden z popularniejszych odcieni, więc może zacznij od niego .
Moim zdaniem warto jeszcze zerknąć na Lightscapade (jest jaśniejszy niż S&G) i Porcelain Pink (ma jednak lekko różowawe tony).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 10:39   #2358
ewels19
Raczkowanie
 
Avatar ewels19
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Mam pytanie do dziewczyn, które stosowały podkłady MAC pro longwear i studio fix fluid. Jaka jest różnica między nimi? Który się lepiej sprawuje i ładniej wygląda na buzi? Zastanawiam się nad czymś na zimę Pro longwear miałam parę lat temu i byłam z niego w miarę zadowolona chociaż prawdopodobnie spowodował pogorszenie mojej cery natomiast studio fix nie miałam nigdy.
ewels19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 17:53   #2359
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Soft and Gentle to chyba jeden z popularniejszych odcieni, więc może zacznij od niego .
Moim zdaniem warto jeszcze zerknąć na Lightscapade (jest jaśniejszy niż S&G) i Porcelain Pink (ma jednak lekko różowawe tony).
Moj ulubiony rozswietlacz
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-02, 18:41   #2360
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak, to chyba efekt popularności samej artystki .

Mnie osobiście naprawdę nic z tej kolekcji nie zainteresowało, więc aż takiego szału nie rozumiem .
Mnie się podobają 2 odcienie pomadek :
RiRi Woo i RiRi Nude.Nude to już mniej,ale czuję,że na moich ustach by się sprawdził.Opakowanie śliczne.
Do moich ust nie pasuje Talk That Talk,ale jak widziałam ją na you tube na koncercie akurat do tej piosenki pięknie do niej pasowała ta szminka
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 19:06   #2361
~Carmen_~
Raczkowanie
 
Avatar ~Carmen_~
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny wiem, ze Was nie rzuciła na kolana kolekcja RiRi ale ja poleglam na quadzie Her Cocoa jest poprosi śliczny, zupełnie moje kolory uwielbiam złoto i brąz więc musiał być mój. Dokupilam jeszcze kredke do oczu i pędzlek do ust
~Carmen_~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 19:08   #2362
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Mnie się podobają 2 odcienie pomadek :
RiRi Woo i RiRi Nude.Nude to już mniej,ale czuję,że na moich ustach by się sprawdził.Opakowanie śliczne.
Do moich ust nie pasuje Talk That Talk,ale jak widziałam ją na you tube na koncercie akurat do tej piosenki pięknie do niej pasowała ta szminka
ja kupilam Riri Woo i jestem bardzo zadowolona moja pierwsza czerwona szminka kupilam juz w niedziele, wczoraj na zlotych juz byla sold out, ale i panie mowily, ze malo przyszlo. Co do nude tez sie na nią czaiłam, ale po umalowaniu sie wygladalam jak to moja przyjaciółka ujęla 'jak na halloween' szkoda, na Rihannie ta szminka prezentuje sie pieknie.
Kupiłam też cream base Diamonds, ale jeszcze za wiele z nim nie kombinowałam.

brązowa paletka tez mi przypadła do gustu, ale jednak cena nieco mnie odstraszyła. Nie jestem aż taką fanką MAC'a zeby az tyle zaplacic za ich cienie.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet

Edytowane przez kaja2301
Czas edycji: 2013-10-02 o 19:10
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 01:17   #2363
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tak, to chyba efekt popularności samej artystki .

Mnie osobiście naprawdę nic z tej kolekcji nie zainteresowało, więc aż takiego szału nie rozumiem .
Po testach dodatkowych, kiedy wysmarowałam się cała "starymi" Mulch i Woodwinked i tymi z paletki Her Cocoa i wyszłam na zewnątrz, by w innym, niźli MAC - owe światło je porównać, oraz stwierdziłam, że jednak nie są identyczne - quad padł moim łupem. Ostatnia sztuka i czułam na sobie ciężkie spojrzenia innych klientek, zatem, po opuszczeniu salonu, wybitnie szybkim krokiem w stronę przystanku zmierzałam, w obawie, czy aby któraś nie rzuci się za mną, by ją zagarnąć .
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 07:07   #2364
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Dziewczyny polecicie jakiś matowy brązer?
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 07:47   #2365
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Mnie się podobają 2 odcienie pomadek :
RiRi Woo i RiRi Nude.Nude to już mniej,ale czuję,że na moich ustach by się sprawdził.Opakowanie śliczne.
Do moich ust nie pasuje Talk That Talk,ale jak widziałam ją na you tube na koncercie akurat do tej piosenki pięknie do niej pasowała ta szminka
RiRi Woo też mi się podoba, tylko mam już zdecydowanie za dużo - jak na moje potrzeby - czerwonych szminek .

Cytat:
Napisane przez ~Carmen_~ Pokaż wiadomość
Dziewczyny wiem, ze Was nie rzuciła na kolana kolekcja RiRi ale ja poleglam na quadzie Her Cocoa jest poprosi śliczny, zupełnie moje kolory uwielbiam złoto i brąz więc musiał być mój. Dokupilam jeszcze kredke do oczu i pędzlek do ust
No to fajne łupy . Ja tym razem quady odpuściłam, bo to nie moja kolorystyka .

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
ja kupilam Riri Woo i jestem bardzo zadowolona moja pierwsza czerwona szminka kupilam juz w niedziele, wczoraj na zlotych juz byla sold out, ale i panie mowily, ze malo przyszlo. Co do nude tez sie na nią czaiłam, ale po umalowaniu sie wygladalam jak to moja przyjaciółka ujęla 'jak na halloween' szkoda, na Rihannie ta szminka prezentuje sie pieknie.
Kupiłam też cream base Diamonds, ale jeszcze za wiele z nim nie kombinowałam.

brązowa paletka tez mi przypadła do gustu, ale jednak cena nieco mnie odstraszyła. Nie jestem aż taką fanką MAC'a zeby az tyle zaplacic za ich cienie.
No wiesz, w paletce masz jednak 4 cienie, całkiem wydajne .
Ze mnie za to prawdziwa MACoholiczka, jak coś mi naprawdę w oko wpadnie, to dam każde pieniądze .

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Po testach dodatkowych, kiedy wysmarowałam się cała "starymi" Mulch i Woodwinked i tymi z paletki Her Cocoa i wyszłam na zewnątrz, by w innym, niźli MAC - owe światło je porównać, oraz stwierdziłam, że jednak nie są identyczne - quad padł moim łupem. Ostatnia sztuka i czułam na sobie ciężkie spojrzenia innych klientek, zatem, po opuszczeniu salonu, wybitnie szybkim krokiem w stronę przystanku zmierzałam, w obawie, czy aby któraś nie rzuci się za mną, by ją zagarnąć .

No tak, przy takiej popularności kolekcji to ostrożność była wskazana .

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie jakiś matowy brązer?
Musisz troszkę poczytać wątek - co chwila to pytanie się pojawia .
Możesz też skorzystać z wyszukiwarki (klikasz "Przeszukaj ten wątek", wpisujesz słowo brązer lub bronzer i powinno coś wyskoczyć ).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 08:31   #2366
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
RiRi Woo też mi się podoba, tylko mam już zdecydowanie za dużo - jak na moje potrzeby - czerwonych szminek .
Ja RiRi Woo wzięłam, bo z czerwonych macowych szminek mam li tylko Ronnie Red
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 08:51   #2367
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja RiRi Woo wzięłam, bo z czerwonych macowych szminek mam li tylko Ronnie Red
Ja z czerwonych szminek MAC też mam Ronnie Red (bardzo ją lubię), ale jeszcze Runaway Red, Love Goddess, Absolute Power i All Fired Up. Ta ostatnia niby jest trochę fuksjowa, ale u mnie jednak bardziej czerwono wychodzi na ustach. No i jakoś ciężko mi się z nią pracuje, strasznie sucha jest, zero poślizgu, czasem ciasto na ustach mi się robi .
Poza tym mam jeszcze czerwone szminki z Chanel, Guerlain, Sephory, plus lakier do ust YSL.
Czerwonych błyszczyków nie liczę .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 10:21   #2368
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja z czerwonych szminek MAC też mam Ronnie Red (bardzo ją lubię), ale jeszcze Runaway Red, Love Goddess, Absolute Power i All Fired Up. Ta ostatnia niby jest trochę fuksjowa, ale u mnie jednak bardziej czerwono wychodzi na ustach. No i jakoś ciężko mi się z nią pracuje, strasznie sucha jest, zero poślizgu, czasem ciasto na ustach mi się robi .
Poza tym mam jeszcze czerwone szminki z Chanel, Guerlain, Sephory, plus lakier do ust YSL.
Czerwonych błyszczyków nie liczę .
Nie wiem czy wiesz, ale ta seria "Retro Matte" włąsnie TAKA jest. Ja zdecydowanie wolę "stare maty....
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 10:27   #2369
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wiesz, ale ta seria "Retro Matte" włąsnie TAKA jest. Ja zdecydowanie wolę "stare maty....
To w takim razie na tej jednej poprzestanę .
Ale z drugiej strony tak reklamowali, że to taka dobra formuła .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 10:51   #2370
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To w takim razie na tej jednej poprzestanę .
Ale z drugiej strony tak reklamowali, że to taka dobra formuła .
No ja miałam ostatnio puste opakowania, aby wymienic na któras z Retro Matte i ... spasowałam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.